Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 07:30   #1021
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
O rany jak Polcia?
Dopiero wstała, w nocy miała znów gorączkę. Teraz jest ok, śmieje się i mówi do kołdry może lepiej dziś będzie
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:02   #1022
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
W takim razie moja teoria erotycznej aury upadła!


Nooooooo czyli zbliża sie wielkimi krokami?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------




Kochana ten pedicetamol to zwyczajny paracetamol wiec spokojnie
Upadla
Chyba tak,na razie sie obudzilam i nie boli.

Alan zasnal ostatecznie przed 23 i juz nie spi kupa go meczyla bo zrobil taka, ze pizamka i przescieradlo do prania i dopiero dzis jest taka typowo mlekowa, czyli tak dlugo wyproznial sie z tym sloikow


Planuje dzis odebrac dyplom,bo lezy juz od pazdziernika i tak myslalam, zeby jechac autobusem. Tylko czy to nie bedzie strzal w kolano z wozkiem? Ktoras juz podrozowala autobusem z dzieckiem?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:03   #1023
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:06   #1024
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Dopiero wstała, w nocy miała znów gorączkę. Teraz jest ok, śmieje się i mówi do kołdry może lepiej dziś będzie
Oby było lepiej a co u lekarza? Byłyście?
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:20   #1025
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Gosienka jak u Was?;*





Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Upadla
Chyba tak,na razie sie obudzilam i nie boli.

Alan zasnal ostatecznie przed 23 i juz nie spi kupa go meczyla bo zrobil taka, ze pizamka i przescieradlo do prania i dopiero dzis jest taka typowo mlekowa, czyli tak dlugo wyproznial sie z tym sloikow


Planuje dzis odebrac dyplom,bo lezy juz od pazdziernika i tak myslalam, zeby jechac autobusem. Tylko czy to nie bedzie strzal w kolano z wozkiem? Ktoras juz podrozowala autobusem z dzieckiem?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Pewnie zalezy czy autobus oblegany i czy niskopodlogowy ze sama wjedziesz bo nie ma chyba co liczyc ze ktos.Ci pomoze wniesc wozek..
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:26   #1026
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Gosienka jak u Was?;*







Pewnie zalezy czy autobus oblegany i czy niskopodlogowy ze sama wjedziesz bo nie ma chyba co liczyc ze ktos.Ci pomoze wniesc wozek..
Wlasnie tez sie zastanawiam,.czy ktos pomoze. Chyba odpuszcze bo brzydka pogoda.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:37   #1027
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Gosienka jak u Was?;*







Pewnie zalezy czy autobus oblegany i czy niskopodlogowy ze sama wjedziesz bo nie ma chyba co liczyc ze ktos.Ci pomoze wniesc wozek..
Wszytsko okej, powoli do przodu Nauki mam tyle że siedzę wieczorem i płaczę bo nie byłam przyzwyczajona że ktoś mi non stop przerywa, zawsze zamykałam się w pokoju i jazda a teraz to jakaś masakra

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 08:37   #1028
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wszytsko okej, powoli do przodu Nauki mam tyle że siedzę wieczorem i płaczę bo nie byłam przyzwyczajona że ktoś mi non stop przerywa, zawsze zamykałam się w pokoju i jazda a teraz to jakaś masakra

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Bedzie dobrze;* trzymam kciuki za sesje;*
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:45   #1029
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki



mnie nie było 3 dni, a też jakoś ciężko mi się wbić

zapisałam wczoraj Igorka do poradni okulistycznej , bo już 6 miesięcy ropieje Mu oczko (nie codziennie, ale co 2-3 dni się pojawia ropka i trzyma kilka dni i tak w kółko)... i raczej nie ominie nas przepłukiwanie kanalików... choć wizyta dopiero 7marca, więc jeszcze mam nadzieję, że do tego czasu ten kanalik sam się "przetka" ... chociaż szanse są marne, bo ani dwa antybiotyki w kropelkach, ani masaże nie pomogły...


a i w wolnej chwili zapraszam do K. bo mam pytanie odnośnie kredytów na mieszkanie, więc jak któraś się cokolwiek zna, to proszę o radę, bo nie chcę tu zaśmiecać
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:46   #1030
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Mirabelka, a Ty nie próbujesz zjeść coś z nabiału? Może spróbuj nam się udało
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:57   #1031
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Hmm ten z wrocka?;d vea skad jestes?

Dla mnie tez test plus na.pierwszym miejscu. I coraz wiecej czytam i sie przekonuje do tego axkid kindzone. I pasuje nam do samochodu;d tzn wejdzie
Ten sam Chociaż ostatnio łatwiej go "w Polsce" niż w weekend we Wro spotkać, bo jeździ i pokazuje jak RWFy montować
BTW. warto, na prawdę warto popatrzeć czy w Waszej okolicy nie ma sklepu, który odwiedził, bo super szkoli sprzedawców i jest duuuża szansa, że dostaniecie dobry fotelik i dobrze zamontowany

Patrz opis pod nickiem Jestem jak najbardziej z Wrocławia

Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
Tylko klatke i glowe to bylo po 45 cm na dlugosc mi nigdy nue mierza, sama musze go kiedys zmierzyć

W ogole jaka ja jestem durnota, dziecko daje mi spac bo pięknie dzisiaj śpi a ja nie moge
Aha, co przychodnia to zwyczaj
Mi w poprzedniej też nie mierzyli, a teraz mierzą...

