Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 20:49   #2011
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jak się nie powie kobiecie wprost, to ona się nie domyśli.
A podobno to faceci są niedomyślni
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:53   #2012
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A podobno to faceci są niedomyślni
Podobno ;p ale weź - koleś nie mógł jej powiedzieć, że nie pójdzie, bo nie ma kasy, a potem dochodzi do takich sytuacji. Ja bym wolała, żeby mi facet powiedział "sorry, nie mam kasy, innym razem". A nie.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:55   #2013
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

no ale jak można wyciągać chłopaka do kina i oczekiwać, że on za dziewczynę zapłaci? miał na bilet dla siebie i styka. laska zachowała się jak idiotka.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:02   #2014
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie napisałeś, że bilety były po 10 zł. Normalnie są po 22 zł, i
Nie. Nie ma czegoś takiego jak "normalnie". Czemu 22, a nie 10, 15 albo 24? Bo w TWOIM mieście i w TWOIM konkretnym kinie (a raczej sieci kin, wnioskuję po cenie) tyle kosztują bilety? Jakże małostkowe i kretyńskie jest stwierdzenie, że "NORMALNIE BILET KOSZTUJE 22 ZŁ" bo Ty chodzisz do Multikina albo Cinema City i tam właśnie tyle z odpowiednią zniżką kosztuje i się przyzwyczaiłaś. A ile kosztuje bez zniżki? A ile kosztuje w promocjach na konkretny dzień? A ile kosztuje w lokalnych kinach w mniejszych miastach? A w stolicy ile kosztuje w tak samo mniejszych Wiśle czy Muranowie? A jeśli to stary film, a nie premiera? MYŚL, DZIEWUCHO! To tak, jakbyś na stwierdzenie że ktoś nie miał na śniadanie z oburzeniem odparła "jak to, przecież śniadanie kosztuje tylko 1,80!!!", bo akurat masz taki zwyczaj i zawsze jesz z rana 1 mały jogurcik. LOLOLOL
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:14   #2015
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Nie. Nie ma czegoś takiego jak "normalnie". Czemu 22, a nie 10, 15 albo 24? Bo w TWOIM mieście i w TWOIM konkretnym kinie (a raczej sieci kin, wnioskuję po cenie) tyle kosztują bilety? Jakże małostkowe i kretyńskie jest stwierdzenie, że "NORMALNIE BILET KOSZTUJE 22 ZŁ" bo Ty chodzisz do Multikina albo Cinema City i tam właśnie tyle z odpowiednią zniżką kosztuje i się przyzwyczaiłaś. A ile kosztuje bez zniżki? A ile kosztuje w promocjach na konkretny dzień? A ile kosztuje w lokalnych kinach w mniejszych miastach? A w stolicy ile kosztuje w tak samo mniejszych Wiśle czy Muranowie? A jeśli to stary film, a nie premiera? MYŚL, DZIEWUCHO! To tak, jakbyś na stwierdzenie że ktoś nie miał na śniadanie z oburzeniem odparła "jak to, przecież śniadanie kosztuje tylko 1,80!!!", bo akurat masz taki zwyczaj i zawsze jesz z rana 1 mały jogurcik. LOLOLOL

Jezu, jezu jakie oburzenie, dobrze, może źle sformułowałam odpowiedź -.- Chodziło mi o to, że w żadnym kinie stała cena biletu nie wynosi 10 zł, a przynajmniej nigdy w takim nie byłam. Napisał, że "10 zł w promocji" więc wywnioskowałam, że NORMALNIE w tym kinie kosztuje więcej, a że 22, to akurat tyle w Cinema City płaciłam kiedyśtam. równie dobrze mogłam napisać 24, 50, 90 czy 120.
Nie nazywaj mnie dziewuchą, okej? Ja nikomu tutaj nie ubliżam, i nie chciałabym, żeby ktoś ubliżał mi.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:15   #2016
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Co za jad :O
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:17   #2017
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jak bylam mala pamietam moi rodzice czasami kapali sie w wodzie "po mnie" dolewajac goracej , ale to bylo bardzo dawno temu
Zadnych innych nie pamietam a to bylo takie "normalne"
u nas tez tak było,i z tego co wiem to dość sporo rodzin tak praktykowalo w moim otoczeniu.Ale to tylko jak bylismy dziećmi,akurat jestem za jeśli chodzi o oszczędność wody.

