Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 14:15   #841
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A wracając to tematu minerałów to na KWC powrzucałam kilka produktów firm Lumiere, Jopa i LaurEss. Kto używał niech ocenia , zawsze to dodatkowa baza wiedzy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:20   #842
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
czyli normalny kremik, taki o dobrej konsystencji, na to filtry i na to mineraly, to niezbyt dobre rozwiazanie?
Gdzie moge znalezc to serum z antyoksydantami na bazie kwasu h.?
Jasne że możesz używać kremu jak Ci pasuje. Tylko filtry najczęściej są dość tłuste i nie każdemu się udaje nałożyć jeszcze krem pod spód
Dobrze jednak żeby ten krem zawierał jakieś antyoksydanty, bo wspomagają działanie filtrów i takie tam...
Może być coś gotowego np. ja mam z Bielendy z serii profesjonalnej ale prościej i taniej sobie coś ukręcić. Na początek najłatwiej zajrzeć tu lub tu



A może poprosimy o mineralne KWC, czy jeszcze nie teraz? Na KWC jest to wszystko takie wymieszane Rzuciłam taki pomysł w wątku z prośbą o utworzenie podforum, ale jakoś nikt się nie wypowiedział
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:23   #843
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A może poprosimy o mineralne KWC, czy jeszcze nie teraz? Na KWC jest to wszystko takie wymieszane Rzuciłam taki pomysł w wątku z prośbą o utworzenie podforum, ale jakoś nikt się nie wypowiedział
Ja tez gdzieś wspominałam o tym. Coś na kształt biochemicznego KWC byłoby dobre. Albo żeby chociaż wyodrębnić mineralne od kompaktów, bo to przecież zupełnie różne produkty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:49   #844
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dostałam dzisiaj moje cienie She Space.
Normalnie zakochałam się
Nie dość, że odcienie cudne, próbki naprawdę duże - większe od próbek niektórych podkładów, to jeszcze odręcznie napisane podziękowanie za zakupy

Zapodałam już jeden na oczka - nic się nie osypuje podczas aplikacji (a pędzel mam fatalny - jakiś "no name" stary), cień trzyma się już od 4 godzin bez zbierania w powiece, kolor dość intensywny. Ogólnie - polecam

I to wszystko za 0,5USD od próbki.
Szok
Czuję się naprawdę dopieszczona przez She Space
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:01   #845
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Nie wiem dziewczyny czy z tym mineralnym KWC się teraz uda. Wiecie same, jak ciężko było przekonać szefostwo do podforum. Może to jeszcze za wcześnie? Forum ma niecałe dwie strony wątków, firm też jakoś bardzo dużo nie ma, może ze 20. Mówię oczywiście o tych, które testowałyśmy i w sprawie których można się wypowiedzieć. Wiadomo, że obowiązywał by również jakiś minimalny czas testów, bo ocenianie kosmetyku po jednym użyciu nie będzie wiarygodne.
Moja propozycja jest taka, by jednak poczekać z tym jeszcze kilka miesięcy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:02   #846
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj moje cienie She Space.
Normalnie zakochałam się
Nie dość, że odcienie cudne, próbki naprawdę duże - większe od próbek niektórych podkładów, to jeszcze odręcznie napisane podziękowanie za zakupy

Zapodałam już jeden na oczka - nic się nie osypuje podczas aplikacji (a pędzel mam fatalny - jakiś "no name" stary), cień trzyma się już od 4 godzin bez zbierania w powiece, kolor dość intensywny. Ogólnie - polecam

I to wszystko za 0,5USD od próbki.
Szok
Czuję się naprawdę dopieszczona przez She Space
proszę wyspowiadaj się jeszcze trochę , jak szybko przyszło, jakie kolory zamówiłaś, zdjęcia makijaże etc
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:14   #847
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No właśnie, chyba lepiej będzie zaczekać. Ale jak będą takie inicjatywy i na podforum sporo się będzie działo to prędzej czy później to nastąpi. Dlatego o tym mówię, ba na utworzenie teraz nie liczę

Tylko mogliby chociaż wyodrębnić podkłady mineralne od kompaktów. Trzeba będzie jakiś zmasowany atak na KWC przepuścić

