Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 23:31   #2791
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AoiTsuki Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj błękitne z http://topsoczewki.pl/Sky_Blue_CalaV...sztuka-34.html , są 3 tonowe więc powinny przykryć ciemne oczy. Gdy już je dostanę to wrzucę fotę jak wyglądają, może to Tobie pomoże
Jeśli możesz wydać więcej kasy na soczewki to polecam Natural Touch Baby Blue, nawet na ciemnych oczach Japonek wyglądają super! Tutaj filmik, na którym ładnie to widać: http://www.youtube.com/watch?v=BZdi5...eature=related .Jeśli chodzi o szare to Solotica Hidrocharme Ice, tyle że i te i poprzednie chyba nie są dostępne w PL
AoiTsuki dziękuję bardzo za wyczerpujące informacje.
Jeżeli coś sobie kupię, to na pewno wkleję tutaj zdjęcie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:45   #2792
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Przykładowe z internetu, freshlook brown, nie było zdjęcia z kolorem wyjściowym, ale efekt wg mnie b. naturalny.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-02 o 23:47
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 06:45   #2793
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy na rynku są dostępne jakieś kolorowe soczewki kontaktowe z krzywizną 8.7 i ewentualnie średnicą większą, niż 14 mm? Miałam 8.6 i pływały mi po oku - raz założyłam i wyrzuciłam, bo nie dało się tego nosić. Googluję i niczego takiego nie mogę znaleźć. Mogą być zerówki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:07   #2794
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Expression color cooper vision maja krzywiznę właśnie 8,7 i średnicę większą niż 14.
Ale czy to nie bedzie jescze wieksza soczewka niż 8,6?? Zawsze myslałam że im większe cyferki świadczące o krzywiźnie i średnicy to i cała soczewka większa. Jeśli 8,6 jest za duża to chyba powinnas brac mniejszą, nie wiekszą.
Krzywiznę 8,3 mają Acuvue.
Ja mierzyłam freshlook u okulisty, one mają krzywiznę 8,6 i wg okulisty na moich oczach leżą bardzo dobrze.


Doris1981 Jakie miałas soczewki, które wywaliłaś?

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-03 o 09:12
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:08   #2795
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Expression color cooper vision maja krzywiznę właśnie 8,7 i średnicę większą niż 14.
(...)
Doris1981 Jakie miałas soczewki, które wywaliłaś?
Noszę zwykłe soczewki z krzywizną 8.7, średnicą 14,4 mm i wszystko jest OK.

Zaraz sprawdzę historię zamówień, to napiszę jakie to były. Wywaliłam je nie tylko dlatego, że się w nich chodzić nie dało, ale przy ściąganiu (oko mnie już bolało) zahaczyłam paznokciem i uszkodził się brzeg jednej z soczewek. Generalnie była tragedia, w dodatku kolor praktycznie niewidoczny (wzięłam czielone, oczy mam brązowe; to miały być rzekomo takie, które dobrze pokrywają nawet ciemny kolor oczu; z moich oczu zrobiły efekt naćpanej topielicy).

EDIT: znalazłam w historii zakupów: to były soczewki
Freshlook Colors Green 2szt. 8.6

-------------------
Justino, dzięki za cynk w sprawie tych soczewek. Mam już upatrzony sklep, który ma je w ofercie, nawet niedrogo. Zastanawiam się teraz nad kolorem.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-02-03 o 10:30
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:57   #2796
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Kilka stron wczesniej Veroniqe22 wklejała zdjęcia koloru brown z Expression, ale pewnie Ciebie ten kolor nie zainteresuje bo masz ciemne oczy. Co do freshlooków to uważam, że ich kolory nie są atrakcyjne, jak już pisałam mierzyłam kolory hazel, gray, i jakis ciemno niebieski chyba saphire.....ten ostatni wyglądał stosunkowo najlepiej ale ja nie chcę niebieskich oczu, hazel wyszedł rozmyty i żółty, gray także dał za jasny efekt rozmazanego oka, po zdjęciu wyglądało to zdecydowanie lepiej.