smellsliketeenspirit po prostu padłam.I bardzo dobrze,że zrobiłaś mu awanture - toż to zwykł złodziej jest.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:32   #2018
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Nie. Nie ma czegoś takiego jak "normalnie". Czemu 22, a nie 10, 15 albo 24? Bo w TWOIM mieście i w TWOIM konkretnym kinie (a raczej sieci kin, wnioskuję po cenie) tyle kosztują bilety? Jakże małostkowe i kretyńskie jest stwierdzenie, że "NORMALNIE BILET KOSZTUJE 22 ZŁ" bo Ty chodzisz do Multikina albo Cinema City i tam właśnie tyle z odpowiednią zniżką kosztuje i się przyzwyczaiłaś. A ile kosztuje bez zniżki? A ile kosztuje w promocjach na konkretny dzień? A ile kosztuje w lokalnych kinach w mniejszych miastach? A w stolicy ile kosztuje w tak samo mniejszych Wiśle czy Muranowie? A jeśli to stary film, a nie premiera? MYŚL, DZIEWUCHO! To tak, jakbyś na stwierdzenie że ktoś nie miał na śniadanie z oburzeniem odparła "jak to, przecież śniadanie kosztuje tylko 1,80!!!", bo akurat masz taki zwyczaj i zawsze jesz z rana 1 mały jogurcik. LOLOLOL
myślę, że post do zgłoszenia?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:36   #2019
pouf
Przyczajenie
 
Avatar pouf
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ja mialam kiedyś taką super sytuacje...
Umawialam się zpewnym chłopakiem. podczas jednego spotkania doszło do planowanego seksu, oczywiscie wykrecal sie ze nie ma czasu zeby podjechac po prezerwatywy i żel. Poprosił zebym kupiła. Ale zarzekał się ze mi odda. Nie oczekiwałam tego nawet... Po spotkaniu stwierdził, ze teraz nie ma kasy. powiedziałam, że nie chce tych pieniedzy. Było już późno, ok. 23 a ja do domu z miasta musze dojezdzac 25 km. Zapytałam czy podwiezie mnie na dworzec bo boję się od niego wracac autobusem. Z wielkim ociaganiem się i udawaniem ze ma mało paliwa, w koncu mnei odwiózl... Ale nie na dworzec. wysadził mnie dwie ulice od dworca w ciemnym zaułku z głupia gadka ze tutaj mu się dobrze bedzie zawracało... Wiedziałam ze z nim jest coś nie tak, ale umowilam sie na kolejne spotkanie. tym razem na koktail. Oczywiscie on zaprasza. Spotkaliśmy się pod jego pracą i pojechalismy tam tramwajem. Poszlismy najpierw po spodnie dla niego, które kupił w końcu z wielkim zalem (BOŻE ŚWIĘTY 120 zł za pożadne jeansy, no cos strasznego ;o). Po udanych zakupach ruszylismy w stronę tego stoiska z koktailami, ominęlismy je szerokim łukiem, nawet na nie nie popatrzył... siedliśmy sobie na ławeczce i stwierdzilismy że odpoczniemy. Nie zapytałam o ten koktail, czekałam jak rozwinie sie sytuacja. Skierowalismy się do czesci centrum handlowego w którym są restauracje. Myslalam ze moze jednak lody... Niestety, chlopak poszedł do multi food'a STP po obiad bo stwierdził ze jest głodny. Przy kasie zaczal się motac i popatrzył do portfela po czym rozkazał mi dac szybko swoja legitymacje bo bedzie miał taniej... Zjadł, dokupił jeszcze pierogi (oczywiscie znow zażadał legitymacji) po czym zaczął się zbierac z tłumaczeniami, że ma za godzinę trening a musi jeszcze podjechać po ciuchy do domu... Wyszlismy z tego centrum, o koktailu w ogole nie wspomniałam.
Zapraszał mnie jeszcze kilka razy ale podziekowałam za tą znajomość. Kiedyś wymyslił, że mozemy spedzić cudowny wieczór w hotelu... Tez pdoziękowałam. Pewnie musiałabym zapłacić za pokój, za kolację, za alkohol i dac mu na paliwo.

Edytowane przez pouf
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:39
pouf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:40   #2020
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Nie. Nie ma czegoś takiego jak "normalnie". Czemu 22, a nie 10, 15 albo 24? Bo w TWOIM mieście i w TWOIM konkretnym kinie (a raczej sieci kin, wnioskuję po cenie) tyle kosztują bilety? Jakże małostkowe i kretyńskie jest stwierdzenie, że "NORMALNIE BILET KOSZTUJE 22 ZŁ" bo Ty chodzisz do Multikina albo Cinema City i tam właśnie tyle z odpowiednią zniżką kosztuje i się przyzwyczaiłaś. A ile kosztuje bez zniżki? A ile kosztuje w promocjach na konkretny dzień? A ile kosztuje w lokalnych kinach w mniejszych miastach? A w stolicy ile kosztuje w tak samo mniejszych Wiśle czy Muranowie? A jeśli to stary film, a nie premiera? MYŚL, DZIEWUCHO! To tak, jakbyś na stwierdzenie że ktoś nie miał na śniadanie z oburzeniem odparła "jak to, przecież śniadanie kosztuje tylko 1,80!!!", bo akurat masz taki zwyczaj i zawsze jesz z rana 1 mały jogurcik. LOLOLOL
brak kultury
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:22   #2021
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Podobno ;p ale weź - koleś nie mógł jej powiedzieć, że nie pójdzie, bo nie ma kasy, a potem dochodzi do takich sytuacji. Ja bym wolała, żeby mi facet powiedział "sorry, nie mam kasy, innym razem". A nie.
A gdyby mi facet raz czy dwa odmówił wyjścia, to nie ciągnęła bym go dalej na chama. Mało tego- zakładając i wymagając od niego, że skoro się skusił, to mu zależy i na dodatek zapłaci za bilety- jak już któraś na taki genialny pomysł wpadła.

