Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Pokaż wyniki sondy: Który telefon wybrać?
HTC Wildfire S 17 30,36%
Samsung Wave Y 1 1,79%
Sony Ericsson Xperia Neo V 7 12,50%
Nokia 500 7 12,50%
Samsung Galaxy Mini 4 7,14%
Inny(ale jaki:P) 20 35,71%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 23:22   #2881
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Microsoft Lumia - najlepszy stosunek jakości do ceny. Chcą je promować i wystarcza im zarabianie na niskiej marży.

Podobno Lumia z Windowsem co ma 1GB ramu działa jak fon z androidem z 2GB ramu. No i Microsoft to gigant, który wspiera swoje telefony aktualizacjami. Lumie 640 i 640 XL dostaną windowsa 10.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:32   #2882
chodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bernadettte Pokaż wiadomość
Ponad 4 letni telefon ledwo co do dostania, poza tym nowsze aplikacjie i gierki nie do końca się na nim sprawdzą. Tak czy inaczej imho dobrze jest zainwestować w iPhona nawet 5c, przy sprzedaży i wymianie na nowy dużo się nie straci.
Uwierz mi, że do tej pory nie znalazła się w google play aplikacja która by zaskoczyła ten telefon I to nawet juz nie o to chodzi, czy pociągnie z pełną prędkością wszystkie najnowsze gry, bo do tego są konsole nie telefony.
Chodzi o to, że S2 jako dawniej flagowy produkt jest po prostu dopracowany do bólu. I to o wiele bardziej niż późniejsze S3 S4 i każdy to powie.
4 lata całkowitej bezawaryjności przy pełnej kompatybilności z obecnymi technologiami to jednak bardzo dobry wynik.

No ale prawda, jeżeli ktoś chce przesiadywać całe wieczory ze smartfonem w ręce, testując po kolei wszystkie aplikacje jakie posiada GooglePlay oczekując super wydajności to może się zawieść.
Lecz do codziennego użytku, gps, nawigacja, sms, kilka gierek - telefon ideał.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
chodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:33   #2883
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Microsoft Lumia - najlepszy stosunek jakości do ceny. Chcą je promować i wystarcza im zarabianie na niskiej marży.

Podobno Lumia z Windowsem co ma 1GB ramu działa jak fon z androidem z 2GB ramu. No i Microsoft to gigant, który wspiera swoje telefony aktualizacjami. Lumie 640 i 640 XL dostaną windowsa 10.
Nie tylko 640 dostanie 10. Chyba w tej chwili wszystkie mają dostać i nie, one nie działają jak android z 2 gb ram bo android z 2 gb ram nadal ma kosmiczne problemy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 11:24   #2884
Morelka109
Przyczajenie
 
Avatar Morelka109
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 26
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Tanie androidy są strasznie syfiaste, a w cenie drogiego andka można kupić całkiem fajną lubię lub iPhone'a. W sumie to śmieszne, że jedyny otwarty system jest w tym momencie najdroższym, jesli chodzi o stosunek cena:jakość.
Samsung s6 ma taniego androida?
http://matrixmedia.pl/smartfon-samsu...2gb-bialy.html
A co z 8rdzeniowym procesorem? On nie ma znaczenia? Chciałabym kupić taki telefon na raty i zbieram opinie. Chyba z przyzwyczajenia rozglądam się trochę za Samsungami, bo wcześniej korzystałam tez z tych telefonów.
Morelka109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 11:31   #2885
AnetteC
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 23
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Morelka109 Pokaż wiadomość
Samsung s6 ma taniego androida?
http://matrixmedia.pl/smartfon-samsu...2gb-bialy.html
A co z 8rdzeniowym procesorem? On nie ma znaczenia? Chciałabym kupić taki telefon na raty i zbieram opinie. Chyba z przyzwyczajenia rozglądam się trochę za Samsungami, bo wcześniej korzystałam tez z tych telefonów.
warto posprawdzać opinie na yt przynajmniej ja zawszę wyszukuję tam testów różnych produktów
https://www.youtube.com/watch?v=XA1Udm8mmUc
AnetteC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 17:33   #2886
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Microsoft Lumia - najlepszy stosunek jakości do ceny. Chcą je promować i wystarcza im zarabianie na niskiej marży.

