Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 23:28   #811
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja tylko dla porządku chciałam dodać, ze w Inermisie wśród nowości pojawiły się jakieś matowce Virtual:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
W zasadzie poza ładnym granatem i ciekawym błękitem kolory zupełnie nie moje, no i ja raczej lubię błyszczeć, więc tym razem osczędzę swój portfel...
Faktycznie, granat bardzo fajny. Ja to bym jeszcze kupiła M107 i M108 zwłaszcza że cena kusząca, no i że nie posiadam czarnego cienia w swoich zbiorach, ani matowych brązów. W zasadzie to mam teraz listę na 6 cieni z Inermisu i tylko na cienie.
Trochę to dziwne, tak zamówić 6 sztuk cieni do powiek.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 07:57   #812
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że chyba tych produktów fizycznie nie ma jeszcze u producenta. Bo pan mi powiedział, ze jak tylko będzie cynk z firmy, ze są, to natychmiast będą w sprzedaży. Miał być kwiecień, ale pamiętam jak czekałam na serię Golden Beauty, zależało mi na tuszach, bo mój się kończył. I tak - reklama była w Urodzie bodajże marcowej, albo nawet lutowej, w Inermisie się pojawiły pod koniec marca, a jak zamówiłam to okazało się, że Joko tego fizycznie jeszcze nie ma i był falstart. I gdzieś dopiero po 2-3 tygodniach się pojawiły w sprzedaży... I to jeszcze pamietam, ze na reklamie w Urodzie były błyszczyki, zachęcająco wyglądały dla maniaka błyszczyków, a potem w sprzedaży błyszczyków nie było. Podejrzewam, ze nie chcą tym razem zrobić takiego numeru...

Ja też czekam i przebieram nogami.
a juz 19 kwietnia! Moze to i lepiej, bo na razie spłukałam się i tylko bym się popłakała patrząc na te nowe cudeńka
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:42   #813
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam tłustą cerę i tłuste powieki (strasznie to brzmi) i jedyny mus który się u mnie trzyma to Rimmel. Ale ile można Jak już znajdę te cienie Bell to kupię
Są w Inermisie.
Zwykłe: http://inermis.pl/index.php?str=prod...kat=66&subkat=
Diamentowe:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...kat=66&subkat=

Co do tej nadzwyczajnej ich trwałości, to potwierdzam wcześniejsze opinie dziewczyn. Ja też mam "tłuste" powieki i zanim zaczęłam używać bazy, to dosłownie WSZYSTKO mi się na oku rolowało. Ale nie musy Bell

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja tylko dla porządku chciałam dodać, ze w Inermisie wśród nowości pojawiły się jakieś matowce Virtual:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
W zasadzie poza ładnym granatem i ciekawym błękitem kolory zupełnie nie moje, no i ja raczej lubię błyszczeć, więc tym razem osczędzę swój portfel...
Granat faktycznie ładny, ciekawe, czy na oku intensywny. Bo taki np. granat z Essence okazał się zwykłym niebieskim.
Natomiast matowe Joko lubię, mam cielisty jaśniutki beż z tej wcześniejszej serii w jasnobrązowym opakowaniu i jest to naprawdę świetny cień. Używam do no makeup look
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:20   #814
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Faktycznie, granat bardzo fajny. Ja to bym jeszcze kupiła M107 i M108 zwłaszcza że cena kusząca, no i że nie posiadam czarnego cienia w swoich zbiorach, ani matowych brązów. W zasadzie to mam teraz listę na 6 cieni z Inermisu i tylko na cienie.
Trochę to dziwne, tak zamówić 6 sztuk cieni do powiek.
Ja się teraz czaję na pomadki i błyszczyki. Mam na oku dwa kolory nowej pomadki z Virtual, wszystkie nowe mleczne Bell i ze 3 nowe Vipery. Jak kupię wszystkie kolory Bell tzn., że jestem w szponach nałogu i chyba nie ma dla mnie ratunku....
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:08   #815
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Natomiast matowe Joko lubię, mam cielisty jaśniutki beż z tej wcześniejszej serii w jasnobrązowym opakowaniu i jest to naprawdę świetny cień. Używam do no makeup look
Gosik - jaka to seria? Ja szukam m.in. właśnie coś w ładnym naturalnym beżu, aby umalować sobie oczko, ale nie tworzyć wrażenia posiadania makijażu Więc chętnie bym sobie podejrzała te, które Ty używasz.
A z tych Matte Eyes głowię się nad numerkiem 106 lub 108 - naturalnie odrzucam brązy, ale zastanawiam się nad tymi jaśniejszymi włąśnie dlatego, że mogłyby służyć do naturalnego no make upu.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:22   #816
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
wszystkie nowe mleczne Bell
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jak kupię wszystkie kolory Bell tzn., że jestem w szponach nałogu i chyba nie ma dla mnie ratunku....
nie tylko Ty, jesli Cię to pocieszy
ja tez, ja też
i właśnie zauważyłam, że już są
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:47   #817
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Gosik - jaka to seria? Ja szukam m.in. właśnie coś w ładnym naturalnym beżu, aby umalować sobie oczko, ale nie tworzyć wrażenia posiadania makijażu Więc chętnie bym sobie podejrzała te, które Ty używasz.
A z tych Matte Eyes głowię się nad numerkiem 106 lub 108 - naturalnie odrzucam brązy, ale zastanawiam się nad tymi jaśniejszymi włąśnie dlatego, że mogłyby służyć do naturalnego no make upu.
Ten mój to Colour Collection Mat 758.
Niestety go nie widzę w aktualnej ofercie Inermisu
Wygląda podobnie, jak jaśniejsza połowa tego 108. Jest bardzo jasny, ale dokładnie w kolorze mojej skóry, bom bladawiec straszny. Na oku w ogóle nie widać, że cokolwiek tam jest - ale nabiera ono takiego wypoczętego wyglądu, bo z natury mam skórę powiek ciemniejszą od reszty twarzy i soute wyglądam, jakby "zupa była za słona"
Tymczasem z tym cieniem sprawiam wrażenie, jakbym nadal była soute, tylko taka ładna z natury

