Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 19:56   #1831
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Od wczoraj, po południu wcale nie ma ani podglądu faktury jak i tez samej faktury internetowej.
Moje kk za moją namowa pozmieniały faktury papierowe na internetowe, wiadomo, oszczędność papieru.
Do teraz nadal nie ma, ani faktury ani też podglądu faktury, są wiadomo,kwoty do zaplacenia.
Od wczoraj do dzisiaj, do obecnej chwili nie ma...

EDIT: Przeciez nie mozna olewac klientek, jezeli czegos nie bedzie na fakturze, to dziewczyny powinny jutro pojechac do COK-u do Gdyni, przeciez jutro juz jest koncowka katalogu! ;/
Firma normalnie nas olewa. Na infolinii twierdzą, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę NIE JEST!
Dokładnie! Heh, właśnie zadzwoniła moja Klubowiczka i pytała jak ma sprawdzić braki, bo do Warszawy już nie zadzwoni, bo jest po 20, a nie wie, czy jutro ma prosić mnie, bym w COKu jej kupiła braki z faktury, bo jak pojedzie w czwartek do COKu to już obowiązywać będzie inny katalog.
A co dopiero mają powiedzieć osoby, które dzisiaj w nocy składają zamówienie, a fakturę będą mieć jutro przed południem ? Mają teleportować się do sklepu w COK, by dokupić braki ? O ile oczywiście uda im się sprawdzić co jest w brakach.

A te faktury elektroniczne to jedna wielka pomyłka - wystarczy brak dostępu do netu, błędy w strefie KK takie jak teraz i nie mamy dostępu do tych faktur, chyba, że zapisałyśmy je u siebie na komputerze. Tylko co zrobić jak odbieramy paczkę bez faktury papierowej, bo mamy uruchomioną elektroniczną, a tej ostatniej nie ma, bo Avon zawalił sprawę ?

Już sobie wyobrażam jutrzejszy dzień i dodzwonienie się do Avonu ...
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:00   #1832
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

z ciekawosci sprawdzilam i mam podglad faktury bez zadnych bledow

Ah.. co sie dzieje to glowa mala! ^^
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:30   #1833
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

witam, poczytuje was od dawna...
jestem konsultantką od katalogu 16, a wiec niedługo. Liderem jestem od tego katalogu. Wczoraj podpisałam umowę z chłopakiem, który chce być konsultantem ciekawe jakie zamówienia bedzie robił....
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:41   #1834
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja niestety (a może stety) nie mam opcji faktury elektronicznej. Moim zdaniem dobrze by było gdyby każda konsultantka w strefie mogła sobie zobaczyć fakturkę, którą i tak dostawałaby z paczuszką w tej tradycyjnej formie. Chciałabym mieć taką możliwość, ale nie mogę zrezygnować z faktury papierowej.
Mam nadzieję, że jutro przyjdzie paczuszka Tylko martwi mnie fakt, że saldo mam 294zł a powinnam mieć ok.355zł więc albo muszę jeszcze raz przeliczyć wszystko albo mam sporo braków
Obstawiam brak kremu na popękane naczynka na nogach z Anew, dostawałyście go? A myjki z zestawu "Cuda Japonii"?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:45   #1835
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Obstawiam brak kremu na popękane naczynka na nogach z Anew, dostawałyście go? A myjki z zestawu "Cuda Japonii"?

Miałam . Składałam zamówienie na drugi termin , mam dzień wysyłkowy A
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:46   #1836
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ja niestety (a może stety) nie mam opcji faktury elektronicznej. Moim zdaniem dobrze by było gdyby każda konsultantka w strefie mogła sobie zobaczyć fakturkę, którą i tak dostawałaby z paczuszką w tej tradycyjnej formie. Chciałabym mieć taką możliwość, ale nie mogę zrezygnować z faktury papierowej.
Mam nadzieję, że jutro przyjdzie paczuszka Tylko martwi mnie fakt, że saldo mam 294zł a powinnam mieć ok.355zł więc albo muszę jeszcze raz przeliczyć wszystko albo mam sporo braków
Obstawiam brak kremu na popękane naczynka na nogach z Anew, dostawałyście go? A myjki z zestawu "Cuda Japonii"?
ale przeciez kazdy moze zobaczyc. wystarczy nacisnac opcje ze rezygnujemy z papierowej faktury i mamy dostepna ja na stronie. A pozniej mozna spowrotem wrocic do papierowej.
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:47   #1837
ika2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
ja też mam 17-go, na stronie rozliczenie już jest ciekawe czy dostaniemy tym razem

