Vacu - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 18:36   #151
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Vacu Well

Ja szybko "umięśniam się", dlatego na siłownię niet... Poza tym nudzi mi się na siłowni
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:24   #152
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Vacu Well

Ja też się wybieram na vacu
Ciekawe co z tego wyniknie...
Żeby tylko kasa nie poszła w błoto
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:52   #153
Deidra
Raczkowanie
 
Avatar Deidra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Vacu Well

Nie powinna... Jeśli połączysz vacu z jakimś racjonalnym odżywianiem, to powinnaś zauważyć poprawę No chyba, że masz problemy z naczynkami, ale pewnie być się wtedy za to nie zabierała... Ale jeśli wybrałaś jakiś sensowny salon, to na pewno będziesz zadowolona z efektów.
Deidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:56   #154
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Vacu Well

Powiem tak, że jestem 4 miesiące po porodzie i pare naczyniek mi popękało na nogach... I nie wiem co o tym myśleć.
Ile zabiegów miałaś?
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 12:39   #155
Deidra
Raczkowanie
 
Avatar Deidra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Vacu Well

Miałam dwa podejścia do vacu... Ponad rok temu byłam na jakiś 6 zabiegach i byłam bardzo zadowolona. Łączyłam to z dietą i innymi rodzajami ruchu i rzeczywiście pamiętam, że był ubytek w centymetrach, ale przede wszystkim jakość skóry się bardzo poprawiła Trzy lata temu naprawdę dużo schudłam i brakuje mi trochę jędrności a vacu w tym pomogło, bo i wygładziło i ujędrniło i cellulit jakby był mniejszy.

Po jakimś pół roku poszłam po raz kolejny skuszona tanią ofertą jednego z salonu i powiem Ci, że to już była beznadzieja... W zasadzie nie dostrzegłam żadnej poprawy ani żadnych zmian. Może był tu jakiś błąd z mojej strony w odżywaniu, ciężko mi z perspektywy czasu powiedzieć. Ale problemem było chyba głównie to jaka jest różnica czasami pomiędzy jednym vacu a drugim. Za pierwszym razem było to w formie bieżni po której się spacerowało... Obsługa świetna, pani za każdym razem coś doradzała i czuć było efekt zassania. Za drugim razem, w innym salonie, vacu wyglądało jak taki zamknięty w tej kapsule rowerek. Raz, że prawie nic się tam nie zmęczyłam, a dwa, że obsługa była beznadziejna, bo tylko zamykała kapsułę i resztę miała gdzieś. A jak sama sobie ustawiałam mocniejsze zasysanie, to potem były zdziwione, że tak to głośno chodzi :P Także warto iść do jakiegoś dobrego salonu, gdzie przy okazji doradzą coś dobrego i pokażą dokładną obsługę. A najlepiej (moim zdaniem) na bieżnię

I u mnie z naczynkami nic się złego nie działo. Jeśli nie miałaś z tym wcześniej problemów, to może jednak warto spróbować? Albo przed kupnem karnetu pójdź z raz czy dwa na pojedyncze wejścia i sprawdzisz dokładnie jak skóra reaguje..
Deidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:09   #156
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Vacu Well

dziekuję Ci bardzo To spróbuję, w tym salonie właśnie gdzie zamierzam ,,trenować'' jest i bieżnia i ten rowerek, więc wybiore bieżnię.Bardzo dziękuję za rady, tylko powiedz mi jeszcze co robiłaś- co jadłaś, ile żeby schudnąć? ja potrzebuje zrzucić z brzuszka jeszcze(pod pępkiem) wiadomo ciąża to ciąża.
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:42   #157
Deidra
Raczkowanie
 