Jak mi na czymś zależy tak, że mocno kogoś namawiam na wyjście, to wtedy ja stawiam, bo to moja zachcianka. A nie wymagam od kogoś, żeby za te zachcianki płacił i to podwójnie.

Ja nie ogarniam, co ta laska miała wtedy w głowie.

Gdyby to jakaś laska napisała, że facet namawiałby ją na kino, ona by się w końcu zgodziła, a przy kasie on do niej z tekstem, że ma kupić bilety, to każda z was by napisała, że skąpiec i burak. A jak facet określił negatywnie kobietę w analogicznej sytuacji, to zaraz szukanie usprawiedliwień dla niej. A jak widać są i dziewczyny, które kulturą nie grzeszą i zachowują się jak księżniczki, którym wszystko się należy, i które trzeba rozpieszczać.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2013-06-02 o 22:27
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 00:01   #2022
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Odp: Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A gdyby mi facet raz czy dwa odmówił wyjścia, to nie ciągnęła bym go dalej na chama. Mało tego- zakładając i wymagając od niego, że skoro się skusił, to mu zależy i na dodatek zapłaci za bilety- jak już któraś na taki genialny pomysł wpadła.

Jak mi na czymś zależy tak, że mocno kogoś namawiam na wyjście, to wtedy ja stawiam, bo to moja zachcianka. A nie wymagam od kogoś, żeby za te zachcianki płacił i to podwójnie.

Ja nie ogarniam, co ta laska miała wtedy w głowie.

Gdyby to jakaś laska napisała, że facet namawiałby ją na kino, ona by się w końcu zgodziła, a przy kasie on do niej z tekstem, że ma kupić bilety, to każda z was by napisała, że skąpiec i burak. A jak facet określił negatywnie kobietę w analogicznej sytuacji, to zaraz szukanie usprawiedliwień dla niej. A jak widać są i dziewczyny, które kulturą nie grzeszą i zachowują się jak księżniczki, którym wszystko się należy, i które trzeba rozpieszczać.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 00:34   #2023
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Kurczę, im więcej czytam, tym więcej na myśl przychodzi.
Teraz mowa będzie o wujaszku, który w gratisie jest moim chrzestnym, do tego mieszkał (nim się wyprowadziłam) na mojej głowie, tj. piętro wyżej.
Brat taty, więc rodzina bliska, zamożny, posiadał gospodarstwo rolne wielkości sporej. W moim krótkim życiu dał mi 2 prezenty. Pierwszy na komunię, podarował mi kolczyki, małe złote kółeczka. Jak na niego i jego obwieszoną złotem i futrami zdartymi z jakiegoś zwierza żonę, prezent nieciekawy, ale liczy się gest, ucieszyłam się, że przyszedł w ogóle. Zdziwienie moje i rozczarowanie było ogromne, gdy po paru miesiącach jeden z kolczyków przy delikatnym nacisku złamał się na pół, jeszcze większe, gdy zaniosłam to do złotnika, który popatrzył na mnie, takiego dzieciaka z pogardą i ledwo spojrzawszy odrzekł, że przecież to żółty metal zwykły, koło złota toto nie leżało, mam się zabierać. Zapłakana wróciłam do domu i rodzicom historię opowiedziałam, kazali mi pokazać nie-złote kolczyki i stwierdzili, że fakt faktem, z daleka zalatuje to bazarem, próby żadnej, łamie się w palcach, a czerwone pudełeczko, w którym były kolczyki ma niecałą dekadę, bo firmę jubilerską, której logo widniało na opakowaniu zlikwidowali krótko po moich narodzinach. Szkoda mi samej siebie, że się u tego złotnika tyle wstydu najadłam, ale rodzice nie oglądali moich prezentów komunijnych, chyba, że czymś szczególnie chciałam się pochwalić, lub pytali ogólnie, co tam dostałam, na co się odpowiadało: "od wujka kolczyki złote, kółeczka" i nikt mi nie sprawdzał tego, ufali mi, że nie kłamię, a ja sama samolubna nie chciałam im pokazywać wszystkiego, żeby mi nie czmychnęli z biżuterią (co oczywiście nigdy nie miałoby miejsca )

