Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 12:28   #3841
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
a który poleciłabyś ( no tak najbardziej )
A czego wymagasz od podkładu?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 12:35   #3842
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pam, który z nich najbardziej kryje?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 12:37   #3843
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pam, który z nich najbardziej kryje?
MF Lasting performance to na pewno za nim Rimmel LF i mus Essence. To z podkładów, bo ogólnie bardzo mocno kryją Panstick i sztyf Golden Rose - krycie totalne
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 13:27   #3844
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pam, niezła kolekcja
Który Twoim zdaniem najlepszy? Ja nie potrzebuję dużego krycia, średnie wystarczy, z tych, które wymieniłas mam mus Essence, ale trochę za ciemny, więc mieszam go z jaśniejszym podkładem.


Niedługo muszę kupić podkład, ale kompletnie nie mam pojęcia jaki teraz kupić
Bardzo lubię musy. Mam właśnie ten z Essence, a także miałam z Golder Rose, odcień był idelany, chciałabym przetestować inne. Polecacie coś?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2010-11-08 o 13:33
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 13:53   #3845
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A czego wymagasz od podkładu?
żeby był jasny, zakrywał mi zaskórniki i nie zapychał
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 14:20   #3846
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pam, niezła kolekcja
Który Twoim zdaniem najlepszy? Ja nie potrzebuję dużego krycia, średnie wystarczy, z tych, które wymieniłas mam mus Essence, ale trochę za ciemny, więc mieszam go z jaśniejszym podkładem.


Niedługo muszę kupić podkład, ale kompletnie nie mam pojęcia jaki teraz kupić
Bardzo lubię musy. Mam właśnie ten z Essence, a także miałam z Golder Rose, odcień był idelany, chciałabym przetestować inne. Polecacie coś?
Musów mam kilka ale ten jest jedyny jasny jak nie masz problemów ze świeceniem na buzi, to polecę Ci Avonowski - ja go uwielbiam, bo jest najjaśniejszy ze wszystkich które mam, lekki, delikatny, trochę rozświetla i buzia jest taka gładka i odżywiona fajny i lekki też jest Maybelline Pure mineral, ale on już ewidentnie do suchej/normalnej bo na mojej mieszanej zaczyna się świecić. No i kryje dość delikatnie
Ale ja i tak do krycia używam korektorów bo podkłady kryjące są dla mnie zwykle za ciężkie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
żeby był jasny, zakrywał mi zaskórniki i nie zapychał
Nie wiem jak z Lasting performance 100 bo go nie mam, ale 101 wydaje się jasny a później mocno ciemnieje chociaż krycie mocne.
Rimmel LF 100 kryje fajnie i mnie nie zapycha i jest jasny, choć nie tak bardzo jaśniejszy od 103.
I tak jak wyżej Avonowski jest fajny ale jak nie masz dużo do ukrycia
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 14:32   #3847
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Musów mam kilka ale ten jest jedyny jasny jak nie masz problemów ze świeceniem na buzi, to polecę Ci Avonowski - ja go uwielbiam, bo jest najjaśniejszy ze wszystkich które mam, lekki, delikatny, trochę rozświetla i buzia jest taka gładka i odżywiona fajny i lekki też jest Maybelline Pure mineral, ale on już ewidentnie do suchej/normalnej bo na mojej mieszanej zaczyna się świecić. No i kryje dość delikatnie
Ale ja i tak do krycia używam korektorów bo podkłady kryjące są dla mnie zwykle za ciężkie

Dziękuję Ci bardzo
zatem mam kilka pytań
Który to ten mus z Avon'u? Nie zapychał? Ja mam raczej suchą cerę, skłonną do podrażnień i wyprysków.. Chcę, by podkład ładnie matowił, delikatnie krył i długo się trzymał na buzi..
Miałam z Meybelline, ale ten drugi, Satin Liquid (jakoś tak), odcień był idealny po prostu, pięknie wyglądał na skórze, ale po dwóch godzinach schodził A szkoda. Jak jest z tym drugim? Odcienie tak samo jasne? Długo się utrzymuje?
Kusi mnie też mus z Manhattan, zawsze mam duży problem z wyborem podkładu, koszmar.

