Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 16:57   #151
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Swiadomosc mineralow ( kosmetykow) jest bardzo niska, mysle ze AgaZ tez ich nie rozroznia.
A to w ogole jest miedzy nimi jakas roznica Przeciez taki dajmy na to tonik zrobiony w domu z hydrolatu, aloesu i pantenolu to dokladnie to samo, co tonik Garniera kupiony w drogerii. Tak wiec kosmetyki mineralne i drogeryjne Rimmela czy czegos tam innego to tez to samo. Jak wam sie moj wywod podoba?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:12   #152
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Argumentacja Hanneke myślę że trafia w samo sedno. Jak naturalnym było wyodrębnienie z forum kosmetycznego biochemii, tak naturalne powinno być wyodrębnienie z pytań do wizażystki forum o minerałach. Tak samo powinno powstać mineralne KWC i nie rozumiem kompletnie jak ktoś pisze, że minerały są razem z kompaktami i tak jest ok.
Myślę, że chyba wciąż jest nas za mało i mamy za małą siłę przebicia. Musi się zrobić wielki bum na minerały, (juz jest ale jak widać wciąż za mały) burdel na wizażystce jeszcze większy i wtedy nowe forum powstanie. Bo myślę, że prędzej czy później, ale nie unikniemy tego.
Spodziewałam się jednak po Wizażu raczej wychodzenia na przeciw istniejącym na zachodzie trendom, a nie podążanie za tym co już inni w Polsce dawno robią, a na to się tu zanosi.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-26 o 17:13
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:13   #153
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak, ten w tubce 100 ml. Skoro potrafi się cały wchłonąć, jak wskazują recenzje na KWC, no to muszę się o tym sama przekonać, bo brzmi to jak cud.



No i oczywiście w Rossmannie go nie uraczysz. Bynajmniej w tym co ja dzisiaj byłam. To nie okres na wysokie filtry. Widziałam już go gdzieś w necie, ale przesyłka 12 zł, na Allegro na razie nie ma wcale. Czyli będę musiała znów dopłacić, bo do lata to ja czekać nie chcę.

Chyba że możecie polecić jakiś sklep internetowy gdzie przesyłka nie jest taka droga, a gdzie mają ten filtr?
Na all jest - tylko wpisz "eris 50" zamiast "lirene 50", przesyłka standardowa.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:20   #154
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Frantic czyli zakladamy tą resztę wątków o innych firmach i juz bedzie 100 hehe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:26   #155
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic czyli zakladamy tą resztę wątków o innych firmach i juz bedzie 100 hehe
No, ja na Joppa i Earthen Glow czekam, jak tylko dojda probki, to przeciez trzeba bedzie gdzies je opisywac
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:27   #156
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Na all jest - tylko wpisz "eris 50" zamiast "lirene 50", przesyłka standardowa.

Nanomi dziękuję! Jak zwykle najlepsze są rozwiązania najprostsze.

Pastereczko wątek o Joppa i Pure Luxe zdecydowanie by się przydał, czuję taką wewnętrzną potrzebę. BTW jak tam eraser?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-26 o 17:29 Powód: dopisek
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:45   #157
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

