Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 14:27   #2431
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
a myslas o tej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...er.html&next=1

ja sie nad nia zastanawiam walsnie.
Ja się chyba bardziej kwalifikuję do Express Nail Hardener lub Calcium Nail Hardener, bo moje paznokcie się nie rozdwajają a są raczej jeszcze miękkie.
Ale jak przetestujesz to napisz koniecznie jak się sprawuje w stosunku do NT!
jak_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:52   #2432
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: pytanko o uzywanie Nail Teka

[QUOTE=kamila14025;2909037 4]ja ostatnio kupiłam 3szt.w cenie 36zł. (12zł.wychodzi za jedną)jesli ktos chce podam stronke..[COLOR="Silver"]


ja jestem chętna!
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 15:34   #2433
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

To jaka w końcu odżywka do pękających paznokci po kuracji II?Wiem że któraś dziewczyna podała link ale ja nie umiem angielskiego:-( Wiem że trzeba je teraz nawilżyć ale macie jakieś sprawdzone odżywki w rozsądnej cenie?
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:52   #2434
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a jak się sprawdza FII jako podkład pod lakier?? bo ja właśnie w tym celu go kupiłam
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:30   #2435
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny chciałam zamówić NT FII na allegro. Czy zdjęcie w KWC jest aktualne? Czy może opakowanie zostało zmienione i wygląda jak tutaj u pewnego sprzedawcy? Czy też powinnam obawiać się, ze to podróbka?
Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:07   #2436
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

moja wygąda inaczej. ma chudą nakrętkę.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:57   #2437
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

http://www.nailtek.pl/108-formula-foundation-ii.html


a to zdjęcie ze strony producenta
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 20:36   #2438
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

obie butelki występują "równolegle", więc sama buteleczka o fałszywce/oryginale nie świadczy
z tego co zaobserwowałam, chude są w wielopakach i w dystrybucji dla salonów; a standardowe szerokie, przy jedno / dwupakach i "detalu". Ale to takie moje baaardzo luźne spostrzeżenia.
Tak czy siak, zamawiam (zbiorówki wizazowe) bezpośrednio z USA od ponad roku, ze sprawdzonych sklepów .. i zdarzają sie takie i takie. Ja sama teraz mam "grube" Foundation" i "chude" IT. W jednej paczce przychodzą i takie i takie.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:01   #2439
Voirrey
Raczkowanie
 
Avatar Voirrey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 219
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi i wyjaśnienie.
NT FII zamówiony .

Voirrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:24   #2440
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja mam niestety problem po około 5 miesiącach stosowania NT II mam owszem grube paznokcie, ale zaczęły one pękać w połowie płytki..
Nie jestem w stanie ich zapuścić, bo pomimo, że rosną szybko, pękają tak, ze muszę ciągle je skracać..
Jestem załamana!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 09:37   #2441
nusiek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny może troszkę nie na temat ale możecie mi napisać jaką datę ważności mają Wasze odżywki? Kupiłam parę dni temu na Allegro Nail Tek Xtra i na opakowaniu jest obrazek 12M zaś jak przeglądam inne aukcje jest mowa że 60miesięcy i takie obrazki są na opakowaniach ze 60M. Nie wiem czy kupiłam podróbkę :/ stosuję dopiero tydzień na efekty muszę poczekać ale nie potrafię odróżnić podróbki od oryginału :/ wyprodukowana w USA. Ma cienką nakrętkę.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja mam niestety problem po około 5 miesiącach stosowania NT II mam owszem grube paznokcie, ale zaczęły one pękać w połowie płytki..
Nie jestem w stanie ich zapuścić, bo pomimo, że rosną szybko, pękają tak, ze muszę ciągle je skracać..
Jestem załamana!
A w dalszym ciągu ją stosujesz? Czy przerwałaś i od przerwania minęło 5 miesięcy bo za bardzo nie rozumiem
nusiek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:29   #2442
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez nusiek88 Pokaż wiadomość
D

