farba Essential Color od Schwarzkopf - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 19:35   #151
nadin85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Czy wiecie może jaki procent utleniacza zawierają ciemne kolory? Czy jest to wysoki wskaźnik?
nadin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:44   #152
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Już dwa razy farbowałam wlosy tą farbą, za pierwszym razem ciemny brąz, teraz czarny brąz.
Nie jestem zadowolona. Szybko się spłukuje i kolory są dość jasne.
Od czarnego brązu spodziewałam się, że będzie bardzo ciemny jednak juz przy głowie mam takie wypłukany brąz...
Za pierwszym razem myslałam, że niedokładnie nałożyłam farbę, teraz bardzo uważałam a efekt taki sam, jakby nie złapało.
Albo już się wypłukało...
Chyba wróce do Castinga, chociaż drogi...
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:12   #153
lara61
Przyczajenie
 
Avatar lara61
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Malibu
Wiadomości: 26
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

dziwczyny!!! czy brazowe odcienie tez spalają włosy tak jak ten 205 blondy??? duzo z was pisalo ze spalila ta farba...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają.. dopiero zakupy..
lara61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:21   #154
KlAuDiNeK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to KlAuDiNeK
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Mi niestety wyszły RUDE odrosty
KlAuDiNeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:45   #155
aviszon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

dzisiaj pomalowałam jasnym brązem i wyszedł piękny.Włosy mam do pasa,a starczyła jedna farba.Włosy są bardzo lśniące i nie widzę żeby były jakieś spalone,wyglądają nawet na zdrowsze.I jeszcze jedno.Na farbie jest napisane,żeby używać na suche włosy,ja wczesniej zmoczyłam i lekko osuszyłam ręcznikiem,bo chyba inaczej nie rozprowadzilabym na takie dlugie włosy.Ciekawe jak będzie ze zmywaniem.
aviszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:50   #156
Perroni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
A jak wygląda średni blond?
Ja również zapuszczam, masakra jakaś!!! Strasznie to długo trwa!
Perroni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:52   #157
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Osobiście ją stosuję i polecam! Z tym że swoje włosy mam ciemne i farbuję je też na ciemno. Więc nie wiem jak jest z pokryciem siwych włosów... lub ze zmianą z jasnego odcienia na ciemniejszy.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 14:27   #158
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Użyłam raz mahoniu na wypłukanych rudych włosach, ładnie wyszedł, jak na opakowaniu ale bardzo szybko zniknął... nie minęły 2 tyg a znów miałam jasne jak przed farbowaniem.Szkoda bo kolor śliczny :/
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 05:32   #159
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Czyli z tego wniosek taki że farba szybko się spłukuje z jaśniejszych włosów. Jeśli chodzi o trwałe, mocne odcienie to polecam farby z Londy, Welli i 10-minutówki z loreala.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 05:54   #160
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

To już wiadomo że farba jest za delikatna. Jak na moje ciemne włosy ok, ale...
Myślę że po 2 tyg. możesz położyć farbę. Ja na Twoim miejscu położyłabym na włosy szamponetkę, żeby nie czuć dyskomportu. Albo do włosów blond i siwych... chyba że są naprawdę mega pomarańczowe, to taki szampon nie pomoże.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:45   #161
Patriciafi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Witam
Właśnie zakupiłam essential color od schwarzkopf. Kobieta w sklepie zapewniała ze jest to krem zmywalny, a na opakowaniu pisze ze 3 czyli farba(tak mi sie wydaje), wiec juz sama nie wiem!
Kupiłam kolor 208 czyli naturalny blond. Czy ktos próbował juz ten odcień? Jeśli chodzi o mój koloro obecny to nawet nie wiem jak go nazwać po latach farbowania mienią się wszystkimi odcieniami rudości, blondu, brązu, hahaha no ale myśle ze taki ciemny blond. piszcie jesli próbowałyscie
Patriciafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 07:26   #162
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

To bardzo kompetentna kobieta pracuje w tym sklepie.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 13:26   #163
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

ja w grudniu 2009 malowałam włosy essentialem 205 i ku mojemu zdiwiniu nic mi nie wzięło , przed sylwestrem pomalowalam na złoty blond ( też essnetialem) wyszedł pomarańczowy , dziś pomalowałam na 205 jeszcze raz i wyszło mi żółtko . jestem załamana, bo kolor jest okropny . moje naturalne to mysli bolnd taki , wie ktos może czy jak pomaluje jak moge je bardziej przynaturalnic ze tak powiem . ciemny blond czy moze sredni powinnam tym razem wyprobowac ?

