TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 16:27   #2791
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
W ogóle dzisiaj widziałam kobietę, całkiem młodą, wysoka, ładna, szczupła i miała taką krótką spódniczkę odsłaniającą calutkie nogi, a na tych nogach .... pan C. taki że ło matko i jeszcze takie niewysportowane te nogi, i tak se pomyślałam że ja to jestem zbyt krytyczna wobec siebie i tego co zakładam, bo ja miałabym opory żeby tak wyjść do ludzi a wydaje mi się że obecnie moje nogi wyglądają lepiej niż u tej kobietki ehhhh, wiem dziwna jestem
koniec mojego OT
Mam dokładnie tak samo jak Ty.. widzę miliony takich dziewczyn które totalnie mają w nosie jak ich ciało wygląda (albo mają takie mniemanie o sobie..) i czuję że wyglądam od nich lepiej a dalej brakuje mi odwagi na wiele..
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Dobrenka własnie pierwszy raz obejrzałam Twoje zdjęcia - jaką Ty masz przepiękną figurę no napatrzeć się nie mogłam
Czy Ty sobie ze mnie jaja robisz
Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Hey Turbomaniaczki! Pamiętacie mnie jeszcze? To ja - radzia1608 W związki ze zmianami w moim życiu postanowiłam zmienić też nick. Ostatnio nie miałam czasu udzielać się na forum, uczelnia pochłonęła mnie doszczętnie ale na TF zawsze mam czas! Jestem aktualnie na 3 miesiącu ale nie lecę zgodnie z rozpiską, zrobiłam miesiąc HIIT-owy. Za niecałe 2 tygodnie wypada mierzenie i mam nadzieję, że będę mogła się pochwalić jakimikolwiek efektami
Hej Radzia .. cholera będę się musiała przestawić teraz.. Co u Ciebie? Poddałaś mi pomysł.. Dzisiaj nie za bardzo mam czas na ćwiczenia ale Hit 15 zrobić mogę coby to się nie zastać.. Co myślicie? Czekam na efekty i już Ci cholernie zazdroszcze

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-28 o 10:23
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:51   #2792
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea: Ależ ja nic takiego nie napisałam Zaznaczyłam tylko, że ja już na 'starość' chyba jestem mało tolerancyjna :P
Wiem, że nic takiego nie napisałaś ja nie jestem stara ale też jestem mało tolerancyjna

Cytat:
A co potem?
Hybryda TF&CE

Cytat:
Wkroplideszczu: Pozostaje mi udowodnić że jednak dam radę
Jasne, że dasz radę

Cytat:
Dobrenka: Jasne że nie.. ale motywację mam mniejszą.. kiedyś np. wyprosiłabym gościa z pokoju do kuchni żeby móc poćwiczyć teraz tego nie zrobię.. Ale postawiłam na MŻ i zobaczymy co będzie..
MŻ ?? przecież Ty już MŻ i chcesz jeszcze mniej ?
Może faktycznie jakaś konsultacja u speca by się przydała ?
Z mojej strony mogę powiedzieć, że to MŻ mi się nie podoba. A skoro program bardziej nastawiony na aeroby nie podziałał tak jak powinien, to może warto spróbować czegoś nastawionego głównie na trening siłowy. Ale generalnie już też nie wiem co ci radzić. Chyba jeszcze tylko tyle żebyś popatrzyła np. na Beyonce, ona też ma kobiecą sylwetkę, szerokie biodra i uda, i jakoś uczyniła z nich swój atut

