Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-21, 00:51   #2821
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Cytat:
Napisane przez fashionably Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetka nie zmieni koloru zbyt mocno, szczególnie przy Twoim naturalnym-raczej go nasyci. U¿ywa³am ostatnio Garniera i nie narzekam. Czy niszcz±.. nie wydaje mi siê, nie ingeruj± zbyt mocno we wnêtrze w³osa.
szamponetki Garnier? Pierwsze s³yszê

Z rudych szamponetek polecana jest Delia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...loryzujacy.htm i nowsza wersja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...loryzujacy.htm , do dostania w Rossmannie. Zerknij na kwc. Dobra jest te¿ Multi Color Effect z Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ect-color.html .
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 01:04   #2822
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 374
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
szamponetki Garnier? Pierwsze s³yszê

Z rudych szamponetek polecana jest Delia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...loryzujacy.htm i nowsza wersja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...loryzujacy.htm , do dostania w Rossmannie. Zerknij na kwc. Dobra jest te¿ Multi Color Effect z Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ect-color.html .
Chyba ¿e szampon koloryzuj±cy a szamponetka to dwie inne rzeczy? Tzn. nie licz±c ma³ej ró¿nicy w trwa³o¶ci
__________________
to, co w modzie lubiê,
znajdziesz równie¿ na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com


Edytowane przez fashionably
Czas edycji: 2010-12-21 o 01:07
fashionably jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 08:34   #2823
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

a to wszystko i tak jest farb±...dziwie sie kto wymy¶li³ nazwê szamponetki
__________________

,,cz³owiek jest najwiêkszym drapie¿nikiem na ¶wiecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 09:38   #2824
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

roznica w trwalosci nie jest taka mala.
wiekszosc szamponow jest do 20-kilku myc, szamponetka od 3 do 6, a farba trwala. oczywiscie zdarza sie i wyplukujaca szybko farba i trzymajaca mocno szamponetka.

rude kolory maja duza tendencje do szybkiego plowienia i wyplukiwania, ALE z drugiej strony z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jak raz nadasz wlosom rudy kolor to mimo wyplukania barwnika bardzo ciezko pozbyc sie rudego odcienia
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 11:42   #2825
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

a to dlatego ze szamponetki i szampony koloryzuj±ce bardzo sie wgryzaja we w³osy... my tego nie widzimy wydaje sie ze tego juz nie ma a tu psikus wychodz± przy nastêpne kolorzacji zupe³nie inne kolory
Tylê ile s³ysza³am m±drzejszych klientek,którym robi³am w³osy to mi rêce opada³y...
__________________

,,cz³owiek jest najwiêkszym drapie¿nikiem na ¶wiecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 12:31   #2826
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: chcê zmieniæ kolor na intensywny rudy! pomocy; )

Nie wyjdzie ci taki kolor. Trwa³a farba owszem ale nie szamponetk±.
Mo¿esz spróbowaæ szampony koloryzuj±ce do 4-8 myæ z Marion czy Joanny (u¿ywa³am tylko tych dwóch wymienionych). Zobacz na KWC na pewno co¶ dla siebie znajdziesz.
nielegalna_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 13:23   #2827
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 374
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka¿ wiadomo¶æ
a to dlatego ze szamponetki i szampony koloryzuj±ce bardzo sie wgryzaja we w³osy... my tego nie widzimy wydaje sie ze tego juz nie ma a tu psikus wychodz± przy nastêpne kolorzacji zupe³nie inne kolory
Tylê ile s³ysza³am m±drzejszych klientek,którym robi³am w³osy to mi rêce opada³y...
To jest prawda. Nawet tutaj na forum czêsto mo¿na spotkaæ problem, ¿e kto¶ zrobi³ w³osy szamponem lub szamponetk± która mia³a znikn±æ, a trzyma siê jak wyp³owia³a farba.
__________________
to, co w modzie lubiê,
znajdziesz równie¿ na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:32   #2828
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

ale ludzie tego nie rozumiej±
__________________

,,cz³owiek jest najwiêkszym drapie¿nikiem na ¶wiecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 22:48   #2829
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 374
Dot.: SZAMPONETKI! pomocy; )

