Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 10:42   #781
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
To prawda, że w blondzie rysy są łagodne, bardziej miękkie... Ale własnie to sprawia, że czuję jakby moja twarz była pozbawiona wyrazu... Mam ciemną oprawę oczu i nawet nie musiałam się ekstra malować, wystarczył tusz do rzęs, żeby ktokolwiek nie podejrzewał u mnie naturalny blond (; Teraz się czuję paskudnie. Postarzało mnie to.

No ja właśnie mam mocno ciemne brwi, ciemne rzęsy, oczy takie niebiesko-zielone ale dosyć ciemne, pod światło już trochę jaśnieją, ale mimo wszystko jestem strasznie blada i przy czarnych włosach nie było mowy o jasnym podkładzie, bo wyglądałam jak bym była chora...

W makijażu w ciemnych włosach wyglądałam za to super, ale musiałam często stoswać lekko brązujący samoopalacz żeby po nałożeniu podkładu nie mieć ciemniejszej twarzy od reszty ciała.

W blond wystarczy mi jasny podkład i dzięki ciemnym brwiom, rzesom twarz mi nie niknie

A w ogóle to coś mi się wydaje, że Tobie w tych ciemnych to pewnie dobrze było choć nie widać dokładnie twarzy.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 14:06   #782
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja teraz mocniej maluję oczy, żeby w ogóle były zaakcentowane ... A wtedy nie musiałam. Na pewno je przyciemnię, kupię ten Wellaton, jest łagodny dość... Tylko nie jestem pewna czy do tej fryzki nie mam jeszcze za krótkich włosów?
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:52   #783
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

kochane a ja mam takie pytanko, mianowicie;
fryzjerka pomalowała mi wlosy po dekoloryzacji na nie wiem jaki kolor, no ale w efekcie mam 3 kolory na glowie, rudy - tak jakby odrosty, zolty na srodku, i na koncowkach ciemny rudy. (zreszta zdjecia wrzucalam kilka stron wczesniej)
kupilam sobie szampon joanny ultra color system do eliminowania zoltawego odcienia włosów. myslicie ze pomoze cos na moje kudełki? [rzedewczystkim chodzi mi o tą zołc, i mam cicha nadzieje, żeby mi troszke rozjasnil koncówki.
co o tym myslicie ?
buziaki ;*
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:55   #784
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

karoolecka.
Wydaje mi się, ze troszke zniweluje, ale nie byłabym tego taka do końca pewna...
Najważniejsze, byś nie farbowała teraz włosów tylko odczekała,...No chyba, ze jak tak bardzo przeszkadza to moze szamponetka ? 4-6 myć ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:00   #785
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
kochane a ja mam takie pytanko, mianowicie;
fryzjerka pomalowała mi wlosy po dekoloryzacji na nie wiem jaki kolor, no ale w efekcie mam 3 kolory na glowie, rudy - tak jakby odrosty, zolty na srodku, i na koncowkach ciemny rudy. (zreszta zdjecia wrzucalam kilka stron wczesniej)
kupilam sobie szampon joanny ultra color system do eliminowania zoltawego odcienia włosów. myslicie ze pomoze cos na moje kudełki? [rzedewczystkim chodzi mi o tą zołc, i mam cicha nadzieje, żeby mi troszke rozjasnil koncówki.
co o tym myslicie ?
buziaki ;*
szampon może pomóc ale jak się dłużej go potrzyma na włosach, jednak muszę ostrzec, że ten szampon mocno przesusza. ja widzę dużo lepsze rezultaty przede wszystkim po płukance srebrnej Celii, szampon to tylko dodatek.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:07   #786
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

bernadka20 3 lipca mam wesele i jesli szampon zbytnio nie pomoze to bd zmuszona pofarbować na .. chyba miodowy blond, ale to przed samym weselem . nie moge się przestawić na ten rudawy blond, placze z żalu na widok każdej ciemnowłosej dziewczyny
charliee właśnie czytałam recenzje na wizażu, ale mam zamiar użyć go ze 3 razy, zobaczymy może pomoże jesli nie to kupie tą płukanke