ja też właśnie. ale z tego co tu piszecie to chyba nikt od grudnia nie dostał , kolejna oszczędność?
Najgorsze jest to, że oni twierdzą, że ZOSTAŁY WYSŁANE - "zaraz 18-go grudnia było przesłane"...
Taaaak... jaaasne... i tyle osób z różnych miesjc Polski raptem nie dostało???
Ja nie rozumiem takich KŁAMSTW
ika2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 20:49   #1838
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Czyli jak widać obsługa jest rewelacyjna w Avonie. U mnie stwierdziła dziewczyna, która ze mną rozmawiała, że wszystko jest OK.
Chyba, że Ty Agrippinilla dzwoniłaś rano, a ja wieczorem i już było wtedy OK.
No nic jutro sama przetestuję na własnej skórze, czy pojawi się podgląd faktury czy nie.

Rozumiem dziewczyny (które mają problem z podglądem), że w Danych finansowych widzicie kwotę wystawionej faktury, ale nie ma linku do podglądu, czy tak ?
Dzwoniłam tuż przed 20.00, więc pewnie jeszcze później, niż Ty. Trafiłam akurat na bardzo sympatyczną babeczkę, może jej się wyrwało o tych problemach technicznych a miała nie mówić W każdym razie nie usiłowała kręcić.
Dokładnie tak mam: jest data, kwota, nie ma linku do podglądu.

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Od wczoraj, po południu wcale nie ma ani podglądu faktury jak i tez samej faktury internetowej.
Moje kk za moją namowa pozmieniały faktury papierowe na internetowe, wiadomo, oszczędność papieru.
Do teraz nadal nie ma, ani faktury ani też podglądu faktury, są wiadomo,kwoty do zaplacenia.
Od wczoraj do dzisiaj, do obecnej chwili nie ma...

EDIT: Przeciez nie mozna olewac klientek, jezeli czegos nie bedzie na fakturze, to dziewczyny powinny jutro pojechac do COK-u do Gdyni, przeciez jutro juz jest koncowka katalogu! ;/
Firma normalnie nas olewa. Na infolinii twierdzą, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę NIE JEST!
Już przestali twierdzić, że jest OK. Pytanie tylko, jaka będzie wersja na jutro.

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
z ciekawosci sprawdzilam i mam podglad faktury bez zadnych bledow

Ah.. co sie dzieje to glowa mala! ^^
A kiedy wystawiona faktura?
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:53   #1839
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
ale przeciez kazdy moze zobaczyc. wystarczy nacisnac opcje ze rezygnujemy z papierowej faktury i mamy dostepna ja na stronie. A pozniej mozna spowrotem wrocic do papierowej.

przeciez w danych finansowych zawsze jest podglad czegos co wyglada jak faktura, bez wzgledu na to czy ktos dostaje fakture papierowa czy nie, ja dostaje papierowa i jak wszystkie dziewczyny tu kilka godzin po zlozeniu zamowienia widze braki jak tylko pojawi sie podglad (no dobra wylaczajac ich problemy techniczne teraz).

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2010-01-19 o 20:54
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:59   #1840
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
witam, poczytuje was od dawna...
jestem konsultantką od katalogu 16, a wiec niedługo. Liderem jestem od tego katalogu. Wczoraj podpisałam umowę z chłopakiem, który chce być konsultantem ciekawe jakie zamówienia bedzie robił....
witamy kochana
jak ci idzie?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:59   #1841
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
przeciez w danych finansowych zawsze jest podglad czegos co wyglada jak faktura, bez wzgledu na to czy ktos dostaje fakture papierowa czy nie, ja dostaje papierowa i jak wszystkie dziewczyny tu kilka godzin po zlozeniu zamowienia widze braki jak tylko pojawi sie podglad (no dobra wylaczajac ich problemy techniczne teraz).
Jak i gdzie? W danych finansowych mam tylko aktualne saldo i poprzednie rozliczenia, w historii zamówień mam zamówione produkty nic więcej
Mogę tylko tak doraźnie kliknąć w otrzymywanie faktury elektronicznej, a po chwili to wyłączyć? Bo boję się, ze jak kliknę to nie będę miała papierowej w paczce.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"

