Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 14:01   #3091
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Czy któraś warszawianka (tak, Anula, głównie do Ciebie się zwracam z tym apelem będzie coś zamawiać na bio-beauty w związku z tą obniżką????
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:08   #3092
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja z p&r nic nigdy nie kupowałam w seph.Zawsze ze strony producenta tylkoI też zawsze migiem kurier mi je przewozi.

Margo poczekaj,nie skreśliaj ich tak od razu.Może jest jakieś wytłumaczenie.Poczekajmy aż będą mieli okazję nam coś napisać.Bardzo cenię ich za kilka kosmetyków i nie chciałabym,żeby się okazało,że robią nas w bambus

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Napisałam i wysłałam maila.Jestem ciekawa czy i co napiszą.
Przykro mi po prostu, że u nas to się tak załatwia. Zmieniają skład, nie informując o tym. Pierwszy olejek pachnie olejem słonecznikowym, takim naturalnym. Drugi przypalonym. Kosmetyki bardzo się różnią. Myślę, że należałoby poinformować klientów o tym. Chociazby na FB.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja też bardzo jestem ciekawa zarówno ich wytłumaczenia na to wszystko jak i samego podejścia do sprawy

a jeszcze w temacie YR-miałyście może ten szampon nabłyszczający https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
albo ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...s-shampoo.html ?

i jeszcze ten kremik z alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47470 znacie?
Miałam całą serię nabłyszczającą. Okropna. Włosy tępe, jakoś bardzo dziwne, na pewno nie błyszczące


Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dzięki bardzo- Topfer już mi w sumie chodził po głowie wcześniej muszę się mu bardziej przyjrzeć
Topfer bardzo fajne ma kosmetyki, potwierdzam. Polecam także Madara. Oliwka-krem bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia. Po tej całej aferze z Pat&Rub znów wrócę do Madary
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:20   #3093
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Poszukuję odżywki do rzęs. Możecie polecić coś co wzmacnia rzęsy i przyspiesza ich porost?
Używam olejku rycynowego ale jest może coś bardziej skutecznego.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:24   #3094
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Poszukuję odżywki do rzęs. Możecie polecić coś co wzmacnia rzęsy i przyspiesza ich porost?
Używam olejku rycynowego ale jest może coś bardziej skutecznego.
Revitalash - rewelacja, przetestowałam, ale drogie cholerstwo.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:56   #3095
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Poszukuję odżywki do rzęs. Możecie polecić coś co wzmacnia rzęsy i przyspiesza ich porost?
Używam olejku rycynowego ale jest może coś bardziej skutecznego.
A ja stosuję odżywkę Alverde. Trochę za krótko używam, ale póki co delikatnie przyciemniła rzęsy i brwi. Fajna i tania
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:15   #3096
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy któraś warszawianka (tak, Anula, głównie do Ciebie się zwracam z tym apelem będzie coś zamawiać na bio-beauty w związku z tą obniżką????
a wyobraź sobie, że nie planuję nic kupowac
a Ty na co masz smaka?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:24   #3097
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Revitalash - rewelacja, przetestowałam, ale drogie cholerstwo.
o, swego czasu szukałam informacji o tej odżywce, mogłabyś powiedzieć coś więcej?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:25   #3098
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

W jeden dzień tyle postów nabite. Muszę nadrobić... Jakby się miało przeczytać 5 części, to chyba do grudnia

Napisałam do Gaia, ciekawe, czy dobrze obstawiam krem
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:28   #3099
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34073786]
Napisałam do Gaia, ciekawe, czy dobrze obstawiam krem [/QUOTE]

A jaki obstawiłaś?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:41   #3100
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja też bardzo jestem ciekawa zarówno ich wytłumaczenia na to wszystko jak i samego podejścia do sprawy

a jeszcze w temacie YR-miałyście może ten szampon nabłyszczający https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
albo ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...s-shampoo.html ?