Durnota

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

U nas juz nie ma spania ale nocka bardzo fajna

Co do mierzenia,to ja pytałam i u mnie w przychodni wzrost mierzą po 6ms wcześniej tylko waza i miesza głowę i klatkę.

Dzisiaj taka pogoda ze niewiem czy na spacer nawet pójdziemy bo ma padać

Na obiad mam udziec z indyka pieczony, jutro jedziemy do mojej babci wiec nic nie gotuje, a na niedziele jeszcze niewiem co wymyślić
Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Hej. Maly od 23-1 nie spal. Tylko do mnie pelzal i sie tulik. Tzz go zabieral.a ten na nowo. W lozeczku ryk jak nie wiem. Pobudkk co 40 minut na cyce ktore mi rozsadzi zaraz. Co jest do ch...
Moniska taka noc to masakra a u nas znow coraz czesciej..
Może akurat zwiększa sobie ilość pokarmu
Jakoś mniej więcej teraz dzieciakom zwiększa się zapotrzebowanie. Mi Natka w dzień praktycznie oprotestowała cyca - je max. 7 minut, gdzie wcześniej jadła ok. pół godziny, za to w nocy jak się przyssie to i na 40 minut.... i je... nie ciumka, nie zasypia, tylko ciągnie
Mam nadzieję, że jej minie, bo mnie szlag z niewyspania trafi...

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Dopiero wstała, w nocy miała znów gorączkę. Teraz jest ok, śmieje się i mówi do kołdry może lepiej dziś będzie
Będzie na pewno

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Planuje dzis odebrac dyplom,bo lezy juz od pazdziernika i tak myslalam, zeby jechac autobusem. Tylko czy to nie bedzie strzal w kolano z wozkiem? Ktoras juz podrozowala autobusem z dzieckiem?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Pewnie
Niskopodłogowym to pikuś, level hard to normalny - trzeba prosić, żeby ktoś pomógł wnieść i znieść wózek... i najczęściej nagle wszyscy Panowie są starzy, chorzy albo ślepi Wtedy uderzam do kierowcy i on chcąc nie chcąc pomaga
Aha i prosta zasada, wsiadasz przodem - najpierw przednie koła, potem tylne, ale wysiadasz na odwrót - najpierw Ty, potem tylne koła i na końcu przednie - jak zrobisz na odwrót, a kierowca zaparkuje trochę dalej od krawężnika, jest szansa na wywrotkę wózka - na prawdę się da, przerobiłam
Warto też przy wysiadaniu użyć przycisku stop z wózkiem - wtedy kierowca wie, że ma ładnie zaparkować i obniżyć autobus - i nawet czasami to robią

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Fajnie, że jesteś

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
zapisałam wczoraj Igorka do poradni okulistycznej , bo już 6 miesięcy ropieje Mu oczko (nie codziennie, ale co 2-3 dni się pojawia ropka i trzyma kilka dni i tak w kółko)... i raczej nie ominie nas przepłukiwanie kanalików... choć wizyta dopiero 7marca, więc jeszcze mam nadzieję, że do tego czasu ten kanalik sam się "przetka" ... chociaż szanse są marne, bo ani dwa antybiotyki w kropelkach, ani masaże nie pomogły...


a i w wolnej chwili zapraszam do K. bo mam pytanie odnośnie kredytów na mieszkanie, więc jak któraś się cokolwiek zna, to proszę o radę, bo nie chcę tu zaśmiecać
O kurcze... ale w sumie, może jak przepłuczą to już na długo spokój będzie


Dobra, lecę jeść śniadanie i zamawiać baterie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 08:58   #1032
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wszytsko okej, powoli do przodu Nauki mam tyle że siedzę wieczorem i płaczę bo nie byłam przyzwyczajona że ktoś mi non stop przerywa, zawsze zamykałam się w pokoju i jazda a teraz to jakaś masakra

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Skad ja to znam, junior miał rok jak zaczynałam cała przygodę ze studiowaniem od początku wiec całe 5 lat miał mi kto przerywać

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki



mnie nie było 3 dni, a też jakoś ciężko mi się wbić

zapisałam wczoraj Igorka do poradni okulistycznej , bo już 6 miesięcy ropieje Mu oczko (nie codziennie, ale co 2-3 dni się pojawia ropka i trzyma kilka dni i tak w kółko)... i raczej nie ominie nas przepłukiwanie kanalików... choć wizyta dopiero 7marca, więc jeszcze mam nadzieję, że do tego czasu ten kanalik sam się "przetka" ... chociaż szanse są marne, bo ani dwa antybiotyki w kropelkach, ani masaże nie pomogły...


a i w wolnej chwili zapraszam do K. bo mam pytanie odnośnie kredytów na mieszkanie, więc jak któraś się cokolwiek zna, to proszę o radę, bo nie chcę tu zaśmiecać

Junior miał przetykany z tym, ze cos mi mówili ze teraz zostawiają na noc w szpitalu... kiedys to jechaliśmy wieczorem na oddział do szpitala, raz dwa zabieg i do domu a teraz podobno zostawiają.... Ale nie wiem xzy wszędzie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:03   #1033
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Skad ja to znam, junior miał rok jak zaczynałam cała przygodę ze studiowaniem od początku wiec całe 5 lat miał mi kto przerywać




Junior miał przetykany z tym, ze cos mi mówili ze teraz zostawiają na noc w szpitalu... kiedys to jechaliśmy wieczorem na oddział do szpitala, raz dwa zabieg i do domu a teraz podobno zostawiają.... Ale nie wiem xzy wszędzie
poważnie? noc w szpitalu to pikuś - jakoś przeżylibyśmy... ale widziałaś jak wygląda to przytykanie? podobno to boli
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:10   #1034
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Upadla
Chyba tak,na razie sie obudzilam i nie boli.

