Czarna lista - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 14:16   #1831
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
GG do agussa
Dot.: Czarna lista

o masakra ale się porobiło. Właściwie to jaką mamy pewność, że osoba podająca się za mamę Cheeck jest nią naprawde. Ja bym miała ograniczone zaufanie do niej może pisze tak specjalnie. Nie ma żadnej pewności, jak rownież ze perfumy są oryginalne. Uważam ze Cheeck nie powinna upewniać RedButterfly o oryginalności perfum skoro nie wiedziała o tym w 100%. Mogła napisac ze ma wątpliwości może inaczej by się sprawa potoczyła. Pozatym RedButterfly pytała ją tuż po otworzeniu czy są oryginalne, bo niepokoił ją zapach mało intensywny a Cheeck nadał pisała ze są oryginalne, dlatego RedButterfly była przekonana że tak jest. Dopiero po miesiącu miała już dosc spore watpliwości po przeczytaniu tego wątku Podróbka czy oryginał no i postanowiła tu napisac. Nie chce tu nikogo bronic, ale uwazam ze Cheeck powinna zwrócić rzeczy albo ich wartość. Stwierdzenie ze ktos przyzwyczaił się do tych ubran jest dla mnie smieszne, przyzwyczaic mozną się do człowieka, ale do ciuchów? Naprawde żadne wytłumaczenie. Widac ze Cheeck wyraźnie chce zakonczyc sprawe mimo ze nie postąpiła wporządku. Ja bym tego tak nie zostałiła, mimo że ona upiera sie ze perfumy sa oryginalne.
Takie jest moje zdanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:18   #1832
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Dostałam odpowiedż od jennifer87 która twierdzi że sama zniszczyłam płaszczy i że chę ją oszukać żeby oddał mi kosmetyki.
Pisze też że nie ma sobie nic do zarzucenia i mogę iść na policję.


moja odpowiedź sprzed chwili:




Dziękuję za odpowiedź.

Zdjęcia zrobiłam tego samego dnia, zaraz po otrzymaniu paczki, przesyłam je Tobie, przesłałam je również moderatorce i zamieściłam na wizażu.
Gdyby płaszcz mi się nie podobał to wymieniła bym się z Tobą lub z inną osobą natomiast w takim stanie go nie wymienię, bo się do niczego nie nadaje.

Po pierwsze miałaś wysłać paczkę przed świętami wielkanocnymi a tego nie zrobiłaś, potem miałaś wysłać priorytetem a wysłałaś zwykłym - to też nieprawda?

Pisałaś że płaszcz jest z wełny a jest z akrylu. (w tym też chcę Cię oszukać?)

Pisałaś że płaszczyk jest super,a jest cały powyciągany.

Zdjęcie było jedno i na nim nie było widać żadnych zniszczeń, a dodatkowo Ty zapewniłaś mnie że jest w super stanie, więc Ci uwierzyłam.

Poczta ma dowód na to kiedy paczka została dostarczona a zdjęcia zostały zrobione zaraz po dostarczeniu paczki.

W zamian za rzekomo super wełniany płaszcz wysłałam Ci oryginalne górnopólkowe perfumy i górnopółkowy błyszczyk a dostałam od Ciebie zniszczony płaszcz z akrylu, którego nie chcę i co - to ja Cię oszukałam?

Poradzę się moderacji w tej sprawie i bardzo chętnie udam się na policję jeżeli nie zwrócisz mi moich kosmetyków, ponieważ uważam że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na tak miłym portalu jakim jest wizaż.pl

pozdrawiam
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:19   #1833
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
GG do bejbi19
Dot.: Czarna lista

Agussa ale Cheek pytala się Red czy chce się odmienić i mimo jej wąpliwości chciała aby zostało tak jak jest. Gdyby po wymiance poszla i porownalaby go z oryginalem nie byloby teraz tej sprawy. Odmienilyby sie i koniec.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:21   #1834
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

O matko, titina, a po co miałabyś niszczyć płaszcz? Aby uzyskać zwrot kosmetyków od jennifer? Przecież nic byś na tym nie skorzystała, bo zniszczonego płaszcza nie założysz - równie dobrze mogłabyś się nie wymieniać i zachować swoje kosmetyki. Takie rozumowanie nie ma sensu...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:27   #1835
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O matko, titina, a po co miałabyś niszczyć płaszcz? Aby uzyskać zwrot kosmetyków od jennifer? Przecież nic byś na tym nie skorzystała, bo zniszczonego płaszcza nie założysz - równie dobrze mogłabyś się nie wymieniać i zachować swoje kosmetyki. Takie rozumowanie nie ma sensu...
Ja też jestem w szoku i nie wiem co mam zrobić..