nie nakladalam, uwierzysz? mam tyle sposobow do testowania ze mi dni brak
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 18:15   #158
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Iustitia, nie widziałam na Twojej liście żelu hialuronowego. Moim zdaniem przydałby Ci się do ekspresowego serum. Same oleje moga być zdecydowanie za ciężkie.
Żel hialuronowy mi się kojarzy z czymś przeciwzmarszczkowym i o efekcie liftingującym, a ja ledwo 19 lat mam To nie będzie dla mnie na wyrost? I tak mam to zamówić, ale z BU chyba, no bo dla mamy, a dla siebie nie mam pojęcia, co jeszcze wziąć do mieszania z olejami...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Myślę, że chyba wciąż jest nas za mało i mamy za małą siłę przebicia. Musi się zrobić wielki bum na minerały, (juz jest ale jak widać wciąż za mały) burdel na wizażystce jeszcze większy i wtedy nowe forum powstanie. Bo myślę, że prędzej czy później, ale nie unikniemy tego.
Spodziewałam się jednak po Wizażu raczej wychodzenia na przeciw istniejącym na zachodzie trendom, a nie podążanie za tym co już inni w Polsce dawno robią, a na to się tu zanosi.
Sądzę, że jak faktycznie wyjdzie na to, że całe 2 pierwsze strony w 90% zawierają tylko wątki mineralne to szefostwo samo szybciutko zrobi osobne podforum, żeby opanować "bałagan", tylko szkoda, że coś, co powinno być oczywistym rozwiązaniem trzeba trochę na siłę i przekrętem zrobić Sama mam pomysł na kilka wątków mineralnych, jeden bardziej biochemiczny, ale chciałam z tym poczekać na nowe podforum, a w takim przypadku chyba już teraz na ogólnym je założę.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic czyli zakladamy tą resztę wątków o innych firmach i juz bedzie 100 hehe
Dokładnie, chyba inaczej się nie da...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:17   #159
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Sądzę, że jak faktycznie wyjdzie na to, że całe 2 pierwsze strony w 90% zawierają tylko wątki mineralne to szefostwo samo szybciutko zrobi osobne podforum, żeby opanować "bałagan", tylko szkoda, że coś, co powinno być oczywistym rozwiązaniem trzeba trochę na siłę i przekrętem zrobić Sama mam pomysł na kilka wątków mineralnych, jeden bardziej biochemiczny, ale chciałam z tym poczekać na nowe podforum, a w takim przypadku chyba już teraz na ogólnym je założę.



Dokładnie, chyba inaczej się nie da...
albo my zostaniemy na ogolnym a reszta (wtedy mniejszosc) sie przeniesie na wlasne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:32   #160
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie nakladalam, uwierzysz? mam tyle sposobow do testowania ze mi dni brak

Zdecydowanie uwierzę. Sama mam tyle próbek do testowania, że nie wiem za co się zabrać i wciąż kolejne przychodzą. A podejrzewam, że Ty masz 2x tyle co ja.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:36   #161
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy mi się kojarzy z czymś przeciwzmarszczkowym i o efekcie liftingującym, a ja ledwo 19 lat mam To nie będzie dla mnie na wyrost? I tak mam to zamówić, ale z BU chyba, no bo dla mamy, a dla siebie nie mam pojęcia, co jeszcze wziąć do mieszania z olejami....
No wiesz, włókna kolagenowe zanikają już ok. 20 roku życia. Jak się nabawisz zmarszczek to później tylko botoks... (to żart oczywiście). A tak serio to nie ma co się bać, kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy to humektant, który nie ma właściwości przenikania przez warstwę rogową naskórka. Olej to olej, nawet jak ma napisane, że jest lekki to i tak tłusta maziaja A tak jak się wymiesza kroplę oleju z kroplą kwasu hialuronowego i siup na twarz to zupełnie inne wrażenie, wchłania się pięknie i wygładza. No i filtry się znacznie lepiej wchłaniają Ja wolę olej z kwasem, ale to Twój wybór

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Sądzę, że jak faktycznie wyjdzie na to, że całe 2 pierwsze strony w 90% zawierają tylko wątki mineralne to szefostwo samo szybciutko zrobi osobne podforum, żeby opanować "bałagan", tylko szkoda, że coś, co powinno być oczywistym rozwiązaniem trzeba trochę na siłę i przekrętem zrobić Sama mam pomysł na kilka wątków mineralnych, jeden bardziej biochemiczny, ale chciałam z tym poczekać na nowe podforum, a w takim przypadku chyba już teraz na ogólnym je założę.
.
Zakładaj Trzeba robić mała dywersyfikację. Im więcej wątków tym lepiej. Jak to mówią, jak nie kijem to pałką go...
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 18:41   #162
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
albo my zostaniemy na ogolnym a reszta (wtedy mniejszosc) sie przeniesie na wlasne
Hyhy...

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
No wiesz, włókna kolagenowe zanikają już ok. 20 roku życia. Jak się nabawisz zmarszczek to później tylko botoks... (to żart oczywiście). A tak serio to nie ma co się bać, kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy to humektant, który nie ma właściwości przenikania przez warstwę rogową naskórka. Olej to olej, nawet jak ma napisane, że jest lekki to i tak tłusta maziaja A tak jak się wymiesza kroplę oleju z kroplą kwasu hialuronowego i siup na twarz to zupełnie inne wrażenie, wchłania się pięknie i wygładza. No i filtry się znacznie lepiej wchłaniają Ja wolę olej z kwasem, ale to Twój wybór


Zakładaj Trzeba robić mała dywersyfikację. Im więcej wątków tym lepiej. Jak to mówią, jak nie kijem to pałką go...
przestraszyłaś mnie! Jutro siadam i zamawiam ten kwas!!!


