Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-30, 12:10   #1141
wskazówka
Zakorzenienie

Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
na Zielonej w bramie jest kaletnik.
dziękuję, pójdę a wiecie może ile kosztuje zwężenie cholewek? BO na kowalskiej zapłaciłam kiedyś 30zł.
Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
okej, dziekuje na targu kolo novej bylam i niestety nie widzialam, wiec stwirerdzilam ze nie ma po co isc pod zamek, ale skoro mowisz ze sa, to sie wybiore.. raz jeszcze dziekuje za cynk
jeśli nie było koło Novej to są pod zamkiem nie pamiętam dokładnie w którym miejscu, ale takie fajne grube.
Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny, a gdzie mogłabym kupic jakies jasne kozaki na małym obcasie lub koturnie. Takie do płaszcza w kolorze ecry
Jasne kozaki też widziałam na targu (albo pod zamkiem albo koło Novej). Ale wyboru nie ma. Jasnych kozaków było może ze 3 pary na całe 2 targi o ile pamiętam nie był to obcas tylko koturna, ale nie była niska, tylko taka wyższa, coś jak normalny obcas tylko w środku połączony, eh nie wiem jak to wytłumaczyć Ew. można dostać jasne kozaki w podobnym stylu jak te http://www.allegro.pl/item135110222_...iz_renata.html lub kowbojki. A tak to wszystkie kozaski są brązowe, czarne albo zdarzają się złote.
wskazówka jest offline  
Stary 2006-10-31, 20:02   #1142
tootsie
Zakorzenienie

poszukuje torebki w stylu podobnym jak na zdjęciach :0
nie mam pojęcia gdzie w lublinie mogę kupiC ciekawą torebkę w rozsądnej cenie tak do ok.70 zł (oczywiście oprócz targu bo tam tylko złoto, cekiny i inne błyskotki )
wiecie może czy w lublinie można dostac torebki Davida Jones`a ?
nie uśmiecha mi się kupowanie na allegro bo lubie sprawdzic namacalnie co kupuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 178.jpg (47,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg as197.jpg (64,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 138385398.jpeg (83,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 365.jpg (51,6 KB, 24 załadowań)

tootsie jest offline  
Stary 2006-11-01, 08:26   #1143
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia gdzie w lublinie mogę kupiC ciekawą torebkę w rozsądnej cenie tak do ok.70 zł (oczywiście oprócz targu bo tam tylko złoto, cekiny i inne błyskotki )
nie uśmiecha mi się kupowanie na allegro bo lubie sprawdzic namacalnie co kupuję
Ja właśnie na allegro kupowałam torebkę DJ i jest super . A co do Lbn'a to też nie wiem, gdzie kupić , niestety, kiedyś były w Czerwonej Dyni, ale tego sklepu już nie ma
Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
Fajny sklep zoologiczny jest na Górskiej. Z boku wejścia do bloku (1).
O dzieki, zobaczę też i tam, bo byłam dziś w tym przy Leclerku i jakiś mały ten sklepik

Wskazówko, Ty chyba pytałaś kiedyś o zegarki, nie wiem, czy jeszcze to aktualne, ale może komuś się przyda, fajne zegarki widziałąm wczoraj w Leclerku (Tyrystyczna), jest takie stoisko, nie na hali, tylko wcześniej jak są te butiki różne i stoiska , to na środku jest stoisko z zegarkami właśnie, są łądne i całkiem niedrogie

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline  
Stary 2006-11-01, 09:23   #1144
karoolaaa
Zakorzenienie

A wiecie moze gdzie moe dostac sztruksowy plaszcz ,najlepiej jednorzedowy ??
karoolaaa jest offline  
Stary 2006-11-01, 10:47   #1145
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie, ja też zachorowaam na taką wielką torbę, najlepiej w kolorze gorzkiej czekolady...np. zamsz łączony ze skóą licową; wdziałam taką w butiku w leclercu, ale kurcze kosztuje ponad 200zł, chwilowo jestem spłukana
kamkam jest offline  
Stary 2006-11-01, 11:11   #1146
Zuziunia
BAN stały