dzieki kochane za odp

Edytowane przez karoolecka
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:08
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:13   #787
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Karoolecka ja wręcz przeciwnie. Ciesze sie z rudych włosów )
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 16:01   #788
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A jak myslicie co wyjdzie z dekoloryzacji czerwonych wlosow? Idiotycznie czuje sie jak slonce przyswieci i ta czerwien robi sie taka oczoje... ;(. Mialam juz fajnie zmyta farbe po pol rocznej przerwie w farbowaniu i w kwietniu nie wytrzymalam i znow kupilam czerwien. Plus taki ze kupilam inna farbe niz garnier i ta wella szybko mi sie zmyla u gory tak do brwi do rudego ( reszta jest intensywnie czerwona). Musze cos z tym zrobic bo nie wyobrazam sobie slubu z tymi wlosami! Kiedys juz u fryzjera sciagalam czarna pallete. Teraz chce sama sprobowac.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:59   #789
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
A jak myslicie co wyjdzie z dekoloryzacji czerwonych wlosow? Idiotycznie czuje sie jak slonce przyswieci i ta czerwien robi sie taka oczoje... ;(. Mialam juz fajnie zmyta farbe po pol rocznej przerwie w farbowaniu i w kwietniu nie wytrzymalam i znow kupilam czerwien. Plus taki ze kupilam inna farbe niz garnier i ta wella szybko mi sie zmyla u gory tak do brwi do rudego ( reszta jest intensywnie czerwona). Musze cos z tym zrobic bo nie wyobrazam sobie slubu z tymi wlosami! Kiedys juz u fryzjera sciagalam czarna pallete. Teraz chce sama sprobowac.
wróć pare stron wcześniej i zobaczysz bo były wklejane fotki
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:12   #790
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
A jak myslicie co wyjdzie z dekoloryzacji czerwonych wlosow? Idiotycznie czuje sie jak slonce przyswieci i ta czerwien robi sie taka oczoje... ;(. Mialam juz fajnie zmyta farbe po pol rocznej przerwie w farbowaniu i w kwietniu nie wytrzymalam i znow kupilam czerwien. Plus taki ze kupilam inna farbe niz garnier i ta wella szybko mi sie zmyla u gory tak do brwi do rudego ( reszta jest intensywnie czerwona). Musze cos z tym zrobic bo nie wyobrazam sobie slubu z tymi wlosami! Kiedys juz u fryzjera sciagalam czarna pallete. Teraz chce sama sprobowac.