Wybacz, że tak męczę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 14:41   #3848
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość


Nie wiem jak z Lasting performance 100 bo go nie mam, ale 101 wydaje się jasny a później mocno ciemnieje chociaż krycie mocne.
Rimmel LF 100 kryje fajnie i mnie nie zapycha i jest jasny, choć nie tak bardzo jaśniejszy od 103.
I tak jak wyżej Avonowski jest fajny ale jak nie masz dużo do ukrycia
hm jedna moja jasna koleżanka ma ten z Avonu i fajnie wygląda w nim...
a jak z golden rose ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 14:57   #3849
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja miałam z Golden Rose, Agusia też, sama jej go poleciłam
Na buzi prezentuje się bardzo ładnie, delikatnie, miałam odcień najjaśniejszy, ba buzi utrzymywał się długo, delikatnie krył, jednak podkreślał każdą suchą skórkę, co było strasznie denerwujące
Ale ja znalazłam spodób - mieszałam go z odrobinką płynnego, jaśniutkiego podkłądu i efekt był świetny, zero suchych skórek.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:03   #3850
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja miałam z Golden Rose, Agusia też, sama jej go poleciłam
Na buzi prezentuje się bardzo ładnie, delikatnie, miałam odcień najjaśniejszy, ba buzi utrzymywał się długo, delikatnie krył, jednak podkreślał każdą suchą skórkę, co było strasznie denerwujące
Ale ja znalazłam spodób - mieszałam go z odrobinką płynnego, jaśniutkiego podkłądu i efekt był świetny, zero suchych skórek.
ale Pam wstawiła zdjęcie Golden Rose w sztyfcie, musu raczej nie chcę, bo będzie podkreślał suche skórki

przy okazji- a jakim jasnym podkładem go mieszałaś ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:17   #3851
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Aha, sory, myślałam, że o mus Ci chodzi.


Delia, podkład mineralny
Z tym go mieszałam.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 15:47   #3852
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo
zatem mam kilka pytań
Który to ten mus z Avon'u? Nie zapychał? Ja mam raczej suchą cerę, skłonną do podrażnień i wyprysków.. Chcę, by podkład ładnie matowił, delikatnie krył i długo się trzymał na buzi..
Miałam z Meybelline, ale ten drugi, Satin Liquid (jakoś tak), odcień był idealny po prostu, pięknie wyglądał na skórze, ale po dwóch godzinach schodził A szkoda. Jak jest z tym drugim? Odcienie tak samo jasne? Długo się utrzymuje?
Kusi mnie też mus z Manhattan, zawsze mam duży problem z wyborem podkładu, koszmar.

Wybacz, że tak męczę
Z Avonu to nie mus tylko płynny nie zapycha, jest taki nawilżający jakby. Nie daje matu ale to można nadrobić pudrem.
Co do Maybelline - Pure mineral ma jaśniejszy odcień niż Dream Satin Liquid, a numeracja ta sama - 010 Ivory

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hm jedna moja jasna koleżanka ma ten z Avonu i fajnie wygląda w nim...
a jak z golden rose ?
Golden Rose fajny, mocne krycie, trwały ale nie matuje użyłam go na całą twarz tylko ze 2 razy bo nie potrzebuję aż takiego krycia. Teraz punktowo tylko, pędzelkiem
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:55   #3853
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

polećcie mi jakiś łatwo dostępny puder w kamieniu, matujący, super jasny. nie mogę tego CC znaleźć a przydałoby mi się coś na już. najlepiej do kilkunastu złotych, albo z gwarancją jakości do kilkudziesięciu używałam już Manhattan z serii clear coś tam, zapchał mnie tak, że zostało mi tylko płakać. mam też dwa razy użyty Sensique ale dla mnie zdecydowanie za żółty
kiedyś, z 4 lata temu miałam bardzo fajny z Bourjois w przepięknym opakowaniu w kwiaty (gdzieś chyba nawet je sobie zostawiłam, bo miało wypasione lusterko w środku) ale teraz chyba już go nie produkują, a i pewnie byłby już za ciemny
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:15   #3854
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
uff nareszcie ktoś z pozytywną opinią ja absolutnie ją kocham, właśnie za to, że łamie wszelkie ramy i stereotypy. a pytanie mnie naszło, bo po obejrzeniu reklam Parisienne po prostu muszę! mieć te perfumy poluję tez na jej klasyczny zapach w różowym flakoniku.
zrozumiałam ten szał na jej osobę - niestety chyba też jestem w stanie kupić wszystko co sygnuje swoim nazwiskiem
dzisiaj wąchałam jakieś jej zapachy, i Vintage mi się bardzo spodobał - chociaż pachnie trochę jak puder babydream
poza tym nie lubię modelek, ich chudych nóg i płaskich klat, no i jeszcze ten zez Kate niewiele jest modelek, które mi się podobają (ot - Naomi Campbell, którą ubóstwiam mimo wszystko)

ja stosowałam Acne Derm i nie jestem zadowolona. na początku było ok, trochę mi sie wyrównał koloryt, ale potem zauważyłam, że moja skóra stała sie wrażliwsza i łatwiej się zapycha. dlatego myslałam o czymś mocniejszym a tonik z kwasem BHA 10% z BU?
a to serum azelo-oliwkowe, nie zapcha ono czasem?