Avatar Deidra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Vacu Well

Ogólnie na mnie zawsze najlepiej działały aeroby połączone z siłownią. Jeżdżenie na rowerze tak na godzinkę-półtorej, ok 3-4 razy w tygodniu. Do tego trening siłowy w domu (mam do dyspozycji hantle i ławeczkę i to mi wystarczy, na siłownię nigdy nie chodziłam) i szło bardzo dobrze. Ale wiadomo, że z dużej wagi łatwiej (a schodziłam z naprawdę sporej ). Przerabiałam też trochę filmików z ćwiczeniami i chociażby vacu. Ja jednak dość łatwo tyje więc dieta a raczej kompletna zmiana sposobu odżywiania to u mnie podstawa. Był czas, że jadłam co 3-4 godziny w tym ostatni posiłek na jakieś 2 h przed snem. Dużo białka, jeśli węglowodany to tylko te o niskim IG czyli owsianka, razowy chleb, kasza gryczana, ryż brązowy. Jak mięso to głównie kurczak, do tego jajka, rybka no i dużo warzywek i wody. Na takim jedzeniu bardzo ładnie mi szło i polecam takie produkty jeśli masz jakoś więcej do zrzucenia. Teraz jestem na diecie niskowęglowodanowej (jakoś od dwóch tygodni), żeby zrzucić już to na czym utknęłam i to pozwala mi powoli ruszyć się z mojej wagi, ale ten sposób jedzenia wymaga naprawdę wielu wielu zmian... Chociaż polecam, bo ponoć rezultaty mogą być na tym fantastyczne Nadal jem często a mniej i zgodnie z wieloma podstawowymi zasadami żywieniowymi. Kalorii jednak nie liczę, ale jestem pewna, że zdarza mi się dobić do 2000, szczególnie jeśli przy tym ćwiczę.
Deidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 21:56   #158
Wislaczka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
GG do Wislaczka93
Dot.: Vacu Well Poznań

Mam pytanie... ostatnio dużo się slyszy o różnego rodzaju Vacu.... czym więc różni się vacu well od vacu shape, line, czy fitt ? czy to synonimy poprostu?;p
Wislaczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 00:52   #159
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Vacu Well Poznań

Dziewczyny, ile kcal spalacie podczas jednego treningu?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:09   #160
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Vacu Well Poznań

ok. 350 kcal
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:49   #161
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Vacu Well Poznań

no właśnie. Zastanawiam się, czy to nie ściema, bo bez względu na ustawioną szybkość po pół godzinie i tak mam 350 kcal. Czasem padam ze zmęczenia, czasem czuję się super, a wynik za każdym razem mam taki sam...
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 09:29   #162
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Vacu Well Poznań

Cytat:
Napisane przez Wislaczka93 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... ostatnio dużo się slyszy o różnego rodzaju Vacu.... czym więc różni się vacu well od vacu shape, line, czy fitt ? czy to synonimy poprostu?;p
Wszystkie to są komory podciśnieniowe, ale różne są urządzenia na których się ćwiczy - np. stepper, bieżnia. A w niektórych wypadkach to tylko synonimy

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
no właśnie. Zastanawiam się, czy to nie ściema, bo bez względu na ustawioną szybkość po pół godzinie i tak mam 350 kcal. Czasem padam ze zmęczenia, czasem czuję się super, a wynik za każdym razem mam taki sam...
No, też się nad tym zastanawiam. Mam dokładnie ten sam wynik.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:15   #163
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Vacu well - jakie doświadczenia?

dziewczyny, czy próbowałyście vacu well? Myślę, żeby się zapisać. Napiszcie o swoich doświadczeniach. Chodzę na siłownię regularnie na ćwieczenia aerobowe, ale mam problem z tłuszczykiem na brzuchu.
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:36   #164
muszelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Vacu well - jakie doświadczenia?

chodze na vacu od 2 miesiecy -oprocz tego ze daje mi to satysfakcje to niestety efektow spaleniowych nie zauwazylam niestety
a chodze 2-3 razy w tyg.
muszelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:34   #165
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: Vacu Well

