Zazdorść o byłą mojego TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 03:51   #1
Szabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3

Zazdorść o byłą mojego TŻ


Zaznaczam, że jestem tu nowa dlatego być może pisze w złym miejscu - jeśli tak to przepraszam - wiem, że było już kilka wątków o podobnej tematyce, ale każdy problem jest inny, a ja mam nadzieje swój rozwiązać indywidualnie.

Zgodnie z tematem, chodzi o problem związany z byłą mojego teraźniejszego chłopaka. TŻ miał wcześniej wiele kobiet, ale ta była dla niego szczególnie ważna - byli ze sobą bardzo długo i mieli co do siebie poważne plany. Wszystko popsuło się przez nią i przez dysonans jaki był między nimi, a więc różnice położenia w warstwach społecznych.
Jestem z moim chłopakiem ponad rok, ale mimo wszystko ciągle myślę o jego byłej -na początku związku bardzo dużo o niej mówił, był nią zafascynowany i podziwiał ją za wiele rzeczy. Za szybko się w nim zakochałam i wtedy tolerowałam jego słowa mimo, że bardzo mnie bolały. W końcu nie wytrzymałam i zwróciłam mu uwagę, że nie powinien tak dużo o niej mówić i faktycznie od tej pory już się nią nie zachwyca (przynajmniej w mojej obecności). Bolało mnie to jeszcze bardziej, bo dawał mi przy swoich opowieściach, do zrozumienia, że tamta dizewczyna jest lepsza - ładniejsza, ciekawsza, lepiej się ubiera - krytykował mnie , a gloryfikował ją. Tolerowałam to chyba z zaślepienia....

Teraz wszystko się zmieniło - on mówi, że był głupi, że mu imponował jej styl bycia i nie widział jak bardzo mnie rani, jak traci taki Skarb jakim jestem ja. Jest kochany, zaczął widzieć wady tej dziewczyny, a dla mnie jest cudownym mężczyzną...

Jednak problem pozostał we mnie - ciągle się porownuje do tej osoby, ciągle o niej myślę, sprawdzam co u niej (na my space, n-k itp). Czuje się od niej gorsza - to bardzo ładna dziewczyna, jest modelką i robi karierę za granicą, wygrała kilka konkursów piękności, napisała książkę i ma własną, dobrze prosperującą sieć restauracji, chociaż sama studiuje aktorstwo - coś co zawsze chciałam studiować, ale brakowało mi talentu. Do tego jest bardzo bardzo bogata, ubiera się u najdroższych projektantów a wakacje spędza na Bali, abstrahując od faktu, ze w tak młodym wieku (jest młodsza ode mnie - ma teraz 22 lata) ma własny dom i bardzo drogi samochód. Kilka lat temu zrobiła sobie operację plastyczną biustu, przy czym ja mam małe B i nigdy nie będzie mnie stać na coś takiego....

Czuje się tak beznadziejnie... ona ma wszystko na co ja bedę praocwać całe życie i nie wiem czy uda mi się to osiągnąć. Do tego jest piękna, młoda i bogata. Ma wszystko co ja chciałabym mieć... w dodatku boje się, że mój chłopak będzie chciał nadal z nią być... i pewnie by tak było gdyby sie z nim nie rozstała.. niestety on nie był tak bogaty i nie mogli się w tej kwestii pogodzić...

Najgorsz ejest to, że ciągle obracamy się w jej towarzystwie, bo mój cłopak i jego ex mają wspólnych znajomych, którzy też ją podziwiają... czuje się tak brzydka i beznadziejna... jest mi tak strasznie przykro. Nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim (

Dziękuję, że mnie wysłuchałyście... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Teraz też nie śpię dlatego, że myślę o ty wszystkim. moje poczucie własnej wartości jest poniżej zera... czuje się strasznie - jestem od niej niższa, grubsza, brzydsza, biedniejsza, mniej utalentowana, mniej mądra, mniej modna, mniej rozrywkowa... nie ma dziedziny w której czułabym się chociaż na równi z nią to jest upokarzające. Mam wrażenie, że znajomi mojego chłopaka dziwią się co on ze mną robi... Najgorsze jest to, że czuje, że nie daje mu tego co miał z nią, że wtedy był szczęśliwszy... Zwiedził z nią miejsca o których ja tylko czytałam w książkach... ze mną za to spędzał wakacje na mazurach bo nie było mnie stać na nic innego jak sobie poradzić? Czasem myśle czy nie powinnam sie z nim rozstac, bo zawsze bedzie mnie meczyc jego EX... tak bardzo go kocham, ale nie umiem sobie z tym poradzic - moj chlopak o tym wie, tlumczy mi rozne rzeczy, ale to nic nie daje ;( czasem mam wrazenie, ze juz nie wytrzymam... to tak boli kiedy komus spelniaja sie nasze marzenia... w dodatku komus kto ma juz wszystko ;( jeszcze wczoraj dowiedzialam sie, ze podpisala jakis kontrakt i bedzie grac w filmie, a wiec stanie sie do tego znana... a ja tak bardzo chcialabym grac chociaz w teatrze (
Szabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:36   #2
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez Szabati Pokaż wiadomość
jeszcze wczoraj dowiedzialam sie, ze podpisala jakis kontrakt i bedzie grac w filmie, a wiec stanie sie do tego znana... a ja tak bardzo chcialabym grac chociaz w teatrze (
Wiesz dlaczego? Bo ona naprawdę tego chce. Spełnia własne marzenia. Ma wiele rzeczy, myślę, że nie ma czego zazdrościć.

Zacznij żyć własnym życiem, zamiast wciąż się do niej porównywać. Twój chłopak wybrał Ciebie. Gdyby chciał być, spełniac z nią marzenia to by to zrobić.

Jak będziesz mu wciąż wmawiać, że tamta jest lepsza, ładniejsza, mądrzejsza etc. to w końcu sam w to uwierzy.

