Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 11:30   #151
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A jak z miękkością włosia tego pędzelka? Mogłabyś go porównać do pędzla EDM do korektora? Ten z SN nie jest płaski tylko okrągły, tak?
On jest okragly i duzo sztywniejszy niz ten z EDM, ale w taki elastyczny sposob. Nie wiem, jak to wytlumaczyc, generalnie mimo tej jakby twardosci wcale nie drapie.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:05   #152
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziękuję, rocki. Ja potrzebuję coś zdecydowanie mniej sztywnego niż ten z EDM (ale pocieszna konwersacja ).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-07 o 14:06
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:08   #153
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1129874 6]wysyłka jednego pędzla i próbek to 3,5$ [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja płaciłam za poprzednią wysyłkę dwóch pędzli 7,50 i wczoraj za wysyłkę jednego pędzla i 6 samplerów też 7,50. Właściwie to powinnam zapłacić 9,0 USD, wg. ich cennika:

http://www.blusche.com/shipping.aspx

Teraz to zauważyłam bo dopiero zerknęłam w cennik , 7,50 to wysyłka na terenie Kanady, dziwne, że nie zwrócili mi na to uwagi, nie poprosili o dopłatę ...
A jednak zwrócili mi uwagę, właśnie dostałam meila:

"Hi Barbara,

I just want to let you know that we shipped your order today. We saw that you chose the wrong shipping cost to Poland. You chose the Canada Shipping cost instead of International Shipping. We will not charge you the additional shipping cost at this time. Kindly please choose the international shipping cost of $9.00 on your next purchase to us.

Thank you once again for your purchase.

Cheers!

Monica"
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:21   #154
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Do mnie wczoraj dotarł pędzel EDM do różu ( Angled). Bosssski Mięciutki, nic nie drapie. Jak ja go mogłam nie miećwcześniej

Mam jeszcze pytanie - jak prać pędzle EDM? Jak je czyścić, tak, żeby nie straciły formy, nie zniszczyły się. Gdzieś był wątek o dbaniu o pędzle, ale wyszukiwarka albo nawalała, albo źle wklikuję połączenia słów

Edit: znalazłam w wątku informacyjnym Zapomniałam, że na tym podforum jest wszystko

Wniosek taki, że mogę użyć letniej wody i szamponu dla dzieci? Czy macie coś sprawdzonego?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 17:51
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:36   #155
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja kiedy pędzle są brudne czasem najpierw czyszczę je oliwą (taką do sałatek) - wylewam trochę na papierowy ręcznik i pocieram pędzle - potem czyszczę szamponem - schodzą wszystkie "najstarsze" zabrudzenia a pędzle są mięciutkie
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:45   #156
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Do mnie wczoraj dotarł pędzel EDM do różu ( Angled). Bosssski Mięciutki, nic nie drapie. Jak ja go mogłam nie miećwcześniej

Mam jeszcze pytanie - jak prać pędzle EDM? Jak je czyścić, tak, żeby nie straciły formy, nie zniszczyły się. Gdzieś był wątek o dbaniu o pędzle, ale wyszukiwarka albo nawalała, albo źle wklikuję połączenia słów

Edit: znalazłam w wątku informacyjnym Zapomniałam, że na tym podforum jest wszystko