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Poka¿ wiadomo¶æ
ale ludzie tego nie rozumiej±
Niestety czêsto spotyka siê ludzi którzy wiedz± wszystko najlepiej
__________________
to, co w modzie lubiê,
znajdziesz równie¿ na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-29, 21:24   #2830
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A jak lepiej nak³adaæ szamponetkê? Tak jak szampon czy jak farbê?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-30, 09:18   #2831
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jak farbê.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 12:04   #2832
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja musze sie zgodzic,ze szamponetki nigdy nie wyplukuja sie do konca. zwlaszcza z farbowanych wlosow. jesli jednak ktos ma naturalne i szamponetka nie jest Palette, to owszem, to mozliwe. sama kiedys farbowalam Venita, jasne wlosy na rudy, zeszla po kilku myciach, i wlosy nie mialy rudej poswiaty
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-02, 15:13   #2833
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Uwa¿am ¿e te szampony 24 mycia nie zmywaja siê wogóle- zawsze co¶ zostanie albo baaardzo d³ugo siê wyp³ukuj±. Zastanawiam siê nad szamponami koloryzuj±cymi 4-5 myæ Verona Ryan. Nie s± drogie(3 z³) i maj± kolory które mnie interesuj±- granatowa i hebanowa czerñ. Mo¿e u¿ywa³a go która¶ z was?
malwoj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-04, 14:58   #2834
naurie
Przyczajenie
 
Avatar naurie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 8
GG do naurie
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej Dziewczêta potrzebna mi nazwa szamponu koloryzuj±cego, po którym nie bêd± wypadaæ w³osy. Do tej pory u¿ywa³am Castingu, ale zauwa¿y³am znaczne wypadanie w³osów po jego u¿yciu Z tego co czyta³am na necie, nie tylko mnie siê tak robi od tego szamponu. Prosi³abym, aby dziewczyny, które farbuj± regularnie w³osy szamponami koloryzuj±cymi i nie zauwa¿aj± wypadania w³osów, poleci³y mi swoje firmy Pozdrawiam!
naurie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-04, 21:26   #2835
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

naurie spróbuj Garniera w ró¿owym opakowaniu - kiedy¶ go u¿ywa³am i nie zauwa¿y³am wypadania w³osów
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 19:06   #2836
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Blond na br±z. Szamponetka

Drogie Wiza¿ystki!
Mam dylemat. Jestem z natury ciemna blondynka i chcialabym pofarbowac sobie szamponetka na jakis jasny br±z.
Moglybyscie podpowiedziec mi, jaki jest najjasniejszy odcieñ br±zu? Ja nie za bardzo sie orientuje.
Slysza³am o orzechowym br±zie, czekoladowym i kawowym. Rzekomo ten orzeszek jest jasny, ale nie wiem jak wyjdzie na moich wlosach. Moglybyscie podac inne zazwy odcieni br±zu (chodzi o szamponetki), ktore same wypróbowalyscie, albo po prostu sie orientujecie w tym.
Mniej wiecej na takim kolorze mi zalezy:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1158006764

Edytowane przez Pencete
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:26
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 19:53   #2837
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

na moje oko to jest miodowy blond... nie wiem czy szamponetk± dasz radê taki odcieñ zrobiæ, musia³abym zobaczyc Twoje w³osy
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 19:59   #2838
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

szamponetk± takiego odcienia nie uzyskasz
skoro masz ciemny blond to go nie rozja¶nisz bo ten kolorek to w³a¶nie jaki¶ miodowo z³oty blond
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 20:35   #2839
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

Liczy³am sie z tym, ze nie uzyskam takiego koloru. Przegladalam inne fora i bylo napisane ze z reguly szamponetki pociemniaja wlosy. To skoro ja mam ciemny blond, a jest to jednak blond, to wydaje mi sie ze powinno wyjsc mi na braz. Jednak nie chcialabym za ciemnego. Nie musi byc dokladnie jak na zdjeciu, wazne zeby byl braz jakis jasniejszy, nie taki, zeby wpadal w czern albo kasztan;/
Co poradzicie?
Jakies nazwy odcieni szamponetek?
A ten czekoladowy braz, wie kto jak na wlosach wychodzi?
Bardzo Was prosze, za niedlugo mam studniowke i musze sie zdecydowac...

We wakacje nalo¿ylam dwie szamponetki koloru platynowy blond, najjasniejszy jaki znalazlam, zeby troche sobie rozjasnic i nic nie wyszlo. Musialam uzyc rozjasniacza.

