Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 19:08   #2881
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam, proszę o pomoc w znalezieniu fryzjerki, która potrafi zrobić ładny, jasny blond na włosach już jasnych, naturalnych ciemnych blond z platynowymi pasemkami i innymi dziwnymi rzeczami na włosach, z których nie jestem zadowolona.

Rozsądna cena max 250 zł.
Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś namiary, oczywiście chciałabym żeby wybór poparty był doświadczeniem a nie plotkami !
mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:09   #2882
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

witam.
Ja mam spalone włosy... dzięki właśnie dziewczynie którą sama zachwalałam - Ala z Metamorfozy, ma salon na muchoborze i na skrzydlatej. Nie polecam, mimo ze szczerze wczesniej ja zachwalam. Wogole nie poczuwa sie do winy, zreszta jak kazdy nic nie wart fryzjer.....
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:42   #2883
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
witam.
Ja mam spalone włosy... dzięki właśnie dziewczynie którą sama zachwalałam - Ala z Metamorfozy, ma salon na muchoborze i na skrzydlatej. Nie polecam, mimo ze szczerze wczesniej ja zachwalam. Wogole nie poczuwa sie do winy, zreszta jak kazdy nic nie wart fryzjer.....
Nie w Metamorfozie, ale sytuacja podobna. Moja mama chodziła i chodziła do salonu Le Cher na Kleczkowskiej, do bodajże pani Magdy. Zachwycona przez pierwsze kilka wizyt, potem fryzjerka chyba przyzwyczaiła się, że ma już stałą klientkę i przestała się starać. Efekt taki, że mama ma źle ścięte i spalone włosy. A pani Magda oczywiście nie czuje się winna.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 16:59   #2884
kinga łazarewicz
Rozeznanie
 
Avatar kinga łazarewicz
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 516
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam-czy był ktoś w salonie oxygen we Wrocławiu? chodzi mi o farbowanie
kinga łazarewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 21:45   #2885
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 75
Witam, odgrzewam stare tematy...Przeglądając wątek trafiłam oczywiście na p. Ania z Kwiskiej i na p. Paulinę (dojezdzającą do domu). Byłam u p. Ani - z włosów do pasa zrobiłyśmy przygotowanie do boba (kształt i cięie boba, długość za ramiona) i grzywkę. Same cięcie bardzo fajnie, natomiast grzywkę sobie poprawiałam . Więc teraz chciałabym wypróbować drugą sławę wrocławską - p. Paulinkę. Bardzo proszę o kontakt na meila ghostwrc@o2.pl lub gg 5423838
Mamawiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:41   #2886
lemonia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bardzo proszę o numer telefonu do Pani Pauliny mój mail lemonia@wp.pl lub gg 1909201.
lemonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:11   #2887
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na to wychodzi, że chyba znów będzie trzeba iśc do fryzjera tego do którego sie chodziło i niszczyć włosy, do strach iść do innego, żeby gorzej nie było :x
mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 19:14   #2888
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bardzo ważne

Poszukuję namiarów na Grześka, który pracował jeszcze jakiś czas temu w salonie Payot na Nożowniczej.

Liczę na Waszą pomoc!
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:44   #2889
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 75
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ponawiam pytanie o namiary na panią Paulinę....Z góry dziekuje za pomoc
Mamawiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:48   #2890
monikuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja tam chodze do Metamorfozy do p.Ali i jestem bardzo zadowolona a chodze do niej z kolezanka od 1,5roku i obie jestesmy blondynkami, wczesniech chodzilam na rynek i placilam krocie a tu ceny sa przystepne i jestem naprawde zadowolona minus jest tylko taki ze trzeba czekac z 2 tygodnie jak chce sie umowic na godziny popoludniowe, wiec w szoku jestem ze Tu jest nie zadowolona osoba a ze nie poczuwa sie do winy to juz wogole jestem w wielkim szoku bo p.Ala jest bardzo skromna i naprawde zawsze da sie z nia dogadac. Ja i moja przyjaciolka jestesmy bardzo zadowolone wiec ja polecam a tez poszlam do niej dzieki temu forum, wiec az oczy ze zdziwienia otworzylam jak przeczytalam post. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny szukajace swojego fryzjera bo ja juz mam
monikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:25   #2891
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Raczej chyba nie I nie chodzi o samą długość, bo 1 cm to i mama by mi obcięła Nie mam też kompleksu długości, źle się wyraziłam, chodziło mi o brak profesjonalizmu tamtejże fryzjerki .
Wiec moze tak: po prostu poszukuję dobrego salonu do podcięcia długich włosów we wroclawiu. W cenie poniżej 100.
Z fryzjerami juz tak jest, ze oni wiedza lepiej, ze niby zniszczone koncowki i ten centymetr albo dwa nie zrobi roznicy