Poradźcie coś proszę...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:24   #1836
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Dostałam odpowiedź że wg jennifer87 płaszcz był w bardzo dobrym stanie i był z wełny ponieważ tak jej powiedziano w sklepie i na pewno nie chcieli jej oszukać
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:02   #1837
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

witam, mam pytanie odnośnie wizażanki o nicku 666kasia666. została ona zablokowana,jednakże wraz z jeszcze jedną wizażanką czekam na paczkę od niej i nie mamy możliwości kontaktu z nią, bo ani nie można wysłać wiadomości na PW. co mamy zrobić?? Obie wymieniłyśmy naprawdę super rzeczy w zamian za obiecane też dobrych firm,ae paczek jak nie było tak nie ma....

z pewnością sprawa trafi na policję jeśli paczki nie dojdą, ale czy jest jakakolwiek możliwość kontaktu?

co zrobic ?
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 19:05   #1838
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do zelka888
Dot.: Czarna lista

Bojuwka1 - Popieram co mamy zrobić , obydwie miałyśmy z nią wymiankę no niestety paczki do nas nie dosżły , a dość długo już idą;(

Poradźcie coś dziewczyny . .
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:11   #1839
MoonBootica
Raczkowanie
 
Avatar MoonBootica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: AcidCity
Wiadomości: 161
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
GG do MoonBootica
Dot.: Czarna lista

Macie na pewno adres, więc znajdzcie nr telefonu w ksiązce telefonicznej i to chyba jedyny sposób na szybki kontakt ... o ile ma domowy nr ...
Są też internetowe ksiazki tel.
Pozdr
__________________
OUT OF SPACE *
read my mind, don't waste my time


Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
MoonBootica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:13   #1840
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do zelka888
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
witam, mam pytanie odnośnie wizażanki o nicku 666kasia666. została ona zablokowana,jednakże wraz z jeszcze jedną wizażanką czekam na paczkę od niej i nie mamy możliwości kontaktu z nią, bo ani nie można wysłać wiadomości na PW. co mamy zrobić?? Obie wymieniłyśmy naprawdę super rzeczy w zamian za obiecane też dobrych firm,ae paczek jak nie było tak nie ma....

z pewnością sprawa trafi na policję jeśli paczki nie dojdą, ale czy jest jakakolwiek możliwość kontaktu?

co zrobic ?
hmm. . To było tak że bynajmniej ja wysłałam jej paczkę na adres stancji . . i ten adres mam zawsze mogę poszukac. . Zaś jesli chodzi o domowy adres będzie cięzko . ;/
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:44   #1841
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez zelka888 Pokaż wiadomość
Bojuwka1 - Popieram co mamy zrobić , obydwie miałyśmy z nią wymiankę no niestety paczki do nas nie dosżły , a dość długo już idą;(

Poradźcie coś dziewczyny . .
Ja również wymieniłam się z wizażanką 666kasia666, ale coś mnie podkusiło aby jednak poczekać na jej rzeczy (zauważyłam pewne niedociągnięcia w jej przekupkach) - i całe szczęście, bo paczki jak nie było tak nie ma...
zelka888, z tego co czytałam wcześniej, to dostałaś potwierdzenie nadania (tak jak ja) i jeżeli jeszcze je masz, to tam wpisany był jej domowy adres.
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 04:23   #1842
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do zelka888
Dot.: Czarna lista