Hmm zaraz zakładam, tylko jeszcze kilka materiałów do wrzucenia bym chciała mieć...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:54   #163
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zdecydowanie uwierzę. Sama mam tyle próbek do testowania, że nie wiem za co się zabrać i wciąż kolejne przychodzą. A podejrzewam, że Ty masz 2x tyle co ja.
ja mam opory przed wklejeniem tu jakichkolwiek zdjec, zebym na wariatke nie wyszla. Tyle tego mam i to nie tylko probki, a i tak dobre kilka wylądowalo na all i troche rozdalam..
ciekawa jestem jak Ci sie ta diva spodoba, fajniutki primer a te miki i pigmenty mozesz do innych cieni domieszac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:59   #164
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja mam opory przed wklejeniem tu jakichkolwiek zdjec, zebym na wariatke nie wyszla. Tyle tego mam i to nie tylko probki, a i tak dobre kilka wylądowalo na all i troche rozdalam..
ciekawa jestem jak Ci sie ta diva spodoba, fajniutki primer a te miki i pigmenty mozesz do innych cieni domieszac

Pastereczko
tak zachwalałaś ten primer, że teraz mogę Ci to napisać - nie mogę się go doczekać.
I jeszcze jedno wyznanie - baardzo bym chciała żebyś się jednak pochwaliła pewnego dnia swoją mineralną kolekcją. Podejrzewam że to będzie wielka uczta dla oczu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:02   #165
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Oj tak, Pastereczko prosimy


Możecie zdradzić co to za primer, bo chyba przegapiłam?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:05   #166
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Pastereczko
tak zachwalałaś ten primer, że teraz mogę Ci to napisać - nie mogę się go doczekać.
I jeszcze jedno wyznanie - baardzo bym chciała żebyś się jednak pochwaliła pewnego dnia swoją mineralną kolekcją. Podejrzewam że to będzie wielka uczta dla oczu.
pastereczko, byłoby cudownie...!

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Oj tak, Pastereczko prosimy


Możecie zdradzić co to za primer, bo chyba przegapiłam?
ja tu ciągle coś przegapiam- trzeba by siedzieć 24h/7 żeby być zupełnie na bierząco
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:13   #167
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Oj tak, Pastereczko prosimy


Możecie zdradzić co to za primer, bo chyba przegapiłam?
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pastereczko, byłoby cudownie...!



ja tu ciągle coś przegapiam- trzeba by siedzieć 24h/7 żeby być zupełnie na bierząco
Chodzi o TEN primer. Podobno pięknie optycznie odmładza twarz. Nie mogę się doczekać testów.

Pastereczko chyba nie masz wyjścia. Będziesz musiała nam w końcu pokazać swoją kolekcję, bo inaczej założymy osobny wątek i będzie w nim sonda pt. "czy chcesz aby Pastereczka pokazała na Wizażu swoją mineralną kolekcję?".
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:16   #168
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Dzięki Frantic


Eh, czasami się nie da nadążyć na wątkach mineralnych
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:18   #169
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Chodzi o TEN primer. Podobno pięknie optycznie odmładza twarz. Nie mogę się doczekać testów.

Pastereczko chyba nie masz wyjścia. Będziesz musiała nam w końcu pokazać swoją kolekcję, bo inaczej założymy osobny wątek i będzie w nim sonda pt. "czy chcesz aby Pastereczka pokazała na Wizażu swoją mineralną kolekcję?".
zaryzykuję bana i załozę wątek z sondą jak pastereczka nie pokaże!
(czuję się jak w przedszkolu )
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 19:39   #170
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Chodzi o TEN primer. Podobno pięknie optycznie odmładza twarz. Nie mogę się doczekać testów.
Uff dobrze że podałaś, o który dokładnie chodzi, bo wpadłam przez moment w panikę, że który to, i dlaczego ja go przeoczyłam!! A to właśnie to, czego mi trzeba! Niestety mocno wzmożone okołoferiowe wydatki oddalają zakup w bliżej nieokreśloną przyszłość

W ogóle to chciałam się przywitać w tym wątku, oznajmić, że Was podczytuję, i w miarę możliwości będę czynić to nadal, jeśłi pozwolicie. Wpadłam w minerały jak śliwka w kompot po usłyszeniu kilka dni temu "gdzie są Twoje naczynka? co zrobiłaś z twarzą? Ja też chcę!"
Kocham je i nie zamierzam się z nimi rozstawać, teraz rozmyślam, jak zabrać je na ferie.