Doris1981 do ciemnych oczu ładnie wyglądają też Baush&Lomb soflens, jazzlyn wklejała zdjęcia.
Wracając do średnic i krzywizn, podobno nie można sugerowac się samymi wymiarami, gdyż te nie zawsze są współmierne a to jak dana soczewka leży na oku zalezy od jej grubości, uwodnienia, materiału z jakiego jest wykonana....na Twoim miejscu poprosty bym spróbowała róznych, zaryzykowała i ewentualnie poszła do okulisty ze swoimi soczewkami, żeby zobaczył jak leżą, niestety u okulistów można kupić jedynie Freshlook i Acuvue. Wazne jest też jak Ty się czujesz z soczewką na oku, jesli Cię uwiera itp to warto popróbowac z innymi, wiem że okuliści często proponują i polecają to co mogą sprzedać(okrutne ale prawdziwe nie tylko w tym przypadku)Dlatego najlepiej isć do okulisty niezależnego takiego, który nie pracuje w salonie optycznym i nie sprzedaje soczewek konkretnej firmy......

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-03 o 11:04
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 20:44   #2797
yoenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Przykładowe fotki z internetu, na wszystkich kolor jest ten sam, widać które zdjęcia są przed a, które po założeniu soczewki. Osobiście najbardziej podoba mi się efekt na zdjęciu pierwszym, jestem ciekawa dlaczego u każdej osoby ta sama soczewka daje inny efekt? Zastanawiam się od czego to zależy?
Freshlook Colorblends Brown
Kochana tu problemem jest photoshop przyjrzyj się zdjęciom-one są obrabiane, zwłaszcza zwróć uwagę na tę drugą dziewczynę (to są dwa takie same ujęcia-różnią się tylko tym, że na jednym ma otwarte usta, jedno jest też przed obróbką, a drugie po obróbce-dorobili jej nawet make-up-patrz na czerwone usta, na brwi itd.). Stąd te różnice


Nie wiem czy to już było: przewodnik po freshlookach (wiadomo, że trochę przekłamany, ale daje jakiś pogląd)
http://www.optometria.info.pl/bielaw...look_guide.pdf

Edytowane przez yoenne
Czas edycji: 2010-02-03 o 21:05
yoenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 12:10   #2798
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Czy ktos może wie, jaką grubosc maja freshlook colorblends?
Które z soczewek kolorowych sa najcieńsze....???

Czy zauważyłyście że freshlooki dają efekt nieco wytrzeszczonego oka? Czy wszystkie kolorowe soczewki dają taki efekt? Veroniqe22 czy masz porównanie freshlook i EX jesli o to chodzi..?

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-05 o 17:06
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 08:43   #2799
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Zdjęcia soczewek zielonych http://topsoczewki.pl/Green_ColorNov...sztuka-40.html
Przepraszam za jakość ciemniejszego
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:19   #2800
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

AoiTsuki też niedawno zakupiłam te soczewki ,ale u mnie wyglądają mega nienaturalnie : / a u Ciebie na żywo ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:20   #2801
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

jadowite... jak oczy węża.
rzucaja sie w oczy z wiekszej odleglosci? tzn metra, dwóch?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 12:46   #2802
AoiTsuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Oddycham, to właśnie były zdjęcia 'na żywo' anka.d im większa odległość tym normalniej wyglądają. O ile takie soczewki mogą wyglądać normalnie :p
AoiTsuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:48   #2803
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Zamówiłam dzisiaj soczewki Expressions Colors brązowe na Lensa.pl. Jak długo czekałyście na przesyłkę?
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 12:52   #2804
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Gladys wkleisz zdjęcia ? bardzo proszę....
AoiTsuki jak dla mnie soczewki wyglądaja mało naturalnie, maja ciemno zieloną obwódkę, ale wiadomo, że każdemu podoba się co innego i tez kwestia jak one wyglądaja na żywo, nie na zdjęciu.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-07 o 12:59
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:20   #2805
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Gladys wkleisz zdjęcia ? bardzo proszę....
AoiTsuki jak dla mnie soczewki wyglądaja mało naturalnie, maja ciemno zieloną obwódkę, ale wiadomo, że każdemu podoba się co innego i tez kwestia jak one wyglądaja na żywo, nie na zdjęciu.
Jasne, że wkleję

Mam nadzieję, że szybko przyjdą bo moje jednodniówki się już kończą ;/
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:35   #2806
paryzanka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

polecam bo mam podobny kolor oczu jesli chcesz braz to wez sobie freshlook colourblend brazawe one ładnie sie wtapiaja obwódke maja bardzo ciemna dalej braz i nawet jak przeswituja nasze w tej dziurce na żrenice to ładnie wchodzi ton w ton
paryzanka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:41   #2807
Anthia
Rozeznanie
 