Cześć Dziewczyny. Weszłam na ten wątek przypadkiem, gdy szukałam czy można kupić sobie Vacu do domu :P Ale niestety ceny mnie powaliły Ja chodzę na Vacuwell już 3 miesiąc. Karnet w moim mieście kosztuje 300-330 zł za 20 wejść. A te 20 wejść wystarcza mi na 2 miesiące.
Odnośnie efektów - ja po sobie tego nie widzę, ale każdy kto mnie spotka mówi mi "ale Ty schudłaś". Nawet mój chłopak to mówi. I moje stare jeansy potwierdzają :P
Jest to pierwsza rzecz, która w ogóle mi pomaga. Aerobik, basen i brzuszki były totalnie do niczego....
Poza tym - nie stosuję żadnej diety. Jem wszystko, słodycze, pizze. A ćwiczę tylko na Vacu, w domu leżę
Niestety nie wiem, jak to działa na cellulit, bo go nie mam.
stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:02   #166
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: Vacu Well

Ostatnio skończyłam pierwszą serię (10 wejść) na vacu power i chciałam sie podzielić wrażeniami. Cellulit fajnie spada, oczywiście nie cały, ale duże efekty są (łączę vacu z masażem bambusem - polecam, lepsze niż bańka chińska). Straciłam :
1,5kg
2cm w biodrach
2cm w brzuchu
4cm w talii
po 2cm w udach.
Diety jakiejś specjalnej nie stosowałam, starałam się ograniczać węglowodany, byłam na pizzy 2 razy, nie chodziłam codziennie na siłownię ze względu na pracę, więc zadowolona jestem i planuję iść zaraz po wypłacie znowu. W moim mieście jest teraz promocja na wakacje ze 195zł na 140zł za karnet
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:35   #167
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
vacu itd.

Witam.

Na początku przyznam się [choć forum fitness nie jest chyba dobrym miejscem], że jestem małym leniem z oponką na brzuchu i celluitem na udach ;-)

Niekoniecznie mam czas na fitness i inne zajęcia, a poza tym moje lenistwo mnie przerasta. Co do rozsądnego odzywiania nie ma problemów.


i tu nasuwa sie moje pytanie. Słyszalam o tych urządzeniach vacu well , vacu fit, vacu power, body space itd. Czy takie coś mogloby mi pomóc?
Które z tych urządzeń jest najlepsze, może jakieś inne niż wymieniłam?
Nie wykluczam, że jeśli ta oponka choć trochę by się ruszyła to nie zaczęłabym ćwiczyć jednak póki co cięzko mi się zmotywować.
Więc dziewczyny proszę powiedzcie co sądzicie o tego typu urządzeniach?



I tak już bardziej konkretnie, może zna któraś niedrogie miejsce z takimi urządzeniami w łodzi?


Widziałam kilka wątków w których były poruszany między innymi ten temat [ w toku innych rozmów, jednak nic typowo o tym ] na wizażu ale nie znalazłam nic konkretnego.


Prosze o pomoc.
__________________

poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:16   #168
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: vacu itd.

kiepsko szukałaś : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=40762
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:28   #169
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
Dot.: vacu itd.

większość postów to gadanie o cenie i miejscu.

albo "nigdy nie słyszałam"
naprawdę pouczający wątek )


i nie ma tam nawet slowa o tym, czym różnia się te urządzenia.
__________________


Edytowane przez poprostuewelinka
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:29
poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:35   #170
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: vacu itd.

Nic za Ciebie nie schudnie. Dieta to podstawa , nie będzie diety to żadne ćwiczenia nie spowodują , że twój brzuch stanie się płaski.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:38   #171
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
Dot.: vacu itd.

Napisałam, że nie mam problemów z rozsądnym zdrowym odżywaniem tylko lenistwem, czytaj uważnie.
Przyszłaś się czepiać, czy może jednak pomóc?