Witam Minerałoholiczki
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:14   #171
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Tylko czemu do tego primera władowali boron, no czemu, no


Widzisz Pastereczko, teraz musisz nam pokazać swoją kolekcję, bo co zrobimy jak nam zbanują Rozwielitkę


BTW. czy by się nie przydał nowy wątek pt. nasze zbiory mineralne czy cuś?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:26   #172
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Oj tak, w obronie Rozwielitki oraz mojego nika w tytule wątku będę musiala kiedyś
Wy też jak się okazuje, z caym szacunkiem, wariatki

jako primera uzylam tez silk dust z silknaturals i też mi się podobało.

Rzucam nowy temacik: czy bylyscie ostatnio fotografowane na imieninach u cioci swietach itp w minerałkach?? Czy potwierdzacie ze lepiej sie wychodzi?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-26 o 20:29
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:30   #173
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witam Minerałoholiczki
witaj alkapone

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Widzisz Pastereczko, teraz musisz nam pokazać swoją kolekcję, bo co zrobimy jak nam zbanują Rozwielitkę
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Oj tak, w obronie Rozwielitki oraz mojego nika w tytule wątku będę musiala kiedyś
Wy też jak się okazuje, z caym szacunkiem, wariatki
ulżyło mi.



Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
BTW. czy by się nie przydał nowy wątek pt. nasze zbiory mineralne czy cuś?
przydałby się


pastereczko, w minerałkach na zdjęciach wychodzę nieporównywalnie lepiej! Co prawda staram się nie stawać na tle sciany, bo zaczynam się z bielą zlewać, ale skóra wygląda jakby ją wygładzić w PS

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-26 o 20:32
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:33   #174
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witam Minerałoholiczki
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:56   #175
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witam Minerałoholiczki
Cześć Alkapone



Minerałki wyglądają fajnie na zdjęciach, tylko trzeba uważać na dwie rzeczy (szczególnie przy zdjęciach z lampą):
1. Nawet jak w dziennym świetle wygląda, że wszystko jest zamaskowane to przy sztucznym jakieś niedoskonałości mogą być widoczne-ja po prostu nakładam więcej korektora i problem znika.
2. Czasami widać dość mocny błysk- używam matującego pudru i pomaga.

Dowód w wątku o Meow:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...17&postcount=3

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-26 o 21:02
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:35   #176
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Primer z CS, eraser z PL, co jeszcze do testów mam zamówić?

ZBANKRUTUJĘ PRZEZ WAS!

A to przecież "tu 20 zł, tu 40, tam 15" i zbiera się chyba ze 150 w miesiącu... A teraz dostałam malutką pensyjkę no bo na premię nie zasłuzyłam i... I tak przepuszczam kupę kasy na kolejne próbki. I kumpelę wciągam w nałóg.

Straszne.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:07   #177
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Alkapone witaj wśród swoich, znaczy minerałoholików.

Dziewczyny to która założy wątki w zbiorach mineralnych, o Joppa i Pure Luxe? Za wcześnie jeszcze na to, nie ma chętnych?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:08   #178
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Rzucam nowy temacik: czy bylyscie ostatnio fotografowane na imieninach u cioci swietach itp w minerałkach?? Czy potwierdzacie ze lepiej sie wychodzi?
Hmmm a ja na razie nie mam ani jednego zdjęcia w minerałach, tak jakoś wyszło
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:10   #179
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Frantic, ty uzywasz pigmentów z CS? Możesz się pochwalić jakie są wspaniałe? (niech sie pomęczę, życie i tak jest do bani)
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:11   #180
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Alkapone witaj wśród swoich, znaczy minerałoholików.

Dziewczyny to która założy wątki w zbiorach mineralnych, o Joppa i Pure Luxe? Za wcześnie jeszcze na to, nie ma chętnych?
tylko co z tymi zdjęciami które już są na forum? Dobrze byłoby je zebrać.
Może trzeba rozważyć album na photobucket? Albo i to i to?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.