Panny Młode Kielce - część 8 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 20:52   #4681
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

asiaBcN myślę, że nie powinnaś mieć problemu z kupnem welony w Annie na Kościuszki, obsługa jest tam bardzo miła i kompetentna przede wszystkim

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysł Lowczyni O tym madlen już nie raz było pisane że są problemy z sukniami. Jedna z dziewczyn pisała wcześniej że jej koronka odpadała od sukni...szok.

Ja po wczorajszej wizycie na przymierce w Annie na kościuszki jestem strasznie zadowolona suknia wygląda tak jak chciałam albo i lepiej Wszystkie uwagi jakie na poprzedniej mierze mówiłam o rozmieszczeniu koronki i wszystkim innym zostały naniesione super super
Jestem za taka czarną listą, ku przestrodze przyszłych PM


Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Kochana ja swoją suknię znalazłam w necie. I poszłam do Anny z samym zdjęciem i to złej jakości.Pani powiedziała że nie ma problemu z niczym Wybrałam sobie i tiul i koronki i fason i wszystko inne Później to wszystko przyfastrygowała i kolejna miara właśnie wczorajsza to ją sobie przymierzyłam jak to miało by wyglądać i kolejne poprawki wprowadziłam Ja osobiście jestem bardzo zadowolona Jeśli im konkretnie powiesz ze chcesz tak i tak to myślę że właśnie tak zrobią Poza tym ja jeszcze nie słyszałam złej opinii o tym salonie. A trafiłam na niego dzięki forum Więc to wasza zasługa kochane
Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Też u nich szyje Mialam juz 2ga przymiarke i zaczela przypominac juz suknie slubna 3cia przymiarka bedzie w czerwcu jakos Wtedy dopasuje sobie szarfe(czy cos kolorowego) do butów i przyszyjemy w pasie
Ja też szyję suknię w Annie i jak na razie to jestem mega zadowolona cieszę się, że akurat tam trafiłam dzięki forum
Trinette ja byłam na pierwszej przymiarce w czwartek i w żaden sposób nie przypominało to sukni ślubnej, raczej albę do komunii

Cytat:
Napisane przez juleczka001 Pokaż wiadomość
Witam
To i ja się przywitam i napisze coś o sobie...

..od czego by tu zacząć...
Nie jestem typowa panna młodą...
Jako "młódka" wyszłam za mąż: był ślub i wesele; moje małżeństwo dość szybko się rozsypało...

Z moim obecnym partnerem jesteśmy razem od 8 lat - mamy udany związek i cudne dzieciaczki.
Jakis czas temu postanowiliśmy się pobrać, ktoś zapytał się dlaczego nie spróbuję unieważnić mojego pierwszego.

Spróbowałam

Moj ślub został anulowany (miesiąc temu) a my postanowiliśmy zacząć działać.

Mamy wybrana datę 3 maja 2013 (rocznicowo u nas dziesięciolecie naszego związku) No i nasza najmłodsza pociecha bedzie już "odchowana"
Myśleliśmy, ze mamy strasznieeeeeeeee dużo czasu, a tu ZONK okazuje się, ze (zresztą wiecie same) z sala i zespołem trzeba się uwijać.
Czytałam opinie na Forum o różnych zespołach i salach, ale jednak będę wdzięczna za każdą rade i opinie .

Co do sal to
Dworek w Masłowie
Hotel w Miedzianej Górze
(bardzo chcielibyśmy okrągłe stoły)
...no i dalej szukamy
muszą być miejsca noclegowe
latem chcemy podjąć ostateczna decyzje

Zespoły
nie mamy zielonego pojęcia
na stronach SUPER na forach znów różnie
na co zwracać uwage i jak cenowo to wyglada

Z góry dziękuje za każdą odpowiedz - podpowiedz
Witamy w naszym gronie

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
A my byliśmy dzisiaj w okrąglaku w Korzecku i też niezła sala i oferta.
Ja mam tam wesele braliśmy ten lokal w ciemno, bo nigdy nie byliśmy tam na weselu i nie przejmuj się opiniami ludzi, bo ile ludzi tyle opinii...jeśli mam być szczera, to nie pasuje mi tam jedyna rzecz, sala do tańczenia jest mała i bardzo ciemna, ale nie zmienię tego

Cytat:
Napisane przez kasia0789 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki tak czytam i czytam i odchodzą praktycznie wszystkie wątpliwości dzięki Wam no oprócz wyboru wódki i miejsca jej zakupienia a w ogóle ile wcześniej kupowałyście alkohol?? a nie wspomnę o tym ze ciągle dyskutujemy o ilości wódki na weselu. I teść i TŻ inaczej chcą kupować jeden więcej drugi mniej a przecież będzie jeszcze bimber, wino, piwo (chyba). Od tego załatwiania odechciewa się momentami tego ślubu i wesela
Też tak miałam, ale widzę już światełko w tunelu już niedługo pomyśl, że za rok o tej porze będziesz już szczęśliwą mężatką...od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez kasia0789 Pokaż wiadomość
oj gdyby to tylkoo dziewczynki zależało ode mnie ale sprawą alkoholi zajmuje się TŻ i szanowny teść. Już na samym początku powiedziałam że to leży w ich interesie ale chyba źle zrobiłam
Niech spróbują przeliczyć ile im mniej więcej potrzeba, wg mnie nie ma co kupować też alkoholu na wyrost i dodatkowo wydawać pieniądze, które można spożytkować na coś innego...to tylko moja opinia