i jeszcze ten kremik z alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47470 znacie?
Miałam szampon nabłyszczający i nie jest jakiś wybitny. Krzywdy mi nie zrobił, ale ten z pokrzywą jest lepszy.
Bardzo średnio oczyszczał i nie widziałam nabłyszczenia..
A ten do wypadających tez miałam, zużyłam 2 butle i mam podobne zdanie jak Korah. I nie zauważyłam poprawy, jeśli chodzi o wypadanie

Margo trzymam kciuki w sprawie oliwki. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:42   #3101
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jaki obstawiłaś?
Warzywny koktajl. Wyczytałam na ZSK o olejku z pestek dyni, że jest dobry dla naczynkowców, a ten koktajl go ma. Jojoba jest lekkim olejem, co mi tez pasuje no i reszta składników. Tylko obawiam się tej marchewki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:47   #3102
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34074158]Warzywny koktajl. Wyczytałam na ZSK o olejku z pestek dyni, że jest dobry dla naczynkowców, a ten koktajl go ma. Jojoba jest lekkim olejem, co mi tez pasuje no i reszta składników. Tylko obawiam się tej marchewki[/QUOTE]
a dlaczego boisz się marchewki?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:49   #3103
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34074158]Warzywny koktajl. Wyczytałam na ZSK o olejku z pestek dyni, że jest dobry dla naczynkowców, a ten koktajl go ma. Jojoba jest lekkim olejem, co mi tez pasuje no i reszta składników. Tylko obawiam się tej marchewki[/QUOTE]

Też mi się podobał Ale p. Ania poleciła mi leczniczo-kojący i wzięłam go
Marchewki się boisz, bo będziesz pomarańczowa?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:04   #3104
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a dlaczego boisz się marchewki?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mi się podobał Ale p. Ania poleciła mi leczniczo-kojący i wzięłam go
Marchewki się boisz, bo będziesz pomarańczowa?

Któraś z wizażanek tu pisała, że używa koktajlu warzywnego i nie ma pomarańczowej twarzy, ale muszę dopytać, jaką ma cerę (jak przejrzę zaległości). Ja jestem jasna, może na mnie inaczej podziałać, nie wiem- nigdy nie używałam kremu z marchewką.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:14   #3105
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34074603]Któraś z wizażanek tu pisała, że używa koktajlu warzywnego i nie ma pomarańczowej twarzy, ale muszę dopytać, jaką ma cerę (jak przejrzę zaległości). Ja jestem jasna, może na mnie inaczej podziałać, nie wiem- nigdy nie używałam kremu z marchewką.[/QUOTE]
Nie sądzę, aby osoba mająca doswiadczenie i wiedzę w kwestii olejów dodała do kremu marchewki w ilości robiącej krzywdę kolorystyczną
Ja stosowałam olej marchwiowy do domowego wytwórstwa kremów i pomimo, że nie miałam takiego doświadczenia jak Pani Ania nigdy nie chodziłam pomarańczowa.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:46   #3106
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mi się podobał Ale p. Ania poleciła mi leczniczo-kojący i wzięłam go
Marchewki się boisz, bo będziesz pomarańczowa?
również p. Ania mi go poleciła, wzięłam i nie żałuję. Polecam do wszystkich podrażnionych cer, nawet do tych wysmaganych retinoidami. Cudowna ulga, brak zaczerwienień, tylko coś czubek nosa nie chce mi się nawilżyć .

Żałuję, że nie mogę się udzielać tak intensywnie, jakbym chciała ale czytam Was jak zwykle z wielką ciekawością
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:04   #3107
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
również p. Ania mi go poleciła, wzięłam i nie żałuję. Polecam do wszystkich podrażnionych cer, nawet do tych wysmaganych retinoidami. Cudowna ulga, brak zaczerwienień, tylko coś czubek nosa nie chce mi się nawilżyć .
Ja go wzięłam ze względu na suchą i alergiczną, lekko atopową cerę, mam nadzieję, że też się dobrze sprawdzi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:21   #3108
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
to jedziemy:
świetny zbiór. Opisuj jak się spisuje tonik na naczynka Juz nie mogę się doczekać mojego zamówienia.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A do tego czasu chyba zainwestuję 4,90 w ekstrakt z mącznicy albo sie szarpne na arbutynę za 8,80
Jak Twój budżet domowy to zniesie
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Dostałam dzisiaj róże od Fiolki są piękne!
Zrób zdjęcia jak wyglądają na Twojej buzi
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajnie, że skusiłaś się na Gaię, no ciekawa jestem, czy Ci przypasuje

