Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 13:36   #901
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22182485]dokładnie i drinki i przekąski cały dzień...[/QUOTE]

Noooo
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:56   #902
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
ps. gdzie w Egipcie chcesz jechać ?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------


z jakiego biura? i ile gwiazdek Egipskich?

Jedyne co poza 3 posiłkami to czasem w barze było jakieś mega słodkie ciasto, którego i tak się nie dało jeść
Myślałam o Sharm El Sheikh i tylko 5 gwiazdkowe, chciałam lecieć przez biuro Tui
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:05   #903
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Możesz spokojnie brać 4 gwiazdki a 5 to już wiadomo - jak najbardziej.

Sharm zdecydowanie polecam dla singla, bo więcej można robić poza hotelem, aczkolwiek sama po Sharm wieczorami/po imprezach to nie chodź.. najlepiej od razu zintegrować się z jakaś grupą wczasowiczów i chodzić razem
Nie wiem czy już byłaś w Egipcie, ale faceci tam potrafią być na prawdę natarczywi.
Fajnie wybrać się chociaż na jeden dzień do AquaParku!

Z Tui nie leciałam, ale to dobre biuro
O to, co w danym hotelu wchodzi w all inc i jakie przekąski serwują możesz się zapytać obsługę z biura.
Menu tak na prawdę zależy od hotelu. Ogólnie ja zawsze trafiałam na przekąski w postaci jakiegoś ultra słodkiego ciasta czy innego badziewia, którego nie jadam

Staraj się wybrać hotel bliżej centrum Naama Bay niż lotniska - mniejsze wydatki na taksówki

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:17 Powód: dopisek
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:50   #904
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Możesz spokojnie brać 4 gwiazdki a 5 to już wiadomo - jak najbardziej.

Sharm zdecydowanie polecam dla singla, bo więcej można robić poza hotelem, aczkolwiek sama po Sharm wieczorami/po imprezach to nie chodź.. najlepiej od razu zintegrować się z jakaś grupą wczasowiczów i chodzić razem
Nie wiem czy już byłaś w Egipcie, ale faceci tam potrafią być na prawdę natarczywi.
Fajnie wybrać się chociaż na jeden dzień do AquaParku!

Z Tui nie leciałam, ale to dobre biuro
O to, co w danym hotelu wchodzi w all inc i jakie przekąski serwują możesz się zapytać obsługę z biura.
Menu tak na prawdę zależy od hotelu. Ogólnie ja zawsze trafiałam na przekąski w postaci jakiegoś ultra słodkiego ciasta czy innego badziewia, którego nie jadam

Staraj się wybrać hotel bliżej centrum Naama Bay niż lotniska - mniejsze wydatki na taksówki
Kochana, dziękuje za te informacje, nie byłam jeszcze w Egipcie.. mam cichą nadzieję, ze do stycznia poznam kogoś i nie będę podróżowała sama
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:07   #905
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Ja Egipt znam dość dobrze, więc w razie czego służę pomocą

Do stycznia jeszcze kupa czasu i wszystko się może zmienić
Z drugiej strony nawet jeśli nie, to nic straconego - ja zawsze poznawałam bardzo fajne grupy polaków, pilnowaliśmy sobie leżaków, chodziliśmy razem na miasto.
Jednym słowem szybko zapomnisz, że jesteś sama

Jedyne co to trzeba się Arabów zdecydowanie gonić
Oni strasznie wykorzystują naszą łasość na komplementy, bajerują ile wlezie a pod pozorem zrobienia razem zdjęcia, albo przymierzenia chociażby chusty w sklepie, zaraz kładą łapy na piersiach albo na tyłku. Nie dać się a jak coś to walić po pysku - to zrozumieją bezbłędnie
Taki Egipt to dobre ćwiczenie na oganianie się od namolnych facetów

Jednak jakbyś mimo wszystko zauroczyła się jakimś habibkiem, to pamiętaj sex TYLKO i wyłącznie w GUMCE - oni bzykają wszystko jak leci a turystki uważają za niezłe źródło dochodów. Ogólnie dla nas dolar na coś to niewiele - dla nich tak. Mogą go wyłudzić pod byle pretekstem

Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale powiedzmy sobie szczerze 99%

Ja pamiętam jednego, prowadził snorkelingu, kurde ten to miał ciało.. zamiast oglądać rafy i rybki, to pływałam za nim, żeby sobie na niego popatrzeć mam z nim fotę :P
Animatorzy też bywają niekiepscy http://www.youtube.com/watch?v=wwlGN...eature=related

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2010-09-20 o 15:20
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:23   #906
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Kmee - oj to przed wylotem poproszę Cię o więcej wskazówek co, jak i gdzie. O przygodnym seksie słyszałam, ale mnie to nie rusza, nawet jakby miał nie wiadomo jak wspaniałe ciało i jakimi komplementami mnie obrzuci - to na tym się skończy. Jedynymi pamiątkami z tej podróży ma być opalenizna, wspaniałe fotki i to co kupię, chorób wenerycznych nie chcę
A propos takiego seksu - moja kosmetyczka ostatnio opowiadała mi, że ma koleżankę, która będąc na wakacjach w Turcji (pojechała sama) zakochała się w jakimś Turku (była tam 2 tygodnie i przez cały czas za***...ty seks). Dziewczyna co roku bierze m-c urlopu i leci w to samo miejsce, spotyka się z nim codziennie i ma porządne stuku puku (podobno facet jest w te klocki niesamowity).
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:47   #907
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Nie ma sprawy

Ha wiesz, jak oni mają przemiał przez cały rok, co tydzień świeża dostawa turystek, to wiesz... ćwiczenie czyni mistrza
Niemniej ja też nie dałam się skusić ani razu
Szczególnie, że my w ich oczach jesteśmy jakby tu powiedzieć, jak kobiety lekkich obyczajów - kostium czy krótka sukienka, to tylko potwierdzają.

Tak czy siak, jak Ci jakiś zupełnie niepozorny sprzedawca proponuje wejść przymierzyć, to pilnuj, żeby nie pomagał w tym mierzeniu, bo bankowo zostaniesz obmacana od góry do dołu

Niemniej ja tam jestem zadowolona z trzymanego na dystans "uwielbienia"
Dostałam kilka fajnych prezentów (nie jakieś tam breloczki :P czy inne takie), sensowne propozycje pracy oraz kilka ułatwień. Po prostu zaprzyjaźniłam się z kilkoma osobami
Swojego czasu nawet stwierdziłam, że jeśli bym straciła pracę w PL to starałabym się wyjechać na roczne czy dwuletnie "wakacje z pracą" do Egiptu.

Zaraz wrzucę kilka swoich fotek do albumu Egipt, to możesz podejrzeć

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2010-09-20 o 15:50
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 16:02   #908
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

hi hi wyglądam na wredną kobietkę to faceci nie odważą się wyciągać rąk w moją stronę, ale jeśli kogoś łapka zaswędzi to dostanie siarczystego klapsa... jeszcze niecałe 4 m-ce, a ja już najchętniej spakowałabym walizkę i poleciała..
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:11   #909
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Bardzo dobrze - to sobie poradzisz nawet sama
Wieczorem jeszcze potem dodam fotkę aqua parku i opiszę te co są, żeby było wiadomo co jest skąd

Chetnie też bym poleciała! Niestety w te wakacje kwestia wspólnego wynajęcia mieszkania przysporzyła sporej ilości nieplanowanych wydatków.. i z wyjazdu nici

ps. miło Cie mieć wśród wizażowych przyjaciół

lecę do domku, zajrzę jeszcze wieczorem
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:59   #910
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Mogę się WAM POCHWALIĆ????

moim marzeniem jest Egipt...ale....za 1,5 tygodnia lecę do TUNEZJI!!!!!!!!!