Cytat:
spokojnie "każda potwora znajdzie swojego stwora" (puenta mojego wężowego)
Ale ja potrzebuję już teraz, a nie po czterdziestce
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:54   #2793
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, szybkie pytanko.
Wczoraj miałam zrobić HIIT25 i Tone, zrobilam tylko HIIT (miałam potworny ból brzucha), dziś chcę Tone nadrobić, ale zrobię też wg planu Fire 55.
Co zrobić najpierw Tone, czy Fire?
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:12   #2794
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Izabelka: Co zrobić najpierw Tone, czy Fire?
Z mojej obecnej wiedzy wynika, że lepszy jest układ najpierw siłowe później aerobowe.
Ale u Szalinki zawsze najpierw są aeroby a potem siłowe, więc może pozostań przy układzie szalinkowym i zrób Fire, a potem Tone
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:57
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:44   #2795
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym, chyba chciałaś napisać, że najpierw Fire, a później Tone
O, ja też mam dzisiaj Fire i Tone, i Tummy Tuck
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:59   #2796
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Tak: tygryskowym, chyba chciałaś napisać, że najpierw Fire, a później Tone
No tak właśnie tak chciałam napisać, już poprawiłam tamtego posta. Mam nadzieję, że Izabelka zrozumiałą o co mi chodzi
Uczę się właśnie i tak chciałam na szybko odpisać i mi się przekręciło po prostu
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:29   #2797
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tak, zrozumiałam
Jak powiedziałam,tak zrobiłam, Fire 55 i Tone zaliczone
Było bardzo cięzko bo mam 2 dzień @.
A poza tym ciałko mnie piecze bo zaczęłam troszkę opalać się na solarium. Wiem że jest to niezdrowe dla skóry ale jak nie mam innej możliwości żeby złapać choć śladowe ilości opalenizny, to cóż zrobić, trzeba się wspomagać

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

A, i jeszcze jedna sprawa
Omijam 12 tydzień Recovery, z przyczyn mi wiadomych, dla Was zdradzę je dopiero w lipcu
Muszę po prostu szybciej skończyć zaawansowany program, tak gdzieś w połowie lipca
Dlatego chyba nic się nie stanie jak przeskoczę troszkę do przodu
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 20:47   #2798
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

izabelka, kurcze, to mnie zaciekawiłaś
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:25   #2799
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hybryda TF&CE
Hmm, znalazłaś gdzieś, bo mi się nie udało? Wiem, daleka przede mną droga, ale ja mam tak jak chomik, zbieram na zaś
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:42   #2800
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Izabelka: Tak, zrozumiałam
To dobrze

No to Nas zaciekawiłaś tym lipcem i tym, że musisz szybciej skończyć ... czyżby jakiś fajowy wyjazd ci się szykował i dlatego chcesz szybciej skończyć, hę ?

Cytat:
Sanea: Hmm, znalazłaś gdzieś, bo mi się nie udało? Wiem, daleka przede mną droga, ale ja mam tak jak chomik, zbieram na zaś
Gdzieś w którymś miejscu tutaj w wątku ja zamieszczałam rozpiskę, a niedawno Agusiek wrzuciła taką samą rozpiskę na początek wątku, zaraz pod rozpiskami dla TF podstawowego i zaawansowanego
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 06:14   #2801
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Hej Radzia .. cholera będę się musiała przestawić teraz.. Co u Ciebie? Poddałaś mi pomysł.. Dzisiaj nie za bardzo mam czas na ćwiczenia ale Hit 15 zrobić mogę coby to się nie zastać.. Co myślicie? Czekam na efekty i już Ci cholernie zazdroszcze
A no dobrze Kochana, sesja za pasem, mam w ch.. nauki a tak poza tym to nadal walczę z moimi udami :p W międzyczasie dołączyłam jeszcze do dziewczyn od hula-hula i kręcę 3 dzień taki kółkiem z masażem żeby rozbić tłuszczyk na boczkach i w pasie i wzmocnić mięśnie brzucha. Póki co to nabawiłam się mega siniaków na biodrach ale takie są podobno początki u wszystkich więc się nie zrażam.
Co do HIIT-ów to jest dobre rozwiązanie dla niemających za bardzo czasu na ćwiczenia, czyli idealne dla mnie Ale od czerwca wracam do rozpiski i robię 1 msc z zaawansowanego
BTW robiłam wczoraj po raz pierwszy BUM BUM Live i całkiem przyjemne są te ćwiczonka Dziś planowo HIIT 15 + Upper.
Miłego dnia dziewczynki!
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 07:12   #2802
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Hmm, znalazłaś gdzieś, bo mi się nie udało? Wiem, daleka przede mną droga, ale ja mam tak jak chomik, zbieram na zaś
Ja jakoś nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem CE. Tylko strasznie długo trwało pobranie.