Naprawdę porządny, matowy cień. Trwały, nie sypie się, a w dotyku jest taki jedwabisto-satynowy.

Mam nadzieję, że i Ty sobie coś w odpowiednim dla siebie kolorze dobierzesz
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:50   #818
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jeśli traficie na realne zdjęcia Bell Milk Shake (lub same je zrobicie ) - proszę, wklejcie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:46   #819
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja się teraz czaję na pomadki i błyszczyki. Mam na oku dwa kolory nowej pomadki z Virtual, wszystkie nowe mleczne Bell i ze 3 nowe Vipery. Jak kupię wszystkie kolory Bell tzn., że jestem w szponach nałogu i chyba nie ma dla mnie ratunku....
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ten mój to Colour Collection Mat 758.
Niestety go nie widzę w aktualnej ofercie Inermisu
Wygląda podobnie, jak jaśniejsza połowa tego 108. Jest bardzo jasny, ale dokładnie w kolorze mojej skóry, bom bladawiec straszny. Na oku w ogóle nie widać, że cokolwiek tam jest - ale nabiera ono takiego wypoczętego wyglądu, bo z natury mam skórę powiek ciemniejszą od reszty twarzy i soute wyglądam, jakby "zupa była za słona"
Tymczasem z tym cieniem sprawiam wrażenie, jakbym nadal była soute, tylko taka ładna z natury

Naprawdę porządny, matowy cień. Trwały, nie sypie się, a w dotyku jest taki jedwabisto-satynowy.

Mam nadzieję, że i Ty sobie coś w odpowiednim dla siebie kolorze dobierzesz
A ja się błyszczykowo pilnuję - bardzo mocno. I nawet w ramach odmów błyszczykowych przyjemności wygrałam w Inermisie za recenzję miesiąca - błyszczyk Evelinki Musieli wiedzieć, że bardzo chcę, ale się wzbraniam
Niemniej i pomimo, że czekam na nowości Joko, to wczytam się i pozwolę się uwieść opowieściami i zdjęciami tych mlecznych Bell i wybranych przez Ciebie Ukrycior Virtuali

