Dzień darmowej dostawy - zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 15:07   #2281
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Może trochę wyrozumiałości?
Jedna z aptek pisała, że tego dnia miała ok 2000 klientów i proszą o cierpliwość bo nie zrobią wszystkiego na raz. W na ezebrze klientów było pewnie dużo więcej ( raz, że mają bardzo niskie ceny, dwa - nie mieli minimum, trzy - strona nie dawała rady). Poza tym sprawy księgowe też zajmują trochę czasu.
Może gdyby też wysłali maila, jak jedna z aptek, to bym się tak nie czepiała
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:13   #2282
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Zrealizowali Wam już przesyłki z ekobieca.pl?
chyba sporo osób u nich zamówiło, u mnie nadal status "przyjęte"
Ja zamawiałam gdzieś o 2 w nocy i dzisiaj rano miałam już przesyłkę.
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:14   #2283
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
a mi dopiero wczoraj wieczorem przyszedł email ze przyjęli moje zamówienie i że właśnie dotarł do nich mój przelew, co jest dziwne bo płaciłam we wtorek popołudniu ... i nie wiem czy to znaczy ze nawet tego jeszcze nie wysłali? chodzi o ekobieca
U mnie podobnie, ale maila dostałam dopiero dziś w nocy.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:17   #2284
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Może trochę wyrozumiałości?
Jedna z aptek pisała, że tego dnia miała ok 2000 klientów i proszą o cierpliwość bo nie zrobią wszystkiego na raz. W na ezebrze klientów było pewnie dużo więcej ( raz, że mają bardzo niskie ceny, dwa - nie mieli minimum, trzy - strona nie dawała rady). Poza tym sprawy księgowe też zajmują trochę czasu.
Mnie jako konsumenta mało obchodzi kto się z czym nie wyrabia. Trzeba było sobie na te parę dni zatrudnić doraźnie parę osób do pomocy. Rozumiem, że ktoś jest zły, gdy przesyłka się mocno opóźnia a planował np. że część rzeczy pójdzie na prezent mikołajowy (6 grudnia). Takie sklepy strzelają sobie w kolano, bo na tle ekspresowych paczek konkurencji zostaną zapamiętane jako niesolidne.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:24   #2285
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Przyszły moje woski z mydlarni Hebe i zapachdomu.pl Skusiłam się na m.in. woski Kringle Candle. Grzeję właśnie żurawinkę, zapach przecudny ale dość słaby. Za to łamanie tych wosków to jakaś porażka
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:24   #2286
rzepeczka
Raczkowanie
 
Avatar rzepeczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 157
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Zrealizowali Wam już przesyłki z ekobieca.pl?
chyba sporo osób u nich zamówiło, u mnie nadal status "przyjęte"
Jedno zamówienie zrobione jeszcze 1 grudnia, gdy już działala darmowa dostawa chwile przed północa miałam wczoraj u siebie. Drugie robione ok 21 2 grudnia też ma tylko status"przyjęte"
rzepeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:37   #2287
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie jako konsumenta mało obchodzi kto się z czym nie wyrabia. Trzeba było sobie na te parę dni zatrudnić doraźnie parę osób do pomocy. Rozumiem, że ktoś jest zły, gdy przesyłka się mocno opóźnia a planował np. że część rzeczy pójdzie na prezent mikołajowy (6 grudnia). Takie sklepy strzelają sobie w kolano, bo na tle ekspresowych paczek konkurencji zostaną zapamiętane jako niesolidne.
O jakich mocnych opóźnieniach piszesz?
Robiąc zakupy w danym sklepie ( w tym przypadku na ezebrze) akceptujesz ich regulamin. A on wyraźnie mówi, że termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia otrzymania pieniędzy.

Według mnie to konsument sobie strzela w kolano kupując coś na ostatnią chwilę i nie biorąc pod uwagę przewidywanego przez sklep czasu dostawy i gorącego okresu na poczcie ( w przypadku poleconego, który normalnie potrafi iść pocztą tydzień).
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 15:55   #2288
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
O jakich mocnych opóźnieniach piszesz?
Robiąc zakupy w danym sklepie ( w tym przypadku na ezebrze) akceptujesz ich regulamin. A on wyraźnie mówi, że termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia otrzymania pieniędzy.