Tak się zastanawiam jak to zgłaszać, skoro firmy mają po kilka formuł podkładów to chyba osobno? To przecież są zupełnie inne produkty.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 15:34   #848
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Sztuk 16 zamówiłam - głównie niebieskości, fiolety, szarości i beżo-brązy. Brałam wszystko, co ma w opisie "smoky", nie przepadam za odcieniami "intensive" na oczach.
Nie pamiętam dokłądnie kiedy zamawiałam, wysyłka była 29 stycznia.
Jutro wszystko obfocę, postaram sie też zrobic swatche. Dzisiaj już za ciemno.
Mój szanowny małżonek miał już wystarczającą frajdę przynosząc kolejną kopertę z US Post, rozbawiłabym go jeszcze bardziej fotografując "my precious"
Ale się chłopak edukuje - już nawet rzuca teksty "ten lepiej matuje, ale jest za różowy"
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:22   #849
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
No właśnie, chyba lepiej będzie zaczekać. Ale jak będą takie inicjatywy i na podforum sporo się będzie działo to prędzej czy później to nastąpi. Dlatego o tym mówię, ba na utworzenie teraz nie liczę

Tylko mogliby chociaż wyodrębnić podkłady mineralne od kompaktów. Trzeba będzie jakiś zmasowany atak na KWC przepuścić

Tak się zastanawiam jak to zgłaszać, skoro firmy mają po kilka formuł podkładów to chyba osobno? To przecież są zupełnie inne produkty.
Hanneke osobno zgłaszaj. Formuły podkładów EDM są też rozdzielone.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:30   #850
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj moje cienie She Space.
Normalnie zakochałam się
Nie dość, że odcienie cudne, próbki naprawdę duże - większe od próbek niektórych podkładów, to jeszcze odręcznie napisane podziękowanie za zakupy

Zapodałam już jeden na oczka - nic się nie osypuje podczas aplikacji (a pędzel mam fatalny - jakiś "no name" stary), cień trzyma się już od 4 godzin bez zbierania w powiece, kolor dość intensywny. Ogólnie - polecam

I to wszystko za 0,5USD od próbki.
Szok
Czuję się naprawdę dopieszczona przez She Space
Po Twoim opisie i ja zamówiłam próbki cieni z She Space skoro są takie dobre dam znać jak przyjdą
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:50   #851
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny czy z tym mineralnym KWC się teraz uda. Wiecie same, jak ciężko było przekonać szefostwo do podforum. Może to jeszcze za wcześnie? Forum ma niecałe dwie strony wątków, firm też jakoś bardzo dużo nie ma, może ze 20. Mówię oczywiście o tych, które testowałyśmy i w sprawie których można się wypowiedzieć. Wiadomo, że obowiązywał by również jakiś minimalny czas testów, bo ocenianie kosmetyku po jednym użyciu nie będzie wiarygodne.
Moja propozycja jest taka, by jednak poczekać z tym jeszcze kilka miesięcy.
No może z tym KWC osobnym to lepiej rzeczywiście zaczekać, ale na pewno powinno się oddzielić minerały od kompaktów
A może zresztą niech minerały będą w ogólnym KWC, więcej osób na nie trafi
Tylko niech to rozdzielą

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Sztuk 16 zamówiłam - głównie niebieskości, fiolety, szarości i beżo-brązy. Brałam wszystko, co ma w opisie "smoky", nie przepadam za odcieniami "intensive" na oczach.
Nie pamiętam dokłądnie kiedy zamawiałam, wysyłka była 29 stycznia.
Jutro wszystko obfocę, postaram sie też zrobic swatche. Dzisiaj już za ciemno.
Mój szanowny małżonek miał już wystarczającą frajdę przynosząc kolejną kopertę z US Post, rozbawiłabym go jeszcze bardziej fotografując "my precious"
Ale się chłopak edukuje - już nawet rzuca teksty "ten lepiej matuje, ale jest za różowy"
Ale kusisz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 17:04   #852
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Po Twoim opisie i ja zamówiłam próbki cieni z She Space skoro są takie dobre dam znać jak przyjdą

