Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 23:29   #4141
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
wiec wywnioskowalam z tego, ze glowna przeslanka do czestego mycia pedzli to bakterie mogace przyczyniac sie do rozwoju tradziku, stad uznalam ze czestszego mycia wymagaja pedzle uzywane do twarzy, nie oczu...
Oczy są bardzo wrażliwą częścią ciała. Śluzówka oczu jest podatna na zakażenia bakteryjne, dlatego warto uważać, nie tylko z pędzlami do cieni, ale też z tymi do korektorów, jeśli nakłada się pod oczy.
Osobiście dorobiłam się przez to małej obsesji - zawsze zaczynam nakładanie korektora od okolic pod oczami, potem zaczerwienienia/podrażnienia, a na koncu wypryski, itp., żeby z nich nie przynieść sobie czegoś do oka.

Jeszcze z pędzlem do cieni - teraz tak myślę, że nawet gdybym nie obawiała się bakcyli, to używając różnych kolorów lepiej myć

Czasem tak się zastanawiam nad tuszem do rzęs... Używa się go... jakiś czas... Szczota ciągle ta sama... Tłuściutka knsystencja, w której na pewno coś sobie żyje i się rozwija...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 23:36   #4142
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja po każdym użyciu psikam pędzle odkażaczem z Sephory i wycieram dokładnie w chusteczkę higieniczną, a piorę je w zależności od potrzeb 2-3 razy w tygodniu.

Z ciekawości pytanie - od kiedy używacie kosmetyków mineralnych w 100% zrezygnowałyście z kosmetyków niemineralnych albo pseudomineralnych (do make-up). Ja chciałabym, ale nie wiem co mam zrobić z mnóstwem cieni, podkładów itd.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 23:54   #4143
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Z ciekawości pytanie - od kiedy używacie kosmetyków mineralnych w 100% zrezygnowałyście z kosmetyków niemineralnych albo pseudomineralnych (do make-up). Ja chciałabym, ale nie wiem co mam zrobić z mnóstwem cieni, podkładów itd.
ja nie zrezygnowałam z cieni jedynie.. reszta leży nieużywana albo oddana już w dobre ręce. Cieni za to używam nie tylko mineralnych..
A użycia podkładu niemineralnego obecnie sobie już nie wyobrażam.. Wręcz wstręt odczuwam, gdy pomyślę o nałożeniu go na twarz.. Tak mi się jakoś porobiło

a pędzle piorę codziennie - to nawyk taki jak kąpiel

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-27 o 23:57
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 08:24   #4144
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja nie zrezygnowałam z cieni jedynie.. reszta leży nieużywana albo oddana już w dobre ręce. Cieni za to używam nie tylko mineralnych..
A użycia podkładu niemineralnego obecnie sobie już nie wyobrażam.. Wręcz wstręt odczuwam, gdy pomyślę o nałożeniu go na twarz.. Tak mi się jakoś porobiło

a pędzle piorę codziennie - to nawyk taki jak kąpiel
Ja sobie ostatnio na wszelki wypadek na wakacje zabrałam tradycyjny podkład używałam oczywiście mineralnego ale coś zaczęłam mi skóra wariować i postanowiłam użyć normalnego
Jezu! Ale ta mazia była okropna, a jak śmierdziała tak był naperfumowany że lepiej nie mówić nie wiem jak ja mogłam kiedyś nakładać to codziennie na twarz fuj
A wcześniej byłam z niego naprawdę zadowolona
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 08:38   #4145
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Plurabellle robie to samo nakladajac korektor, najpierw plamki, potem ewentualne niespodzianki

Tusz bezwzglednie laduje u mnie w koszu po dwoch miesiacach, tym sposobem zawsze wywalam polowe opakowania ale trudno.

Pierwszy kontakt z mineralami mialam kilka lat temu, od zeszleego roku zaczelam sie przestawiac na mineraly w szerszym spektrum, a od poczatku tego roku na twaarz uzywam tylko ich, na oczy mieszam.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:20   #4146
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Plurabellle robie to samo nakladajac korektor, najpierw plamki, potem ewentualne niespodzianki

Tusz bezwzglednie laduje u mnie w koszu po dwoch miesiacach, tym sposobem zawsze wywalam polowe opakowania ale trudno.