Dla mnie osobiście CE wogóle się nie podoba, jakieś nudne są. A i denerwuje mnie jak Szalina się w nich ubiera. Te błyszczące topy i okropne buty,

A co do lipca, to powiem w lipcu , jeżeli będzie co mówić bo jeszcze nic nie pewnego. Ot, taka mała tajemnica
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 08:55   #2803
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym - rozpiskę to ja mam Chodziło mi o trening, ale skoro izabelka pisze, że znalazła, to znaczy, że kiepsko szukałam I idę szperać i pobierać, a co

Co prawda jeszcze mi daleeeeeko do tego, ale co tam
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 10:55   #2804
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny znowu nie ćwiczyłam.. Wczoraj jednak się nie dało bo wszyscy chcieli pić piwo JUŻ.. Ale w sumie nie to było głównym problemem tylko to że zjadłam rybę a po niej mogę ćwiczyć dopiero po minimum 2 h bo jak poskacze to mi się chce wymiotować.. Pomyślałam o tym dopiero wtedy jak ja zeżarłam.. Proszę o coś miłego bo mam zły dzień i w ogóle jestem cholernie zła na siebie bo to już 3 dzień.. Pewnie poćwiczę dopiero w poniedziałek chyba że mój wężowy okaże łaskę
Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
(jestem meteopatką) i muszę dzisiaj nadrobić HIIT15 i Sculpt3o a na dzisiaj w rozpisce jest Fire55 więc nie wiem jak to wszystko dzisiaj zrobie
ja tez jestem meteo witaj w klubie.. Chociaz ostatnio mam tyle wszystkiego na głowie i w głowie że bez przerwy mnie boli głowa.. Teraz jak ktoś do mnie dzwoni z pytaniem "czy dzisiaj będzie padało" nie jestem wstanie odpowiedzieć.. Wcześniej odpowiedzi były trafne 100 %
Ja tez często jak opuszczałam coś to miałam problem z nadrobieniem "takich" dni wtedy przeglądałam cała rozpiskę i czaiłam na jakieś lepsze dni które można by było połączyć i nadrabiałam w inny dzień zaległości

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
mój facet odnosi się do tego moich początków z takim jakby poczuciem wyższości i to mnie strasznie wkurza. On się normalnie z tego śmieje co mnie też demotywuje ale nie ćwicze przy nim, tylko wie o samym fakcie. Smiał się ostatnio do swojego kumpla z którym trenuje: "Zobacz jaką ma rzeźbe, no pokaż mu" a D. sie pyta "A co, ćwiczysz coś?" ja do niego, że "tak, ale dopiero zaczełam" a mój "skacze sobie" i w śmiech. To wkurzające!
!
Wiesz co siedź cicho i rób swoje jak będzie sobie żartować to żartuj z nim to go zbije z tropu.. Spisałaś wszystkie wymiary? Jak tak to ćwicz po miesiącu albo dwóch kup mega za✂✂✂iście sexi bieliznę która odsłoni miejca w których najbardziej Ci się pozmieniało i będzie odszczekiwał na kolanach
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
MŻ ?? przecież Ty już MŻ i chcesz jeszcze mniej ?
Może faktycznie jakaś konsultacja u speca by się przydała ?
Wiesz co teraz jem tak:
śniadanie: jakieś musli z maślanką owocową
drugie śniadanie: jogurt albo owoce
powiedzmy trzecie śniadanie ( bo obiad to to nie jest): jogurt owoce albo to i to
obiadokolacja: warzywka z mięskiem (chociaż robię odstępstwa)
Waga po zmianie jedzenia na to wyżej spadła ponad 1 kg
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Z mojej strony mogę powiedzieć, że to MŻ mi się nie podoba. A skoro program bardziej nastawiony na aeroby nie podziałał tak jak powinien, to może warto spróbować czegoś nastawionego głównie na trening siłowy. Ale generalnie już też nie wiem co ci radzić. Chyba jeszcze tylko tyle żebyś popatrzyła np. na Beyonce, ona też ma kobiecą sylwetkę, szerokie biodra i uda, i jakoś uczyniła z nich swój atut
Juz wiesz że robię co mogę.. Raczej skończę ten zaawansowany TF bo tak nie lubię zostawiać coś w połowie idzie mi to trochę wolno teraz ale skończę.. Zastanawiam się czy BBL nie byłoby lepsze.. Co myślisz? Wiem jaka jest Beyonce.. moim zdaniem ona te udka ma większe niż ja (ale może tylko mi się zdaje)... Wiesz jak ubiorę sie odpowiednio np. w sukienkę to kompletnie nie widać że mam duże uda ale ta moja świadomość mnie dobija że one tam są
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ale ja potrzebuję już teraz, a nie po czterdziestce
Dziewczyno znajdzie się..
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
A poza tym ciałko mnie piecze bo zaczęłam troszkę opalać się na solarium. Wiem że jest to niezdrowe dla skóry ale jak nie mam innej możliwości żeby złapać choć śladowe ilości opalenizny, to cóż zrobić, trzeba się wspomagać
ja też się wspomagam.. zresztą jestem straszna blada twarz. moja mama jak mnie widzi to za każdym razem chce żebym badania sobie robiła więc przez wyjazdem do niej ide na "słoneczko"
Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
nadal walczę z moimi udami :p
Kuna nie denerwuj mnie.. przecież Ty masz duzo szczuplejsze udka niż ja..

