Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 12:26   #4831
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

jeśli są tu zadowolone użytkowniczki Maybelline Dream Velvet to napiszcie proszę na jaki krem go nakładacie i czym bo ja już tracę cierpliwość do niego, na bazę Lirene nie sposób go nałożyć, tak samo na krem żel dermedic, próbowałam placami i gąbeczką ale on w ułamek sekundy mi zastyga i boleśnie naciągam skórę żeby go wpracować włazi w pory, osadza się na meszku, warzy w okolicy ust i brody no dramat po prostu mam doświadczenie w nakładaniu różnych mazideł ale ten Maybelline mnie przerasta
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 16:32   #4832
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jeśli są tu zadowolone użytkowniczki Maybelline Dream Velvet to napiszcie proszę na jaki krem go nakładacie i czym bo ja już tracę cierpliwość do niego, na bazę Lirene nie sposób go nałożyć, tak samo na krem żel dermedic, próbowałam placami i gąbeczką ale on w ułamek sekundy mi zastyga i boleśnie naciągam skórę żeby go wpracować włazi w pory, osadza się na meszku, warzy w okolicy ust i brody no dramat po prostu mam doświadczenie w nakładaniu różnych mazideł ale ten Maybelline mnie przerasta
Nakładałam jajkiem na clinique dramatically different moisturizing gel i wszystko wyglądało pięknie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 17:55   #4833
KaMa500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Revlon colorstay z pompką

Witam, jestem ogromną fanką podkładu z Revlon 110 Ivory, miałam już opakowanie bez pompki i z pompką i zawsze byłam zadowolona. Zawsze wybierałam podkład dla skóry mieszanej/tłustej, jednak ostatnio moja skóra mocno się wysuszyła, więc przerzuciłam się na ten sam podkład jednak dla skóry suchej/normalnej. Zawsze zamawiałam ten podkład z jednej strony internetowej, jednak tym razem podkład różni się od swoich poprzedników. Mianowicie buteleczka jest większa, zmieniła się zakrętka oraz pompka. Konsystencja podkładu również uległa zmianie i po nałożeniu podkładu widać jakby delikatne drobinki brokatu na skórze, czego nie było wcześniej. Chciałam się dowiedzieć, czy te zmiany są wprowadzone celowo, czy po prostu została do mnie dostarczona podróbka podkładu? Dorzucę zdjęcia, jak różnią się od siebie podkłady. Nie znam się po prostu na tym, a chcę mieć pewność, czy strona z której zamawiam przestala być wiarygodna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15211767_1245450035521827_1977001230_n.jpg (31,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15218520_1245450045521826_96801826_n.jpg (34,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15226507_1245450032188494_1125388500_n.jpg (58,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15228125_1245450042188493_147373689_n.jpg (35,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15227871_1245450075521823_221814409_n.jpg (45,7 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez KaMa500
Czas edycji: 2016-11-24 o 17:58
KaMa500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 19:54   #4834
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nakładałam jajkiem na clinique dramatically different moisturizing gel i wszystko wyglądało pięknie.
kurka wodna specjalnie Clinique nie będę kupować no nic popróbuję jeszcze na mokro i na bardziej odżywczy krem bo widzę że na tym Dermedic to wszystko podle wygląda albo muszę się pogodzić z tym że te pudrowe wykończenia gryzą się z moją skórą bo nowym podkładem Essence też nie jestem zachwycona choć kolor ma fajny.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 20:07   #4835
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
kurka wodna specjalnie Clinique nie będę kupować no nic popróbuję jeszcze na mokro i na bardziej odżywczy krem bo widzę że na tym Dermedic to wszystko podle wygląda albo muszę się pogodzić z tym że te pudrowe wykończenia gryzą się z moją skórą bo nowym podkładem Essence też nie jestem zachwycona choć kolor ma fajny.
A może spróbuj na jakiś kremo-żel albo na męski balsam po goleniu?
BTW - U mnie te long-lastingi i podkłady matujące zaczynają wyglądać podle;/
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 14:45   #4836
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może spróbuj na jakiś kremo-żel albo na męski balsam po goleniu?
BTW - U mnie te long-lastingi i podkłady matujące zaczynają wyglądać podle;/
ten Dermedic to właśnie kremo żel dziś nałożyłam na cc krem bazę Laneige-nie daje prawie nic krycia jedynie nabłyszcza(ale nie natłuszcza) i pierwsze 45 minut było ok ale na brodzie i przy ustach kaplica na czole idealnie wygląda mimo obcierania czapką nic się nie starł ani nie zwarzył, jeszcze na Uriage i esencję su:m37 spróbuję a na końcu na suchą skórę nałożę na mokro. Nie wiem czemu przy ustach i na brodzie tak mi się warzy, robi się wręcz takie błoto a nie są to wcale miejsca które mi się przetłuszczają bardziej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 15:42   #4837
pyposia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Talking Podkład o brzoskwiniowym odcieniu.