Według mnie to konsument sobie strzela w kolano kupując coś na ostatnią chwilę i nie biorąc pod uwagę przewidywanego przez sklep czasu dostawy i gorącego okresu na poczcie ( w przypadku poleconego, który normalnie potrafi iść pocztą tydzień).
ezebra to u mnie jest akurat skreślona z innych względów. Pamiętam, że w tamtym roku Tołpa nieźle dawała czadu, wysyłka była nawet po tygodniu. Przepraszali w mailach, były jakieś kody na darmowy żel do następnego zamówienia ale cóż, jakoś się potem nie skusiłam, złego wrażenia nie tak łatwo się pozbyć. W czasie DDD, kiedy wiadomo, że jedna osoba zamawia w kilku miejscach i rejestruje, który sklep przysłał zamówienie migusiem a który się ociąga, sprzedawcy wysyłający towar po paru dniach moim zdaniem robią sobie pod górkę. Klient się niecierpliwi widząc, że gdzie indziej się dało a tu się nie da.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:08   #2289
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Czy tylko ja mam problem z zamówieniem z ekobieca? Status zamówienia cały czas jest "realizowane" :/ ciekawe jak z tym dpd, czy szybko w miarę dostarczają przesyłki
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:14   #2290
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4920691 0]ja się tam cieszę, że oszczędziłam tylko albo aż ok 30zł na przesyłkach i czekanie mi nie przeszkadza.[/QUOTE]
Dokladnie!!




Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ezebra to u mnie jest akurat skreślona z innych względów. Pamiętam, że w tamtym roku Tołpa nieźle dawała czadu, wysyłka była nawet po tygodniu. Przepraszali w mailach, były jakieś kody na darmowy żel do następnego zamówienia ale cóż, jakoś się potem nie skusiłam, złego wrażenia nie tak łatwo się pozbyć. W czasie DDD, kiedy wiadomo, że jedna osoba zamawia w kilku miejscach i rejestruje, który sklep przysłał zamówienie migusiem a który się ociąga, sprzedawcy wysyłający towar po paru dniach moim zdaniem robią sobie pod górkę. Klient się niecierpliwi widząc, że gdzie indziej się dało a tu się nie da.
Ociaganie to brak wysylki po 2 dniach od akcji?
No ludzie Nie dosc, ze sklepy doplacaja do akcji to jeszcze maja zatrudnic wiecej pracownikow, zeby NATYCHMIAST obsluzyc Twoje zamowienie?
Zawsze sie znajdzie powod do narzekan, nie znosze takiej roszczeniowej postawy.
Jakie to polskie...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:19   #2291
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość



Ociaganie to brak wysylki po 2 dniach od akcji?
No ludzie Nie dosc, ze sklepy doplacaja do akcji to jeszcze maja zatrudnic wiecej pracownikow, zeby NATYCHMIAST obsluzyc Twoje zamowienie?
Zawsze sie znajdzie powod do narzekan, nie znosze takiej roszczeniowej postawy.
Jakie to polskie...
to nie jest roszczeniowe. To leży w interesie tych sprzedawców i tyle. Popatrz ile tu narzekań na pewne sklepy - nikt nie lubi czekać gdy widzi, że w innych sklepach jakoś się to dało ogarnąć. Dlatego m.in. jestem wierna Bodyland/Hairstore albo LadyMakeup i polecam te sklepy innym, wszystko zawsze idzie mega ekspresowo. Jeżeli mam ten sam towar w sprawnie działającym sklepie i w tym mniej sprawnym, to chyba wiadomo, gdzie zrobię zakupy. Tak, jestem wybredna, wolno mi, konkurencja na rynku jest taka, że to sprzedawcy powinni się starać jak najbardziej zadowolić klienta.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 16:26   #2292
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie wysłali z minti shop, a zamawiałam 2 zaraz po północy, rano płaciłam.
Ja tak samo, kilka godzin temu dostałam maila, że wysłali
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:26   #2293
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
jakie polecacie zapachy wosków yankee candle? chcę kupić na prezent kominek i 6 wosków (mam stacjonarnie po 6zł)

może gdzieś jest wątek o yc?
Zależy co lubisz Nie da się tak polecić zapachów. Kiedyś szukałąm w taki właśnie sposób i trafiłam na śmierdziela pod nazwa Pink Sands