Axa a Ty możesz się jutro spotkac? Bo namawiam krakowianki
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:02   #911
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Meg, właśnie przyszły nasze płytki Jutro nadam paczuszkę, bo dziś nie ruszam się z domu, umieram
A nie będziecie czasem niedługo znowu zamawiać?

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
Domowe. Moge Was poinstruowac ale musicie bardzo uwazac, zeby sobie nie zrobic wiecej szkody niz pozytku. Jestem kosmetyczka i oczyszczanie przerabialam na zajeciach dlatego rzucam sie na takie "domowe".
Dzięki też spróbuję może (jeszcze na razie nie ma musu z wychodzeniem do ludzi )

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość


Tak jak wcześniej obiecałam, dorzuciłam do albumu parę fotek mojego królestwa
Fajne Sporo masz tych storczyków piękne kwiaty
a sypialnia gdzie? czy kanapa pełni rolę łóżeczka??

P.S. Zakochuję się w Twoich oczach
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 17:02   #912
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Laski! Farbowałyście kiedyś u szewca albo samodzielnie buty???? Jest w ogóle taka możliwość????
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:04   #913
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Kmee z kim byłaś w Egipcie? Co to za przystojniak na jachcie?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:04   #914
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Mogę się WAM POCHWALIĆ????

moim marzeniem jest Egipt...ale....za 1,5 tygodnia lecę do TUNEZJI!!!!!!!!!
Ale super!! Też chcę gdzieś lecieć!!!!!!!!!!!!!!

A z kim wybywasz?
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:07   #915
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Mogę się WAM POCHWALIĆ????

moim marzeniem jest Egipt...ale....za 1,5 tygodnia lecę do TUNEZJI!!!!!!!!!

Axa a Ty możesz się jutro spotkac? Bo namawiam krakowianki
bylam-super tam jest
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:30   #916
dresden doll
Raczkowanie
 
Avatar dresden doll
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez tusamolot Pokaż wiadomość
no więc na wstępie przepraszam,że jestem tu rzadko,a jak już jestem,to bardziej piszę co u mnie niż odpisuję,po prostu mam tu zupełnie szalone dni,czytam was na bieżąco ale nie zawsze mam czas napisać

byłam wczoraj ze znajomymi z polski które przyjechały tutaj w klubie.. tanczylysmy,bawilysmy sie dobrze,oczywiscie hiszpanie jak to hiszpanie kleili sie jak tylko mogli - w dodatku,ciekawostka. wiecie jak oni paskudnie caluja? horror.

no i te moje znajome mowia nagle 'o jakie ciacho' i zaczely w zartach gadac ze fajnie byloby go wyrwać ale ze trudno bo otoczony dziewczynami jak kazdy sliczny chlopiec. no to ja..poczulam wyzwanie we krwi hahaha

dlugo to nie zajelo - jedno spojrzenie,drugie,trzecie ,potem kiedy stanelam z boku zapalic i podwalal sie do mnie inny facet moje ciacho (nazwijmy go Alejandro hahaha bo nie pamietam imienia ) poczulo sie chyba zazdrosne i przybyło w odwecie . paliliśmy,rozmawialiśmy,w koncu zaczelismy sie całować , potem na chwile poszłam poszukac znajomych bo mi zniknęli z oczu no i myslalam ze na tym koniec bo to w koncu klub i facet. ale nie koniec - bo znalazl mnie i zaczelismy dalej rozmawiac . studiuje filozofię,więc nie dość,że śliczny to i inteligentny,dalej całowanie,trzymanie się za ręce - tak w sumie spędziłam z nim wieczór/noc...potem moi znajomi zniknęli więc chciałam isć ich poszukac,szukał ze mną,potem nie pozwolił mi samej wracać do domu,odprowadził mnie choć to kawałek,przez cały czas gadał,że jestem strasznie piękna i że dobrze mu sie ze mną rozmawia,plus trochę *******ił bo to w koncu filozof a pijani filozofowie mają swoje rozkminy.. dał mi też swoją szczęśliwą zapalniczkę którą podobno dostał rok temu od przyjaciela i przyniosła mu szczęście i wie o tym tymbardziej skoro poznał mnie (taki kit ja nie mogę ale naprawdę był w tym rozczulający ) i że chce,żebym ją miała żebym nie zapomniała o nim następnego dnia - zapisał mój numer telefonu i napisał mi potem sms-a żebym spała dobrze,że koniecznie chce sie ze mna jeszcze spotkać,że jestem piękna i żebym spała dobrze i nie zapomniała o nim..będzie mi listy pisał i nie chce sie ze mna rozstawac.... generalnie to wszystko jest długa historia ale musialam wam to chociaz w skrocie opowiedziec umowilismy sie teoretycznie na piątek,zobaczymy jak to wyjdzie ale tak czy siak poczulam ze wracam do gry a wracanie do gry z najprzystojniejszym facetem jakiego tutaj widzialam dopiero poprawia nastroj.. wiem w sumie ze to jednorazowe i nawet nie traktuję tego serio,ale poważnie,gdybyście go tylko widziały