A ja też zrobiłam zamówienie ( jeszcze w kwietniu) i poprzychodziły mi już niektóre kosmetyki i są przeze mnie przetestowane, więc wrzucam po kolei:

Zdj 1.
- Dary natury, herbatki na trądzik i oczyszczająca z toksyn, obydwie bardzo smaczne, piję od dwóch dni na zmianę i na razie żadnych efektów nie czuję i nie widzę, ale miałam dzisiaj dłuższe posiedzenie na tronie, czy to możliwe, że to po nich
- Glistnik jaskółcze ziele, do przemywania skóry

Zdj 2.
- Aubrey To moje piąte już zakupy tych kosmetyków. Dla mnie rewelacja, ale to już było 100 razy przeze mnie podkreślane. Kretka, już zazdroszczę, że pomadki nie wzięłam, a miałam ją w koszyku, na koniec zrezygnowałam
Tonik i mleczko do mycia twarzy do cery normalnej, Maseczka regulująca do cery tłustej, Maseczka kojąca do cery mieszanej z tendencją do przetłuszczania.

Zdj 3.
Same cudeńka dzięki wymiance z Promolcią oraz Serum z Wit. C NuFountain. Coś czuję, że stanie się on niezbędnikiem w mojej codziennej pielęgnacji na długi czas, jest cudowne

Zdj 4.
Afrykańskie czarne mydło. Dziewczyny, to mydło jest inne niż wszystko, co do tej pory miałam. Jest miękkie i tłuste w dotyku, bardzo dobre do tłustej cery i bardzo dobrze oczyszcza, niestety wysusza skórę, działa bardzo silnie i efektywnie. skóra po nim pachnie jak olej po frytkach, wg mnie przyjemnie i delikatnie. Zdecydowanie zupełnie inne mydło niż tradycyjne twarde kostki, po prostu czyści i odtłuszcza do zera i potrzebuję czasem użyć czegoś takiego. Postanowiłam je kupić w pełnym wymiarze, a to próbka od Promolci, cięta z bloczku, już trochę zużyłam.

Zdj 5.
Pierwoje Reshenie od lewego dołu:
- Mydło białe Babci Agafii- To także jest mydło inne od wszystkiego co miałam. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Wypróbujcie do włosów Ten zapach i konsystencja Rewelacja ale nie dla alergików.
- Krem z 15% pietruszki na przebarwienia, użyłam raz, troche się świeciłam, poza tym fajnie nawilżył i rzeczywiscie ciut rozjaśnił i bardzo dobrze wygładził, myślę, że przy dłuższym stosowaniu dałby bardzo dobre efekty, ale oddałam go mamie, bo czuję, że nie jest to konsystencja dla mnie, nie jest tłusty, ale i tak nie dam mu szansy. Zawiera 2 parabeny, poza tym skład jest bardzo fajny.
- Tonik oczyszczający do cery tłustej. Bardzo przyjemny i delikatny, nie działa jakoś rewelacyjnie na cerę, ale fajnie tonizuje i nie nabłyszcza.
- Organiczna emulsja do mycia twarzy do 35 roku życia. Bardzo dobra, lekka, nie zapycha, dobrze oczyszcza, pachnie delikatnie.
- Organiczna emulsja (serum) do 35 roku życia ( jeszcze nie używałam)

Zdj 6.
- Cedrowy peeling do stóp, bardzo przyjemny, aczkowlwiek w działaniu średni
- Cedrowy olej do masażu stóp, równie przyjemny, dolałam do kąpieli stóp i jeszcze potem stópki nim wysmarowałam, fajnie natłuszcza i dosć szybko się wchłania. W zapachu bardzo delikatny i przyjemny.
- Pumaks wulkaniczny, rewelacja dziewczyny, polecam. Pumeks ma dożywotnią gwarancję producenta i jest wprost urzekający.

