Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 21:35   #2341
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

wilczex
ładnie to tak dołować wszystkich

Włoski to Ty masz PRZEPIĘKNE!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 21:59   #2342
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dzięki, dziewczyny Miło, że chociaż nie widać za bardzo czy urosły ( a zapuszczam! i nie cieniuję wcale ostatnio! ) to jednak coś daje pielęgnacja i że moga się podobać.

Jak ja dołuje to co dopiero z Kaludiczką997?!!? Ta to dopiero w kompleksy wciąga!!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:22   #2343
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
to jednak coś daje pielęgnacja i że moga się podobać.


Co ja bym dała za takie "coś"... Cudowne!
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:30   #2344
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Dawno ,mnie nie było, dziewczyny A od tego czasu... uuu trochę zmian
Przede wszystkim wróciłam do ( prawie - prawie) naturalnego koloru włosów ( ale, jak widać, tu i tam jeszcze prześwitują rude pasemka przez farbę), zmieniłam troszkę metody działania co do pielęgnacji ( a raczej bardziej rozwinęłam). No i mam nadzieję, że choć trochę widać, czy urosły, bo z kręconymi taki problem, że nie widać za bardzo ile urosły. Takze załaczam fotki. Te ciemniejsze - stan obecny. Świeżo po umyciu.


Kurde, ciągle za duże te zdjecia mi wychodzą... ;/
ale śliczne jakim kolorem farbowałaś? bo podoba mi się (sama używam ciemnych kolorów)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:45   #2345
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

to ja dam moje codzienne włosy, zmęczone nieco moim chorowaniem, rano umyte (więc i po leżakowaniu, wyjściu na chłód, po czapce i innych całodziennych męczarniach). Innym razem dodam świeżynki
Załącznik 2772503
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 07:07   #2346
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

No i własnie taki loczek chciałabym kiedyś osiągnąć!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 08:08   #2347
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
to ja dam moje codzienne włosy, zmęczone nieco moim chorowaniem, rano umyte (więc i po leżakowaniu, wyjściu na chłód, po czapce i innych całodziennych męczarniach). Innym razem dodam świeżynki
Ładnie kręcone
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 13:34   #2348
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość

Kurde, ciągle za duże te zdjecia mi wychodzą... ;/
wilczex takich loków to ja jeszcze nigdy nie widziałam w takiej długości SZACUN!!!!! Piękne ja bym je jeszcze zrobiła na czarno i bym umarła z wrazenia...
Moje to idą w kąt przy twoich
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:50   #2349
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wiessz, chciałam je na czarno pierdyknąć, ale mama mówi, że już ta czekolada która mam to jest szczyt ciemności jak dla mojej urody. I nie chce na razie katować włosów farbami, niech odpoczną. Ale może kiedyś...

Pokręć swoje i będziesz miała dłuższe loki, Twoje włosy mają wymarzoną jak dla mnie długość.... <ślini się niemiłosiernie i dostaje migreny>

KAROLCA to jest czekolada pomieszana z miedzianym brzem ( zeby sie nie rzucały w oczy rude poasemka ktore mialam nakladane sukcesywnie co jakis czas w roznych odcieniach) Ale jaka farba to nie powiem, bo nie wiem, u fryzjera jakas z szafki wyciągnęłi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/

Edytowane przez wilczex
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:52
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:09   #2350
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Wiessz, chciałam je na czarno pierdyknąć, ale mama mówi, że już ta czekolada która mam to jest szczyt ciemności jak dla mojej urody. I nie chce na razie katować włosów farbami, niech odpoczną. Ale może kiedyś...

Pokręć swoje i będziesz miała dłuższe loki, Twoje włosy mają wymarzoną jak dla mnie długość.... <ślini się niemiłosiernie i dostaje migreny>

KAROLCA to jest czekolada pomieszana z miedzianym brzem ( zeby sie nie rzucały w oczy rude poasemka ktore mialam nakladane sukcesywnie co jakis czas w roznych odcieniach) Ale jaka farba to nie powiem, bo nie wiem, u fryzjera jakas z szafki wyciągnęłi
to jak na czekoladę, to bardzo ładny odcień Mi fryzjerka walnęła czekoladę, ale mleczną, taką trochę rudą wręcz... i musiałam przyciemnić Na czarno nie farbuj, bo bardzo ciężko zejść z tego koloru, jeśli już będziesz miała ochotę na coś bardzo ciemnego, wybieraj brąz Ja z czarnymi walczyłam trzy lata aby wyjść na jakiś sensowny kolor, łącznie z pasemkami i innymi dziwnościami.