Wniosek taki, że mogę użyć letniej wody i szamponu dla dzieci? Czy macie coś sprawdzonego?
A ja używam płynu do higieny intymne np. Lactacyd
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:49   #157
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Ja kiedy pędzle są brudne czasem najpierw czyszczę je oliwą (taką do sałatek) - wylewam trochę na papierowy ręcznik i pocieram pędzle - potem czyszczę szamponem - schodzą wszystkie "najstarsze" zabrudzenia a pędzle są mięciutkie
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja używam płynu do higieny intymne np. Lactacyd
Dzięki za pomysły. Po prostu to musi być coś delikatnego, jak widzę Ze starymi pędzlami na koniec się nie patyczkowałam, ale teraz to co innego
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 20:59   #158
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysły. Po prostu to musi być coś delikatnego, jak widzę Ze starymi pędzlami na koniec się nie patyczkowałam, ale teraz to co innego
Pędzle EDM znoszą wszystko. Na pewno się z nimi nie patyczkuję - trę, zorczapierzam, przy odsączaniu z wody mocno ściskam i to codziennie - nic ich nie rusza. Myślę, że po tym również można poznać, czy pędzle są dobrej jakości.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:01   #159
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Pędzle EDM znoszą wszystko. Na pewno się z nimi nie patyczkuję - trę, zorczapierzam, przy odsączaniu z wody mocno ściskam i to codziennie - nic ich nie rusza. Myślę, że po tym również można poznać, czy pędzle są dobrej jakości.
Ja tu je chciałam po królewsku traktować, a one takie rzeczy znoszą
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:25   #160
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja tu je chciałam po królewsku traktować, a one takie rzeczy znoszą
Też mi na początku było ich szkoda, ale szybko przekonałam się że wysoka ich klasa tkwi właśnie w niezniszczalności.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:51   #161
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kurczę, to moje chyba są jakieś wybrakowane . Traktuję je bardzo delikatnie, a mimo to widzę, że z końcówkami włosia dzieje się coś dziwnego, robią się takie... hmm, zawinięte, jakby zniszczone, to dotyczy tylko milimetrowych, białych końcóweczek włosków. Mam tak i z LHK i FT. Czy ktoś zauważył coś podobnego? Może to normalne?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 21:05   #162
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Kurczę, to moje chyba są jakieś wybrakowane . Traktuję je bardzo delikatnie, a mimo to widzę, że z końcówkami włosia dzieje się coś dziwnego, robią się takie... hmm, zawinięte, jakby zniszczone, to dotyczy tylko milimetrowych, białych końcóweczek włosków. Mam tak i z LHK i FT. Czy ktoś zauważył coś podobnego? Może to normalne?
Nic takiego mi sie nie dzieje z zadnym z moich pedzli EDM (mam LHK, FT, full angled, foundation, eye). Za to mam niezle porownanie pedzli skosniakow, moj stary z Inglota po praniu wyginal sie na wszystkie strony, musialam go mega ostroznie suszyc a i tak tracil ksztalt; pedzel EDM moge wyciskac, rozcapierzac i formowac jak chce, a po wyschnieciu powraca do stuprocentowej formy..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:22   #163
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

te same pedzle co na silknaturals sa na joppa, i mam takie (na SN tansze ) i jestem zadowolona. Włosie jest mniej miękkie niż w edm i bardziej spręzyste i śliskie- ale o dziwo delikatne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:03   #164
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Moje skunksy też doleciały bez vatu uff Pędzel do różu genialny
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 21:03   #165
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Kurczę, to moje chyba są jakieś wybrakowane . Traktuję je bardzo delikatnie, a mimo to widzę, że z końcówkami włosia dzieje się coś dziwnego, robią się takie... hmm, zawinięte, jakby zniszczone, to dotyczy tylko milimetrowych, białych końcóweczek włosków. Mam tak i z LHK i FT. Czy ktoś zauważył coś podobnego? Może to normalne?
Hm... Nic takiego nie zauważyłam, a trochę mojego flata tarmoszę w praniu.
Może kwestia tego w czym pierzesz albo jak suszysz? Jedynie to mi przyszło do głowy.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 22:39   #166
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Hm... Nic takiego nie zauważyłam, a trochę mojego flata tarmoszę w praniu.
Może kwestia tego w czym pierzesz albo jak suszysz? Jedynie to mi przyszło do głowy.
Nie sądzę. Myję łagodnym szamponem dla dzieci (Babydream, tym samym traktuję twarz, a ciężko jej dogodzić); suszę w temperaturze pokojowej, nigdy na kaloryferze.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 22:43   #167
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja też myję w szamponie, mięciutki jest po takim praniu
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:31   #168
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja jestem w głębokiej przyjaźni z Flatty'm, świetnie się dogadujemy

Ostatnio nakładając róż [Pink Ribbon ], stwierdziłam, że wszystko 'upaprane' i tylko Flatty z EDM nadaje się do użycia. Nałożyłam róż Flatty'm i stwierdzam, że nie tylko idealnie nakłada podkład, ale też róż! W związku z tym rozważam, czy przy kolejnym zamówieniu brac pędzel do różu z EDM, czy może braciszka dla Flatty'ego
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:15   #169
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wrzucam fotkę swoich wszystkich pędzli do twarzy, do mineralnej kolorówki, może się komuś przyda.