Ja nietypowo..poszukuje hodowce Yorków...małych przeslicznych piesków, może znacie jakiegoś z okolic??
Zuziunia jest offline  
Stary 2006-11-01, 12:29   #1147
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
A patrzyłaś w sklepie w bramie na Narutowicza, tej zaraz za Croppem (czy jak to sie zwie ), tam jest też przystanek (a tak już najdokładniej mówiąc to jest ona naprzeciwko Biblioteki Łopacińskiego). Tam są dwa sklepy z torebkami, ale ten pierwszy, po lewej jest tańszy.
Torebki do 70 zł są też w sklepie Bazar na rogu Tysiąclecia i Lubartowskiej.
Ally83 jest offline  
Stary 2006-11-01, 12:54   #1148
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A patrzyłaś w sklepie w bramie na Narutowicza, tej zaraz za Croppem (czy jak to sie zwie ), tam jest też przystanek (a tak już najdokładniej mówiąc to jest ona naprzeciwko Biblioteki Łopacińskiego). Tam są dwa sklepy z torebkami, ale ten pierwszy, po lewej jest tańszy.
Torebki do 70 zł są też w sklepie Bazar na rogu Tysiąclecia i Lubartowskiej.
dzięki dziewczyny
sprawdzę te sklepy o których pisałaś Ally
ale gdyby któraś z was zobaczyła torebkę w podobnym stylu jak te na zdjeciach albo widziaąl gdzieś torebki Davida Jones`a to plissss dajcie mi znać

tootsie jest offline  
Stary 2006-11-01, 13:51   #1149
wskazówka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Wskazówko, Ty chyba pytałaś kiedyś o zegarki, nie wiem, czy jeszcze to aktualne, ale może komuś się przyda, fajne zegarki widziałąm wczoraj w Leclerku (Tyrystyczna), jest takie stoisko, nie na hali, tylko wcześniej jak są te butiki różne i stoiska , to na środku jest stoisko z zegarkami właśnie, są łądne i całkiem niedrogie
Dziękuję. Zegarek kupiłam w niedz. na targu za 25 zł ciekawe jak długo pochodzi pochodziłam po sklepach, jakieś drogie były (póki co na moją kieszeń-ostatnio dużo wydatków )a zegarek potrzebny mi był "na gwałt". A że zobczyłam przypadkiem zegarki na targu to sobie kupiłam, ale jak się rozleci to będę wiedzieć gdzie kupić i mam nadzieję że już wtedy będę mogła kupić całkiem dobry
wskazówka jest offline  
Stary 2006-11-01, 20:44   #1150
martuko
Wtajemniczenie

tootsie, ja widzialam czasem niezłe torebki w REalu w sklepiku z biżuterią - sąna górze na gablotach i czasem można ioch nie zauważyć. NIestety nie sprawdzalam jakie mają ceny ...
martuko jest offline  
Stary 2006-11-02, 07:19   #1151
Flofferek
Zakorzenienie

hej znow mam pytanko, a mianowicie - czy orientujecie sie gdzie u nas lublin i ew. okolice beda bale sylwestrowe lub poprostu gdzie tego szukac, w gazecie? bo planujemy isc w kilka osob i chyba trzeba powoli juz rezerwowac miejsca. jesli macie jakies ciekawe propozycje, prosze dajcie znac dziekuje

aaaa i jeszcze jedno pytanko - szukam w miare trwalego lakieru do paznokci, w miare taniego (do 10zl gora) i najlepiej zeby byl w nieduzej buteleczce, bo nigdy calego jeszcze nie zuzylam... moze moglybyscie cos mi polecic... jeszcze raz dziekuje
Flofferek jest offline  
Stary 2006-11-02, 07:21   #1152
Yoolia
Zakorzenienie

GG do Yoolia

o sylwestra popytaj w klubach, myślę że beda się ogłaszać w lokalnej prasie, radio, wydaje mi się ze może być jeszcze za wczesnie, teraz na topie są andrzejki ale już pod koniec listopada pewnie ruszy temat sylwka
Yoolia jest offline  
Stary 2006-11-02, 08:03   #1153
Flofferek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
o sylwestra popytaj w klubach, myślę że beda się ogłaszać w lokalnej prasie, radio, wydaje mi się ze może być jeszcze za wczesnie, teraz na topie są andrzejki ale już pod koniec listopada pewnie ruszy temat sylwka

no w sumie masz racje zapomnialam na smierc o andrzejkach, ale pamietam ze jak w tamtym roku szukalismy gdzies o tej porze to juz byly problemy, takze wole wczesniej cos poszukac
Flofferek jest offline  
Stary 2006-11-02, 08:06   #1154
praline
Zakorzenienie

Cytat:
aaaa i jeszcze jedno pytanko - szukam w miare trwalego lakieru do paznokci, w miare taniego (do 10zl gora) i najlepiej zeby byl w nieduzej buteleczce, bo nigdy calego jeszcze nie zuzylam... moze moglybyscie cos mi polecic... jeszcze raz dziekuje