Maqua, mysle, ze jeżeli zapycha cie talk, to niestety większość pudrów cie zapcha. tak czy siak, ja mam miłe wspomnienia związane z pudrem na mokro i sucho Diadem, kolor 7, taka piękna porcelana. w puderniczce z lusterkiem kosztował chyba coś ponad dwadzieścia zł, refill mniej, chyba kilkanaście

Btw., zrobiłam coś strasznie głupiego. pofarbowałam włosy i sama nie wiem, co o tym myśleć. niby czerwień granatu, ale miałam jeszcze ciemniejsze włosy i wyszła czereśnia. mojej mamie się nie podoba, większości koleżanek sie podoba (no ale wiadomo jak to z licealistkami, lepiej im nie ufać, skoro przy ciemnej i opalonej skórze farbują się na rudo ). ja sama nie wiem co o tym myśleć. jedyne, czego jestem pewna, to tego, że muszę podmalowywać brwi czerwonym cieniem Wstawie w środę zdjęcie to mi powiecie, co o tym sądzicie bo jutro cały dzień jestem w Wawie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-11-08 o 17:19
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 17:16   #3855
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość


Golden Rose fajny, mocne krycie, trwały ale nie matuje użyłam go na całą twarz tylko ze 2 razy bo nie potrzebuję aż takiego krycia. Teraz punktowo tylko, pędzelkiem
hm czyli byłby dobry jako korektor ?

to teraz myślę : avon czy lumene
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 18:08   #3856
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

azelo-olwikowe nie zpaycha
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 19:02   #3857
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hm czyli byłby dobry jako korektor ?

to teraz myślę : avon czy lumene
Tak, jako korektor jest fajny
Lumene nie miałam więc niestety Ci nie pomogę
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 19:22   #3858
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Uaaah, nareszcie wróciłam z pracy Ależ postów namachałyście
Dzisiaj z rana łaziłam po sklepach w poszukiwaniu tańszej alternatywy dla rozświetlającego meteorytów Guerlaina. I nic nie znalazłam Nic, normalnie nic. Kiedyś kupowałam kulki Pierre Rene, ale w Naturze zlikwidowali stoisko z tą marką.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 19:50   #3859
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Uaaah, nareszcie wróciłam z pracy Ależ postów namachałyście
Dzisiaj z rana łaziłam po sklepach w poszukiwaniu tańszej alternatywy dla rozświetlającego meteorytów Guerlaina. I nic nie znalazłam Nic, normalnie nic. Kiedyś kupowałam kulki Pierre Rene, ale w Naturze zlikwidowali stoisko z tą marką.
A musisz mieć kulki? Rozświetlacze w kamieniu/prasowane są też fajne
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 20:01   #3860
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

Btw., zrobiłam coś strasznie głupiego. pofarbowałam włosy i sama nie wiem, co o tym myśleć. niby czerwień granatu, ale miałam jeszcze ciemniejsze włosy i wyszła czereśnia. mojej mamie się nie podoba, większości koleżanek sie podoba (no ale wiadomo jak to z licealistkami, lepiej im nie ufać, skoro przy ciemnej i opalonej skórze farbują się na rudo ). ja sama nie wiem co o tym myśleć. jedyne, czego jestem pewna, to tego, że muszę podmalowywać brwi czerwonym cieniem Wstawie w środę zdjęcie to mi powiecie, co o tym sądzicie bo jutro cały dzień jestem w Wawie.
Wrzuć fotkę koniecznie jestem bardzo ciekawa efektu

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A musisz mieć kulki? Rozświetlacze w kamieniu/prasowane są też fajne
Quench, ja właśnie z prasowanych mam takie 'paseczki' od Inglota - bardzo je sobie chwalę Jeden paseczek jest tylko taki 'karmelowawy', więc muskam po nim pędzlem oszczędniej i, moim zdaniem, daje bardzo miły dla oka efekt
A z kulkowych to polecam firmę APC Tylko chyba niestety jest trudno dostępna
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:31   #3861
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix, pam; a spotałyście się z takim który rozświetlałby bardzo substelnie? Bardziej na zasadzie blasku hmnn... metalicznego, bez widocznych drobinek miki? Bo oglądałam dzisiaj te z inglota i trochę mnie przestraszyły - raz, że mika jest widoczna (nie mocno, ale jednak), dwa, że na mojej buzi sprawdziłyby się jako róże, a ja chcę pokrywać całą twarz. No i czy któraś z was widziała takie kolorki w prasowance jak biel, fiolet, róż, zieleń (takie są w meteorytach Guerlaina, boska rzecz ale cena osłabia - ponad 200 zł).
Fiasco, koniecznie wrzuć zdjęcia
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:33
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 20:59   #3862
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
natrix, pam; a spotałyście się z takim który rozświetlałby bardzo substelnie? Bardziej na zasadzie blasku hmnn... metalicznego, bez widocznych drobinek miki? Bo oglądałam dzisiaj te z inglota i trochę mnie przestraszyły - raz, że mika jest widoczna (nie mocno, ale jednak), dwa, że na mojej buzi sprawdziłyby się jako róże, a ja chcę pokrywać całą twarz. No i czy któraś z was widziała takie kolorki w prasowance jak biel, fiolet, róż, zieleń (takie są w meteorytach Guerlaina, boska rzecz ale cena osłabia - ponad 200 zł).
Fiasco, koniecznie wrzuć zdjęcia
muszę Ci powiedzieć Quench, że te paseczki wbrew pozorom nie nadają prawie koloru (ja zwykle przezornie pomijam ten najciemniejszy, jak już wspominałam) i wyglądają bardzo delikatnie. Mogę zrobić jutro swatcha, tylko nie wiem czy przy czymś tak subtelnym jak rozświetlacz będzie coś widać
Widziałam też kiedyś w Inglocie takie 'mozaiki'. Jedna była właśnie taka biało-fioletowo-różowa, ale niestety bez zieleni chyba
Ja ogólnie zarówno z 'paseczków' jak i białego rozświetlacza Inglota oraz kuleczek APC jestem bardzo zadowolona
Niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy
Ale jak Ty przypadkiem znalazłabyś coś wystrzałowego, to oczywiście daj cynk

I dziękuję Wszystkim za rady w sprawie kwasiorów
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-11-08 o 21:20
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:13   #3863
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
muszę Ci powiedzieć Quench, że te paseczki wbrew pozorom nie nadają prawie koloru (ja zwykle przezornie pomijam ten najciemniejszy, jak już wspominałam) i wyglądają bardzo delikatnie. Mogę zrobić jutro swatcha, tylko nie wiem czy przy czymś tak subtelnym jak rozświetlacz będzie coś widać
Byłabym bardzo wdzięczna za swatcha
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:14   #3864
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blask a nie dorobinki daje meow

http://meowcosmetics.com/primp.htm

Crystalline Cat Glow Powder is untinted and natural by design, so it won't interfere with the color of your foundation. As a result, it appears crystalline white in the jar. Because Crystalline Cat has no added colors to conflict with your other cosmetics, it can impart a transparent, translucent glowing sheen, anywhere you apply it!
*transparent
*not glittery
*finely milled
*delivers a radiant glow when and where you want it
Crystalline Cat is an exceptionally finely milled translucent mineral glow powder. Designed specially for those times when you want to impart a dewy healthy glow to your skin. Crystalline Cat is *NOT* glittery, it adds only a "glow" to your skin, without any harsh ingredients. Use sparingly for the most natural look of radiant glowing skin, or layer and apply anywhere for a more sensual, daring look!
Ingredients: Mica, Titanium Dioxide
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:16   #3865
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a te kuleczki Pierre Rene kiedyś widziałam na allegro
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:19   #3866
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo wdzięczna za swatcha
Postaram się coś uchwycić
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:29   #3867
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Lemirka, Ruda; dzięki za rady! Rany, Meow mnie wykończy! Biały podkład śni mi się po nocy. A teraz będzie mnie dręczył glow powder
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 21:46   #3868
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

posiadam kuleczki pierre rene(te dla bladziochów),mogę się podzielić np. 1/3 ,chętne?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:02   #3869
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench mi się ostatnio spodobały prasowane pryzmy elf'a, o cos takiego ci chodzi? podobno i korygują i matują na all za okolo 30 zł
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 22:10   #3870
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

teraz nie widzie niestety tych kulek na all, ale kiedyś jak je pierwszy raz zobaczyłam w sklepie, to sprawdzałam i były
w każdym razie wtedy pożałowałam kasy na kulki, ale po podpowiedzi którejś dziewczyny z wątku kupiłam sypki cień do oczu my secret, biały i jego używałam jako rozświetlacz - zależnie od mocy roztarcia daje mocne, lub delikatniejsze glow
no i ten nowy rozświetlacz essence też jest fajny taki chyba nawet delikatniejszy niż AOH, aczkolwiek ja lubiłam w AOH, że jest beżowy, a nie różowy...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.