Alan zasnal ostatecznie przed 23 i juz nie spi kupa go meczyla bo zrobil taka, ze pizamka i przescieradlo do prania i dopiero dzis jest taka typowo mlekowa, czyli tak dlugo wyproznial sie z tym sloikow


Planuje dzis odebrac dyplom,bo lezy juz od pazdziernika i tak myslalam, zeby jechac autobusem. Tylko czy to nie bedzie strzal w kolano z wozkiem? Ktoras juz podrozowala autobusem z dzieckiem?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja jechałam raz, problemow z wsiadaniem i wysiadaniem nie mialam ale akurat byly autobusy niskopodlogowe i nie jechałam w godzinach szczytu tragedii nie było na szczęście ;-)
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki i powodzenia
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:16   #1035
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Kciuki za sesje

Piszecie o zwiększonym zapotrzebowaniu na mleko i u nas się chyba zaczyna ... w dzień je max 10-11 minut, a dziś jak wstał o 3.00 to o 4.00 dopiero go odkładałam do łożeczka, a że nie karmię na leżąco to była masakra
Teraz tez nie wiem co mu było, położyłam go na drzemkę a ten wpadł w taki płacz że nie umiałam go uspokoić, ani ręce, ani przytulenie, ani dentinox, dałam mu już z bezsilności pedicetamol i w sekundzie zasnął. Biedactwo moje
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:23   #1036
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Gosia trzymam kciuki za owocna naukę! Mnie czeka to samo, bo on 28.02 wracam na uczelnie

Mms a to konieczne to przetykanie? Straszne to
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:31   #1037
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
poważnie? noc w szpitalu to pikuś - jakoś przeżylibyśmy... ale widziałaś jak wygląda to przytykanie? podobno to boli

Nie widziałam tego, nam kazali nawet wyjsć z oddziału na ten czas (no ale i tak go słyszeliśmy). Oni dziecko zawijają w chustę i dwie pielęgniarki trzymają dziecko nieruchomo a lekarz przetyka. Nie jest to przyjemne dla rodziców ale na szczescie trwa dosłownie chwilkę, kilka minut... No i od razu widac efekt. Junior mega miał zaropiale od samego urodzenia, nie pomagało nic. A miał to robione dokładnie jak skończył 4 miesiące. Nie martw sie, tu jest wiecej strachu o ten płacz dziecka bo junior bardzo płakał, poza oddziałem słyszeliśmy jak sie darł ale myśle, ze to bardziej ze wzgledu na stres, ze obce osoby itd. Zaraz jak tylko go przynieśli nam to uśmiechy od ucha do ucha, do lekarza i pielęgniarek sie uśmiechał wiec chyba az taki ból to nie był skoro od razu po śmiał sie. Jakby go bolało to byłby rozdrażniony... Bedzie dobrze
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:34   #1038
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
ImageUploadedByWizaz Forum1453973625.147293.jpg
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:46   #1039
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
Załącznik 6146196
No pięknie się Julcia prezentuje w spacerówce
Adaś jeszcze w gondolce, dopóki ciepło i nie trzeba kombinezonu i śpiworka, ale materacyk też już musiałam podnieść żeby widział więcej
Mój nieszczekający zwykle pies zwariował, wypuściłam ją na podwórko, a ta patrzy przed siebie na działkę sąsiadów i ujada bez przerwy
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 09:47   #1040
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
Załącznik 6146196
Juleczke ledwo widać
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:56   #1041
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dobranoc i duzo zdrowka

Dziekuje Kochana
Jak Wasza nocka? jak Maxio?
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A to chyba ze tak
Korzystasz z tapatalka czy wizaż na telefonie ?




Nikt nie zrozumie Cie lepiej ode mnie
Zawsze tak miałam i sie chyba juz po prostu przyzwyczaiłam




Zdrówka !
Dziękuje bardzo! przyda sie oj przyda
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kaszki nie znam , a o książce mówiłam, pisałam..
Taka o



W książce mam napisane "nie wcześniej niż w 4 i nie później niż w 6"... Jaska karmiłam do 9 mc piersią, Natkę też karmię, wiec o mm mogę coś powiedzieć dopiero od tego z cyferką 3



Można, ale pamiętaj, że Ci mocno zagęści. Lepiej rozrobić ja z wodą i wtedy dodać do słoja.



Nooo... nieźle waży A mierzyli Ci go?



Może nie być... dzieci książek i forów nie czytają i nie wiedzą, kiedy "powinny" zacząć jeść Odpuść mu na tydzień i spróbuj znowu, jak będzie pluł, to jeszcze tydzień itd...