Czy ja dobrze widze,że dziś są próbki po 1 penny?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:05   #853
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ga Same moje kolory, no. Ha, ale będę twarda i nic nie zamawiam
A serio to czekam na dalsze relacje no i fotki oczywiście. Zamawiałaś jakieś satynowe może?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:26   #854
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widze,że dziś są próbki po 1 penny?
niestety, ale tylko przy zakupach powyżej 30 $ Jeżeli wydamy 30$ możemy 1 pełnowymiarowy pigment kupić za 0,01$, a jeżeli wydamy 50$ możemy dostać 2 pełnowymiarowe za 0,01$...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:29   #855
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widze,że dziś są próbki po 1 penny?
ja się wyda u nich dzisiaj lub jutro $30 to dają jeden pigment pełnowymiarowy za centa, a jak sie kupi za $50 to można wybrać dwa pigmenty

ups, widzę że już cathy o tym napisała

Edytowane przez kasandra82
Czas edycji: 2009-02-13 o 17:32 Powód: powtórka informacji
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:27   #856
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jasne że możesz używać kremu jak Ci pasuje. Tylko filtry najczęściej są dość tłuste i nie każdemu się udaje nałożyć jeszcze krem pod spód
Dobrze jednak żeby ten krem zawierał jakieś antyoksydanty, bo wspomagają działanie filtrów i takie tam...
Może być coś gotowego np. ja mam z Bielendy z serii profesjonalnej ale prościej i taniej sobie coś ukręcić. Na początek najłatwiej zajrzeć tu lub tu



A może poprosimy o mineralne KWC, czy jeszcze nie teraz? Na KWC jest to wszystko takie wymieszane Rzuciłam taki pomysł w wątku z prośbą o utworzenie podforum, ale jakoś nikt się nie wypowiedział
Hanneke - weszlam na bu - i teraz siedze czytam sprawdzam ... ahh ..
Wczoraj zamówiłam swoją pierwsza przesylke z edM wzielam jasne kolorki, rozne formuly, nie moglam wytrzymac do 18 kiedy bedzie dostepny flat - chyba kupie go na allegro, wiem ze to tylko kilka dni - ale po prostu nie moglam juz czekac
myslicie ze miedzy flatim a the body shopa pedzlem bedzie duza roznica na korzysc flatiego?

Zaraziliscie mnie tymi mineralami i teraz zamiast pisac prace mgr wracam do domu i czytam o mineralkach a teraz doszlo bu
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:46   #857
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Sfotografowałam dzisiaj moje nabytki, ale niestety światło sztuczne zupełnie nie oddaje ich prawdziwego koloru
Spróbowałam na ręce Euphoric Madness z działu Sprinkle of Twinkles and Pearl - opalizuje całkiem nieźle, na ręce bardzo jasny kolor, prawie przezroczysty z delikatnym odcieniem błękitu
Na oku mam Make Em Dance - w folijce wygląda ciemniej niz na zdjęciu, a na oku chyba jeszcze trochę ciemniej. Całkiem matowy. I dalej się trzyma na oczach
Normalne cienie wałkują się na mojej przetłuszczającej sie twarzy po godzinie
Shard of Glass z działu Powdered Diamond Dust- oooo... ten to ma drobinki (opalizujące na kolorowo). Bomba

Po przyjrzeniu się Make Em Dance stwierdziłam, że na zdjęciu wygląda jak odcień lila, a tak naprawdę to jest jasna śliwka z bardzo delikatnym dodatkiem bordo. Na stronie opisany jako "Smoky mauve rose", gdyby jeszcze dodali "rather dark" opis koloru byłby oddany w pełni. Oczywiście zależy co dla kogo jest ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 200_makeemdance.gif (35,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 150_shardsofglass.gif (23,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 150_euphoricmadness.gif (23,7 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez ga7
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:40 Powód: opis Make Em Dance
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 14:21   #858
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ga, nie kuś tym She Space bo wszystkie zbankrutujemy miałam nic nie zamawiać, kilak dni temu jednak kliknęłam Lumiere, od wczoraj myślę o Pure Luxe a Ty wyskakujesz z She Space

Jak mijają Wam Walentynki?

dostałam wczoraj bukiet z 20 róż. I to nie od męża
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 14:30   #859
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Jak mijają Wam Walentynki?

dostałam wczoraj bukiet z 20 róż. I to nie od męża
Ciekawe Moze od brata jak masz lub ojca? Moze przyjaciolka