Masz kręcone włosy. Jak radzisz sobie z wilgocią i puszeniem włosów? bo obecna pogoda raczej nam nie sprzyja
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 23:20   #2351
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

No tego własnie się boję, ze cieżko zejść z koloru no i że bedą odrosty = farbowanie = zniszczenie = nici z zapuszczania Bo to jakias ciemna czekolada była Jestem zadowolona jak na razie, bo mam już 1,5 cm odrostów i nie widać. Poza tym w dzienniku możesz zobaczyć, ze mój naturalny kolor jest podobny

W sumie... nie radzę sobie. Pilnuję włosów i ugniatam/przygładzam wilgotnymi rękami gdzie się da kiedyś była taka fajna odzywka joanny chyba w zielone butelce do kręconych, ale albo zmienili opakowanie albo wycofali bo juz daaawno nie widziałam. a ona dobra była na odświeżenie loków.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:30   #2352
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Mojej koleżance po prostu garściami wypadały włosy przy każdym przeczesaniu ręką i nie pomagały żadne suplementy, ani odżywki. W końcu kupiła szampon Vichy przeciwko wypadaniu włosów i mówi, że jak ręką odjął także może tego spróbuj moim zdaniem masz piękne włosy, cudna długość i kolor
Wklejam moje włoski, w grudniu ścinałam z długości jakieś 15 cm ale były tak zniszczone, pocieniowane i z degażowane, że wyglądały jak mysi ogonek teraz są równej długości i przez 1,5 roku do ślubu mam zamiar je zapuszczać mam nadzieję, że dojdę do dawnej długości
Ale piękności!!! jak dla mnie masz śliczny kolor włosów (trudno uwierzyć że naturalny) uważam ze takie cięcie dobrze robi włosom - twoje są śliczne i wyglądają na zdrowe, pozatym bardzo ładnie je ułożyłaś
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:16   #2353
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wilczex - cudo, zahochalam sie
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:16   #2354
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Witajcie , Dziewczyny
To może ja się dołączę , i zaprezentuję swoje włoski, chociaż do Waszych pięknych włosow się nie umywają Na zdjęciu sa potraktowane prostownicą nieco, naturalnie się trochę falują, jak na 2 zdjęciu (zdj. sprzed jakichs 2 lat )
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:50   #2355
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Eniii, dziękuję

Almariel, piękne włosiska, ale za ta prostownice to lańsko się nalezy !!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:05   #2356
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Witajcie , Dziewczyny
To może ja się dołączę , i zaprezentuję swoje włoski, chociaż do Waszych pięknych włosow się nie umywają Na zdjęciu sa potraktowane prostownicą nieco, naturalnie się trochę falują, jak na 2 zdjęciu (zdj. sprzed jakichs 2 lat )
Śliczne włosy, choć te falowane ładniejsze od prostowanych
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:06   #2357
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wypowiadalam sie w watku ale swoich wloskow jeszcze nigdy tu nie pokazywalam . I dzis udalo mi sie zmniejszyc w koncu zdjecia.
Wyprostowane, podkrecone i zakrecone
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:26   #2358
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dzięki, wiem, że nie ma rewelacji Ale rozjaśniałam wcześniej dosyć długo i się bardzo zniszczyły więc i tak dobrze wyglądają teraz staram się, by były coraz ładniejsze...
A prostownica to tylko od czasu do czasu...tak na co dzień wystarczy, że wgniorę piankę i jakos wyglądają te moje fale - nie fale.
A niektore z Was maja tak piekne włosy, że na prawdę w kompleksy wpędzacie ale też i motywujecie
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:44   #2359
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Almariel śliczne włosy, nie prostuj bo falują Ci się cudownie!