A do cieni powracając - ja nie jestem bladzioch, ale generalnie lubię upięknić swe oczy czymś naturalnym + czarny tusz do rzęs dla dodania wyrazu całości. I dlatego chcę mieć coś w odcieniu neutralnego beżu, ale bez połysków i błysków (to już załatwiłam sobie ślicznymi musami, a jak dokupię metaliki - Ukrycior jesteś za to w pełni odpowiedzialna to będę szczęśliwa). Teraz poszukuję wzrokowo właśnie matowych neutralnych i ładnych beży - i wypatrzyłam:
1. u Joko czekoladkowe cienie nr 851 (mam na myśli ten jaśniejszy)
2. nad matowymi virtualami 106 i 108 też myślę (Ukrycior - temu też jesteś winna, więc jak coś przyuważysz nowego lub innego to donoś nam natychmiast)
3. virtual wet&dry nr 069
4. satin matt firmy Bell 145
Możecie spojrzeć na nie (najlepiej na swoje zbiory jeśli takowe macie) i doradzić co byłoby fajniejsze?
Wariant pierwszy jest z metaliczno - perłowym błyskiem, ale ślicznie mi wygląda i się łamię w cieniowej stanowczości. Pozostałe kuszą strasznie, ale mówić, że je kupię, aby wybrać najlepsze jest lekką przesadą (bo miesiąc jeszcze się nie skończył, a ja już powolutku debecik na koncie sobie wyrządzam)
Kurczę gdyby były już te nowe cienie zapowiadane przez Joko to bym nie wątpiła tylko na pniu kupowała, a tak w okresie poszukiwań poczynię zbyt duże zapasy i mogę sobie żałować jak przyjdzie co do czego

No i w ramach oszczędności jeszcze jedno przemyślenie - kupię jeszcze raz puder ciemniejszy czekoladowy, bo jest bossssssssski Uzależniłam się od niego i rytualnego nakładania go sobie na twarz - powiem więcej, każdego ranka czekam na ten moment. Natomiast Orient Poem mnie zawiódł, ładnie połyskuje, ale to nie ta sama przyjemność co czekoladka, Choć letnie wieczory i makijażowe eksperymenty mogą spowodować, że zmienię zdanie, bo generalnie ze względu na bardzo mocny połysk nadaje się raczej na nieoficjalne, lub wieczorowe makijaże. A czekoladka króluje
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:08   #820
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wiecie co jestem paskuda zamiats kupić cienie Bell lub JOKO kupiłam... Ingloty - w dodatku dość słabo je oceniłam w katalogu KWC. Taki śliczny żółty kolorek znalazłam że musiałam kupić
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:14   #821
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeśli traficie na realne zdjęcia Bell Milk Shake (lub same je zrobicie ) - proszę, wklejcie
hej.Ja mam ten milk shake,ogólnie fajny,pędzelek z włosiem,kolor niby mleczny ale nie daje takiego koloru na ustach jest raczej przezroczysty,ech tylko trwałosc nie za ciekawa
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 19:02   #822
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeśli traficie na realne zdjęcia Bell Milk Shake (lub same je zrobicie ) - proszę, wklejcie
Dołączam się do prośby, bardzo mnie ciekawi faktyczny efekt na ustach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:21   #823
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat, z tego co wymieniłaś mam Bell Satin Mat 145. I jakbym Ci miała doradzać pomiędzy Bell a Joko cielistym, to wybrałabym ten drugi.

Co mogę powiedzieć o Bell:
Po pierwsze primo - jeśli zauroczył Cię jego neutralny odcień na próbniku TUTAJ, to musisz wiedzieć, że kolor realny jest nieco inny - ma jakby lekką nutkę pomarańczu, nie ostrego oczywiście, ale takiego jak to ma miejsce np. w ciepłych, jasnych podkładach.
Po drugie primo - on potrafi się trochę zrolować w załamaniu powieki, co mnie dziwi niesamowicie, bo z Bell Satin Mat mam jeszcze 146 i 147 i oba pod tym względem są świetne, całkowicie bez zarzutu i nie do zdarcia. No ale może to zależy od koloru...

Reasumując, lepszy jest Joko.
Zajrzałam teraz na próbnik z ich stronki i widzę, że mój 758 jest faktycznie najjaśniejszym odcieniem. Jeśli Ty masz średnią karnację, to może ten 721 byłby w sam raz?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 07:02   #824
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Maat, z tego co wymieniłaś mam Bell Satin Mat 145. I jakbym Ci miała doradzać pomiędzy Bell a Joko cielistym, to wybrałabym ten drugi.

Co mogę powiedzieć o Bell:
Po pierwsze primo - jeśli zauroczył Cię jego neutralny odcień na próbniku TUTAJ, to musisz wiedzieć, że kolor realny jest nieco inny - ma jakby lekką nutkę pomarańczu, nie ostrego oczywiście, ale takiego jak to ma miejsce np. w ciepłych, jasnych podkładach.
Po drugie primo - on potrafi się trochę zrolować w załamaniu powieki, co mnie dziwi niesamowicie, bo z Bell Satin Mat mam jeszcze 146 i 147 i oba pod tym względem są świetne, całkowicie bez zarzutu i nie do zdarcia. No ale może to zależy od koloru...