Najlepiej określ, czy lubisz kwiatowe, owocowe, jedzeniowe (typu jakieś ciasto) itp?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:30   #2294
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ezebra to u mnie jest akurat skreślona z innych względów. Pamiętam, że w tamtym roku Tołpa nieźle dawała czadu, wysyłka była nawet po tygodniu. Przepraszali w mailach, były jakieś kody na darmowy żel do następnego zamówienia ale cóż, jakoś się potem nie skusiłam, złego wrażenia nie tak łatwo się pozbyć. W czasie DDD, kiedy wiadomo, że jedna osoba zamawia w kilku miejscach i rejestruje, który sklep przysłał zamówienie migusiem a który się ociąga, sprzedawcy wysyłający towar po paru dniach moim zdaniem robią sobie pod górkę. Klient się niecierpliwi widząc, że gdzie indziej się dało a tu się nie da.
Napiszesz coś więcej na ten temat?
Planuję zrobić tam małe zakupy, a jeszcze u nich nie kupowałam
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:36   #2295
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Napiszesz coś więcej na ten temat?
Planuję zrobić tam małe zakupy, a jeszcze u nich nie kupowałam
pędzelek dostałam w dwóch częściach, cień z widocznym białym nalotem, stary. Lakier Essie, chyba z jakiejś starej kolekcji, odpryskiwał na drugi dzień wielgachnymi płatami. Nigdy więcej ezebry. Tak samo jak kosmetyków z ameryki, sprzedają zleżały szmelc.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:36   #2296
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zależy co lubisz Nie da się tak polecić zapachów. Kiedyś szukałąm w taki właśnie sposób i trafiłam na śmierdziela pod nazwa Pink Sands

Najlepiej określ, czy lubisz kwiatowe, owocowe, jedzeniowe (typu jakieś ciasto) itp?
Własnie go odpaliłam i mi pasuje...
Za to Christmas Memories w ogóle
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:37   #2297
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie jako konsumenta mało obchodzi kto się z czym nie wyrabia. Trzeba było sobie na te parę dni zatrudnić doraźnie parę osób do pomocy. Rozumiem, że ktoś jest zły, gdy przesyłka się mocno opóźnia a planował np. że część rzeczy pójdzie na prezent mikołajowy (6 grudnia). Takie sklepy strzelają sobie w kolano, bo na tle ekspresowych paczek konkurencji zostaną zapamiętane jako niesolidne.
No nareszcie, okazuje się, że jednak nie jestem sama w mojej "postawie roszczeniowej"!

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
O jakich mocnych opóźnieniach piszesz?
Robiąc zakupy w danym sklepie ( w tym przypadku na ezebrze) akceptujesz ich regulamin. A on wyraźnie mówi, że termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia otrzymania pieniędzy.

Według mnie to konsument sobie strzela w kolano kupując coś na ostatnią chwilę i nie biorąc pod uwagę przewidywanego przez sklep czasu dostawy i gorącego okresu na poczcie ( w przypadku poleconego, który normalnie potrafi iść pocztą tydzień).
Nie wybieram dostawy pocztą polską, tylko kurierem lub paczkomatem, właśnie ze względu na oblężenie PP w okresie świątecznym. I uwierz mi, że jest wiele sklepów/sprzedawców, którzy zrobią wszystko, żeby przesyłka wyszła do klienta błyskawicznie.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ezebra to u mnie jest akurat skreślona z innych względów. Pamiętam, że w tamtym roku Tołpa nieźle dawała czadu, wysyłka była nawet po tygodniu. Przepraszali w mailach, były jakieś kody na darmowy żel do następnego zamówienia ale cóż, jakoś się potem nie skusiłam, złego wrażenia nie tak łatwo się pozbyć. W czasie DDD, kiedy wiadomo, że jedna osoba zamawia w kilku miejscach i rejestruje, który sklep przysłał zamówienie migusiem a który się ociąga, sprzedawcy wysyłający towar po paru dniach moim zdaniem robią sobie pod górkę. Klient się niecierpliwi widząc, że gdzie indziej się dało a tu się nie da.
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to nie jest roszczeniowe. To leży w interesie tych sprzedawców i tyle. Popatrz ile tu narzekań na pewne sklepy - nikt nie lubi czekać gdy widzi, że w innych sklepach jakoś się to dało ogarnąć. Dlatego m.in. jestem wierna Bodyland/Hairstore albo LadyMakeup i polecam te sklepy innym, wszystko zawsze idzie mega ekspresowo. Jeżeli mam ten sam towar w sprawnie działającym sklepie i w tym mniej sprawnym, to chyba wiadomo, gdzie zrobię zakupy. Tak, jestem wybredna, wolno mi, konkurencja na rynku jest taka, że to sprzedawcy powinni się starać jak najbardziej zadowolić klienta.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:38   #2298
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
pędzelek dostałam w dwóch częściach, cień z widocznym białym nalotem, stary. Lakier Essie, chyba z jakiejś starej kolekcji, odpryskiwał na drugi dzień wielgachnymi płatami. Nigdy więcej ezebry. Tak samo jak kosmetyków z ameryki, sprzedają zleżały szmelc.
I tu mnie przestraszyłaś, ponieważ planowałam na przełomie grudnia/stycznia większe zakupy.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:39   #2299
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Własnie go odpaliłam i mi pasuje...
Za to Christmas Memories w ogóle
no widzisz czyli pytanie o najładniejszjest bez sensu, bo ja bym PS nikomu nie poleciła