Na żywo tez jest fajny
BTW. częściej na Fejsie pisze niż na blogu



Odpisuje, ale szybciej i lepiej po prostu zadzwonić



Gratulacje
My też Od niedzieli


Kolejny dzień z doopy... milionpińcset planów i gucio... z pozytywów: wybrałam fugi, kupiłam Natce bodziaki i nie udusiłam wieczorem Janka Jak dobrze, że jutro już będzie Bartek
Oj to mialas dzien pelen wrazen. Niekoniecznie tych z gatunku " do zapamiętania". Rozumiem,ze Janko dalej szaleje i ie odpuszcza ani ani?
Ja na samą mysl o tym,ze w pn i wt bede sama dostaje drgawek. Odprawienie rano Roba do przedszkola, ubranie ich obojga i siebie po to aby przejsc 300m i wrocic. Bosko

Czekam na foty mieszkaniowe jak juz sie ogarniecie do urodzin coraz blizej :P
Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
Współczuję dziewczyny, u nas takie noce byly przy skoku, teraz u nas "swieci słońce" i zastanawiam sie czy to dzieki pilnowaniu drzemek czy po prostu brak skoku ale za niedługo kolejny skok to zobaczymy
hehe ten skok i zeby to w sumie wieczne "argumenty" na to, gdy dziec ma gorszy czas. Zawsze cos bedzie pasowalo. Ale swoja droga ja zawsze jak Adam jest grzeczny zastanawiam sie kiedy czarl prysnie,bo cos za dlugo jest dobrze
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Upadla
Chyba tak,na razie sie obudzilam i nie boli.

Alan zasnal ostatecznie przed 23 i juz nie spi kupa go meczyla bo zrobil taka, ze pizamka i przescieradlo do prania i dopiero dzis jest taka typowo mlekowa, czyli tak dlugo wyproznial sie z tym sloikow


Planuje dzis odebrac dyplom,bo lezy juz od pazdziernika i tak myslalam, zeby jechac autobusem. Tylko czy to nie bedzie strzal w kolano z wozkiem? Ktoras juz podrozowala autobusem z dzieckiem?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Śmialo jedz. Powiem Ci,że ja swojego czasu sporo podrozowalam(sprzedalismy drugi samochod jakis czas temu) i zawsze ktoś pomogl. Jak trafil się toporny kierowca i nie chcial opuscić to grzecznie Mu się przypomnialam i zawsze skutkowalo. Nie pakowalabym sie tylko w godzinach szczytu.

Cytat:
Napisane przez niziolek86 Pokaż wiadomość
Kciuki za sesje

Piszecie o zwiększonym zapotrzebowaniu na mleko i u nas się chyba zaczyna ... w dzień je max 10-11 minut, a dziś jak wstał o 3.00 to o 4.00 dopiero go odkładałam do łożeczka, a że nie karmię na leżąco to była masakra
Teraz tez nie wiem co mu było, położyłam go na drzemkę a ten wpadł w taki płacz że nie umiałam go uspokoić, ani ręce, ani przytulenie, ani dentinox, dałam mu już z bezsilności pedicetamol i w sekundzie zasnął. Biedactwo moje
A to widzisz u nas w dzien jest bunt. Wczoraj jak rano zjadl tak potem ledwo popijal i dopiero przed kapiela sie dossal. W nocy jadl konkretnie tj On ale co 5-4h.. Nie wiem czy to zeby teraz czy co,ale przed drzemka u nas bylo to samo i tez ratowalam sie pedicetamolem. Od godziny spi
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
Załącznik 6146196
Elegancko! widac,że Julce sie podoba
Macie super ten śpiworek...tez mi sie podoba ten wzor. Taka malutka się wydaje w tym wozku


Kobietki jestem tak pociagajaca jak guma w gaciach. Masakra. Leb od zatok pęka, z nosa niagara. Marze o tym,aby sie polozyc i obudzić na wiosnę,

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

gosia kicuki za sesje! mam nadzieje,ze prywatne sprawy się poukladaly

mms mam nadzieje,ze szybko zalatwicie temat tych kanalikow. Pomysl sobie,ze raz dwa i bedzie po klopocie. My osobiscie nie mielismy takich przejsc,ale okuliste z Robem odwiedzamy do dzis i nie sa to przyjemne badania. Wierze jednak,ze to wszystko dla Jego dobra takze poprostu trzeba to przetrwac. Zobaczysz Igus jest malutki,wiec naweet nie bedzie pamietal. Placzu pewnie bedzie wiecej tj Roxana pisze ze stresu. Dla dziecka to malo komfortowa sytuacja

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Juleczke ledwo widać
Przypomnialo mi sie jak zobaczylam Twoj nick. Pytalas o alergologa wyslalam Ci kiedys chyba na prv namiary na te nasza babeczke alergolog/pediatra/pulmunolog. Polecam. My ja wlasnie bedziemy wolali w lutym zeby skonsultowac dalsze leczenie Robsona. Ale Ona tylko przyjezdza do domu(oprocz tego pracuje w CZD)
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:58   #1042
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochane moje, chciałabym do was się wbić ale nie umiem, nie mam czasu, sesja mnie zjada. Obiecuje ze od marca będę tutaj na bieżąco!!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Łącze się z Tobą w bólu choć powiem, że sesja z dzieckiem jest ciężka, z dwójką to wersja hard Ja mam jutro egzamin z pulmonologii i ferie
Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Oby było lepiej a co u lekarza? Byłyście?
Tak jak mówiłam ma trzydniówkę. Ubieralam ją rano do lekarza było wszystko ok, godzinę później rozbieram do badanie to cały tułów i plecki w czerwone plamki. Czerwone gardło ma więc dodatkowo psikamy hasco septem i zaczęła kaszleć dziś. Póki wysypka nie zejdzie zakaz wychodzenie na spacery i szczepienie dopiero za 4 tygodnie.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:04   #1043
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Łącze się z Tobą w bólu choć powiem, że sesja z dzieckiem jest ciężka, z dwójką to wersja hard Ja mam jutro egzamin z pulmonologii i ferie