Zrób coś we własnym kierunku, zamiast wciąż mysleć o niej. Jeśli lubisz marzyć to przed snem myśl o sobie w tym wielkim domu, grającej w teatrze, z wakacjami na Seszelach. Wierzę, że myśl jest materialna, więc kiedy myslisz o jej sukcesach to ona ma ich coraz więcej. Myśl o sobie, o Was. A za dnia rób cos wtym kierunku
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:42   #3
nicolle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Ojej ojej. To nie zazdrość a obsesja z którą na szczęście możesz sobie dosyć łatwo poradzić

aaa więc.. czy sądzisz, że istnieją ludzie idealni? Otoż nie. Więc może Ona gorzej od Ciebie gotuje, śpiewa, tańczy, maluje. Może jesteś lepsza z matematyki, pisania wierszy albo w opowiadaniu kawałów?
Wiadomo, że facet Ją przekoloryzował. Jesli jednak wciąż nie możesz odnaleźć tej dziedziny to zapisz się np. na kurs tańca brzucha. Ona na bank nie potrafi hehe
Albo na inne kursy, jakie preferujesz.


Poza tym, to też nie o to chodzi aby doszukiwać się w niej koniecznie złego. Niech sobie będzie tą świetną dziewczyną. Teraz pomyśl jak wysoką poprzeczkę w takim razie musiał mieć Twój chłopak po rozstaniu z Nią. Musisz być naprawdę niezłą laską skoro się Tobą zainteresował, prawda?

Piszesz, że nie stać Cię na ekskluzywne wakacje a na mazury. A czy taka beztroska nie jest czasem lepsza niż snobistyczne hotele? A wygłupianie się w wodzie, pływanie żaglówkami lepsze niż pluskanie w basenie? To wszystko nie zależy od miejsca a od ludzi, od sytuacji. Zwykłe, małe rzeczy też potrafią cieszyć. (ja np. chciałabym na mazury) Poza tym spełnianie marzeń krok po kroczku, wspólnie jest o wiele lepsze niż dostanie wszystkiego na tacy. Zwiedziłby już cały świat, przejechał się najlepszymi samochodami i co? Skończyłyby Mu się życiowe marzenia. Z Tobą może po nie sięgać, budować wspomnienia.


A porównywać to się możesz zawsze. Do każdego. I niemal zawsze coś wyszukasz uwierz mi. A tu nie chodzi o to. Bo nie zmieni Ci się nagle kształt nosa czy nie wydłużą Ci się nogi. Więc skończ oglądać Jej zdjęcia i podkreślaj swoją urodę jak tylko możesz, bo to Ty jesteś piękna!

Nie mów swojemu facetowi ciągle o Niej, bo tylko niepotrzebnie zmuszasz Jego myśli do powrotu do tamtych chwil. Jak będziesz Mu męczyć nad uchem, że "Ona jest ładniejszaaaa". To nie zdziw się jak Mu to wkońcu wmówisz.

Beyonce a nawet i setki dziewczyn z mojego miasta też są ode mnie ładniejsze i bogatsze, a mimo wszystko wiem, że ja mam coś czego nie mają inne. I to czyni mnie wyjątkową. Jasne, że mam gorsze dni, ale życie jest jedno i po co tracić energię na coś zbędnego?

Tak więc wiedz, że Twoje wnętrze jest o wiele bardziej wartościowe niż Jej 300samochodów itd.

Ciesz się swoim chłopakiem i Waszym wspólnym życiem Powodzenia
__________________
'nie mów tylko, że chcesz zabić czas, on ucieka i tak, chyba nazbyt pędzi.. pomyśl o tym jak zatrzymać czas, piękne chwile łap i miej je w pamięci'

Edytowane przez nicolle90
Czas edycji: 2010-04-27 o 06:44
nicolle90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:04   #4
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez nicolle90 Pokaż wiadomość
Ojej ojej. To nie zazdrość a obsesja z którą na szczęście możesz sobie dosyć łatwo poradzić

aaa więc.. czy sądzisz, że istnieją ludzie idealni? Otoż nie. Więc może Ona gorzej od Ciebie gotuje, śpiewa, tańczy, maluje. Może jesteś lepsza z matematyki, pisania wierszy albo w opowiadaniu kawałów?
Wiadomo, że facet Ją przekoloryzował. Jesli jednak wciąż nie możesz odnaleźć tej dziedziny to zapisz się np. na kurs tańca brzucha. Ona na bank nie potrafi hehe
Albo na inne kursy, jakie preferujesz.


Poza tym, to też nie o to chodzi aby doszukiwać się w niej koniecznie złego. Niech sobie będzie tą świetną dziewczyną. Teraz pomyśl jak wysoką poprzeczkę w takim razie musiał mieć Twój chłopak po rozstaniu z Nią. Musisz być naprawdę niezłą laską skoro się Tobą zainteresował, prawda?

Piszesz, że nie stać Cię na ekskluzywne wakacje a na mazury. A czy taka beztroska nie jest czasem lepsza niż snobistyczne hotele? A wygłupianie się w wodzie, pływanie żaglówkami lepsze niż pluskanie w basenie? To wszystko nie zależy od miejsca a od ludzi, od sytuacji. Zwykłe, małe rzeczy też potrafią cieszyć. (ja np. chciałabym na mazury) Poza tym spełnianie marzeń krok po kroczku, wspólnie jest o wiele lepsze niż dostanie wszystkiego na tacy. Zwiedziłby już cały świat, przejechał się najlepszymi samochodami i co? Skończyłyby Mu się życiowe marzenia. Z Tobą może po nie sięgać, budować wspomnienia.


A porównywać to się możesz zawsze. Do każdego. I niemal zawsze coś wyszukasz uwierz mi. A tu nie chodzi o to. Bo nie zmieni Ci się nagle kształt nosa czy nie wydłużą Ci się nogi. Więc skończ oglądać Jej zdjęcia i podkreślaj swoją urodę jak tylko możesz, bo to Ty jesteś piękna!