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-28 o 10:56
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:17   #2805
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, trochę za dużo nabiału, jak na moje oko
Dzisiejszy Hiit20 zaliczony z samego rana tylko jeszcze siłowy trening mi został, ale to dopiero wieczorkiem.

A, i ćwiczeniami, Dobrenko, się nie przejmuj. Ja miałam dwutygodniową przerwę! Ale odrobiłam wszystkie dni, nie pominęłam ich, tylko przesunęłam rozpoczęcie trzeciego miesiąca, żeby konsekwentnie wyćwiczyć każdy dzień więc na pewno uda Ci się odrobić. Przecież te trzy dni nie zaważą na powodzeniu Twojego treningu, który trwa parę miesięcy!

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:20
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:34   #2806
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea: tygryskowym - rozpiskę to ja mam Chodziło mi o trening, ale skoro izabelka pisze, że znalazła, to znaczy, że kiepsko szukałam I idę szperać i pobierać, a co
Aha, Tobie o filmiki chodziło, a ja skojarzyłam pierwsze co, to tą rozpiskę. A filmiki ja też znalazłam, właśnie ściągam

Cytat:
Dobrenka: Wiesz co teraz jem tak:
(...)
Waga po zmianie jedzenia na to wyżej spadła ponad 1 kg
Dla mnie te posiłki są mało wartościowe ... ale już kiedyś się na ten temat wypowiadałam. Moim zdaniem po prostu sobie szkodzisz, a wszelkie korzyści w postaci utraty wagi są krótkotrwałe. Przy takim odżywaniu jeżeli przestaniesz MŻ, to waga nie dość, że wróci to jeszcze wzrośnie. A żeby efekty były na dłuższą metę, musiałabyś ciągle coraz bardziej MŻ.
I tak wiem, że robisz co możesz, ale mam wrażenie, że zaczynasz działać po omacku i w desperacji. A takie działanie może bardziej zaszkodzić.
Co do BBL, nie wiem czy będzie lepszy, jak wiesz ja stosowałam tylko wybrane filmiki, więc nie wiem jak działa cały program zrobiony od początku do końca bum bum napewno daje w kość nogom, h&t jak się zaopatrzy w odpowiednie ciężarki i gumę to też potem czuć. Ale decyzję musisz podjąć sama.
To może Ty popracuj nad tą swoją świadomością i niech przestanie Ci głupoty podsuwać

Cytat:
Dziewczyno znajdzie się..

Wcale mnie nie pocieszyłaś


__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:14   #2807
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Wiesz co teraz jem tak:
śniadanie: jakieś musli z maślanką owocową
drugie śniadanie: jogurt albo owoce
powiedzmy trzecie śniadanie ( bo obiad to to nie jest): jogurt owoce albo to i to
obiadokolacja: warzywka z mięskiem (chociaż robię odstępstwa)
Waga po zmianie jedzenia na to wyżej spadła ponad 1 kg
Przeciez tu nawet 1000kcal nie ma nic konkretnego, same jogurty i owoce (co tez jest minusem, bo maja one duzo cukru). Moze zamien te owoce na warzywa? no i moze jeden 'jogurt' na jakis inny konkretny posilek? Jakis omlet, jajko czy cos?