Tak jak mówiłam ma trzydniówkę. Ubieralam ją rano do lekarza było wszystko ok, godzinę później rozbieram do badanie to cały tułów i plecki w czerwone plamki. Czerwone gardło ma więc dodatkowo psikamy hasco septem i zaczęła kaszleć dziś. Póki wysypka nie zejdzie zakaz wychodzenie na spacery i szczepienie dopiero za 4 tygodnie.
Aa czyli mialas dobre przeczucia,ze to trzydniowka. Zdrowia w takim razie dla Polci,bo Tobie z pewnoscia tez ta sytuacja daje popalic. Szczepienie nie zajac nie ucieknie
Sciskam mocno i oby w koncu wszystko wrocilo na wlasciwe tory

Kciuki za egzamin!
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:12   #1044
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
Załącznik 6146196
Kurcze, tak sobie na nią patrzę i patrzę... i dobrze mi
Śliczna Panna rośnie

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Oj to mialas dzien pelen wrazen. Niekoniecznie tych z gatunku " do zapamiętania". Rozumiem,ze Janko dalej szaleje i ie odpuszcza ani ani?
Ja na samą mysl o tym,ze w pn i wt bede sama dostaje drgawek. Odprawienie rano Roba do przedszkola, ubranie ich obojga i siebie po to aby przejsc 300m i wrocic. Bosko

Czekam na foty mieszkaniowe jak juz sie ogarniecie do urodzin coraz blizej :P

A to widzisz u nas w dzien jest bunt. Wczoraj jak rano zjadl tak potem ledwo popijal i dopiero przed kapiela sie dossal. W nocy jadl konkretnie tj On ale co 5-4h.. Nie wiem czy to zeby teraz czy co,ale przed drzemka u nas bylo to samo i tez ratowalam sie pedicetamolem. Od godziny spi

Kobietki jestem tak pociagajaca jak guma w gaciach. Masakra. Leb od zatok pęka, z nosa niagara. Marze o tym,aby sie polozyc i obudzić na wiosnę,
Ano... nie było ciekawie
Wiesz co, w kratkę. Jak pisałam ostatnio o kumulacji - wtedy kiedy Bartek nie wytrzymał - Jaśko się jakby w sobie ogarnął i w sumie było nieźle - bo jedna afera na dzień to już na prawdę nieźle
Wczoraj byłby niezły dzień, gdyby nie fakt, że nie spał w przedszkolu, a nie dospany Janek równa się Maruda do kwadratu. Skumulowało się to z moja chorobą i Natką, której nie wiadomo o co chodzi (chociaż obstawiam kolejne zęby) i po prostu miałam dość
No właśnie ja miałam 6.15 pobudka (wcześniej karmienie Natki), 6.30 budzenie Janka, pierdylion próśb, gróźb i nakłaniania, żeby najpierw zdjął śpiworek (jak mu zdejmuję to ryk, że on sam chce), zmiana pieluchy, ubieranie śpiworka, mleko... potem znowu zdejmowanie śpiworka, zaganianie na przewijak, żeby się ubrał, umył zęby i czyszczenie nosa... W międzyczasie budzi się Natka i buczy w sypialni. Ubrany Jasiek dostaje taska "buty", ja przewijam i ubieram Natkę, idę do Janka, wkładam z powrotem sznurówki do butów, ubieram i sznuruję. Jasiek dostaje taska "ubierz golf, czapkę i kurtkę", ja pakuję Natke w kombinezon, na który natychmiast się wścieka i do fotelika, w którym wścieka się jeszcze bardziej. Wracam Do Janka, pomagam wszystko ubrać - oczywiście zamek od kurtki "on sam" - ubieram siebie, bujając wkurzoną Natkę. Około 7.15 otwieram drzwi i Janek biegnie do guzika od windy...ufff.... udało się...
Wszystkim czynnościom towarzyszy "mama, ja sam!", "mama pomóż", jak próbuję pomóc, to "mama, odsuń się", jak się odsuwam, to "mama, bliżej", jak mam dość i mówię, że jeśli się nie ubierze to wychodzę z Natką (oj kuuusi...), to ogólne "MAAAMAAA".... i marudzenie Natki
W garażu muszę pilnować, żeby pod samochód nie wlazł, do fotelika oczywiście wchodzi sam - czytaj gramoli się 10 minut, bo po drodze jest lusterko, patrzenie na kierownicę, "a dlaczemu Natka płacze", on chce balonika, zabawkę, mleko, etc... Droga do przedszkola - blisko ale w korku, więc "mama szybciej!", "mama ruszaj", "mama, a daleko jeszcze", "mama korek jest! dlaczemu jest korek", "mama daleko jeszcze", "maaamaaaa"...
Jeszcze tylko powtórka w przedszkolu tylko na odwrót - on sam zdejmuje, potem zakłada, buziak i jestem wolna

Heh, może rzeczywiście jakaś zmiana żywieniowa, bo u mnie podobnie, ale ciamka co półtorej do dwóch godzin w dzień i co ok. trzy w nocy.

