Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 22:58   #2371
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

do podkladow mineralnych zainspirowala mnie moja siosta miala swoj puder ktory kosztowal troche. tam za granica loreal, maybelline kosztuja grosze , a ona miala puder mineralny ktory kosztowal 2-3 razy tyle o w/w kosmetykow. uzywalam go sobie czasem, moze 2-3 razy. mial "dziwny" zolty odcien, ktory super efekt dawal na cerze

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9059
to chyba byl ten puder uzywany przez siostre ;p


ja swoj pierwszy puder mineralny kupilam w sephorze za 40-50 zl , uzylam go troche ale zgubilam ( moze mi pod wanne polecial ?). po jakims czasie postanowilam kupic juz mniej kosztowne kosmetyki - trafilam na puder mineralny essence . zakochalam sie a w prezencie dostalam puder mineralny rimmela . nie wiele sie rozni raz uzywam tego raz tego. albo obu naraz

wiecie co? dzisiaj zaczelam ogladac swoje cienie. i na sypkim cieniu ktorego uzywalam raz na kilka miesiecy zauwazylam sklad m.in : mica, Iron Oxides, titanium dioxide,

. kosztowal moze 4-5 zl (bo tyle zwykle inwestuje w cienie) i za choinke nie pamietam gdzie go kupilam, wiem tyle ze na ktoryms ze stoisk bazarkowych w moim miescie. bede chodzila do 3-4 gl stoisk ( gdzie wiem ze kupowalam kosmetyki) i pytala o sypkie cienie i sprawdzala sklad

jutro lece na polowanie

na moim sloiczku jedynie to mam adres firmy

KONFEKCJONOWANO W KOSMET "SARA"
05-800 Pruszków
ul Sosnowa 13


Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-02-01 o 23:10
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 01:07   #2372
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
wiecie co? dzisiaj zaczelam ogladac swoje cienie. i na sypkim cieniu ktorego uzywalam raz na kilka miesiecy zauwazylam sklad m.in : mica, Iron Oxides, titanium dioxide, . kosztowal moze 4-5 zl (bo tyle zwykle inwestuje w cienie) i za choinke nie pamietam gdzie go kupilam, wiem tyle ze na ktoryms ze stoisk bazarkowych w moim miescie. bede chodzila do 3-4 gl stoisk ( gdzie wiem ze kupowalam kosmetyki) i pytala o sypkie cienie i sprawdzala sklad
Takie składniki to nic nadzwyczajnego w przypadku cieni sypkich. To są po prostu pigmenty mineralne, znajdziesz je w każdym kosmetyku kolorowym. W tanich cieniach sypkich (np. Vollare) znajdują się jednak również organiczne pigmenty, które mogą powodować podrażnienia i alergie, są one oznaczone numerami CI (Colour Index) rozpoczynającymi się od cyfr innych niż 77. Jeśli przeglądasz składy cieni, to szukaj tylko takich z CI 77...
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:40   #2373
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
po jakims czasie postanowilam kupic juz mniej kosztowne kosmetyki - trafilam na puder mineralny essence . zakochalam sie a w prezencie dostalam puder mineralny rimmela . nie wiele sie rozni raz uzywam tego raz tego. albo obu naraz
Na pewno różnią się składem. Essence to podkład czysto mineralny, a Rimmel ma zbędne niemineralne dodatki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:57   #2374
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
tranqil babe to że trochę osób narzeka na Meow nie oznacza, że trzeba je od razu przekreślać. W końcu wiele jest też fanek tej marki. I tak sobie myślę, że faktycznie w Meow możesz znaleźć takie zielonkawe odcienie jakich szukasz. Mam wrażenie, że zaczynają paletę od bardzo ziemistych, szarawych wręcz kolorów (mówię na podstawie próbek które miałam), więc zielonkawe też pewnie tam znajdziesz, bo kolorystyka podkładów w Meow jest ogromna.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Trangil tam gdzie sa etniczne kolory, na oceancosmetics, na fyrinnae itd...
dzieki dziewczyny

popróbuję ich tez jak mi sie uda
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 14:59   #2375
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

zamowilam darmowe probki z Ocean Mist. Ciekawe, jakie beda..... Ktos mial>
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:11   #2376
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