Edytowane przez Dagusiac
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:02
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 21:01   #1842
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
przeciez w danych finansowych zawsze jest podglad czegos co wyglada jak faktura, bez wzgledu na to czy ktos dostaje fakture papierowa czy nie, ja dostaje papierowa i jak wszystkie dziewczyny tu kilka godzin po zlozeniu zamowienia widze braki jak tylko pojawi sie podglad (no dobra wylaczajac ich problemy techniczne teraz).
wlasnie w tym problem że od wczoraj nie ma podglądu.
dzis mam tez wystawione faktury korygujące i też nie widzę co zwrócili, dokumentu nie widzę.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
J
Mogę tylko tak doraźnie kliknąć w otrzymywanie faktury elektronicznej, a po chwili to wyłączyć? Bo boję się, ze jak kliknę to nie będę miała papierowej a paczce.
mozesz ale i tak bedzie obowiazywac od nastepnego dnia.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:10   #1843
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16576784]wlasnie w tym problem że od wczoraj nie ma podglądu.
dzis mam tez wystawione faktury korygujące i też nie widzę co zwrócili, dokumentu nie widzę.
[/QUOTE]

Ale Dagusiac pyta ogolnie, a nie tylko teraz jak maja te problemy, wiec ogolnie ten podglad jest zawsze i nie trzeba miec faktury elektronicznej, a jak nie bylo nigdy to dziwne i trzeba to wyjasnic. Zwykle jest w danych finansowych ostatnia kolumna, taka podswietlona na niebiesko i podkreslona - nr faktury. Klikasz i masz podglad.
Nr dokumentu sie ta kolumna nazywa.

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2010-01-19 o 21:15
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:23   #1844
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Dzwoniłam tuż przed 20.00, więc pewnie jeszcze później, niż Ty. Trafiłam akurat na bardzo sympatyczną babeczkę, może jej się wyrwało o tych problemach technicznych a miała nie mówić W każdym razie nie usiłowała kręcić.
Dokładnie tak mam: jest data, kwota, nie ma linku do podglądu.
Już przestali twierdzić, że jest OK. Pytanie tylko, jaka będzie wersja na jutro.
Jestem wściekla.
Moje kk pracuja, przychodzą z pracy o różnej porze dnia i będą musiały zdążyć i jechać do Gdyni do COKu, pod warunkiem, żę moze jutro będzie już podgląd faktury, już nie mówiac o luksusie na dzisiaj o fakturze internetowej.
A jeżeli nie będzie, to klientki, będą sądziły, że są , mówiąc brzydko olewane i to nie z naszej winy. Firma chce mieć duze zamówienia, wymyśla przerózne konkursy dla liderów, a potem co? Ręka w nocniku . A jeżeli któraś z kk nie bedzie miała i to nie chcą co zamów. poniżej 150 zł , wiadomo, nie będzie miała naliczone KRMZ, ale lider będzie miał nieaktywną kk i żegnaj konkursie już nie mówiąc o reakcji OMS.
Jestem dosłownie wściekła A jutro rano jeszcze do pracy.
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:35   #1845
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16576739]witamy kochana
jak ci idzie?[/QUOTE]