Możemy sobie rękę podać Głowa mnie napitala, ale kataru nie mam... za to kaszle jak stary gruźlik

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Łącze się z Tobą w bólu choć powiem, że sesja z dzieckiem jest ciężka, z dwójką to wersja hard Ja mam jutro egzamin z pulmonologii i ferie

Tak jak mówiłam ma trzydniówkę. Ubieralam ją rano do lekarza było wszystko ok, godzinę później rozbieram do badanie to cały tułów i plecki w czerwone plamki. Czerwone gardło ma więc dodatkowo psikamy hasco septem i zaczęła kaszleć dziś. Póki wysypka nie zejdzie zakaz wychodzenie na spacery i szczepienie dopiero za 4 tygodnie.
Czyli dobrze obstawiałaś
W sumie trzydniówka nie jest zła - po pierwsze wiesz co się dzieje, a po drugie szybko mija

Kciuki na jutro


Zamówiłam baterie... 1400 nie moje... ale za to łazienkę i kibelek będę miała piękne
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:14   #1045
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Mirabelka, a Ty nie próbujesz zjeść coś z nabiału? Może spróbuj nam się udało
Nie probowalam wlasnie jeszcze. Lekarka kazala mi wprowadzac najpierw inne rzeczy ktore wyeliminowalam bo Go uczulaly i pozniej nabial. Ale zaraz do niej dzeonie co i jak





Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ten sam Chociaż ostatnio łatwiej go "w Polsce" niż w weekend we Wro spotkać, bo jeździ i pokazuje jak RWFy montować
BTW. warto, na prawdę warto popatrzeć czy w Waszej okolicy nie ma sklepu, który odwiedził, bo super szkoli sprzedawców i jest duuuża szansa, że dostaniecie dobry fotelik i dobrze zamontowany

Patrz opis pod nickiem Jestem jak najbardziej z Wrocławia



Aha, co przychodnia to zwyczaj
Mi w poprzedniej też nie mierzyli, a teraz mierzą...

Durnota





Może akurat zwiększa sobie ilość pokarmu
Jakoś mniej więcej teraz dzieciakom zwiększa się zapotrzebowanie. Mi Natka w dzień praktycznie oprotestowała cyca - je max. 7 minut, gdzie wcześniej jadła ok. pół godziny, za to w nocy jak się przyssie to i na 40 minut.... i je... nie ciumka, nie zasypia, tylko ciągnie
Mam nadzieję, że jej minie, bo mnie szlag z niewyspania trafi...



Będzie na pewno



Pewnie
Niskopodłogowym to pikuś, level hard to normalny - trzeba prosić, żeby ktoś pomógł wnieść i znieść wózek... i najczęściej nagle wszyscy Panowie są starzy, chorzy albo ślepi Wtedy uderzam do kierowcy i on chcąc nie chcąc pomaga
Aha i prosta zasada, wsiadasz przodem - najpierw przednie koła, potem tylne, ale wysiadasz na odwrót - najpierw Ty, potem tylne koła i na końcu przednie - jak zrobisz na odwrót, a kierowca zaparkuje trochę dalej od krawężnika, jest szansa na wywrotkę wózka - na prawdę się da, przerobiłam
Warto też przy wysiadaniu użyć przycisku stop z wózkiem - wtedy kierowca wie, że ma ładnie zaparkować i obniżyć autobus - i nawet czasami to robią



Fajnie, że jesteś



O kurcze... ale w sumie, może jak przepłuczą to już na długo spokój będzie


Dobra, lecę jeść śniadanie i zamawiać baterie
Hehe tak sie sklada ze to dobry kumpel mojego tz o ile to ten sam pierwszy fotelik tez nam doradzal i jestesmy mega zadowoleni.

No ja wczoraj caly dzien cycek, wkoncu mm mu dorobilam to nim plul, sloik dalam zjadl i znoe cycek.a noc to armagedob co 40 minut jadl. Jeszcze z tz nie gadam wiec bosko jest. Zyc nie umeierac ale tyn razem tak latwo nie popuszcze i mam focha na calego.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:15   #1046
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Mravka dzięki

Monia to Polci pewnie niedługo przejdzie, dobrze ze to tylko trzydniówka
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:23   #1047
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kurcze, tak sobie na nią patrzę i patrzę... i dobrze mi
Śliczna Panna rośnie