Nie mów swojemu facetowi ciągle o Niej, bo tylko niepotrzebnie zmuszasz Jego myśli do powrotu do tamtych chwil. Jak będziesz Mu męczyć nad uchem, że "Ona jest ładniejszaaaa". To nie zdziw się jak Mu to wkońcu wmówisz.

Beyonce a nawet i setki dziewczyn z mojego miasta też są ode mnie ładniejsze i bogatsze, a mimo wszystko wiem, że ja mam coś czego nie mają inne. I to czyni mnie wyjątkową. Jasne, że mam gorsze dni, ale życie jest jedno i po co tracić energię na coś zbędnego?

Tak więc wiedz, że Twoje wnętrze jest o wiele bardziej wartościowe niż Jej 300samochodów itd.

Ciesz się swoim chłopakiem i Waszym wspólnym życiem Powodzenia

Swietna wypowiedz
Chcialam napisac cos podobnego, ale podpiszę się pod tym co napisala Nicolle.
uwierz w siebie, nie mozesz życ w cieni dziewczyny, z którą kiedyś był Twoj chłopak. Przypuszczalnie facet kazdej z nas był z jakąs laską, która miała coś lepszego od nas. Nie możesz się zadręczac, w Tobie jest na pewno coś wyjatkowego, inaczej nie zwrócilby na Ciebie uwagi.

Wiecej wiary w siebie, i będzie dobrze!
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:27   #5
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez Szabati Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że jestem tu nowa dlatego być może pisze w złym miejscu - jeśli tak to przepraszam - wiem, że było już kilka wątków o podobnej tematyce, ale każdy problem jest inny, a ja mam nadzieje swój rozwiązać indywidualnie.

Zgodnie z tematem, chodzi o problem związany z byłą mojego teraźniejszego chłopaka. TŻ miał wcześniej wiele kobiet, ale ta była dla niego szczególnie ważna - byli ze sobą bardzo długo i mieli co do siebie poważne plany. Wszystko popsuło się przez nią i przez dysonans jaki był między nimi, a więc różnice położenia w warstwach społecznych.
Jestem z moim chłopakiem ponad rok, ale mimo wszystko ciągle myślę o jego byłej -na początku związku bardzo dużo o niej mówił, był nią zafascynowany i podziwiał ją za wiele rzeczy. Za szybko się w nim zakochałam i wtedy tolerowałam jego słowa mimo, że bardzo mnie bolały. W końcu nie wytrzymałam i zwróciłam mu uwagę, że nie powinien tak dużo o niej mówić i faktycznie od tej pory już się nią nie zachwyca (przynajmniej w mojej obecności). Bolało mnie to jeszcze bardziej, bo dawał mi przy swoich opowieściach, do zrozumienia, że tamta dizewczyna jest lepsza - ładniejsza, ciekawsza, lepiej się ubiera - krytykował mnie , a gloryfikował ją. Tolerowałam to chyba z zaślepienia....

Teraz wszystko się zmieniło - on mówi, że był głupi, że mu imponował jej styl bycia i nie widział jak bardzo mnie rani, jak traci taki Skarb jakim jestem ja. Jest kochany, zaczął widzieć wady tej dziewczyny, a dla mnie jest cudownym mężczyzną...

Jednak problem pozostał we mnie - ciągle się porownuje do tej osoby, ciągle o niej myślę, sprawdzam co u niej (na my space, n-k itp). Czuje się od niej gorsza - to bardzo ładna dziewczyna, jest modelką i robi karierę za granicą, wygrała kilka konkursów piękności, napisała książkę i ma własną, dobrze prosperującą sieć restauracji, chociaż sama studiuje aktorstwo - coś co zawsze chciałam studiować, ale brakowało mi talentu. Do tego jest bardzo bardzo bogata, ubiera się u najdroższych projektantów a wakacje spędza na Bali, abstrahując od faktu, ze w tak młodym wieku (jest młodsza ode mnie - ma teraz 22 lata) ma własny dom i bardzo drogi samochód. Kilka lat temu zrobiła sobie operację plastyczną biustu, przy czym ja mam małe B i nigdy nie będzie mnie stać na coś takiego....

Czuje się tak beznadziejnie... ona ma wszystko na co ja bedę praocwać całe życie i nie wiem czy uda mi się to osiągnąć. Do tego jest piękna, młoda i bogata. Ma wszystko co ja chciałabym mieć... w dodatku boje się, że mój chłopak będzie chciał nadal z nią być... i pewnie by tak było gdyby sie z nim nie rozstała.. niestety on nie był tak bogaty i nie mogli się w tej kwestii pogodzić...

Najgorsz ejest to, że ciągle obracamy się w jej towarzystwie, bo mój cłopak i jego ex mają wspólnych znajomych, którzy też ją podziwiają... czuje się tak brzydka i beznadziejna... jest mi tak strasznie przykro. Nie umiem sobie poradzić z tym wszystkim (

Dziękuję, że mnie wysłuchałyście... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Teraz też nie śpię dlatego, że myślę o ty wszystkim. moje poczucie własnej wartości jest poniżej zera... czuje się strasznie - jestem od niej niższa, grubsza, brzydsza, biedniejsza, mniej utalentowana, mniej mądra, mniej modna, mniej rozrywkowa... nie ma dziedziny w której czułabym się chociaż na równi z nią to jest upokarzające. Mam wrażenie, że znajomi mojego chłopaka dziwią się co on ze mną robi... Najgorsze jest to, że czuje, że nie daje mu tego co miał z nią, że wtedy był szczęśliwszy... Zwiedził z nią miejsca o których ja tylko czytałam w książkach... ze mną za to spędzał wakacje na mazurach bo nie było mnie stać na nic innego jak sobie poradzić? Czasem myśle czy nie powinnam sie z nim rozstac, bo zawsze bedzie mnie meczyc jego EX... tak bardzo go kocham, ale nie umiem sobie z tym poradzic - moj chlopak o tym wie, tlumczy mi rozne rzeczy, ale to nic nie daje ;( czasem mam wrazenie, ze juz nie wytrzymam... to tak boli kiedy komus spelniaja sie nasze marzenia... w dodatku komus kto ma juz wszystko ;( jeszcze wczoraj dowiedzialam sie, ze podpisala jakis kontrakt i bedzie grac w filmie, a wiec stanie sie do tego znana... a ja tak bardzo chcialabym grac chociaz w teatrze (
Nię będę się odnosić do poprzedniczek bo oczywiście miały rację ale spróbuję przedstawić swój punkt widzenia, więc może kolejna wypowiedź (dość zwięzła) pomoże Ci zrozumieć pewne sprawy.