Zdj 7.
- Kuomaye, szampony wzmacniający i do przetluszczających
- i+m naturkosmetik, mleczko do mycia twarzy ( jeszcze nie testowane) i nasz potworek się napatoczył

To by było na tyle, niestety wciąż czekam na przesyłkę z Indii olejków Sesa, już drugi tydzień, ale kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, jestem dobrej myśli. Do końca roku juz nie planuję żadnych zakupów, trzymajcie kciuki za moje wytrwanie. Przy Waszym kuszeniu to nie lada wyczyn. Pomyślę jednak o mleczku nawilżającym dla dzieci Phenome i pudrze jedwabnym Hauschki, ale to nie prędko
Zaszalałaś

Nie mam w ogóle czasu na wizaż , jak tylko mam chwilę to czytam i nadrabiam. Ogłaszam też oficjalnie post przynajmniej do 15 czerwca
Nie piszcie dużo, bo nie nadrobię Będę tęsknic
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:05   #3109
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
tak czy siak oto moje fenomenalne nabytki:

-próbka szamponu voluminaizer
- odżywka rebalnace
-pumeks do stób - bosko pachnie
-masło różane do ciała - też bosko pachnie, ale jak ona cudownie nawilża i wydaje się być b. wydajne
-dostałam jak zwykle fajne próbki - mleczka do ciała dla dzieci i kremów do rąk .... i jak tu nie lubić Phenome, to fakt że ich sklep internetowy ma chyba najgorszą obsługę jaką widziałam ( nigdy nie odpowiedzieli na moje maile) ale sklepy stacjonarne (przynajmniej w łodzi ) ma super obsługę

zaplątałam sie jeszcze koło apteki Juventa w poszukiwaniu zachwalanej przez Anulę Laverki pomarańczowej, ale nie mieli więc na pocieszenie wzięłam próbkę szamponu Logony dodającego objętości.
Zakupki rewelka tzn. phenomenalne . Ciekawa jestem jak bedzie sie spisywać Logona dodająca objętości . Też ją wczoraj macałam To ta z bambusem prawda ?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
obym tylko wcześnie nie przyszła z pustym portfelem, bo pani ze sklepiku mnie pokusi [COLOR="Silver"]

klask i:

Trzymam kciuki za twoj potfel

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jejku jak ja się za Wami stęskniłam to sobie nie wyobrażasz
Anulka, bądź cierpliwa () a się uda i włoski będą kiedyś trzeciego dnia piękne i świeże.
Dzisiaj przyszedł mój szamponik kuomaye. Polecam mydlarnie Hebe, kontakt świetny a szampon był tak rewelacyjnie zabezpieczony, jakby w przesyłce były co najmniej cenne, delikatne brylanty. Na prawdę super!

Dostawczego autka nie ma ale duży bagażnik i owszem, w razie czego dostawcze też się załatwi..
Ee Anula będziesz na komunie szła, daj spokój, targi są! Przyjeżdżaj do Krakowa! A tak na marginesie to nikt nie idzie?
Gratuluje nowego szamponu!

Łał mój guru Jak Ty o tą szyjkę swoją dbasz, muszę odgapić ...i kolana jeszcze bo ja tylko wiem, że one gdzieś na nogach istnieją.

Gratuluję pięknych zakupów! Daj znać jak szampon logony do suchych się spisze.

Świat się kończy.. tż zmusza mnie do pójścia na targi!! Powiedział, że on stawia zakupy a jak nie to się obrazi I właśnie się sprzeczamy, ja mówię, że nie idziemy a on że idziemy.. a jak nie targi to Cieszyn.. jednak stwierdzam, że on nie wie co mówi

A oto moje ostatnie mikro zakupki:
zdjęcie 1: maseczki nawilżające, Logona, Luvos z olejkiem migdałowym.
zdjęcie 2: szamponik kuomaye.

W takim razie pójdę jeszcze raz się rozejrzeć w mydlarni Hebe bo się coś nie mogłam tam połapać.