Moje zastosowanie:
1. Flat Top Brush: podkład
2. Long Handled Kabuki: puder wykańczający
3. Angled Blush Brush: modelowanie twarzy bronzerem
4. Skunkless Foptic Brush: róż
5. Silver Duo Fiber Stippling Brush: primer, puder wykańczający, róż, bronzer na całą twarz
6. Fiber Optic Blush Brush: modelowanie twarzy rozświetlaczem
7. Foundation Brush: korektor pod oczy i punktowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pędzle.jpg (85,3 KB, 566 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 16:38   #170
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Frantic- fajna fotka..
Widzę, że nie przypadł Ci do gustu ani skunks ani ten z SN
Nie miałam pojęcia, że ten duo z CS to taki olbrzym.. To ja już wiem, że na pewno go nie wezmę Dla mnie flat jest dużym pędzlem i czasem go do różu z pośpiechu użyję, ale jest ciut za duży
Ja się własnie zastanawiam, który pędzel z EDM wziąć- czy kabuki czy angled (zarezerwowałam sobie tylko 3 miejsca, a chcę wziąć pełen golden olive i bronzer, więc na pędzel jedno miejsce mi zostanie). I wciąż nie wiem, który

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-18 o 16:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:57   #171
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cathy - pewnie za dużo nie pomogę bo i początkująca jestem i posiadam tylko Angled Brush właśnie

Lubię go - jest mocno zbity, dobrze wyprofilowany, a ja lubię ścięte pędzle do różów. Zauważyłam jednak, to o czym pisały dziewczyny - mam wrażenie, że on wchłania nabierany róż i mało co zostaje do malowania. Z jednej strony nie wiem czy to nie marnotrawstwo, ale z drugiej - nie da się nim zrobić krzywdy A zdarza mi się mieć niewprawną rękę Nie robi mi placków, w razie czego mogę stopniować intensywność. Naprawdę nie narzekam

A na LHK czekam właśnie

Właśnie sobie uświadomiłam, że ja tu posta wysmarowałam, a ty pewnie Angled Brush znasz
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-18 o 16:58
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 17:49   #172
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

frantic, super zestawienie! Szczególnie fajne są te emotki przy pędzelkach
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:46   #173
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic- fajna fotka..
Widzę, że nie przypadł Ci do gustu ani skunks ani ten z SN
Nie miałam pojęcia, że ten duo z CS to taki olbrzym.. To ja już wiem, że na pewno go nie wezmę Dla mnie flat jest dużym pędzlem i czasem go do różu z pośpiechu użyję, ale jest ciut za duży
Ja się własnie zastanawiam, który pędzel z EDM wziąć- czy kabuki czy angled (zarezerwowałam sobie tylko 3 miejsca, a chcę wziąć pełen golden olive i bronzer, więc na pędzel jedno miejsce mi zostanie). I wciąż nie wiem, który
No pędzel z CS jest duży, ale mi róż nakłada bez problemu. Jednak jeżeli dla Ciebie nawet Flat Top jest duży, to faktycznie pędzel z CS do różu się Tobie nie przyda. Jednak krzemionkę nakłada taaaak fajnie.

Skunks mi nie przypasował bo jest stanowczo za sztywny i potrafi nabrać za dużo różu, o primerze nie wspomnę. Z kolei ten z SN jest też za sztywny, chociaż do wielkości już się przyzwyczaiłam.

Dylemat między LHK a Angled nie powinien być trudny. Pędzle są tak podobne, że mogą spokojnie być stosowane wymiennie jeżeli chodzi o przeznaczenie. Ale chyba wzięłabym najpierw kabuki, bo puder jednak łatwiej nim nałożyć, co do różu - nie powinno byc już żadnej różnicy. Więc LHK jest minimalnie bardziej uniwersalny. Chyba że masz dobry pędzel do pudru, to wtedy bierz Angled. Ech i nic nie pomogłam.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic, super zestawienie! Szczególnie fajne są te emotki przy pędzelkach
Heh, starałam się zobrazować moje uczucia do każdego z pędzli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:37   #174
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Madziczka, Frantic- dzięki za opinie
Zdecydowałam, biorę jednak LHK, gdyż wydaje mi się być bardziej uniwersalny.. A poza tym właśnie stwierdziłam, że dobrego pędzla do pudru to ja jeszcze nie mam Na angled przyjdzie jeszcze kolej I też na pewno go wezmę, ale jeszcze nie teraz ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:58   #175
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Madziczka, Frantic- dzięki za opinie
Zdecydowałam, biorę jednak LHK, gdyż wydaje mi się być bardziej uniwersalny.. A poza tym właśnie stwierdziłam, że dobrego pędzla do pudru to ja jeszcze nie mam Na angled przyjdzie jeszcze kolej I też na pewno go wezmę, ale jeszcze nie teraz ...
LHK do mnie leci - i niech doleci szybko Jestem na etapie wymiany pędzli, ale zdecydowałam się w pierwszej kolejności na Angled właśnie, bo mój poprzedni pędzel do różu przypomniał skołtunioną szczotę
Oprócz tego leci do mnie jeszcze Flat Top i Oval Concealed Brush. No i jeszcze Eye Kabuki Brush - ale to dla mamy. I będę miała zgrabny komplecik pierwszej potrzeby
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:02   #176
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
LHK do mnie leci - i niech doleci szybko Jestem na etapie wymiany pędzli, ale zdecydowałam się w pierwszej kolejności na Angled właśnie, bo mój poprzedni pędzel do różu przypomniał skołtunioną szczotę
Oprócz tego leci do mnie jeszcze Flat Top i Oval Concealed Brush. No i jeszcze Eye Kabuki Brush - ale to dla mamy. I będę miała zgrabny komplecik pierwszej potrzeby
no ja do różu właściwie mam ten z SN i jestem całkiem zadowolona, więc angled musi poczekać
A do korektora nie chcę, bo mam swój patent na nakładanie korektorów (dzięki temu nawet korektory joppa świetnie wyglądają ) Używam po prostu do tego zwykłego pędzelka do rozcierania (blending brush) z Lacrone i kółeczkami wcieram korektor.. Efekt naturalny, krycie zachowane i jestem zadowolona A płaski pędzel do korektora miałam z CS i od razu poszedł dalej, bo nie umiałam się nim posługiwać