Tamta dziewczyna jest osobą, która zajmuje zbyt wiele miejsca w Twoim życiu. Tż na początku ją z Tobą porównywał i to jeszcze na jej korzyść, co dla mnie jest dość nietaktowne, jeśli chodzi o związek. Ale widocznie zrozumiał, że to Ciebie kocha, więc nie ma sensu do tego wracać. Szkoda tylko,że to miało spory wpływ na Ciebie.
Pierwsza sprawa, on jest z Tobą, więc się ciesz, że to Ciebie kocha, a nie tamtą i to z Tobą chce być (szczególnie, że Ty też go kochasz)
Druga sprawa, tamta dziewczyna nie jest ideałem. Widzisz tylko jej zalety i osiągnięcia.
Często widzę piękne dziewczyny i wiem, że jestem w porównaniu z nimi brzydka albo przeciętna (czasem tylko w odpowiednim makijażu i świetle wyglądam naprawdę dobrze), ale mój Tż wcale nie chce być z nimi tylko ze mną Dlatego przestałam się dołować i doceniam to, co mam.
Cieszę się, że tamta dziewczyna umie spełniać swoje marzenia i rozwijać talenty. O to chodzi w życiu. Nie każdy może być modelką, czy aktorką, ale np. piosenkarką, czy zwyczajnie księgową (moje marzenie). Nie ma sensu porównywać się z kimś i myśleć, że jest się gorszym (co do rozmiaru to mam 75B w największych porywach a jest tyyyyleee kobiet, które mają wielki biust, więc czasem zdarza się pozazdrościć Jednak akceptuję swój i to chyba najważniejsze bo w końcu nie jest zły).
Może masz inne talenty? Bo tamta dziewczyna zapewne skupia się na tym, co jej wychodzi. Ale też przecież zarabia, czyli stara się zapracować na siebie, a uważam, że to nie jest taka łatwa forma zarobku. Poświęca czas swoim pasjom. Zmienia swoje życie tak, by być szczęśliwa. Jeśli już tak dużo o niej myślisz, to powinna być Twoim autorytetem, a nie powodem zazdrości.
Jedni mają w życiu lżej, inni ciężej, ale na niektóre rzeczy trzeba zapracować.
Nie wiem, może o czymś zapomniałam, ale ciesz się chłopakiem. Tym, że możecie razem czas spędzać, że się kochacie, macie plany. Też tym, że pewnie nie jesteś znowu taka gorsza w wyglądzie od innych, ale zapominasz o pokazywaniu swoich zalet.
I przemyśl rady z tego wątku i więcej radości. Pozdrawiam
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:44   #6
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Przecież Twój TŻ wybrał Ciebie - nie ją. Gdyby wolał ją, nie byłby z Tobą. Prawda?
Analizując siebie i EX robisz to w kategoriach: ja = same wady, ona = same zalety.
Nikt nie jest idealny!
Myślisz, że ona nie ma jakichś defektów? Ma. Bo każdy je ma.
Znajdź w sobie coś wyjątkowego, niepowtarzalnego.
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:54   #7
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Hej,
Mi się wydaje, że Twojemu chłopakowi widocznie imponuje ta dziewczyna, ale tylko pod tym względem, że jest taka 'światowa'. To zupełnie inny świat, niż ten w którym on się obraca. I może jest z tego dumny, że kiedyś był jego częścią. Ale teraz ma Ciebie... Skoro im nie wyszło, to Twój chłopak doskonale wie, że tamta wcale nie jest taka idealna. Przecież się kłócili, np. o pieniądze, tak? Wina zawsze leży po środku. Jestem pewna, że gdyby ta dziewczyna nie miała tylu sukcesów, nie wspominałby o niej tak często. Swoją drogą również jej zazdroszczę, ale nie sukcesów, ale ODWAGI. Bo aby spełniać swoje marzenia trzeba mieć odwagę.
Na Twoim miejscu, ta dziewczyna dałaby mi porządnego kopa. Zacznij rozwijać swoje pasje, wtedy na pewno poczujesz się lepiej. Ona ma urodę i talent aktorski. Może Ty masz zdolności muzyczne, plastyczne? Gra na gitarze, tańce? Cokolwiek, byleby tylko poczuć, że też masz taką swoją 'umiejętność', w którą wkładasz całe serce. Ona też od samego początku nie była we wszystkim świetna. Doszła do tego ciężką pracą. A Ty się użalasz, że nigdy nie będziesz, taka jak ona. Oczywiście, że nie będziesz, bo każdy człowiek jest inny, wyjątkowy na swój sposób. Ale możesz zacząć się rozwijać, tak aby to Twój TŻ chwalił się Tobą.
I mam jeszcze pytanie, jak Twój chłopak zachowuje się w jej towarzystwie? I jaki ona ma stosunek do Ciebie? Bo chyba się poznałyście, prawda?
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 08:55   #8
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez nicolle90 Pokaż wiadomość
Ojej ojej. To nie zazdrość a obsesja z którą na szczęście możesz sobie dosyć łatwo poradzić

aaa więc.. czy sądzisz, że istnieją ludzie idealni? Otoż nie. Więc może Ona gorzej od Ciebie gotuje, śpiewa, tańczy, maluje. Może jesteś lepsza z matematyki, pisania wierszy albo w opowiadaniu kawałów?
Wiadomo, że facet Ją przekoloryzował. Jesli jednak wciąż nie możesz odnaleźć tej dziedziny to zapisz się np. na kurs tańca brzucha. Ona na bank nie potrafi hehe
Albo na inne kursy, jakie preferujesz.