A my dziś ścigaliśmy się z czasem i rozdaliśmy już 42 zaproszenia ze 122 jeszcze jutro wyślę kilkanaście i zostanie garstka do proszenia
__________________
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:01   #4682
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

dziewczyny a słyszałyście moze cos na temat http://www.gdziewesele.pl/Lokale/Res...skie-2509.html
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:41   #4683
juleczka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

DZIĘKUJĘ ZA POWITANIE

Przeczytałam posty kamili i próbowałam na GG się dobić

Ja mam problem z tym wszystkim taki, ze ja pochodzę z WLKP
i nie znam lokali ani opinii
Ślub chcemy zorganizować w Kielcach (okolice)
Mam trójeczkę dziatwy(Julka 2001 Oliver 2007 Laura 2010) wiec ciężko z tym wszystkim chcemy po prostu w wakacje zarezerwować co trzeba, ale teraz chce się na maksa zorientować co i jak

Moze znacie jakieś fajne lokale w Kielcach lub blisko Kielc gdzie cena jest w miarę Oki - no i możliwość okrągłych stołów

Dziękuję za każdą odpowiedz

Edytowane przez juleczka001
Czas edycji: 2011-05-09 o 07:38
juleczka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:42   #4684
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
Ja też szyję suknię w Annie i jak na razie to jestem mega zadowolona cieszę się, że akurat tam trafiłam dzięki forum
Trinette ja byłam na pierwszej przymiarce w czwartek i w żaden sposób nie przypominało to sukni ślubnej, raczej albę do komunii
Hehe tez pamietam pierwsza przymiarke Szczeka mi opadla. Na szczescie babka mnie uspokoila, ze to dopiero krój
Swoja droga nie wiem czy nie bede u nich szyc jakiejs sukni wieczorowej (na wesele/poprawiny).
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:50   #4685
kotkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kotkowa18
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny a słyszałyście moze cos na temat http://www.gdziewesele.pl/Lokale/Res...skie-2509.html
My byliśmy w tej restauracji Markiz jakieś dwa tygodnie temu, bo spodobała mi się na zdjęciach i powiem szczerze, że robi całkiem niezłe wrażenie. Mają bardzo dużą salę podzieloną na część ze stołami i część do tańca, miłą obsługę, no i teren boski - dużo zieleni, jakieś oczka wodne, ławeczki - ogólnie bardzo ładnie. Do wyboru są stoły okrągłe lub tradycyjne. Tyle, że na ten moment w ogóle nie ma pokoi dla gości. Podobno "się robią" i za parę miesięcy ma być pierwszych siedem. No i mają jeszcze wolne terminy na przyszły rok, oczywiście poza sierpniem, o który pytaliśmy.
Jakby się któraś z Was zastanawiała kto to się do dyskusji wtrąca, to pisałam parę słów o sobie jakiś czas temu, ale jakoś tak się nie udzielam, chociaż podczytuje regularnie w poszukiwaniu inspiracji
__________________
Szczęście nie da się zdefiniować, opisać można jedynie nieszczęście. Przestań być nieszczęśliwy, to zrozumiesz. Miłości nie można zdefiniować, brak miłości można. Kiedy pozbędziesz się braku miłości - zrozumiesz...
Nasz ŚLUB - 18.08.2012
kotkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:34   #4686
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez juleczka001 Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ ZA POWITANIE

Przeczytałam posty kamili i próbowałam na GG się dobić

Ja mam problem z tym wszystkim taki, ze ja pochodzę z WLKP
i znam lokali ani opinii
Ślub chcemy zorganizować w Kielcach (okolice)
Mam trójeczkę dziatwy(Julka 2001 Oliver 2007 Laura 2010) wiec ciężko z tym wszystkim chcemy po prostu w wakacje zarezerwować co trzeba, ale teraz chce się na maksa zorientować co i jak

Moze znacie jakieś fajne lokale w Kielcach lub blisko Kielc gdzie cena jest w miarę Oki - no i możliwość okrągłych stołów

Dziękuję za każdą odpowiedz
Hej, my mamy wesele w Lysogorach i tam są okrągłe stoły. Zmenila się pani odpowiedzialna ze wesela i aktualnie jest Pani, która wcześniej była przez kilka lat weddingplanerka dlatego jestem bardzo zadowolona. Dla mnie tez ważne jest ze nie muszę kupować alkoholu bo wszystkim zajmuje się hotel. Dziewczyny wcześniej wiecej pisały o jedzenie w hotelu itp. Natomiast zdjęcia na stronie hotelu są średnie. Dlatego polecam się tam wybrać.

