Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-09-24, 17:50   #1621
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetki...

na szamponetkê najleposzy jest szampon przeciw³upiezowy ja mia³am szampon na 24 mycia i po miesiacu stosowania prawie zapomnia³am ¿e mia³am inny kolor ale to zalezy od w³osów
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-25, 13:44   #1622
mynameisfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Hejka! Mam ma³e pytanko do was..

Otó¿ chodzi o szaponetki z Joanny wypróbowa³am ju¿ kiedy¶ ten produkt i by³am z niego zadowolona. U¿y³am wtedy kawowego br±zu na mój naturalny kolor (co¶ oko³o cieny blon, a jasny br±z to mój naturalny kolor).

Od tego czau farbowa³am 2 razy w³osy farb± bez AMONIAKU z Lorela (nie jestem zadowolona z tej farby) i nie zmy³a mi siê do koñca.

Chcia³abym zrobiæ sobie ponownie w³osy szamponetka, bo na krótko równie¿ br±z ale ja¶niejszy od kawowego. Powinien siê zmyæ, nie??

A mo¿e przy okazji zadzia³a³ by jako¶ na tego Loreala?? Jak s±dzicie??

Czekam na odpowiedzi...
mynameisfly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-25, 14:35   #1623
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

my¶lê ¿e nie powinno byc problemu ze zmywaniem, u mnie zawsze siê ³atwo zmywa, ale to zalezy od w³osów.. zawsze mozesz krócej potrzymac i wtedy kolor tez bedzie mniej trwaly ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-28, 12:58   #1624
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

W±tek trochê stary, ale mo¿e kto¶ mi pomo¿e Nom wiêc mój naturalny kolor w³osów to ciemny br±z. Ogólnie jestem z niego zadowolona, tylko ¿e... latem s³oneczko na mojej g³owie zrobi³o swoje. Z wierzchu mam rudawe w³osy (!) w³±sciwie poblask. A pod spodem mój naturalny kolor. Chcia³abym je szybko przyciemniæ, tak aby by³y w kolorze ciemny br±z. ¯adne p³ukanki zio³owe na mnie nie dzia³aj± za bardzo ;P Zastanawiam siê na d olejkiem rycynowym. Podobno przyspiesza porost w³osów, ale czyta³am o jego w³a¶ciwo¶ciach przyciemniaj±cych. Jak to jest z tym olejkiem?
I kusi mnie szamponetka w kolorze ciemny br±z. I mam do Was parê pyt.:
1) Jakiej firmy szamponetki s± najlepsze?
2) Czy gdy szamponetka siê zmyje zostawi rudawy poblask? (kiedy¶ zrobi³am sobie czerwone pasemko na moich naturalnych w³osach i potem musia³am znosiæ rudawy kosmyk)
3) Nie chcê wielkiej zmiany koloru, tylko ten poblask zamaskowaæ, nie mo¿e byæ du¿ej ró¿nicy ¿eby nauczyciele sie nie czepiali (mam 14 latek ;P) i ¿eby rodzice za bardzo sie nie zczaili ¿e farbowa³am
4) Jaki odcieñ by³by najlepszy?
Liczê na Wasz± pomoc i z góry dziêkujê za odp. *
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-28, 14:57   #1625
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

szapoonetka w kolorze ciemny br±z zakryje rudy poblask ale na krótko, jezeli chesz przyciemniæ trwale na ciemny br±z mo¿e poprostu rób sobie przez 2 tyg codziennie p³ukankê z³upin orzechów w³aoskich nie znam innego,, dobrego sosobu kóry siê sprawdzi. Co do olejku rycynowego to raczej nie jest dobry pomys³ poniewa¿ kiedys u¿ywa³am go jako odzywki nawilzaj±cej i wtedy nie zauwa¿y³am ¿eby mój kolor w³osów siê jako¶ specjalnie zmieni³ . Wiêc nie liczy³abym na Twoim miejscu na efekty, a w³osy tez mam brazowe.
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-28, 15:53   #1626
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

