Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 15:35   #5191
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Ziaja Krem naprawczy z ceramidami 50+,świetnie uszczelnia naskórek,uzupełnia lipidy i ceramidy a pieknie sie wchłania i nie zostawia tłustej warstewki.
mam 20 parę lat...
to nie bedize tak ze moja skora w wieku 20 paru lat przyzwyczai sie do 50+ i wtedy w wieku 30 lat juz mi nic nie pomoze?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 16:10   #5192
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mam 20 parę lat...
to nie bedize tak ze moja skora w wieku 20 paru lat przyzwyczai sie do 50+ i wtedy w wieku 30 lat juz mi nic nie pomoze?
...
bez przesady,w tej ziaji nie ma niczego aktywnego do czego młodsza skóra mogłaby się przyzwyczaić część kremów przeznaczona do starszych skór ma poprostu dodatkowe składniki nawilżające i ceramidy uszczelniające naskórek , wiecej emolientów i tyle....jak ktoś przy pomocy generalnie ziaji chciałby zatrzymac młodośc to powodzenia więc nie masz co się bać..zresztą nie patrzymy na cyferki na kremie tylko na jego skład i na to czego skóra w danej chwili potrzebuje...ten kremik wielu młodszym dziewczynom ze skórą atopową,odwodniona lub przesuszem bardzo
przypasował,dodatkowo ładnie uspokaja rumien.

Sylveco z rokitnikiem tez świetny

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-08 o 20:08
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 16:53   #5193
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mały offtop ale najbardziej tutaj pasuje mi zadać to pytanie:

co polecacie mi POD podkład, jeśli mam czerwonawą cerę (naczynkowe policzki i po trądziku) + suchą? Jaki krem pod fluid?
polecam tez primer zielony z make up forever, uspokaja zaczerwienienia i jest swietny pod podklad
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 17:22   #5194
SlimSzlendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam cerę mieszana i szukam podkładu który wytrzyma cały dzień. stosowałam wiele podkladow i po kazdym w ciagu 2 godzin nie było śladu, mimo używania bazy pudru itd. wsiaka mi w twarz jak w gabke.. pomocy
SlimSzlendi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:25   #5195
mili80
Przyczajenie
 
Avatar mili80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez SlimSzlendi Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszana i szukam podkładu który wytrzyma cały dzień. stosowałam wiele podkladow i po kazdym w ciagu 2 godzin nie było śladu, mimo używania bazy pudru itd. wsiaka mi w twarz jak w gabke.. pomocy
ja od niedawna na forum i mam ten sam problem!! potrzebuję pomocy w doborze na prawdę trwałęgo podkładu, po odstawieniu hormonów (jakieś pół roku) dzieją się straszne rzeczy z moją cerą!
__________________
[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/zem38xh9a9iy5913.png[/img][/link]
mili80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 18:44   #5196
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Odp: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

U mnie na tłustej cerze wytrzymuje najdłużej estee lauder double wear

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 07:01   #5197
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
bez przesady,w tej ziaji nie ma niczego aktywnego do czego młodsza skóra mogłaby się przyzwyczaić część kremów przeznaczona do starszych skór ma poprostu dodatkowe składniki nawilżające i ceramidy uszczelniające naskórek , wiecej emolientów i tyle....jak ktoś przy pomocy generalnie ziaji chciałby zatrzymac młodośc to powodzenia więc nie masz co się bać..zresztą nie patrzymy na cyferki na kremie tylko na jego skład i na to czego skóra w danej chwili potrzebuje...ten kremik wielu młodszym dziewczynom ze skórą atopową,odwodniona lub przesuszem bardzo
przypasował,dodatkowo ładnie uspokaja rumien.

Sylveco z rokitnikiem tez świetny
i naprawde majac np 25 lat mozna uzywac tego kremu?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 07:31   #5198
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Powtórzę pytanie, bo nie mam jeszcze odpowiedzi, a ktoś może mi pomoże

Szukam: lekkiego podkładu, który jednak coś tam potrafi zakryć (mam czerwony odcień skóry).

Używam revlona albo Ingrid tego silikonowego --> ale są ZA CIĘŻKIE już w taką pogodę i po ich nałożeniu czuję że moja skóra jest taka tłusta i ciężka.
Cena: do 80 zł. (nie stac mnei na estee lauder w tej chwili)

- może być coś z allegro
- może być coś z drogerii
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-14 o 07:33
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 09:09   #5199
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Powtórzę pytanie, bo nie mam jeszcze odpowiedzi, a ktoś może mi pomoże

Szukam: lekkiego podkładu, który jednak coś tam potrafi zakryć (mam czerwony odcień skóry).