Przez pozostałe lata wujaszek zapraszany był i tak na wszelkie moje urodziny/imieniny, imprezy rodzinne ogólnie rzecz biorąc nie pojawił się, nawet nie przyszedł życzeń złożyć (jak mówiłam, mieszkał piętro nade mną). Zgodził się jedynie na rodzinną 18tkę.
Drugi jego niezapomniany prezent to tę okazję: dostałam od niego kopertę, w której było 30zł. Rozmienione na 3x10zł. Az wstyd było brać
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 01:10   #2024
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Niezly wujek... Straszny sknera i nie wyobrazam sobie, ze ktos bliski mieszka tak blisko, a prawie sie z nim nie widze. Jak mu glupio bylo bez niczego przychodzic to chociaz glupia czekolade by kupil...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 05:16   #2025
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja jeszcze przechodziłam przez propozycję kupowania na pół wszystkiego na co miał ochotę mój eks. Dodam, że rzadko cena przekraczała 5 zł....Skad się biorą tacy ludzie?! Dodam, że obojgu nam bliżej do 30tki niż 20stki i oboje pracowaliśmy...

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2013-06-03 o 05:17
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:54   #2026
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość

Historia druga, kiedy to przeprowadziłam się kilka lat temu do taty. Mieszkaliśmy w uroczym domku, w kompletnej głuszy, dobre 30km od jakiekolwiek cywilizacji, bez Internetu (ale na szczęście z kablówką:p), za to z hektarami lasów naokoło, jeleniami zaglądającymi przez ogrodzenie :p.
Uczęszczałam wtedy jeszcze do szkoły, w połowie roku podupadłam na zdrowiu i z miesiąc siedziałam w domu kurując się. Żeby nie mieć zaległości, poprosiłam kolegę z klasy, żeby podrzucił mi notatki i ksera z lekcji. Opisałam dokładnie drogę, jak trzeba dotrzeć, poradziłam, jaką mapę znaleźć w necie, który dom (nigdy u mnie nie był, z racji odległości). Wbrew pozorom droga jest długa, acz prosta do pokonania, jedzie się praktycznie cały czas prosto, przez las. Chłopak się wykręcał, marudził, ze to daleko, ze trudno. Kiedy powiedziałam, że oczywiście za paliwo pieniądze mu oddam, w obie strony, za ksero również, no i jakaś kawa i poczęstunek u mnie ma zapewniony (dla mnie to oczywiste, że za wszystko oddam, bo ja go zapraszam, ja proszę i droga jest zbyt daleka), wciąz był niechętny, ale zgodził się przyjechać, wspominał tylko, że jego czas jest drogi. Na miejscu wypił 8! kaw (ciągle prosił), zjadł calutkie ciasto, jakie było na stole, czyli jakieś 12 kawałków, przesiadywał tak długo, że wprosił się nie tylko na obiedzie ale i na kolację, gdzie zjadał porcje większe, niż nasza trójka domowników razem. Nie wypadało gościa wyrzucić, mimo, że ja źle się wciąż czułam, wyliczać komuś co i ile zjadł też chamskie, ale jednak zaproszenie na kawę przed południem nie oznacza siedzenie u gospodarza do późnych godzin nocnych (wyjechał chwilę po północy).
Co najlepsze:
-gdy tylko zdążyłam otworzyć mu drzwi, jednym tchem wyrzucił z siebie, ile mam zapłacić, że teraz, bo on rano był na stacji, że 250 zł na paliwo, że ksero 50zł (mi wyszło, że jak dam 100zł za paliwo + skserowanie kilkunastu kartek, to facet będzie miał z nawiązką i to sporą), grzecznie wytłumaczyłam mu, że nie oddam mu 300zł, bo nie potrzebował przecież pełnego baku po to, żeby do mnie przyjechać, na mnie stracił raptem niecałe 100zł i tyle mu też zapłacę, bo była awantura, ale musiał sie biedak zgodzić ze mną
-po jego wyjściu zniknęły 3 butelki wina z piwiniczki, schody do niej znajdują się obok toalety dla gości, brak można łatwo zauważyć, bo razem butelek wina mamy może z 10, odświeżacz powietrza z toalety (stał na półce nowy, w folii jeszcze, nierozpakowany) i jakieś drobiazgi jak mini-mydełka ozdobne, srebrna zapalniczka taty z salonu nagle po jego wizycie zniknęła, mimo, że zawsze leżała na swoim miejscu, bo też raczej pełniła funkcję ozdobną, mi ubyło z pokoju parę czystych płyt CD leżących na biurku (głupi by nie zauważył zniknięcia, jak w rządku leży z 5 i nagle zostają 2) etc.- no głupio, za rękę nikogo nie złapałam, parę rzeczy zauważyłam po wyjściu kolegi, oskarżać nie będę, mimo, ze gdy pytałam rodziców, czy coś wzięli odpierali, że nie, a powodów do kłamania nie mieli. Mogli coś przełożyć i zapomnieć, ale kurczę, serio, takie mydełka stojące pod lustrem w kapsule, nieruszane przez x miesięcy, bo to tylko do ozdoby ma być, nagle zostały przestawione? albo odświeżacz, na półce z innymi tego typu rzeczami nagle zniknął z toalety dla gości mimo, że ten otwarty, zuzyty do połowy dalej stoi na swoim miejscu, a w ich łazieńce go nie ma? A z winem, to raczej by któreś z nich zapamiętało, że od wczoraj wypiło 3 butelki.
-sępienie fajek od mojego taty(akurat nie miałam, bo palić nie mogłam), poproszenie o zapakowanie reszty czipsów, które wieczorem zostały otworzone z powrotem do paczki żeby mógł zabrać i pytanie, czy może sobie wziąć resztę tego soku w kartonie, co od kilku dni leżał i którym go nie częstowałam, bo właściwie to miałam zamiar go wyrzucić
- kilka dni po wizycie dostałam pocztą rachunek. Z myjni samochodowej i prali chemicznej.
Z dopiskiem, że jak on jeżdzil po tych lasach, to mu się koła pobrudzily i musiał umyć auto, a jak wychodził z mojego domu to było tak ciemno (mimo, że mam oświetlenie zewnętrzne), że wdepnął z błoto i musiał sobie spodnie do pralni oddać, a to taaaaakie drogie spodnie były!
Rachunki przedarłam, wywaliłam, w pierwszy dzień po powrocie ze szkoły zrobiłam taką awanturę, wspominając i o winie i o sępieniu fajek, o petowaiu mi na trawnik etc., ze facet następnego dnia potulnie przyniósł WINO, które jak się okazało wziął sobie, przyniósł 100zł, które mu dałam (nie wzięłam, no bo w końcu przyjechał na moją prośbę to na paliwie stracił jednak). Na szczęscie dla niego skończyliśmy już szkołę i nie muszę go więcej oglądać
Straszne
I dalej temu panu do skąpstwa, a bliżej do jakichś zaburzeń
Współczuję Autorko takich przeżyć