Moge polecic Marte z Lord Valium, ciecie kosztuje 70 zl niezaleznie od dlugosci wlosow. Tylko powiedz ze zapuszczasz wlosy i chcesz tylko minimalnie podciac koncowki
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 22:14   #2892
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

pani Ola z Prestige na przestrzennej wie ile to jest 1 cm i slucha w tym zakresie klientek
z ciecia moich kreciolow nie bylam specjalnie zadowolona, ale to ze z dlugosci nie zeszla tak jak prosilam to trzeba jej przyznac.
chodzi do niej moja mama i jest zadowolona (prostuje wlosy, nosi cos w stylu dluzszego boba)
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 23:50   #2893
kasicaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja chodze do pewnej fryzjerki wloski rozjasniam na jasny blond (rozjasniacz i toner bo chce zimny odcien blondu) na codzien je prostuje nie uzywam zadnych srodkow do stylizacji czyli pod prostownice czy suszarke no i uzywam odzywki ze sklepu i tez mam zniszczone wlosy przy jasnych niestety tak jest no i jeszcze jak wlosy sa cieniutkie. A Ty prostujesz wlosy i suszysz i uzywasz super profesjonalnych srodkow i robisz regeneracje w salonie (czy tylko rozjasniasz)? Bo ja np. nie moge powiedziec ze fryzjerka zniszczyla mi wlosy chodz to u niej farbuje bo to ja tak naprawde o nie nie dbam tak jak powinnam :/ Uzywaja tam gdzie chodze dobrych kosmetykow a ja mimo wszystko mam siano i sie krusza, ale nigdy nie robilam zadnej profesjonalnej regeneracji a powinnam. Wiec moim skromnym zdaniem to nie zawsze wina fryzjera trzeba popatrzec co Ty dla nich zrobilas aby byly zdrowe, blondy i to chlodne zawsze niszcza nie ma sily (bynajmniej u mnie hihihi musze sie zabrac za moje kudelki, chce isc na ta regeneracje joico polecana tu przez was dziewczynki tylko gdzie?). Jak mialam braz taki jasny to wlosy jakosciowo byly super tylko sie przetluszczaly no a jak mam moja platynke to nie no tylko tak jak pisalam sa bardzo lamliwe hihihihi..... ale wezme sie za nie aby nie zgonic winy na fryzjera Bo uwielbiam moja fryzjerke.....

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

zebra1981 ]witam.
Ja mam spalone włosy... dzięki właśnie dziewczynie którą sama zachwalałam - Ala z Metamorfozy, ma salon na muchoborze i na skrzydlatej. Nie polecam, mimo ze szczerze wczesniej ja zachwalam. Wogole nie poczuwa sie do winy, zreszta jak kazdy nic nie wart fryzjer.....

Moj poprzednia wypowiedz dotyczyla tego wpisu..... (ale cos zle zacytowalam)
kasicaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:14   #2894
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny
macie może kogoś sprawdzonego jeśli chodzi o samo czesanie? A dokładniej chodzi o duży kok ślubny bo wszędzie ceny około 200zł + czesanie próbne ok. 130zł a najlepiej to by było jakby salonik był w okolicy dzielnicy Krzyki, Arkady, nie dalej niż do Rynku.
Z góry dzięki za pomoc
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:26   #2895
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Relacja z wizyty u pani Ani z Kwiskiej 8)