Podobno Lumia z Windowsem co ma 1GB ramu działa jak fon z androidem z 2GB ramu. No i Microsoft to gigant, który wspiera swoje telefony aktualizacjami. Lumie 640 i 640 XL dostaną windowsa 10.
To nie chodzi o to, że Microsoft to gigant. Google też jest gigantem w tych czasach. Tylko w przeciwieństwie do Google, Microsoft ma pełną kontrolę nad swoim systemem i telefonami z nim. Android jest otwarty, to znaczy, że każda firma może go sobie dowolnie przerobić i wgrać w swoje telefony. Co powoduje ogromną fragmentację platformy. I nawet jak Google wypuszcza kolejną aktualizację Androida to nie ma pewności, że będzie ona dostępna dla wszystkich telefonów spełniających wymagania. A Microsoft to zapewnia i nowe poprawki do WP8 są stosowane na wszystkich telefonach z WP8.
Cytat:
Napisane przez chodzi Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że do tej pory nie znalazła się w google play aplikacja która by zaskoczyła ten telefon
Bo te, które by mogły nie są dostępne na Twój telefon Google play pokazuje Ci tylko aplikacje, które są dostępne na Twoje urządzenie.
Cytat:
Napisane przez Morelka109 Pokaż wiadomość
Samsung s6 ma taniego androida?
http://matrixmedia.pl/smartfon-samsu...2gb-bialy.html
A co z 8rdzeniowym procesorem? On nie ma znaczenia? Chciałabym kupić taki telefon na raty i zbieram opinie. Chyba z przyzwyczajenia rozglądam się trochę za Samsungami, bo wcześniej korzystałam tez z tych telefonów.
Pytasz o telefon za 3,5 tysiąca, pomyśl czy jest tani...
Za te pieniądze dużo lepiej kupić teraz iphone'a 6, serio. Dam sobie rękę obciąć, że będzie chodzić znacznie ładniej i płynniej niż Samsung, po roku używania. Argumnt z ilością aplikacji też odpada bo chyba większość appek jest na obu platformach. No i znacznie dłuższe wsparcie dla iPhone'ów.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 21:45   #2887
Mireniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 51
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Morelka109 Pokaż wiadomość
Samsung s6 ma taniego androida?
http://matrixmedia.pl/smartfon-samsu...2gb-bialy.html
A co z 8rdzeniowym procesorem? On nie ma znaczenia? Chciałabym kupić taki telefon na raty i zbieram opinie. Chyba z przyzwyczajenia rozglądam się trochę za Samsungami, bo wcześniej korzystałam tez z tych telefonów.
Zamiast Galaxy S6 wolałbym się zastanowić nad S5. Telefon tańszy o około 1500 zł, albo i więcej.
Na + dla S5
- jest rozbieralny i w razie problemów z baterią można ją samemu wymienić.
- bateria ma większą pojemność przy tej samej wielkości ekranu co w S6 ( 5.1 cala )
- ma już Androida 5.0
- ma slot na karty SD

Generalnie S6 od S5 różni się większą ilością RAM, jest troszkę lżejszy i ma lepszy aparat z przodu.
Zależy do czego telefon będzie wykorzystywany. Czasami nie warto przepłacać, gdyż za mniejszą cenę można mieć praktycznie to samo.
S6 teraz kosztuje około 3000 zł. Jak dla mnie gra nie warta świeczki, gdyż wejdzie nowszy model i cena automatycznie będzie spadać. Więc po co wywalać kasę w błoto.
Nie jestem zwolennikiem czy posiadaczem Samsunga, ale zwyczajnie stwierdzam fakt
Mireniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 21:51   #2888
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mireniak Pokaż wiadomość
Zamiast Galaxy S6 wolałbym się zastanowić nad S5. Telefon tańszy o około 1500 zł, albo i więcej.
Na + dla S5
- jest rozbieralny i w razie problemów z baterią można ją samemu wymienić.
- bateria ma większą pojemność przy tej samej wielkości ekranu co w S6 ( 5.1 cala )
- ma już Androida 5.0
- ma slot na karty SD

Generalnie S6 od S5 różni się większą ilością RAM, jest troszkę lżejszy i ma lepszy aparat z przodu.
Zależy do czego telefon będzie wykorzystywany. Czasami nie warto przepłacać, gdyż za mniejszą cenę można mieć praktycznie to samo.
S6 teraz kosztuje około 3000 zł. Jak dla mnie gra nie warta świeczki, gdyż wejdzie nowszy model i cena automatycznie będzie spadać. Więc po co wywalać kasę w błoto.
Nie jestem zwolennikiem czy posiadaczem Samsunga, ale zwyczajnie stwierdzam fakt
jak wybierać nawet w cenie 1500 to nawet nie s5. prędzej któryś lg jeśli koniecznie android ale prędzej chociażby lumia 930 albo iphone 5.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:37   #2889
Mireniak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 51
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
jak wybierać nawet w cenie 1500 to nawet nie s5. prędzej któryś lg jeśli koniecznie android ale prędzej chociażby lumia 930 albo iphone 5.
To już co kto lubi i co się komu podoba.
Design telefonów, parametry i wygląd jest różny od wyboru do koloru, więc zależy kto czego szuka i jak wspomniałem co kto lubi.