Pierwszy kontakt z mineralami mialam kilka lat temu, od zeszleego roku zaczelam sie przestawiac na mineraly w szerszym spektrum, a od poczatku tego roku na twaarz uzywam tylko ich, na oczy mieszam.
Ja co prawda dopiero od kwietnia/maja używam minerałów ale od tamtej pory nawet cieni normalnych nie używam, niemineralny to mi tylko w codziennym repertuarze tusz został No i baza pod cienie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:24   #4147
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja podobnie- ale to tez kwestia tego, ze nie mialam za bardzo cieni zwyklych, bo ich nie lubilam uzywac jakos. te co mialam wywalilam bez zalu.
tak wiec tylko mineraly posiadam obecnie. no procz tuszu i bazy wlasnie.
a pedzli nie pralam do tej pory codziennie, ale chyba sie to zmieni jak was poczytalam.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 09:35   #4148
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

W takim razie prosze odkopac watek "mineraly vs tradycyjna kolorowka" i przedstawic wyzszosc mineralow nad starym zbiorem
Blyszczydla do ust tez tylko mineralne uzywacie?
Mnie by reka uschla jakbym miala wszystkie kliniki wyrzucic zamienic na mineraly - w zyciu narodu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:14   #4149
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

blyszczykow prawie nie uzywam.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:05   #4150
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W takim razie prosze odkopac watek "mineraly vs tradycyjna kolorowka" i przedstawic wyzszosc mineralow nad starym zbiorem
Blyszczydla do ust tez tylko mineralne uzywacie?
Mnie by reka uschla jakbym miala wszystkie kliniki wyrzucic zamienic na mineraly - w zyciu narodu
Ja używam tylko pomadek ochronnych
Aktualnie w użyciu jest kokosowa pomadka z SN (ze sklepu z minerałami więc jako minerał się liczy )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:43   #4151
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Używam niemineralnych tuszów do rzęs, błyszczykow, balsamów do ust, itp.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Z ciekawości pytanie - od kiedy używacie kosmetyków mineralnych w 100% zrezygnowałyście z kosmetyków niemineralnych albo pseudomineralnych (do make-up). Ja chciałabym, ale nie wiem co mam zrobić z mnóstwem cieni, podkładów itd.
Znam to, choć nie mam tego jakoś dużo. Jedne niemineralne cienie (prawie nie używame) oddałam, drugie - zostawiłam, bo je lubię ).

Ale z podkładem mam podobne doświadczenia jak Cathy i Agusia_1. Po przejściu na prochy (2 m-ce temu nie używałam niemineralnego podkładu (zwlaszcza, że i tak był za ciemny - nie lubiłam tego ;/). Ostatnio stwierdzilam, że się opaliłam, więc ten niemineralny powinien pasowac, ale po otworzeniu buteleczki zapach wydał mi się bleee i chyba skończył się nasz związek.
Poza tym nigdy nie lubiłam "fluidów", zapychały, lepiły się, brudziły i nigdy nie mogłam dobrać koloru.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 20:25   #4152
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja na szczescie nie mialam czego wyrzucac - zanim zaczelam stosowac mineraly moje makijazowe zbiory ograniczaly sie do tuszu do rzes, kredki do oczu, ze 3 podwojne/potrojne cienie, moze 2 blyszczyki no i puder, ktorego czasem uzywalam.
dopiero odkad zainteresowalam sie mineralami uzywam dosc regularnie podkladow i calej reszty dobrodziejstw
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:11   #4153
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Oglaszam wszem i wobec, ze polubilam sie z proszkami LL Co prawda uzywam 80% LL, 20% jakichs resztek ktore mi zostaly (egm, edm, joppa) no ale przestalam uzywac korektor. Plamki ktore mam potradzikowe co prawda nie sa jakies idealnie zakryte ale mnie satysfakcjonuje tak jak jest, Buzia wyglada swiezo i promiennie (nie jak po EDM).
Tylko kolorek z LL mam zle dobrany, ale dzieki mieszance jakos tam sie wtapia w skore
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:28   #4154
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Oglaszam wszem i wobec, ze polubilam sie z proszkami LL Co prawda uzywam 80% LL, 20% jakichs resztek ktore mi zostaly (egm, edm, joppa) no ale przestalam uzywac korektor. Plamki ktore mam potradzikowe co prawda nie sa jakies idealnie zakryte ale mnie satysfakcjonuje tak jak jest, Buzia wyglada swiezo i promiennie (nie jak po EDM).
Tylko kolorek z LL mam zle dobrany, ale dzieki mieszance jakos tam sie wtapia w skore
Witam Panią z modowego
LL ma niezbyt duży wybór kolorów ale można spróbować do nich napisać z prośbą o jakiś miks Teraz powinno być już tylko lepiej.