też mam ochotę coś zamówić, bo dawno nic nie zamawiałam
możecie mi powiedzieć gdzie jest napisane czy placi się w dolarach kanadyjskich czy normalnych?
santos - ile za przesyłke biorą?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:24   #2377
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
zamowilam darmowe probki z Ocean Mist. Ciekawe, jakie beda..... Ktos mial>
Nie zamawialam, a mialam we wrzesniu juz prawie je w koszyku, napisz opinię pozniej, u nich sa dosc czesto promocje jakies
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 15:45   #2378
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic
Na pewno różnią się składem. Essence to podkład czysto mineralny, a Rimmel ma zbędne niemineralne dodatki.
tak wiem, czytalam na internecie...ano, dostalam w prezencie, chociaz liczylam na podklad plynny, ale mezczyzna kupowal prezent i mozna mu wybaczyc

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Takie składniki to nic nadzwyczajnego w przypadku cieni sypkich. To są po prostu pigmenty mineralne, znajdziesz je w każdym kosmetyku kolorowym. W tanich cieniach sypkich (np. Vollare) znajdują się jednak również organiczne pigmenty, które mogą powodować podrażnienia i alergie, są one oznaczone numerami CI (Colour Index) rozpoczynającymi się od cyfr innych niż 77. Jeśli przeglądasz składy cieni, to szukaj tylko takich z CI 77...

dziekuje za rade nie zajrzalam wczesniej na wizaz, tylko o tej porze . rzeczywiscie, przeszukalam pierwsze stoisko z cieniami. trafilam na vollare, byly tez innych firm. nie wiedzialam co oznacza CIale wzielam

w sloiczku 2 g koszt 5 zl

interesowaly mnie delikatne cienie i wzielam bladorozowy i zlocisto-zolty.

przeczytalam ten colour index teraz i rzeczywiscie indeksy byly mniejsze niz 77


bede uwazala na drugi raz

ale i tak nie zaluje zakupu

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-02-02 o 15:48
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:26   #2379
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
santos - ile za przesyłke biorą?
Normalnie chyba 8$ (wieceni niz EDM), ja zaplacilam 10, bo zamawialam tez puste sloiczki (sifter jars) i od razu sie robi przesylka duzo wieksza.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:06   #2380
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Jeszcze na pewno Earthen Glow Minerals i Dreamworld Minerals maja oliwki
rocki dzieki
Weszlam na strone dresmworld i szczerze mowiac...strona jest makabryczna w obsludze zagamtwana i niejasna grrrr, po dokladnym jej przeglądnięciu bylam niezle zamotana szkoda, bo same mineralki fajne( bardzo ciekawe formuly, np. bez miki, albo z jedwabiem!maja ogromny wybor kolorkow ale niestety, jakis taki chaos tam jest moim zdaniem

np w pewnym punkcie pisza o rodzinach kolorow a na stronie z podkladami nie sa te rodziny nazwane... jak bede miec lepszy dzien to usiądę i postaram sie to przetrawić)
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-03 o 17:15
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:49   #2381
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
rocki dzieki
Weszlam na strone dresmworld i szczerze mowiac...strona jest makabryczna w obsludze zagamtwana i niejasna grrrr, po dokladnym jej przeglądnięciu bylam niezle zamotana szkoda, bo same mineralki fajne( bardzo ciekawe formuly, np. bez miki, albo z jedwabiem!maja ogromny wybor kolorkow ale niestety, jakis taki chaos tam jest moim zdaniem