Pewnie będziesz miała zamiast czerwieni wściekłą marchew... ja po rozjaśnianiu z brązu miałam marchewkę z prześwitami blodnu, ale ponoć między rozjaśnianiem a dekoloryzacją jest różnica także nie wiem. Zresztą zależy jakiego preparatu użyjesz. A w ogóle to w podpisie widzę, że jesteś w ciąży? Nie orientuję się w temacie, ale chyba w czasie ciąży lepiej nie ryzykować z takimi zabiegami?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:56   #791
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Caly watek przejrzalam juz wczesniej, chyba przegapilam te zdjecia. Musze jeszcze do nich wrocic. Co do ciazy to sie zgadza. Szukalam informacji na ten temat i zdania sa podzielone. Nie wiadomo czy ma to wplyw jakis na dzieciatko i na wszelki wypadek sie zaleca odczekanie z takimi zabiegami. Slyszalam ze w ciazy przez hormony moze efekt inny wyjsc. W pierwszej ciazy w drugim trymestrze farbowalam wlosy i mam zdrowa coreczke. Teraz mysle ze tez nie zaszkodzi. Chce w dniu slubu wygladac lepiej niz obecnie...
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:27   #792
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Caly watek przejrzalam juz wczesniej, chyba przegapilam te zdjecia. Musze jeszcze do nich wrocic. Co do ciazy to sie zgadza. Szukalam informacji na ten temat i zdania sa podzielone. Nie wiadomo czy ma to wplyw jakis na dzieciatko i na wszelki wypadek sie zaleca odczekanie z takimi zabiegami. Slyszalam ze w ciazy przez hormony moze efekt inny wyjsc. W pierwszej ciazy w drugim trymestrze farbowalam wlosy i mam zdrowa coreczke. Teraz mysle ze tez nie zaszkodzi. Chce w dniu slubu wygladac lepiej niz obecnie...
wydaje mi się, że dekoloryzacja to jest ogromny wpływ chemiczny na włosy, więc na dzieciątko na pewno też.. moim zdaniem jest to zły pomysł, z takim zabiegem w czasie ciąży moze przed slubem umaluj wlosy szamponetką ?
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:10   #793
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Włosy są TWOREM MARTWYM! Prócz cebulki, a dekolor działa na ta martwa część! tam gdzie jest sztuczny pigment! zreszta na kazdym specyfiku kosmetycznym jest napisane czy może byc używane, czy nie, zresztą jak ma się watpliwość to można obdzwonić fryzjerów w miescie i sie spytać czy wolno w czasie ciaży cokolwiek robić czy nie. Proste.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Odradzacie dekolor a sugerujecie szamponetke? Nie wiem co jest wieksza chemią. Chyba ta szamponetka, bo po trzech dekolorach Renee Blanche wlosy mialam lsniace a po szamponetce myslałam, że mi wszystkiew ypadną!
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:24   #794
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej Zamarzyła mi się zmiana z farbowanego brązu na farbowany blond mój naturalny kolor to brąz, taki ani specjalnie jasny, ani ciemny. Rok temu rozjaśniałam włosy, aktualnie farbuję je na brąz, końce są naprawdę ciemne. Chciałam na to wszystko położyć jakiś silny rozjaśniacz, ale po lekturze wątku doszłam do wniosku że to by nie była najlepsza koncepcja Pewnie kupię dekoloryzator Chantal albo Renee Blanche (absolutnie nie mam pojęcia który wybrać) i potem na to położę farbę.
Jak dobrze że jest ten wątek
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:41   #795
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny ze 4-5 miesięcy temu byłam na dekoloryzacji z czarnego na rudy (o mamo co ja zrobiłam! ). Dekoloryzacja u fryzjerki praktycznie nie zniszczyła mi włosów (moja koleżanka zrobiła zwykłym drogeryjnym i miała taki sam efekt, ale cóż...) więc w zasadzie nie mam na co narzekać, ale... Nie chcę już rudego... Jakoś z miesiąc temu położyłam sobie jaśniutki popielaty brąz żeby zniwelował ten rudy pigment, ale ten niestety przebił... Chciałabym się dowiedzieć jak mogę z tego koloru wrócić do blondu?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:56   #796
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Włosy są TWOREM MARTWYM! Prócz cebulki, a dekolor działa na ta martwa część! tam gdzie jest sztuczny pigment! zreszta na kazdym specyfiku kosmetycznym jest napisane czy może byc używane, czy nie, zresztą jak ma się watpliwość to można obdzwonić fryzjerów w miescie i sie spytać czy wolno w czasie ciaży cokolwiek robić czy nie. Proste.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Odradzacie dekolor a sugerujecie szamponetke? Nie wiem co jest wieksza chemią. Chyba ta szamponetka, bo po trzech dekolorach Renee Blanche wlosy mialam lsniace a po szamponetce myslałam, że mi wszystkiew ypadną!

mi tam szamponetki nigdy nie zaszkodziły, a nie sorki no może raz jak sobie położyłam Palette czekoladowy brąz do 24 myć, włosy zaczęły wypadać jak szalone przez pierwszy tydzień, ale po paru dniach było ok

ja tam nikomu nic nie sugeruję, tylko może w razie co lepiej się dowiedzieć, bo gdzieś tam się spotkałam z opinią, że lepiej się wstrzymac w ciąży, ale ja tam zielona jestem w takie tematy więc się już nie udzielam