Irja dostałam te nadanie ale ono mi się wydaje jakieś nie trafne, gdy juz została zablokowana to zaczełam węszyć i tak zobaczyłam nawet mamuska moja zobaczyła ze tą część co wypełniają panie na poczcie musiała ona wypełaniać gdyż jest to jej pismo ten samkolor długopisu. Zas tam co pieczątka jest jest juz inny podpis i innym kolorem . . moze to tylko przewrażliwienie ale. .
a co do adresu sprawdzałam ten adres i wychodzi na to że kod pocztowy się nie zgadza do tej miejscowości a dokładnie jedna literka. . ;/
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 06:57   #1843
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

u mnie w miescie np. kod pocztowy rozni sie jedna cyferka w każdej dzielnicy, wiec u niej tez moze tak byc. a jesli chodzi o druczki to u nas na poczcie też to wypełnia nadawca a tylko piecząteke i podpis daje pani z poczty
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 06:57   #1844
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

dubel
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 08:34   #1845
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Sprawdziłam swoje nadanie i u mnie zarówno adresat i nadawca (to my wypełniamy) jest tym samym długopisem co opłata i nr. przesyłki (co już wypełnia osoba na poczcie) jedynie podpis jest jakby mocniejszy, co jednak nie wyklucza tego samego długopisu.

Być może dziewczyna ma kogoś na poczcie (a może i sama pracuje) i stąd pieczątka.
Ja już nawet nie czekam na paczkę.
Szkoda tylko, że takie coś jak zobaczenie nadania przesyłki nie jest już bezpieczne
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:36   #1846
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

no to żelko musimy złozyć sprawę na policję,jeśli jej adres domowy jest fałszywy to mamy adres stancji,który na pewno jest prawdziwy,bo w końcu chciała te ciuchy mieć. Jak będziesz to odezwij się do mnie na PW i składamy sprawę na policję,dziewczyna się doigrała i jeśli nie potrafi tego rozwiązać to niestety czekają ja konsekwencje... czekałyśmy obie na odzew a tego jak nie było tak nie ma.A wymianki nie odpuszczę bo wysłałam jej wartościowe, nowe ubrania i nie pozwolę żeby to się tak skończyło.

Swoją drogą widzę,że nie jesteśmy jedyne,które zostały oszukane, tym lepiej dla nas Mój mąż ostatnio sądził się w podobnej sprawie i wygrał, a niestety chłopak , który go oszukał dostał nakaz wypłacenia mu b.wysokiego odszkodowania pod groźbą więzienia.I niestety tylu pieniędzy nie miał. Jest mi tylko przykro, bo dziewczyna naprawdę nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji..
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:31   #1847
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
GG do izuu
Dot.: Czarna lista

Witajcie! Niestety muszę do czarnej listy dopisać osobe o nicku "a-sea-of-honey". 23 kwietnia wysłałam jej paczkę z tuniką, kolczykiem do języka i cieniem. I do tej pory ona nie przesłała mi swojej (miały to byc balerinki) . 27 kwietnia pisała do mnie, że to opóźnienie jest spowodowane brakiem funduszy, ok zrozumiałam to. Niestety dotąd nie doczekałam się żadnych wieści ani paczki od niej Dlatego proszę moderatora o interwencję... Wiem, że a-sea-of-honey wchodzi na wizaż ale nie odpisuje na moje PW Dlatego niestety moja cierpliwość się musiała skończyć.

Edytowane przez izuu
Czas edycji: 2008-05-13 o 12:17 Powód: srceen usunięty..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:11   #1848
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do zelka888
Dot.: Czarna lista

No niestety patrzę , że coraz nie przyjemniej się robi ;/
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:25   #1849
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Witajcie! Niestety muszę do czarnej listy dopisać osobe o nicku "a-sea-of-honey". 23 kwietnia wysłałam jej paczkę z tuniką, kolczykiem do języka i cieniem. I do tej pory ona nie przesłała mi swojej (miały to byc balerinki) . 27 kwietnia pisała do mnie, że to opóźnienie jest spowodowane brakiem funduszy, ok zrozumiałam to. Niestety dotąd nie doczekałam się żadnych wieści ani paczki od niej Dlatego proszę moderatora o interwencję... Wiem, że a-sea-of-honey wchodzi na wizaż ale nie odpisuje na moje PW Dlatego niestety moja cierpliwość się musiała skończyć. W załączniku jest screen z wiadomościa od niej..
Napisz Pw do moderatora z opisem sytuacji, musisz to zglosic, wtedy bedzie szybka interwencja
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 15:32   #1850
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
GG do izuu
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Napisz Pw do moderatora z opisem sytuacji, musisz to zglosic, wtedy bedzie szybka interwencja
No właśnie zastanawiałam się gdzie najpierw napisać, tu czy do moderatora... ehh
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:03   #1851
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Dziewczyny jak nie będziemy opisywały podobnych sytuacji i nie będziemy wystawiały negatywnych przekupek to będzie jeszcze gorzej !