Reasumując, lepszy jest Joko.
Zajrzałam teraz na próbnik z ich stronki i widzę, że mój 758 jest faktycznie najjaśniejszym odcieniem. Jeśli Ty masz średnią karnację, to może ten 721 byłby w sam raz?
Gosik dzięki za radę - pomarańczy bym w neutralnie beżowym cieniu nie zniosła Niestety polecany numerek joko 721 jest perłowy i na dodatek nie widzę go w Inermisie, a koło siebie (bliżej i dalej) Joko nie znajdę i jestem skazana na zakupy netowe. No i mam problem dalej - chyba zaryzykuję Virtuale matte eyes 108 i wet&dry 069. Któryś powinien być o.k.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:29   #825
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ten mój to Colour Collection Mat 758.
Niestety go nie widzę w aktualnej ofercie Inermisu
Wygląda podobnie, jak jaśniejsza połowa tego 108. Jest bardzo jasny, ale dokładnie w kolorze mojej skóry, bom bladawiec straszny. Na oku w ogóle nie widać, że cokolwiek tam jest - ale nabiera ono takiego wypoczętego wyglądu, bo z natury mam skórę powiek ciemniejszą od reszty twarzy i soute wyglądam, jakby "zupa była za słona"
Tymczasem z tym cieniem sprawiam wrażenie, jakbym nadal była soute, tylko taka ładna z natury

Naprawdę porządny, matowy cień. Trwały, nie sypie się, a w dotyku jest taki jedwabisto-satynowy.

Mam nadzieję, że i Ty sobie coś w odpowiednim dla siebie kolorze dobierzesz
Te cienie były na Inermisie, ale wydaje mi się, że wyprzedją końcwóki starych serii.

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A ja się błyszczykowo pilnuję - bardzo mocno. I nawet w ramach odmów błyszczykowych przyjemności wygrałam w Inermisie za recenzję miesiąca - błyszczyk Evelinki Musieli wiedzieć, że bardzo chcę, ale się wzbraniam
Niemniej i pomimo, że czekam na nowości Joko, to wczytam się i pozwolę się uwieść opowieściami i zdjęciami tych mlecznych Bell i wybranych przez Ciebie Ukrycior Virtuali

A do cieni powracając - ja nie jestem bladzioch, ale generalnie lubię upięknić swe oczy czymś naturalnym + czarny tusz do rzęs dla dodania wyrazu całości. I dlatego chcę mieć coś w odcieniu neutralnego beżu, ale bez połysków i błysków (to już załatwiłam sobie ślicznymi musami, a jak dokupię metaliki - Ukrycior jesteś za to w pełni odpowiedzialna to będę szczęśliwa). Teraz poszukuję wzrokowo właśnie matowych neutralnych i ładnych beży - i wypatrzyłam:
1. u Joko czekoladkowe cienie nr 851 (mam na myśli ten jaśniejszy)
2. nad matowymi virtualami 106 i 108 też myślę (Ukrycior - temu też jesteś winna, więc jak coś przyuważysz nowego lub innego to donoś nam natychmiast)
3. virtual wet&dry nr 069
4. satin matt firmy Bell 145
Możecie spojrzeć na nie (najlepiej na swoje zbiory jeśli takowe macie) i doradzić co byłoby fajniejsze?
Wariant pierwszy jest z metaliczno - perłowym błyskiem, ale ślicznie mi wygląda i się łamię w cieniowej stanowczości. Pozostałe kuszą strasznie, ale mówić, że je kupię, aby wybrać najlepsze jest lekką przesadą (bo miesiąc jeszcze się nie skończył, a ja już powolutku debecik na koncie sobie wyrządzam)
Kurczę gdyby były już te nowe cienie zapowiadane przez Joko to bym nie wątpiła tylko na pniu kupowała, a tak w okresie poszukiwań poczynię zbyt duże zapasy i mogę sobie żałować jak przyjdzie co do czego