KarolinaK
piękne!
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 22:21   #2360
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Wypowiadalam sie w watku ale swoich wloskow jeszcze nigdy tu nie pokazywalam . I dzis udalo mi sie zmniejszyc w koncu zdjecia.
Wyprostowane, podkrecone i zakrecone
śliczne a na tym ostatnim zdjęciu to Twoje naturalne? Zawsze o takich marzyłam, a niestety mam proste jak drut
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:43   #2361
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Wszystkie macie takie śliczne włosy. Moje wam nawet w połowie nie dorównują ale dbam o nie, nie farbuje, wracam chyba do naturalnych.
Nigdy nie wstawiałam tu zdjęć więc to mój pierwszy raz. Następne foty wstawię dopiero w lipcu bo takie mam postanowienie :p
Kolor sporo jaśniejszy od tego bo się troszkę sprał, na szczęście tak równomiernie że nie ma żadnego problemu no i niestety krótsze o jakieś 7 cm oczywiście fryzjerka nie mogła się pohamować nigdy więcej nie pójdę do fryzjera nigdy, zapuszczę włosy prawie do pasa i będę mogła takie kombinacje z fryzurami robić, mama ma wprawę to jak coś będzie na wesela mnie czesać. Może kiedyś zaufam jak będę szła na swoje wesele chociaż też nie powiedziane. Nie umieją uczesać, biorą mnóstwo kasy, palą włosy, może jestem przewrażliwiona ale nawet rozczesać nie umieją, mało wielka co jakiś mały kołtunik wystarczy rozczesać, a one by już ścinały uwielbiają z długich włosów zrobić krótkie , postrzępione szczoty. A mi nie pasuje cieniowanie. Jeśli już to najkrótsze włosy na mojej głowie mogą mieć długość tak do początku biustu (nie licząc grzywki, którą i tak chcę zapuścić na taką do właśnie biustu) . Ale wywód tu dałam ;o Buziaki pięknowłose i te które walczą o cudne włosy

ps. to zdjęcia z momentu jak byłam trochę grubsza :p więc wybaczcie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2010-01-13 o 23:44 Powód: błąd
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:51   #2362
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Wypowiadalam sie w watku ale swoich wloskow jeszcze nigdy tu nie pokazywalam . I dzis udalo mi sie zmniejszyc w koncu zdjecia.
Wyprostowane, podkrecone i zakrecone
MASAKRYCZNIE piękne włosy.
Albo je bardzo męczysz nadając im idealny kształt albo Ci się idealnie układają podczas stylizacji. Jak osiągnęłaś drugi efekt? Jak osiągasz efekt takiego uniesienia?
Boże... jestem pod wrażaeniem. Fajne kształty, ładny kolor i pięknie się błyszczą.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:10   #2363
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość

KarolinaK
piękne!
Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
śliczne a na tym ostatnim zdjęciu to Twoje naturalne? Zawsze o takich marzyłam, a niestety mam proste jak drut
Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
MASAKRYCZNIE piękne włosy.
Albo je bardzo męczysz nadając im idealny kształt albo Ci się idealnie układają podczas stylizacji. Jak osiągnęłaś drugi efekt? Jak osiągasz efekt takiego uniesienia?
Boże... jestem pod wrażaeniem. Fajne kształty, ładny kolor i pięknie się błyszczą.
Dzieki Dziewczyny .
Mecze je okropnie ale one dzielnie to znosza . Uniesione sa lekko od szczotki okraglej a na drugim zdjeciu sa podwiniete na grubej lokowce. Najbardziej naturalne sa z 3 zdjecia wyszuszone jedynie dyfuzorem i nalozona pianka.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:24   #2364
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Uniesione sa lekko od szczotki okraglej a na drugim zdjeciu sa podwiniete na grubej lokowce.
;/ Myślałam, że masz na to inny cudowny patent. Ja mam suszarkę z dużą okrogłą szczotką i nic to nie daje. Mam niestety zbyt ciężkie i długie włosy ;/ A gruba lokówka też moich nie chce kręcić, podkecam je jedynie na prostownicy, inaczej nie da się