Avatar Anthia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warmia&Masuria oO
Wiadomości: 580
GG do Anthia
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

miała któraś Freshlooki Sapphire Blue? właśnie czekam na zamówienie i jestem mega ciekawa jak się prezentują na jasno zielonych oczyskach
__________________
Wziął krzesło i siedzi w mojej głowie
Anthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:58   #2808
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez paryzanka7 Pokaż wiadomość
polecam bo mam podobny kolor oczu jesli chcesz braz to wez sobie freshlook colourblend brazawe one ładnie sie wtapiaja obwódke maja bardzo ciemna dalej braz i nawet jak przeswituja nasze w tej dziurce na żrenice to ładnie wchodzi ton w ton
Moim zdaniem daja odcień chłodnego brązu, faktycznie co niektórzy zauważyli maja dosc duże dziury na żrenicę i troche prześwituje nasz kolor i mi to przeszkadza. Czuje dyskomfort kiedy mam wrażenie że inni mogą to zauważyć, że to soczewka itp. Na żywo tego aż tak nie widać, ale na zdjęciu z fleszem dość mocno.
Mam wersję demo, czyli próbkę, wkleję zdjęcia.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:54   #2809
yoenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

http://www.youtube.com/watch?v=09Hl5...eature=related macie przegląd jasnych soczewek na brązowych oczach Moim zdaniem przydatne, chociaż nie wszystkie z tych soczewek można kupić w PL.

AoiTsuki ładnie Ci. Ale myślałam, że ten najjaśniejszy zielony będzie szerszy-tak by wskazywał rysunek na stronie.

Czy ktoś ma jakieś informacje gdzie kupić Bausch&Lomb Platinum? Tzn. w polskich sklepach internetowych albo jakoś tanio w normalnym sklepie, bo nigdzie nie mogę na polskich stronach znaleźć? Wszędzie tylko Jonhsony albo Freshlooki, a to Platinum wygląda cudownie...ach...

Edytowane przez yoenne
Czas edycji: 2010-02-08 o 11:13
yoenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 05:58   #2810
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

http://www.freshlookcontacts.com/colorstudio.html
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:24   #2811
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakieś informacje gdzie kupić Bausch&Lomb Platinum? Tzn. w polskich sklepach internetowych albo jakoś tanio w normalnym sklepie, bo nigdzie nie mogę na polskich stronach znaleźć? Wszędzie tylko Jonhsony albo Freshlooki, a to Platinum wygląda cudownie...ach...
lensa.pl (trzeba na nie trochę poczekać, termin realizacji do 20dni roboczych)
ewentualnie:
http://www.noszesoczewki.pl ale oni wysyłają chyba z Niemiec
http://www.soczewki-kontaktowe-tanie.pl/ wysyła z Czech, ale widzę że w opakowaniu jest tylko 1 sztuka W ogóle ciężko się połapać na tej stronie, nie wiem kto to tłumaczył

Ja czekam na brązowe Images z lensa ;p Znalazłam takie video:
http://www.youtube.com/watch?v=pgePHwox5v8
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:15   #2812
yoenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
lensa.pl (trzeba na nie trochę poczekać, termin realizacji do 20dni roboczych)
ewentualnie:
http://www.noszesoczewki.pl ale oni wysyłają chyba z Niemiec
http://www.soczewki-kontaktowe-tanie.pl/ wysyła z Czech, ale widzę że w opakowaniu jest tylko 1 sztuka W ogóle ciężko się połapać na tej stronie, nie wiem kto to tłumaczył
Dzięki! Czemu przeoczyłam noszesoczewki?nie wiem:/ Na lensie mają za duże jak dla mnie-8.7:/ tę czeską stronę widziałam-też nie wiem kto tłumaczył, wolę nie ryzykować.
yoenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:17   #2813
Maarek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Elosznik
Nosze kolorowe soczewki od 1/2 roku, do tej pory mialem Colour Vue Green(kwartalne ofc) i nie jestem zadowolony. Oczy szybko się męczyły i soczewki wysychały. Teraz chce kupić jakieś niebieskie, znalazłem 4 aukcje na allegro, które mnie interesują. Potrzebuje tylko opinii kogoś kto takie nosił, jak się nosiły i czy dobrze zmieniają kolor bo mam piwne oczęta.
http://www.allegro.pl/item904522271_..._minusowe.html
http://www.allegro.pl/item901809515_...we_okazja.html
http://www.allegro.pl/item903196557_...alentynki.html
http://www.allegro.pl/item901771267_...ek_gratis.html
Dzięki z góry za pomoc )))))