A w dalszym ciągu ją stosujesz? Czy przerwałaś i od przerwania minęło 5 miesięcy bo za bardzo nie rozumiem
Może faktycznie nie wyraziłam sie zbyt precyzyjnie
Stosowałam NT przez około 5 miesięcy, teraz o jakiegoś miesiąca nie stosuję bo zauważyłam pękanie paznokci.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:45   #2443
nusiek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Może faktycznie nie wyraziłam sie zbyt precyzyjnie
Stosowałam NT przez około 5 miesięcy, teraz o jakiegoś miesiąca nie stosuję bo zauważyłam pękanie paznokci.
Dziewczyny pisały w recenzjach że po odstawieniu odżywki problem z łamaniem paznokci itp. powracał :/ ale... też gdy za długo się go stosuje to paznokcie robią się zbyt twarde i kruszą się, pękają :/
NT II stosuje się 3-6 mies. to wiem ze stronki nailclub.pl może Twoje paznokietki szybciej się wzmocniły i stały się za bardzo twarde. Piszę to co wyczytałam w recenzjach może ktoś jeszcze się tutaj wypowie.
nusiek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 01:37   #2444
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez nusiek88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały w recenzjach że po odstawieniu odżywki problem z łamaniem paznokci itp. powracał :/ ale... też gdy za długo się go stosuje to paznokcie robią się zbyt twarde i kruszą się, pękają :/
NT II stosuje się 3-6 mies. to wiem ze stronki nailclub.pl może Twoje paznokietki szybciej się wzmocniły i stały się za bardzo twarde. Piszę to co wyczytałam w recenzjach może ktoś jeszcze się tutaj wypowie.
tak, formaldehyd tworzy wiązania z keratyną, i gdy jest zbyt dużo - paznokieć robi się zbyt twardy i łamie się. Wtedy przestawiamy się na odżywki proteinowe /miałam poszukać, ale nie znalazłam jakoś jednej szczególnej - ja po prostu przerzuciłam się na nie formaldehydowe bazy jak np. Joko/, albo w ogóle odstawiamy odżywki, malując nailtekiem hmm... raz w tygodniu? albo i rzadziej, jak komu pasuje.

polecam - chyba 2 strony wcześniej link do znakomitego bloga który ten problem wyjaśnia i podaje również przykłady odżywek proteinowych, w większości niestety niedostępnych u nas.

Czytajcie dziewczyny chociaż parę stron wstecz - czwarty raz chybao tym mowa.
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 07:46   #2445
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Tak jest!!! Już sie biorę za czytanie
Przyznam, że nie czytam tego wątku regularnie i mogło mi coś umknąć Sprawdzę te odzywki proteinowe, dzięki Jowinia
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:59   #2446
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

powodzenia
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:00   #2447
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witajcie.
Ja takze rozpoczelam jakis miesiac temu kuracje z Nail Tek Xtra.
I musze wam powiedziec moje drogie,ze pomoglo.
Mialam naprawde sliczne paznokcie po nim,ale ostatnio sie zaniedbalam i troszke mi zaczely pekac ale znow powracam!
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:06   #2448
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wracam do NailTekowania wiosną przynosiło fajne efekty ale zaniechałam (brak czasu). Pora zacząć na nowo
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 10:04   #2449
BognaWanda
Przyczajenie
 
Avatar BognaWanda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do BognaWanda
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Niestety ja bardzo się zawiodłam na nail teku. ANi nie pomógł w pielęgnacji ani nie sprawdzał się absolutnie jako podkład
BognaWanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 21:59   #2450
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

u mnie sie sprawdził, paznokcie są twardsze, mniej się rozdwajają, a nawet jeśli jest jakieś rozdwojenie to preparat ten sprawia, że nie postępuje ono dalej, tak jakby je zasklepia i nie muszę obcinać paznokcia, stosuję go tylko jako podkład pod lakier nigdy solo, choć myślałam, że bardziej przedłuży trwałość lakieru, na KWC czytalam, że się komuś lakier trzymał tydzień, nawet bez startych koncówek - pic na wodę (przynajmniej w moim przypadku, a nie używam lakierów za 5zl)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 05:22   #2451
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja używam lakierów za 5 zł :P I trzymają się baaardzo długo. Może nie tydzień, ale to nie dlatego, że lakier złazi czy odpryskuje, tylko paznokieć zaczyna odrastać i to średnio wygląda. Ale to też zależy od lakieru, ni wszystkie siętak trzymają.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 08:30   #2452
BognaWanda
Przyczajenie
 