Zaczęło się miło, bo mimo iż przyszłam 15 minut przed czasem, pani Ania od razu posadziła mnie na fotel. Obejrzała sobie moje włosy (długie, lekko kręcone ale oklapnięte, od roku nie podcinane za wyjątkiem własnoręcznie obstrzępianej pseudo-grzywki), wytropiła zniszczone końcówki i wyjaśniła mi, na czym polega regeneracja Joico, którą stosuje w salonie (przy zamawianiu wizyty prosiłam o regenerację i podcięcie). Przeniosłam się na wibrujący fotel, blond asystentka umyła mi włosy, po czym przez następną godzinę nakładała mi i spłukiwała preparat regenerujący (moje podniszczone włosy przyjęły 3 dawki). Nakładanie polegało na wcieraniu preparatu w cienkie pasma włosów, i przyznaję, że trochę bolało - no ale dla urody czasem trzeba pocierpieć. Po ostatecznym spłukaniu włosów, wytarciu ich w papierowe ręczniki i nałożeniu bardzo twarzowego turbanu zostałam poproszona o powrót przed lustro. Aby dokładnie zilustrować, o jakie podcięcie mi chodzi, przedstawiłam pani Ani zestaw stop klatek z serialu "Being Erica", w którym to tytułowa bohaterka ma najpiękniejsze kręcone włosy, jakie w życiu widziałam. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że włosy aktorki są układane lokówkami przez zastęp fryzjerów, ale chodziło mi bardziej o cięcie - z wycieniowaniem tyłu i przy twarzy, tak aby można było osiągnąć burzę loków. Pani Ania zabrała się za ścinanie - tył obcięła trochę bardziej niż planowałam, ale dałam jej zielone światło, bo uznała, że dłuższe włosy nie uniosą się ładnie z tyłu. Wycieniowała tył i boki, po czym nałożyła na włosy żel do włosów kręconych Joico i wysuszyła mi fryzurę suszarką z dyfuzorem, z głową w dół. Gdy spojrzałam w lustro, miałam burzę loków - na dodatek nie sklejonych i nie sztywnych, czego nie cierpię. Całość została lekko potraktowana nabłyszczaczem, bez lakieru - plus. Fryzura nieco inna niż ze zdjęć, ale też rozumiem, że inaczej układają się włosy tylko wysuszone i ugniatane, a inaczej włosy misternie ułożone lokówką. W międzyczasie pociągnęłam trochę panią Anię za język i dowiedziałam się, że aby włosy się ładnie kręciły, powinnam używać kosmetyków mocno nawilżających (proponowała Joico Moisture Recovery Shampoo & Conditioner) oraz żelu nie sklejającego włosów, za to chroniącego przed wysoką temperaturą (Joico Curl Definer Cream/Gel). Za wizytę zapłaciłam 240 PLN: 160 za regenerację i 80 cięcie.

Czy było warto? Sądzę, że tak - minął tydzień a włosy układają się ładnie nawet bez specjalnych kosmetyków, wyglądają na zdrowsze, no i kręcą się 8)

Minusy: mimo iż przyszłam z określoną wizją, oczekiwałam jednak jakichś sugestii, propozycji, może nawet zdecydowałabym się na radykalną zmianę np. ścięcie na krótko - ale p. Ania nie wydawała się być zbytnio zainteresowana tworzeniem czegoś nowego - po prostu zrobiła to, o co poprosiłam, koniec kropka. No ale zrobiła to solidnie i po raz pierwszy byłam zadowolona z wizyty u fryzjera. Przypuszczam, że wrócę do niej za rok 8)
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O

Edytowane przez maimeri
Czas edycji: 2011-03-27 o 20:29
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 05:34   #2896
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie ja tez mam, właściwie miałam cienkie włosy, teraz można to nazwać pióropuszem.... A poważnie to mialam robione najpierw rozjaśniacz, potem farba i wychodził zimny odcien blondu.... ale włosy sie pokruszyły i to fakt. Stale chodziłam do Ali od ponad 1,5 roku i jej obowiazkiem było mnie uprzedzić o stanie włosów. Zreszta brak słów. Moje zdanie że większość fryzjerów to niedouczoen sprzataczki i zamiast za nozyczki brac sie powinni zamiatac ulice i czyscic toalety. O fryzjerstwie to nie wiele ma pojecie.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

to było do kasicaaaaaaa

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Nie ja tez mam, właściwie miałam cienkie włosy, teraz można to nazwać pióropuszem.... A poważnie to mialam robione najpierw rozjaśniacz, potem farba i wychodził zimny odcien blondu.... ale włosy sie pokruszyły i to fakt. Stale chodziłam do Ali od ponad 1,5 roku i jej obowiazkiem było mnie uprzedzić o stanie włosów. Zreszta brak słów. Moje zdanie że większość fryzjerów to niedouczoen sprzataczki i zamiast za nozyczki brac sie powinni zamiatac ulice i czyscic toalety. O fryzjerstwie to nie wiele ma pojecie.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

to było do kasicaaaaaaa
A tak na marginesie, przeciagnięty rozjaśniacz + dodatkowo farba rozjaśniajaca to nie jest rozwiazanie tylko niszczenie wlosow. Dzisiaj fryzjerzy powinni miec pojecie o tym ze zdrowy i ladny wlos to nie zawsze musi byc taki blond i jesli widza uszkodzenia powinii zasugerowac klientce mala zmiane odcieniu...... zreszta powaznie zastanawiam sie czy nie pojsc do rzecznika praw konsumenta, bo mam swiadkow i udokumentowane jak moje wlosy wygladaly.......
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:55   #2897
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

DZiewczyny czy któraś ostatnio była w salonie Mariposa na kościuszki? ktoś może podzielić się wrażeniami ?
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:47   #2898
axcy
Raczkowanie
 
Avatar axcy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław/Łódź
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ATELIER FRYZJERSKIE ANETA HYBSZ na Krasińskiego

Jak ceny się tam klarują ? Chodzi mi o samo cięcie.