Edytowane przez Pencete
Czas edycji: 2011-01-05 o 20:39
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:55   #2840
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

je¿eli wybierzesz ja¶niejsz± to nie chwyci nic
a je¶li ciemniejsz± to przyciemni
wiêc uwa¿aj z tym czekoladowym br±zem bo mo¿e wyj¶æ bardzo ciemny nawet czarny
hm przed studniówk± jeste¶? moja dobra rada nie eksperymentuj lepiej jako¶ ³adnie upi±æ w³oski ni¿ pó¼niej p³akaæ i wstydziæ siê wyj¶æ z domu bo na prawde efekt mo¿e byæ bardzo niepo¿±dany
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 21:00   #2841
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

Problem jest w tym, ze ja musze jakos pofarbowac. Pol roku temu rozjasnilam wlosy na taki sredni odcien blondu. Mam juz prawie do polowy wlosów odrosty koloru ciemny blond. Z odrostami przeciez nie pojde na studniowke...
Przyjaciolka polecila mi, zebym poszla do fryzjera, ktory dobierze mi farbe pod kolor odrostow (czyli ciemny blond) i pofarbuje tylko koncowki (czyli te rozjasniaczem robione). Nie bede miala wtedy problemu z odrostami. Wtedy na ten kolor (niby moj naturalny) nalozylabym szamponetke.
Chyba ze jest inne wyjscie, zeby pofarbowac tylko odrosty pod kolor rozjasnionych koncowek. Co radzicie?
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 21:08   #2842
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Blond na br±z. Szamponetka

to zrób tak jak radzi kole¿anka a ¿adnej szamponetki nie trzeba
fryzjerka na³o¿y ci farbê na koñcówki a po odpowiednim czasie przeci±gnie ci kolor na ca³o¶æ czyli na odrosty tak na oko³o 10 minut i kolor na ca³o¶ci bêdzie jednolity ¿adnej szamponetki nie trzeba ona by i tak nie chwyci³a
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 21:24   #2843
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Podejrzewam, ze fryzjerka mi tak zrobi, ale ten moj kolor jest nie³adny. Nie podoba mi sie w ogole. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze wpada nawet w ciemny szary... Nie chcialabym takiego. Chyba, ze fryzjerka mi pofarbuje calosc i bedzie mi sie podobalo, bo fakt, ze te odrosty sa "szpetne". Myslisz, ze po takim "eksperymencie" nie bede miala problemow z odrostami? Bo o to najbardziej mi chodzi.
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 22:53   #2844
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pencete Poka¿ wiadomo¶æ
Podejrzewam, ze fryzjerka mi tak zrobi, ale ten moj kolor jest nie³adny. Nie podoba mi sie w ogole. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze wpada nawet w ciemny szary... Nie chcialabym takiego. Chyba, ze fryzjerka mi pofarbuje calosc i bedzie mi sie podobalo, bo fakt, ze te odrosty sa "szpetne". Myslisz, ze po takim "eksperymencie" nie bede miala problemow z odrostami? Bo o to najbardziej mi chodzi.
nie u¿ywaj szamponetki!- zrobisz sobie krzywdê przed studniówk±. masz w³osy ciemny szarawy blond, czyli mniej wiêcej na poziomie 6.1(1 oznacza popielaty refleks). popro¶ fryzjerkê o farbê na tym poziomie(6), ale z jakim¶ innym refleksem, np z³otym, czy miedzianym skoro w³asny ci siê nie podoba. w³osy farbowane porz±dn± farb± piêknie siê b³yszcz±, a kolor wygl±da o wiele lepiej nawet je¿eli jest, to ten sam odcieñ w³osów co naturalny.

polecam nastêpuj±ce produkty, po których w³osy wygl±daj± piêknie i s± do tego od¿ywione

http://www.hairstore.pl/Matrix_COLOR...84ml-1818.html

http://www.hairstore.pl/Wella_Color_...20ml-1692.html
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-06, 10:53   #2845
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Czyli nie mam zadnej, absolutnie ¿adnej szansy na to, zeby mysi blond troche rozja¶niæ szamponem koloryzuj±cym? Nie chcê farbowaæ, w ogóle siê nie znam na koloryzacji w³osów,a tak siê ucieszy³am, kiedy znalaz³am ten w±tek,my¶la³am, ¿e delikatnie i bez po¼niejszych odrostów, rozja¶niê sobie w³osy
__________________
Provocateur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-06, 15:28   #2846
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Provocateur Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli nie mam zadnej, absolutnie ¿adnej szansy na to, zeby mysi blond troche rozja¶niæ szamponem koloryzuj±cym? Nie chcê farbowaæ, w ogóle siê nie znam na koloryzacji w³osów,a tak siê ucieszy³am, kiedy znalaz³am ten w±tek,my¶la³am, ¿e delikatnie i bez po¼niejszych odrostów, rozja¶niê sobie w³osy
farbowanie szamponem koloryzuj±cym, to te¿ farbowanie!! jak rozja¶nisz w³osy o ton, to nie bêdzie specjalnych odrostów, bo to bardzo niewielka ró¿nica, ale do tego potrzebna jest farba i 6% oksydant.