Tak jak było wcześniej napisane Maslow i Miedzina Gora maja tez okrągłe stoły i doskonale opinie.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gosza_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały jakoś we wcześniejszym wątku żeby lepiej nie prasować welonu tylko tam chyba na tydzień wcześniej powiesić w łazience i pod wpływem pary sam się ładnie prostuje Nie wiem czy to skuteczne ale chyba mniej ryzykowne niż prasowanie żelazkiem
Ja dostałam 2 welony od koleżanek ( cały czas się zastanawiam nad kumpnem długiego 1,5 m) w kazdym razie pranie i wieszanie w łazience nie pomoglo. Prasowalam zelazkiem, ale takim ze stacja parowa i wyglądają bardzo ładnie.
Dlatego może wcześniej lepiej sprawdzic i jeżeli będzie problem to pojsc do pirerwszej pralni bo tam napewno będzie zelazkonze stacja parowa

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila23106 Pokaż wiadomość
Chyba wlasnie tak zrobie...na sesje mi wystarczy,a później pomyślę ,co dalej
Wiesz co mnie nawet przy praniu normalnej sukienki w pralni powiedziano ze mogą podpadac koraliki lub może z nich zejść farba. Prawodpodobnie w większości miejsc Ci tak powiedzą, bo bedą chcieli się zabezpieczyć przed ewentualna reklamacja.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaBcN Pokaż wiadomość
jesli to tylko dol to wloz do wanny i zapierz xD i powies mokra jeszcze zeby sie nie pogniotla.





To cos strasznie pozno sie za to zabrala! przeciez jeszcze sie robi poprawki przed slubem ... ?! dziwne : p

i co do welonu... Zapamietam : UWAZAC PRZY PRASOWANIU hehe

Ja nie wiem gdzie kupic ladny z koronka ale taka prawdziwa .. : ( w cymbelline maja jakas oplakana ilosc welonow. 1 z koronka dlugi z tiulu gladki tez mowily ze to jedyny ktory maja :p
Mroweczka napisz proszę jak skonczyla się historia z już zamowiona sukienka. Jestem bardzo Ciekawa jak tez salon się zachował
w stosunku do tej dziewczyny. W końcu nie dotrzymali podjętych zobowiazan.
Mam nadzieje, ze mimo to jej ślub i wesele udaly się doskonale
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 04:27   #4687
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
Ja mam tam wesele braliśmy ten lokal w ciemno, bo nigdy nie byliśmy tam na weselu i nie przejmuj się opiniami ludzi, bo ile ludzi tyle opinii...jeśli mam być szczera, to nie pasuje mi tam jedyna rzecz, sala do tańczenia jest mała i bardzo ciemna, ale nie zmienię tego
A na ile osób robisz wesele? Bo my raczej myśleliśmy nad zrobieniem części tanecznej także tam, gdzie się je.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 05:50   #4688
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
asiaBcN myślę, że nie powinnaś mieć problemu z kupnem welony w Annie na Kościuszki, obsługa jest tam bardzo miła i kompetentna przede wszystkim


Jestem za taka czarną listą, ku przestrodze przyszłych PM





Ja też szyję suknię w Annie i jak na razie to jestem mega zadowolona cieszę się, że akurat tam trafiłam dzięki forum
Trinette ja byłam na pierwszej przymiarce w czwartek i w żaden sposób nie przypominało to sukni ślubnej, raczej albę do komunii


Witamy w naszym gronie


Ja mam tam wesele braliśmy ten lokal w ciemno, bo nigdy nie byliśmy tam na weselu i nie przejmuj się opiniami ludzi, bo ile ludzi tyle opinii...jeśli mam być szczera, to nie pasuje mi tam jedyna rzecz, sala do tańczenia jest mała i bardzo ciemna, ale nie zmienię tego


Też tak miałam, ale widzę już światełko w tunelu już niedługo pomyśl, że za rok o tej porze będziesz już szczęśliwą mężatką...od razu lepiej


Niech spróbują przeliczyć ile im mniej więcej potrzeba, wg mnie nie ma co kupować też alkoholu na wyrost i dodatkowo wydawać pieniądze, które można spożytkować na coś innego...to tylko moja opinia

A my dziś ścigaliśmy się z czasem i rozdaliśmy już 42 zaproszenia ze 122 jeszcze jutro wyślę kilkanaście i zostanie garstka do proszenia
A my wczoraj byliśmy u mojej rodziny i zaproszenia rozdane. Zostali tylko właściwie znajomi, których jest niewielu. Mieliśmy szczęście, że babcia miała urodziny, to wszyscy przyjechali To przy okazji zaproszenia się rozdało

Cytat:
Napisane przez juleczka001 Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ ZA POWITANIE