Wczoraj zgłosiła się do mnie wizażanka z targowiska kosmetycznego i okazało się że ją jennefer87 też próbowała oszukać. Nie opisała tej sytuacji na czarnej liście bo nie miała czasu, ale historia też była ciekawa.

Jeżeli nie otrzymam od jennefer67 zwrotu perfum lub pieniędzy za nie to jutro idę na policje i nie zostawię tak tej sprawy bo inaczej takich oszukanych osób będzie więcej.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:31   #1852
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
No właśnie zastanawiałam się gdzie najpierw napisać, tu czy do moderatora... ehh
To ze opisalas sytuacje tutaj to dobrze, inne wizazanki beda ostrozne, ale jesli chcesz zeby zajal sie tym moderator to musisz to zglosic mu w prywatnej wiadomosci - napisz np. do bemolki
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:41   #1853
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Jejku co sie tu dzieje masakra :| szczegolnie szkoda mi Red :| wogole czytajac czrana liste coraz bardziej odechciewa mi sie wymianek ;/
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 18:50   #1854
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Moim zdaniem powinno być więcej moderatorów targowiska ciuszkowego bo coraz więcej jest sporów, niezadowolonych z wymian osób itp a jedna bemolka może nie podołać, chociaż i tak dzielnie sobie daje radę
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 19:42   #1855
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinno być więcej moderatorów targowiska ciuszkowego bo coraz więcej jest sporów, niezadowolonych z wymian osób itp a jedna bemolka może nie podołać, chociaż i tak dzielnie sobie daje radę
A moim zdaniem Bemolka radzi sobie świetnie, a kolejni moderatorzy narobią tylko zamieszania. Jesli jest jakas sprawa niecierpiąca zwłoki a Bemolki nie ma w tej chwili służe swoim PW
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 20:21   #1856
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

wraz z żelką jesteśmy na etapie załatwiania sprawy z wizazanka 666kasia666, w końc udało mi się znalezc na nia namiary i powiedziałam ze do jutra do 17 ma mi przeslac potwierdzenia nadania przesyłek naszych rzeczy z powrotem i inaczej sprawa trafi na policję, pod zarzutem kradziezy oraz fałszerstwa, gdyz przeskanowane przez nią potwierdzenia przesyłek nie są prawdziwe tylko podrobione !!!

jesli ktos miał z nia jakąś przykrą wymianę to piszcie na PW
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:52   #1857
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinno być więcej moderatorów targowiska ciuszkowego bo coraz więcej jest sporów, niezadowolonych z wymian osób itp a jedna bemolka może nie podołać, chociaż i tak dzielnie sobie daje radę
To nie jest kwestia tego, że jest jeden moderator, ale tego, że ludzie nie zgłaszają takich spraw, bo "nie maja czasu aby opisać cała historię". Gdyby wspomniana przez Ciebie osoba z Targowiska Kosmetyków wspomniała coś o zatargu z jennifer87, może Ty nie byłabyś teraz w tak nieprzyjemnej sytuacji...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:10   #1858
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Witajcie! Niestety muszę do czarnej listy dopisać osobe o nicku "a-sea-of-honey". 23 kwietnia wysłałam jej paczkę z tuniką, kolczykiem do języka i cieniem. I do tej pory ona nie przesłała mi swojej (miały to byc balerinki) . 27 kwietnia pisała do mnie, że to opóźnienie jest spowodowane brakiem funduszy, ok zrozumiałam to. Niestety dotąd nie doczekałam się żadnych wieści ani paczki od niej Dlatego proszę moderatora o interwencję... Wiem, że a-sea-of-honey wchodzi na wizaż ale nie odpisuje na moje PW Dlatego niestety moja cierpliwość się musiała skończyć. W załączniku jest screen z wiadomościa od niej..
prosze usunąc screena poniewaz publikowanie prywatnej korespondencji bez zgody jest zabronione. wiem że nie ma tam zadnych poufnych info no ale jednak

wątek zamknęłam, PW wysłane - poczekajmy chwile.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
A moim zdaniem Bemolka radzi sobie świetnie, a kolejni moderatorzy narobią tylko zamieszania. Jesli jest jakas sprawa niecierpiąca zwłoki a Bemolki nie ma w tej chwili służe swoim PW


Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Jeżeli nie otrzymam od jennefer67 zwrotu perfum lub pieniędzy za nie to jutro idę na policje i nie zostawię tak tej sprawy bo inaczej takich oszukanych osób będzie więcej.
Co do Jennifer87 - ban tymczasowy jej minął więc tak jak obiecałam wysłalam jej PW, jesli się zaloguje na wizaz, przeczyta i nie bedzie reakcji dostanie bana i skonczą sie jej wymiany
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:15   #1859
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

jennefer87 napisała mi dzisiaj rano że może mi oddać błyszczyk i perfumy ale przelane do innego opakowania, ponieważ stłukły jej się.



moja odpowiedź:



Chcę z powrotem rzeczy dokładnie w takim stanie jak Ci je wysłałam, czyli połowę SENSI Aramni - takie jak na zdjęciach w moim wątku i twoim wątku, w szczelnym i całym opakowaniu z wszystkimi naklejkami na spodzie i nadrukami świadczącymi o oryginalności produktu.

Jeżeli ich nie masz to mogę ewentualnie przyjąć coś innego o tej samej wartości lub pieniądze.
Nie przyjmę żadnych przelanych perfum, wynalazków w słoikach i nieoryginalnych opakowaniach.

Masz inne perfumy takie jak Miss Dior, Euphoria CK czy Moschino także może być 25 ml któregokolwiek z nich w oryginalnej buteleczce.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:31   #1860
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Bardzo chetnie ustosunkuje sie do mojego nieslusznego oskarzenia

Wizazanka titina dostala odemnie plaszcz w bardzo dobrym stanie ,co mozna zobaczyc na zdjeciu ,jesli nie wystarczylo jej jedno zdjecia nie bylo problemu trzeba bylo poprosic o wiecej zdjec .Faktycznie plaszcz jest z akrylu na co wskazuje metka ,pani w sklepie mowil ze to welna wiec moje niedopatrzenie ,wyslanie plaszcza faktycznie dlugo trwalo ,ale wkoncu sie zmoblizowalam i wyslalam za to moge ja przeproisc bo nikt nie lubi czekac na swoje paczuszki .
Duzo wczesniej od tityny dostalam umowione perfumy ,w dniu kiedy dostalam je powiedzialam ze mi sie podobaja ,ale po kilku dniach kolezanka uswiadomila mnie ze perfumy sa nieoryginalne ,domyslalam sie tego poniewaz zapach utrzymywal sie moze 15 minut ,ale mimo tego stwierdzilam ze nie ma co robic halasu na wizazu i zostawie je ,mimo ze wizazanka zapewniala je o swojej oryginalnosci niedawno wywpytywala sie dziewczyn "oryginal czy podrobka" czy te perfumy sa faktycznie oryginalne czy tez nie? wiec sama nie byla o tym przekonana -wiec klamstwo numer jeden ,perfumy przyszly bez korka i bez opakowania ,oczym rowniez nie zostalam poinformowana .Do blyszczyka ktory odniej otrzymalalm jako tako nie mam zadnych zazutow.
titina niedawno wyslala mi zdjecia poniszczonego plaszcza ?tylko ciekawe jakim cudem ? uwazam ze to ona go zniszczyla bo poprostu jej nie nie spodbal ,albo nie pasowal wiec tak chciala zalatwic ta sprawe.Czemu niby ja mam teraz zwracac jej kosmetyki a ona mi plaszcz ktory zniszczyla?...titina zaczela mnie straszyc policja oraz zagrozila ze przesle zeznania z policji wszystkim znajomym z mojej klasy i zrobi mi reputacji w szkole ,pracy czy to nie szantaz skoro to ona nie byla uczuciwa?ja tez tej sprawy tak nie pozostawie jak mozna tak kogos szatazowawac pozatym rozpowszechnianie danych osobistych bez zgody wlasciciela jest karalne .Wracaja do sprawy perfum oddalam je mamie ,przedwczoraj odezwalam sie do niej czy moglaby mi je zwrocic owszem ,tylko flakonik ulegl uszkodzeniu i przelala go do zastepczego pojemnika ..ja jestem zgodna oddac jej perfumy ale ona chce odemnie wyciagnac pieniadze lub inne oryginalne perfumy czy to jest w porzadku?skoro sama wyslala mi podrobke..i poniszczyla mi plaszcz?
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.