Sam wątek jest przegenialny
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:39   #2027
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja ostatnio pare razy spotkałam sie z chlopakiem - lat 27 , fakt faktem nie pracował ale co chwile mnie wyciagał i chcial zebym do niego jechała, no ok przyjechałam raz, drugi trzeci. 30 km w jedna stronę ale pojechałam. Albo wymyslal rozne atrakcje, raz z corka w bawilandi, no ok, moje dziecko więc logiczne że to ja płacę i nie wymagam. Kupilam pizze, cos tam dla małej, mu cole, i nic, sugerowałam zeby oddał ale udawał ze nie slyszy. Oczywiscie za to co chociaz wypił.

Inna sytuacja to nalegał żebysmy pojechali gdzieś hen daleko na grila na ktorego notabene się wprosił o czym ja sie dowiedzialam na miejscu. Oczywiscie żarł za pięciu, piw tez wypil chyba najwiecej. Mowilam mu ze u mnie z kasą kiepsko a to faktycznie daleko bo ode mnie do niego bylo 30 km, a i kolejne z 50 na tego grila, mialam ostatnie pieniądze i o tym uprzedzałam, mowil że na paliwo mi da bylebysmy jechali... Skoro tak to okey, zgodzilam się. Stanełam na stacji jak jechalismy to tylko zapytał za ile, no to mowie 50 zł bo tyle spalił samochód tam i spowrotem. Czekałam na jakis gest (wkoncu mowil że ZAPLACI wczesniej), no i sie nie doczekałam... Ostatnie pieniadze musialam wydać na paliwo.
Fajki sępił to juz nawet nie wspomnę, bez pytania od poczatku sobie brał.
O tym ze piwo mu kupilam innym razem nie wspomnę, dałam na bilet powrotny bo nie miał. Jak sie nie ma to sie nie jedzie

Miarka się przebrała jak przyjechał do mnie i siedział pół dnia, no myslalam ze chlopak obiad jakiś jadł w domu a ten najwidoczniej przyjechał nażreć się do mnie. Stwierdził że skoro moje dziecko jadło kolację to mu też MAM zrobić. Oczywiscie nie zrobiłam, ja nie jadłodajnia, i dośc juz mnie wycyckał przy innych okazjach.
Powiedziałam ze facetowi gotować ja nie bede ani jedzenia robić to poprosił zebym chociaz zrobila kaszkę dla dzieci bo on głodny... Żal.