Używam revlona albo Ingrid tego silikonowego --> ale są ZA CIĘŻKIE już w taką pogodę i po ich nałożeniu czuję że moja skóra jest taka tłusta i ciężka.
Cena: do 80 zł. (nie stac mnei na estee lauder w tej chwili)

- może być coś z allegro
- może być coś z drogerii
Friese, chyba nie ma lekkich-kryjących podkładów. albo lekki, albo kryjący
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 09:30   #5200
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Friese, chyba nie ma lekkich-kryjących podkładów. albo lekki, albo kryjący
Yyy no dobra
to lekki ale żeby mi zakrył czerwony odcień skóry, żeby coś dał na tej twarzy, efekt makijazu

są takie które podobno stapiają się z cerą, to chyba są lekkie?> czy niekoniecznie?

dream satin z maybeline, to jest lekki?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 11:04   #5201
Monia_1982
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Friese, chyba nie ma lekkich-kryjących podkładów. albo lekki, albo kryjący
dokładnie tak
Monia_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 11:08   #5202
JOna92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Chciałabym się poradzić w sprawie odkładu do mojej cery:
Mieszana szczególnie tłusta w strefie T (nos czoło i broda), pory lekko widoczne, małe występowanie pryszczy (za to są wągry, które raz na jakis czas usuwam u kosmetyczki), czasami sucha w linii przy policzkach tam gdzie są zmarszczki od uśmiechu.
Szukam odpowiedniego podkładu, który MATUJE i trochę kryje (półkryjący da mi efekt zadowalający). Póki co jedyny który mi jako tako odpowiadał, lecz zaczął zbyt mocno wysuszać i było widać skórki to Rimmel Match Perfection. Po nim nie świeciłam się cały dzień, lecz kolor ciężko było mi wybrać. Szukam coś w miarę cenowo do 40 złotych
JOna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 11:27   #5203
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
i naprawde majac np 25 lat mozna uzywac tego kremu?
....
można...taka wiesz ciekawostka przyrodnicza....ja mam sopro do cznienia w pracy z różnymi Dziewczynami,najczęsciej w temacie makijaży slubnych...i czasami jest tak,że 20stolatka ma bardziej,,zajechaną skóre'' niz zadbana 35latka... ba..20latka...i młodsze tez się zdarzają..słonce,solarium ,alkohol,fajki,mocny makijaż bez odpowiedniej pielęgnacji,zero filtrów..praca w klimatyzowanych pomieszczeniach,śmieciowe jedzenie.możnaby tak długo wymieniać...to sobie same szkodzą...ale są skóry które fizjoligicznie są trudne..suche z łzs,odwodnione...one od samego początku wymagają stosowania dodatkowych wspomagaczy,bo naturalnie nie są w stanie sobie poradzić...i często te kremy przeznaczone dla starszych skór,zwłaszcza te tanie sa wzbogacone tylko większą iloscią emuglatorów,nawilżaczy,li pidów...co do stężen i jakości składników to też szału nie ma... a taki np retinol..jedna z bardziej aktywnych substancji antyaging...jest spowodzeniem polecana dla młodych problematycznych cer w leczniu trądziku...więc same widzicie... Nie ma tez czegos takiego,że''skóra się przyzwyczai'' ... jak odstawisz daną substancje to skóra spowrotem powraca do stanu wyjsciowego....młoda cera gdy nałożysz na nią coś tresciwego o bogatym składzie poprostu tego nie wykorzysta...i jest to naszą stratą kasy tylko i wyłącznie dobra koniec .

I żeby była jasność...pisze w tym konkretnym przypadku o konkretnym kremie Ziaji,a nie o całych dostępnych drogeryjnych zasobach pielęgnacji dl 50tek .

PS. z zakrywaniem rumienia jest o tyle problem,że czerwony wczesniej trzeba zneutralizowac a potem dopiero zakryć reszte..no korektorem/tonerem o żółtawym zabarwieniu..można się i pokusisć o zieleń,jednak u częsci osób z cieplejsza karnacją zieleń za bardzo się wybija ze skóry.