dzięuje.... jeśli chodzi o zamówienia do średnio osiągam 600zł
co do liderowania to ok... zaczyna mi sie to coraz badziej podobać
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:38   #1846
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jestem wściekla.
Moje kk pracuja, przychodzą z pracy o różnej porze dnia i będą musiały zdążyć i jechać do Gdyni do COKu, pod warunkiem, żę moze jutro będzie już podgląd faktury, już nie mówiac o luksusie na dzisiaj o fakturze internetowej.
A jeżeli nie będzie, to klientki, będą sądziły, że są , mówiąc brzydko olewane i to nie z naszej winy. Firma chce mieć duze zamówienia, wymyśla przerózne konkursy dla liderów, a potem co? Ręka w nocniku . A jeżeli któraś z kk nie bedzie miała i to nie chcą co zamów. poniżej 150 zł , wiadomo, nie będzie miała naliczone KRMZ, ale lider będzie miał nieaktywną kk i żegnaj konkursie już nie mówiąc o reakcji OMS.
Jestem dosłownie wściekła A jutro rano jeszcze do pracy.
Nie denerwuj się LadyBird6, szkoda Twojego zdrowia. Na pewno jutro się wyjaśni, a niestety ostatnio końcówka katalogu jest taka, że często zdarzają się problemy - jak nie strefa kk nie działa przed dłuższą chwilę, to z kolei jak teraz nie ma widocznego podglądu faktur lub nie działa nasza słynna sygnalizacja braków ze światełkami.
Jutro w COKach będzie wesoło. Ale nie liczyłabym na COK aż tak bardzo, bo i tam są braki, więc oby jutro nie było podwójnego rozczarowania - jak zobaczy KK podgląd w Necie i jak pójdzie do COK dokupić braki ...
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:41   #1847
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się LadyBird6, szkoda Twojego zdrowia. Na pewno jutro się wyjaśni, a niestety ostatnio końcówka katalogu jest taka, że często zdarzają się problemy -
Dzięki za słowa otuchy
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:13   #1848
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
jeśli III termin z k 01 miałaś w poniedziałek to fakturę powinnaś mieć wystawioną we wtorek. Jeśli przy kartonach masz zero tzn., że masz wstrzymaną paczką do czasu zaksięgowania twojej wpłaty. Może zadzwoń do nich i powiedz, że wpłaciłaś pieniądze w poniedziałek żeby ją puścili. A jeśli masz jutro zamówić z k 02 to też im o tym wsponij żeby ci nie wstrzymali i tej paczki.
Zapomniałam wspomnieć że jestem dniem D i miałam termin zamówień do 19.01 czyli do dzisiaj
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 22:18   #1849
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

a zamawiala ktoras z was juz z netto Brazil Beat? bo moja znajoma bardzo chciala i od razu bierze dwie, z tym ze nie wiem czy one w ogole przychodza?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 22:52   #1850
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

oj ale sie wkurzyłam! chciałam wlasnie złożyc zamowienie na 3 termin, jeszcze obdzwonilam klientki czy czegos nie domowic bo nigdy nie skladalam zamowienia w 3 terminie tylko zawsze w 1 i parę rzeczy laska zamowila. Skladam zamowienie a tu się okazuje ze 3 termin dostawy jest niedostepny, zostala tylko dostawa kurierska bo ja naleze pod okreg 174 gdzie zamowienia sklada sie w srody ale ze mieszkam gdzie indziej to paczki przychodza zawsze w czwartki bo tu gdzie mieszkam to juz jest inny okreg i przychodzą wg tego wlasnie okregu ale sądziłam , że paczka normalnie powinna przyjsc a tu lipa! ojjj ale jestem zła!!!
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 23:40   #1851
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja to dopiero mam jazdę miałam dostać dostać 2 paczki a dostałam jedną bo druga została w magazynie, w dodatku podpisałam listę za obie paczki z zapewnieniem że kurier mi ją dowiezie, więc czekam ale kuriera ni widać ni słychać.

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
dzięuje.... jeśli chodzi o zamówienia do średnio osiągam 600zł
co do liderowania to ok... zaczyna mi sie to coraz badziej podobać
Witamy w naszych skromnych progach i ostrzegam że Avon uzależnia
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 05:41   #1852
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witajcie Dziewczyny!!!

Jak tak czytam o Waszych problemach z Avon, to aż włos się jeży...
Całe szczęście,że ja (i oby było tak dalej) nie mam żadnych problemów z naszą firmą.Podgląd mam bezproblemowy.

Dziś i jutro jeszcze obdzwonię i podjadę do moich kolejnych klientek, po zamówionka.
Od dłuższego czasu nie miałam już tyle zamówień na kremy Solution i Anev, zawsze schodziły zapachy,a tym razem kremiki górą.
Mam nadzieję,że nie bęedzie w brakach kremu Solution Hydrofirming z netto,jak tylko jest w ofercie,to moja klientka bierze go po 3 szt,taki jest dla niej dobry.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:07   #1853
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
a zamawiala ktoras z was juz z netto Brazil Beat? bo moja znajoma bardzo chciala i od razu bierze dwie, z tym ze nie wiem czy one w ogole przychodza?