Poza tym, to też nie o to chodzi aby doszukiwać się w niej koniecznie złego. Niech sobie będzie tą świetną dziewczyną. Teraz pomyśl jak wysoką poprzeczkę w takim razie musiał mieć Twój chłopak po rozstaniu z Nią. Musisz być naprawdę niezłą laską skoro się Tobą zainteresował, prawda?

Piszesz, że nie stać Cię na ekskluzywne wakacje a na mazury. A czy taka beztroska nie jest czasem lepsza niż snobistyczne hotele? A wygłupianie się w wodzie, pływanie żaglówkami lepsze niż pluskanie w basenie? To wszystko nie zależy od miejsca a od ludzi, od sytuacji. Zwykłe, małe rzeczy też potrafią cieszyć. (ja np. chciałabym na mazury) Poza tym spełnianie marzeń krok po kroczku, wspólnie jest o wiele lepsze niż dostanie wszystkiego na tacy. Zwiedziłby już cały świat, przejechał się najlepszymi samochodami i co? Skończyłyby Mu się życiowe marzenia. Z Tobą może po nie sięgać, budować wspomnienia.


A porównywać to się możesz zawsze. Do każdego. I niemal zawsze coś wyszukasz uwierz mi. A tu nie chodzi o to. Bo nie zmieni Ci się nagle kształt nosa czy nie wydłużą Ci się nogi. Więc skończ oglądać Jej zdjęcia i podkreślaj swoją urodę jak tylko możesz, bo to Ty jesteś piękna!

Nie mów swojemu facetowi ciągle o Niej, bo tylko niepotrzebnie zmuszasz Jego myśli do powrotu do tamtych chwil. Jak będziesz Mu męczyć nad uchem, że "Ona jest ładniejszaaaa". To nie zdziw się jak Mu to wkońcu wmówisz.

Beyonce a nawet i setki dziewczyn z mojego miasta też są ode mnie ładniejsze i bogatsze, a mimo wszystko wiem, że ja mam coś czego nie mają inne. I to czyni mnie wyjątkową. Jasne, że mam gorsze dni, ale życie jest jedno i po co tracić energię na coś zbędnego?

Tak więc wiedz, że Twoje wnętrze jest o wiele bardziej wartościowe niż Jej 300samochodów itd.

Ciesz się swoim chłopakiem i Waszym wspólnym życiem Powodzenia
Dokładnie tak!

Poza tym pomyśl, że nawet takie "gwiazdy" mają swoje kompleksy, chwile załamania, wady jak normalni ludzie, nękają je rozmaite problemy. Byc może życie tej dziewczyny wcale nie jest usłane różami, może wolałaby być zwyczajną dziewczyna jakich wiele chodzi po świecie? Nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:18   #9
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Czy trochę nie koloryzujesz opowieściami o tej dziewczynie? A może to facet trochę Ci ubarwił tę byłą, bo dziewczyna nie dość, że modelka, to jeszcze książki pisze, tu studia jakieś, aktorstwo, sieć restauracji, własny dom, jeździ po świecie a ma dopiero 22 lata. No cóż, kto wie może ta rola w zagranicznym filmie to bujda albo jakiś malutki epizod a Ty dramatyzujesz. A książka? Serio - napisać może sobie każdy jeśli ma odrobinę chęci... no, gorzej jeśli nikt nie zechce jej publikować albo czytać. A uroda? Co to za osiągnięcie? To rzecz nabyta.
A i poważne pytanie - czy chciałabyś mieć sztuczne cycki?? Bo moim zdaniem to nie jest powód do dumy i czemu miałabyś jej tego zazdrościć? Że ma silikony? Brrr, np mój mężczyzna nigdy nie mógłby być z kimś kto przeszedł taką operację.... Zresztą znam takich wielu.
Skup się na swoich mocnych stronach i je rozwijaj zamiast myśleć o niej. Znajdź jakąś fajną pracę, rób karierę w czymś konkretnym, jakiejś fajnej dziedzinie bo modeling to chyba robota tylko dla młodych dziewcząt no i niestety, ale rozumu do tego się nie wykorzystuje więc dla mnie to też żaden powód do dumy...
W ogóle to skup się na swoim związku i sobie choć ja bym takiego faceta co mi od początku gadał o swojej byłej dawno zostawiła.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-04-27 o 10:20
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:56   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Większy problem niż z tą dziewczyną masz z samą sobą Zbyt wiele o niej myślisz, zamiast skupić się na swoim życiu, swoich marzeniach, swoich zaletach i osiągnięciach, swoim związku...

Jeśli będziesz się porównywać z innymi, to ZAWSZE znajdziesz kogoś, kto będzie miał lepiej w życiu. Gdybyś nie znała tej dziewczyny, to mogłabyś się zastanawiać dlaczego np. Sharon Stone ma w życiu tak fajnie, jest piękna i bogata, sławna itp i ma wszystko to, na co Ty będziesz musiała długo pracować albo i nigdy tego nie osiągniesz. Takie myślenie nie ma sensu. Każdy wiedzie swoje własne życie, wiadomo że jedni mają lżej a inni ciężej.
Już lepiej się skupić na tych, którzy mają gorzej, pomóc im, np. pomagać w lekcjach dzieciom z Domu Dziecka czy w jakiejś świetlicy dla dzieci z patologicznych rodzin, bo przynajmniej zrobi się coś dobrego zamiast siedzieć i użalać się nad sobą. Może zapisz się na jakiś wolontariat, można pomagać osobom starszym, dzieciom zwierzętom - zrobiłabyś coś dobrego, poczułabyś się "użyteczna" i może spojrzałabyś na swoje życie z innej perspektywy. No i miałabyś mniej czasu na myślenia o głupstwach, jak np. byla dziewczyna faceta