Przeczytałam posty kamili i próbowałam na GG się dobić

Ja mam problem z tym wszystkim taki, ze ja pochodzę z WLKP
i znam lokali ani opinii
Ślub chcemy zorganizować w Kielcach (okolice)
Mam trójeczkę dziatwy(Julka 2001 Oliver 2007 Laura 2010) wiec ciężko z tym wszystkim chcemy po prostu w wakacje zarezerwować co trzeba, ale teraz chce się na maksa zorientować co i jak

Moze znacie jakieś fajne lokale w Kielcach lub blisko Kielc gdzie cena jest w miarę Oki - no i możliwość okrągłych stołów

Dziękuję za każdą odpowiedz
Okrągłe stoły są w Łysogórach

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Hej, my mamy wesele w Lysogorach i tam są okrągłe stoły. Zmenila się pani odpowiedzialna ze wesela i aktualnie jest Pani, która wcześniej była przez kilka lat weddingplanerka dlatego jestem bardzo zadowolona. Dla mnie tez ważne jest ze nie muszę kupować alkoholu bo wszystkim zajmuje się hotel. Dziewczyny wcześniej wiecej pisały o jedzenie w hotelu itp. Natomiast zdjęcia na stronie hotelu są średnie. Dlatego polecam się tam wybrać.
Zgadzam się. Do Łysogór najlepiej wybrać się w dniu kiedy jest wesele. A ze swojej strony dodam, że i cenowo źle to nie wygląda (tzn. biorąc pod uwagę ceny, które podawali na ten rok, nie wiem jak to będzie z cenami na przyszły).
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 05:57   #4689
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Do Łysogór najlepiej wybrać się w dniu kiedy jest wesele. A ze swojej strony dodam, że i cenowo źle to nie wygląda (tzn. biorąc pod uwagę ceny, które podawali na ten rok, nie wiem jak to będzie z cenami na przyszły).
no nie jestem taka pewna postanowiłam zrezygnować z kilku rzeczy, które będą obojętne dla gości, a podnoszą cenę, ciekawa jestem czy zgodzą się ją zmniejszyć
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 06:02   #4690
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Też u nich szyje Mialam juz 2ga przymiarke i zaczela przypominac juz suknie slubna 3cia przymiarka bedzie w czerwcu jakos Wtedy dopasuje sobie szarfe(czy cos kolorowego) do butów i przyszyjemy w pasie
Ja wybierałam ostatnio kolorek Przymiarka pod koniec maja i wtedy będę wymyślała co zrobić w talii

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Hehe tez pamietam pierwsza przymiarke Szczeka mi opadla. Na szczescie babka mnie uspokoila, ze to dopiero krój
Swoja droga nie wiem czy nie bede u nich szyc jakiejs sukni wieczorowej (na wesele/poprawiny).
No też się chyba zdecyduje

juleczka001 witamy I na pewno pomożemy

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2011-05-09 o 06:08
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 06:08   #4691
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
no nie jestem taka pewna postanowiłam zrezygnować z kilku rzeczy, które będą obojętne dla gości, a podnoszą cenę, ciekawa jestem czy zgodzą się ją zmniejszyć
Korzystnie jest cenowo, gdy korzystasz z oferty, którą oni sami układają. Przecież tam za os. płaci się na ten rok najmniej 170 zł (150 zł w piątek) za osobę i jest właściwie wszystko w cenie. Uważam, że jest to korzystna oferta (my płacimy mniej, ale to przez niekompetencje pani S.). Gdzie nie dzwoniliśmy mówili 150-160 zł tylko, że samemu trzeba było kupić ciasta, owoce, napoje, itd. Więc na pewno wyszłoby więcej niż 170 zł, a jeśli podobnie to przynajmniej nie musimy za niczym jeździć i możemy spać spokojnie.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 07:55   #4692
juleczka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Dziękuję za info z hotelem Łysogóry
Byłam na ich stronie i rzeczywiście szalu nie robi
...ale odwiedzę na bank

O co pytać ? Teściowa sie zaangażowała (chwała jej za to)

o co pytać ?
Mam taka mini listę:


Czy jest godzina o której musi się zakończyć impreza?
Czy ciasta są w cenie?
Napoje?
Kawa herbata (liczone na sztuki?)
Dekoracja: mamy wybór ? czy dekoracja sezonowa a zmiany odpłatnie...
Nocleg: jaka cena i na ile osób ?