A powiedz mi, czy te twoje uda to sa takie twarde, czy czujesz ze to tluszcz? Masz cellulit? Bo na zdjeciach to wyglada jakby twoje uda byly twarde i jedrne bez cellulitu.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013

Edytowane przez kasia_no87
Czas edycji: 2011-05-28 o 13:16
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:26   #2808
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

kerju, Radziu - mam takie pytanko. Widziałam Cię przed chwilą na wątku z hulahopem, i chciałam Cię zapytać, jakie masz hh? Chciałabym zacząć kręcić, ale nie umiem. W tamtym roku uczyłam się na takim zabawkowym, do którego miałam wsypany cukier. Co parę sekund musiałam się po nie schylać, bo nie dawałam rady utrzymać go na ciele. Może najdłużej z 10 sekund udało mi się kręcić. I chciałam teraz też zacząć, żeby pozbyć się boczków, bo podobno hh jest na nie dobre. I zastanawiam się, czy kupić sobie jakieś z wypustkami, czy jakieś ciężkie, czy zabawkowe może być. Którym najłatwiej nauczę się kręcić?
Yhhhh. I Twistera wprowadzam do gry! Będę na nim ćwiczyć po 30 minut dziennie, po TF
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:07   #2809
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
kerju, Radziu - mam takie pytanko. Widziałam Cię przed chwilą na wątku z hulahopem, i chciałam Cię zapytać, jakie masz hh? Chciałabym zacząć kręcić, ale nie umiem. W tamtym roku uczyłam się na takim zabawkowym, do którego miałam wsypany cukier. Co parę sekund musiałam się po nie schylać, bo nie dawałam rady utrzymać go na ciele. Może najdłużej z 10 sekund udało mi się kręcić. I chciałam teraz też zacząć, żeby pozbyć się boczków, bo podobno hh jest na nie dobre. I zastanawiam się, czy kupić sobie jakieś z wypustkami, czy jakieś ciężkie, czy zabawkowe może być. Którym najłatwiej nauczę się kręcić?
Yhhhh. I Twistera wprowadzam do gry! Będę na nim ćwiczyć po 30 minut dziennie, po TF
Na sam początek proponuję Ci zaopatrzyć się w takie najzwyklejsze hula, ze sklepu dziecięcego i dosypać do niego ryżu. Takim lekkim to się namęczysz bo trzeba dużo wysiłku żeby nim kręcić dłużej, a poza tym na talię nic nie da . Im cięższe i większe tym łatwiej się kręci. Jak już ogarniesz takie zwykłe to polecam zakup właśnie takiego hula z masażem(pojedynczym lub podwójnym, wedle uznania). Rozbija podskórną tkankę tłuszczową, podczas kręcenia mięśnie są cały czas napięte i brzuszek robi się zbity a boczki się zmniejszają Efektem ubocznym na początku zabawy są niestety siniaki i obolałe plecy, ale podobno ustępują po tygodniu czasu i potem to już jest sama przyjemność . Ja jestem dopiero na 3 dniu ale już czuję zmiany, brzuch jest twardszy i o dziwo mam zakwasy! Ale [przy okazji wyglądam jak ofiara przemocy domowej Mam nadzieję, że siniaki szybką znikną i będę mogła kręcić dłużej! Na razie ćwiczę po 40 min z rana. A to moje hula : http://allegro.pl/show_item.php?item=1611233125
Mam nadzieję, że pomogłam Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to wal śmiało Tylko może na wątku z hh żeby tu offtopów nie robić Ewentualnie na PW
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 15:13   #2810
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, trochę za dużo nabiału, jak na moje oko
Dzisiejszy Hiit20 zaliczony z samego rana tylko jeszcze siłowy trening mi został, ale to dopiero wieczorkiem.