A w Strefie Wizerunku na Krynickiej był ktoś i podzieli się wrażeniami ?
axcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:22   #2899
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez axcy Pokaż wiadomość
ATELIER FRYZJERSKIE ANETA HYBSZ na Krasińskiego

Jak ceny się tam klarują ? Chodzi mi o samo cięcie.


A w Strefie Wizerunku na Krynickiej był ktoś i podzieli się wrażeniami ?
u Pni Anety za sciecie płaciłam 65 i wlosy po miesiacy przy fryzurze bob ukladaja sie super
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:22   #2900
malka200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a czy ktoś był w salonie Amedeo na Ołtaszyńskiej?? Warto?
malka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:06   #2901
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pilnie poszukuje namiarów na Czarka Starczewskiego bądź Matiego Mateusza, oboje pracowali w Studio Clermont. Jesli nikt nie zna namiarów, to moze propozycję jakiegos innego dobrego fryzjera meskiego, bardzo proszę

Edytowane przez UknowUloveMe
Czas edycji: 2011-04-05 o 13:08 Powód: błąd w nazwisku
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:53   #2902
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez UknowUloveMe Pokaż wiadomość
Pilnie poszukuje namiarów na Czarka Starczewskiego bądź Matiego Mateusza, oboje pracowali w Studio Clermont. Jesli nikt nie zna namiarów, to moze propozycję jakiegos innego dobrego fryzjera meskiego, bardzo proszę
A wystarczyłoby przeszukać wątek pare stron wstecz No ale dobra, powtorze Z sms'a ktorego dostalam w grudniu z Clermont wynika, ze Starczewski przeniosl sie do Mariposy na Kosciuszki 23. Zadzwon i spytaj czy jeszcze tam pracuje.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:50   #2903
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez agnes_wr Pokaż wiadomość
ja polecam Qualite chodzę tam od lat i nigdy się nie zawiodłam. Oczywiście skusiłam się pare razy na inny salon czytając opinie ale to porażka! te mariposy, legrandy to ściema- było niemiło, drogo i bardzo słabi fryzjerzy ich czasy świetności się skończyły. Uważjcie bo najgorsze są wpisy fryzjerów którzy sami robią sobie reklamę!
własnie uwazamy i nie ufamy wpisom osob, ktore dopiero sie zarejestrowaly i pean na czesc konkretnego fryzjera jest ich jedynym postem.
Cytat:
agnes_wr
Zarejestrowany2011-04-07Ilość wiadomości1

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:16
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:01   #2904
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
własnie uwazamy i nie ufamy wpisom osob, ktore dopiero sie zarejestrowaly i pean na czesc konkretnego fryzjera jest ich jedynym postem.


ja sie na qualite (pani Kasia) zawiodlam bardzo, pisalam o tym w oklolicach grudnia 2010.
Widze, ze masz krecone wlosy. Ja np w Qualite dopiero odnalazlam swojego fryzjera, ktory w koncu poradzil sobie z moimi kreconymi wlosami. Odpowiednio je scial, wycieniowal, wysuszyl dyfuzorem, radzil jak dbac. Moje lekko falowane wlosy po scieciu u Lukasza zaczely sie przepieknie krecic Znajomi pytali, czy krecilam wlosy na walki, albo robilam trwala, bo nie chcieli wierzyc, ze to moje naturalne A dodam, ze byli to znajomi, ktorych znam kilka lat i widuje sie z nimi prawie codziennie
Takze polecam Ci Lukasza z Qualite na Sklodowskiej
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:25   #2905
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

klajdla - kurka. pokrecilam - zawiodlam sie na pani kasi, ale nie z qualite a z infinity. glupie te nazwy salonow, wszystko mi sie myli
juz edytowalam tamtego posta, zeby nie wprowadzac w blad.