Procz tego byl jego wujek (fajny facet), mieszkał we Włoszech ale na pare dni przyjechał, zyl na jego koszt ciągle. (ten chłopak oczywiście)

Pogoniłam delikwenta za inne przewinienia, ale majac na uwadze również to.
Teraz mnie raz wyzywa a raz przeprasza i prosi zebysmy spróbowali jeszcze raz - no tak mysli ze nawiną znalazł ktora go bedzie sponsorować...

Palant.
__________________

Edytowane przez Renatka_2108
Czas edycji: 2013-06-03 o 09:43
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:24   #2028
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja jeszcze przechodziłam przez propozycję kupowania na pół wszystkiego na co miał ochotę mój eks. Dodam, że rzadko cena przekraczała 5 zł....Skad się biorą tacy ludzie?! Dodam, że obojgu nam bliżej do 30tki niż 20stki i oboje pracowaliśmy...
z jednej strony śmieszne, z drugiej żałosne ze strony faceta. Bardzo Ci współczuję poznania takiego osobnika, choć przyznam, że miałam podobnie, aczkolwiek u mnie była koleżanka, która np. kupując gumy do żucia chciała się składać. jak się nie złożyłam, to później mnie nawet jedną nie poczęstowała
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:51   #2029
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
z jednej strony śmieszne, z drugiej żałosne ze strony faceta. Bardzo Ci współczuję poznania takiego osobnika, choć przyznam, że miałam podobnie, aczkolwiek u mnie była koleżanka, która np. kupując gumy do żucia chciała się składać. jak się nie złożyłam, to później mnie nawet jedną nie poczęstowała
To faktycznie może się wydawać śmieszne, ale tak na prawdę jest żenujące To jest na szczęscie historia i mam nadzieję, że już więcej na takiego sknerusa nie trafię

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:52
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 19:03   #2030
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pare razy spotkałam sie z chlopakiem - lat 27 , fakt faktem nie pracował ale co chwile mnie wyciagał i chcial zebym do niego jechała, no ok przyjechałam raz, drugi trzeci. 30 km w jedna stronę ale pojechałam. Albo wymyslal rozne atrakcje, raz z corka w bawilandi, no ok, moje dziecko więc logiczne że to ja płacę i nie wymagam. Kupilam pizze, cos tam dla małej, mu cole, i nic, sugerowałam zeby oddał ale udawał ze nie slyszy. Oczywiscie za to co chociaz wypił.

Inna sytuacja to nalegał żebysmy pojechali gdzieś hen daleko na grila na ktorego notabene się wprosił o czym ja sie dowiedzialam na miejscu. Oczywiscie żarł za pięciu, piw tez wypil chyba najwiecej. Mowilam mu ze u mnie z kasą kiepsko a to faktycznie daleko bo ode mnie do niego bylo 30 km, a i kolejne z 50 na tego grila, mialam ostatnie pieniądze i o tym uprzedzałam, mowil że na paliwo mi da bylebysmy jechali... Skoro tak to okey, zgodzilam się. Stanełam na stacji jak jechalismy to tylko zapytał za ile, no to mowie 50 zł bo tyle spalił samochód tam i spowrotem. Czekałam na jakis gest (wkoncu mowil że ZAPLACI wczesniej), no i sie nie doczekałam... Ostatnie pieniadze musialam wydać na paliwo.
Fajki sępił to juz nawet nie wspomnę, bez pytania od poczatku sobie brał.
O tym ze piwo mu kupilam innym razem nie wspomnę, dałam na bilet powrotny bo nie miał. Jak sie nie ma to sie nie jedzie

Miarka się przebrała jak przyjechał do mnie i siedział pół dnia, no myslalam ze chlopak obiad jakiś jadł w domu a ten najwidoczniej przyjechał nażreć się do mnie. Stwierdził że skoro moje dziecko jadło kolację to mu też MAM zrobić. Oczywiscie nie zrobiłam, ja nie jadłodajnia, i dośc juz mnie wycyckał przy innych okazjach.
Powiedziałam ze facetowi gotować ja nie bede ani jedzenia robić to poprosił zebym chociaz zrobila kaszkę dla dzieci bo on głodny... Żal.

Procz tego byl jego wujek (fajny facet), mieszkał we Włoszech ale na pare dni przyjechał, zyl na jego koszt ciągle. (ten chłopak oczywiście)

Pogoniłam delikwenta za inne przewinienia, ale majac na uwadze również to.
Teraz mnie raz wyzywa a raz przeprasza i prosi zebysmy spróbowali jeszcze raz - no tak mysli ze nawiną znalazł ktora go bedzie sponsorować...