Co jeszcze dziewczyny
juleczka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:11   #4693
mimika_87
Raczkowanie
 
Avatar mimika_87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ok Jędrzejowa
Wiadomości: 85
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
A my byliśmy dzisiaj w okrąglaku w Korzecku i też niezła sala i oferta.
ja byłam w Korzecku na weselu kuzynki we wrześniu i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie było. Jedzenia było tyle, że można by przytyć z 5 kilogramów na stołach bardzo dużo różnych przystawek i ciepłe dania praktycznie co półtorej godziny, a wszystko na prawdę bardzo dobre. Jak pytałam kuzynkę ile płaciła od osoby to mówiła, że jeżeli dobrze pamiętam chyba 130 zł ale nie jestem pewna. Polecam naprawdę bo opłaca się wynająć tą salę

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość

Ja mam tam wesele braliśmy ten lokal w ciemno, bo nigdy nie byliśmy tam na weselu i nie przejmuj się opiniami ludzi, bo ile ludzi tyle opinii...jeśli mam być szczera, to nie pasuje mi tam jedyna rzecz, sala do tańczenia jest mała i bardzo ciemna, ale nie zmienię tego
jeżeli chodzi o salę do tańczenia to można ją udekorować jakimś jasnym materiałem i wtedy robi się bardziej przytulna, sama właśnie u tej kuzynki dekorowałam sale i jak później weszła na wesele to aż nie mogła się nadziwić, że tak się zmieniło. dużo też robi oświetlenie które jest już zamontowane na stałe. fakt faktem sala na prawdę jest mała ale bywają jeszcze mniejsze

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
A na ile osób robisz wesele? Bo my raczej myśleliśmy nad zrobieniem części tanecznej także tam, gdzie się je.
wesele na którym byłam było na 110 osób i było na dwóch salach a spokojnie można było zrobić na jednej tej większej i jeszcze byłby luz
__________________
Nasz dzień 01.10.2011 godzina 16:00
mimika_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:35   #4694
kasia0789
Raczkowanie
 
Avatar kasia0789
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
Też tak miałam, ale widzę już światełko w tunelu już niedługo pomyśl, że za rok o tej porze będziesz już szczęśliwą mężatką...od razu lepiej


Niech spróbują przeliczyć ile im mniej więcej potrzeba, wg mnie nie ma co kupować też alkoholu na wyrost i dodatkowo wydawać pieniądze, które można spożytkować na coś innego...to tylko moja opinia
Dziękuje za słowa otuchy bardzo się przydadzą będę musiała z nimi usiąść i policzyć tym bardziej ze u nas dużo osób nie pije wódki tylko wina albo wcale nie piją.

Czy długi welon będzie pasował do każdej sukienki??
kasia0789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:39   #4695
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Ja byłam na weselu w tym Korzecku. Niestety okropnie mi się nie podobało. Strasznie mała sala do tańczenia,bardzo mało na stołach,zero jakiegokolwiek urozmaicenia no i jedzenie kiepskie. Ja dostałam na przykład surowego kotleta...
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:21   #4696
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez kamila23106 Pokaż wiadomość
W Dworku w Masłowie ja mialam weselei bylam zadowolonai goscie tezjedzonko bardzooo dobreale wiadomo ,kazdemu co innego się podobaja czystym sumieniem mogę polecić ten lokalOczywiscie zalezy kto jakie menu mial i inne dodatki.My stamtad mielismy dodatkowo stol wiejski i pierozki na plycie grzewczejmielismy krojone owoce na na półmiskach szklanych,które znajdowaly się na stoliku obok kawy i herbaty.Oprocz tego owoce byly też na stołachDodatkowo mielismy wejcie po czerwonym dywanie:P:Pi pochodnie:P Np.do ksiegi gosci mielismy na sali do tanczenia ,w rogu osobny maly stolik z bukietem kwiaów i krzeselko w bialym pokrowcuto juz sami tam w Dworku wymyslili i powiem ,ze bardzo dużo osób Nam się wpisaloNie braliśmy deseru ,gdyż tort podawany był ok.20i to bylo dobre rozwiazanie.Dużo osob to sobie chwaliloTort od pana Burasa bylsmaczny bardzooo
a jaki smak tortu? Ja też tam zamawiam i zastanawiam sie nad smakiem
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:37   #4697
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
O rany... Ja mam nadzieję, że zmieszczę się w kwocie 25-30 tys. Więcej nie daję Ze wstępnych obliczeń tyle właśnie wyszło, ale to się wszystko okaże już niebawem..

ja tak samo, po zliczneiu planowanych wydatków myszło mi 27 tys. Wiadomo moga być jakies nieprzewidzaine, dodatkowe wydatki. Ale w 30 tys. mam zamiar sie zmiescic.
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:16   #4698
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Korzystnie jest cenowo, gdy korzystasz z oferty, którą oni sami układają. Przecież tam za os. płaci się na ten rok najmniej 170 zł (150 zł w piątek) za osobę i jest właściwie wszystko w cenie. Uważam, że jest to korzystna oferta (my płacimy mniej, ale to przez niekompetencje pani S.). Gdzie nie dzwoniliśmy mówili 150-160 zł tylko, że samemu trzeba było kupić ciasta, owoce, napoje, itd. Więc na pewno wyszłoby więcej niż 170 zł, a jeśli podobnie to przynajmniej nie musimy za niczym jeździć i możemy spać spokojnie.
Ja zgadzam się z Izą, ja troche pozmieniałam w menu, mam inny deser, ale cena wyszła bardzo fajna bo mieszczę się w ich klasycznej ofercie. Do tego mam tańsze men dla dzieci i w tym dla dziecka na diecie bezglutenowej.
Mam na miejscu pokoje, garaż. W cenie są też kwiaty i przy okragłych stołach to wystarcza na ozdobienie sali. Dla mnie jest też wazny alkohol, nie musze się tym martwić i mam go w rozliczeniu.

