Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 12:49   #541
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

udało mi się w końcu zakupić krem l`biotica przed chwilą użyłam po raz pierwszy- teraz cierpliwie będę czekać na efekty, olejek rycynowy sam w sobie bardzo mi służył, więc mam nadzieję, że i z kremu będę zadowolona- na pewno jest wygodniejszy w aplikacji niż olejek
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:57   #542
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Mam nadzieję, że ten krem też Wam pomoże . Mnie zaczęły wypadać brwi po narkozie, bo wcześniej miałam je gęste (może aż za bardzo ). Spore prześwity musiałam tuszować cieniem, a teraz lekko je tylko zaznaczę i to wystarczy. Małe włoski nadal rosną i chyba za jakiś czas będę mogła na dobre pożegnać się z kamuflażem . Na pewno zdam relację.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 13:05   #543
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez ciotka_paula Pokaż wiadomość
udało mi się w końcu zakupić krem l`biotica przed chwilą użyłam po raz pierwszy- teraz cierpliwie będę czekać na efekty, olejek rycynowy sam w sobie bardzo mi służył, więc mam nadzieję, że i z kremu będę zadowolona- na pewno jest wygodniejszy w aplikacji niż olejek
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ten krem też Wam pomoże . Mnie zaczęły wypadać brwi po narkozie, bo wcześniej miałam je gęste (może aż za bardzo ). Spore prześwity musiałam tuszować cieniem, a teraz lekko je tylko zaznaczę i to wystarczy. Małe włoski nadal rosną i chyba za jakiś czas będę mogła na dobre pożegnać się z kamuflażem . Na pewno zdam relację.
Trzymam za Was kciuki dziewczyny
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 15:10   #544
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Trzymam za Was kciuki dziewczyny
Dzięki wielkie! Wsparcie się przyda! Szczególnie, że mimo iż nie reguluje ich od kawałka czasu to one dalej są strasznie cienkie- absolutnie nie chcą odrastać
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:22   #545
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ten krem też Wam pomoże . Mnie zaczęły wypadać brwi po narkozie, bo wcześniej miałam je gęste (może aż za bardzo ). Spore prześwity musiałam tuszować cieniem, a teraz lekko je tylko zaznaczę i to wystarczy. Małe włoski nadal rosną i chyba za jakiś czas będę mogła na dobre pożegnać się z kamuflażem . Na pewno zdam relację.
Shazney, a po jakim mniej więcej czasie zauważyłaś pierwsze efekty?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:31   #546
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Laity, po miesiącu. Pojawiły się takie maleńkie włoski, które powoli sobie dalej rosną. Widzę sporą różnicę w wyglądzie moich brwi. Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć przed i teraz, w trakcie "kuracji", no ale nie pomyślałam...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:22   #547
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

A ja mam dość dziwne brwi. Najpierw są ładne, w miarę grube, a potem stopniowo się zwężają i przy końcach są to ledwo widoczne włoski :<
Nie znoszę tego po prostu, stosowałam olejek rycynowy i naftę kosmetyczną, ale efekty tylko takie, że brwi przyciemnione, chociaż za to też jestem wdzięczna.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:07   #548
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
A ja mam dość dziwne brwi. Najpierw są ładne, w miarę grube, a potem stopniowo się zwężają i przy końcach są to ledwo widoczne włoski :<
Nie znoszę tego po prostu, stosowałam olejek rycynowy i naftę kosmetyczną, ale efekty tylko takie, że brwi przyciemnione, chociaż za to też jestem wdzięczna.
Może henna rozwiązałaby Twój problem?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:19   #549
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Może henna rozwiązałaby Twój problem?
Henna fakt, robiłam ją już parę razy, ale nie mogę się jakoś przyzwyczaić, więc zrezygnowałam.. Czasem stosuję makijaż brwi, żeby dobrze to wyglądało, ale wiadomo, że nie zawsze tak robię ;p
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:48   #550
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Henna fakt, robiłam ją już parę razy, ale nie mogę się jakoś przyzwyczaić, więc zrezygnowałam.. Czasem stosuję makijaż brwi, żeby dobrze to wyglądało, ale wiadomo, że nie zawsze tak robię ;p
Pozostaje makijaż permanentny
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:52   #551
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Laity, po miesiącu. Pojawiły się takie maleńkie włoski, które powoli sobie dalej rosną. Widzę sporą różnicę w wyglądzie moich brwi. Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć przed i teraz, w trakcie "kuracji", no ale nie pomyślałam...
Szybko. U mnie kiepsko z regularnością stosowania tego kremu, więc zbyt prędko efektów nie będzie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 21:11   #552
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Pozostaje makijaż permanentny
Haha no w ostateczności,ale w wieku 17lat to mnie mama wyśmieje, zresztą słusznie Myślę, że wole się pomęczyć z tymi dziwadełkami Może olejek rycynowy zbyt krótko stosowałam, żeby zauważyć jakieś efekty? Popróbuję jeszcze.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:54   #553
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