Edytowane przez NatalkaNatalka
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:28
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:29   #164
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ta farba jest słabiutka.
Niestety potwierdzam słowa przedmówczyń - odrosty ciemny blond - wyszły żółte :/ na szczęście sytuacja pod kontrolą już nie są żółte
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:00   #165
Alyczja
Raczkowanie
 
Avatar Alyczja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 91
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja mam pytanie.
Moje włosy są rude (Garnier, jasno miedziany blond,74)
Chciałabym przejść na blond.Uwagę na mnie zwróciła właśnie ta farba.
Czy muszę iść do fryzjera,czy normalnie mogę próbować uzyskaćten kolor?


Alyczja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:05   #166
Alyczja
Raczkowanie
 
Avatar Alyczja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 91
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cytat:
Napisane przez konopka21 Pokaż wiadomość
ja też postanowiłam wypróbować. Kupiłam naturalny blond. Po pierwszym razie byłam zachwycona kolorem i efektem. Kolor jak dla mnie był super- zależało mi na tym aby był jak najbardziej naturalny i taki też był a pod słońcem mieniły się złote refleksy. Jednak za drugim razem nie było już tak fajnie- kolor wyszedł niby blond z jakimś odcieniem rudawego, chociaż przyznam, że pod słońcem mieni się na złoto ale nie złapała mi wogóle odrostów za drugim razem Więc mam mieszane uczucia. Teraz też chciałabym zafarbować na naturalny blond, tylko chciałabym, żeby odcień był podobny do tej z szchwarzkopf naturalny blond, ale jakoś nie mogę nic znaleźć. Może macie jakieś pomysły?

Mogłabyś załączyć zdjęcia? ^^
Alyczja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:50   #167
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

To i ja się wypowiem.

Od razu zaznaczam, że nie przeczytałam całego wątku. ;P

Farbę kupiłam jak tylko wchodziła na rynek polski, czyli jakoś w październiku i wtedy też pofarbowałam nią włosy na kolor CZARNY BRĄZ. Włosy długie,do łopatek, kolor taki czekoladowy (wyblakły po wakacjach ;P), farba wzięła idealnie, ładny kolor taki jak na opakowaniu wyszedł. Byłam bardzo zadowolona. Kolor nie zmył mi się ani trochę przez PÓŁ ROKU (dokładnie tyle czasu nie farbowałam włosów). Włosy mam ciemny brąz, więc praktycznie nie było widać odrostów. Hodowałam je i nie farbowałam,bo chciałam sobie zrobić rude. No i jak po pół roku poszłam do fryzjerki,żeby mi zrobiła ten rudy,to na włosach,gdzie była jeszcze farba,rudy kolor nie wziął mi ani trochę (mimo dodania wody utlenionej 12 jakoś tak, nie znam się). Nie miałam zdejmowanego koloru. Na półrocznych odrostach wyszedł za to piękny rudy. ;P No ale do czego zmierzam - do tego,że ta farba w ogóle się nie spłukuje (co uważam za duży plus,jeśli ktoś nie zmienia zbyt często koloru włosów). Dodam,że włosy zawsze myję przeciwłupieżowym Head&Shoulders, który w zasadzie zmywa kolor. Ruda farba fryzjerki zmyła mi się,a kolor wyblakł po miesiącu, zmarnowane 100 zł. ;/ Teraz po dwóch miesiącach od wizyty u fryzjerki wracam do Essential Color za 16 zł i będę się cieszyć trwałym i ładnym kolorem przez kilka miesięcy.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:39   #168
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja wczoraj zafarbowałam kolorem kasztan 225 i wyszła mi czekolada (miałam wcześniej ciemny blond), nie przeszkadza mi to, bo podoba mi się ten kolor, ale chciałabym zapytać jak się to zmywa, czy równo na całych włosach? Melissa już się wypowiedziała na ten temat , ale czy mógłby jeszcze ktoś mi odp?
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 17:43   #169
maajkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Wczoraj farbowałam włosy farbą schwarzkopf essential color 208 (naturalnym blondem) i wyszło jeszcze lepiej niż się spodiewałam. Farba przykryła moje wcześniej farbowane rudawe włosy.Myślałam że wyjdzie żółtko ale jak widać na zdjęciu kolor jest świetny .
Fotka moich włosów po farbowaniu
maajkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 14:49   #170
Alyczja
Raczkowanie
 
