Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 13:32   #1771
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
a te japonki są z podeszwą piankową czy taką plastikową? chciałam iść ale nie wiem czy warto
piankową

Ja też już po zakupach
- ser camembert President z chilli (dobry )
- chipsy grillowane warzywa (dobre )
- oscypki
- patyczki do szaszłyków
- żyrafa zabawka dla dzieci

- lody Iwona o smaku brzoskwiniowym


Dobre sa chipsy o smaku żeberek? Bo były też.

Dziś lodówki z lodami pękają w szwach. Dostawa była po weekendzie. Lodów sernikowych ani Rocherów nie było. Pani powiedziała, że skoro nie przyszły to już nie przyjdą
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:41   #1772
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Jak u Was dziewczyny sytuacja z piwkiem Żywiec 0,65 l ? Bo wczoraj z TŻem kupiliśmy dwa a potem jak Nasi współlokatorzy poszli kupić sobie to samo piwko, to pani przy kasie powiedziała, że trzeba brać karton a nie pojedynczo?
Dziwne, bo cenę nabiło u Nas normalnie 3,49 zł za butelkę.

To jak w końcu jest z tym Żywcem?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:49   #1773
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Nie wiem czy poruszałyście tutaj tą kwestie ale w biedronce najbardziej denerwuje mnie fakt, że nie można płacić kartą Czasem jak wskakuje po "pare" słodyczy to musze sie pilnować bo czasem mam przy sobie 200 zł a czasem 20 ;/ Czy kiedyś były terminale u nich? czy zamierzają wprowadzić?
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:54   #1774
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

dziewczyny a od kiedy te blendery?
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:58   #1775
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy poruszałyście tutaj tą kwestie ale w biedronce najbardziej denerwuje mnie fakt, że nie można płacić kartą Czasem jak wskakuje po "pare" słodyczy to musze sie pilnować bo czasem mam przy sobie 200 zł a czasem 20 ;/ Czy kiedyś były terminale u nich? czy zamierzają wprowadzić?
Nie było i raczej nie będzie, wiele razy pisaliśmy o tym na wątku
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:34   #1776
__Daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 273
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Polecam jogurty- sezonowe smaki Najlepszy jest porzeczkowy według mnie, potem agrestowy, a najmniej smakował mi jabłkowo-agrestowy Warto spróbowac!
__Daria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:34   #1777
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość


Dobre sa chipsy o smaku żeberek? Bo były też.
Dla mnie lepsze grillowane warzywka
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 14:41   #1778
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

zjadłam lody Iwona i tak: smak brzoskwiniowy baardzo mi smakuje ale wiśniowy wywaliłam, był okropny, nie cierpię wiśniowego
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:47   #1779
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinkaWW Pokaż wiadomość
Widzialyscie może poduszki ozdobne, ktore sa w ofercie od dzisiaj? Porzadnie wypchane, czy takie kapcie?
Tak Nawet całkiem ładnie się prezentuja , sa lekko wypchane, nie klapciochy ani też jakoś specjalnie wielkieW sam raz