A, i ćwiczeniami, Dobrenko, się nie przejmuj. Ja miałam dwutygodniową przerwę! Ale odrobiłam wszystkie dni, nie pominęłam ich, tylko przesunęłam rozpoczęcie trzeciego miesiąca, żeby konsekwentnie wyćwiczyć każdy dzień więc na pewno uda Ci się odrobić. Przecież te trzy dni nie zaważą na powodzeniu Twojego treningu, który trwa parę miesięcy!
Wiesz co musze kombinować bo jestem wtedy w pracy... i gdzie ten nabiał? Nie lubie tak długo nic nie robić.. mam straszliwe wyrzuty.. W sumie masz rację że taka jednorazowa przerwa nie zaważy na całym treningu.. uspokoiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dla mnie te posiłki są mało wartościowe ... ale już kiedyś się na ten temat wypowiadałam. Moim zdaniem po prostu sobie szkodzisz, a wszelkie korzyści w postaci utraty wagi są krótkotrwałe. Przy takim odżywaniu jeżeli przestaniesz MŻ, to waga nie dość, że wróci to jeszcze wzrośnie. A żeby efekty były na dłuższą metę, musiałabyś ciągle coraz bardziej MŻ.
Wiesz co pewnie by były lepiej wartościowe gdybym mogła jeść inaczej w pracy.. na pewno były by inne gdyby była tak możliwość.. Jeśli chodzi o wagę to ona mi nie skacze jako tako drastycznie chyba że zacznę żreć jak opętana nie to co powinnam.. Nie mam zamiaru coraz mniej jeść jaki rozumek tam mam nie chce się doprowadzić do tragedii..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
I tak wiem, że robisz co możesz, ale mam wrażenie, że zaczynasz działać po omacku i w desperacji. A takie działanie może bardziej zaszkodzić.
Wiesz co stosowałam juz rady jakie tylko można było.. teraz robię po omacku to fakt ale sama kombinuje i tu widzę najlepsze efekty i masz rację jestem zdesperowana bo próbowałam już na prawde wszystkiego..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Co do BBL, nie wiem czy będzie lepszy, jak wiesz ja stosowałam tylko wybrane filmiki.
To BBL zrobię i zobaczę co będzie..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
To może Ty popracuj nad tą swoją świadomością i niech przestanie Ci głupoty podsuwać
Przepraszam jakieś dołki ostatnio łapię..

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Wcale mnie nie pocieszyłaś
Ja Cię nie chce pocieszać tylko uświadomić że jestem pewna że zarwiesz jeszcze cudownego faceta i to przed 40 tką

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Przeciez tu nawet 1000kcal nie ma nic konkretnego, same jogurty i owoce (co tez jest minusem, bo maja one duzo cukru). Moze zamien te owoce na warzywa?
Spoko spoko to tylko przykład sałatki tez wsuwam zalezy jak z czasem to wygląda
Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
no i moze jeden 'jogurt' na jakis inny konkretny posilek? Jakis omlet, jajko czy cos?
i tu pojawia się problem.. bo jak zjeść to w pracy? Swego czasu praktywałam jajka ale za bardzo "pachniało" w biurze a teraz jeszcze ciepło i poprostu jest to wszystko niesmaczne nawet kurczak niejadalny.. Wszystko próbowałam najlepiej sprawują się owoce zreszta można je chwycic do ręki i na szybko zjesć.. Tak na prawdę to tylko obiad jem normalny