Ano... nie było ciekawie
Wiesz co, w kratkę. Jak pisałam ostatnio o kumulacji - wtedy kiedy Bartek nie wytrzymał - Jaśko się jakby w sobie ogarnął i w sumie było nieźle - bo jedna afera na dzień to już na prawdę nieźle
Wczoraj byłby niezły dzień, gdyby nie fakt, że nie spał w przedszkolu, a nie dospany Janek równa się Maruda do kwadratu. Skumulowało się to z moja chorobą i Natką, której nie wiadomo o co chodzi (chociaż obstawiam kolejne zęby) i po prostu miałam dość
No właśnie ja miałam 6.15 pobudka (wcześniej karmienie Natki), 6.30 budzenie Janka, pierdylion próśb, gróźb i nakłaniania, żeby najpierw zdjął śpiworek (jak mu zdejmuję to ryk, że on sam chce), zmiana pieluchy, ubieranie śpiworka, mleko... potem znowu zdejmowanie śpiworka, zaganianie na przewijak, żeby się ubrał, umył zęby i czyszczenie nosa... W międzyczasie budzi się Natka i buczy w sypialni. Ubrany Jasiek dostaje taska "buty", ja przewijam i ubieram Natkę, idę do Janka, wkładam z powrotem sznurówki do butów, ubieram i sznuruję. Jasiek dostaje taska "ubierz golf, czapkę i kurtkę", ja pakuję Natke w kombinezon, na który natychmiast się wścieka i do fotelika, w którym wścieka się jeszcze bardziej. Wracam Do Janka, pomagam wszystko ubrać - oczywiście zamek od kurtki "on sam" - ubieram siebie, bujając wkurzoną Natkę. Około 7.15 otwieram drzwi i Janek biegnie do guzika od windy...ufff.... udało się...
Wszystkim czynnościom towarzyszy "mama, ja sam!", "mama pomóż", jak próbuję pomóc, to "mama, odsuń się", jak się odsuwam, to "mama, bliżej", jak mam dość i mówię, że jeśli się nie ubierze to wychodzę z Natką (oj kuuusi...), to ogólne "MAAAMAAA".... i marudzenie Natki
W garażu muszę pilnować, żeby pod samochód nie wlazł, do fotelika oczywiście wchodzi sam - czytaj gramoli się 10 minut, bo po drodze jest lusterko, patrzenie na kierownicę, "a dlaczemu Natka płacze", on chce balonika, zabawkę, mleko, etc... Droga do przedszkola - blisko ale w korku, więc "mama szybciej!", "mama ruszaj", "mama, a daleko jeszcze", "mama korek jest! dlaczemu jest korek", "mama daleko jeszcze", "maaamaaaa"...
Jeszcze tylko powtórka w przedszkolu tylko na odwrót - on sam zdejmuje, potem zakłada, buziak i jestem wolna

Heh, może rzeczywiście jakaś zmiana żywieniowa, bo u mnie podobnie, ale ciamka co półtorej do dwóch godzin w dzień i co ok. trzy w nocy.

Możemy sobie rękę podać Głowa mnie napitala, ale kataru nie mam... za to kaszle jak stary gruźlik

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



Czyli dobrze obstawiałaś
W sumie trzydniówka nie jest zła - po pierwsze wiesz co się dzieje, a po drugie szybko mija

Kciuki na jutro


Zamówiłam baterie... 1400 nie moje... ale za to łazienkę i kibelek będę miała piękne
wybacz,ale usmialam sie z Twojej historii wyjscia. Ja ostatnio mialam przeboje podobnej ligii,bo Rob jest na etapie tysiaca pytan do. A jak juz po raz 3 zawolal mnie do WC(mial wolac jak skonczy robic dwojke),kiedy karmilam Adama ...Zawolal aby zapytac " mamusiu,a czemu tu jest takie cieple"(pokazujac na kafle przy grzejniku) podczas,gdy Adam darl sie ,bo po raz kolejny oderwalam Go od podajnika mleka,wymieklam.
A etap "ja sam" jest cudowny...zwlaszcza jak sie spieszysz..zwlaszcza jak jestes ubrana po uszy,a On medytuje 10 min jak zapiac suwak w kurtce...zwlaszcza jak ubrany w czapke stwierdza,ze jednak chce INNA koszulke,bo ta Mu do spodni nie pasuje(WTF?). Oj jak sie to potem czyta to czlowiek sie smieje,ale w trakcie ma sie mordercze mysli

A pochwal sie jakie baterie kupilas? swoja drogą wiesz wygodna w kibelku to podstawa skoro przez najblizsze 3 lata bedziemy tam "w locie
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:44   #1048
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny, kiedy na meningokoki bedziecie szczepić Wasze maleństwa ???

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to zmieniliśmy dzisiaj gondole na spacerówkę i jestem bardzo zadowolona, Julka jeszcze bardziej przymiarki juz były leży sobie na półleżąco jak w leżaczku, wszystko widzi
Załącznik 6146196

Super
A możemy juz na półlezaco wozic ???
Bo ja na leżąco dalej🙄

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochana

Jak Wasza nocka? jak Maxio?



Dziękuje bardzo! przyda sie oj przyda



Oj to mialas dzien pelen wrazen. Niekoniecznie tych z gatunku " do zapamiętania". Rozumiem,ze Janko dalej szaleje i ie odpuszcza ani ani?

Ja na samą mysl o tym,ze w pn i wt bede sama dostaje drgawek. Odprawienie rano Roba do przedszkola, ubranie ich obojga i siebie po to aby przejsc 300m i wrocic. Bosko



Czekam na foty mieszkaniowe jak juz sie ogarniecie do urodzin coraz blizej :P



hehe ten skok i zeby to w sumie wieczne "argumenty" na to, gdy dziec ma gorszy czas. Zawsze cos bedzie pasowalo. Ale swoja droga ja zawsze jak Adam jest grzeczny zastanawiam sie kiedy czarl prysnie,bo cos za dlugo jest dobrze



Śmialo jedz. Powiem Ci,że ja swojego czasu sporo podrozowalam(sprzedalismy drugi samochod jakis czas temu) i zawsze ktoś pomogl. Jak trafil się toporny kierowca i nie chcial opuscić to grzecznie Mu się przypomnialam i zawsze skutkowalo. Nie pakowalabym sie tylko w godzinach szczytu.