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Bylam dzis w biedro i kupilam sobie balsam brązujący ( ciekawe czy ktoras z Was go probowala) no i 2 pary klapek japonek, te w zebrę i takie brązowe, moim zdaniem byly najladniejsze i najwygodniejsze. moja mama wziela sobie tez te brazowe pochodzila w nis chwile i juz mowi ze ją "parzą" w stopy... takze nie wiem... okaze sie w uzyciu jakie beda dla mnie.
Ja mialam raz ten balsam i nie jestem zadowolna. Miałam nierowne smugi po nim.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:58   #1780
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez asiaczek04 Pokaż wiadomość
faktycznie ciekawa oferta
Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
zjadłam lody Iwona i tak: smak brzoskwiniowy baardzo mi smakuje ale wiśniowy wywaliłam, był okropny, nie cierpię wiśniowego
aż już się bałam że takie niedobre, ale skoro nie lubisz wiśniowego to może wcale nie jest taki zły, bo dzisiaj wzięłam te smaki na wypróbowanie
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:30   #1781
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Bylam dzis w biedro i kupilam sobie balsam brązujący ( ciekawe czy ktoras z Was go probowala) no i 2 pary klapek japonek, te w zebrę i takie brązowe, moim zdaniem byly najladniejsze i najwygodniejsze. moja mama wziela sobie tez te brazowe pochodzila w nis chwile i juz mowi ze ją "parzą" w stopy... takze nie wiem... okaze sie w uzyciu jakie beda dla mnie.
Cytat:
Napisane przez verysweetsweety Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam z rana w B żeby kupić te japonki na które polowałam ale nie przypadły mi do gustu . nie o to mi chodziło , jedynie te w motylki mogły być ale nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
a te japonki są z podeszwą piankową czy taką plastikową? chciałam iść ale nie wiem czy warto
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja widzialam i tylko z piankowa..
Takie byly dla mnie badziewne..jak na plaze tylko(albo z gazetki za 5zł)
Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
to dobrze, może coś kupię bo chodzi mi właśnie o takie na plaże za parę złotych dzięki
Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
no piankowe one byly ale i tak najgrubsze spody mialy te brzowe ktore wzielam i czarne. dla mnie w sam razy zeby kolo domu chodzic czy nad wode a za 10 zl to coz sie mozna bylo spodziewac

byłam rano w biedronce.. i też mnie rozczarowały te japonki... no ale czego chcieć za 10zł...
wzięlam te z podeszwą w motyle... na plazę czy na ogródek bedą w sam raz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 15:51   #1782
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Dzięki za odpowiedzi dotyczące Mlecznego Startu Mnie z nowej oferty przemysłowej niestety nic nie zainteresowało
Muszę się w końcu wybrać do tej Biedronki, żeby obczaić, czy i u mnie dostali brzoskwiniową Iwonę....
Ma może któraś z Was opakowanie? Ile ten lód ma kcal?(nie w opakowaniu tylko na 100 ml?)
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:57   #1783
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Ma może któraś z Was opakowanie? Ile ten lód ma kcal?(nie w opakowaniu tylko na 100 ml?)
pudełko 360g=326kcal
czyli 100g=91 kcal
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:05   #1784
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
pudełko 360g=326kcal
czyli 100g=91 kcal
Dziękuję za odpowiedź Czyli generalnie, mimo że mają sos, są to lody niskokaloryczne
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:15   #1785
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Jak u Was dziewczyny sytuacja z piwkiem Żywiec 0,65 l ? Bo wczoraj z TŻem kupiliśmy dwa a potem jak Nasi współlokatorzy poszli kupić sobie to samo piwko, to pani przy kasie powiedziała, że trzeba brać karton a nie pojedynczo?
Dziwne, bo cenę nabiło u Nas normalnie 3,49 zł za butelkę.

To jak w końcu jest z tym Żywcem?
U mnie to piwo i inne które były w takiej promocji (Warka chyba) normalnie można było brać, pojedynczo. Nikt nie kazał brać kartonami. Zresztą cena jest za sztukę a nie za karton. Teraz ma być chyba jakaś promocja że 6+1 gratis, no to może jej o to chodziło
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:25   #1786
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Bylam dzis w biedro i kupilam sobie balsam brązujący ( ciekawe czy ktoras z Was go probowala) no i 2 pary klapek japonek, te w zebrę i takie brązowe, moim zdaniem byly najladniejsze i najwygodniejsze. moja mama wziela sobie tez te brazowe pochodzila w nis chwile i juz mowi ze ją "parzą" w stopy... takze nie wiem... okaze sie w uzyciu jakie beda dla mnie.
Ja ostatnio kupiłam sobie ten balsam brązujący i mam mieszane uczucia. Smug nie robi co jest dużym plusem, wchłania się nie najgorzej, mi piżamy nie brudzi(używam go po kąpieli), jedyne do czego można mieć zastrzeżenie to jego działanie brązujące,używam już tydzień i tylko leciutko widać różnicę. Jednak i tak nie żałuję zakupu. Skóra jest po nim mięciutka(głównie używam na nogi). Ogólnie polecam