Podobny do PS jest Golden Sands, ale bardziej elegancii ten mi sie podoba

(sorki za błędy, pisze jedna reka z dzieciem na rękach )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 16:41   #2300
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Doszedło z Ladymakeup mimo, że zamawiałam dopiero o 23:55 .
Strasznie szybko w tym roku do mnie paczki przychodzą. W zeszłym dłużej było.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:45   #2301
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
I tu mnie przestraszyłaś, ponieważ planowałam na przełomie grudnia/stycznia większe zakupy.
Nie warto. Część rzeczy jest ok, na części można się mocno naciąć.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:49   #2302
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Moim zdaniem to szczyt bezczelności wykorzystywać luki w systemie robiąc zakupy za grosze, kiedy sklep wyraźnie traci na takich zamówieniach (patrz Tołpa), a potem jeszcze mieć pretensje za opóźnienie przesyłki. Obie jesteście w moim przekonaniu mega roszczeniowe.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:52   #2303
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to szczyt bezczelności wykorzystywać luki w systemie robiąc zakupy za grosze, kiedy sklep wyraźnie traci na takich zamówieniach (patrz Tołpa), a potem jeszcze mieć pretensje za opóźnienie przesyłki. Obie jesteście w moim przekonaniu mega roszczeniowe.
Nie wykorzystałam żadnej luki w systemie, nie wiem kobeito o co Ci chodzi.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:58   #2304
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

O to, że w zeszłym roku Tołpa została zalana zamówieniami przez tę promocję na micell, niektórzy robili kilkanaście zamówień kiwając sklep na maxa, przez co sklep nie wyrabiał się z wysyłką. Tołpa mogła tak jak np. Merlin anulować zamówienia, a jednak tego nie robiła. Więc obrażanie sklepu za to, że opóźnili wysyłkę jest nie na miejscu.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:02   #2305
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
O to, że w zeszłym roku Tołpa została zalana zamówieniami przez tę promocję na micell, niektórzy robili kilkanaście zamówień kiwając sklep na maxa, przez co sklep nie wyrabiał się z wysyłką. Tołpa mogła tak jak np. Merlin anulować zamówienia, a jednak tego nie robiła. Więc obrażanie sklepu za to, że opóźnili wysyłkę jest nie na miejscu.
ale powiedz mi, skąd kupujący ma o takim fakcie wiedzieć? A nawet jeśli wie, czemu ma go to coś obchodzić? Na drugi raz po prostu wybierze sklep, który nie robi sobie takich problemów i tyle.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:08   #2306
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
pędzelek dostałam w dwóch częściach, cień z widocznym białym nalotem, stary. Lakier Essie, chyba z jakiejś starej kolekcji, odpryskiwał na drugi dzień wielgachnymi płatami. Nigdy więcej ezebry. Tak samo jak kosmetyków z ameryki, sprzedają zleżały szmelc.
O kurczaki... dobrze, że o tym napisałaś. Ja chciałam właśnie jakieś większe zamówienie typowo lakierowe puścić
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:08   #2307
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Moje zamówienie od wczorajszego rana ma status "płatność zaakceptowana". Nie marudzę, czekam cierpliwie. Nie muszę mieć przesyłki "już teraz natychmiast".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:09   #2308
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

To nie kupuj w DDD jeśli ci nie pasuje. Ja korzystając z DDD mam na tyle wystarczająco wyobraźni i inteligencji, że jestem w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie ogrom zamówień. Nie jestem pępkiem świata tylko jego elementem, nie jestem tez rozkapryszoną konsumentką która musi mieć wszystko na już, a jak nie- to foch.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:11   #2309
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
To nie kupuj w DDD jeśli ci nie pasuje. Ja korzystając z DDD mam na tyle wystarczająco wyobraźni i inteligencji, że jestem w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie ogrom zamówień. Nie jestem pępkiem świata tylko jego elementem, nie jestem tez rozkapryszoną konsumentką która musi mieć wszystko na już, a jak nie- to foch.
Ależ kupuję. Między innymi dzięki DDD wyrabiam sobie zdanie co do jakości obsługi poszczególnych sklepów i wiem, gdzie warto wrócić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:14   #2310
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Czekam na zamówienie z eZebra, status jest wciąż "pakowanie", z Korallo, gdzie miłe było poinformowanie mnie i przeproszeniu za opóźnienia w wysyłkach, a także Royal Stone, gdzie zamawiałam pierwszy raz. Status coś w stylu, iż moja płatność została zaksięgowana.
Osobiście też jestem z tych niecierpliwców
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-11 13:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.