a co do lukasza - slyszalam o nim sporo dobrych opinii, chodza tam moje 2 kolezanki i obie go bardzo chwala (ale obie prostowlose) (wydaje mi sei ze kiedys tez u niego bylam, ale to bylo jeszcze przed swiadomą kreconą pielegnacja, i jakos nie utkiwla mi specjalnie ta wizyta w pamieci)
teraz jestem umowiona na domowe ciecie z eloe metoda lorraine massey - zobacze jak mi sie bedzie podobac efekt i najwyzej jak to bedzie pudlo to pojde do lukasza,
ale dzieki za polecenie, to ze blisko znam 2 osoby, ktore tez go polecaja to kolejny plus na jego konto
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:43   #2906
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A p. Kasie kojarze z Infinity Ja tam chodzilam do oslawionego Krzyska, jednak nie umial sie dobrze zajac kreconymi wlosami no i usilnie zawsze mialam wyprostowane wlosy wychodzac od niego. Oprocz tego scinal mnie zawsze na prosto, bo twierdzil ze moje wlosy kategorycznie nie moga byc cieniowane, bo bede miala szope! Pominmy fakt, ze krecone przede wszystkim powinny byc pocieniowane w pierwszej kolejnosci
Dopiero Lukasz z Qualite z ogromna checia mi je pocieniowal, dziwiac sie gdzie ja wczesniej chodzilam do fryzjera, skoro kazdy mi mowil, ze nie podejmie sie cieniowania moich wlosow. No i masz, nikt nie chcial, Lukasz sie podjal no i w koncu mam krecone wlosy z prawdziwego zdarzenia
A skoro jeszcze Twoje dwie kolezanki tam chodza, to mysle ze warto sprobowac W pon jest znizka -20%. A jesli jestes studentka, to znizka -20% obowiazuje Cie caly czas
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:53   #2907
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A p. Kasie kojarze z Infinity Ja tam chodzilam do oslawionego Krzyska, jednak nie umial sie dobrze zajac kreconymi wlosami no i usilnie zawsze mialam wyprostowane wlosy wychodzac od niego. Oprocz tego scinal mnie zawsze na prosto, bo twierdzil ze moje wlosy kategorycznie nie moga byc cieniowane, bo bede miala szope! Pominmy fakt, ze krecone przede wszystkim powinny byc pocieniowane w pierwszej kolejnosci
Dopiero Lukasz z Qualite z ogromna checia mi je pocieniowal, dziwiac sie gdzie ja wczesniej chodzilam do fryzjera, skoro kazdy mi mowil, ze nie podejmie sie cieniowania moich wlosow. No i masz, nikt nie chcial, Lukasz sie podjal no i w koncu mam krecone wlosy z prawdziwego zdarzenia
A skoro jeszcze Twoje dwie kolezanki tam chodza, to mysle ze warto sprobowac W pon jest znizka -20%. A jesli jestes studentka, to znizka -20% obowiazuje Cie caly czas
A czy ten Łukasz umie też zmniejszać objętość włosów? Bo ja mam ich strasznie dużo i szukam fryzjera który mi ładnie zmniejszy objętość przy samej głowie...

Bo inaczej włosów mam za dużo i się fatalnie układają :/ muszę ciągle prostować bo inaczej szopa:/
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:56   #2908
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
A czy ten Łukasz umie też zmniejszać objętość włosów? Bo ja mam ich strasznie dużo i szukam fryzjera który mi ładnie zmniejszy objętość przy samej głowie...

Bo inaczej włosów mam za dużo i się fatalnie układają :/ muszę ciągle prostować bo inaczej szopa:/
Oj tego nie wiem Bo ja akurat oczekuje od niego dokladnie odwrotnego efektu. Przy nasadzie mialam totalnie oklapniete, dopiero od polowy dlugosci zaczynaly mi sie krecic. Teraz kreca mi sie od nasady. Takze ja wlasnie dzieki niemu 'zyskalam' na objetosci Wiec przykro mi, ale nie pomoge
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:19   #2909
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
A czy ten Łukasz umie też zmniejszać objętość włosów? Bo ja mam ich strasznie dużo i szukam fryzjera który mi ładnie zmniejszy objętość przy samej głowie...

Bo inaczej włosów mam za dużo i się fatalnie układają :/ muszę ciągle prostować bo inaczej szopa:/
akurat na to recepta nie jest ciecie a odpowiednia pielegnacja.
zajrzyj do watkow z mojego podpisu
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:55   #2910
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

szukam fryzjera, ktory zrobilby mi dekoloryzacje... ale nie rozjasnianie rozjasniaczem, tylko dekoloryzacje. bo wiem, ze duzo salonow ma napisane, ze dekoloryzacja, a pod spodem napisane, ze robia to rozjasniaczem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.