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
A powiedz mi, czy te twoje uda to sa takie twarde, czy czujesz ze to tluszcz? Masz cellulit? Bo na zdjeciach to wyglada jakby twoje uda byly twarde i jedrne bez cellulitu.
One są twarde ale wydaje mi się że mogłabym zgubić w nich jeszcze troche.. Moi znajomi twierdzą że tak mam.. ale tak na prawde to oni mówią mi to żeby mnie nie zranić bo wiedzą że to mój "konik".. Wiesz jeśli chodzi o cellulit to chyba mało kto go nie ma.. u mnie trzeba na prawde mocno poszukać.. ale jest.. ja nie cierpię na c. bardziej na rozstępy.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Strasznie strasznie Wam dziękuje za tak duży odzew.. Biegnę poćwiczyć .. Przegoniłam towarzystwo na godzinę i zrobie ten perfidny Fire 60 i ABS
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:15   #2811
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, jogurt to nabiał, maślanka też. A owoce i musli to same węglowodany. Uważam, że ich za dużo. Max 1 jogurt na dzień. Zależy jeszcze, jaki. Ja z nabiału ograniczam się tylko do serków wiejskich i sera białego, czasem zdarzy się mała ilość mleka na potrzeby jakiegoś przepisu.
Ja do szkoły biorę surówki, albo serek wiejski z orzechami. Albo biorę marchewkę, albo ogórka. Trzeba kombinować ja ogólnie jadam białkowo-tłuszczowo z niewielką ilością węgli. Chociaż dzisiaj np. mam dzień warzywkowy, więc ilość białka jest minimalna

kerju, o siniakach wiem - gdy w tamtym roku "kręciłam" takim zwykłym dziecięcym hh wypełnionym cukrem, miałam siniaki przy kościach miednicy, i to całkiem spore - kumpela myślała, że mnie ktoś pobił albo uderzył

Powinnam się uczyć - ba, miałam się uczyć, a co? Od rana nic nie robię! Ale już, już idę do książek i zeszytów!

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2011-05-28 o 15:18
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:24   #2812
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Na sam początek proponuję Ci zaopatrzyć się w takie najzwyklejsze hula, ze sklepu dziecięcego i dosypać do niego ryżu. Takim lekkim to się namęczysz bo trzeba dużo wysiłku żeby nim kręcić dłużej, a poza tym na talię nic nie da . Im cięższe i większe tym łatwiej się kręci. Jak już ogarniesz takie zwykłe to polecam zakup właśnie takiego hula z masażem(pojedynczym lub podwójnym, wedle uznania). Rozbija podskórną tkankę tłuszczową, podczas kręcenia mięśnie są cały czas napięte i brzuszek robi się zbity a boczki się zmniejszają Efektem ubocznym na początku zabawy są niestety siniaki i obolałe plecy, ale podobno ustępują po tygodniu czasu i potem to już jest sama przyjemność . Ja jestem dopiero na 3 dniu ale już czuję zmiany, brzuch jest twardszy i o dziwo mam zakwasy! Ale [przy okazji wyglądam jak ofiara przemocy domowej Mam nadzieję, że siniaki szybką znikną i będę mogła kręcić dłużej! Na razie ćwiczę po 40 min z rana. A to moje hula : http://allegro.pl/show_item.php?item=1611233125
Mam nadzieję, że pomogłam Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to wal śmiało Tylko może na wątku z hh żeby tu offtopów nie robić Ewentualnie na PW

No a ja od siebie dodam, ze ja rzucilam sie na twarde od samego poczatku i nie zaluje Moje mam juz dwa lata, wiec mam troche doswiadczenia.
Przy 30min dziennie hula hop ciezki i dietce, nie potrzebowalam niczego wiecej aby schudnac pare kg w miesiac. Na stale. Teraz tez sobie hulam.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:50   #2813
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: Wiesz co pewnie by były lepiej wartościowe gdybym mogła jeść inaczej w pracy.. na pewno były by inne gdyby była tak możliwość.
Czemu nie robisz sobie np. kanapek do pracy ? Albo tortille z różnymi nadzieniami, coś takiego a la twister z kfc, tylko zdrową wersję. Możesz sobie robić np. właśnie omlety, do tego jakaś surówka. Albo takie zupy gęściejsze, coś takiego gulaszowego. Przecież jest sporo możliwości na to żeby jeść porządnie, wartościowo i zdrowo nawet nie będąc w domu. Ja jak wstaję wcześnie rano, wybywam z domu i wracam dopiero wieczorkiem to zabieram ze sobą jedzonko, a nie tylko jogurciki i owocki

Cytat:
Ja Cię nie chce pocieszać tylko uświadomić że jestem pewna że zarwiesz jeszcze cudownego faceta i to przed 40 tką

Ale ja jestem niecierpliwa i chcę i potrzebuję kogoś teraz a nie niewiadomo kiedy Wiem marudzę, ale chyba mam taki moment na marudzenie
Dobra koniec z tym