No i w ramach oszczędności jeszcze jedno przemyślenie - kupię jeszcze raz puder ciemniejszy czekoladowy, bo jest bossssssssski Uzależniłam się od niego i rytualnego nakładania go sobie na twarz - powiem więcej, każdego ranka czekam na ten moment. Natomiast Orient Poem mnie zawiódł, ładnie połyskuje, ale to nie ta sama przyjemność co czekoladka, Choć letnie wieczory i makijażowe eksperymenty mogą spowodować, że zmienię zdanie, bo generalnie ze względu na bardzo mocny połysk nadaje się raczej na nieoficjalne, lub wieczorowe makijaże. A czekoladka króluje
Maat, gratuluję wygranej. Supersprawa! Czekoladka 851 wygląda bosko, z tym, ze myślę, że może lekko połyskiwać. Maat, mam radę dla Ciebie. Ja zamawiałam soebie w Inermisie puder, którego nie ma na stronie - Color Collection 711. Napisałam maila, że na tronie nie widzę. Odpowiedzieli, że w stanach magazynowych się skończył, a starego Joko już nie kupują do magazynu, ale moga sprowadzić na życzenie, jeśli jest jeszcze w magazynie Joko. I udalo się. To mój puder torebkowy, bardzo go lubię, bo mocno matuje i jest dla bladziochów.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby, bardzo mnie ciekawi faktyczny efekt na ustach.
Jeśli się dam skusić to obfotografuje. Myślę, że będą to tańsze zamienniki dla tych takich Max Factorów z silkiem w nazwie. Licze na to po cichu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 17:45   #826
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja z Joko miałam do czynienia jedynie z odżywką do paznokci, taką kremową.
Ładny kolor, długo się trzymała, ale średnio wzmacniała. Taka średnia.
Co mogłybyście polecić z Joko?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:08   #827
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Ja z Joko miałam do czynienia jedynie z odżywką do paznokci, taką kremową.
Ładny kolor, długo się trzymała, ale średnio wzmacniała. Taka średnia.
Co mogłybyście polecić z Joko?
Z odżywek? Ja polecam wszystkie 3 których używam: olejek do paznokci i skórek, maseczka na noc (absolutnie wspaniała) i naturalny kolor paznokcia. Olejek jest olejkowaty, wmasowuje się odrobinkę w pazurki i skórki. Pachnie cytrusami. Wzmacnia, wygładza, skórki mięciutkie i nie pękają, zadziorków brak. Maska na nco to cudotwórca - ma śmieszną formę - zastyga w błonkę, którą rano łatwo zmyć mydłem. Wygładza, nabłyszcza i zdecydowania wzmacnia! Naturalny kolor optycznie wybiela, przy dłuższym stosowaniu wybiela końcówki i ma konsystencję prawie bezbarwnego lakieru.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:24   #828
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No to ja pewnie miałam ten naturalny kolor.
A z Joko, nie tylko z lakierów?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:31   #829
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
No to ja pewnie miałam ten naturalny kolor.
A z Joko, nie tylko z lakierów?
O tym to masz tu cały wątek. Moje hity nad hitami: błyszczyki Chocolate, puder i cienie Chocolate, eyelinery (kolorowe i czarny), cienie Frutti di Summer, kredki do oczu i puder Color Collection 711. Ale w sumie wszystkie kosmetki, któe mam powinnam tu wypisać, bo bardzo je lubię.

Edit: zapomniałam o pudrze prasowanym Crazy Diamonds! Wstrząsające...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 18:47   #830
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A czym się charakteryzują te wszystkie rzeczy z serii Chocolate?
Może coś więcej i jakieś fotki...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:50   #831
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A czym się charakteryzują te wszystkie rzeczy z serii Chocolate?
Może coś więcej i jakieś fotki...
Aralko, to wszystko już jest w tym wątku, serio. Wybacz, ale pisać i wklejać kilkukrotnie nie będę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:03   #832
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Aralko, to wszystko już jest w tym wątku, serio. Wybacz, ale pisać i wklejać kilkukrotnie nie będę.
I jak tam Ukrycior - obkupiłaś się błyszczykowo w Milkshaki? Obiecałaś kusić zdjęciami, więc łagodnie i z lekkim wyrzutem (bardzo nieśmiałym) się dopominam
Ja póki co nie czynię żadnych nowych inwestycji - przyczajam się i ... czekam na nowości Joko, ale ani śladu po nich. Jak tak dalej pójdzie to będę musiała się obkupić w podkład gdzieś indziej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:07   #833
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
I jak tam Ukrycior - obkupiłaś się błyszczykowo w Milkshaki? Obiecałaś kusić zdjęciami, więc łagodnie i z lekkim wyrzutem (bardzo nieśmiałym) się dopominam
Ja póki co nie czynię żadnych nowych inwestycji - przyczajam się i ... czekam na nowości Joko, ale ani śladu po nich. Jak tak dalej pójdzie to będę musiała się obkupić w podkład gdzieś indziej