Informuję, że ja już ponad 3 tygodnie po rozjaśnianiu z brązu na blond, a włosy są w zadziwiająco dobrym stanie choć były trochę przesuszone na początku, ale doprowadziłam je do porządku.
Cieszę się, że zdecydowałam się je rozjaśnić, bo udało mi się za pierwszym razem dojść do wymarzonego odcienia. Niby rozjaśnianie to zło, ale u mnie to było raz a dobrze i włosy mam kondycyjnie teraz takie same jak przed rozjaśnianiem
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:22   #797
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja chwilowo przestałam bawić się w samodzielne rozjasnianie, bo wyjechałam i nie mam teraz do tego warunków i możliwości. Włosy mam teraz brązowo-czarne, na odrostach jaśniejsze. Po paru miesiącach wróce do eksperymentów chcę KARMEL
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 12:54   #798
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przykrycie tej czerwieni inna farba nic nie da bo w swietle i tak wlosy beda sie mienily na czerwono. Poza tym musialabym ciemnym to zakrywac a mi ciemne nie pasuja.Ja myslalam zeby mi kuzynka przed domem ten dekolor zrobila bym nie wdychala smrodu . Ktory dekoloryzator byscie polecily? Czytam i czytam i juz sie gubie.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 12:59   #799
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja się wkurzyłam na moje żółtko na głowie, bo pasma zaczęły mi żółknąć i w ogóle mi nie pasuja a o czym już wspomniałam ;P i postanowiłam przyciemnić, jednak nie rzucam sie od razu na ciemny brąz czy czerń znowu... Byłam poszukać koloru zbliżonego do moich BRWI i odrostów, tak poleciła mi pani która obsługiwała stanowisko... I znalazła, i faktycznie idealny odcień, przynajmniej na opakowaniu Garnier 100% Color - szatyn opalizujący, ekstra naturalny i chłodny odcień... I chyba dziś już sobie zrobę ten kolorek
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 15:07   #800
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nom i zapewne wyjdzie Ci strasznie ciemny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:13   #801
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nom i zapewne wyjdzie Ci strasznie ciemny
Mam ciemna oprawe oczu, możesz wyjść i czarny i tak będzie dobrze (:
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:06   #802
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nom i zapewne wyjdzie Ci strasznie ciemny
Ja się z tobą nie zgodzę. Miałam taką sytuację jak Szafranowa i nie wyszedł ciemny. Właśnie taki jak na opakowaniu, nie był ciemniejszy.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:20   #803
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zrobiłam, trzymałam 20 minut... Efekt - rewelka!! Idealnie dopasowany kolor do moich brwi i odrostów! Nareszcie bez czerwonych ani żółtych akcentów! Moge powiedzieć, że po długich męczarniach i osiagnięciu wszystkich kolorów tęczy na głowie - wreszcie mam własny naturalny odcień
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:38   #804
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Zrobiłam, trzymałam 20 minut... Efekt - rewelka!! Idealnie dopasowany kolor do moich brwi i odrostów! Nareszcie bez czerwonych ani żółtych akcentów! Moge powiedzieć, że po długich męczarniach i osiagnięciu wszystkich kolorów tęczy na głowie - wreszcie mam własny naturalny odcień


wklej zdjecia
ja tez chyba jeszcze przyciemnie włoski ale to powoli
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:52   #805
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
Ja się z tobą nie zgodzę. Miałam taką sytuację jak Szafranowa i nie wyszedł ciemny. Właśnie taki jak na opakowaniu, nie był ciemniejszy.
jak ktoś ma jasne włosy to wszystkie farby chwytają mocno i zazwyczaj wychodzą ciemniej. Ale może ta jest fenomenem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 14:28   #806
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny kochane, POMOCY!