A mogê prosiæ o szczegó³y co do tej p³ukanki z orzechów?
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-28, 18:07   #1627
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Ja Wam radze zastanówcie sie zanim pofarbujecie... Ja miesiac temu farbowalam Lorealem do 28 myc, myje wlosy codzinnie i kolor w ogole sie nie zmy³.. A podobno szampony z kwasami owocowymi i przeciwlupiezowe powoduja szybsze zmywanie sie. juz mi widac lekkie odrosty... A kolor nie jest taki o jakim marzylam. Teraz chyba pozostaje mi farbowac inna farba:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 15:33   #1628
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

na moich w³osach szamponetki i szapony koloryzuj±ce bardzo ³atwo siê zmywaj± wiêc czêsto je stosujê, kiedy obecno kolor mi siê nudzi, co do p³ukank z orzechów trzeba poprostu zalaæ wrzaca woda poczekac az przestygnie i p³ukaæ .
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-29, 17:14   #1629
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

A w jakich proporcjach? £upiny, tak? Jaki czas trzeba to trzymaæ na g³owie?
Stosowa³ ktos mo¿e p³ukankê z sza³wii? Od dzisiaj bêdê j± stosowaæ Dam zdjêcia w³osków przed i po stosowaniu p³ukanki )
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-29, 21:03   #1630
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

szczerze mówi±c nie stosowa³am tej z orzechów tylko gdzie¶ czyta³am oi niej wiêc dok³adnie nie pamietam Ale chyba gar¶æ ³upin nalaæ do miski, zalaæ wrz±tkiem i wtedy woda powinna nabrac br±zowego kooru. i zanurzyæ w³osy w niej na jaki¶ czas, oczywi¶cie im d³u¿ej tym widoczniejszy jednorazowy efekt
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-15, 18:55   #1631
chanell92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 29
Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

Tak jak w tytule.Powied¼cie proszê czy szamponetka czekoladowy br±z pokryje pasemka blond ?? )
chanell92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 19:33   #1632
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

pokryje, wyjd± pomarañczowe
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-15, 21:13   #1633
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 513
Dot.: Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

tak, ale nie bd mia³y koloru tego co reszta w³osów.
ja mia³am blond pasemka zrobi³am sobie szamponetk± Granatowa Czerñ... i wysz³y niebieskie. wole nie wspominaæ o tym co bylo potem...
__________________
LuvMSI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-16, 19:22   #1634
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Czy szamponetka pokryje pasemka blond?pilne!

mi kiedys na blondzie po brazowej szmponetce wyszedl roz!
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-20, 17:29   #1635
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Czy wie mo¿e która¶ czy efekt taki jak na zdj. mo¿na otrzymaæ za pomoc± szamponetki na moich naturalnie br±zowych w³osach? Je¶li tak, to jakiej firmy i jaki odcieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg l_d9a38be7677d8082e41f93c1f8e0d28b.jpg (57,3 KB, 75 za³adowañ)
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-21, 17:38   #1636
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Szamponetka

Czy która¶ z Wiza¿anek wie, czy taki kolor w³osów jak na zdj. mo¿na osi±gn±æ za pomoc± szamponetki na moich naturalnie br±zowych w³osach? Je¶li tak to z jakiej firmy i jaki odcieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg l_d9a38be7677d8082e41f93c1f8e0d28b.jpg (57,3 KB, 66 za³adowañ)
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-21, 19:27   #1637
charmingpo
Przyczajenie
 
Avatar charmingpo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Be
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Szamponetka

Mmmm,piêkny kolor,ja te¿ z chêci± siê dowiem czym mo¿na sobie zrobiæ taki w³a¶nie kolor. Tyle,¿e u mnie w grê wchodz± te¿ farby.
charmingpo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-21, 19:27   #1638
anyyy5
Raczkowanie
 