Jeszcze nie kupiłam milków, bo mi kasy braknie. Więc z jednej strony cieszę się, że nie ma tego nowego Joko, ale z drugiej też już nie mogę się doczekać, w nowej Urodzie oczywiście reklama a serii brak... Mam nadzieję, że po majowym weekendzie coś się ruszy. No u mnie na pewno z kasą, więc łososiowy Milk będzie na pewno mój.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:47   #834
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupiłam milków, bo mi kasy braknie. Więc z jednej strony cieszę się, że nie ma tego nowego Joko, ale z drugiej też już nie mogę się doczekać, w nowej Urodzie oczywiście reklama a serii brak... Mam nadzieję, że po majowym weekendzie coś się ruszy. No u mnie na pewno z kasą, więc łososiowy Milk będzie na pewno mój.
No to czekam na relacje z majowych szaleństw- ja nie wykluczam, że sobie w majówkę z nudów zakupy w Inermisie porobię ale staram się zapanować nad pożądaniem posiadania różności i ćwiczę cierpliwość w oczekiwaniu na Jokowe nowości ale im szybciej się z tymi nowościami uporają tym lepiej dla nich bo wykupię wszystko i to co się da A jak jednak się podłamię to zakupię czekoladowy puder (uzależniłam się od niego), choć ostatnio stosuję puder nabłyszczający Virtual i jest bosko Ostatnio testowałam puder chocolate jako cień do powiek i powiem Wam szczerze, że niepotrzebny mi żaden neutralny cień bo puder doskonale go zastępuje Ale nigdy nie mówię nie nowym cieniom
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:57   #835
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No to czekam na relacje z majowych szaleństw- ja nie wykluczam, że sobie w majówkę z nudów zakupy w Inermisie porobię ale staram się zapanować nad pożądaniem posiadania różności i ćwiczę cierpliwość w oczekiwaniu na Jokowe nowości ale im szybciej się z tymi nowościami uporają tym lepiej dla nich bo wykupię wszystko i to co się da A jak jednak się podłamię to zakupię czekoladowy puder (uzależniłam się od niego), choć ostatnio stosuję puder nabłyszczający Virtual i jest bosko Ostatnio testowałam puder chocolate jako cień do powiek i powiem Wam szczerze, że niepotrzebny mi żaden neutralny cień bo puder doskonale go zastępuje Ale nigdy nie mówię nie nowym cieniom
Ja ma tak długą wishlistę, że nie wykluczam, że jak drugiego maja dostanę kaskę na konto to poszaleję. Kupię na pewno dwa żele z daxa, krem z daxa brązujący, milkshake'a, jakiegoś afrodyzjaka z Viperki pewnie ustrzelę i powinnam kupić eyelinerek czarny virtuala, bo mnie stary się wyeksplatował ponuro. Mam też zagwozdkę, bo kończę olejek do skórek Jokowy, nie wiem czy ponowić zakup (boski był i to pierwsza odżywka do pazurów, którą zużyłam do końca, a nie wywaliłam niezużytą) czy też kupić coś nowego, czego jeszcze nie miałam. Może ktoś by coś polecił?
Maat, a który puderek Virtuala posiadasz? Co do pudru czekoladowego to się w pełni zgadzam. Jak wychodzilam ze szpitala to miałam w torebce tylko czekoladki i tusz i dał się z tego make-up full wypas wyczarować
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:12   #836
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam też zagwozdkę, bo kończę olejek do skórek Jokowy, nie wiem czy ponowić zakup (boski był i to pierwsza odżywka do pazurów, którą zużyłam do końca, a nie wywaliłam niezużytą) czy też kupić coś nowego, czego jeszcze nie miałam. Może ktoś by coś polecił?
Maat, a który puderek Virtuala posiadasz? Co do pudru czekoladowego to się w pełni zgadzam. Jak wychodzilam ze szpitala to miałam w torebce tylko czekoladki i tusz i dał się z tego make-up full wypas wyczarować
Ukrycior ja bym zmieniła odżywkę, jak nowość Tobie nie podpasuje to wrócisz do sprawdzonej. Poza tym i odżywki można przedawkować Trzeba zmieniać wówczas kiedy paznokieć jest już o.k. bo jak będziesz aplikowała cały czas ten sam kosmetyk to po prostu przedobrzysz i osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego.
Z Virtuala mam Crazy Diamonds 202 i jestem z niego całkowicie kontent. Daje taką srebrzystą poświatę, więc muszę trochę węższy pędzel sobie sprawić, ale wieczorkiem pięknie się mieni i nie jest w ogóle brokatowy w sensie, że nie ma drobinek, tylko wszystko to pięknie zmielona połyskująca perła