Dbaj o szyje , dbaj

Szampon Logony wzięłam dla Syneczka . Ma okropnie suche włosy na górze głowy . Nie mogę znależć sposobu by je wystarczająco nawilżyć. Ostatnia proba zakończyła sie podwojeniem objetości czupryny . Cud , że jeszcze żyję bo Młody oczekuje raczej odwrotnego skutku . Szkoda ,że na swojej głowie tylu wlosow nie potrafie zrobić . Mamy zupełnie inne włosy i przeciwne oczekiwania jak to zwykle bywa.

Ciekawe co wybierzesz Cieszyn czy targi .
Małż coś o Niemcach przebąkuje więc może się uda jakieś Alverdowe zakupki znowu zrobić.

Fajne mikro

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Testowałam. Ogólnie zmywać się średnio zmywał, ale Madara i Alverde sobie z nim radziły. Co do samego działania raczej szału nie robił.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja nie Gosia ale odpowiem jeśli mogę, polubiłam olejek arganowy alverde, czuć, że nawilża i odżywia moje włoski. Do tej pory nie nakładałam go na skórę głowy bo zawsze szedł olej phenome ale z włosków dobrze i łatwo się zmywa


Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
grazkako zazdroszczę szamponiku Lavery - daj koniecznie znać jak u ciebie zadziała
Chyba szampon pójdzie dziś w ruch choć włosy nie wymagają jeszcze mycia ale po wczorajszej próbie zrobienia fryzury przy użyciu dyfuzora wygladam jak by piorun w stodołe z sianem walnął.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też myslę, że moonflower raczej do uzytku domowego - to nie nasz kolor
Kurza stopa mnie się coś własnie kolor skóry zmienił i light medium warm z Lumiere jak by za żółty był i za ciemny

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Pamiętacie pewno jaka byłam zadowolona z oliwki Pat&Rub Sweet. Kupiłam drugie opakowanie, a tu okazało się, że to inna oliwka Inny kolor i zapach (jakby lekko przypalony olej), trochę może mniej tłusta. Powiem szczerze jestem zbulwersowana. Za chwilę napiszę do nich.

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które kupiły oliwkę - jaką macie ciemniejszą, czy jasniejszą wersję?
No niezły numer , żeby aż tak duża różnica była Nalezy im się
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 18:41   #3110
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam ten przeciw wypadaniu włosów, jest dobry, ale nie rewelacyjny, co do tego, czy zapobiega wypadaniu cięzko mi się wypowiedzieć, bo uzyłam go na razie 2 razy. Taki ot, szampon, dobrze oleje zmywa, dobrze się pieni, przesadnie nie plącze
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miałam całą serię nabłyszczającą. Okropna. Włosy tępe, jakoś bardzo dziwne, na pewno nie błyszczące
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Miałam szampon nabłyszczający i nie jest jakiś wybitny. Krzywdy mi nie zrobił, ale ten z pokrzywą jest lepszy.
Bardzo średnio oczyszczał i nie widziałam nabłyszczenia..
A ten do wypadających tez miałam, zużyłam 2 butle i mam podobne zdanie jak Korah. I nie zauważyłam poprawy, jeśli chodzi o wypadanie
dziękuję dziewczyny bardzo
czyli na nagietkowy się nie napalam, a do wypadających następną razą. Ja tam nie wymagam od szamponu cudów typu zatrzymanie wypadania, bardziej chodziło mi o taką opinię ogólną-czyli dokładnie o taką jak napisałyście
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:43   #3111
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zakupki rewelka tzn. phenomenalne . Ciekawa jestem jak bedzie sie spisywać Logona dodająca objętości . Też ją wczoraj macałam To ta z bambusem prawda ?