A to widzisz u nas w dzien jest bunt. Wczoraj jak rano zjadl tak potem ledwo popijal i dopiero przed kapiela sie dossal. W nocy jadl konkretnie tj On ale co 5-4h.. Nie wiem czy to zeby teraz czy co,ale przed drzemka u nas bylo to samo i tez ratowalam sie pedicetamolem. Od godziny spi





Elegancko! widac,że Julce sie podoba

Macie super ten śpiworek...tez mi sie podoba ten wzor. Taka malutka się wydaje w tym wozku





Kobietki jestem tak pociagajaca jak guma w gaciach. Masakra. Leb od zatok pęka, z nosa niagara. Marze o tym,aby sie polozyc i obudzić na wiosnę,

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

gosia kicuki za sesje! mam nadzieje,ze prywatne sprawy się poukladaly



mms mam nadzieje,ze szybko zalatwicie temat tych kanalikow. Pomysl sobie,ze raz dwa i bedzie po klopocie. My osobiscie nie mielismy takich przejsc,ale okuliste z Robem odwiedzamy do dzis i nie sa to przyjemne badania. Wierze jednak,ze to wszystko dla Jego dobra takze poprostu trzeba to przetrwac. Zobaczysz Igus jest malutki,wiec naweet nie bedzie pamietal. Placzu pewnie bedzie wiecej tj Roxana pisze ze stresu. Dla dziecka to malo komfortowa sytuacja

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------





Przypomnialo mi sie jak zobaczylam Twoj nick. Pytalas o alergologa wyslalam Ci kiedys chyba na prv namiary na te nasza babeczke alergolog/pediatra/pulmunolog. Polecam. My ja wlasnie bedziemy wolali w lutym zeby skonsultowac dalsze leczenie Robsona. Ale Ona tylko przyjezdza do domu(oprocz tego pracuje w CZD)


A dziekuje, ze pytasz...
Maxi obudził się z płaczem, tylko u mnie na rękach się uspokajał
Posmarowałam dentinoxem, poprzytulałam, wycałowałam, nakarmiłam i spał.
Na początku troszkę niespokojnie, ale znowu głaskałam, przytulałam itd, obrócił się sam na brzuszek i tak zasnął...
O 3 jadł i potem o 6.30

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Jestemy po bilansie, mały waży 8 kg i ma się bardzo dobrze
Butli mam mu nie wciskać jak nie chce(oczywiscie, ze tego nie robiłam) , wage ma dobra, wiec nie musi pić
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:57   #1049
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Roxi Wasza Juleczka jest boskaaaa ale mnie kusisz tym śpiworkiem z lamillou...
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 11:02   #1050
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Hehe tak sie sklada ze to dobry kumpel mojego tz o ile to ten sam pierwszy fotelik tez nam doradzal i jestesmy mega zadowoleni.

No ja wczoraj caly dzien cycek, wkoncu mm mu dorobilam to nim plul, sloik dalam zjadl i znoe cycek.a noc to armagedob co 40 minut jadl. Jeszcze z tz nie gadam wiec bosko jest. Zyc nie umeierac ale tyn razem tak latwo nie popuszcze i mam focha na calego.
Fajny jest - mega konkretny, fachura, a z poczuciem humory - rzadkość

A widzisz, moja tylko na cycku... jak pluje to nie je...

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
wybacz,ale usmialam sie z Twojej historii wyjscia. Ja ostatnio mialam przeboje podobnej ligii,bo Rob jest na etapie tysiaca pytan do. A jak juz po raz 3 zawolal mnie do WC(mial wolac jak skonczy robic dwojke),kiedy karmilam Adama ...Zawolal aby zapytac " mamusiu,a czemu tu jest takie cieple"(pokazujac na kafle przy grzejniku) podczas,gdy Adam darl sie ,bo po raz kolejny oderwalam Go od podajnika mleka,wymieklam.
A etap "ja sam" jest cudowny...zwlaszcza jak sie spieszysz..zwlaszcza jak jestes ubrana po uszy,a On medytuje 10 min jak zapiac suwak w kurtce...zwlaszcza jak ubrany w czapke stwierdza,ze jednak chce INNA koszulke,bo ta Mu do spodni nie pasuje(WTF?). Oj jak sie to potem czyta to czlowiek sie smieje,ale w trakcie ma sie mordercze mysli

A pochwal sie jakie baterie kupilas? swoja drogą wiesz wygodna w kibelku to podstawa skoro przez najblizsze 3 lata bedziemy tam "w locie
Jak przeczytałam też się uśmiałam, ale na żywo...grr... jak piszesz

Na ciuchy na szczęście nie marudzi - ubiera co mama da - ale może jest na to po prostu za mały
Tia tysiąc pytań... "a dlaczemu?" wymienne z "cooooo"... "Kochanie, nie co tylko słucham", "słuchaaaaaaam.... a dlaczemu słuchaaaam"
Ale na szczęście przyjął, że jak karmię albo przewijam Natke to się nie ruszam. Czyli pytać można, ale wołać nie ma sensu, bo i tak nie przyjdę

Baterie wzięłam Kludi Zenta - jedyne białe matowe, kwadratowe, nie kanciaste i nie za milion monet, jakie znalazłam. Do tego armatura też będzie taka kwadratowo-obła, więc powinno sie zgrać

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy na meningokoki bedziecie szczepić Wasze maleństwa ???

-
Jestemy po bilansie, mały waży 8 kg i ma się bardzo dobrze
Butli mam mu nie wciskać jak nie chce(oczywiscie, ze tego nie robiłam) , wage ma dobra, wiec nie musi pić
Po ukończeniu roku, jak Janka

No widzisz, ładnie waży i wszystko jest ok
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.