przyłączam się do wątku...moje brwi są strasznie słabe i takie jakieś mysie, mam silne, ciemne włosy, ładne rzęsy, a moje brwi to porażka!!! zapuszczam je i stosuję olejek rycynowy...mam nadzieję, że pozytywne opinie odnośnie jego stosowania, sprawdzą się i u mnie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:55   #554
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Szybko. U mnie kiepsko z regularnością stosowania tego kremu, więc zbyt prędko efektów nie będzie
Ja smaruję codziennie (na noc) i nie całe brwi, ale tylko w te miejsca, gdzie są prześwity.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:47   #555
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Witam, mogę też się przyłączyć?
Zdecydowałam, że od dzisiaj zapuszczam, a do mojej decyzji przyczyniły się dwie rzeczy: komentarz mojego taty "ale żeś sobie autostrade między oczami zrobiła!" no i fakt ze przez skubanie i regulowanie odsłoniłam moją powypadkową bliznę na której włoski nie chcą rosnąć za gęsto Zaraz biorę się za czytanie reszty tego wątku, ale widzę że nie jestem sama
Pozdrawiam i do usłyszenia
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:16   #556
ewelina120333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Hej dziewczyny dołączam do Was ! Kurcze ja to dopiero zawaliłam sprawę... Brwi reguluje juz ładnych pare lat od dziecka miałam takie krzaki, ale to po tacie . Mój bład polegał na tym, że od początku regulowałam je od góry no i tak to trwał i trwało.. ostatnio byłam u kosmetyczki i powiedziała ze to strasznie pomniejsza mi oczy, które i tak są małe na dodatek z opadniętą powieką. Przyznała, że skoro trwa to już parę lat to ciężko będzie coś z tym zrobić. Ale może warto spróbować ? Tylko powiedzcie mi jedno. Jak sobie z tym radzicie ? Bo ja od kilku dni nie "wyrywam" i nie mogę patrzeć w lustro ! a jak mam gdzieś wyjść to jestem chora....
ewelina120333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:29   #557
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez ewelina120333 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dołączam do Was ! Kurcze ja to dopiero zawaliłam sprawę... Brwi reguluje juz ładnych pare lat od dziecka miałam takie krzaki, ale to po tacie . Mój bład polegał na tym, że od początku regulowałam je od góry no i tak to trwał i trwało.. ostatnio byłam u kosmetyczki i powiedziała ze to strasznie pomniejsza mi oczy, które i tak są małe na dodatek z opadniętą powieką. Przyznała, że skoro trwa to już parę lat to ciężko będzie coś z tym zrobić. Ale może warto spróbować ? Tylko powiedzcie mi jedno. Jak sobie z tym radzicie ? Bo ja od kilku dni nie "wyrywam" i nie mogę patrzeć w lustro ! a jak mam gdzieś wyjść to jestem chora....
Możesz spróbować zakamuflować to makijażem, może zakryć grzywką, jeśli ją masz. Trzeba się po prostu przemęczyć, innego wyjścia nie ma
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:22   #558
ewelina120333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

grzywke posiadam na szczescie postaram sie jakos to znieść. Trzymam kciuki za reszte !
ewelina120333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 22:04   #559
Nymphaea
Przyczajenie
 