plus dzięki szczęśliwej zapalniczce (och) spędziłam dzisiaj jeden z najfajniejszych dni w BCN...przed chwilą wróciłam z montjuic,to taka mała górka z pięknym pałacem w którym jest muzeum ,cudownie oświetlone nocą,a przed nim ogromna fontanna podświetlana na różne kolory która puszcza strumienie wody w rytm roznej muzyki,przy klasycznej myslalam ze z zachwytu padne. brzmi to kiczowato ale bylo naprawde magiczne,tak właśnie wewnętrzny dzieciak we mnie wyobraża sobie krainę czarów wracając jezdnią bardzo szeroką zamykaną na wieczór wpadłam na nieco głupi ale okazało sie,że świetny pomysł - położyłam się na niej,dokładnie na środku żeby zachować symetrię pałacu,fontann,i oświetlenia,odgięłam głowę i zobaczyłam to wszystko do góry nogami - to dopiero była magia . jutro podrzucę wam zdjęcia. jestem pełna pełna pozytywnej energii co chyba widać w tym szalenie długim poście (co za szalona baba to przeczyta ?)

calujeeeeee
widać tę pozytywną energię, no ja się zaliczam do tych szalonych bab ^^
zazdroszczę Ci tego wyjazdu, bardzo chciałabym pojechać do Barcelony. i świetnie że masz takie poprawiające nastrój ekscytujące przygody no to ciekawe co będzie w piątek

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22173977]

I dzisiejszy makijaż Nie mam większych zastrzeżeń, poza rzęsami Ubrana byłam tez do koloru,, jak co
[/QUOTE]

baaardzo ładnie, lubię takie kolory

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Hmm.. pamiętacie dyskusję o znakach zodiaku?

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,252...zasopisma.html
a ja jestem teraz... Wężownikiem

Cytat:
Napisane przez mww Pokaż wiadomość
megg - może coś znajdziesz i polecimy
na razie sprawdzam oferty w biurach podróży, planuje Egipt na 7 dni all inclusive (bo żarłok jestem) i najlepiej jakbym kupiła z last minute (bo naprawdę bardzo się opłaca)
to będzie kolejny wyjazd dla mnie do zazdroszczenia zdarzyło mi się być w innym kraju w hotelu z all inclusive i kilogram to tam ciężko było zgubić, więc na pewno będziesz zadowolona


Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Mogę się WAM POCHWALIĆ????

moim marzeniem jest Egipt...ale....za 1,5 tygodnia lecę do TUNEZJI!!!!!!!!!
aha i tu też będzie zazdrość

ale jestem zmęczona, a zamierzam się dziś zająć CV i listami motywacyjnymi, bo szukam sobie jakiejś roboty w rodzinnym mieście, gdzie mam też BSa. na razie praktykuję w jednym miejscu, od października mam zaklepane kolejne praktyki - ale to w "złym" mieście a bardzo mi zależy na tym, żeby związek już nie był na odległość. studia nie będą przeszkodą na szczęście.