Cześć,
Poszukuję brzoskwiniowego podkładu . Przetestowałam już kilka, jednak zawsze to nie było to, bo po czasie się utleniał. Mam żółtawą cerę z często zaczerwienionymi policzkami i brzoskwiniowy efekt najbardziej mnie zadowala. W jasnych wyglądam na chorą, a w ciemniejszych wyglądam sztucznie. Może któraś z Was spotkała się z drogeryjnym podkładem w takim zdrowym odcieniu? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam!
pyposia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 17:36   #4838
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ten Dermedic to właśnie kremo żel dziś nałożyłam na cc krem bazę Laneige-nie daje prawie nic krycia jedynie nabłyszcza(ale nie natłuszcza) i pierwsze 45 minut było ok ale na brodzie i przy ustach kaplica na czole idealnie wygląda mimo obcierania czapką nic się nie starł ani nie zwarzył, jeszcze na Uriage i esencję su:m37 spróbuję a na końcu na suchą skórę nałożę na mokro. Nie wiem czemu przy ustach i na brodzie tak mi się warzy, robi się wręcz takie błoto a nie są to wcale miejsca które mi się przetłuszczają bardziej
A czym go nakładasz?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 23:52   #4839
glamourowa
Raczkowanie
 
Avatar glamourowa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Zmiana podkładu.. Tylko na jaki? Pomocy!

Cześć dziewczyny!

Chciałabym abyście doradziły mi w wyborze podkładu. Od dawna używam Revlona Colorstay Ivory jednak od dłuższego czasu odnoszę wrazenie, że nie jest on już dla mnie. Obciąża moją skore, nie jest trwały i nie ma jakiegoś efektu wow. Poza tym doszłam do wniosku, że ten odcień jest już zbyt jasny i potrzebuje odrobinę ciemniejszego.

Moja cera na co dzień jest z dość widocznymi przebarwieniami, drobnymi wypryskami, lekko widocznymi porami oraz z widocznymi suchymi skorkami przy makijażu. Chciałabym cos, co nada naturalny efekt, nie sprawi efektu maski, ale jednocześnie będzie bardzo trwały i kryjący niedoskonałości.

Cena nie ma znaczenia.



Z góry dziękuję za wszelkie porady.
__________________
glamourowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 18:05   #4840
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A czym go nakładasz?