Palant.
Hmmm oprócz sytuacji z paliwem-zwykłe chamstwo jego,le może wystarczyło powiedzieć? Może uznał że jak Ci braknie to powiesz? - to nie wdzę jakiegoś skąpstwa jego. Ba, Twoje wychodzi nawet- za colę ma ci oddawać? Ile? 4 zł? Gościom też z reguły daje cokolwiek do jedzenia jak siedzą długo, z braku dwóch kanapek nie zubożeje..
Facet burak ale i Ty ekhm.. "oszczędna".
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-06-03 o 19:19 Powód: masło maślane w zdaniu
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:10   #2031
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Hmmm oprócz sytuacji z paliwem-zwykłe chamstwo jego,le może wystarczyło powiedzieć? Może uznał że jak Ci braknie to masz kasę? - to nie wdzę jakiegoś skąpstwa jego. Ba, Twoje wychodzi nawet- za colę ma ci oddawać? Ile? 4 zł? Gościom też z reguły daje cokolwiek do jedzenia jak siedzą długo, z braku dwóch kanapek nie zubożeje..
Facet burak ale i Ty ekhm.. "oszczędna".
odniosłam dokładnie takie samo wrażenie, nie wyobrażam sobie nie poczęstować gości kawą, ciastkiem czy kolacją jak akurat ja jem, kwestia kultury i wychowania moim zdaniem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:13   #2032
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
odniosłam dokładnie takie samo wrażenie, nie wyobrażam sobie nie poczęstować gości kawą, ciastkiem czy kolacją jak akurat ja jem, kwestia kultury i wychowania moim zdaniem
Kawa, ciasto jest okej, obiad również, choć szczerze mówiąc sama nie lubię sytuacji, gdy ktoś wpada do mnie w porze obiadowej bez zapowiedzi, a ja akurat raczę się pulpetami ze słoika, bo mi się gotować nie chciało i nic innego nie mam.
Z drugiej strony, nie wiemy jak wygląda sytuacja materialna autorki, bo moze od dwóch kanapek nie zubożeje, ale ja np będąc studentką na pokoju w mieście, która sama się utrzymuje, nie wyobrażam sobie, żeby gdy ktoś przyjdzie do mnie, ze maiłabym go poczęstować kawą, ciastkami, obiadem i kolacją, bo zwyczajnie nie mam na to pieniędzy (chyba, ze ktoś się zapowie, to wtedy wiadomo, nie pójdę sobie raz do kina, to bedę mogła kupić pizzę, jak będzie gość etc.). Podczas takich wizyt przypadkowych to podaję kawę i ciastka itp., trudno, nie będę stać przy garach teraz.
I właściwie nie neguję postawy autorki - też wywaliłabym, nawet bez względu na jedzenie, po prostu to niekulturalne siedzieć u gospodarza (szczególnie, jak się nawet smsa nie chce wysłać, że się wpadnie, choć nie wiem, jak to było w przypadku Autorki) przez parę godzin, chyba, że on chce i prosi, nalega.

Edytowane przez 201701261449
Czas edycji: 2013-06-03 o 21:15
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:19   #2033
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, nie wiemy jak wygląda sytuacja materialna autorki, bo moze od dwóch kanapek nie zubożeje, ale ja np będąc studentką na pokoju w mieście, która sama się utrzymuje, nie wyobrażam sobie, żeby gdy ktoś przyjdzie do mnie, ze maiłabym go poczęstować kawą, ciastkami, obiadem i kolacją, bo zwyczajnie nie mam na to pieniędzy (chyba, ze ktoś się zapowie, to wtedy wiadomo, nie pójdę sobie raz do kina, to bedę mogła kupić pizzę, jak będzie gość etc.)
Według mnie upominać się o zwrot za colę albo nie poczęstować kolacją, to takie nie za bardzo zachowanie. Sytuacja materialna autorki tego wpisu nie jest chyba tragiczna, skoro na fajeczki się kasa znajduje.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:28   #2034
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Kawa, ciasto jest okej, obiad również, choć szczerze mówiąc sama nie lubię sytuacji, gdy ktoś wpada do mnie w porze obiadowej bez zapowiedzi, a ja akurat raczę się pulpetami ze słoika, bo mi się gotować nie chciało i nic innego nie mam.
Z drugiej strony, nie wiemy jak wygląda sytuacja materialna autorki, bo moze od dwóch kanapek nie zubożeje, ale ja np będąc studentką na pokoju w mieście, która sama się utrzymuje, nie wyobrażam sobie, żeby gdy ktoś przyjdzie do mnie, ze maiłabym go poczęstować kawą, ciastkami, obiadem i kolacją, bo zwyczajnie nie mam na to pieniędzy (chyba, ze ktoś się zapowie, to wtedy wiadomo, nie pójdę sobie raz do kina, to bedę mogła kupić pizzę, jak będzie gość etc.). Podczas takich wizyt przypadkowych to podaję kawę i ciastka itp., trudno, nie będę stać przy garach teraz.
I właściwie nie neguję postawy autorki - też wywaliłabym, nawet bez względu na jedzenie, po prostu to niekulturalne siedzieć u gospodarza (szczególnie, jak się nawet smsa nie chce wysłać, że się wpadnie, choć nie wiem, jak to było w przypadku Autorki) przez parę godzin, chyba, że on chce i prosi, nalega.
No ale wiesz miewałam sytuacje kiedy ktoś się zasiedział no to kurcze głupio by mi było zostawić kogoś o suchym pysku- nie mowię zeby mu obiady gotowac czy coś ale kanapkę zrobć. Jak przychodził do mnie facet z którym się umawiałam i siedział np 4 godziny to pytałam czy jest głodny ale uprzedzałam, że w kuchni mam tylko chleb pasztet i ser topiony - jak był głodny to prosił o kanapkę z pasztetem:p Ale tak jak mówię chłopak tez na buraka trochę wygląda swoją drogą. Skoro gość na tyle głodny, że prosił ją o zrobienie mu kaszki dla dziecka(której też nie dostaje) skoro mu odmówila zwykłej kolacji no to ja tu widzę jej skąpstwo a nie jego..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:33   #2035
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Skoro gość na tyle głodny, że prosił ją o zrobienie mu kaszki dla dziecka(której też nie dostaje) skoro mu odmówila zwykłej kolacji no to ja tu widzę jej skąpstwo a nie jego..
Dokładnie tak. Ona jojczy ze 30 km to tak daleko, a on jak do niej tyle jechał na pół dnia (bo na godzinę się raczej nie opłaca, sama autorka podkreślała jak to daleko i jak dużo na benzynę idzie) to miał o suchym pysku siedzieć, bo jego wina że obiadu nie zjadł Może zjadł, ale każdy normalny by już zgłodniał. Jak dla mnie to i skąpstwo, i chamstwo, trzymać przez pół dnia na głodnego gościa który jechał do nas te 30 kilosów.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-06-03 o 21:34
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:45   #2036
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