Avatar BognaWanda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do BognaWanda
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jakoś nie mam zaufania do mega tanich lakierów niestety W moim przypadku dobrym podkładem i odżywką zarazem jest OPI Original Nail Envy. Cudo!
BognaWanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:37   #2453
nusiek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Stosuję Nail Tek Xtra 2 tygodnie. Co mogę powiedzieć o nim?
Pazurki bardzo wolno rosną, ale nie uznaję tego za minus a za plus. Przynajmniej mają czas wzmocnić się
Przez pierwszy tydzień po 4 dniach już lakier zaczął schodzić z paznokci, odklejał się jak naklejka i ścierał z końcówek więc malowałam każdego dnia ubytki i dodatkową warstewkę, a przez drugi tydzień trzymał się całe 7 dni bez poprawek i ciężko go zmyłam, zmywacz ledwo dawał radę, może to dlatego że bardziej odtłuściłam paznokcie i stosowałam rękawiczki podczas porządków.
Teraz zaczęłam 3 tydzień więc za 2 tyg. znowu napiszę o efektach i wkleję zdjęcia swoich pazurków przed i po kuracji o ile do tego czasu coś się nie stanie z pazurkami
Dodam że przez przypadek uderzyłam w ścianę paznokciem i był w stanie nienaruszonym! Jedynie pod lakierem zrobił się ślad taka biała plamka i w tym miejscu podwadziłam i zszedł jak naklejka ale zanim zaczęłam stosować Nail Tek pazurki łamały się nawet przy ścieleniu łóżka a z Nail Tek ściana nie dała rady ;D
nusiek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 10:29   #2454
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmm... ja uzywam różnych lakierów, wszystkie odchodzą mi tak samo - po jednym dwóch dniach. A mistrzem w tym jest Orly, jak wytrzyma jeden dzień to jest niesamowity sukces. Za to bardzo dobrze trzyma się Delia Koral - chyba nawet 4 dni., za to Barbra jest miękki cały czas - rano malowane paznokcie, następnego dnia odciski od pościeli. Nie ma reguły. Ja kupuję droższe lakiery dla nietypowych kolorów. Jak mogę znaleźć tańszy odpowiednik, to się nie waham.
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:51   #2455
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mi żaden z lakierów nie schodzi płatami, jedynie ścierają na końcach, w tempie takim samym jak po utwardzaczy ktory rownież stosuję

mam lakier za 4zł vipera jumpy i szczerze mówiąc lepiej się trzyma niż inglot za 20zł
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 15:10   #2456
BognaWanda
Przyczajenie
 
Avatar BognaWanda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
GG do BognaWanda
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dla mnie najgorsze są lakiery od Isa Dory. W ogóle się nie trzymają! Wibo też szałi nie robi. Najlepiej trzymają się jak dla mnie Essie. Uwielbiam je za konsystencję, kolory no i oczywiście za tę trwałość.
BognaWanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 15:17   #2457
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mi lakiery golden rose lepiej się trzymają i lepiej rozprowadzają niz inglot. Wolę zaoszczędzoną kasę wydać na coś ambitniejszego.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:38   #2458
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 85
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czesc Dziewczyny!

pocztywalam juz ten watek dawno temu, czytalam o nail teku rowniez na KWC i w koncu sie skusilam.

minely juz dwa miesiace odkad regularnie uzywam nail teku. posiadam:

NT II foundation
NT II IT

na samym poczatku uzywalam idealnie wedlug zalecen; podklad, kolor i potem codziennie bezbarwny. troche dlugo to potem razem wysychalo ale dawalam rade. przyznam ze od samego poczatku wrazenie zrobilo na mnie to ze lakiery dlugo sie trzymaja, nie odprysuja a jedynie scieraja sie im koncowki. dodatkowo IT sprawia ze powierzchnia jest pieknie nablyszczona.

po dwoch miesiacach nie poznaje swoich paznokci nigdy wczesniej nie mogly wystawac poza palec a tera znosze takie caly czas i nie nadazam z pilowaniem
wyginanie koncowki paznokcia to koszmar ktory minal, nie mam zadnych plamek, paznokcie gdy sa dlugie nie pekaja po bokach.... cud

majac nail tek kupuje tylko tanie lakiery typu golden rose poniewaz trzymaja sie wspaniale. co wiecejz foundation kolorowe lakiery nie odbarwiaja plytki.

obecnie jak pomaluje paznokcie foundation+kolor+ IT to juz nie maluje IT codziennie ale co 2-3 dzien. nei potrzebuje juz az tak intensywnej terapii. aczkolwiek co jakis czas bede moje pazurki mocniej traktowac tym zestawem.

nail tekiem sa tez zachwycone moje znajome ktorym malowalam paznokcie z uzyciem tych preparatow, dla samego przedluzenia zywotu lakieru. sprawdzilo sie i teraz same chetnie uzywaja

ja swoj NT kupilam na allegro za 30pare zlotych. za jakis czas zastanowie sie nad wyprobowaniem jakis innych preparatow NT.

na prawde serdecznie polecam
majciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:42   #2459
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja nail teka polecam z pełną odpowiedzialnością
jakiś czas temu zdjęłam akryl po długotrwałym noszeniu i ta odzywka w mik odżywiła i wzmocniła mi paznokcie
jestem bardzo zadowolona
teraz używam bazy pod lakier z nail teka II i lakier dłużej mi sie trzyma
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 13:04   #2460
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

nail teka używam może z 2 tygodnie (wcześniej jeszcze z tydzień, ale miałam przerwę) - nie ma szału, ale zauważam lekką poprawę.
co ciekawe - problemy miałam tylko z częścią paznokci i po pierwszej "serii" z NT zauważyłam, że te zdrowe zaczęły się rozdwajać... trzeba zatem uważać. teraz stosuję NT tylko na te pazury, które tego potrzebuję, pozostałe traktuję zwykłą bazą
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.