Ja osobiście miałem raz mieć "przyjemność" obcować z Lumią i nigdy więcej. Już wolę Symbiana jeśli o Nokię chodzi. Prędzej wybrałbym iPhone bądź coś z Androidem na pokładzie.

Windows w Lumiach do mnie nie przemawia osobiście, ale komuś może się to podobać.
Mireniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:00   #2890
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mireniak Pokaż wiadomość
To już co kto lubi i co się komu podoba.
Design telefonów, parametry i wygląd jest różny od wyboru do koloru, więc zależy kto czego szuka i jak wspomniałem co kto lubi.

Ja osobiście miałem raz mieć "przyjemność" obcować z Lumią i nigdy więcej. Już wolę Symbiana jeśli o Nokię chodzi. Prędzej wybrałbym iPhone bądź coś z Androidem na pokładzie.

Windows w Lumiach do mnie nie przemawia osobiście, ale komuś może się to podobać.
A ja nie mówię o wyglądzie a o funkcjonowaniu. Dla mnie iphone, owszem, windows, owszem ale sorry, android to porażka na całej linii.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 22:21   #2891
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Czyli dlatego, żę nie lubisz WP będziesz polecał najdroższe i najgorsze telefony z androidem?

Serio, jeśli dziewczyna ma te 3500 do wydania to najlepszą inwestycją będzie iPhone 6. Długie wsparcie, dobre parametry i naprawdę płynny w działaniu system z dostępem do wielu aplikacji przez AppStore. Na pewno lepszy wybór od drogich i wieszających się Samsungów z przerobionym Androidem.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 10:02   #2892
ReWilford1594
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No tak dużo w tym jest racji android jest cały czas tylko ulepszany ale nie znikają błędy i to że się wiesza ciągle jest coś w nim nie tak. Ja swojego samsunga oddawałam 3 razy na gwarancje i do podrząd więc wiem o czym móiwe. Pewnie nie tylko ja tak miałam. MW moim zdaniem też słaby system nawet poniżej androida
ReWilford1594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:05   #2893
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ReWilford1594 Pokaż wiadomość
No tak dużo w tym jest racji android jest cały czas tylko ulepszany ale nie znikają błędy i to że się wiesza ciągle jest coś w nim nie tak. Ja swojego samsunga oddawałam 3 razy na gwarancje i do podrząd więc wiem o czym móiwe. Pewnie nie tylko ja tak miałam. MW moim zdaniem też słaby system nawet poniżej androida
Mw czyli?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 14:25   #2894
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ReWilford1594 Pokaż wiadomość
No tak dużo w tym jest racji android jest cały czas tylko ulepszany ale nie znikają błędy i to że się wiesza ciągle jest coś w nim nie tak. Ja swojego samsunga oddawałam 3 razy na gwarancje i do podrząd więc wiem o czym móiwe. Pewnie nie tylko ja tak miałam. MW moim zdaniem też słaby system nawet poniżej androida
Nie istnieje coś takiego jak MW.
Także jak nie miałeś w ręku minimum 8.1 to sorry, nie mamy o czym dyskutować a oddawanie na gwarancję telefonu nie czyni bezwartościowym systemu.
Android w tej chwili ulepszany nie jest praktycznie wcale. Wypuszczają tylko jedną wersję za drugą a różnią się w zasadzie na tyle mało, że bez sensu jest tak robić i zamiast 5 wersji spokojnie by wystarczyły 2.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:58   #2895
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Pewnie chodzi o Microsoft Windows. Ale no... To nie jest system mobilny, mobilny jest Windows Phone.
Ale nie określiłabym go jako zły system. Jest po prostu inny od tego co zrobił Android i wierzę, że komuś może być ciężko się przestawić. Pod względem wykonania Windows Phone ma jednak znaczną przewagę nad Andkiem.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:34   #2896
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o Microsoft Windows. Ale no... To nie jest system mobilny, mobilny jest Windows Phone.
Ale nie określiłabym go jako zły system. Jest po prostu inny od tego co zrobił Android i wierzę, że komuś może być ciężko się przestawić. Pod względem wykonania Windows Phone ma jednak znaczną przewagę nad Andkiem.
A widziałaś sklep w windows 10? Niemal identyczny jak ten z androida.
Szkoda też, że nie zrobiłam zrzutu (musiałam wrócić do 8 bo mi budzik się sam wyłączał i się stresowałam, że do pracy nie wstanę) bo już też kafle mają inny sposób układania. Mamy normalnie tapetę itp.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:11   #2897
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A widziałaś sklep w windows 10? Niemal identyczny jak ten z androida.
Szkoda też, że nie zrobiłam zrzutu (musiałam wrócić do 8 bo mi budzik się sam wyłączał i się stresowałam, że do pracy nie wstanę) bo już też kafle mają inny sposób układania. Mamy normalnie tapetę itp.
Widziałam, widziałam. Z jednej strony fajnie, z drugiej strony - ja tam lubię sklep jaki jest. Tylko mnie denerwuje, że nie wszystko mogę w nim zawsze znaleźć.