gąbeczką od Shiseido UV protective, do innych podkładów dobrze mi się sprawdza
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 09:16   #4841
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
gąbeczką od Shiseido UV protective, do innych podkładów dobrze mi się sprawdza
Serio? Strasznie nie lubię tej gąbki - użyłam raz i nieee, wolę jajko BB albo RT. U mnie właśnie nałożony jajkiem lub palcami wyglądał najlepiej.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 09:46   #4842
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Serio? Strasznie nie lubię tej gąbki - użyłam raz i nieee, wolę jajko BB albo RT. U mnie właśnie nałożony jajkiem lub palcami wyglądał najlepiej.
Też jej nie znosiłam - a już najmniej nadawała się do podkładu, do którego była dołączona .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 13:39   #4843
Patrycjak_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hejka
dziewczyny, moze Wy mi pomożecie w poszukiwaniu podkładu od dłuższego czasu juz testuję najróżniejsze i nie moge znaleźć idealnego :/ więc tak: od pewnego czasu moja skóra zrobiła sie sucha, rano po umyciu czuję takie sciągnięcie na twarzy (pewnie przez mieszkanie w bloku- duzo nawilzam, mam tez nawilzacz powietrza) ale zdarzają sie na niej drobne niedoskonałosci.
Szukam podkładu, który
- ukryje te niedoskonałosci, ale nie stworzy jednoczesnie maski na twarzy,
-wolę lzejszą konsystencję, a nie taką ciężką, grubą
- nie będzie mnie jeszcze bardziej wysuszał

tydzień temu kupiłam Douglas 12h foundaton- pomimo negatwnych opinii na necie, zaryzykowałam i na razie mam mieszane uczucia- niestety jest dosyc cięzki i pomimo suchej skóry, po paru h zaczynam sie swiecic :/

moze polecicie jakis dobry podkład??
pozdrawiam
Patrycjak_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 13:56   #4844
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Serio? Strasznie nie lubię tej gąbki - użyłam raz i nieee, wolę jajko BB albo RT. U mnie właśnie nałożony jajkiem lub palcami wyglądał najlepiej.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też jej nie znosiłam - a już najmniej nadawała się do podkładu, do którego była dołączona .
a ja ją uwielbiam wolę od jajek ale spróbuję jeszcze jajcem wklepać bo palcami to już kompletnie nie potrafię tego podkładu nałożyć
samego Shiseido nie używam, gąbkę zawsze mamie zabieram jak go kupuje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 20:30   #4845
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Revlon colorstay z pompką

z tego co wyśledziłam w necie, to normalne, że buteleczki różnych formuł są inne
co do konsystencji - to podkład przeznaczony do innego rodzaju cery, więc to normalne, że różni się konsystencją czy wykończeniem. Pamiętam, że nawet odcienie różniły się między sobą (formuła dla cery suchej jest trochę ciemniejsza)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 23:38   #4846
solpadeina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Revlon colorstay z pompką

Nie wiedziałam, że CS można kupić z pompką! Super!
solpadeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 12:39   #4847
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Podkład o brzoskwiniowym odcieniu.

Sprobuj uzyc rozowa baze pod makijaz, make-up akademia od bielendy np. Fajna, zelowo-perłowa formula, delikatnie rozswietla cere, poprawia wyglad i kolor naskórka. Skora wyglada, swiezo, jest rozpromieniona.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 20:27   #4848
Ethna
Przyczajenie
 
Avatar Ethna
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Stolica Polski
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana podkładu.. Tylko na jaki? Pomocy!

Zerknij tutaj -> click <- powinnaś znaleźć coś dobrego, z panelu po lewej stronie wybierz parametry kosmetyku na jakim Ci zależy.

A przede wszystkim - poczytaj opinie i potestuj na sobie (w niektórych sklepach można dostać próbki do małych, plastikowych słoiczków; w Golden Rose słoiczek z próbką bb dostałam za darmoszkę), bo nie raz zdarzyło mi się znaleźć paskudne opinie o jakimś kosmetyku pisanym przez osoby, które miały cerę inną niż zalecał producent albo ich skóra nie współpracowała z jakimś składnikiem, a u mnie było super-ekstra-znamieniście. A najlepiej to testować, testować i jeszcze raz testować

Mam jaśniutką cerę mieszaną w kierunku suchej z dużą ilością naczynek i mój ulubieniec to Astor Skin Match, bo nawilża, nie matuje, krycie ma średnie, bardzo naturalne, schodzi równomiernie - solo po ok. 5-6 h widoczne są braki, z kroplą Duraline wymaga poprawek po ok. 8 h (na własnym ślubie po tym czasie było widać braki, a wesele było huczne, taneczne i wesołe... )
Ethna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:18   #4849
allecoudent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Revlon colorstay z pompką