miłego wieczoru, Nimfy
__________________
Cause it's my problem if I wanna pack up and run away, it's my business if I feel the need to smoke and drink and swear, it's my problem, it's my problem if I feel the need to hide it's my problem if I have no friends and feel I want to die.
dresden doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 17:32   #917
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze - to sobie poradzisz nawet sama
Wieczorem jeszcze potem dodam fotkę aqua parku i opiszę te co są, żeby było wiadomo co jest skąd

Chetnie też bym poleciała! Niestety w te wakacje kwestia wspólnego wynajęcia mieszkania przysporzyła sporej ilości nieplanowanych wydatków.. i z wyjazdu nici

ps. miło Cie mieć wśród wizażowych przyjaciół

lecę do domku, zajrzę jeszcze wieczorem
fajnie musiało być podświetlany basen, mmm
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:28   #918
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Reeva... ja się w Tobie chyba zakocham. Boże, jak Ty mi się podobasz!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:33   #919
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Uff, nadrobiłam

NIEEE nawet nie mówcie mi o tym artykule o zodiaku!! Zawsze byłam stuprocentowy skorpion i NIE MA OPCJI, żebym była wagą. Nie nie! To mój BS jest waga, i proszę z niego panny nie robić :P

A mama dzisiaj po pracy pojechała do Lidla i przywiozła pyszne świeże croissanty, różowe winogrona i looody z mascarpone. No ja się zabiję :P
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 18:37   #920
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

ale dostałam komentarz od starego kolegi na FB : "kusisz tymi "nimfimi" fotami "

a ja się zastanawiam - skąd on wie???
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:02   #921
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
zrobisz dzis z nich jakies wzorki i pokazesz?
To dobrze
No jasne, dostajecie zawsze przedpremierowo Dziś zrobiłam nowy wzorek, ale zanim przyszły płytki, więc tak mniej więcej pojutrze będę testować Jeden minus to to, że wzorki na całe paznokcie są mniejsze niż konadowe i nie pokryją mi chyba całych paznokci. Choć i konadowe miały z tym problem, na długość.
Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Tylko, że on nie chce rozmawiać. On chce zakopać pod dywan, a jak wspominam to się wścieka na mnie.
Oooj, znam to... Choć zwykle ostatecznie tak go wściekałam wracaniem do tematu, że wywiązywała się ta zbawienna dyskusja
Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
A nie będziecie czasem niedługo znowu zamawiać?
Nieee... Zamawiałyśmy z serwisu ze Stanów, zestawy po 21 płytek, więc nawet ja już więcej do szczęścia nie potrzebuję

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Nienawidzę okresu... Tak się napaliłam dziś na BSa, że tampon mi się wyślizgnął
On dostał lodzika, a ja nadal siedzę rozdygotana
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:20   #922
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Tak się napaliłam dziś na BSa, że tampon mi się wyślizgnął
On dostał lodzika, a ja nadal siedzę rozdygotana


Przynajmniej jemu zrobiłaś przyjemność
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:35   #923
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

Nieee... Zamawiałyśmy z serwisu ze Stanów, zestawy po 21 płytek, więc nawet ja już więcej do szczęścia nie potrzebuję

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Nienawidzę okresu... Tak się napaliłam dziś na BSa, że tampon mi się wyślizgnął
On dostał lodzika, a ja nadal siedzę rozdygotana
A mogłabym zobaczyć te płytki jak to w ogóle wygląda? I jak się używa? Wyjdą takie cudowności jak na Twoim blogu?