Cytat:
Przepraszam jakieś dołki ostatnio łapię..
Poczekaj skoczę po łopatę to je zakopiemy


Lanessa, hejo
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:14   #2814
Bananova7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: L-c:)
Wiadomości: 8
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej dziewczyny Jakieś kilka tygodni temy zaczęłam czytać ten wątek i w końcu 11 maja zastartowałam z ćwiczeniami. Połączyłam to z BBL i ogólnie było fajnie choć znając moje ciało nie spodziewałam się spektakularnych efektów. Po zimowej przerwie wróciłam też do trenowania tenisa i mniej więcej od tygodnie trenuje 11-12 razy tygodniowo. I tu pojawił sie problem. Po wieczornym treningu nie za bardzo mam ochotę ćwiczyć prawie 2 godziny. Czy w takim razie wystarczy jeśli z TF będę cwiczyła tylko HIIT-y i ewentualnie czasami jakieś Fire, ale ten najkrótszy? I które z innych programów ( bo wszystkich jeszcze nie zrobiłam) dają najbardziej w kość? Głównie chodzi mi o to, żeby podziałało na uda i brzuch. Bedę wdzięczna za pomoc
__________________
"Gdybym miał ledwie godzinę miłości
I tylko tyle było mi dane-
Jedna godzina w całej mej chudobie
To moją miłość oddałbym tobie."
Maur
Bananova7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:51   #2815
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Byłam dziś na zakupach w miejscowym centrum handlowym i akurat w jednym miejscu stały dwie babki z jakiegoś Centrum Zdrowego Odżywiania i można było zmierzyć elektronicznie BMI i tkankę tłuszczową. To sobie zmierzyłam
I wyszłam szczęśliwa
Wg tego pomiaru BMI mam w normie, ale za to % tkanki tłuszczowej wyszedł 13,8%
Dla mnie to extra wynik, ale za to ta kobieta nie była zadowolona, bo twierdzi że jest za mało o 7% tej tkanki i powinnam przytyć.
Taa, tyle się męczyłam żeby teraz dobrowolnie przytyć.

Z rana regulaminowe Fire 30i stretch 10 zaliczone
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:53   #2816
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

SKOŃCZYŁAM TURBO FIRE

I jestem z siebie mega mega mega dumna


Świętujemy dzisiaj !!!



Cytat:
Bannanova: Czy w takim razie wystarczy jeśli z TF będę cwiczyła tylko HIIT-y i ewentualnie czasami jakieś Fire, ale ten najkrótszy?
Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie tenis, to TF traktuj tylko jako uzupełnieni i rób to co akurat fizycznie dasz radę zrobić. HIIT-y są intensywniejsze i krótsze od fire, więc jeżeli będziesz miała siłę żeby po tym tenisie jeszcze je robić to rób. Tyle że pamiętaj żeby nie przedobrzyć, organizm też potrzebuje sił na regenerację, dlatego przynajmniej 1 dzień w tygodniu daj mu luzu. Co się tyczy efektów, to w tym przypadku ciężko o tym mówić, bo TF jest programem całościowym, więc pojedyncze filmiki każdy stosuje na własną odpowiedzialność

Izabelka, ja się na tych pomiarach nie znam, więc nie wiem jak to tam jest z nimi. To chyba Agusiek musiałaby się wypowiedzieć, ona bardziej obcykana w tych tematach
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:56   #2817
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygrysku, GRATULACJE!!!

Ja też chciałabym aby mi sie udało dokończyć do końca program TF
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:13   #2818
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygrysek, gratulejszyn. A gdzie foteczki?!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:38   #2819
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

TYGRYSEK, SZACUN !!!
No właśnie, a gdzie fotki? I bilans straconych cm, hmmm? Czekamy
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:44   #2820
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dzięki Dzięki Dzięki za wszystkie gratulacje

Foteczki i podsumowanie będzie jutro, bo dzisiaj mam gości, więc tak tyle, że zdążyłam poćwiczyć i trochę tu zaglądnąć, a więcej czasu to dopiero jutro znajdę
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.