np w pewnym punkcie pisza o rodzinach kolorow a na stronie z podkladami nie sa te rodziny nazwane... jak bede miec lepszy dzien to usiądę i postaram sie to przetrawić)
Strona jest koszmarna, to fakt Ale za to bardzo fajna jest ta kobitka prowadzaca sklep, mozesz zadac jej najdziwniejsze pytania odnosnie odcieni podkladow, a ona odpowiada jeszce tego samego dnia. Ja jej opisalam jaka mniej wiecej mam karnacje, a ona mi doradzala, ktore podklady powinnam jej zdaniem zamowic Zobaczymy, co z tego wyjdzie (zamowilam wszystkie jasnozolte, oliwkowe i oliwkowo-zolte, na te ostatnie najbardziej licze)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 17:59   #2382
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Oj Rocki to ja czekam na info bo tez w zólciach i goldenach "robię"...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:16   #2383
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, mam pytanie. Uzywam od 2-3 tygodni podkladow mineralnych. Najpierw EDM teraz Erthnicity. I wydaje mi sie, ze mam bardziej czerwone naczynka (mam cere naczynkowa). Czy u was podklady mineralne powodowaly podraznienie naczynek? Bo slyszalam ze moga. Nie jestem pewna, ze to wina podkladu, bo i zimno ostatnio i bledsza jestem (bo zima) to je automatycznie bardziej widac, ale bylabym wdzieczna za odpowiedz...
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:18   #2384
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Weszlam na strone dresmworld i szczerze mowiac...strona jest makabryczna w obsludze zagamtwana i niejasna grrrr, po dokladnym jej przeglądnięciu bylam niezle zamotana szkoda, bo same mineralki fajne( bardzo ciekawe formuly, np. bez miki, albo z jedwabiem!maja ogromny wybor kolorkow ale niestety, jakis taki chaos tam jest moim zdaniem
Zgadzam się. Witryna sklepu nieprzejrzysta, konkretne informacje gubią się w paplaninie (dział Information to koszmar). Próbowałam znaleźć coś na temat cen przesyłek, ale chyba brak mi cierpliwości dla tego słowotoku. 2-3 tygodnie oczekiwania na samą wysyłkę (+ Bóg wie ile na paczkę) skutecznie mnie zniechęcają. Cenowo rewelacji nie ma. Ale formuły świetne. Jeśli komuś się nie spieszy, to warto wypróbować.

Poza DreamWorld kusi mnie już właściwie tylko jedna marka (jeśli chodzi o podkłady) - J.Lynne. Żeby każda firma miała tak opracowaną kolorówkę! o ile łatwiejsze byłoby dobieranie odcienia...

http://www.jlynnecosmetics.com/index...ct_detail&p=39

Podkłady mają z mniejszą ilością miki, podobno świetnie kryjące, oceniając po składzie coś a la Buff'd Original, więc efekt nie każdemu się spodoba. Najtańsze nie są. Wysyłka 11 $.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-03 o 18:33
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:23   #2385
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Próbowałam znaleźć coś na temat cen przesyłek, ale chyba brak mi cierpliwości dla tego słowotoku.
Wysylka samych probek to 3,5$, a przy zamowieniu powyzej 50$ - gratis.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:36   #2386
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wklejam koszty przesyłki z DreamWorld:

  • Global Express Guaranteed $47.10
  • Priority Mail International Envelope $12.31
  • Priority Mail International (Lg. Box)
  • $30.10 Priority Mail International (> 4 pounds)
  • $40.00 Priority Mail International (Box, Full Sizes)
  • $23.50 Express Mail Large Envelope $30.00
  • First Class International (<$50) $3.50
  • First Class Shipping( >$50) $0.00



Niestety widoczne są dopiero po zalogowaniu.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 05:08   #2387
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Trochę nie na temat pędzli, ale poradźcie, czy na początek zabawy z mineralką zaopatrzyć się w taki oto zestaw : http://www.allegro.pl/item547227209_...ne_zestaw.html
W drodze jest moje zamówienie :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=544039525
Nie jestem przekonana, czy te kolorki z zestawu będą mi pasować.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:40   #2388
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Trochę nie na temat pędzli, ale poradźcie, czy na początek zabawy z mineralką zaopatrzyć się w taki oto zestaw : http://www.allegro.pl/item547227209_...ne_zestaw.html
W drodze jest moje zamówienie :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=544039525
Nie jestem przekonana, czy te kolorki z zestawu będą mi pasować.
Andzia- nie, nie zaopatrzyć. To jest darmowy zestaw próbek, okrojny, bez możliwości wyboru kolorów i dwa razy droższy (płacisz za przesyłkę z usa tylko) niż sprowadzany ze stanów.
Na stronie edm możesz wybrać kolory a poza tym w tym zestawie brakuje różu.

zajrzyj do 1. posta wątku everyday minerals

edit: Andzia, przesunęlam na ogólny z tematu o pędzlach

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-06 o 08:43
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:00   #2389
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki za odpowiedź. Próbowałam przedrzeć się przez post, ale jest już dość mocno rozbudowany. Na stronie edm też byłam, ale najpierw muszę się chyba zarejestrować, bo nie widzę opcji próbek tylko z wysyłką.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 10:03   #2390
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Próbowałam przedrzeć się przez post, ale jest już dość mocno rozbudowany. Na stronie edm też byłam, ale najpierw muszę się chyba zarejestrować, bo nie widzę opcji próbek tylko z wysyłką.