U mnie Walentynki jak kazdy inny dzien, siedze sama w domu i ogladam tv oraz YT i nakladanie mineralow, przegladam stronki firm, chcialam isc do kina no ale samej glupio, tym bardziej dzisiaj
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 14:33   #860
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ciekawe Moze od brata jak masz lub ojca? Moze przyjaciolka

U mnie Walentynki jak kazdy inny dzien, siedze sama w domu i ogladam tv oraz YT i nakladanie mineralow, przegladam stronki firm, chcialam isc do kina no ale samej glupio, tym bardziej dzisiaj
nie, od mężczyzny, z którym na pewno nie jestem spokrewniona

U mnie leniwe i nuden są tegoroczne Walentynki. Miałam machnąć jakiś make-up ale mi się nie chce. Przespałabym cały dzień.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-14 o 14:41
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 14:39   #861
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Hanneke - weszlam na bu - i teraz siedze czytam sprawdzam ... ahh ..
Wczoraj zamówiłam swoją pierwsza przesylke z edM wzielam jasne kolorki, rozne formuly, nie moglam wytrzymac do 18 kiedy bedzie dostepny flat - chyba kupie go na allegro, wiem ze to tylko kilka dni - ale po prostu nie moglam juz czekac
myslicie ze miedzy flatim a the body shopa pedzlem bedzie duza roznica na korzysc flatiego?

Zaraziliscie mnie tymi mineralami i teraz zamiast pisac prace mgr wracam do domu i czytam o mineralkach a teraz doszlo bu
z edm jes lepszy w mojeje opini znacznie

Ga7 czy pelne pojemniczki cieni przeslali?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 14:48   #862
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Jak mijają Wam Walentynki?

dostałam wczoraj bukiet z 20 róż. I to nie od męża
ja jakoś nie przyjęłam walentynkowego święta i wolę dostawać kwiaty bez okazji niż na "hurra", bo wszyscy dają Tak samo tez nie wysyłam kartek, misiów, serduszek ...
Ale bukietu 20 róż zazdroszczę...Ja swój ostatni tak duży dostałam ... kurczę- z pól roku temu Chyba muszę z moim TŻ porozmawiać
Tak więc u mnie dzień zupełnie nie walentynkowy.. Nawet się umalować jeszcze nie zdążyłam.. Rano usiadłam, popatrzyłam na stosik próbek minerałowych i się poddałam Nie wiedziałam co wybrać, więc nie wybrałam nic...

Ga7- jest szansa na swatche? Przynajmniej shard of glass na ręku, bo w pojemniczku wygląda bardzo ciekawie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 15:17   #863
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
od wczoraj myślę o Pure Luxe a Ty wyskakujesz z She Space
Jak mijają Wam Walentynki?

dostałam wczoraj bukiet z 20 róż. I to nie od męża
Purki polecam z całego serca Drugi dzień testuję a ponieważ mamy Walę-tynki - jak się ma męża, to żadne walentynki to sobie siedzę z nosem w lusterku od kilku godzin i się zachwycam sobą w pureluksach, o ! Są na skórze takie jednolite, jak żadne inne prochy a krycie - bomba.

Walentynek też nie świętuję a szczególnie nie lubię tej komercyjnej otoczki ale durna babska natura jednak wygrywa i czekam na jakieś małeńkie obchody no ale się nie zanosi. Czasem lepiej trzymac język za zębami i nie obnosić sie ze swoimi przekonaniami na temat tego typu świąt, szczególnie przy mężu

Aga ale bukiet, o matko! A co mąz na niego?

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
chcialam isc do kina no ale samejglupio, tym bardziej dzisiaj
A własnie na przekór wszystkiemu i wszystkim poszłabym dziś sama, a co
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 15:54   #864
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Hanneke - weszlam na bu - i teraz siedze czytam sprawdzam ... ahh ..
Wczoraj zamówiłam swoją pierwsza przesylke z edM wzielam jasne kolorki, rozne formuly, nie moglam wytrzymac do 18 kiedy bedzie dostepny flat - chyba kupie go na allegro, wiem ze to tylko kilka dni - ale po prostu nie moglam juz czekac
myslicie ze miedzy flatim a the body shopa pedzlem bedzie duza roznica na korzysc flatiego?