Avatar Nymphaea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Dołączam się. Zawsze miałam gęste i ciemne brwi, ale wystarczyło, że raz zbyt gorliwie je powyrywałam i już nie odrosły. Nadal wyglądają w miarę normalnie, ale to już tylko cień moich dawnych brwi. W dodatku lewa brew jest rzadsza niż prawa. Używałam różnych odżywek i oleju rycynowego, ale nie pomogło. Dwa dni temu zaczęłam używać Loxonu 2%, po tym, jak dowiedziałam się z internetu, że Minoxidil dobrze wpływa na porost brwi. Na razie oczywiście nie widzę żadnych efektów, ale jak tylko będą, to się odezwę. Martwię się tylko trochę, bo przeczytałam trochę amerykańskich dyskusji w internecie na temat stosowania Minoxidilu na brwi i niektóre kobiety pisały, że w wyniku kuracji owłosienie pojawiło im się na całej twarzy. Co prawda one używają stężenia 5% (dla mężczyzn), bo twierdzą, że 2% nie działa na brwi, ale i tak zaczęłam się martwić. Tak czy inaczej, poużywam Loxonu jeszcze jakiś czas i zobaczę, co się będzie działo. Na polskich forach nikt o takich skutkach ubocznych nie wspominał.
Nymphaea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 10:07   #560
Paulinee__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Wizażanki, chyba muszę dołączyć
Od dawien dawna, jak sięgam pamięcią dobijało mnie to, że mam czarne brwi do średnio ciemnych blond włosów. Stroniłam raczej od kosmetyczek i wyrywałam jedynie odrosty od dołu i to wystarczało, nie wyglądało to źle.
Ostatnio zupełnie nie wiem jakim cudem, ale brwi poodrastały mi chyba w trybie natychmiastowym, bo zaniedbałam je na jakiś czas i już nie widziałam, co było odrostami a co częścią brwi. Wybrałam się do rzekomo polecanej kosmetyczki, ale ona nie słuchając nawet tego co mówię (że chciałabym je wydepilować pęsetą), stwierdziła, że nie ma innego wyjścia niż wosk (mam dziwne wrażenie, że jej się po prostu nie chciało, no ale...). W tej sytuacji po prostu spanikowałam i jej podziękowałam.
Wróciłam do domu i podkuszona przez rodzicielkę zajęłam się tym sama, jak kiedyś. Nie wiem dlaczego po wyrwaniu tego, co zawsze zaczęłam wyglądać jak wiecznie zdziwiona i czuję się po prostu fatalnie... Nie wiem czy mam je zapuszczać, a potem poszukać innej kosmetyczki/namówić jakąś wprawioną koleżankę czy jeszcze co innego robić... Mam brwi naturalnie w dosyć "uniesionym" kształcie, bardzo bym chciała,żeby były proste, ale czy to da się w ogóle jakoś zrobić? W dodatku lewa brew jest rzadsza i się przestała w ogóle układać... Pomocy
Paulinee__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:20   #561
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Ja swoich brwi nie ruszam (nie mam im nic do zarzucenia, nawet troche jestem zawiedziona, ze nie mam krzaczastych ), wiec nie zapuszczam, ale
1. trzymam kciuki
2. jesli to kogos pocieszy - jako nastolatka bawilam sie golarka (diabli wiedza, co mi w glowie siedzialo) i "chcialam zobaczyc, co bedzie", no i zobaczylam. Zgolilam sobie polowe prawej brwi. I pal szesc! Wygladalam kretynsko, ale nie dostatecznie kretynsko, bo postanowilam zrobic tak, zeby druga pasowala...
Wygladalam jakis czas jak z komedii francuskiej niskiego lotu.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:25   #562
aiclo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

hej dziewczyny!
Dołączę do Was
Od chyba dziesięciu już lat robię sobie sama różne eksperymenty z brwiami.. (w sensie sama depiluję i nadaję kształt). Jak się możecie domyślić różnie bywało, a teraz moje brwi są po prostu LICHE i jeszcze brzydki mają kształt. Ogólnie bardzo żałuję, bo miałam czaarniutkie gęste brwi i mogły by być naprawdę piękne... ale dopiero niedawno do mnie to dotarło.
No nic, od miesiąca nic nie wyrywam (poza tym między oczami), nacieram olejkiem rycynowym i słuchajcie, wymyśliłam jeszcze wcieranie Seboradinu Lotionu z czarną rzodkwią w te miejsca, gdzie mi już nic nie chce rosnąć (ogólnie używam go na włosy i jest świetny, mnóstwo baby hair). I WIDAĆ JUŻ EFEKTY! (malutkie, ale jednak coś zaczęło rosnąć w zuuupełnie łysych miejscach).
Także sprzedaję swój patent
Noo a potem pobiegnę do jakiejś kosmetyczki i mam nadzieję, że będzie pięknie
aiclo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 09:44   #563
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

I ja postanowiłam zapuścić brwi
Chcę troszku grubsze i dłuższe-bo kosmetyczki coś mi za bardzo wyregulowały
Od 2 miesięcy już nie wyrywałam-a tak co 2 tyg chodziłam
Najgorsze jest to ,że niemiłosiernie korci mnie ,żeby już wyregulować
Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze
Okropnie wyglądają brwi zarośnięte jak krzaki