PS.2 właśnie sobie prześledziłam skład drugiego kremu Ziaji-Bio Olejki do skóry zmęczonej i suchej i co...smiech na sali,kupa parafiny,silikonów,emugla torów i olejek z awokado gdzies się pałęta w okolicach połowy składników...i kremik Pani Walewska-tu juz lepiej,mniej chemii i zapychaczy 2 naturalne olejki i kwas hialuronowy...ale czy to może zaszkodzić skórze w okolicach przed 30stką....noż skąd Kochane skóra 25latki to już nie jest bardzo młodzieńcza skóra,zważywszy na środowisko w jakim zyjemy

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-14 o 13:30
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 13:11   #5204
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Yyy no dobra
to lekki ale żeby mi zakrył czerwony odcień skóry, żeby coś dał na tej twarzy, efekt makijazu

są takie które podobno stapiają się z cerą, to chyba są lekkie?> czy niekoniecznie?

dream satin z maybeline, to jest lekki?
ale co chcesz zakrywać? naczynka? jeśli tak to korektor wystarczy i na to podkład.

Cytat:
Napisane przez JOna92 Pokaż wiadomość
Chciałabym się poradzić w sprawie odkładu do mojej cery:
Mieszana szczególnie tłusta w strefie T (nos czoło i broda), pory lekko widoczne, małe występowanie pryszczy (za to są wągry, które raz na jakis czas usuwam u kosmetyczki), czasami sucha w linii przy policzkach tam gdzie są zmarszczki od uśmiechu.
Szukam odpowiedniego podkładu, który MATUJE i trochę kryje (półkryjący da mi efekt zadowalający). Póki co jedyny który mi jako tako odpowiadał, lecz zaczął zbyt mocno wysuszać i było widać skórki to Rimmel Match Perfection. Po nim nie świeciłam się cały dzień, lecz kolor ciężko było mi wybrać. Szukam coś w miarę cenowo do 40 złotych
a nie lepiej zainwestować w puder transparentny matujący?

EDIT:
Friese, doczytałam we wcześniejszym poście, że chodzi Ci o naczynka i trądzik. Też mam taki problem (+cienie pod oczami) i rozwiązał się sam jak zaczęłam się bawić w mieszanie podkładów, bb i minerałów, aż uzyskałam idealny odcień. czasem jeszcze wspomagam się korektorem, ale jest już prawie idealnie. chyba łatwiej będzie Ci zniwelować problem niż zakrywać go podkładami...
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-06-14 o 13:18
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 13:44   #5205
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale co chcesz zakrywać? naczynka? jeśli tak to korektor wystarczy i na to podkład.


a nie lepiej zainwestować w puder transparentny matujący?

EDIT:
Friese, doczytałam we wcześniejszym poście, że chodzi Ci o naczynka i trądzik. Też mam taki problem (+cienie pod oczami) i rozwiązał się sam jak zaczęłam się bawić w mieszanie podkładów, bb i minerałów, aż uzyskałam idealny odcień. czasem jeszcze wspomagam się korektorem, ale jest już prawie idealnie. chyba łatwiej będzie Ci zniwelować problem niż zakrywać go podkładami...
dzięki za odp
zniwelować problem? ale ja byłam z 3 razy na zamykaniu naczynek, dalej mam czerwony odcień skóry.
używam na codzień krem iwostin na trądzik i naczynka - nie pomaga
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 13:52   #5206
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dzięki za odp
zniwelować problem? ale ja byłam z 3 razy na zamykaniu naczynek, dalej mam czerwony odcień skóry.
używam na codzień krem iwostin na trądzik i naczynka - nie pomaga
uaaa.... ja się w październiku wybieram na zamykanie naczynek i chciałam mieć spokój na długi czas, a Ty mi piszesz, że już 3 razy byłaś... aż tak szybko przestał być widoczny efekt?

naczynka to chyba mniejszy problem niż trądzik. naczynka łatwiej przykryć, przynajmniej ja mam takie wrażenie.



dark, chodzi Ci o ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html? przejrzałam ostatnie strony, ale albo mi nazwa umknęła albo nie padła. muszę się dopytać, mimo, że widzę, że oceniałaś go
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-06-14 o 13:54
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 14:21   #5207
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
uaaa.... ja się w październiku wybieram na zamykanie naczynek i chciałam mieć spokój na długi czas, a Ty mi piszesz, że już 3 razy byłaś... aż tak szybko przestał być widoczny efekt?

naczynka to chyba mniejszy problem niż trądzik. naczynka łatwiej przykryć, przynajmniej ja mam takie wrażenie.



dark, chodzi Ci o ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html? przejrzałam ostatnie strony, ale albo mi nazwa umknęła albo nie padła. muszę się dopytać, mimo, że widzę, że oceniałaś go
....
dokłdnie ten.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 18:12   #5208
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
dokłdnie ten.
dziękuję
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 18:23   #5209
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Odp: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja używam Maxfactor Lasting Finish 100
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 19:07   #5210
JOna92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale co chcesz zakrywać? naczynka? jeśli tak to korektor wystarczy i na to podkład.


a nie lepiej zainwestować w puder transparentny matujący?