ps. świetny avek Widziałaś "Walk the line"? Rewelacyjna gra Joaquin'a

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-18 o 21:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:09   #177
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ja do różu właściwie mam ten z SN i jestem całkiem zadowolona, więc angled musi poczekać
A do korektora nie chcę, bo mam swój patent na nakładanie korektorów (dzięki temu nawet korektory joppa świetnie wyglądają ) Używam po prostu do tego zwykłego pędzelka do rozcierania (blending brush) z Lacrone i kółeczkami wcieram korektor.. Efekt naturalny, krycie zachowane i jestem zadowolona A płaski pędzel do korektora miałam z CS i od razu poszedł dalej, bo nie umiałam się nim posługiwać

ps. świetny avek Widziałaś "Walk the line"? Rewelacyjna gra Joaquin'a
Dziękuję Widziałam, widziałam Zdolny, genialny facet...No i przystojniak z niego, choć może nie ostatnio

Co do pędzelków - notuję wasze typy z CS i SN No i oczywiście uwielbiam ten wątek

Cathy - a który to ten fajny z SN? Bo się zamotałam.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-18 o 21:11
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:23   #178
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziękuję Widziałam, widziałam Zdolny, genialny facet...No i przystojniak z niego, choć może nie ostatnio

Co do pędzelków - notuję wasze typy z CS i SN No i oczywiście uwielbiam ten wątek

Cathy - a który to ten fajny z SN? Bo się zamotałam.
to ten, który dla mnie i jeszcze kilku dziewczyn jest fajny, ale dla Frantic już nie, czyli Fiber Optic Blush Brush. To w zasadzie maleństwo, ale bardzo mi się podoba efekt rózu nim nałożonego. Świetny także do rozświetlacza..
ostatnio rzeczywiście nieco gorzej z nim Ale i tak uwielbiam go jako aktora.. I mężczyznę też, choć ma specyficzną i trudną urodę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:25   #179
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to ten, który dla mnie i jeszcze kilku dziewczyn jest fajny, ale dla Frantic już nie, czyli Fiber Optic Blush Brush. To w zasadzie maleństwo, ale bardzo mi się podoba efekt rózu nim nałożonego. Świetny także do rozświetlacza..
ostatnio rzeczywiście nieco gorzej z nim Ale i tak uwielbiam go jako aktora.. I mężczyznę też, choć ma specyficzną i trudną urodę
Zapamiętam

Patrzę na stronę SN i nie widzę tego pędzla. Czyżby go nie było aktualnie?

Mnie się tam zawsze podobali mężczyźni o specyficznej i trudnej urodzie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-18 o 21:38
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:12   #180
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zapamiętam

Patrzę na stronę SN i nie widzę tego pędzla. Czyżby go nie było aktualnie?

Mnie się tam zawsze podobali mężczyźni o specyficznej i trudnej urodzie
teraz go nie ma ale będzie w kwietniu - jest to najszybciej znikający im pędzel - ja i moja mama używamy go do cieni na całą powiekę - jeśli chcemy mieć ładne delikatne krycie w krótkim czasie - ładnie rozprowadza matowe cienie - co np. dla mojej mamy bywa skomplikowane przez drobne zmarszczki.
Więc 1 mam do cieni a drugi był do różu/rozświetlacza
Ich wadą jest to że nie są trwałe - moje lnieją i farbują troszkę ale bardzo je lubie mimo to
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.