Avatar Alyczja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 91
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

możesz przesłać zdjęcie przed koloryzacją ?
Alyczja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:38   #171
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Pomocy dziewczynki ! myślicie złapie mi ten ciemny blond ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:47   #172
maajkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

mysle ze tak
maajkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:20   #173
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

średni blond


zależy od światła
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-06-26 o 13:52
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:52   #174
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja nie wiem dlaczego narzekacie na tą farbę. Ja ją uważałam za jedną z najlepszych.
Teraz mam rude to nie farbują Essentialem, gdyż nie posiada odpowiadających dla mnie odcieni rudości :P
Ale kiedy miałam ciemniejsze włosy to zafarbowałam Średnim brązem. Super pokryło. Żadnych poświat...Odrost był widoczny przed 4 tygodniem. (Od tamtego czasu nie farbowałam tylko potem czekałam na kąpiel rozjaśniającą )
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 17:23   #175
zzzz55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Farbowałam ostatnio włosy odcieniem 212 - Jasny Złocisty Blond.

Stan wyjściowy: włosy jasny blond, odcień najbardziej typowy z typowych - raczej złote niż popielate; nie superjasne; kolor bardzo sprany. Odrosty w kolorze średni do ciemny blond, nie rzucające się zbytnio w oczy, ale dosyć długie, bo nie farbowałam włosów już jakiś czas.

Preferencje: chciałam pokryć przede wszystkim odrosty. Oprócz tego - lekko ożywić kolor. Żeby było jasne, nie spodziewałam się efektu jak z pudełka, bo też wiedziałam, że na takim kolorze jaki mają moje włosy, takie chyba nie wyjdą

Wyniki: Farba w ogóle nie pokryła odrostów, mimo, że trzymałam ją przepisowe 20 minut. Za to ostro złapała reszta włosów, na których trzymana była tylko 5 min: włosy są wyraźnie złociste, śliczny odcień jak z pudełka. Sęk w tym, że teraz te odrosty są DUŻO bardziej widoczne...zwłaszcza, że te najkrótsze odrastające włoski, które miałam prawie białe, złapała - nie złapała ich za to dalej na wysokości 1-3 cm. Nie wiem o co biega.

Co najgorsze jednak, zauważyłam duże pogorszenie stanu włosów., Wcześniej miałam farbowane, ale bardzo zadbane; jedynie końcówki były dawno nieścinane, ale jeszcze się trzymały. Po tej farbie, mam wrażenie, że końcówki jakby się...kruszą? Górna warstwa fryzury (mam bardzo gęste włosy) zrobiła się szorstka i nieprzyjemna w dotyku, trudna do rozczesania, a wcześniej miałam "lejące się włosy".

Nie jestem jednak pewna czy to jest kwestia farby czy odżywki. Po zmyciu farby nałożyłam odżywkę z pudełka i już podczas mycia włosy zaczęły się dziwnie plątać, oraz takie pozostały, mimo, że nałożyłam jeszcze jedwab Biosilka.

Dlatego, postanowiłam ratować włosy w taki sposób. Nie myłam ich przez kilka dni, żeby nie były aż tak suche i przy następnym myciu nie użyłam tej odżywki z farby tylko odżywkę GlissKur Intensywna Regeneracja do włosów suchych i zniszczonych (ta, którą sprzedają w Rossmanie w takich małych tubkach, nie ma chyba w dużych opakowaniach), która już parę razy ratowała mi głowę Później nałożyłam jeszcze w/w jedwab Biosilka. Wydaje się, że trochę tego dużo, ale odniosło efekt: włosy są znowu gładkie i błyszczące, jedynie końce jeszcze trzeba podreperować.