to moja pryzjaciolka miala takiego Faceta jej Kolerzanki ze za podwiezienie z dworca do masteczka gdzie mieszkali za 7km.wyszlo mu 20zl. a przy okazji jechal do sklepu.a jak ona kupilam cole i zelki to jadl i jadl. a ja on cos kupil to pilnowal jaka bz to bzlo milion dolarow
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 05:41   #2037
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Wybacz, ale nie da się tego czytać...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:32   #2038
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie da się tego czytać...
jakoś przeczytałam więc jednak się da
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 11:23   #2039
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No ale wiesz miewałam sytuacje kiedy ktoś się zasiedział no to kurcze głupio by mi było zostawić kogoś o suchym pysku- nie mowię zeby mu obiady gotowac czy coś ale kanapkę zrobć. Jak przychodził do mnie facet z którym się umawiałam i siedział np 4 godziny to pytałam czy jest głodny ale uprzedzałam, że w kuchni mam tylko chleb pasztet i ser topiony - jak był głodny to prosił o kanapkę z pasztetem:p Ale tak jak mówię chłopak tez na buraka trochę wygląda swoją drogą. Skoro gość na tyle głodny, że prosił ją o zrobienie mu kaszki dla dziecka(której też nie dostaje) skoro mu odmówila zwykłej kolacji no to ja tu widzę jej skąpstwo a nie jego..
ja po mamie mam takie "głupie" podejście, że gościom dam, a sama nie zjem czyli nawet jak w lodówce tylko światło, to się kombinuje. nie wyobrażam sobie, żeby ktoś u mnie siedział głodny no chyba, że widzę, że to sposób na życie danej osoby (wpadać do mnie w porze obiadu ). też nie lubię niezapowiedzianych gości. zazwyczaj gotuję określoną ilość jedzenia i zwyczajnie nie ma tego nawet jak podzielić... no ale wtedy zawsze jest sposób.
Inna sprawa, jak spotykałam się z facetem, to on zawsze był przygotowany, że w trakcie wieczoru możemy zgłodnieć. Zazwyczaj miał coś na tę okazję, a jak nie, to gdzieś wychodziliśmy. To chyba nic dziwnego?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:15   #2040
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

A ja się dziewczynie nie dziwię. Skoro spotykała się z facetem, to prawdopodobnie znaczy, że jest samotną matką, tym samym ma już jedno dziecko do wykarmienia. Wiedząc, że sama nie może liczyć ze strony faceta na jakąkolwiek gościnę czy poczęstunek, po prostu się wkurzyła, gdy ten wręcz zażądał kolacji.

Przyszedł w odwiedziny do niej i do dziecka, mógł przynieść choć paczkę ciastek jako poczęstunek (idąc do kogoś na kawę zabieram coś słodkiego, by się odwdzięczyć, nie oczekuję darmowego karmienia)

I gdyby dorosły facet upominał się o kaszkę dla dzieci, to bym pomyślała, że ma coś z głową
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.