dzięki nie z miodem i piwem jest piwko pewnie ma tą objętość robić
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:44   #3112
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
świetny zbiór. Opisuj jak się spisuje tonik na naczynka Juz nie mogę się doczekać mojego zamówienia.
dopiero zazcęłam go używać i jest przyjemny w użyciu bardzo (cytrynka zabija trochę kocankę ), a z działaniem długofalowym to zobaczymy, wiesz ajk to z naczynkami jest . No i używam też serum z wit.C, na którą też liczę w tej kwestii
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:15   #3113
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

kupiłam sobie dzisiaj prezent na matury, samoopalacz P&R, zaraz idę go użyć. mam nadzieję, że nie zrobię sobie kuku
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:59   #3114
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ja też zrobiłam zamówienie ( jeszcze w kwietniu) i poprzychodziły mi już niektóre kosmetyki i są przeze mnie przetestowane, więc wrzucam po kolei:

Zdj 1.
- Dary natury, herbatki na trądzik i oczyszczająca z toksyn (...)

Zdj 4.
Afrykańskie czarne mydło. (...)
dałaś czadu z zakupami !!same piękności, mam nadzieję, że pierwoje się spisze
ooo...masz moje ulubione herbatki!! ciągle spijam jakieś ziółka...uwielbiam ichnią lipę z mailną - są tam całe suszone malinki i pokruszone kawałki listków a nie jakieś trociny...i w końcu żadnych barwników i aromatów...
ależ to mydło niereprezentacyjnie wygląda...jak krowi placek...dotarło do Ciebie w takiej rozpuszczonej formie czy zmieniło się tak w kontakcie z wodą?

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34048758]
Szkoda tylko, że mi np ciężko przekonać kogoś do takich kosmetyków. Patrzą na mnie jak na wariatkę, jakąś nawiedzoną . Usłyszałam, że zajmuję się (czytając) pierdołami, że i tak jest chemia... Ja wiem, że jest w jedzeniu np, ale przecież można wiele rzeczy ograniczyć, wcale nie mówię o wyeliminowaniu, tylko ograniczeniu. Wyeliminować się nie da. Ja przez te reakcje rozumiem coś takiego "powinno cię to przecież nie obchodzić, to wszystko (świat, zwierzęta) są dla nas...". Tak to dosłownie rozumiem. Tak samo jak z segregacją śmieci. Wiele osób uważa, że to śmieszne. O dobre podejście do zwierząt też nieraz spotkałam się z sytuacją, jakby ktoś patrzył na mnie z politowaniem, że się tym przejmuję, a powinnam mieć w du....ie.[/QUOTE]

w swoim otoczeniu również nie znajduję ludzi, którzy podzielaliby moje naturalne zainteresowania...całego świata nie uda nam się zbawić...ważne, że obrałyśmy właściwą drogę i nią podążamy...
dbam o własne zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie...i robię to przede wszystkim dla siebie...a inni niech się śmieją i dalej trują...ich życie, ich sprawa

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
(...)tak czy siak oto moje fenomenalne nabytki:

-próbka szamponu voluminaizer
- odżywka rebalnace
-pumeks do stób - bosko pachnie
-masło różane do ciała - też bosko pachnie, ale jak ona cudownie nawilża i wydaje się być b. wydajne
-dostałam jak zwykle fajne próbki - mleczka do ciała dla dzieci i kremów do rąk .... i jak tu nie lubić Phenome, to fakt że ich sklep internetowy ma chyba najgorszą obsługę jaką widziałam ( nigdy nie odpowiedzieli na moje maile) ale sklepy stacjonarne (przynajmniej w łodzi ) ma super obsługę
ach, achmimo różnych niuansów - luuubię to nasze phenome...mam nadzieję, że z nimi nie będzie takich cyrków jak z put&rub...przekonam się dopiero na kolejnej wyprzedaży bo kilka kosmetyków zamierzam kupić ponownie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
jak mi ktoś mówi, że chemii nie da się wyeliminować bo jest wszędzie to mu mówię, że "gorzej, sam jesteś chemią''. W końcu cały nasz organizm, jak i świat składa się ze związków chemicznych ludzie nawet nie zdają sobie sprawy ile szkodliwych związków można wyeliminować podejmując świadome wybory. Samo gotowanie z dużą świadomością zdrowego odżywiania, zamiast żarcia gotowych wyborów dużo może zmienić. Bo nasz organizm zaopatrzony w armię przeciwutleniaczy będzie mógł walczyć z wolnymi rodnikami. A jak do tego wyeliminujemy złe składniki nienaturalnych kosmetyków, to już w ogóle jesteśmy na wygranej pozycji w stosunku do osób nie robiących nic w tym względzie.
Więc nie przejmuj się opinią innych, tylko walcz z ''chemią''