kiedy¶ u¿ywa³am szamponu voila a free, który w po³±czeniu z utleniaczem chyba 4,5 % daje rozja¶nienie o 1-2 tony.

nie rozumiem waszego upodobania do szamponetek- mogê sobie to tylko wyt³umaczyæ m³odym wiekiem i brakiem do¶wiadczenia- bo w³osy po szamponetce wygl±daj± fatalnie w porównaniu z profesjonaln± koloryzacj±. w dodatku kolor wcale siê nie zmywa, wiêc ten ich g³ówny atut, czyli kolor tylko na chwilê, to te¿ czysta fikcja(zazwyczaj).

szampon od farby ró¿ni siê tylko moc± aktywatora, brakiem amoniaku i ilo¶ci± sk³adników pielêgnacyjnych(chocia¿ dobre farby te¿ maj± ich du¿o). nazwa szampon wprowadza wiele osób tylko w b³±d, jak widaæ po tym w±tku

¿eby rozja¶niæ w³osy ZAWSZE potrzebny jest wy¿szy aktywator. zwykle co najmniej 6%, a szampony maj± max 3%.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-06, 22:25   #2847
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

rapunzel8, ale jezeli dobiore farbe np ze zlotym refleksem to bede miala odrosty? i czy ten refleks jest az taki 'zloty'? pierwszy raz slysze o czyms takim xd. Ale dziekuje Ci za porade;*
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-07, 11:42   #2848
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A czy która¶ z was k³ad³a farbê na szamponetkê? bo chcê ju¿ zafarbowaæ a nie chce mi siê czekaæ a¿ zejdzie szamponetka do koñca
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-07, 14:24   #2849
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pencete Poka¿ wiadomo¶æ
rapunzel8, ale jezeli dobiore farbe np ze zlotym refleksem to bede miala odrosty? i czy ten refleks jest az taki 'zloty'? pierwszy raz slysze o czyms takim xd. Ale dziekuje Ci za porade;*
sporo kobiet przy farbowaniu stosuje drastyczn± zmianê-czyli np z mysiego blondu(6) na ciemny br±z na poziomie 3(który w praktyce jest naturaln± czerni±, albo na jak±¶ ciemn± wi¶niê czy co¶ w tym stylu. przy takiej ró¿nicy nie sposób unikn±æ odrostów i nieestetycznego wygl±du.

ale kiedy ja maj±c w³osy na poziomie 4 pomalujê w³osy na 3, to odrost bêdzie siê zlewa³ z naturalnym kolorem, a bior±c pod uwagê, ¿e farba siê czê¶ciowo wyp³ucze, to nie bêdzie ¿adnej wielkiej ró¿nicy.

jak zostaniesz na swoim poziomie, a tylko zmienisz refleks, to na pewno odrost nie bêdzie siê odcina³ od w³osów- ewentualna ró¿nica, je¿eli w ogóle jaka¶ bêdzie po tym jak szampon siê wyp³ucze, bêdzie zbyt subtelna, ¿eby ktokolwiek, to zauwa¿a³.

podsumowuj±c: zmieniaj±c kolor o 0-1 tony problem odrostów praktycznie nie istnieje.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-08, 13:30   #2850
Pencete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Nie wiem jak Ci dziekowac Tak zrobie. Tylko mam powiedziec fryzjerce ze chce taka farbe z takim refleksem czy mam pojsc do drogerii i o to poprosic? chyba najpierw fryzjerke ne?
Zreszta tak sie zastanawiam, to tym sposobem, o ktorym mi piszesz to fryzjerka pokryje mi cale wlosy czy tylko koncowki? bo ja mam dwa odcienie kolory wlosow i farba nierownomiernie pokrylaby mi gdybym nalozyla farbe na cala glowe?
Pencete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.