Avatar anyyy5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Szamponetka

nie mam pojecia co do szamponetki , ale z tego co slyszalam wychodza roozne kolory, tzn czerwony - wychodzi pomarañcz.
¶liczna jestes : O
anyyy5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-25, 17:14   #1639
kasiakorneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Brzóza
Wiadomo¶ci: 12
jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

W wakacje ufarbowa³am sobie w³osy szamponem koloryzuj±cym (kolor czarny) do 24 zmyæ. Od tamtego czasu minê³y 2 miesi±ce a kolor mi tylko wyp³owia³.... Teraz wygl±da niezbyt ³adnie. Chcia³abym siê poradziæ jak mam zmyæ ten g³upi szampon albo co mam zrobiæ aby moje w³osy odzyska³y kolor ciemnego orzechu bez rozja¶niania i zbytniego zniszczenia w³osów.

Dodam ¿e mam 15 lat.
Proszê o liczne odpowiedzi.
kasiakorneta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 17:17   #1640
Donka94
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 585
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

Kasiu, szampon do 24myæ tymbardziej zcxarny) jest jak farba tyle, ze bez amoniaku. Pani w sklepie kosmetycznym i fryzjerka powiedzia³y mi dokladnie to samo, raczej go nei zmyjszesz
Donka94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-25, 17:32   #1641
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

No rzeczywiscie, ciê¿ko bedzie to zmyæ. Mo¿esz spróbowaæ myæ w³osy jakim¶ szamponem oczyszczajacym bad¼ przeciw³upie¿owym. One troche mocniej wyp³ukuj± kolor.
joyka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-25, 18:20   #1642
mynameisfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 15
Br±zy z Joanny ( Multi Soft Color )

Kupi³am po raz kolejny szamponetkê i zastanawiam siê czy u¿yæ jej ju¿ dzisiaj czy mo¿e poczekaæ ¿eby mieæ w³osy br±zowe na imprezê za 2 tyg, ale co¶ mnie korci, ¿eby strzeliæ sobie ju¿ dzisiaj ponownie ten br±zik )

Ogólnie to mam do was pytanko dziewuszki czy która¿ z was u¿ywa³a kolorów z Joanny do 24 myæ? Zmywa³y siê?

Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond/Jasny br±z i zrobi³am sobie kiedy¶ 2 razy blondem z Loreala na 48 myæ i niestety siê nie zmy³. Mo¿e dlatego, ¿e do¶æ d³ugo trzyma³am podczas koloryzycji na w³osach zamist sp³ukaæ :/

U¿ywam br±zów z Joanny szamponetek i nie k³ami± tylko trzymaj± siê od 4-8 myæ. No i sie zmywaj±.

A czy te do 24 myæ tez siê zmywaj±? Chce zrobiæ jaki¶ ciemniejszy br±z, ale nie czarny
mynameisfly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-25, 22:52   #1643
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: Br±zy z Joanny ( Multi Soft Color )

polecam poczytaæ KWC
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-03, 18:22   #1644
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2 090
Dot.: Zmywalne szampony wejdzcie dorad¼cie

hm.. ja wlasnie kupilam kolor zmywalny z palette fioletowy braz(taki czarny z refleksem;P) ale po przeczytaniu to troche boje sie go uzyc... ejs;li ktos tu jeszcze zaglada to prosze o odpowiedz czy on tak strasznie niszczy te wlosy?? bo ja codziennie prostuje i trochu sie obawiam..
kasieni887 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-05, 12:49   #1645
madz4927
Przyczajenie
 
Avatar madz4927
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: szamponetki...

W³a¶nie kupi³am Palette Instant Colour, odcieñ 'czekoladowy br±z'. Zahaczy³am po drodze o moj± fryzjerkê, która powiedzia³a, ¿e na szamponetki Palette skar¿± siê wszyscy, ¿e nie schodz± do koñca, ¿e wrzeraj± siê i zostaj± jak normalna farba. Mój kolor naturalny to jasny br±z.