Poza tym powinnaś skupić się na pracy nad swoją samooceną, bo ona leży i kwiczy.
Myślisz, że gdybyś była taka beznadziejna jak uważasz - Twój facet by chciał z Tobą być?
Mówiąc o tej dziewczynie mówisz tylko o powierzchowności - o tym, że jest ładna, że zarabia, że ma to czy tamto. Czy to są najważniejsze rzeczy, szczególnie najważniejsze w związku? Nie wierzę, że gdyby oni byli do siebie fantastycznie dobrani - rozstaliby się przez kasę. To tak nie działa Prawdziwa miłość to prawdziwa miłość, jej pieniądze by nie stanęły na przeszkodzie gdyby to naprawdę było "to". Widać nie było.
Jesteś inna niż ona, co nie znaczy, że gorsza. Każdy ma swoje umiejętności, talenty, cechy charakteru.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:41   #11
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Ja z byłymi mojego chłopaka miałam od samego początku problemy,,,a teraz dowiedziałam się, że jedną z nich nadal kocha, i to bardzo, a drugiej wysyła pikantne maile....

po prostu pięknie
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 11:48   #12
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Ja z byłymi mojego chłopaka miałam od samego początku problemy,,,a teraz dowiedziałam się, że jedną z nich nadal kocha, i to bardzo, a drugiej wysyła pikantne maile....

po prostu pięknie

W przypadku chłopaka autorki wcale tak być nie musi, ale... to, że on tak się zachwycał byłą będąc z nią i w dodatku porównywał na jej niekorzyść to sorry, ale daje to dużo do myślenia... choć autorka twierdzi, że mu przeszło, no ale nigdy nic nie wiadomo. Dla mnie mężczyźni, którzy porównują byłe z obecnymi to buce, placki i ja bym uciekała od takich od razu... Szkoda nerwów i dobrego samopoczucia, nie mówiąc już o tym jak ucierpi na tym pewność siebie...
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:01   #13
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Po pierwsze, za bardzo gloryfikujesz tą jego Ex. Znasz ją zapewne tylko z jego opowieści, ze zdjęć...czyli tak naprawdę nic o niej nie wiesz....Tak jak pisały dziewczyny- rola w filmie mogła być tylko małym epizodem, książkę można napisać przy odrobinie samozaparcia i wytrwałości. Co do wyglądu- sztuczne piersi nie są wcale takie sexy jak się niektórym wydaję, a to czy dziewczyna jest ładna to naprawdę rzecz indywidualnego gustu. A że jest modelką? I cóż z tego, moim zdaniem nie wszystkie modelki są klasycznymi pięknościami, a jedynie mają w sobie to coś, co sprawia że przyjemnie się na nie patrzy Wydaję mi się, że ta jego Ex najpiękniejsza jest w Twoich oczach.
Spróbuj popatrzeć na nią jak na normalnego człowieka- też ma wady, nie wierzę po prostu że jest taka idealna, z prostego powodu. Bo nie ma ideałów!!!
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Twój Tż wybrał właśnie Ciebie... Dlaczego nie pomyślisz, że to Ty jesteś fajna?

Nie naśladuj tej dziewczyny, nie chciej osiągać tego co ona... Jesteś przecież osobą jedyną w swoim rodzaju, masz swoje talenty i umiejętności i cechy charakteru, dzięki którym zyskujesz sympatię otoczenia! Doceń to i rozwijaj wciąż swoje pasję. Życzę ci powodzenia
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:40   #14
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

oh ... ja miałam podobny problemik , mniejszy ale też się porównywałam i tak bardzo chciałam usłyszeć o niej coś złego, bo TŻ i jego przyjaciele ciągle o niej same dobre rzeczy mówili. I wtedy zapomniałam nagle co ja mam w sobie dobrego- co najdziwniejsze, jak zaczynałam poznawać mojego TŻ i kumpli to nie wiedziałam o niej a nawet jak o niej coś usłyszałam to była mi obojętna, wtedy czułam się pewna siebie, znałam swoje zalety i je eksponowałam. A teraz po roku czasu nagle bum. Tak jakby takie zaćmienie. Aż mi się lepiej zrobiło jak przeczytałam wasze rady, bo sama to wiem, sama bym to poradziła innym, ale do siebie samej po prostu zapomniałam, nie potrafiłam znów dojrzeć w sobie cudowną osóbkę.

Mam tylko takie pytanie, czy któraś z was ma dobry kontakt z byłą dziewczyną swojego TŻ? Ciekawi mnie czy jakbym ją poznała, czy bym potrafiła normalnie się zachowywać i rozmawiać. Bo wiem, że to bardzo miła i sympatyczna dziewczyna.

PS: w końcu usłyszałam o jej wadach bo tak męczyłam takiego kolegę (taaak wiem głupie ale jakoś wtedy to nagle poczułam, że ją zbyt wyidealizowali. I co? I usłyszałam wady po tygodniu o nich zapomniałam i znów myślałam o niej jako tej idealnej. Nagle żyłam w głupim trójkoncie. Ja TŻ i jego Ex - ale on sobie z tego sprawy nie zdawał. Brrr.... Dobrze, że już z tego głupiego myślenia wyszłam. Popracowałam nad samooceną, ogólnie nad sobą i jest super Znikła z mojego życia i myśli heh
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:49   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Czy tamta dziewczyna jest nadczłowiekiem? Nie sądzę. A z Twojego opisu możnaby tak wywnioskować.

Przecież ona ma swoje wady, zalety, też podejmuje trafne i mniej trafne decyzje. Gdyby było tak pięknie, jak opisujesz, to ich zwiazek kwitłby w najlepsze. A nie są razem.

I gdyby tylko uroda, własny samochód, dom, wakacje na Bali dawały szczęście w życiu - to żadna znana, bogata osoba nie byłaby nigdy nieszczęśliwa. A tak raczej nie jest. Spójrz w biografie celebrytów.