A tak z innej beczki. Czy ktoś kupił kiedyś w B. patelnie? Podobają mi się te które są w ofercie na przyszły tydzień,ale nie wiem czy mam sobie nimi głowę zawracać w końcu są za 9,99zł.
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:48   #1787
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Poleciałam disiaj do Biedronki po te klapki na które tak czekałam ale widzę że nie tylko ja byłam nimi rozczarowana Mimo że piankowe to jeszcze mojego rozmiaru nie było, musieli rano sie ludziska rzucić. Miałam ich w ogóle nie brać ale jednak kupiłam 2 pary, tak do łażenia po domu - te z motylkami nawet nie widać że za duże i wzięłam jeszcze te w panterkę, tych drugich nie przymierzałam bo skoro z motylkami były dobre to stwierdziłam że nie ma po co...i jednak szkoda, bo są jakieś tak szeroko krojone że wyglądam, jak to mó TŻ stwierdził ,jak w płetwach, ale co tam, za takie pieniądze po domu mogą być
Poza tym kupiłam jeszcze:
- ręczniki papierowe Velvet
- Bonitki już wczoraj wiedziałam że się im nie oprę- już wszamałam pół jednego woreczka-naprawdę pyycha są, miałyście rację
- rurki waflowe w czekoladzie Armando - kruchutkie ale jak na taką ilość troszke drogie mi się wydają
- grejpfruty
- mango - będę jeść pierwszy raz - nie śmiejcie się -więc nawet nie wiem czy dobrze je wybrałam- takie raczej miękkie ale nie za bardzo
- jogurt Bon Creme kokosowo migdałowy - jeszcze nie jadłam ale brzmi sssmakowicie
Napaliłam się na nektarynki ale były niefajne, miękkie i pougniatane jakieś takie więc nie wzięłam.
Wnioski: żałuję że kupiłam Bonitki bo są tak pyszne że moje dzisiejsze dietkowanie szlak jasny trafił...wiem o tym a mimo to nie mogę się powstrzymać od sięgania po kolejne
anoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:57   #1788
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
Poleciałam disiaj do Biedronki po te klapki na które tak czekałam ale widzę że nie tylko ja byłam nimi rozczarowana Mimo że piankowe to jeszcze mojego rozmiaru nie było, musieli rano sie ludziska rzucić. Miałam ich w ogóle nie brać ale jednak kupiłam 2 pary, tak do łażenia po domu - te z motylkami nawet nie widać że za duże i wzięłam jeszcze te w panterkę, tych drugich nie przymierzałam bo skoro z motylkami były dobre to stwierdziłam że nie ma po co...i jednak szkoda, bo są jakieś tak szeroko krojone że wyglądam, jak to mó TŻ stwierdził ,jak w płetwach, ale co tam, za takie pieniądze po domu mogą być
Poza tym kupiłam jeszcze:
- ręczniki papierowe Velvet
- Bonitki już wczoraj wiedziałam że się im nie oprę- już wszamałam pół jednego woreczka-naprawdę pyycha są, miałyście rację
- rurki waflowe w czekoladzie Armando - kruchutkie ale jak na taką ilość troszke drogie mi się wydają
- grejpfruty
- mango - będę jeść pierwszy raz - nie śmiejcie się -więc nawet nie wiem czy dobrze je wybrałam- takie raczej miękkie ale nie za bardzo
- jogurt Bon Creme kokosowo migdałowy - jeszcze nie jadłam ale brzmi sssmakowicie
Napaliłam się na nektarynki ale były niefajne, miękkie i pougniatane jakieś takie więc nie wzięłam.
Wnioski: żałuję że kupiłam Bonitki bo są tak pyszne że moje dzisiejsze dietkowanie szlak jasny trafił...wiem o tym a mimo to nie mogę się powstrzymać od sięgania po kolejne
Całe szczęście, że ja Bonitek nie lubię

Mango wybrałaś dobre Lepiej kupić za miękkie, nawet takie, któr sprawia wrażenie odbitego i zjeść tego samego dnia, niż za twarde. Kiedyś jadłam takie właśnie twardawe i po pierwsze było niedobre, a pod drugie bolał mnie po nim brzuch Ale ma tą zaletę że jak zostawisz do przeleżenia, to powinno "dojrzeć"