Mam nadzieję ,że warto się przemęczyć i efekt końcowy będzie zachwycający
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:17   #564
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Witajcie
Już dawno chciałam dodać post na temat zapuszczania brwi bo moja droga też nie była łatwa przede wszystkim liczy się wytrwałość ktora idzie w parze z motywacją!
Kiedy zaczelam obcować z pęsetą? to były czasy liceum, kiedy wydawało mi się ze im ciensze brwi tym oko ładniej wygląda itp Brwi były cieniutkie i lichutkie
W wieku 20 lat chyba juz dojrzalam do tego azeby powrocic do mojego naturalnego kształtu Pęsete schowałam głeboko do kuferka i zaczełam kuracje olejkiem rycynowym( o ktorym dowiedzialam sie oczywiscie na wizazu) Po ok 2 tyg brwi stały się grubsze i ciemniejsze nie odrastały jednak tak szybko W tym czasie piłam różne ziółka typu skrzyp, pokrzywa
Nastepnie zaczelam smarowac brwi i rzesy kapsulkami Dermogal A+E o i tutaj juz widzialam efekty jak rosly nowe włoski
Nie mowie ze chodzilam jak mamut zarosnieta ale wtedy zaczelam TYLKO i wylacznie dolna czesc pod lukiem brwiowym skalpowac z włosków (tylko tych bardzo rzucających sie w oczy)
Kiedy widzialam juz ze mam brwi udałam się do kosmetyczki która nadała im jeden ksztalt i jedna linie do ktorej teraz tylko wykonuje kosmetyczne poprawki pęseta( moze raz w tyg)
W tej chwili jestem po kuracji smarowaniem kremem do rzes l'biotica i jestem zadowolona Brwi wyglądaja po ludzku i nigdy wiecej nie bede sie oszpecac Cos tam wygrzebalam ze zdjec wiec moze zobaczycie roznice przed/po Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki za Wasze i swoje brewki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (30,6 KB, 195 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:21
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:22   #565
aiclo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Witajcie
Już dawno chciałam dodać post na temat zapuszczania brwi bo moja droga też nie była łatwa przede wszystkim liczy się wytrwałość ktora idzie w parze z motywacją!
Kiedy zaczelam obcować z pęsetą? to były czasy liceum, kiedy wydawało mi się ze im ciensze brwi tym oko ładniej wygląda itp Brwi były cieniutkie i lichutkie
W wieku 20 lat chyba juz dojrzalam do tego azeby powrocic do mojego naturalnego kształtu Pęsete schowałam głeboko do kuferka i zaczełam kuracje olejkiem rycynowym( o ktorym dowiedzialam sie oczywiscie na wizazu) Po ok 2 tyg brwi stały się grubsze i ciemniejsze nie odrastały jednak tak szybko W tym czasie piłam różne ziółka typu skrzyp, pokrzywa
Nastepnie zaczelam smarowac brwi i rzesy kapsulkami Dermogal A+E o i tutaj juz widzialam efekty jak rosly nowe włoski
Nie mowie ze chodzilam jak mamut zarosnieta ale wtedy zaczelam TYLKO i wylacznie dolna czesc pod lukiem brwiowym skalpowac z włosków (tylko tych bardzo rzucających sie w oczy)
Kiedy widzialam juz ze mam brwi udałam się do kosmetyczki która nadała im jeden ksztalt i jedna linie do ktorej teraz tylko wykonuje kosmetyczne poprawki pęseta( moze raz w tyg)
W tej chwili jestem po kuracji smarowaniem kremem do rzes l'biotica i jestem zadowolona Brwi wyglądaja po ludzku i nigdy wiecej nie bede sie oszpecac Cos tam wygrzebalam ze zdjec wiec moze zobaczycie roznice przed/po Pozdrawiam Was ciepło i trzymam kciuki za Wasze i swoje brewki
WOW, ale Ci piękne odrosły! mega ładniutkie. Takie bym coś chciała osiągnąć (a wierz mi, przed zapuszczaniem miałam jeszcze gorsze niż Ty na 1 zdjeciu, teraz jest ciutkę lepiej).
Co to za kapsułki Dermogal? W aptece kupowałaś? I tak codziennie jedna wcierałaś??
aiclo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 15:22   #566
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez aiclo Pokaż wiadomość
WOW, ale Ci piękne odrosły! mega ładniutkie. Takie bym coś chciała osiągnąć (a wierz mi, przed zapuszczaniem miałam jeszcze gorsze niż Ty na 1 zdjeciu, teraz jest ciutkę lepiej).
Co to za kapsułki Dermogal? W aptece kupowałaś? I tak codziennie jedna wcierałaś??
Dziękuję tak w aptece Miałam mozliwość je zamówić od producenta coś około 8zł za prawie 50 rybek w opakowaniu, także naprawdę się opłaca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...twist-off.html Wcierałam nie codziennie Jakoś 3 razy w tygodniu(1 rybka wystarcza u mnie na 2 aplikacje) i strałam się robić to na wieczór przed snem Rano kiedy się budziłam widziałam odrazu roznice bo brwi były sztywniejsze czyli z pewnosca od cebulek włoski się wzmocniły
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2012-09-16 o 15:24
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 09:33   #567
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Hejka Ja zaczełąm sie skubać jakieś 1-2 lata temu. Potem dziwiłam sie, ze mam takie liche brwi, a po prostu przez skubanie były osłabione, cienkie. Przestałam skubać. Nie stosowałam żadnych cudów typu rycyna(choć zamierzam od dzis), ale różnica jest wielka! To niesamowite jak twarz się odmieniła, kiedyś nie wyszłabym z domu bez podkreślonych kredką brwi, dziś są na tyle gęste, że wyglądają na ciemniejsze i ładnie oprawiają oko. Od razu fajniej wygląda twarz. Jak się popatrzy na modelki to mają one raczej grubsze brwi, swoje naturalne. Bo tak naprawdę nie zawsze trzeba "skubać", u mnie np to kwestia paru włosków nie tam gdzie trzeba i starczy. Niepotrzebnie kombinowałam z wyrywaniem tylu włosków. Teraz w końcu wyglądam normalnie.
Co nie znaczy, że kiedyś miałam ledwie widoczne kreseczki-w makijaży było ok. Tylko bez niego jakoś tak...mdło.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 15:58   #568
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Hejka Ja zaczełąm sie skubać jakieś 1-2 lata temu. Potem dziwiłam sie, ze mam takie liche brwi, a po prostu przez skubanie były osłabione, cienkie. Przestałam skubać. Nie stosowałam żadnych cudów typu rycyna(choć zamierzam od dzis), ale różnica jest wielka! To niesamowite jak twarz się odmieniła, kiedyś nie wyszłabym z domu bez podkreślonych kredką brwi, dziś są na tyle gęste, że wyglądają na ciemniejsze i ładnie oprawiają oko. Od razu fajniej wygląda twarz. Jak się popatrzy na modelki to mają one raczej grubsze brwi, swoje naturalne. Bo tak naprawdę nie zawsze trzeba "skubać", u mnie np to kwestia paru włosków nie tam gdzie trzeba i starczy. Niepotrzebnie kombinowałam z wyrywaniem tylu włosków. Teraz w końcu wyglądam normalnie.
Co nie znaczy, że kiedyś miałam ledwie widoczne kreseczki-w makijaży było ok. Tylko bez niego jakoś tak...mdło.
W szkole podstawowej dzieciaki wyśmiewały się ze mnie, że mam grube brwi. Spowodowało to, że któregoś pięknego dnia wyrwałam je prawie całe. Oczywiście, od tamtego czasu odrosły, ale już nie są takie same. Nie układają się, są różnej długości, "nie leżą" - muszę posiłkować się żelami i woskami.