co do argumentu o tym, że świat jest dla nas, ktokolwiek by tego nie powiedział dla mnie jest cholernym egoistą. Nie mamy świata na wyłączność. Ma on służyć nie tylko nam, ale także setkom kolejnych pokoleń. I powinniśmy robić wszystko, aby zostawić go przynajmniej w takim stanie jak go zastaliśmy. Niestety jest tylko gorzej... I dla mnie naturalne kosmetyki to nie tylko walka o ładniejszą cerę, ale też walka z nadmiernym eksploatowaniem natury
jaka ładna definicja zrównoważonego rozwoju z resztą Twoich poglądów też się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
(...)Zgadzam się w 100%, cudne to serum i dziękuję Ci jeszcze raz, że dałaś mi możliwośc posiadania go
NuFountain - jestem na tak obym częściej popełniała takie gafy
ciekawa jestem opinii Marcelinki

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
No i jak się mogło zakończyć dzisiejsze przedpołudnie z kusicielkami ? Oczywiście kupiłam :
-szampon Lavery mleczko pomarańczowe
-maska z mleczka mango
-malutki szampon do włosów suchych Logony z miłorzębem japońskim

dostałam próbki :
-krem na dzień Eubiona
-krem do rąk i paznokci Eubiona
-fluid tonujący do twarzy Moon Flower Madary
-ujędrniające serum z olejkiem granatu Weledy
-różana emulsja nawilżająca Weledy

Zdjęć nie robiłam bo to chyba żadne nowości.
Pani obiecała mi też za dwa tygodnie próbkę kremu pod oczy Bio2you czym mnie barzdo ucieszyła.


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
(...) no masz..
a powiedź mi czy taki preparat z witaminą C można używać na podrażnioną skórę? i czy jeśli by się go używało tylko na noc to też konieczny byłby filtr w dzień? Bo przeżywam katastrofę twarzową i już nie wiem co robić jest gorzej niż strasznie.
(...)
A oto moje ostatnie mikro zakupki:
zdjęcie 1: maseczki nawilżające, Logona, Luvos z olejkiem migdałowym.
zdjęcie 2: szamponik kuomaye.
hmm...jak zastosuję serum na jakieś podrażnienie to zwyczajnie bardziej szczypie, ale da się to znieść, efekt wygładzenia jaki dosteję w zamian rekompensuje te niedogodności; na pewno znajdzie się ktoś kto powie, że przy wit C powinno się używać filtra - ja tego nie robię, powiedzmy, że chronię twarz minerałami LL, które zawierają tlenki działające trochę jak spf
brawo za zakupy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 06:19   #3115
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a wyobraź sobie, że nie planuję nic kupowac
a Ty na co masz smaka?
A muszę młodemu coś tam kupić z alvy... ale jak nikt mnie nie wesprze, to pewnie i dla siebie coś wyszarpię A już złożyłam zamówionko w organeo; czeka na odbiór

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Próbowałam zrobić zakupy z rabatem na bio-beauty i po raz drugi ta sama sytuacja:
Suma za 4 rzeczy w koszyku 162zł z groszami - po wpisaniu kodu rabatowego podskakuje do 166 i dopiero od tej kwoty odlicza się rabat
Niby to tylko 4 zeta ale wkurza mnie takie coś
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 06:56   #3116
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-drachen.html
elol dziolchy, a ten zelik znacie? Sklad ok? Mysle o moim malzu wrazliwcu...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:34   #3117
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dzisiaj prezent na matury, samoopalacz P&R, zaraz idę go użyć. mam nadzieję, że nie zrobię sobie kuku
I jak Ci poszło

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dałaś czadu z zakupami !!same piękności, mam nadzieję, że pierwoje się spisze
ooo...masz moje ulubione herbatki!! ciągle spijam jakieś ziółka...uwielbiam ichnią lipę z mailną - są tam całe suszone malinki i pokruszone kawałki listków a nie jakieś trociny...i w końcu żadnych barwników i aromatów...
ależ to mydło niereprezentacyjnie wygląda...jak krowi placek...dotarło do Ciebie w takiej rozpuszczonej formie czy zmieniło się tak w kontakcie z wodą?