Co do Egiptu to niedawno znajoma była i w sumie nic ciekawego - nic nie zobaczyła, bo wycieczki 'krajoznawcze' kosztowały po 600 zł. A być w Egipcie i nie zobaczyć piramid... Może te wycieczki od biura zależą.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:42   #924
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Mogę się WAM POCHWALIĆ????

moim marzeniem jest Egipt...ale....za 1,5 tygodnia lecę do TUNEZJI!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
NIEEE nawet nie mówcie mi o tym artykule o zodiaku!! Zawsze byłam stuprocentowy skorpion i NIE MA OPCJI, żebym była wagą. Nie nie! To mój BS jest waga, i proszę z niego panny nie robić :P
Ja tez jestem wagą. I to wagą w pelni tego slowa znaczeniu. ciezko mi przychodzi podejmowanie decyzji

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jeden minus to to, że wzorki na całe paznokcie są mniejsze niż konadowe i nie pokryją mi chyba całych paznokci. Choć i konadowe miały z tym problem, na długość.

Nienawidzę okresu... Tak się napaliłam dziś na BSa, że tampon mi się wyślizgnął
On dostał lodzika, a ja nadal siedzę rozdygotana
Bo ty masz szpony nie paznokcie Mnie tam wystarczy stempelek z zestawu essence - idealnie pasuje do moich paznokci, mimo, ze mam juz dosc dlugie. Ogolnie ja mam genetycznie male plytki, choc ladny ksztalt, wiec mysle, ze i calosciowe wzorki mi wystarcza

Tampon wysliznął? Nowa dyscyplina sportowa: rzut tampaxem w BSa?
sorry glupio gadam - napilam sie chloru na basenie
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:49   #925
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Ja chcę kooootyyyy


Za druty czas znowu się brać, bo dziś na kuchni było pół dnia...


Aj Orli, ale miałaś zabawę, co?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:51   #926
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
A mogłabym zobaczyć te płytki jak to w ogóle wygląda? I jak się używa? Wyjdą takie cudowności jak na Twoim blogu?
http://lakieroholiczka.blogspot.com/...p-by-step.html Polega to na tym
A nie mam jeszcze zdjęcia nowych płytek, ale tu http://lakieroholiczka.blogspot.com/...m-in-love.html są 'stare' zakupy.

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
Bo ty masz szpony nie paznokcie Mnie tam wystarczy stempelek z zestawu essence - idealnie pasuje do moich paznokci, mimo, ze mam juz dosc dlugie. Ogolnie ja mam genetycznie male plytki, choc ladny ksztalt, wiec mysle, ze i calosciowe wzorki mi wystarcza

Tampon wysliznął? Nowa dyscyplina sportowa: rzut tampaxem w BSa?
sorry glupio gadam - napilam sie chloru na basenie
Właśnie sęk w tym, że mam maleńkie paznokcie, proporcjonalnie może i są długie, ale i tak maleństwa.
Nie no, wyślizgnął się, a nie wystrzelił
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 19:51   #927
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Dziewczyny zazdroszczę Wam tych jesiennych wakacji

Co do znaków zodiaku - tradycyjny mi się podobał i mam nadzieję, że nie zostanie to przesunięte w horoskopach etc. Zresztą, skoro to aż taka różnica, to horoskopy od dawna są nieaktualne. Poza tym, to tylko horoskopy
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:07   #928
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja chcę kooootyyyy
Jakie koty? ja mam jednego, ale nie oddam

A o co chodzi z tymi znakami zodiaku? Ktoś Bardzo Ważny ogłosił inne daty czy co?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:09   #929
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

K-H na (chyba) 29 str jest link, możesz poczytać. Chodzi o to, że znaki nie są precyzyjne z położeniem wzgl gwiazd.

Ja też mam kotaa!
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:16   #930
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Nimfomanki w natarciu, dyskusji cz. VI

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Jakie koty? ja mam jednego, ale nie oddam

A o co chodzi z tymi znakami zodiaku? Ktoś Bardzo Ważny ogłosił inne daty czy co?
Cytat:
Napisane przez Zussska Pokaż wiadomość
K-H na (chyba) 29 str jest link, możesz poczytać. Chodzi o to, że znaki nie są precyzyjne z położeniem wzgl gwiazd.

Ja też mam kotaa!
ja mam- na blogu i na tapecie...

Marzą mi się 2 mruczanki czarne i rude.....

Zuska mniej więcej wyjaśniła, jak chcesz się zgłębić niedawno był link.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.