Jestem też bardzo zadowolona ze współpracy z panem Adamem Cedro od zaproszeń. Ma ciekawe pomysły i gdybym wiekszości rzeczy nie zamawiała wcześniej u niego droga elektroniczną to po wizycie w jego warsztacie z pewnością coś ciekawego bym jeszcze wymyśliła
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:20   #4699
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez juleczka001 Pokaż wiadomość

Moze znacie jakieś fajne lokale w Kielcach lub blisko Kielc gdzie cena jest w miarę Oki - no i możliwość okrągłych stołów

Dziękuję za każdą odpowiedz
Tęczowy Młyn (sala na ok. 80 osób)
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 10:28   #4700
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez juleczka001 Pokaż wiadomość
Dziękuję za info z hotelem Łysogóry
Byłam na ich stronie i rzeczywiście szalu nie robi
...ale odwiedzę na bank

O co pytać ? Teściowa sie zaangażowała (chwała jej za to)

o co pytać ?
Mam taka mini listę:


Czy jest godzina o której musi się zakończyć impreza?
Czy ciasta są w cenie?
Napoje?
Kawa herbata (liczone na sztuki?)
Dekoracja: mamy wybór ? czy dekoracja sezonowa a zmiany odpłatnie...
Nocleg: jaka cena i na ile osób ?

Co jeszcze dziewczyny
W Łysogórach wszystko o czym piszesz jest w cenie.
Można zrobić tak jak nam zaproponowali stół wiejski z rybnym i serowym, ciekawe rozwiązanie i każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego możemy sobie dokupić sami sery i orzechy, co nas taniej wyjdzie.

Osoba, z którą rozmawiasz w hotelu / dworku itp. powinna CI podpowiedzieć sporo rzeczy.
Zapytaj o powitania chlebem i sola, o to czy apartament jest gratis, czy przy okreslonej ilości osób masz zniżki na noclegi, grupowe śniadanie, czy jest tylko określona ilość jedzenia i jak się skończy to nie robia dokładek (słyszałam o kilku takich hotelach bardzo znanych w Warszawie), ustawienie stołów, napoi, lodówke na wódkę, kwotę na wsystrój i współpracujące kwiaciarnie (opinie o nich znjadziesz na forum), dodatkowe menu dla dzieci, terminy płatności, zmiany ilości gości, czy będa pokrowece na stołach, jakie mają kolory obrusów (może np. chcesz aranżacę w konkretnym kolorze), godziny doby hotelowej, czy w dniu slubu twoi goście moga przyjechać wcześniej i się przebrac (doba zazwyczaj zaczyna sie o 14), czy spakują Ci pozostałe jedzenei po weselu (może podadzą na poprawinach, na śniadanie itp.).
Dodatkowo jakie mają stoły czy 8-10 czy 10-12.

to chyba wszystko co znalazłam w swoich notatkach, ale najlepiej dokłądnie przeczytaj forum - na pierwszejs stronie znajdziesz odnośniki do PM Kielce od nr 1 - tam jest cała masa ważnych informacji!!!

Zdjęcia w necie sa okropne, na youtube też dramat( Dopóki tam nie byłam sama byłam trochę załamana, a hotel wybierał TŻ, bo też nie jestem z Kielc.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:57   #4701
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
no nie jestem taka pewna postanowiłam zrezygnować z kilku rzeczy, które będą obojętne dla gości, a podnoszą cenę, ciekawa jestem czy zgodzą się ją zmniejszyć
Cytat:
Napisane przez monia_ch Pokaż wiadomość
ja tak samo, po zliczneiu planowanych wydatków myszło mi 27 tys. Wiadomo moga być jakies nieprzewidzaine, dodatkowe wydatki. Ale w 30 tys. mam zamiar sie zmiescic.
Ufff, bo myślałam że tylko my tacy oszczędni

Cytat:
Napisane przez monia_ch Pokaż wiadomość
Tęczowy Młyn (sala na ok. 80 osób)
A tam też okrągłe stoły?

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
W Łysogórach wszystko o czym piszesz jest w cenie.
Można zrobić tak jak nam zaproponowali stół wiejski z rybnym i serowym, ciekawe rozwiązanie i każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego możemy sobie dokupić sami sery i orzechy, co nas taniej wyjdzie.