ja będę zamawiać też dwie sztuki ,ale dopiero w niedziele wieczorkiem ,bo jestem dzień C , więc nie wiem czy przyjdą a tez jestem ciekawa...
Kiedyś miałam z tego balsam i super pachniał , dlatego jedną sztukę chcę dla siebie
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:39   #1854
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

te perfumy Brazil Beat są słabe kupiłam je raz i więcej nie kupie;/ zapach może i ładny ale nietrwały;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:46   #1855
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez avOniasta Pokaż wiadomość
ja będę zamawiać też dwie sztuki ,ale dopiero w niedziele wieczorkiem ,bo jestem dzień C , więc nie wiem czy przyjdą a tez jestem ciekawa...
Kiedyś miałam z tego balsam i super pachniał , dlatego jedną sztukę chcę dla siebie
no właśnie jest Brazil Beat?? bo ja też chcę kilka
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:52   #1856
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
te perfumy Brazil Beat są słabe kupiłam je raz i więcej nie kupie;/ zapach może i ładny ale nietrwały;/
no,ale za 14.90 to nic tylko sie psikać 10 razy dziennie

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
no właśnie jest Brazil Beat?? bo ja też chcę kilka

tak tak w ofercie netto za 14.90
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:28   #1857
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ika2 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że oni twierdzą, że ZOSTAŁY WYSŁANE - "zaraz 18-go grudnia było przesłane"...
Taaaak... jaaasne... i tyle osób z różnych miesjc Polski raptem nie dostało???
Ja nie rozumiem takich KŁAMSTW
ja grudniowe rozliczenie dostałam a czekam na styczniowe, a rozliczają mnie 17-go. Mam nadzieję że dostanę bo nawet nie wiedziałam że gdzieś mozna to rozliczenie zobaczy, dopiero teraz od was się dowiaduje o tej stronie gem24. Tam trzeba się normalnie zarejstrowac?

a podgladu i faktury tez nie mam wczorajszej
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:32   #1858
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Dokładnie! Heh, właśnie zadzwoniła moja Klubowiczka i pytała jak ma sprawdzić braki, bo do Warszawy już nie zadzwoni, bo jest po 20, a nie wie, czy jutro ma prosić mnie, bym w COKu jej kupiła braki z faktury, bo jak pojedzie w czwartek do COKu to już obowiązywać będzie inny katalog.
A co dopiero mają powiedzieć osoby, które dzisiaj w nocy składają zamówienie, a fakturę będą mieć jutro przed południem ? Mają teleportować się do sklepu w COK, by dokupić braki ? O ile oczywiście uda im się sprawdzić co jest w brakach.
Ja nie mam COKu w okolicy i przynajmniej nie mam takich problemów :P

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
te perfumy Brazil Beat są słabe kupiłam je raz i więcej nie kupie;/ zapach może i ładny ale nietrwały;/
Ja jak się psiknę to cały dzień czuć. A na ubraniach to nawet dłużej.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:37
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:41   #1859
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
Ale Dagusiac pyta ogolnie, a nie tylko teraz jak maja te problemy, wiec ogolnie ten podglad jest zawsze i nie trzeba miec faktury elektronicznej, a jak nie bylo nigdy to dziwne i trzeba to wyjasnic. Zwykle jest w danych finansowych ostatnia kolumna, taka podswietlona na niebiesko i podkreslona - nr faktury. Klikasz i masz podglad.
Nr dokumentu sie ta kolumna nazywa.
Bardzo Ci dziękuję za rzetelną informację. Juz wszystko sprawdziłam i braków brak tzn. mam brak Luksusowego systemu modelującego oczy z Anew, ale mam produkt alternatywny. Nie wiecie co to może być? Bo mama lubi właśnie ten krem i nie chciałaby nic innego, może przyślą np. bez polskiej etykiety?
To zamówienie pisała moja wspólniczka i tak się zastanawiam dla kogo miesiąc w miesiąc (a czasami częściej) zamawia podkład rozświetlająco-antystresowy
Najbardziej się cieszę, żę jest myjka z zestawu SPA i krem na naczynka
Teraz tylko czekać na paczuszkę!
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:55   #1860
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

już wszystko ok faktura z terminu 3 katalogu 01 jest ale nie mam jej na podglądzie, ale sobie wyliczyłam że wszystko przyjdzie. Złożyłam teraz zamówienie z k02 (niecałe 900zł) i czerwone światełko przy długopisach z netto natomiast zielone światełka przy:
* serum do ciała z SSS z wyprzedaży
* balsamu do stóp z wyprzedaży
* balsamu do włosów z netto do włosów farbowanych
* żelu pod prysznic śliwka i słonecznik
* galaretki pod prysznic morelowej
* zestawu grzebień i szczotka

załapałam się na Pur Blancę
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.