Jak już się tutaj tak chwalicie to i ja nie będę odstawać od reszty
Używam minerałów od stycznia 2009r., codziennie, tylko minerały. Po okresie oczyszczania, spowodowanego zarówno kosmetykami mineralnymi jak i naturalną pielęgnacją, cera wygląda bardzo dobrze Przede wszystkim- pory mi się zmniejszyły
Z niemineralnych rzeczy został mi tylko tusz do rzęs, który jest używany średnio raz w tygodniu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:23   #4155
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Czasem tak się zastanawiam nad tuszem do rzęs... Używa się go... jakiś czas... Szczota ciągle ta sama... Tłuściutka knsystencja, w której na pewno coś sobie żyje i się rozwija...
Szczoteczkę można myć nawet po każdym użyciu (ja jestem zmuszona), tylko wypadałoby czymś tusz zatykać na czas mycia i suszenia.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Blyszczydla do ust tez tylko mineralne uzywacie?
Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Używam niemineralnych tuszów do rzęs, błyszczykow, balsamów do ust, itp.
Nie ma czegoś takiego jak mineralne błyszczyki, balsamy do ust, tusze do rzęs... Chyba że mineralnym nazywamy wszystko, co sprzedają sklepy z minerałami. To są najczęściej po prostu mniej lub bardziej "naturalne" błyszczyki, balsamy, tusze.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:58   #4156
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja mialam raczej na mysli pigmenty nakladane na usta
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:11   #4157
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pigmenty? Masz na myśli miki powlekane tlenkami, takie jak z CS na przykład? To by się chyba raczej kiepsko trzymało bez żadnego medium. Można pewnie próbować nakładać na balsam, tylko trzeba by trafić na odpowiedni. Jakoś sobie nie wyobrażam maziania ust proszkiem. Macie jakieś doświadczenia?
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:17   #4158
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

balsam z SN kokosowy + proszek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:20   #4159
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Si, balsam pielegnacyjny plus pigment
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 19:16   #4160
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ciekawe co z deodorantem reklamowanym jako mineralny z GARNIERA

ja ostatnio popadłam w pewnie obsesje, do twarzy tylko mineraly (wyjątek tusz do rzes), jesli chodzi o pielegnacje, jedyna rzecza jaka uzywam z drogerii to filtry przeciwsloneczne - i tak mam wrazenie że wciskam w siebie chemie
balsamem do ciala sie nie posmaruje, odzywki do wlosow z drogerii takze nie uzyje, nie mowiac o szamponach, z checia jeszcze deodorant bym zmienila

wszystko przez przykre doswiadczenia i moją demratolog która wyrobiła u mnie wstręt do tego typu rzeczy (kosmetykow z drogerii i aptek ), zaraz po tym naszczescie znalazlam wizaz i wiele alternatyw, a minerały to moje czołowe odkrycie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:45   #4161
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ciekawe co z deodorantem reklamowanym jako mineralny z GARNIERA
Gdyby każdy kosmetyk ze śladową ilością cynku (Zinc PCA) czy innego pierwiasta miał być mineralny, to byśmy mieli prawie same mineralne kosmetyki . Zostańmy przy proszkach do makijażu.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:35   #4162
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ciekawe co z deodorantem reklamowanym jako mineralny z GARNIERA

ja ostatnio popadłam w pewnie obsesje, do twarzy tylko mineraly (wyjątek tusz do rzes), jesli chodzi o pielegnacje, jedyna rzecza jaka uzywam z drogerii to filtry przeciwsloneczne - i tak mam wrazenie że wciskam w siebie chemie
balsamem do ciala sie nie posmaruje, odzywki do wlosow z drogerii takze nie uzyje, nie mowiac o szamponach, z checia jeszcze deodorant bym zmienila

wszystko przez przykre doswiadczenia i moją demratolog która wyrobiła u mnie wstręt do tego typu rzeczy (kosmetykow z drogerii i aptek ), zaraz po tym naszczescie znalazlam wizaz i wiele alternatyw, a minerały to moje czołowe odkrycie
Ja uzywam juz od 3 miesiecy kulke z garniera pod pachy niby mineralny, ale wzielam tylko dlatego ze lubie probowac nowosci jesli chodzi o cos do pach. Generalnie ma fajny orzezwiajacy zapach.