A Bon Creme kokosowy kiedyś bardzo mi smakował, ale chyba już się przejadł

Nie to co kokosowe serki Vitello Dlaczego musieli je wycofać
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:15   #1789
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Wedlug mnie japonki tez takie delikatnie mowiac srednie, ale wlasciwie nie nastawialam sie na nic lepszego takze wielkiego rozczarowania nie przezylam Myslalam ze moze beda sie nadawac na ulice, gdzies do sklepu, ot chocby do Biedronki na druga stronę ulicy wyskoczyc ale dla mnie sa takie bardziej domowe i kupilam jedne do latania po domu.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 17:17   #1790
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Kochane jak możecie to wrzuccie zdjecia tych japonek "na żywo"
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:21   #1791
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
Poleciałam disiaj do Biedronki po te klapki na które tak czekałam ale widzę że nie tylko ja byłam nimi rozczarowana Mimo że piankowe to jeszcze mojego rozmiaru nie było, musieli rano sie ludziska rzucić. Miałam ich w ogóle nie brać ale jednak kupiłam 2 pary, tak do łażenia po domu - te z motylkami nawet nie widać że za duże i wzięłam jeszcze te w panterkę, tych drugich nie przymierzałam bo skoro z motylkami były dobre to stwierdziłam że nie ma po co...i jednak szkoda, bo są jakieś tak szeroko krojone że wyglądam, jak to mó TŻ stwierdził ,jak w płetwach, ale co tam, za takie pieniądze po domu mogą być
moze kupilas meskie?:P one takie szerokie sa
ja bardzo chcialam te japonki ale nie bylo duzych damskich rozmiarow tym razem, a w zeszlym roku byly no a meskich nie bede kupowac przeciez..

a czy ktoras probowala nowego soku pomaranczowego z miazszem? nie pamietam nazwy ale drogi jest 4,99zl/litr
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:23   #1792
Galilea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 651
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Co do poduszek ozdobnych - są w sam raz, grube, twarde, nie sklapciałe, porządne bawełniane powłoczki na zamek, tkane w takie jakby grube płótno. Żywe kolory.

O torbach podróżnych - to w przeciwieństwie do torebek na ramię mam same dobre doświadczenia z taką torbą marki Code, bo w ub. roku kupiłam sobie w Biedronie podobną do tych, co są teraz i wytrzymała już sporo podróży i obciążeń i jest bdb.

Co do zestawów misek za 6,99 to kupiłam sobie dziś wariant: zestaw sito z uchem na misce-ociekaczu. Tego mi było trzeba. Od razu wylądował tam kilogram truskawek. Plastik porządny, miska z wylewką i miarką, porządne sito.
Galilea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:24   #1793
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że ja Bonitek nie lubię

Mango wybrałaś dobre Lepiej kupić za miękkie, nawet takie, któr sprawia wrażenie odbitego i zjeść tego samego dnia, niż za twarde. Kiedyś jadłam takie właśnie twardawe i po pierwsze było niedobre, a pod drugie bolał mnie po nim brzuch Ale ma tą zaletę że jak zostawisz do przeleżenia, to powinno "dojrzeć"

A Bon Creme kokosowy kiedyś bardzo mi smakował, ale chyba już się przejadł

Nie to co kokosowe serki Vitello Dlaczego musieli je wycofać
Czyli dobrze kombinowałam z tym mango Już go próbowałam tylko...eee...czy ono powinno smakować koperkiem czy ja miałam brudny nóż???
anoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:34   #1794
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Jak u Was dziewczyny sytuacja z piwkiem Żywiec 0,65 l ? Bo wczoraj z TŻem kupiliśmy dwa a potem jak Nasi współlokatorzy poszli kupić sobie to samo piwko, to pani przy kasie powiedziała, że trzeba brać karton a nie pojedynczo?
Dziwne, bo cenę nabiło u Nas normalnie 3,49 zł za butelkę.

To jak w końcu jest z tym Żywcem?

Zalezy o jakiego Zywca Ci cgodzi, jezeli o tego co sa pakowane w kartoniku po 6 sztuk (czy 8-niepamietam dokladnie) to mozna kupic tylko calosc.

Tak samo jak jest z redsami lub jak byl lech (po 6 pakowany).