Andziu
, w 1.poście wątku edm jest naprawdę wszytsko co chcesz wiedzieć łącznie z odnośnikami do dwóch instruckji zamawiania próbek, jednej prostej pisanej drugiej prostej pisano-obrazkowej, a także instrukcja rejestracji.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 09:06   #2391
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Faktycznia, ale ze mnie gapa. Wielkie dzięki.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:00   #2392
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Uzywam od 2-3 tygodni podkladow mineralnych. Najpierw EDM teraz Erthnicity. I wydaje mi sie, ze mam bardziej czerwone naczynka (mam cere naczynkowa). Czy u was podklady mineralne powodowaly podraznienie naczynek? Bo slyszalam ze moga. Nie jestem pewna, ze to wina podkladu, bo i zimno ostatnio i bledsza jestem (bo zima) to je automatycznie bardziej widac, ale bylabym wdzieczna za odpowiedz...
Czy ktos moze mi odpowiedziec? Plizzzz
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:04   #2393
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Używam minerałów mniej więcej od takiego samego czasu (EDM, Buff'd, Lumiere, EG) i u mnie jest duuuża poprawa z naczynkami. A jakiego pędzla używasz? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, że może to kwestia zbyt drapiącego pędzla (używam tylko flat topa z EDM).
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:06   #2394
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Coż, ja mogę powiedzieć tylko o sobie jako naczyńkowiec-nadwrażliwiec. Mi niektóre podkłady mineralne podrażniają naczyńka, zalicza się do nich EDM np. Przypuszczam, że mają dużo miki, bo czasami duża ilość miki może podrażniać. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że niezwykle ważny jest pędzel. Musi być bardzo miękki! No i nie można przesadzać z wcieraniem minerałów w skórę. Niesamowite są pędzle EDM. Zdydowanie należę do kręgu uzależnionych od Flat Topa

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-02-08 o 15:39
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:14   #2395
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No tak, Hanneke ma rację - mnie bardzo ściągał i podrażniał podkład Buff'd, miałam formuły Original i Concealing.
Hanneke, masz Long Handled Kabuki z EDM? Jest równie łagodny? Zastanawiam się czy zamówić do nakładania primera.

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:17
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:29   #2396
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
No tak, Hanneke ma rację - mnie bardzo ściągał i podrażniał podkład Buff'd, miałam formuły Original i Concealing.
Hanneke, masz Long Handled Kabuki z EDM? Jest równie łagodny? Zastanawiam się czy zamówić do nakładania primera.
ga7 to się nie zastanawiaj tylko bierz. LHK z EDM jest delikatniejszy od FT ze względu na układ włosia. Do primerów, pudrów a nawet róży idealny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:41   #2397
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zgadzam się z Frantic. Co prawda nie mam LHK, tylko macałam i czekam aż dolar spadnie żeby zamówić zestaw. Jest bardzo delikatny.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:40   #2398
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

To biorę LHK w najbliższym zamówieniu.
BTW: oczekiwanie na nową promocję w EDM wykańcza mnie nerwowo
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:05   #2399
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wchodzilyscie tutaj?
http://www.kissme.no/

Ponoc jakies free sample sa, ale nie znam tego jezyka a nie moge znalezc tlumaczenia na angielski.. w tlumaczeniu na polski jest masakra
Takie stronki powinny miec jakies opcje jezykowe.

Od 25.Juli oferta 5 darmowych próbek do nowych klientów - 1 bezpłatny pakiet / klienta. - tak mi przetlumaczylo

Ale nie wiem czy aby napewno jest to korona norweska?
korona norweska 1 NOK 0.5211zł

Bo jesli tak to 250 za podklad x 0.50zł = 125zł za podklad
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:15   #2400
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ktoś tu pisał,że na niektorych stronach wysylka jest za darmo-jakiej opcji zakupu uzyc zeby to miec i jakie sa warunki?

no i pytanko-czy bialy puder moze byc uzyty to rozjasnienia ciemnego czy to nie wyjdzie?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.