Zaraziliscie mnie tymi mineralami i teraz zamiast pisac prace mgr wracam do domu i czytam o mineralkach a teraz doszlo bu
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ga, nie kuś tym She Space bo wszystkie zbankrutujemy miałam nic nie zamawiać, kilak dni temu jednak kliknęłam Lumiere, od wczoraj myślę o Pure Luxe a Ty wyskakujesz z She Space

Jak mijają Wam Walentynki?

dostałam wczoraj bukiet z 20 róż. I to nie od męża
Ach tych kwiatów zazdroszczę również.
Ja w pracy, a teraz sprzedaje dziecko na noc więc może....

Ja właśnie klikłam zamówienie z Pure Luxe.Takie małe próbeczki za 10.
Jak wróce z urlopu to będą już na mnie czekały.
Jeszcze tylko Meow i She Space i koniec.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:20   #865
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

to ja pochwalę swojego męża - dostałam na dziś od niego kolczyki
chociaż on nie bardzo uznaje to amerykańskie święto i być może to bardziej z okazji rocznicy naszych zaręczyn, ale to nie ma większego znaczenia
tym bardziej, że ostatnio dziwnie się zachowywał

szkoda tylko, że jestem uziemiona zapaleniem oskrzeli i nawet żaden makijaż mi nie wyjdzie bo mam gorączkę i spękane wargi i w ogóle wyglądam okropnie
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:29   #866
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Spot - biedna. Ja tak mialam w sylwestra.

Aga ja uwielbiam dostawać kwiaty - najlepiej tulipany - ale jakos rzadko udaje mi sie je otrzymac, od TZ to moze raz na rok. Wiec rowniez zazdroszcze bukietu, tyle ze co na niego mąż?
my tez jakos slabo obchodzimy walentynki, dostalam od TZ plyte Paulo COnte ktorego kocham niezmiennie od kilku juz lat . Ale zapowiedzial ze to pol prezentu

Z allegro chyba zamówię flatiego i kabuki z edm.

W zestawie jest 5 ml kaolinu do kazdego pedzla, do czego przyda mi sie kaolin?
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA

Edytowane przez marsylia
Czas edycji: 2009-02-14 o 16:31 Powód: literowka
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:46   #867
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Hej dziewczyny! Byłam przeciwniczką minerałów gdy zastosowałam minerały Revlona, Avonu i Pure Magic Minerals. Teraz przerzuciłam się na afterglow i lilylolo. Od teraz nigdy więcej fluidów Afterglow ma dość fajny skład, ale dość drogie te podkłady...Dziś dopiero dostałam przesyłkę więc bawię się w testowanie Z lilylolo jestem pod wrażeniem stardust-świetne rozpromienia buźkę
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:48   #868
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Kaolinem (biala glinka kosmetyczna) matowisz skore i przygotowujesz pod mineraly, ale jednemu pasuje innemu nie, jak kazdy primer na 100% jst z niego swietna maseczka, wystarczy zmieszac na papke z wodą albo hydrolatem

Majade ja na pure bralam cienie i primera i przez Ciebie zaluję ze poskąpiłam na podklady
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-14 o 16:51
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:00   #869
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

właściwie nie wiem czy pytać przy makijażach, ale skoro to wątek o wszystkim to w sumie nie będzie offtop
zastanawiam się na szminkami z SN, ale boję się, że będzie jak z wszystkimi szminkami/błyszczykami do tej pory - natychmiast z ust przenoszą się na zęby
nie wiem jak temu zapobiec,
od razu zaznaczam, że użyłam wyszukiwarki i jedyne co znalazłam to post w wątki o trikach makijażowych - żeby przeciągnąć palcem od wnętrza ust (może niezbyt sensownie to opisałam)
w każdym razie zanim zapytam na ogólnym forum - robie mały rekonesans - zdarza się wam tak/ co z tym robicie??
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 17:31   #870
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Spot na szminkach się nie znam więc nic nie powiem ,ale chciałam Ci zdrówka życzyć
Agabil zazdroszczę bukietu, ale też ciekawam co mąż na to ?
Ja swojego na zakupki wyciągnęłam i kupiłam sobie perfum Aqua Allegoria Mandarine Basilic (cudo) oraz pędzel do pudru TBS, bo mi się czekać na EDM nie chciało. Ale żeby nie było, to go zmusiłam by sobie trochę ciuchów kupił Boże jak on tego nie lubi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.