Kto¶ mo¿e kiedy¶ nak³ada³ ten kolor na podobny odcieñ?
Na jak diametraln± zmianê koloru mogê liczyæ?
madz4927 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-06, 18:26   #1646
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: szamponetki...

dziewczyny mam takie pytanie...
pewnie odpowied¼ ju¿ siê gdzie¶ pojawi³a ale 47 stronicowego w±tku dok³adnie nie przeszukam

naturalne w³osy mam ¶redni br±z, ale zwykle farbujê na bardzo ciemny br±z
chcia³am spróbowaæ z ciemnym fioletem/burgundem
czy na praktycznie ¶wie¿o farbowane trwa³± farb± w³osy moge u¿yæ szamponetkê (kupi³am tak± 4-8 myæ)?
kolor wogóle chwyci?
nie wyjdzie mi jaki¶ zielony?

foletowa czerñ jest dla mnie za ciemna, a z kolei gdybym ten burgund na³o¿y³a na moje naturalne to wyszed³by za jaskrawy, dlatego wcze¶niej przyciemni³am, ale teraz siê waham porad¼cie
..::anvastra::.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-14, 18:47   #1647
nancyboy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: szamponetki...

Mam w³osy o szarawym odcieniu do¶æ ciemnego blondu, chcia³abym je odrobinê przyciemniæ, uzyskaæ ³adny i ch³odny (mam cerê naczynkow± ) odcieñ ¶redniego br±zu. Chcia³abym za jaki¶ czas wróciæ do naturalnego koloru, wiêc zdecydowanie wole szamponetkê, bo przynajmniej daje szanse na zmycie. Dodam, ze mam podniszczone w³osy. Czy taka operacja w ogóle wypali? Powinnam je najpierw porz±dnie wykurowaæ? Bardzo proszê o konkretne przyk³ady szamponów i odcieni z góry dziêkujê, pozdrawiam
nancyboy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-14, 18:52   #1648
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: szamponetki...

a ja kupilam casting odcien br±z. i nie wiem czy go nalozyc na moje jasny br±z wlosy natural :P
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-14, 21:59   #1649
nancyboy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: szamponetki...

Postanowi³am zaryzykowaæ i kupiæ szamponetkê Joanny. Czy orzechowy br±z ma rudawy odcieñ i czy wyp³ukuje siê na pomarañczowo? tego chcia³abym za wszelk± cenê unikn±æ
nancyboy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-17, 13:41   #1650
aguni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6
Pomocy

Cze¶æ Dziewczyny pomocy
Zaczne od pocz±tku. Posz³am do fryzjerki (podobno dobrej ) na pocz±tku czerwca bo chcia³am wyrównaæ odrosty ( wcze¶niej robi³am jasne refluksy ) tzn z naturalnymi a mam taki troche br±zowe troche wyp³owia³y czarny. Jak mi te moje biedne w³osy wyfarbowa³a podobno na ciemny br±z wyszed³ prawie czarny, ¿e o czole wyfarbowanych uszach i szyji nie wspomne. Od tamtego dnia minê³o sporo czasu jakie¶ 6 miesiêcy. W³osy odrosy koloru naturalnego, a reszta farby fryzjerskiej zrobi³a siê ciemno ruda. Koszmar.
Proszê doraddcie mi jaki szampon kupiæ ¿eby wysz³y bardziej naturalne i ¿eby przeczekaæ ten czas z odrostami bo jak patrze w lustro to chce mi siê p³akaæ. S³ysza³am ¿e szampony Loreala s± do¶æ dobre i maj± ciekawe odcienie br±zu : mam ciemn± karnacjê, szybo siê opalam i ciemn± opraê oczu- koloru piwnego. Pozdrawaim i dziêkujê Aga
aguni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.