I jeszcze jedno - ona ma 22 lata, za kilka lat będzie emerytką w swoim zawodzie. Może już na wybiegu czuje na swoich plecach oddech jędrnych siedemnastek.

Twoje zachowanie jest efektem wypowiedzi Twojego chłopaka, mógł sobie darować dyrdymały o tym jaka ona jest och i ach.

Owszemnawet powinien mówić dobrze o swoich poprzednich partnerkach, bo to świadczy o człowieku, no ale omawianie zalet finansowych to w moich oczach średni komplement

Widocznie nie był gotowy na związek z kimkolwiek, zbyt szybko wszedł w nową relację. I nie ma znaczenia, czy ona była modelką czy pielęgniarką.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:52   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Spróbuj jakoś sobie poradzić z obsesją na jej punkcie, bo tak to już wygląda. Przestań podglądać jej profile na nk itp. Zacznij pracować nad swoim poczuciem wartości. Nie porównuj się do niej. Widocznie masz coś lepszego od tej dziewczyny, skoro Twój chłopak jest z Tobą a nie z nią, pomimo tego, że ona jest taka "OCH I ACH".
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:33   #17
nicolle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Hm. Zastanawiam się czy ten chłopak jest aż taki idealny.
Przepraszam, ale taka myśl mnie naszła. Bez urazy. Bo On jest w sumie w korzystnej sytuacji. Jest jakby nagrodą w "wyścigu".
__________________
'nie mów tylko, że chcesz zabić czas, on ucieka i tak, chyba nazbyt pędzi.. pomyśl o tym jak zatrzymać czas, piękne chwile łap i miej je w pamięci'
nicolle90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:50   #18
NNessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 109
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

.

Edytowane przez NNessa
Czas edycji: 2010-05-10 o 10:16
NNessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:31   #19
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Cytat:
Napisane przez nicolle90 Pokaż wiadomość
Ojej ojej. To nie zazdrość a obsesja z którą na szczęście możesz sobie dosyć łatwo poradzić

aaa więc.. czy sądzisz, że istnieją ludzie idealni? Otoż nie. Więc może Ona gorzej od Ciebie gotuje, śpiewa, tańczy, maluje. Może jesteś lepsza z matematyki, pisania wierszy albo w opowiadaniu kawałów?
Wiadomo, że facet Ją przekoloryzował. Jesli jednak wciąż nie możesz odnaleźć tej dziedziny to zapisz się np. na kurs tańca brzucha. Ona na bank nie potrafi hehe
Albo na inne kursy, jakie preferujesz.


Poza tym, to też nie o to chodzi aby doszukiwać się w niej koniecznie złego. Niech sobie będzie tą świetną dziewczyną. Teraz pomyśl jak wysoką poprzeczkę w takim razie musiał mieć Twój chłopak po rozstaniu z Nią. Musisz być naprawdę niezłą laską skoro się Tobą zainteresował, prawda?

Piszesz, że nie stać Cię na ekskluzywne wakacje a na mazury. A czy taka beztroska nie jest czasem lepsza niż snobistyczne hotele? A wygłupianie się w wodzie, pływanie żaglówkami lepsze niż pluskanie w basenie? To wszystko nie zależy od miejsca a od ludzi, od sytuacji. Zwykłe, małe rzeczy też potrafią cieszyć. (ja np. chciałabym na mazury) Poza tym spełnianie marzeń krok po kroczku, wspólnie jest o wiele lepsze niż dostanie wszystkiego na tacy. Zwiedziłby już cały świat, przejechał się najlepszymi samochodami i co? Skończyłyby Mu się życiowe marzenia. Z Tobą może po nie sięgać, budować wspomnienia.


A porównywać to się możesz zawsze. Do każdego. I niemal zawsze coś wyszukasz uwierz mi. A tu nie chodzi o to. Bo nie zmieni Ci się nagle kształt nosa czy nie wydłużą Ci się nogi. Więc skończ oglądać Jej zdjęcia i podkreślaj swoją urodę jak tylko możesz, bo to Ty jesteś piękna!

Nie mów swojemu facetowi ciągle o Niej, bo tylko niepotrzebnie zmuszasz Jego myśli do powrotu do tamtych chwil. Jak będziesz Mu męczyć nad uchem, że "Ona jest ładniejszaaaa". To nie zdziw się jak Mu to wkońcu wmówisz.

Beyonce a nawet i setki dziewczyn z mojego miasta też są ode mnie ładniejsze i bogatsze, a mimo wszystko wiem, że ja mam coś czego nie mają inne. I to czyni mnie wyjątkową. Jasne, że mam gorsze dni, ale życie jest jedno i po co tracić energię na coś zbędnego?

Tak więc wiedz, że Twoje wnętrze jest o wiele bardziej wartościowe niż Jej 300samochodów itd.

Ciesz się swoim chłopakiem i Waszym wspólnym życiem Powodzenia
nic dodać nic ująć, idealna wypowiedź
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 14:42   #20
xp_obrazliwa_emotikonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 1,5 od monitora
Wiadomości: 70
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

umawiasz się z Majdanem, czy z Wojewódzkim bidulo?
zgrabny fotomontaż <?>

Mimo to:
we własnym oborniku z krasulą najlepiej, choć zaiste jabłka w sadzie sąsiada świecą jak psu klejnoty; liczę, iż robaczywe, a nocą wrzucę mu kreta *_*

ona odeszła, bo jego apanaże skromne <lub jest kiepski w łóżku>, Ty odejdź boś z pospólstwa dziewczę, krzywe i pusta makówka etc.

ah! gdybyś tak, zainteresowanie/czas z czyichś aktywności w internecie, zainwestowała w swoje życie <liczę, iż posiadasz- chyba każdy ma, to jak telefon>
__________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim.
-Stanisław Jerzy Lec

ps. Wulgaryzmy, czymże bez nich byłby język?
xp_obrazliwa_emotikonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:42   #21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Modelka, studiuje aktorstwo, napisala ksiazke (kto w Polsce wyda ksiazke dwudziestoletniej modelce??) i jeszcze ma siec restauracji ...
Do tego ma czas na naszklase i myspace . Chyba Cie troche ponioslo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:59   #22
Szabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Najgorsze ejst to, że marzenia które spełnia ta dziewcyzna to moje marzenia - ja też próbuje je spełniać, ale zawsze są to małe sukcesy, a nie takie jakie osiąga ONA. Niestety, ale akurat posiadamy podobne zainteresowania i stad czuje sie jeszcze gorzej...