W superpharm i na ezebra są już dostępne z pompką za tą samą cenę
allecoudent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 12:16   #4850
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Podkład podobny do Maybelline affinitone

Witam, od dłuższego czasu używam podkładu Maybelline affinitone w odcieniu 03 light sand beige. Podkład pasuje mi pod względem konsystencji i krycia (choć nie jest zbyt mocne ale najważniejsze dla mnie to wyrównanie kolorytu skóry a tu sprawdza się doskonale), ale często jest tak, ze akurat jak mi się kończy to mój odcień cudownie znika z drogeryjnych półek ;/ dlatego mam pytanie - czy jest jakiś podkład o podobnych właściwościach? Szukałam na własną rękę ale większość w tych przedziałach cenowych co maybelline wydawała mi się zbyt ciemna ;/ interesują mnie podkłady tak do 30zł z góry dzięki za pomoc
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 15:07   #4851
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład podobny do Maybelline affinitone

Cytat:
Napisane przez pyposia Pokaż wiadomość
Cześć,
Poszukuję brzoskwiniowego podkładu . Przetestowałam już kilka, jednak zawsze to nie było to, bo po czasie się utleniał. Mam żółtawą cerę z często zaczerwienionymi policzkami i brzoskwiniowy efekt najbardziej mnie zadowala. W jasnych wyglądam na chorą, a w ciemniejszych wyglądam sztucznie. Może któraś z Was spotkała się z drogeryjnym podkładem w takim zdrowym odcieniu? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez glamourowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Chciałabym abyście doradziły mi w wyborze podkładu. Od dawna używam Revlona Colorstay Ivory jednak od dłuższego czasu odnoszę wrazenie, że nie jest on już dla mnie. Obciąża moją skore, nie jest trwały i nie ma jakiegoś efektu wow. Poza tym doszłam do wniosku, że ten odcień jest już zbyt jasny i potrzebuje odrobinę ciemniejszego.

Moja cera na co dzień jest z dość widocznymi przebarwieniami, drobnymi wypryskami, lekko widocznymi porami oraz z widocznymi suchymi skorkami przy makijażu. Chciałabym cos, co nada naturalny efekt, nie sprawi efektu maski, ale jednocześnie będzie bardzo trwały i kryjący niedoskonałości.

Cena nie ma znaczenia.



Z góry dziękuję za wszelkie porady.
Cytat:
Napisane przez Rodoina Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu używam podkładu Maybelline affinitone w odcieniu 03 light sand beige. Podkład pasuje mi pod względem konsystencji i krycia (choć nie jest zbyt mocne ale najważniejsze dla mnie to wyrównanie kolorytu skóry a tu sprawdza się doskonale), ale często jest tak, ze akurat jak mi się kończy to mój odcień cudownie znika z drogeryjnych półek ;/ dlatego mam pytanie - czy jest jakiś podkład o podobnych właściwościach? Szukałam na własną rękę ale większość w tych przedziałach cenowych co maybelline wydawała mi się zbyt ciemna ;/ interesują mnie podkłady tak do 30zł z góry dzięki za pomoc
Łączę z wątkiem zbiorczym.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 15:15   #4852
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Revlon colorstay z pompką

Cytat:
Napisane przez KaMa500 Pokaż wiadomość
Witam, jestem ogromną fanką podkładu z Revlon 110 Ivory, miałam już opakowanie bez pompki i z pompką i zawsze byłam zadowolona. Zawsze wybierałam podkład dla skóry mieszanej/tłustej, jednak ostatnio moja skóra mocno się wysuszyła, więc przerzuciłam się na ten sam podkład jednak dla skóry suchej/normalnej. Zawsze zamawiałam ten podkład z jednej strony internetowej, jednak tym razem podkład różni się od swoich poprzedników. Mianowicie buteleczka jest większa, zmieniła się zakrętka oraz pompka. Konsystencja podkładu również uległa zmianie i po nałożeniu podkładu widać jakby delikatne drobinki brokatu na skórze, czego nie było wcześniej. Chciałam się dowiedzieć, czy te zmiany są wprowadzone celowo, czy po prostu została do mnie dostarczona podróbka podkładu? Dorzucę zdjęcia, jak różnią się od siebie podkłady. Nie znam się po prostu na tym, a chcę mieć pewność, czy strona z której zamawiam przestala być wiarygodna.
Przesuwam do wątku zbiorczego o tym podkładzie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 20:49   #4853
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023
Cera tłusta/swiecąca po nałożeniu podkładu. Poradźcie