Osoba, z którą rozmawiasz w hotelu / dworku itp. powinna CI podpowiedzieć sporo rzeczy.
Zapytaj o powitania chlebem i sola, o to czy apartament jest gratis, czy przy okreslonej ilości osób masz zniżki na noclegi, grupowe śniadanie, czy jest tylko określona ilość jedzenia i jak się skończy to nie robia dokładek (słyszałam o kilku takich hotelach bardzo znanych w Warszawie), ustawienie stołów, napoi, lodówke na wódkę, kwotę na wsystrój i współpracujące kwiaciarnie (opinie o nich znjadziesz na forum), dodatkowe menu dla dzieci, terminy płatności, zmiany ilości gości, czy będa pokrowece na stołach, jakie mają kolory obrusów (może np. chcesz aranżacę w konkretnym kolorze), godziny doby hotelowej, czy w dniu slubu twoi goście moga przyjechać wcześniej i się przebrac (doba zazwyczaj zaczyna sie o 14), czy spakują Ci pozostałe jedzenei po weselu (może podadzą na poprawinach, na śniadanie itp.).
Dodatkowo jakie mają stoły czy 8-10 czy 10-12.

to chyba wszystko co znalazłam w swoich notatkach, ale najlepiej dokłądnie przeczytaj forum - na pierwszejs stronie znajdziesz odnośniki do PM Kielce od nr 1 - tam jest cała masa ważnych informacji!!!

Zdjęcia w necie sa okropne, na youtube też dramat( Dopóki tam nie byłam sama byłam trochę załamana, a hotel wybierał TŻ, bo też nie jestem z Kielc.
Dlatego najlepiej jechać w sobotę, gdy wszystko jest przygotowywane do przyjęcia. Eleganckie stoły, pokrowce na krzesłach, kwaity - to wszystko sprawia, że sala konferencyjna zmienia się nie do poznania i ma naprawdę fajny klimat

A nam zostało jeszcze 75 dni
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:09   #4702
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
WDo tego możemy sobie dokupić sami sery i orzechy, co nas taniej wyjdzie.
??? z kim Ty rozmawiałaś??? możecie sami kupić produkty i wnieść do hotelu?? ciekawa jestem co jeszcze można o czym ja nie wiem... już mnie drażni ten hotel

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mega1979 Pokaż wiadomość
Osoba, z którą rozmawiasz w hotelu / dworku itp. powinna CI podpowiedzieć sporo rzeczy.
Zapytaj o powitania chlebem i sola, o to czy apartament jest gratis, czy przy okreslonej ilości osób masz zniżki na noclegi, grupowe śniadanie, czy jest tylko określona ilość jedzenia i jak się skończy to nie robia dokładek (słyszałam o kilku takich hotelach bardzo znanych w Warszawie), ustawienie stołów, napoi, lodówke na wódkę, kwotę na wsystrój i współpracujące kwiaciarnie (opinie o nich znjadziesz na forum), dodatkowe menu dla dzieci, terminy płatności, zmiany ilości gości, czy będa pokrowece na stołach, jakie mają kolory obrusów (może np. chcesz aranżacę w konkretnym kolorze), godziny doby hotelowej, czy w dniu slubu twoi goście moga przyjechać wcześniej i się przebrac (doba zazwyczaj zaczyna sie o 14), czy spakują Ci pozostałe jedzenei po weselu (może podadzą na poprawinach, na śniadanie itp.).
Dodatkowo jakie mają stoły czy 8-10 czy 10-12.
.
w Łysogórach są dokładki?? jak pytałam czy półmiski bedą cały czas pełne to pani powiedziała mi, że mają odpowiednią gramature jedzenia na osobe, a jak poprosiłam o podanie jej to powiedziałam, że nie wie bo obliczają to później
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:17   #4703
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
??? z kim Ty rozmawiałaś??? możecie sami kupić produkty i wnieść do hotelu?? ciekawa jestem co jeszcze można o czym ja nie wiem... już mnie drażni ten hotel

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------


w Łysogórach są dokładki?? jak pytałam czy półmiski bedą cały czas pełne to pani powiedziała mi, że mają odpowiednią gramature jedzenia na osobe, a jak poprosiłam o podanie jej to powiedziałam, że nie wie bo obliczają to później
Barwniczku możemy wniseść sery i orzechy określoną ilość jeżeli chcemy żeby nasz stół był jeszcze ciekawszy. Pani powiedziała, ze nam je dokroją.Przy czym tak jak pisałam zamawiamy stół wiejski oraz rybno -serowy.

Słyszałam o kilku sytuacjach gdzie porce na 1 osobe były bardzo małe (dotyczy hotel palce Polonia w Warszawie) i ok 24 półmiski były puste. Chodzi o to żeby hotel tak skalkulował ilosć jedzenia aby półmiski były uzupełniane. Jasne, że pewnie rpzewidzieli Ci ilośc na osobę. Ja zapytałam, czy jak jakis półmisek będzie pusty to go uzupełnia.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ufff, bo myślałam że tylko my tacy oszczędni



A tam też okrągłe stoły?



Dlatego najlepiej jechać w sobotę, gdy wszystko jest przygotowywane do przyjęcia. Eleganckie stoły, pokrowce na krzesłach, kwaity - to wszystko sprawia, że sala konferencyjna zmienia się nie do poznania i ma naprawdę fajny klimat

A nam zostało jeszcze 75 dni
Tak mało czyli mnie 82

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ufff, bo myślałam że tylko my tacy oszczędni



A tam też okrągłe stoły?