Mój naturalny kolor włosów to blond, taki trochę ciemny. Zachciało mi się, któregoś dnia jasnego balejażu i przez 3 lata biegałam do fryzjera. Włosy w pewnym momencie miałam prawie białe i nagle zapragnęłam z powrotem wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Fryzjerka nałożyła mi farbę i efekt był naprawdę bardzo zadowalający, ale jednak nie czułam się z tym kolorem dobrze. Po jakimś czasie znowu zapragnęła wrócić do mojego jaśniutkiego blondu. Udałam się więc znowu do fryzjera, zrobiła mi balejaż i był bardzo ładny, nie taki biały tylko wyglądał naturalnie. Kiedy pojawił się odrost stwierdziłam, że nie chcę włosów wysuszać rozjaśniaczem i sama poszłam do sklepu, wybrałam farbę Londy "Miodowy blond". Pofarbowałam i wyszedł naprawdę ładny, ciepły kolor. Niestety po jakichś dwóch tygodniach "zrudział", więc znowu wycieczka do sklepu. Wybrałam Londę ale tym razem "perłowy blond" i byłam po prostu zachwycona! Zarówno kolorem (piękny, naturalny, jasny jak na pudełku) jak i tym, że włosy były mięciutkie i lśniące.
Niestety odrost jest nieunikniony. Poszłam więc do sklepu, ale nie było mojej Londy, wybrałam więc Garniera "jasny blond". Pofarbowałam, spłukałam i po prostu się przeraziłam! Moje włosy są koloru ciemny blond, a w sztucznym świetle wyglądają na zielonkawe

Co mi radzicie kochane? Dekoloryzację, aby "zdjąć" ten kolor czy może mycie głowy jakieś 2 razy dziennie i czekanie aż kolor się nieco wypłucze, abym mogła znowu pofarbować włosy moją Londą?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:16   #807
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jestem już po
Dołączone zdjęcia to po 2 dekoloryzacjach jedna po drugiej Chantalem Color peel. I z jednej strony jestem zadowolona a z drugiej...;/. Dodam że kolor wyjściowy to ciemny brąz z rudymi refleksami.
Oto Wam opowiem jak to wszystko wyglądało:
Zmieszałam zawartość buteleczek po połowie i położyłam na głowie. Efekt mnie naprawdę zdziwił, myślałam że za pierwszym razem aż tak bardzo farba nie zejdzie. Miałam rudzielca na głowie przy odrostach jaśniej, reszta ciemniejsza. Po zmyciu położyłam resztę mieszanki. Miałam już ładną jaśniutką marcheweczkę. Podobało mi się. Włosy wogóle nie zniszczone! Mięciutkie, błyszczące... Wstawiłam zdjęcia po tym etapie. Jednak wyszedł tu kolor nieco ciemniejszy niż w rzeczywistosci i nie było takich plam tylko brązowo-rude refleksy co wyglądało naturalnie i ładnie.
Teraz włosy wysuszyłam i położyłam farbę rozjaśniającą Garnier Superjasny naturalny blond. Miałam nadzieję że chociaż trochę rozjaśni mi to ten rudy i trochę zbliży mnie do karmelku. I tu się zwiodłam ...
Trzymałam to na głowie około 30 min, z czym ostatnie 5 na odrostach. Włosy mi ściemniały, jedynie odrosty są taki jasniutki rudy jakby blond ;/. Reszta to taki... Kasztanowo-rudy z refleksami.
Zastanawiam się co teraz zrobić, powiedzcie mi dziewczyny czy po tygodniu ( bo chce im dac trochę odpoczynku po tych wszystkich zabiegach) mogę zrobić tą kąpiel rozjaśniającą, i znów położyć jakąś jasną farbę (moze nawet znow rozjaśniającą) ? Czy może jeszcze coś innego, aby zrównać włosy i odrosty, i dojść do wymarzonego karmelu?
Prosze o podpowiedzi jeśli macie na to jakiś pomysł
Jak narazie to wytrzymam trochę z tym co mam na czuprynie, bo nie chcę żeby wszystki włosy wypadły . Jednak nie za długo ;p
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:28   #808
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kingulina2901 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co teraz zrobić, powiedzcie mi dziewczyny czy po tygodniu ( bo chce im dac trochę odpoczynku po tych wszystkich zabiegach) mogę zrobić tą kąpiel rozjaśniającą, i znów położyć jakąś jasną farbę (moze nawet znow rozjaśniającą) ? Czy może jeszcze coś innego, aby zrównać włosy i odrosty, i dojść do wymarzonego karmelu?
Prosze o podpowiedzi jeśli macie na to jakiś pomysł
Jak narazie to wytrzymam trochę z tym co mam na czuprynie, bo nie chcę żeby wszystki włosy wypadły . Jednak nie za długo ;p
Hm...odczekałabym minimum 2 tygodnie. I potem bawiła się z kąpielą rozjaśniającą. A Farbe kupiła nie rozjaśniającą...Tylko taką, która by zrównała.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:19   #809
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja wieczorem w niedzielę zawojuję i położę sobie rozjaśniacz, a w pon. kupię farbę, która mi pokryje to co wyjdzie z rozjaśniania... Nie kupowałam od razu farby bo nie wiem jaki będzie końcowy efekt kiedy to zmyję rozjaśniacz
Obecnie mam włosy trochę jaśniejsze od kinguliny, zdaje mi się, że nawet gdzieś zdjęcie tu wklejałam
Mam nadzieję, że jeszcze w lipcu będę blondyną
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:35   #810
kidk
Przyczajenie
 