Czesc dziewczyny,
Mam problem, mianowicie gdy nie nakladam podkladu, to moja cera jest normalna jezeli chodzi o swiecenie. Jednak gdy naloze podklad, to zaczyna sie swiecix jak nie powiem co. Probowalam juz chyba wszystkich podkladow drogeryjnych, troche aptexznyxh i troxhe naturalnym jednak zawsze z tym samym efektem. Na ogole skupialam sie na podkladach dla cery mieszanej/tlustej. Najlatwiej nie nakladalabym nic, ale mam sporo wagrow i przebarwien. Macie jakas rade?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 13:53   #4854
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Cera tlusta/swiecaca po nalozeniu podkladu. Poradzcie

Próbowałaś stosować jakieś bazy pod makijaż?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 08:06   #4855
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

no dobra to może i ja się włączę. Mam cerę tłustą jak olej kujawski. Stosowałam wiele produktów matujących, które ów mat trzymały przez 2/3 godziny a potem znowu wszystko z powrotem się świeciło. I jak tu żyć?;p ktoś coś poleci?
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 10:30   #4856
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023
Dot.: Cera tlusta/swiecaca po nalozeniu podkladu. Poradzcie

Po drogeryjnych mam wysyp, a po natutalnych mnie suszy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 20:36   #4857
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Cera tlusta/swiecaca po nalozeniu podkladu. Poradzcie

Pociesze Cie.. mam dokladnie tak samo.
Bez podkladu (lub tylko z lekkim kremem tonujacym) moja cera jest matowa przez 16 godzin, a jak naloze podklad to juz po 4-5 godzinach sie swiece.

Rada: sprobuj krem matujacy (ja uzywam siarkowy Barwy) i bibulki matujace. Jeszcze nie znalazlam na to sposobu 100%, mimo ze maluje sie od ponad 15 lat...
Zauwazylam, ze niektore podklady ten efekt wzmacniaja, a inne zwalniaja, ale idealu nie znalazlam i juz nawet nie oczekuje, ze znajde .
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 11:09   #4858
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
no dobra to może i ja się włączę. Mam cerę tłustą jak olej kujawski. Stosowałam wiele produktów matujących, które ów mat trzymały przez 2/3 godziny a potem znowu wszystko z powrotem się świeciło. I jak tu żyć?;p ktoś coś poleci?
A próbowałaś kiedyś podkładów mineralnych? Kiedyś przy podobnych problemach z cerą używałam Lily Lolo i był zaskakująco trwały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 12:59   #4859
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Cera tlusta/swiecaca po nalozeniu podkladu. Poradzcie

Próbowałaś przypudrować podkład? U mnie dobry puder matujący to mus. Z takich naturalnych polecam Pixie Kapok albo puder ryżowy.
Dobre są też kremy matujące nałożone pod podkład, tylko z tym trzeba uważać (matujący krem + matujący podkład = wiór a później przyspieszone świecenie Np. pod Colorstaya mogę nakładać tylko nawilżające kremy, pod normalne podkłady bez problemu aplikuje coś matującego)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2016-12-07 o 13:01
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 14:33   #4860
twins97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Poradźcie podkład??!

Hej :P Potrzebuję na zimę podkładu matującego o odcieniu blado- żółtym. Obecnie mam bourjois healthy mix ale nie zbyt mi się sprawdza jesienią i zimą bo jest nawilżający. Pomóżcie!
twins97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.