Cóż. Został tydzień do premiery, wtedy będę po raz kolejny zmieniać system. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce. A po premierze na telefony zmieniam jeszcze telefon.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


PS. Masz budzik w komputerze?
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:35   #2898
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Widziałam, widziałam. Z jednej strony fajnie, z drugiej strony - ja tam lubię sklep jaki jest. Tylko mnie denerwuje, że nie wszystko mogę w nim zawsze znaleźć.

Cóż. Został tydzień do premiery, wtedy będę po raz kolejny zmieniać system. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce. A po premierze na telefony zmieniam jeszcze telefon.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


PS. Masz budzik w komputerze?
Ja na kompie już mam 10. Testową ale już od miesiąca mam i jestem zadowolona. Chodzi szybciej, płynniej a Edge to po prostu coś absolutnie genialnego. W życiu bym nie pomyślała, że microsoft w końcu wyda porządną przeglądarkę. Póki co brakuje jej tylko addblocka.
Na telefonie mam testową wersję raz na jakiś czas, jak wychodzi nowa wersja testowa i póki co wracałam po 2-3 dniach do 8.1, za dużo bugów.

Nie mam budzika na kompie a co tam?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:54   #2899
karolinamakota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 97
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

hej hej
Potrzebuję od Was moje miłe pomocy, bom zielona jeśli chodzi o telefony, a mój dotychczasowy umiera powoli śmiercią naturalną.
Czego potrzebuje w telefonie?
po pierwsze ( i chyba teraz najtrudniejsze): żeby nie był ogromny. Mam teraz ekran 4,3 i nie chciałabym dużo większego telefonu.
po drugie: nie chce systemu windowsa,więc nokie odpadają.
po trzecie fajnie by było jakby mial dobry aparat,ale teraz niemal wszystskie mają już dosyć dobre
po czwarte: oczywiście cena chciałabym tak do 1500zł

pomożecie?
karolinamakota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 15:07   #2900
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolinamakota Pokaż wiadomość
hej hej
Potrzebuję od Was moje miłe pomocy, bom zielona jeśli chodzi o telefony, a mój dotychczasowy umiera powoli śmiercią naturalną.
Czego potrzebuje w telefonie?
po pierwsze ( i chyba teraz najtrudniejsze): żeby nie był ogromny. Mam teraz ekran 4,3 i nie chciałabym dużo większego telefonu.
po drugie: nie chce systemu windowsa,więc nokie odpadają.
po trzecie fajnie by było jakby mial dobry aparat,ale teraz niemal wszystskie mają już dosyć dobre
po czwarte: oczywiście cena chciałabym tak do 1500zł

pomożecie? rosi:
A moze iphone 5c. Ma 4cale ale juz mozna go za gotowke kupic za 1300zl popatrz na ceneo
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 16:03   #2901
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja na kompie już mam 10. Testową ale już od miesiąca mam i jestem zadowolona. Chodzi szybciej, płynniej a Edge to po prostu coś absolutnie genialnego. W życiu bym nie pomyślała, że microsoft w końcu wyda porządną przeglądarkę. Póki co brakuje jej tylko addblocka.
Na telefonie mam testową wersję raz na jakiś czas, jak wychodzi nowa wersja testowa i póki co wracałam po 2-3 dniach do 8.1, za dużo bugów.