Ja osobiście lubie Maybelline Colorama...kosztuje cos okolo 9-10zl i ciagle gama kolorystyczna sie poszerza
colorama1.jpg

http://www.maybelline.pl/produkty/pa...85l258l383.htm
praline jest offline  
Stary 2006-11-02, 08:13   #1155
Flofferek
Zakorzenienie

hmm a znajde cos do 6zl w miare trwalego?
Flofferek jest offline  
Stary 2006-11-02, 09:06   #1156
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
A wiecie moze gdzie moe dostac sztruksowy plaszcz ,najlepiej jednorzedowy ??
nikt nie wie
karoolaaa jest offline  
Stary 2006-11-02, 11:11   #1157
praline
Zakorzenienie

Cytat:
nie wydaje mi się...ostatnio kupiłam jakis lakier Selene za chyba 7zl(?) beznadziejny...
Z tego co pamiętam te Rossmanowe nie są takie złe, ale czy trwałe

Nadal niezmieniam zdania co do Coloramy, ktory jest taniutki i niezly...dzis pod wpływem Twojej wypowiedzi kupilam sobie właśnie kolor Cocnut Crystals (zaraz malowanko )
praline jest offline  
Stary 2006-11-02, 11:16   #1158
praline
Zakorzenienie

Cytat:
nikt nie wie
Patrzyłaś moze w Top Secret?Najwiekszy wybor rzeczy z tej firmy jest w Olimpie(w Galerii Orkana słabo jakoś zaopatrzony jest sklep)
Z tego co kojarze sztruksowe płaszczyki moga też być w House? niestety, ale tak dokładnie to nie wiem
Przejdz sie po deptaku: odwiedz Cornera, a jak nic nie będzie to moze Olimp?
A co do jednorzędowości to raczej króluja dwurzędówki, za którymi osobiście nie przepadam
praline jest offline  
Stary 2006-11-02, 11:26   #1159
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Cytat:
Patrzyłaś moze w Top Secret?Najwiekszy wybor rzeczy z tej firmy jest w Olimpie(w Galerii Orkana słabo jakoś zaopatrzony jest sklep)
Z tego co kojarze sztruksowe płaszczyki moga też być w House? niestety, ale tak dokładnie to nie wiem
A co do jednorzędowości to raczej króluja dwurzędówki, za którymi osobiście nie przepadam
Dokładnie . Zgadzam się co do Olimpu, i co do tego, że teraz są głównie dwurzędowe.

A i płaszcze sztruksowe widziaąłm, ale jakieś 2 miesiące temu, teraz raczej krucho z takimi...

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline  
Stary 2006-11-02, 12:12   #1160
lublinianka
BAN stały

Cytat:
nie wydaje mi się...ostatnio kupiłam jakis lakier Selene za chyba 7zl(?) beznadziejny...
Z tego co pamiętam te Rossmanowe nie są takie złe, ale czy trwałe

Nadal niezmieniam zdania co do Coloramy, ktory jest taniutki i niezly...dzis pod wpływem Twojej wypowiedzi kupilam sobie właśnie kolor Cocnut Crystals (zaraz malowanko )
Rossmanowe - jak na cenę oceniam dobrze.
Praline a ten kolor Coloramy to jaki? tzn. widziałam na stronie, ale jak wygląda na paznokciu? jest przejrzysty czy kryjący?
lublinianka jest offline  
Stary 2006-11-02, 13:47   #1161
praline
Zakorzenienie

taki srednio kryjacy srebrny z masa drobinek
praline jest offline  
Stary 2006-11-02, 14:59   #1162
wskazówka
Zakorzenienie

Cytat:
nikt nie wie
Cytat:
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dokładnie . Zgadzam się co do Olimpu, i co do tego, że teraz są głównie dwurzędowe.

A i płaszcze sztruksowe widziaąłm, ale jakieś 2 miesiące temu, teraz raczej krucho z takimi...
w TS nie ma płaszczyków (byłam i w cornerze i olipmie), w housie również. Byłam tydz. temu, bo mam kupon ze zniżka na kurtkę ale nic nie ma przyciągającego wzrok, same kurteczki do pasa ze ściagaczem na dole z jakiegoś dziwnego materiału (przynajmniej te w TS) jakaś taka kratka, mi się nie podobały
wskazówka jest offline  
Stary 2006-11-02, 15:16   #1163
czeremchowa
Zadomowienie

Dziewczyny a nie wiecie może gdzie dostane kozaki zimowe w stylu retro (okrągły przód, prosty obcas)?? Na allegro ostatnio byly fajne ale za pozno sie zorientowalam
czeremchowa jest offline  
Stary 2006-11-02, 21:11   #1164
kamkam
Rozeznanie