Mnie pomógł krem L'biotica.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:30   #569
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

7 miesiąc mija od ost. regulacji brwi.. I nic -kompletnie nic nie rośnie

-Loxon
-Alpicort e
-olejek rycynowy
-l'biotica
Nic nie pomogły. Znalazłam przed chwilą odżywkę Revitalash z tego co widziałam pomógł dziewczynom ładnie zapuścić brwi i rzęsy... Ale jest jeden minus-cena 290zł!!!!!!

Trochę głupotą jest wydanie takiej sumy na preparat ,który nie ma pewności czy pomoże.. Ale jestem tak zdesperowana.. ze chyba kupie
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:20   #570
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Zapuszczam BRWI!!!!!! Czy ktoś ze mną?

Czy ktoś tu jeszcze jest i zapuszcza brwi ?

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
7 miesiąc mija od ost. regulacji brwi.. I nic -kompletnie nic nie rośnie

-Loxon
-Alpicort e
-olejek rycynowy
-l'biotica
Nic nie pomogły. Znalazłam przed chwilą odżywkę Revitalash z tego co widziałam pomógł dziewczynom ładnie zapuścić brwi i rzęsy... Ale jest jeden minus-cena 290zł!!!!!!

Trochę głupotą jest wydanie takiej sumy na preparat ,który nie ma pewności czy pomoże.. Ale jestem tak zdesperowana.. ze chyba kupie
Kupiłaś wkońcu REVITALASH? są jakies efekty
__________________
nowy cel POLE DANCE
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-31 20:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.