Nie mam budzika na kompie a co tam?
Ah, na telefonie miałaś betę. Myślałam, że na kompie ten budzik xD.
Anyway, jeśli w Edge'u nie będę mieć Adblocka to chyba nic mnie nie przekona. Nie znoszę reklam.
Czekam na premierę bardzo, bo strasznie podoba mi się opis zmian w aplikacjach Metro. No i Cortana, oczywiście. <3
Ale bety nie instaluję na razie, bo zwyczajnie mi się nie chce
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 19:54   #2902
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Ah, na telefonie miałaś betę. Myślałam, że na kompie ten budzik xD.
Anyway, jeśli w Edge'u nie będę mieć Adblocka to chyba nic mnie nie przekona. Nie znoszę reklam.
Czekam na premierę bardzo, bo strasznie podoba mi się opis zmian w aplikacjach Metro. No i Cortana, oczywiście. <3
Ale bety nie instaluję na razie, bo zwyczajnie mi się nie chce
Już nie zainstalujesz bety, zamknęli dostęp
Adblocka nie ma na razie i nawet zewnętrzne nie dają rady. Trzeba poczekać. Nie używam tej przeglądarki póki nie dostanę blokady reklam
I też czekam na Cortanę!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 14:12   #2903
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

No, jak mówię - czekam jeszcze ten tydzień i już na oficjalnej sobie pooglądam wszystko.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:23   #2904
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
No, jak mówię - czekam jeszcze ten tydzień i już na oficjalnej sobie pooglądam wszystko.
Ja też jeszcze czekam bo wydaje mi się, że beta jeszcze trochę cienko przędzie. Mój dream spark już czeka na 10
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 12:32   #2905
Matylda888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

dla mnie iphone przede wszystkim jest jakis niewygodny, nieporeczny. a co do interfejsu - przy przyzwyczailam sie do telefonow lumia
Matylda888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 14:18   #2906
Italia88
Raczkowanie
 
Avatar Italia88
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 43
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

potrzebuję nowy telefon - ma robić dobre zdjęcia i mieć dużo pamięci, koszt do 1500zł - proszę o poradę, który model warto kupić
Italia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 15:16   #2907
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Na jakim systemie? Celowałabym w jakaś lumię 735, albo coś koło tego.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 19:04   #2908
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Italia88 Pokaż wiadomość
potrzebuję nowy telefon - ma robić dobre zdjęcia i mieć dużo pamięci, koszt do 1500zł - proszę o poradę, który model warto kupić

Aktualnie bezkonkurencyjne są fony Microsoftu
Lumia 640 -589zł i Lumia 640 XL -820zł. [Są wersje 3G dual sim i 4g lte single sim]. MOżna rozszerzyć pamięć do 128GB kartą microsd.


System jest stabilniejszy i bardzeij płynny od androida, a microsoft chcąc rozpowszechniac system sprzedaje Lumie z minimalną marżą.
Czyli dostajesz wiele za niewielką kasę.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2015-07-24 o 19:06
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 14:26   #2909
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Witajcie,
noszę sie z kupnem smartfona już dłuższy czas, i im wiecej oglądam ,porównuję,czytam opinie tym mam większy mętlik w głowie.

Chciałam Samsunga ale znajomi wszyscy niemal odradzają,bo się wiesza,zacina i wogóle na nie.

To mój pierwszy smart,nie znam się i dlatego proszę o pomoc
teraz zastanawiam sie nad:
1.LG G2 mini LTE
2.ASUS Zenfone 5 Z2560/2GB/8GB Android 4.3
3. Microsoft Lumia 640 LTE
4. Sony Xperia M2 LTE
po przeczytaniu paru stron wstecz wacham sie miedzy LG a Lumią.
z góry dziękuję za pomoc
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 14:53   #2910
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Witajcie,
noszę sie z kupnem smartfona już dłuższy czas, i im wiecej oglądam ,porównuję,czytam opinie tym mam większy mętlik w głowie.

Chciałam Samsunga ale znajomi wszyscy niemal odradzają,bo się wiesza,zacina i wogóle na nie.

To mój pierwszy smart,nie znam się i dlatego proszę o pomoc
teraz zastanawiam sie nad:
1.LG G2 mini LTE
2.ASUS Zenfone 5 Z2560/2GB/8GB Android 4.3
3. Microsoft Lumia 640 LTE
4. Sony Xperia M2 LTE
po przeczytaniu paru stron wstecz wacham sie miedzy LG a Lumią.
z góry dziękuję za pomoc
Asus albo lumia.
Te asusy chodzą genialnie na androidzie, asus zrobił taką nakładkę, że kłaniajcie się Samsungi i inne badziewia.
Jeśli lumia, no to jakość sama w sobie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-22 18:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.