Jak rozerwiesz opakowanie to jest szansa ze kasjerka Ci skasuje 1 szt jezeli nie bedzie wiedziec ze sa one w 6-paku.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:37   #1795
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ja chciałabym pozachwalać lody Symfonia bakaliowa! Są naprawdę przepyszne,nie umiem się od nich oderwać Na te gorące dni były dla mnie wybawieniem
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:41   #1796
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Galilea Pokaż wiadomość
O torbach podróżnych - to w przeciwieństwie do torebek na ramię mam same dobre doświadczenia z taką torbą marki Code, bo w ub. roku kupiłam sobie w Biedronie podobną do tych, co są teraz i wytrzymała już sporo podróży i obciążeń i jest bdb.
Torby podróżne code są rewelacyjne, mam 3 sztuki najstarsza ma kilka lat i niczym nie różni się w stopniu zużycia od tych z zeszłego roku. Są pakowne, mają porządne suwaki i paski, wzmacniane dno i gruby materiał. Jeżdżę z nimi w góry, na mazury i wszędzie dają radę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:12   #1797
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość

A Bon Creme kokosowy kiedyś bardzo mi smakował, ale chyba już się przejadł

Nie to co kokosowe serki Vitello Dlaczego musieli je wycofać
Ja za bon creme nie przepadam ale Vitello oooo to było coś... Też tęsknię
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:22   #1798
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cześć

Ja wczoraj wybrałam się do Biedry po lody i orzeszki w skorupce paprykowej ale nie było , były tylko orzeszki pikantne ( pisało na opakowaniu jako nowość) ale nie wzięłam bo kosztowały 4,69. ale oczywiście wpadło jeszcze parę rzeczy do koszyka ( ku niezadowoleniu Tż-ta)

Lody Iwona wiśniowe (dla Tż-ta)
Lody Kaktus
Mieszanka chińska ( dużo lepsza od Lidlowskiej, jest większe opakowanie i w niższej cenie)
Napój Plum jabłkowo-miętowy - dobry ale dla mnie za słodki (wolę Pluma grapefruitowego)
Cola original (ulubiona Tż-ta), a Orango mój ulubiony z gazowanych
Szczoteczki do zębów (dwie w jednym opakowaniu za niecałe 7 zł)
Parówki Culineo i bułki do hot-dogów francuskich( zagrzane w piekarniku na chrupko z ketchupem i sosem i parówką pycha)

A i chciałam kupić nektarynki ale nie było niestety , wybiorę się jutro, może będą.
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:27   #1799
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Witam. Ja dziś wracając od kosmetyczki zaszłam luknąć co mają fajnego w "nie mojej" Biedrze, bo zawsze jestem ciekawa innych sklepów odnośnie asortymentu. I tak jak sie spodziewałam - lodów sernikowych nie było. Może i dobrze , bo raz ze nie dowiozła bym ich do domu, roztopiły by sie przez ten czas, a dwa, zaoszczedziłam kcal. No może niezupełnie, bo kupiłam po raz pierwszy deserek z musem owocowym -Desella. Kupiłam też tą osłąwioną bagietkę z masłem czosnkowym- u mnie jej nie ma a jestem ciekawa jak smakuje. Aha, w koszu wylądowały tez standardowo serki wieśniackie, i szampon do włosów farbowanych- Elisse. Do tej pory używałam zielonego - /nadającego połysk/ i byłam zadowolona . Ciekawa jestem jak ten sie sprawdzi. W sumie tyle kupiłam, widziałam japonki ale jakoś nie w moim typie, podobnie jak te torby oraz poduszki. Aaaa, ostatnio próbowałam od chrześnicy- podkradnięte- ciasteczka maślane chyba Misie- w duzym plastykowym opakowaniu- miód w gębie, niestety kaloryczne jak cholera... eh, żeby tak można choć raz w życiu pofolgować sobie bez liczenia tych francowatych kcal .
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:32   #1800
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
Czyli dobrze kombinowałam z tym mango Już go próbowałam tylko...eee...czy ono powinno smakować koperkiem czy ja miałam brudny nóż???
Musiałaś mieć brudny nóż Smak mango porównałabym do dużej, słodkiej, dojrzałej nektarynki, z tym że ma bardziej włóknistą strukturę
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.