A, może ktoś miał problem z mnustwem wypadających włosów? I jakoś z nim sobie poradził? Szukam rad dotyczących tego problemu. Bo to mój odwieczny i nie radzę sobie z tym. Włosy są.... wszędzie.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:00   #2365
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Nie wiem co już próbowałaś ale ja zmniejszenie wypadania włosów zauważyłam od kąd zaczęłam stosować polecany przez panią w aptece Falvit (ma sporą dawkę żelaza) oraz tran w kapsułkach a w skórę głowy najpierw wmasowałam seboradin Niger Lotion z czarną rzodkwią a teraz aktualnie Radical ampułki które według mnie są świetne, lepsze od seboradinu. A do picia tylko zielona herbata ale trudno powiedzieć czy ona ma jakis wpływ na włosy.
Przy wzmożonym wypadaniu naliczyłam ok 170włosów. teraz wypadają mi raczej tylko przy myciu jakieś 30 - 50 sztuk. Poza tym mam ogromną ilość nowych włosków
Ale wiadomo ze nie każdemupomoże to samo.
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:12   #2366
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość
Nie wiem co już próbowałaś ale ja zmniejszenie wypadania włosów zauważyłam od kąd zaczęłam stosować polecany przez panią w aptece Falvit (ma sporą dawkę żelaza) oraz tran w kapsułkach a w skórę głowy najpierw wmasowałam seboradin Niger Lotion z czarną rzodkwią a teraz aktualnie Radical ampułki które według mnie są świetne, lepsze od seboradinu. A do picia tylko zielona herbata ale trudno powiedzieć czy ona ma jakis wpływ na włosy.
Przy wzmożonym wypadaniu naliczyłam ok 170włosów. teraz wypadają mi raczej tylko przy myciu jakieś 30 - 50 sztuk. Poza tym mam ogromną ilość nowych włosków
Ale wiadomo ze nie każdemupomoże to samo.
Ooo to świetne efekty Ja jeżeli chodzi o pielęgnacje to nafta z olejem rycynowym, wax, naphera lotion z naftą, olej rycynowy sam. Nie suszę, nie farbuje, ne prostuje i czasami płuczę w pokrzywie. Trzeba więc je wzmocnić od środka. Powiedz tylko, ile mniej więcej Cię ta kuracja kosztowała?
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:37   #2367
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Wypowiadalam sie w watku ale swoich wloskow jeszcze nigdy tu nie pokazywalam . I dzis udalo mi sie zmniejszyc w koncu zdjecia.
Wyprostowane, podkrecone i zakrecone
Zakręcone są przepiękne
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:20   #2368
alu51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Ooo to świetne efekty Ja jeżeli chodzi o pielęgnacje to nafta z olejem rycynowym, wax, naphera lotion z naftą, olej rycynowy sam. Nie suszę, nie farbuje, ne prostuje i czasami płuczę w pokrzywie. Trzeba więc je wzmocnić od środka. Powiedz tylko, ile mniej więcej Cię ta kuracja kosztowała?
Tak mniej więcej 80 zł no ale wiadomo ze na tym sie nie kończy planuje jeszcze napewno kupić drugie opakowanie tranu i ampułek które kosztuje ok 35 zł. Oczywiście również nie suszę, prostuje raz na 2-3 miesiące (ale tylko dlatego że jeszcze przed moją walką o piękne i zdrowe włosy kupiłam prostownice ghd i szkoda mi było żeby bez użyteczna leżała), często nakładam na nie różne oleje np. kokosowy, rycynowy, jojoba, migdałowy i vatikę, po każdym myciu maseczka/odżywka: wax, gloria, seboradin, kallos placenta. Sądzę że wszystko po trochę wpłynęło na lepszą kondycję włosów i przez to mniej wypadają.

Dziwi mnie że aż tak bardzo Ci wypadają bo jak dobrze pamiętam masz piękne , zadbane włosy i z tego co widzę bardzo dobrze je odżywiasz, więc może to tylko chwilowe, taki ich mały bunt
alu51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:35   #2369
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;16456653]Zakręcone są przepiękne[/QUOTE]


Zgadzam się Są śliczne
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:19   #2370
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez alu51 Pokaż wiadomość

Dziwi mnie że aż tak bardzo Ci wypadają bo jak dobrze pamiętam masz piękne , zadbane włosy i z tego co widzę bardzo dobrze je odżywiasz, więc może to tylko chwilowe, taki ich mały bunt
To nie jest chwilowy bunt. Mam tak co najmniej od roku. Mama biega za mną z nożyczkami i mówi,że zetnie mnie na łyso bo wszędzie są moje włosy. To akurat prawda. Po umyciu, wypadają garściami, potem tylko jak je czeszę. Czasami znajdę na poduszce/ gumce do włosów. Też mnie ta sytuacja dziwi, bo mocno o nie dbam. Może to kwestia wzmacniana od środka.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.