Edytowane przez Maarek88
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:26
Maarek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:19   #2814
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AoiTsuki Pokaż wiadomość
Zdjęcia soczewek zielonych http://topsoczewki.pl/Green_ColorNov...sztuka-40.html
Przepraszam za jakość ciemniejszego
Super! Odważne i drapieżne, ale pasują Tobie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:26   #2815
Maarek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maarek88 Pokaż wiadomość
Elosznik
Nosze kolorowe soczewki od 1/2 roku, do tej pory mialem Colour Vue Green(kwartalne ofc) i nie jestem zadowolony. Oczy szybko się męczyły i soczewki wysychały. Teraz chce kupić jakieś niebieskie, znalazłem 4 aukcje na allegro, które mnie interesują. Potrzebuje tylko opinii kogoś kto takie nosił, jak się nosiły i czy dobrze zmieniają kolor bo mam piwne oczęta.
http://www.allegro.pl/item904522271_..._minusowe.html
http://www.allegro.pl/item901809515_...we_okazja.html
http://www.allegro.pl/item903196557_...alentynki.html
http://www.allegro.pl/item901771267_...ek_gratis.html
Dzięki z góry za pomoc )))))
Podbijam pytanie, bo widzę ze temat spadł do 3 strony a zależy mi na szybkiej odpowiedzi : P
Maarek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:32   #2816
ulcia116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej! Jestem tu nowa troszku przeglądałam ten wątek co parę stron.

Ale ja mam do Was kochani takie pytanko. Chcę sobie kupić soczewki ciemno brązowe proszę polećcie mi coś fajnego ja się na tym kompletnie nie znam

Aha i jeszcze jedno pytanie mam oczy niebieskie czy bd widać je bo gdzieś czytałam tutaj ,że jak się źrenice zmiejszają to widać natralny kolor oczów ...

Jeżeli ktoś ma niebieskie oczka a jest posiadaczem ciemno brązowych lub brązowych soczewek proszę pokażcie zdjęcia! Była bym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam !!!

PS.Liczę na szybką odp
ulcia116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:17   #2817
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulcia116 Pokaż wiadomość
Hej! Jestem tu nowa troszku przeglądałam ten wątek co parę stron.

Ale ja mam do Was kochani takie pytanko. Chcę sobie kupić soczewki ciemno brązowe proszę polećcie mi coś fajnego ja się na tym kompletnie nie znam

Aha i jeszcze jedno pytanie mam oczy niebieskie czy bd widać je bo gdzieś czytałam tutaj ,że jak się źrenice zmiejszają to widać natralny kolor oczów ...

Jeżeli ktoś ma niebieskie oczka a jest posiadaczem ciemno brązowych lub brązowych soczewek proszę pokażcie zdjęcia! Była bym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam !!!

PS.Liczę na szybką odp
Ja mam niebieskie oczy i jutro powinny przyjść moje nowe brązowiutkie soczewki, wtedy załączę zdjęcia. Przejrzyj dokładnie cały wątek, bo było tu już kilka zdjęć o które pytasz. I przede wszystkim znim ktokolwiek poleci ci jakieś soczewki, to muszisz udać się do specjalisty by dobrać odpowiednie parametry szkiełek, co by sobie krzywdy w oczy nie zrobić
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:33   #2818
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja też właśnie czekam na moje szkiełka. Mam niebieskie oczy i zamówiłam brązowe Expressions Colors, ze zdjęć zauważyłam, że w ogóle nie widać pod nimi naturalnego koloru oczu, poza tym mają mniejsze dziurki na źrenice. Jak już do mnie dojdą to wkleję zdjęcia i napiszę opinie

Jestem ciekawa jak te się spisują http://topsoczewki.pl/Hazel_ColorNov...sztuka-41.html miał ktoś?
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:54   #2819
ulcia116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

O dziękuję bardzo za odpowiedzi i czekam z niecierpliwością na te zdjęcia bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądają na niebieskich oczkach

Pozdrawiam i całuski
ulcia116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:27   #2820
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Oto te moje nowe soczewki CB sterling gray (naturalne jasnozielone), są to zdjęcia makro, normalnie tych pikseli tak nie widać. Ostatnie zdjęcie jest w świetle sztucznym, reszta w dziennym. Mogę dodać z lampą i z oddali jeśli ktoś chce I z pewnością GRAY to nie jest, tylko błękit.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.