Ale, ale ostatnio sięgnęłam po mój srebrny Eayliner Virtuala i ... wybuchnął mi w ręku tzn. nakrętka z pędzelkiem wyskoczyła jakby była pod dużym ciśnieniem a w ręku pozostał mi pojemniczek z dziwnie sklejoną masą zamiast półpłynnego produktu Generalnie zdziwiłam się byłam bardzo mocno, ale postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę bo się przyczajam na ten turkusowy szmaragd, więc będę łaskawa
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:53   #837
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
am też zagwozdkę, bo kończę olejek do skórek Jokowy, nie wiem czy ponowić zakup (boski był i to pierwsza odżywka do pazurów, którą zużyłam do końca, a nie wywaliłam niezużytą) czy też kupić coś nowego, czego jeszcze nie miałam. Może ktoś by coś polecił?
Ukrycior moze wypróbuj coś nowego, myślę, że na JOKO się nie zawiedziesz. Z mojej strony polecam odżywkę ZADBANE PAZNOKCIE - odbudowa i wzrost. jest genialna, odkąd ją kupiłam używam ciągle! Może być stosowana jak lakier (ale 2 warstwy, delikatny jasno różowy kolorek) lub jako odżywka pod lakier. W obu wersjach u mnie się sprawdza a kosztuje grosze
Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość

Ale, ale ostatnio sięgnęłam po mój srebrny Eayliner Virtuala i ... wybuchnął mi w ręku tzn. nakrętka z pędzelkiem wyskoczyła jakby była pod dużym ciśnieniem a w ręku pozostał mi pojemniczek z dziwnie sklejoną masą zamiast półpłynnego produktu Generalnie zdziwiłam się byłam bardzo mocno, ale postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę bo się przyczajam na ten turkusowy szmaragd, więc będę łaskawa
ło ale się porobiło może trzymałaś go w jakimś nasłonecznionym i ciepłym miejscu że tak wybuchnął?? Aż muszę mojego sprawdzić a dawno go nie używałam może też wybuchnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:16   #838
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior ja bym zmieniła odżywkę, jak nowość Tobie nie podpasuje to wrócisz do sprawdzonej. Poza tym i odżywki można przedawkować Trzeba zmieniać wówczas kiedy paznokieć jest już o.k. bo jak będziesz aplikowała cały czas ten sam kosmetyk to po prostu przedobrzysz i osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego.
Z Virtuala mam Crazy Diamonds 202 i jestem z niego całkowicie kontent. Daje taką srebrzystą poświatę, więc muszę trochę węższy pędzel sobie sprawić, ale wieczorkiem pięknie się mieni i nie jest w ogóle brokatowy w sensie, że nie ma drobinek, tylko wszystko to pięknie zmielona połyskująca perła

Ale, ale ostatnio sięgnęłam po mój srebrny Eayliner Virtuala i ... wybuchnął mi w ręku tzn. nakrętka z pędzelkiem wyskoczyła jakby była pod dużym ciśnieniem a w ręku pozostał mi pojemniczek z dziwnie sklejoną masą zamiast półpłynnego produktu Generalnie zdziwiłam się byłam bardzo mocno, ale postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę bo się przyczajam na ten turkusowy szmaragd, więc będę łaskawa
Maat, mam ten sam puderek, identycznie bym opisała ten efekt. Świetny jest do tego stopnia, że w moim już mocno widać dno...

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ukrycior moze wypróbuj coś nowego, myślę, że na JOKO się nie zawiedziesz. Z mojej strony polecam odżywkę ZADBANE PAZNOKCIE - odbudowa i wzrost. jest genialna, odkąd ją kupiłam używam ciągle! Może być stosowana jak lakier (ale 2 warstwy, delikatny jasno różowy kolorek) lub jako odżywka pod lakier. W obu wersjach u mnie się sprawdza a kosztuje grosze

ło ale się porobiło może trzymałaś go w jakimś nasłonecznionym i ciepłym miejscu że tak wybuchnął?? Aż muszę mojego sprawdzić a dawno go nie używałam może też wybuchnie
Tak samo pomyślałam, może coś mu dolega kurcze, jakaś reakcja termiczna może? Moja mama ma srebrny eyeliner i już w sumie prawie rok, nic mu nie jest, a ja swoje też Virtuale mam ponad rok i całkiem normalnie się zachowują (dziś turkusem jestem pomalowana nawet).