Plusy: Odżywka ślicznie pachnie i jest duża. No i kolor na reszcie włosów złapał identycznie jak z pudełka; nawet lepiej, bo odcień jest bardzo połyskliwy, co sprawia, że włosy wyglądają na błyszczące.

Podsumowując: jak lubię preparaty do pielęgnacji Schwarzkopfa (wyżej wspomniany GlisssKur), tak po farbę już raczej nie sięgnę, bo gdyby nie to, że przez jakiś czas przygotowywałam włosy do farbowania, pewnie poczyniłaby szkody jak Palette Jednak chcę zaznaczyć, że moje włosy są specyficzne: jeszcze gorzej działa na nie farba Lo'real, która podobno jest najlepsza z drogeryjnych, a najlepsze włosy mam po najtańszej Londzie.

Mam nadzieję, że moje wskazówki się komuś przydadzą; jak również sposób ratowania włosów po Essentialu

Edytowane przez zzzz55
Czas edycji: 2010-07-01 o 19:17
zzzz55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:29   #176
Kasianek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Witam,
bardzo proszę o pomoc kogoś doświadczonego w kwestii farbowania tym specyfikiem. Dwa dni temu (poniedziałek) farbowałam włosy essential color naturalny blond 208. Moje naturalne włosy są w kolorze średni blond, odrost około 2-3 cm, plus farba loreal casting creme gloss słoneczny blond nakładana na pasemka. Odrosty trzymałam około 20 minut, resztę około 10. Ta farba nie najlepiej zadziałała na moje włosy. Przesuszyły się, ale co gorsza jeszcze do tej pory trochę piecze mnie i swędzi skóra głowy. Jestem przerażona bo to oznacza, że wkrótce włosy zaczną mi z tej swędzącej skóry wypadać. Czy ktoś ma jakiś sposób, żeby nie dopuścić do tego?
Kasianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:44   #177
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ampułki Radical albo Joanna.
Możesz zacząć uzywać płukanki pokrzywowej...
Pij też herbatę z pokrzywy. Polecam też błoto z glinką Bielenda koszt. ok 13 zł Mi pomogło
Ale szczerze to nie miałam takich problemów po tej farbie :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:00   #178
Alyczja
Raczkowanie
 
Avatar Alyczja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 91
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

u mnie stoi 212 JASNY ZŁOTY BLOND
bardzo mi sie podoba, ale po tych opiniach strach mi farbować,
pokusiła mnie cena 20 w tym odżywka z glisskura xD
lubie glisskury, sa super,
moje wlosy sa poniszczone,
prawie 2 msc temu mialam farbowane, odrosty mam brązowe
mam nadzieje ze mi zalapie, dłuzej bede trzymac, a wy jak sadzicie?
kolor włosów to takie pasemka blond-słomkowe
Alyczja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:45   #179
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Z tego co widzę tutaj to 212 w ogóle nie rozjaśnia (jedyny rozjaśniający odcień to 205), więc szczerze wątpie żeby chwyciło brązowe odrosty, nawet jeśli przetrzymasz.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:10   #180
zzzz55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Nie złapie odrostów.

Ja natomiast, po dłuższym czasie od farbowania 212 właśnie, mogę dodać, że kolor się ujednolicił - nie wiem czy farba się sprała czy odrosty rozjaśniły od słońca, ale jest równo Dodatkowo, po regeneracji włosy dość szybko wróciły do siebie, więc myślę, że w moim przypadku to ta odżywka zadziałała na nie tak niefortunnie. Włosy są gładkie i błyszczące, niestety złocistego odcienia nie zostało zbyt wiele, ale w słońcu nadal bardzo ładnie się mieni

Edytowane przez zzzz55
Czas edycji: 2010-07-01 o 19:11
zzzz55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.