Avatar kidk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, POMOCY!

Mój naturalny kolor włosów to blond, taki trochę ciemny. Zachciało mi się, któregoś dnia jasnego balejażu i przez 3 lata biegałam do fryzjera. Włosy w pewnym momencie miałam prawie białe i nagle zapragnęłam z powrotem wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Fryzjerka nałożyła mi farbę i efekt był naprawdę bardzo zadowalający, ale jednak nie czułam się z tym kolorem dobrze. Po jakimś czasie znowu zapragnęła wrócić do mojego jaśniutkiego blondu. Udałam się więc znowu do fryzjera, zrobiła mi balejaż i był bardzo ładny, nie taki biały tylko wyglądał naturalnie. Kiedy pojawił się odrost stwierdziłam, że nie chcę włosów wysuszać rozjaśniaczem i sama poszłam do sklepu, wybrałam farbę Londy "Miodowy blond". Pofarbowałam i wyszedł naprawdę ładny, ciepły kolor. Niestety po jakichś dwóch tygodniach "zrudział", więc znowu wycieczka do sklepu. Wybrałam Londę ale tym razem "perłowy blond" i byłam po prostu zachwycona! Zarówno kolorem (piękny, naturalny, jasny jak na pudełku) jak i tym, że włosy były mięciutkie i lśniące.
Niestety odrost jest nieunikniony. Poszłam więc do sklepu, ale nie było mojej Londy, wybrałam więc Garniera "jasny blond". Pofarbowałam, spłukałam i po prostu się przeraziłam! Moje włosy są koloru ciemny blond, a w sztucznym świetle wyglądają na zielonkawe

Co mi radzicie kochane? Dekoloryzację, aby "zdjąć" ten kolor czy może mycie głowy jakieś 2 razy dziennie i czekanie aż kolor się nieco wypłucze, abym mogła znowu pofarbować włosy moją Londą?
walczę z czymś podobnym ... 3 lata temu udało mi się zejść z czerni na blond. podczas ostatniej wizyty u fryzjera kolor nie wyszedł jak zawsze chłodny jasny tylko ciepły kurczakowy. w ramach reklamacji 5 dni później kobitka zrobiła mi ponownie balejaż i wyszedł piękny, prawie biały kolor. me szczęście trwało całe 3 dni po czym zmieniłam się w drzewo. zmieniwszy specjalistę na bardziej kompetentnego dowiedziałam się, iż przez 2 następne tygodnie muszę się męczyć, myjąc włosy szamponem przeciwłupieżowym co dwa 2, tak by łuski się otworzyły (nawet ocieplanie tonerem nie pomagało) na początku tygodnia idę walczyć dalej ... mimo że nadal przypominam roślinę :[
kidk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.