Niestety to co napisalam jest prawda - nie ponioslo mnie, ani mojego chlopaka - jej rodzice sa bardzo bogaci - wlasciwie to oni sprowadizli do polski ta siec restauracji, ktorej odlamem ona sie teraz zajmuje. Dzieki temu mogla sobie pozwolic na to "swiatowe" zycie, podczas gdy ja musze byc szara myszka, zeby miec kiedys co jesc.

Dziekuje Wam za wszystkie rady - wiem, ze duzy problem lezy w mojej samoocenie - ale to boli kiedy patrze jak jej sie wszystko udaje, a ja jak jej gorszy cien krocze tymi samymi sciezkami i nic nie osiagam... Gdyby to byla jakas sharon stone jak tos tu napisal byloby znacznie latwiej bo nie znalabym tej osoby, nie bylaby tak "osiagalna" i bliska - bliska dla kogos kto mi jest tak bliski :/ ... nigdy mnie nie obchodizly byle moich chlopakow, dopoki nie spotkalam tej osoby - dla mnie to jest inny swiat, ciekawy, bedacy spelnieniem marzen - ona jest w nim, a ja w swojej szarej kamienicy... Gdybym jej nie znala tez nie uwierzylabym, ze komus moze sie wszystko udawac - to nie jest jednak tkaie trudne kiedy ma sie pieniadze i startuje z samej gory - gory na ktora ja sie wspinam i ciagle z niej spadam... To upokarzajace, ze mamy podobne cele w zyciu - ze podobne rzecyz nas interesuja, bo tym bardziej jest mi zle. - tym bardizej jak powiedziala ostatnia z wizanek, ze to wszystko jest az nierealne - ze tkaie rzeczy sa nieosiagalne dla normalnych ludzi umowmy sie, spelnianie marzen nie ejst takie proste.
Szabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:49   #23
baskinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 132
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

cóż, po prostu jej zazdrościsz i tyle
ale nie bój nic, skoro poróżniły ich sprawy finansowe to ona pewnie Ci tego bidoka nie ma zamiaru odebrać, bo laska celuje wyżej
__________________


śliczne torebki z rabatem
użyj kodu 6be2a50b i kup torebkę 5% taniej




baskinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:54   #24
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18862948]Modelka, studiuje aktorstwo, napisala ksiazke (kto w Polsce wyda ksiazke dwudziestoletniej modelce??) i jeszcze ma siec restauracji ...
Do tego ma czas na naszklase i myspace . Chyba Cie troche ponioslo.[/QUOTE]

taaak, to też zwróciło moją uwagę, ale chciała rady więc dostała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:16   #25
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18862948]Modelka, studiuje aktorstwo, napisala ksiazke (kto w Polsce wyda ksiazke dwudziestoletniej modelce??) i jeszcze ma siec restauracji ...
Do tego ma czas na naszklase i myspace . Chyba Cie troche ponioslo.[/QUOTE]

też to mi się wydało dziwne
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:20   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

niezle zieje z ciebie zawisc autorko.

wyglada na to ze bardziej o jej zycie niz twojego TZta. niestety tak juz jest ze wiekszosc z nas to szaraczki i nie ma w tym nic zlego-taka kolej rzeczy. musisz nauczyc sie godzic z tym, docen to ze TZ jest twoj i kocha ciebie, ze dazysz do swoich celow.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:55   #27
Pacyfkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 100
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

więcej wiary w siebie! Twój TŻ nie chce smutasa,tylko wesołej Ciebie i już!
Pacyfkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:02   #28
Szabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

dołujecie mnie pisząc, że "to niemożliwe, że tyle osiągnęła" itp. że mnie poniosło itd. itd. bo tym bardziej zdaje sobie sprawe z tego, ze to co ma ta dziewczyna jest rzecyzwiscie nadzwyczajne
Szabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:09   #29
nicolle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

To, że dziewczyny tak piszą to rezultat wielu prowokacji na wizażu. A chodzi raczej o to, że nie ma ludzi idealnych. Powiedz mi, co Twój chłopak Ci mówi kiedy o Niej wspominasz? Mówi sam z siebie o Niej?
__________________
'nie mów tylko, że chcesz zabić czas, on ucieka i tak, chyba nazbyt pędzi.. pomyśl o tym jak zatrzymać czas, piękne chwile łap i miej je w pamięci'
nicolle90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 08:11   #30
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: Zazdorść o byłą mojego TŻ

Bleh, ja też nie cierpię, gdy mój wspomina o swojej byłej narzeczonej. No właśnie - narzeczonej. Kobiecie, z którą chciał spędzić życie. Niektórych rzeczy nie jest miło słuchać. Tym bardziej, że w ramach odwetu opowiadałam o swoich miłosnych podbojach, heh. W końcu wybuchłam, powiedziałam, że nie mam ochoty być jego przyjaciółką, jestem jego dziewczyną, niektóre słowa mnie ranią, tym bardziej, że tworzymy coś nowego,a on myślami wraca do swojej M. Może i zrozumiał.

Czasami czuję się jak koło zapasowe albo ktoś "a niech już będzie". To nie jest miłe.
Ciężko jest być z kimś, kto był kiedyś o krok do ślubu ze swoją niedoszłą, planował z nią wspólną przyszłość. Ciężko mi to zrozumieć, może dlatego, że ja nigdy nie miałam myśli, że "on na pewno będzie moim mężem".

I mam nadzieję, że poznam kiedyś kogoś bez sentymentów do swoich ex, z czystym kontem. I wtedy to będzie TO.
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.