EDIT:
Friese, doczytałam we wcześniejszym poście, że chodzi Ci o naczynka i trądzik. Też mam taki problem (+cienie pod oczami) i rozwiązał się sam jak zaczęłam się bawić w mieszanie podkładów, bb i minerałów, aż uzyskałam idealny odcień. czasem jeszcze wspomagam się korektorem, ale jest już prawie idealnie. chyba łatwiej będzie Ci zniwelować problem niż zakrywać go podkładami...

A jaki najlepszy byłby puder matujący?
JOna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 19:23   #5211
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez JOna92 Pokaż wiadomość
A jaki najlepszy byłby puder matujący?
z przeze mnie testowanych: kryolan anti-shine (wg mnie najlepszy), essence sypki puder matujący i puder dla dzieci babydream. z essence trzeba uważać, bo bieli. wszystkie pozostałe, które testowałam są wg mnie niewarte uwagi...
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-06-14 o 19:24
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:55   #5212
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie)
- ktory z nich jest najbardziej ZÓŁTY? ktoś wie?








Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
z przeze mnie testowanych: kryolan anti-shine (wg mnie najlepszy), essence sypki puder matujący i puder dla dzieci babydream. z essence trzeba uważać, bo bieli. wszystkie pozostałe, które testowałam są wg mnie niewarte uwagi...
kryolan anti-shine - tez polecam
tzn ja mam taki bialy,transparenty, (niby transparentny ale jest bialy jak maka, dopiero na twarzy sie wchlania) - jest super.

mam go juz przyregularnym stosowaniu od 2 lat
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-15 o 10:06
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 00:09   #5213
mili80
Przyczajenie
 
Avatar mili80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
można...taka wiesz ciekawostka przyrodnicza....ja mam sopro do cznienia w pracy z różnymi Dziewczynami,najczęsciej w temacie makijaży slubnych...i czasami jest tak,że 20stolatka ma bardziej,,zajechaną skóre'' niz zadbana 35latka... ba..20latka...i młodsze tez się zdarzają..słonce,solarium ,alkohol,fajki,mocny makijaż bez odpowiedniej pielęgnacji,zero filtrów..praca w klimatyzowanych pomieszczeniach,śmieciowe jedzenie.możnaby tak długo wymieniać...to sobie same szkodzą...
masz 100000% racji, ja widze po sobie teraz mam 30kilka lat i wlasnie bledy mlosoci- czyli solara, fajki, alkohol, klimatyzacja, brak filtów (bo po co), terapia hormonalna to wszystko sprawilo ze mam okropne problemy z cerą. a teraz zaden krem czy podklad tego wszystkiego nie nadrobią

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
z przeze mnie testowanych: kryolan anti-shine (wg mnie najlepszy), essence sypki puder matujący i puder dla dzieci babydream. z essence trzeba uważać, bo bieli. wszystkie pozostałe, które testowałam są wg mnie niewarte uwagi...
kryolan stosowałam faktycznie godny polecenia
__________________
[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/zem38xh9a9iy5913.png[/img][/link]
mili80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:42   #5214
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mili80 Pokaż wiadomość
masz 100000% racji, ja widze po sobie teraz mam 30kilka lat i wlasnie bledy mlosoci- czyli solara, fajki, alkohol, klimatyzacja, brak filtów (bo po co), terapia hormonalna to wszystko sprawilo ze mam okropne problemy z cerą. a teraz zaden krem czy podklad tego wszystkiego nie nadrobią
ja dobiegam 25, rzadko piję, nie palę, nie chodzę na solarium, nie opalam się, stosuję filtry (20/30, nie 50) i ciekawa jestem czy będę za te kilka lat miała ładną skórę czy identyczną jak koleżanki, które się do tych "zasad" nie stosują...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:59   #5215
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja dobiegam 25, rzadko piję, nie palę, nie chodzę na solarium, nie opalam się, stosuję filtry (20/30, nie 50) i ciekawa jestem czy będę za te kilka lat miała ładną skórę czy identyczną jak koleżanki, które się do tych "zasad" nie stosują...
...
Ja jestem po 30 i widzę przepaść między moją skórą a skórą rówieśniczek i dobrze,jak im lata temu odradzałam opalanie się na oliwe albo maść witaminową to mnie olewały
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:14   #5216
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Ja jestem po 30 i widzę przepaść między moją skórą a skórą rówieśniczek i dobrze,jak im lata temu odradzałam opalanie się na oliwe albo maść witaminową to mnie olewały
To prawda OPALANIE przybrazawianie skory nie jest zdrowe ani estetyczne tak naprawde OBUDZCIE SIE W KONCU!!! opalona skora wyglada na starsza tak naprawde!! ,ktos kiedys wmowil ludziom ,ze tylko opalone cialo jest ladne z czym nieprawda i do tego niedrowe bardzooo skora sobie zapamietuje i pozniej szybko staro wyglada ,zmarszczki

np latynoski bardzo szybko starzeja sie staro wygladaja: geny+ duzo slonca

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Od wielu kobiet slysze ,ze wszesniej nie mialy problemow ze skora