Wlasnie to ja wczoraj tak sobie siedze i mysle, ze na twarz mineraly i fajnie by bylo odstawic szampony do wlosow i cos wlasnego zrobic tylko ciekawe czy sie da, przeciez musi byc skladnik pieniący. Ciekawe, ciekawe

Wiecie co, kolezanka dala mi wczoraj probke podkladu z buff'd i normalnie jedno co napisze: MASAKRA! Takiej maski i widocznosci prochu na twarzy, dawno nie mialam. Okropny podklad (formuła Original).
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:43   #4163
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

LaBombaa słaba jestem w samorobionych kremach, o szamponach nawet nie wspomnę, ale jedno co wiem to to, że składnik pieniący być nie musi. To coś co dodaje się dla komfortu i przyjemności stosowania ("bo jest fajna pianka"). Dlatego np. przyjazne w składzie szampony z EGM słabo się pienią (mówię to na podstawie relacji dziewczyn z forum, sama ich nie stosowałam). Najważniejsze są składniki oczyszczające. Wiem też, że są składniki naturalne, które oprócz tego że czyszczą, również dają delikatną piankę - np. mydlnica lekarska stosowana w kosmetykach Fitomedu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:58   #4164
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

O wlasnie, no chodzilo mi o te skladniki oczyszczajace, bo czytalam gdzies ze SLS jest do tego ze otwiera łuske wlosa itd.

Piana byc nie musi, fakt. Ja np. uzywam takiej pasty do zebow ktora w ogole sie nie pieni i znajomi mi sie dziwią.. no bo jak to jest ze piany nie ma
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:08   #4165
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
O wlasnie, no chodzilo mi o te skladniki oczyszczajace, bo czytalam gdzies ze SLS jest do tego ze otwiera łuske wlosa itd.

Piana byc nie musi, fakt. Ja np. uzywam takiej pasty do zebow ktora w ogole sie nie pieni i znajomi mi sie dziwią.. no bo jak to jest ze piany nie ma
Zajrzyj na wątek o naturalnej pielęgnacji Zaraz wrzucę tam parę linek
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:53   #4166
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Natknelyscie sie moze na blyszczyk do ust, badz szminke w kolorze fioletowym? Chodzi mi o taki fiolet.. w tonacji jak ma topielec usta
Patrze na stronie EGM, moze i cos takiego maja, ale kolory na moim laptopie sa jakies dziwne..
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 21:46   #4167
jestem szejkiem haha
Przyczajenie
 
Avatar jestem szejkiem haha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 3
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

witam zastanawiam się czym różni się puder mineralny l'oreal true match od bare natural, gdyż zastanawiam się nad kupnem tego drugiego. true match już mam i jestem mega zadowolona.
z góry dziękuje za odpwiedź
jestem szejkiem haha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:17   #4168
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam
Pudry L'oreal nie sa kosmetykami stricte mineralnymi, prosze zapoznaj sie z watkiem o podstawowych informacjach na temat mineralow podwieszonym u gory forum. Jest rowniez na forum watek poswiecony tym pudrom, na przyszlosc prosze uzyj najpierw wyszukiwarki zanim zadasz pytanie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191637

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:21
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:38   #4169
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mam do Was takie pytanie: czy jest jakis puder mineralny ktory pomoglby zatuszowac pory i zaskorniki?? myslalam ze moze cos wygladzajacego na to pomoze?
jakie dzialanie ma silk powder?(na tlustej cerze)
Moze cos doradzicie:cera mi sie bardzo latwo zapycha wiec cos 'lekkiego' dla porow.
__________________
Wymiana kosmetyczna

Edytowane przez magdolena
Czas edycji: 2009-09-19 o 12:44
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:45   #4170
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Magdolena polecam lekture - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...59&postcount=3
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.