NuFountain - jestem na tak obym częściej popełniała takie gafy
ciekawa jestem opinii Marcelinki

hmm...jak zastosuję serum na jakieś podrażnienie to zwyczajnie bardziej szczypie, ale da się to znieść, efekt wygładzenia jaki dosteję w zamian rekompensuje te niedogodności; na pewno znajdzie się ktoś kto powie, że przy wit C powinno się używać filtra - ja tego nie robię, powiedzmy, że chronię twarz minerałami LL, które zawierają tlenki działające trochę jak spf
brawo za zakupy
Herbatki "Dary natury" mam pierwszy raz i naprawdę sa bardzo smaczne i jest tak jak piszesz, spore kawałki ziółek, nie jakaś sieczka

A mydełko dotarło do mnie w kształcie pierwotnym, czyli w prostokąciku, ale o konsystencji plasteliny i takie też pozostało, można je zagniatać w dowolny kształt, czy ono było twardsze

O to i Marcelinka się skusiła na to cudo No tez mnie ciekawi jej opinia

Ja też nie uzywam filtra do tego serum, bo go zwyczajnie nie mam, ale maluję się i z tego co widzę na opakowaniu piszę, żeby zastosować filtr lub makijaż

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...d-drachen.html
elol dziolchy, a ten zelik znacie? Sklad ok? Mysle o moim malzu wrazliwcu...
Skład ok, ale bez większego szału, same detergenty, ale przynajmniej nieszkodliwe

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobić zakupy z rabatem na bio-beauty i po raz drugi ta sama sytuacja:
Suma za 4 rzeczy w koszyku 162zł z groszami - po wpisaniu kodu rabatowego podskakuje do 166 i dopiero od tej kwoty odlicza się rabat
Niby to tylko 4 zeta ale wkurza mnie takie coś
No to ładnie

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-13 o 08:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:27   #3118
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny a czy zauważyłyście żeby serum NuFountain rozjaśniło choć troszkę przebarwienia? Może w czerwcu popełniłabym małe zamówienie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:42   #3119
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy zauważyłyście żeby serum NuFountain rozjaśniło choć troszkę przebarwienia? Może w czerwcu popełniłabym małe zamówienie
Bardzo dobry efekt daje, przynajmniej u mnie przebarwienia i male blizny po tradziku prawie poznikały już po pierwszym użyciu, ale ja mam przebarwienia potrądzikowe, nie posłoneczne, ani inne. No i nic mi nie wyskakuje, buźka jest tak gładziutka, odmłodzona, dawno takeij nie miałam, jedynie chwilowy efekt po maseczkach itp. Dla mnie rewelka
Zastanawiam sie, czy formuła olejowa C z mazideł daje podobny efekt
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:46   #3120
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo dobry efekt daje, przynajmniej u mnie przebarwienia i male blizny po tradziku prawie poznikały już po pierwszym użyciu, ale ja mam przebarwienia potrądzikowe, nie posłoneczne, ani inne. No i nic mi nie wyskakuje, buźka jest tak gładziutka, odmłodzona, dawno takeij nie miałam, jedynie chwilowy efekt po maseczkach itp. Dla mnie rewelka
Zastanawiam sie, czy formuła olejowa C z mazideł daje podobny efekt
Mam to olejowe z mazideł, ale sama nie wiem... Moja mama sobie chwali. U mnie niestety efektu raczej nie ma. Już nie mówię o moich przebarwieniach, w ich rozjaśnienie już nie wierzę. Ale ogólnie nie zauważyłam jakiegokolwiek działania.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.