Jakbyś nie zauważyła, nie pytam czy schudnę ćwicząć i obżerając się byle czym jak prosiak, tylko czy takie urządzenia mają jakąś skuteczność przy zdrowej diecie.
__________________


Edytowane przez poprostuewelinka
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:39
poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:40   #172
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: vacu itd.

spokojnie .
nie będę już komentować twojej wypowiedzi
pozdrawiam.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 21:22   #173
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Vacu Fit Thermal

To jest coś pieknego To co podczerwień (ja osobiście wolę zdecydowanie niż podcisnienie) robi z udkami,tyłeczkiem i brzuchem Nie mialam nigdy problemow z cellulitem -glownie chcialam ujędrnić brzuch po ciąży-dlatego zdecydowalam się na vacu. Do tego kondycja jest rewelacyjna, a jaki czlowiek odstresowany ho ho ho

W zeszlym roku ceny vacu fit i well byly 3x wyższe (kraków)
Za karnet 10 wejsc placiłam 250zł za karnet open 350zł.
Rożnicę widziałam juz po pierwszym wejściu- z każdym kolejnym było tylko lepiej.
Oczywiście jesli jest się systematycznym! 6wejść codziennie potem można co drugi dzien. Ale ta seria pięciu sześciu wejsc musi być 6dni pod rząd bez przerwy.
noi oczywiście odpowiednie ustawienia tempa ( 5,5km/godz czyli dosyc szybki marsz spala tłuszcz. Powyżej 6km/godz zrobią sie mięsnie wiec lepiej spacrować niż biegać. Aczkolwiek nie ukrywam że czasem chcialam sie porządnie wyżyć to ustawiałam prędkość na max czyli 10km/godz i davaj 5min takiego biegu bosko

Obecnie placę za karnet 10wejść 90zl (1 wejście 10zl) bezcen
robię serię 10 wejść pod rząd Po długiej przerwie (7mcy) wróciłam bo naprawdę moje samopoczucie bylo 100% lepsze.

Efekty - procz jędrnych udek, tylka i znacząca poprawa skóry na brzuchu (po ciąży) kilka cm mniej w pasie,biodrach i udach, kg też na minusie -stosując diete.
__________________
W Tym dzikim dla Nas świecie gdzie o miłości mówi się źle, gdzie sex jest lekarstwem na nudę, a narkotyk pomaga znieść życie, nie wyrzekaj się własnych praw i bądź zawsze człowiekiem...


xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:03   #174
Lili18888
Raczkowanie
 
Avatar Lili18888
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 56
GG do Lili18888
Dot.: vacu itd.

Pewnie że mają. Nie wiem czym się różnią, ale chodziłam na vacu well . Z tym że biegałam na bieżni.. wiadomo, pod ciśnieniem Skóra stała się gładsza, nogi smuklejsze, brzuch mniejszy i jędrniejsza pupa Udało mi sie przy tym schudnąć około 6 kg, biegałam 3x w tyg przez miesiąc... i odżywiałam sie normalnie, zdrowo
__________________
----------------------------------------------------------

90,5 ---- 88,2 ------ --------------------70

I cel: 87kg
II cel: 84 kg
III cel: 81 kg
IV cel: 78kg
V cel: 74 kg
VI cel: 70kg
Lili18888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:50   #175
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Bieżnia czy stepper?co lepsze?

Mam zamiar zapisać się na zabiegi i nie wiem ,które jest lepsze: Bieżnia w podciśnieniu Vacu Activ Excellence czy Stepper w podczerwieni Vacu Activ Thermal.Macie moze doswiadczenie i możecie mi doradzić?
ulamisiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 23:12   #176
czekoladoholiczka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
GG do czekoladoholiczka13
Dot.: Vacu Well

Problemów z naczynkami nie mam i widzę, że chyba jak dostanę jakiś zastrzyk finansowy to skuszę się na serię z Vacu. Dziewczyny, a żeby utrwalić efekt to po zakończonej serii np 30 trzeba chodzić jeszcze z raz w tygodniu?
__________________
czekoladoholiczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:31   #177
countryhouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: Bieżnia czy stoper?co lepsze?