A teraz po paru latach maja straszne problemy ze skory... ktore sa bardzo trudne do wyleczenia ,uciazliwe czesto PSYCHICZNIE WYKANCZAJACE niestety..nikt nie zrozumie tego kto przez to nie przechodzil...
Znam dziewczyne ktora leczy swoje wielkie problemy skory ,jednak niestety nic zbytnio nie pomaga..zmienia lekarzy i dalej ma problem ze skora lub jak kobietka ma blizny na twarzy przykre.. zeby poczuc sie lepiej psychicznie probuje je jakos zakryc -ale to z kolei znow zrobi maske na twarzy lub nie przykryje...lub sprawi ze niedoskonalosci bardziej beda rzucaly sie w oko ,lub skora bedzie niezdrowo wygladala ,juz lepiej skora wyglada bez podkladu... i dziewczyna wpada w takie bledne kolo... i co tu robic..

KAZDEGO moze to spotkac predzej czy pozniej NIC NIGDY CZLOWIEK W ZYCIU nie przewidzi co go spotka OPROCZ Smierci ..

Moja znajoma poszukuje podkladu o wykonczeniu: aksamitnym -jedwabistym ktory mozecie polecic ?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale co chcesz zakrywać? naczynka? jeśli tak to korektor wystarczy i na to podkład.


a nie lepiej zainwestować w puder transparentny matujący?

EDIT:
Friese, doczytałam we wcześniejszym poście, że chodzi Ci o naczynka i trądzik. Też mam taki problem (+cienie pod oczami) i rozwiązał się sam jak zaczęłam się bawić w mieszanie podkładów, bb i minerałów, aż uzyskałam idealny odcień. czasem jeszcze wspomagam się korektorem, ale jest już prawie idealnie. chyba łatwiej będzie Ci zniwelować problem niż zakrywać go podkładami...
A CZYM ty ten problem wyleczylas?


do DARKO1- Cz yprobowalas juz krem Avene Forte? i podklad IWOSTIN Correcting-do skory naczynkowej ?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Friese, chyba nie ma lekkich-kryjących podkładów. albo lekki, albo kryjący
jest IWOSTIN Correcting -podklad dla skory wrazliwej naczynkowej kryjacy ale ma lekka konsystencje(skora wrazliwa niecierpi ciezkich konsystencji ,
paru warstw kosmtykow DUSI TO JA Meczy jeszcze bardziej podraznia -bardziej zaczyna przetluszczac sie -wieksza produkcja sebum nastepuje i sprawia ze robi sie bardziej czerwona ,zbyt ciepla ani nic z alkoholem ...) i wyglada bardzo naturalnie

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:29
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:14   #5217
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

do DARKO1- Cz yprobowalas juz krem Avene Forte? i podklad IWOSTIN Correcting-do skory naczynkowej ?[/QUOTE]
...
nie bo te dwie firmy mnie zapychają a iwostin dodatkowo uczula.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:31   #5218
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
do DARKO1- Cz yprobowalas juz krem Avene Forte? i podklad IWOSTIN Correcting-do skory naczynkowej ?
...
nie bo te dwie firmy mnie zapychają a iwostin dodatkowo uczula.[/QUOTE]
a moze akurat ten jedyny Avene FORTE nie zapcha cie a ten iwostin nie uczuli
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:38   #5219
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
...
nie bo te dwie firmy mnie zapychają a iwostin dodatkowo uczula.
a moze akurat ten jedyny Avene FORTE nie zapcha cie a ten iwostin nie uczuli[/QUOTE]
...
nie będe ryzykować,bo częściwo składy powtarzają się we wszystkich produktach danych firm...np trójglicerydy,propylene glikol...itd
Ten Iwostin ma średnie opinie.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:47
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:44   #5220
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Poczytaj sobie na KWC opinie o kremie AVENE Antirougers FORTE


Mnie rowniez prawie kazde kremy nawet z Avene;bioderma lrp zapychaly ale jeden krem znalazlam z AVENE ktory mnie nie zapycha
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.