Dlatego najlepiej jechać w sobotę, gdy wszystko jest przygotowywane do przyjęcia. Eleganckie stoły, pokrowce na krzesłach, kwaity - to wszystko sprawia, że sala konferencyjna zmienia się nie do poznania i ma naprawdę fajny klimat

A nam zostało jeszcze 75 dni
Iza nam wyszło podobnie plus noclegi, których na razie nie mogę do końca policzyć.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 12:00   #4704
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ufff, bo myślałam że tylko my tacy oszczędni

A tam też okrągłe stoły?

A nam zostało jeszcze 75 dni
tak, ja byłam na weselu gdzie były okrągłe stoły i super to wygląda

u nas 103 dni, niedługo studniówka :P
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 12:14   #4705
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

W Łysogórach wszystko z czego zrezygnowaliśmy nam odliczyli.
Po weselu dostaniecie rachunek w wyszczególnionymi elementami menu, pozycja po pozycji. Czyli będą ziemniaki x 60, kotlet x 60, zupa borowikowa x 60, owoce x ilość kilogramów, etc.

My sami dostarczaliśmy np. tort i ciasta. I oczywiste było, że o te pozycje nasze menu było tańsze.
Wiadomo jest, że nie można przynieść sobie wszystkiego samemu, ale jak usłyszałam, że tort i ciasta chca nam zamówić z Dorotki (najgorsze jakich próbowałam), to podziękowałam i sama zaproponowałam własne. Oczywiste jest, że restauracja niechętnie przystaje na takie propozycje, bo co jeśli goście się zatrują? Kto będzie odpowiadał?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
??? z kim Ty rozmawiałaś??? możecie sami kupić produkty i wnieść do hotelu?? ciekawa jestem co jeszcze można o czym ja nie wiem... już mnie drażni ten hotel

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------


w Łysogórach są dokładki?? jak pytałam czy półmiski bedą cały czas pełne to pani powiedziała mi, że mają odpowiednią gramature jedzenia na osobe, a jak poprosiłam o podanie jej to powiedziałam, że nie wie bo obliczają to później
Relax take it easy!

U nas dokładek nie było, ale ilości, które były na półmiskach w zupełności wystarczyły, jeszcze zostało. Może nie jakieś zatrważające ilości zostały, ale niczego nie brakowało. A jako, że nie lubię jak jedzenie się marnuje, to wyszło bardzo dobrze. W 2-3 dni po ślubie zjedliśmy wszystko co zostało.
Gramatury dokładnej nie znałam, bo i po co. Wiedziałam, że ryby po grecku będzie tyle a tyle, a jajek faszerowany tyle. Nie warto zawracać sobie głowy AŻ TAKIMI szczegółami.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 13:45   #4706
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
a jaki smak tortu? Ja też tam zamawiam i zastanawiam sie nad smakiem
hmm...smietanowo porzeczkowy...o ile dobrze pamietam ,bo TZ wybieralpychotka:P a wygladal tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (47,8 KB, 79 załadowań)
__________________
30.04.2011 już żona

Edytowane przez kamila23106
Czas edycji: 2011-05-09 o 14:26
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 13:50   #4707
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
My sami dostarczaliśmy np. tort i ciasta. I oczywiste było, że o te pozycje nasze menu było tańsze.
Wiadomo jest, że nie można przynieść sobie wszystkiego samemu, ale jak usłyszałam, że tort i ciasta chca nam zamówić z Dorotki (najgorsze jakich próbowałam), to podziękowałam i sama zaproponowałam własne. Oczywiste jest, że restauracja niechętnie przystaje na takie propozycje, bo co jeśli goście się zatrują? Kto będzie odpowiadał?
Ja tam się ucieszyłam, że ciasta z Dorotki. Mnie bardzo smakują
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 14:20   #4708
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Dziewczyny czy znacie jakąs dobra fryzjerke,ktora by przyjechala do domku uczesac i to w niedzielę...???
__________________
30.04.2011 już żona

Edytowane przez kamila23106
Czas edycji: 2011-05-09 o 14:25
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 14:55   #4709
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Cytat:
Napisane przez kamila23106 Pokaż wiadomość
hmm...smietanowo porzeczkowy...o ile dobrze pamietam ,bo TZ wybieralpychotka:P a wygladal tak...
mniam.. ja myślałam o śmietanowym lub śmietanowo - malinowym a jeśli chodzi o wygląd to oni sami przystroili tę paterę, czy w waszym zakresie to było? będę miała taką samą
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 15:58   #4710
juleczka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode Kielce - część 8

Mega1979 Dziękuję bardzo za info Założyłam sobie dziś notatnik dotyczący wesela

Przeraza mnie sprawa z zespołem

Kazdy zespól jest "obsmarowany" na różnych forach i wychwalany jednocześnie i jak tu być obiektywnym
juleczka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.