zależy czego oczekujesz przy podciśnieniu ćwiczenia wymagają więcej siły ja osobiście wolę podczerwień bo jest mega ciepło w środku. Inną sprawą jest to że są to dwa różne urządzenia i trochę inne mięśnie pracują. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
__________________
74-73-72--70-69-68-66-65
countryhouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 16:09   #178
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Vacu

Ze swojej strony gorąco polecam Vacu Fit, Vacu Vell, Body Space i różne inne nazwy tego typu w urządzeń, zarówno z podciśnieniem czy z podczerwienią. Zaznaczam, że moja wypowiedź nie jest kolejną reklamą.
Od razu mówię, że jeżeli ktoś liczy, że po 10-ciu zabiegach schudnie na przykład 2 kg to grubo się myli. Otóż nie ma takiej możliwości.
Główną zaletą tego typu urządzeń jest stosunkowo krótki czas ćwiczeń, bo tyle ile spalicie w 30 minut na siłowni musiałybyście spędzić jakieś 4 razy więcej czasu. Ja po regularnych 28 zabiegach (czyli 14, bo chodziłam podwójnie) zrzuciłam prawie 3 kg, co dla mnie przy mojej wadze i wzroście to dużo. I to nie tak, że był to lekki spacer, tylko bardzo szybki marsz, także moje treningi były stosunkowo intensywne jak na tę formę ruchu.
I wszystkim chodzącym radzę chodzić podwójnie, czyli 2 razy po 30 minut. Teraz większość chodzących osób do mojego klubu tak robi. Rozmawiałam zarówno z trenerem fitnessu i z dietetykiem i wspólnie stwierdzili, że owszem vacu to dobra rzecz, jednak 30 minut ćwiczeń to zdecydowanie za mało, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Istotą tych ćwiczeń jest niby to, że działające podciśnienie rozszerzając naczynia krwionośne powoduje, że już od pierwszych minut zostają spalane kalorie (dla jasności - przy zwykłych ćwiczeniach dzieje się tak po mniej więcej 30-40 minutach). Ja szczerze mówiąc nie do końca w to wierzę, ale jakieś tam działanie na pewno ma.

Śmieszą mnie osoby, które pójdą 10 czy nawet 15 razy, ich waga nie drgnie i niesamowicie narzekają jakie to "kłamstwo" z tymi urządzeniami. Otóż bez własnej, ciężkiej pracy nic się nie osiągnie. Takich cudów nie ma. Wiadomo, że jakakolwiek dawka ruchu może pomóc w zrzuceniu kilogramów. Vacu fit jest jedynie jednym rodzajów tego ruchu. Po raz kolejny zaznaczam, że bez ciężkiej pracy nie osiągnie się nic.

Pozdrawiam Wszystkich
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:17   #179
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Vacu

Ja mam zamiar w tym tygodniu wybrać się po raz pierwszy na vacu. Zależy mi na ujędrnieniu skóry, pozbyciu się cellulitu i brzucha/boczków chciałabym choć trochę zgubić.Ciekawa jestem pierwszej wizyty
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:18   #180
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Vacu

A ja mam pytanie bo mam obawy...

Nie martwię się o zmarnowaną kasę bo mam w moim karnecie fitness siłownie,która w cenie karnetu ma też Vacu Activ z bieżnią a drugie z rowerkiem więc tak czy siak po prostu się poruszam i tyle

Ale...ale mam obawy co do naczynek+stawy...Czytałam gdzieś w necie,że ktoś potem chorował na stawy mocno,bodajże na kafeterii?Nie pamiętam...Czy ktoś z Was miał takie dolegliwości lub się na tym zna?Czy rzeczywiście można przez to stracić zdrowie?I jak z przeciwwskazaniami?Bo niektórzy mówią,że nie ma inni,że są...


pozdrawiam
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-28 10:50:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.