Chyba się skuszę na SPA do paznokci, bo chcę coś nielakierowego, mam już naturalny kolor i chcę go najpierw zużyć. Potrzebuję czegoś co się wmasuje w płytkę i spa mi się spodobało z opisu. Hmmm, jeszcze dumam nad tym...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:51   #839
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja kocham lakiery Joko. Szczególnie bezbarwny. Mam obsesję na punkcie malowania paznokci tym z odżywką 3 w 1. Buteleczka miesięcznie albo i częściej kupowana
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:24   #840
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ukrycior moze wypróbuj coś nowego, myślę, że na JOKO się nie zawiedziesz. Z mojej strony polecam odżywkę ZADBANE PAZNOKCIE - odbudowa i wzrost. jest genialna, odkąd ją kupiłam używam ciągle! Może być stosowana jak lakier (ale 2 warstwy, delikatny jasno różowy kolorek) lub jako odżywka pod lakier. W obu wersjach u mnie się sprawdza a kosztuje grosze

ło ale się porobiło może trzymałaś go w jakimś nasłonecznionym i ciepłym miejscu że tak wybuchnął?? Aż muszę mojego sprawdzić a dawno go nie używałam może też wybuchnie
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tak samo pomyślałam, może coś mu dolega kurcze, jakaś reakcja termiczna może? Moja mama ma srebrny eyeliner i już w sumie prawie rok, nic mu nie jest, a ja swoje też Virtuale mam ponad rok i całkiem normalnie się zachowują (dziś turkusem jestem pomalowana nawet).

Chyba się skuszę na SPA do paznokci, bo chcę coś nielakierowego, mam już naturalny kolor i chcę go najpierw zużyć. Potrzebuję czegoś co się wmasuje w płytkę i spa mi się spodobało z opisu. Hmmm, jeszcze dumam nad tym...
Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Ja kocham lakiery Joko. Szczególnie bezbarwny. Mam obsesję na punkcie malowania paznokci tym z odżywką 3 w 1. Buteleczka miesięcznie albo i częściej kupowana

Wracając do mojego wybuchowego kosmetyku - zaaplikowałam go sobie niezdarnie ze 3-4 razy i czekał sobie spokojniutko zamknięty w szufladzie toaletki, daleko od grzejnika, daleko od słońca. Widocznie musiało z nim być od początku coś nie tak, taki wewnętrzny ferment, bo jak był się "rozerwał" to na ogół płynna formuła linera przypominała zbite w grudki trudno rozsmarowywalne kluseczki (miałam w myśli inne słowo, ale cenzuralnie sama je usunęłam). Uznaję, że ten niewypał się już nie powtórzy i zamówię sobie turkusik i tak zerkam na brąz - wydaje mi się być połyskujący, ale czy na pewno? Cała ta seria jest raczej ze lśnieniem koloru wiec matu chyba nie trafię - co myślicie?

I dokonałam odkrycia będąc na majówce sam na sam z moim czekoladowym pudrem Joko - cudownie się prezentuje na oczkach - nie szukam już cienia naturalnego bo go znalazłam. Równie cudowny jest puder nabłyszczający Virtual - no cudo W domu poćwiczyłam jeszcze z nakładaniem koloru z jasnej kostki i ciemnej w kąciki i jestem zachwycona swą inwencją twórczą

A co do odżywek Joko do paznokci - wykańczam naturalny kolor, nie do końca zachwyca mnie gładki paznokieć pod względem koloru, jest nawet przy 2 warstwach prawie transparentny, a miałam nadzieję na lekki róż dlatego Susanna zainteresowała mnie Twoja propozycja Zadbane paznokcie i chyba się skuszę na nie A jak Ukrycior dorwiesz SPA to zdaj relację co i jak bo z opisów bardzo obiecujące wszystko.

A czy któraś z Was wie coś o tych zapowiedzianych kwietniowych nowościach Joko - kurczę muszę się obkupić w kilka drobiazgów i powolutku braknie mi cierpliwości aby na nie czekać A muszę zakupić sobie maskarę do oczu - chyba z tej złotej serii pogrubiającą. Poza tym mam jeszcze kilka pomysłów na mój niezbędnik zapasowy Daję Joko czas do środy, potem to trudno biorę starocie, a jak się pojawią nowości to nie będzie mnie na nie już stać i trzeba będzie poczekać. ALe i to ma swoje dobre strony - poczytam sobie o nich i będę miała wyrobione na waszych doświadczeniach zdanie czy warto kupić czy też lepiej wydać kaskę na inne cudeńka
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.