Byłam już w Tesco, Galerii Orkana, Olimpie, na Krakowskim...i nic...nigdzie nie mogę znaleźć żadnego okrycia na zimę...wszędzie królują króciutkie kurteczki z szalowym kołnierzem (a ja potrzebuję czegoś dłuższego, bo lubię jak mi jest ciepło), niemiłosiernie błyszczące niczym tafta płaszcze albo bardzo młodzieżowe, haftowane, z napisami i naszywkami...a jak już znajdę coś odpowiadającego, to wyglądam w tym jak snopek siana albo inny baleron Trudno mi powiedzieć czego tak konkretnie szukam, chodzi mi o to, Żeby wejśc do sklepu i powiedzieć "o, to jest to!"
W Lu z tym ciężko...Plazy do zimy nie wybudują, a ja chcę sobie coś kupić...może coś przeoczyłam?Może znalazłyście ostatnio coś fajnego?Poradźcie coś
kamkam jest offline  
Stary 2006-11-02, 21:22   #1165
czeremchowa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Byłam już w Tesco, Galerii Orkana, Olimpie, na Krakowskim...i nic...nigdzie nie mogę znaleźć żadnego okrycia na zimę...wszędzie królują króciutkie kurteczki z szalowym kołnierzem (a ja potrzebuję czegoś dłuższego, bo lubię jak mi jest ciepło), niemiłosiernie błyszczące niczym tafta płaszcze albo bardzo młodzieżowe, haftowane, z napisami i naszywkami...a jak już znajdę coś odpowiadającego, to wyglądam w tym jak snopek siana albo inny baleron Trudno mi powiedzieć czego tak konkretnie szukam, chodzi mi o to, Żeby wejśc do sklepu i powiedzieć "o, to jest to!"
W Lu z tym ciężko...Plazy do zimy nie wybudują, a ja chcę sobie coś kupić...może coś przeoczyłam?Może znalazłyście ostatnio coś fajnego?Poradźcie coś

No niestety mi w Lublinie nie rzuciło sie nic konkretnego jeśli chodzi o kurtke. W końcu pojechałam do Wawy i kupiłam kremowy plaszczyk w pół uda z H&Mu. Niestety nic Ci nie doradze bo nigdzie nie widziałam
czeremchowa jest offline  
Stary 2006-11-03, 05:22   #1166
gramma
Zadomowienie

Cytat:
Polecam lakiery DOR. Duża gama kolorystyczna, mała buteleczka kosztuje ok. 2,70zł, do kupienia w kioskach. Ja nakładam warstwę lakieru kolorowego, na to warstwę lakieru bezbarwnego i w nienaruszonym stanie trzyma się tydzień.
gramma jest offline  
Stary 2006-11-03, 07:05   #1167
Flofferek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Polecam lakiery DOR. Duża gama kolorystyczna, mała buteleczka kosztuje ok. 2,70zł, do kupienia w kioskach. Ja nakładam warstwę lakieru kolorowego, na to warstwę lakieru bezbarwnego i w nienaruszonym stanie trzyma się tydzień.
okej to moze taki lakier sobie kupie na sprobunek dzieki
Flofferek jest offline  
Stary 2006-11-03, 12:24   #1168
wskazówka
Zakorzenienie

Czy ktoś może wytłumaczyć mi jasno jak trafić pod "galerię smaku" na okopowej? Czy są tam miejsca aby zaparkować samochód ? lepiej trafić od narutowicza czy lipowej? Nie chcę się nadziać na ul. jednokierunkową nie wiem czy jest tam taka. Aha czy ten lokal "galeria smaku" to jakis duży budynek? CZy jest duży szyld? Dziękuję
wskazówka jest offline  
Stary 2006-11-03, 12:29   #1169
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wytłumaczyć mi jasno jak trafić pod "galerię smaku" na okopowej? Czy są tam miejsca aby zaparkować samochód ? lepiej trafić od narutowicza czy lipowej? Nie chcę się nadziać na ul. jednokierunkową nie wiem czy jest tam taka. Aha czy ten lokal "galeria smaku" to jakis duży budynek? CZy jest duży szyld? Dziękuję
To ten sam budynek co D-sign, Sema4 ...tam obok jest parking podziemny w Big -Mar, albo taki zwykly, tyle, ze tam zawsze nie ma miejsca

Nasjlepiej chyba jechac od okopowej, naprzeciwko prokuratury jest wjazd na parking .
praline jest offline  
Stary 2006-11-03, 12:39   #1170
wskazówka
Zakorzenienie

Cytat:
To ten sam budynek co D-sign, Sema4 ...tam obok jest parking podziemny w Big -Mar, albo taki zwykly, tyle, ze tam zawsze nie ma miejsca

Nasjlepiej chyba jechac od okopowej, naprzeciwko prokuratury jest wjazd na parking .
ale ja nie wiem gdzie jest D-sing itd. To po lewej str. czy po prawej? Np. jechać będę ul. narutowicza wiec w prawo musze skręcić na okopową i co dalej?
wskazówka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości