Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 15:04   #4231
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
holender, dwa dni pod rząd użyłam podkładu pixie, i mam 4 niespodzianki! co prawda małe, ale ostatnio nie miałam prawie nic, i teraz nie wiem, czy to pixie, czy wczorajsza impreza
teoretycznie impreza mogła zaszkodzić, ale z drugiej strony ja nie zaobserwowałam u siebie do tej pory ścisłej zależności...
mi tez po pixie coś wylazło, a szkoda, bo miała fajne kolory...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:57   #4232
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dostałam moją Misshę 13. Sprzedawca świetny, dorzucił próbki innego BB. Jutro zdam relację i cyknę fotki, bo teraz wyjdą beznajdziejne. Ale samo opakowanie jest warte grzechu i 10 dolców
Przyszły mi jeszcze paczki z vatiką i szamponem indyjskim, więc mam uciesz ogromny.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:50   #4233
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dla mnie rewelacyjny podkreślacz bladości to wszelkie lip tinty czy lip stainy, szkoda, że ciężko u nas dorwać, ale ale właśnie pojawiły się w mazaku max factora! zakupiłam jeden i zastanawiam się już nad kolejnym...

przy okazji zapraszam do mojej wymianki, parę bladolicych bonusów (MF, kuleczki PR)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23430716
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:56   #4234
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dla mnie rewelacyjny podkreślacz bladości to wszelkie lip tinty czy lip stainy, szkoda, że ciężko u nas dorwać, ale ale właśnie pojawiły się w mazaku max factora! zakupiłam jeden i zastanawiam się już nad kolejnym...
a co to za cuda?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:01   #4235
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja czekam na swoją paczkę z EDM-u i doczekać się nie mogę A wszystkie prochy w formule intensive mi się skończyły i mam same semi-matte, których moja skóra nie lubi
Estra, niecierpliwie czekam na relację bo missha mnie kusi okrutnie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:23   #4236
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

estra też czekam. Wczoraj z niecierpliwości kliknęłam na ebayu dla siebie misshe i wyglądam listonosza
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:27   #4237
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
a co to za cuda?
idealna sprawa jak ktoś nie lubi ciężaru szminki albo śladów na zębach, miałam kiedyś just bitten revlonu był cudny ( z allegro u nas nie było) ale już nie mogę go dostać, szukałam zamiennika i wczoraj w douglasie wpadłam na stoisko maxfactora z przecenionymi o 20 procent markerami " lipfinity lasting lip tint", taki mazak zostawia mocny kolor, ma hm formułę jak mazak, taka woda, która barwi skórę. efekt jakby się zjadło buraka, maliny, jeżyny, jagody itd. zależnie od koloru
po obniżce kosztował 31 złotych, ani dużo ani mało. gdyby bylo troszke mniej skusiłabym się już na drugi bo wzięłam trochę zbyt fioletowy kolor ( te światła drogeryjne)
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:30   #4238
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estra jak zamawiałaś BB creamy?przez all czy ebaya? bo jak przez all to się skuszę... ale ebay... niestety nie obczajam tego (tak jak facebooka) :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:42   #4239
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziewczyny umiecie cos powiedzieć o revlon colorstay mineral mousse fair 010? bo w wyszukiwarce nie znalazłam
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:49   #4240
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Ja też mam dylemat, i też wybieram jasną cerę - chciałam się tylko upewnić że nie zwariowałam
Spróbuje tylko nos i brodę smarować od od czasu do czasu.


Rinaa nie powiem Ci czy warto stosować Epiduo, bo to pewnie zależy od tego jaki kto ma problem. Ja mam tylko trochę zaskórników i rozszerzone pory, trądzik jako taki juz mnie na szczęście nie dotyczy.
Po wypróbowaniu wszystkiego od lekkich rzeczy typu: Effaclar, Acne-Derm, oliwki salicylowe, po Lysanel Active, Zorac, Atrederm i wreszcie metodę Klingmana ( kurcze, chyba tak to się nazywało) - stwierdzam, że Epiduo najlepiej doczyszcza mi pory. Skóra u mnie nie łuszczyła się, nie piekła, nie miałam "niby poparzeń" - jedynie zmiana kolorytu.
Używałam przez 4 miesiące - co drugą noc.
wow, prawdziwa wojowniczka z ciebie, ja sie zastanawiałam nad klingmanem i nic z tego, jednak zwykłe kwasy na co dzień i migdał raz na jakis czas wystarczą wiem ze to OT , ale powiedz w skrócie, bardzo cie to zniszczyło?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:49   #4241
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dostałam moją Misshę 13. Sprzedawca świetny, dorzucił próbki innego BB. Jutro zdam relację i cyknę fotki, bo teraz wyjdą beznajdziejne. Ale samo opakowanie jest warte grzechu i 10 dolców
Przyszły mi jeszcze paczki z vatiką i szamponem indyjskim, więc mam uciesz ogromny.
czekam z niecierpliwością na foty już chciałam zamaiwac pełnowymiarowe opakowanie ale w takim wypadku poczekam na foty od Ciebie
a zamawiałaś pełen wymiar (50 ml)?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:08   #4242
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dziewczyny umiecie cos powiedzieć o revlon colorstay mineral mousse fair 010? bo w wyszukiwarce nie znalazłam
Też w swoim czasie interesowałam się nim, ale zrezygnowałam, kiedy wyczytałam, że kolor jest ciemniejszy niż ivory Colorstay-a.

Muszę Wam się pożalić, że słuchanie "świętych prawd makijażu" bywa mylące. Ostatnio chciałam sobie kupić minipaletkę cieni i wybadałam, że do zielonych tęczówek pasują cienie fioletowe. No i kupiłam. I wyglądam w tym kolorze ohydnie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:22   #4243
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też w swoim czasie interesowałam się nim, ale zrezygnowałam, kiedy wyczytałam, że kolor jest ciemniejszy niż ivory Colorstay-a.

Muszę Wam się pożalić, że słuchanie "świętych prawd makijażu" bywa mylące. Ostatnio chciałam sobie kupić minipaletkę cieni i wybadałam, że do zielonych tęczówek pasują cienie fioletowe. No i kupiłam. I wyglądam w tym kolorze ohydnie
wielkie dzięki, w takim razie odpada.

co do makijażowych świętych zasad aż nazbyt często sie nie sprawdzają
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:44   #4244
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A to musi być podkład w płynie? Bo łatwiej byłoby szukać wśród minerałów
zgadzam się można dobrać coś pod względem nie tylko jasności, ale i tonacji
Dermacol mieszałm jedynie z Revlonem (i z Mary Kay ale łososiowa tonacja mnie przerażała) i było spoko, tylko trochę się trwałość obniżyła ale i tak było w porządku
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dla mnie rewelacyjny podkreślacz bladości to wszelkie lip tinty czy lip stainy, szkoda, że ciężko u nas dorwać, ale ale właśnie pojawiły się w mazaku max factora! zakupiłam jeden i zastanawiam się już nad kolejnym...
coś takiego ma Bourjois nie wiem, czy jest w regularnej sprzedaży, ja kupowałam przez internet. świetny wynalazek bo nie spływa jak szminki, nie zjada się, nie pozostawia tłustej warstwy, nie ma błyszczących drobinek i nie zostawia śladów na szklankach
zwróciłaś uwagę na ilość kolorów? nie mogę tego znaleźć na stronie MF a jak wpisuję w google w grafice pokazuje tylko trzy kolory. pewnie bym się skusiła gdyby był kolor klasycznego wina, bo ta czerwień którą mam od Burżujka jest trochę zbyt... no, czerwona jasna, ostra i ciepła, nie na dzień.

Estra, też czekam na fotki i jakąś wstępną recenzję
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:15   #4245
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wow, prawdziwa wojowniczka z ciebie, ja sie zastanawiałam nad klingmanem i nic z tego, jednak zwykłe kwasy na co dzień i migdał raz na jakis czas wystarczą wiem ze to OT , ale powiedz w skrócie, bardzo cie to zniszczyło?

Mały OT: Klingman nie był taki straszny jak mi się wydawało, jakoś specjalnie się do niego nie przygotowywałam, tam mnie kiedyś coś tchnęło i już. Przeprowadzałam go Atredermem, smarując parę warstw rano przed praca, później popołudniu i wieczorem średnio co 2-3 godziny. Co dziwne moje naczynka w ogóle źle nie zareagowały, podrażnienie nie było dużo większe niż po atredermie stosowanym w sposób
tradycyjnym, a skóra złaziła tak mocno, że (wiem, wiem tak nie wolno), że odrywałam ją jak maseczka peel-off, całymi płatami. Resztę super dało się kleić makijażem . Jedyna nieprzyjemność to swędzenie i uczucie gorącej twarzy - która jednak pozostawała blada. Doczyściło mi pory cudnie, ale co z tego, skoro trzeba było nawilżać i natłuszczać mocno - co powodowało kolejne zapychanie porów. Przez miesiąc skóra była cudna, a później
powróciła do stanu wyjsciowego, czyli jest zapchana


Ja też czekam na Misshe, a nawet na 3 rodzaje
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:19   #4246
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

coś takiego ma Bourjois nie wiem, czy jest w regularnej sprzedaży, ja kupowałam przez internet. świetny wynalazek bo nie spływa jak szminki, nie zjada się, nie pozostawia tłustej warstwy, nie ma błyszczących drobinek i nie zostawia śladów na szklankach
zwróciłaś uwagę na ilość kolorów? nie mogę tego znaleźć na stronie MF a jak wpisuję w google w grafice pokazuje tylko trzy kolory. pewnie bym się skusiła gdyby był kolor klasycznego wina, bo ta czerwień którą mam od Burżujka jest trochę zbyt... no, czerwona jasna, ostra i ciepła, nie na dzień.
no widziałam burżujka ale tylko w internecie, ciężko strasznie faktycznie znależć kolory maxa :/ też widziałam, że trzy wyskakują a dałabym sobie rękę uciąć, że było 5(albo 6) i chyba mam rację, bo po długich bojach gdzieś znalazłam stronę i było wymienionych więcej kolorów... ale kurczę, żebym ja teraz wiedziała gdzie to było... one wpadają albo w róże albo w brązy więc myślę, że coś winnego powinnaś znaleźć. poszukam tej strony jak znajdę to dam cynk.

dziewczyny co byście uznały za lepsze puder z pereł czy bambusowy? oba bielutkie i niby oba pielęgnują.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:36   #4247
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
mi tez po pixie coś wylazło, a szkoda, bo miała fajne kolory...
mam na razie nadzieję, że to nie to, bo kolory rzeczywiście niezłe, a dostęp do EDM nieco utrudniony, na all same resztki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:39   #4248
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też w swoim czasie interesowałam się nim, ale zrezygnowałam, kiedy wyczytałam, że kolor jest ciemniejszy niż ivory Colorstay-a.

Muszę Wam się pożalić, że słuchanie "świętych prawd makijażu" bywa mylące. Ostatnio chciałam sobie kupić minipaletkę cieni i wybadałam, że do zielonych tęczówek pasują cienie fioletowe. No i kupiłam. I wyglądam w tym kolorze ohydnie
Serio? ja też mam zielone oczy i z fioletowymi cieniami wygladają bosko poprostu - od razu wydają się intensywniejsze moze spróbuj jakiegoś innego odcienia fioletu? albo połączenia z innym kolorem np.brązem?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:03   #4249
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Serio? ja też mam zielone oczy i z fioletowymi cieniami wygladają bosko poprostu - od razu wydają się intensywniejsze moze spróbuj jakiegoś innego odcienia fioletu? albo połączenia z innym kolorem np.brązem?
To może jutro faktycznie pomajstruję coś z brązem, bo cieniowanie róż - fiolet wyglądało koszmarnie. Tak ... tandetnie.
ruda, moja koleżanka gustuje w minerałach, kupiła parę sampli i biga pixie i też na nie narzekała. Dlatego ja ich nawet nie zamawiałam, chociaż muszę przyznać, że bardzo podoba mi się oferta. I w końcu wspiera się polski rynek. Z braku laku zmawiam na "polskiej" stronie EDM - przebitka straszna, bo 5.5 g pudełko kosztuje 54 zł... Teraz niecierpliwie oczekuję na listonosza i przesyłkę bo moja cera osiąga powoli szczyt bladości i wszystko płynne jest dla niej za ciemne. A jakoś nie mam weny do rozbielania płynnych podkładów.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-24 o 22:05
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 23:16   #4250
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dziewczyny co byście uznały za lepsze puder z pereł czy bambusowy? oba bielutkie i niby oba pielęgnują.
O własnie o to miałam pytać, ma któraś z was i perłowy i bambusowy z jedwabiem/owsem? Nie chce zwykłego bambusa, bo nie potrzebuje
aż takiego matu, ale z drugiej strony nie wiem czy perłowy w ogóle matuje

Też mam zielone oczy i u mnie dobrze wygląda fiolet, świetnie podkreśla zieleń ale na codzień maluje delikatnym szarobrązem. Za to zauwazyłam, że te mądrości często się różnią, bo raz czytałam że najlepszy jest fiolet, raz że niebieski. Pewnie wszystko zależy od odcienia tęczówki i cienia, dlatego staram się nie sugerować
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:04   #4251
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Też mam zielone oczy i u mnie dobrze wygląda fiolet, świetnie podkreśla zieleń ale na codzień maluje delikatnym szarobrązem. Za to zauwazyłam, że te mądrości często się różnią, bo raz czytałam że najlepszy jest fiolet, raz że niebieski. Pewnie wszystko zależy od odcienia tęczówki i cienia, dlatego staram się nie sugerować
Ja bym powiedziała generalnie - najlepiej używać cieni w innym kolorze niż tęczówka używam zarówno fioletów,róży jak i brazów oraz niebieskości w zależności od efektu jaki chcę osiągnąć
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To może jutro faktycznie pomajstruję coś z brązem, bo cieniowanie róż - fiolet wyglądało koszmarnie. Tak ... tandetnie.
heh no u mnie też by wyglądało Barbiowo takie połączenie, bo to już za dużo tego dobrego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-11-25 o 07:07
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 09:44   #4252
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wita kolejna bladolica
Wczoraj dorwałam niemal biały puder w sklepie wszystko za 4 zł :P także moglam wyrzucić wszelkie Manhattany, które robiły mi pomarańczową maskę na twarzy.

Na tym niezbyt wyraźnym zdjeciu mam na sobie filtr Ziajka 50+, podkład Deborah w odcieniu 0, puder Roberto Boro i róż Bourjois nr 33
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:42   #4253
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wiesz co, quench, jak tak sobie pomyślę, że z pixie zamówiłam refilla (bo mam pudełka po edm) 3,5 g za jakieś 27 zeta, a z edm mam 5,5 g w pudełeczku za 54, to w sumie aż tak bardzo drogo nie jest...
po samplach nic mi nie było, więc być może to jednak moja jakaś dziwna faza cyklu spowodowała wysyp

ja nie wiedziałam, że jest jakaś "polska" strona edm z której można zamawiać?
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:46 Powód: literówka
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:11   #4254
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
wiesz co, quench, jak tak sobie pomyślę, że z pixie zamówiłam refilla (bo mam pudełka po edm) 3,5 g za jakieś 27 zeta, a z edm mam 5,5 g w pudełeczku za 54, to w sumie aż tak bardzo drogo nie jest...
po samplach nic mi nie było, więc być może to jednak moja jakaś dziwna faza cyklu spowodowała wysyp

ja nie wiedziałam, że jest jakaś "polska" strona edm z której można zamawiać?
http://kosmetyki-mineralne.com/
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:47   #4255
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
O własnie o to miałam pytać, ma któraś z was i perłowy i bambusowy z jedwabiem/owsem? Nie chce zwykłego bambusa, bo nie potrzebuje
aż takiego matu, ale z drugiej strony nie wiem czy perłowy w ogóle matuje

Też mam zielone oczy i u mnie dobrze wygląda fiolet, świetnie podkreśla zieleń ale na codzień maluje delikatnym szarobrązem. Za to zauwazyłam, że te mądrości często się różnią, bo raz czytałam że najlepszy jest fiolet, raz że niebieski. Pewnie wszystko zależy od odcienia tęczówki i cienia, dlatego staram się nie sugerować
Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i myślę że daje taki w sumie fajny mat połączony z gładkością
W dużej ilości wybiela i daje efekt wampira nawet na ciemniejszej skórze
Perłowy chyba można używać tylko 'rozcieńczony' o ile się nie mylę.
Planuję sobie zakupić właśnie troszkę perłowego i dodać do bambusa z jedwabiem żeby jeszcze bardziej wygładzał.
Nie wysusza,nie podkreśla suchych skórek,jest ok.

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-11-25 o 17:50
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:01   #4256
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Estra jak zamawiałaś BB creamy?przez all czy ebaya? bo jak przez all to się skuszę... ale ebay... niestety nie obczajam tego (tak jak facebooka) :P
Zamawiałam na ebayu. Też miałam opory, ale się przemogłam i wszystko było szybko, sprawnie i miło. Jak chcesz zamówić to służę pomocą. No i plusem jest niewątpliwie cena (9,99 UD), przesyłka była gratis i mam pewność, że oryginalny produkt, bo od sprawdzonego sprzedawcy.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
czekam z niecierpliwością na foty już chciałam zamaiwac pełnowymiarowe opakowanie ale w takim wypadku poczekam na foty od Ciebie
a zamawiałaś pełen wymiar (50 ml)?
Zamówiłam 20 na próbę, bo sie bałam, że mi nie przypasuje.


Musicie się jeszcze wstrzymać z ciekawością do jutra, bo uznałam, że użyję i dopiero wtedy dam Wam znać jak wygląda po całym dniu itp. W chwili obecnej jestem Wam w stanie powiedzieć, że się Missha świeci Nie jest to taki nachalny błysk, ale ja jestem przyzwyczajona do zupełnie innych warunków. W związku z czym nos przypudrowałam odrobinę bambusem, bo wytrzymać nie mogłam
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:50   #4257
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;23440570]Wita kolejna bladolica
Wczoraj dorwałam niemal biały puder w sklepie wszystko za 4 zł :P także moglam wyrzucić wszelkie Manhattany, które robiły mi pomarańczową maskę na twarzy.

Na tym niezbyt wyraźnym zdjeciu mam na sobie filtr Ziajka 50+, podkład Deborah w odcieniu 0, puder Roberto Boro i róż Bourjois nr 33 [/QUOTE]

Witamy, witamy Mogę spytać jaki dokładnie masz podkład Deborah?
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:56   #4258
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Zamawiałam na ebayu. Też miałam opory, ale się przemogłam i wszystko było szybko, sprawnie i miło. Jak chcesz zamówić to służę pomocą. No i plusem jest niewątpliwie cena (9,99 UD), przesyłka była gratis i mam pewność, że oryginalny produkt, bo od sprawdzonego sprzedawcy.



Zamówiłam 20 na próbę, bo sie bałam, że mi nie przypasuje.


Musicie się jeszcze wstrzymać z ciekawością do jutra, bo uznałam, że użyję i dopiero wtedy dam Wam znać jak wygląda po całym dniu itp. W chwili obecnej jestem Wam w stanie powiedzieć, że się Missha świeci Nie jest to taki nachalny błysk, ale ja jestem przyzwyczajona do zupełnie innych warunków. W związku z czym nos przypudrowałam odrobinę bambusem, bo wytrzymać nie mogłam
Oj, doskonale wiem o co Ci chodzi z tym błyskiem. Taki błysk - co prawda zdrowy - pozostawia u mnie YSL i nie mogę się do niego przyzwyczaić. Chyba wolę mat
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:05   #4259
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;23440570]Wita kolejna bladolica
Wczoraj dorwałam niemal biały puder w sklepie wszystko za 4 zł :P także moglam wyrzucić wszelkie Manhattany, które robiły mi pomarańczową maskę na twarzy.

Na tym niezbyt wyraźnym zdjeciu mam na sobie filtr Ziajka 50+, podkład Deborah w odcieniu 0, puder Roberto Boro i róż Bourjois nr 33 [/QUOTE]

1. cześć
2. wyglądasz jak królewna śnieżka! super twarzowy paź
3. co to za puder, mozesz coś bliżej powiedzieć?
4. to twoj naturalny kolor (skoro nie farbujesz od lipca?) śliczny
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:23   #4260
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Oj, doskonale wiem o co Ci chodzi z tym błyskiem. Taki błysk - co prawda zdrowy - pozostawia u mnie YSL i nie mogę się do niego przyzwyczaić. Chyba wolę mat
Dokładnie! Może się kiedyś przyzwyczaję, ale obecnie podświadomość mi szepce, że mój nos się świeci jak bomba na Douglasowej choince.

Archiwalna ja Cię normalnie skądś znam
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.