Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 22:06   #991
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Mam troche zaległości w lekarzach...
Cierpię na syndrom "nicminiejestzostaw"
No taaaak ale brwi brak Kay edys to sie brwi skubalo. Teraz niby tez ale zaraz potem dorysowuje sie krechy
Mnie po 1 ciazy gaszcz porosl. Teraz niestety nie jest lepiej.
Wszedzie wlosy rosna jak szalone.
Ale myslisz ,ze to tarczyca ?
Mialas badania ?
No ,bo zaciekawila mnie sprawa brwi :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 22:08   #992
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Nie wiem jak z brwiami konkretnie, ale od tarczycy włosy jak najbardziej lecą. Mi się strasznie przerzedziły.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 23:09   #993
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
No taaaak ale brwi brak Kay edys to sie brwi skubalo. Teraz niby tez ale zaraz potem dorysowuje sie krechy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja nosze takie instagramowe narysowane... dobrze, że taka moda Mam duże usta, długie rzęsy i grzywkę na bok, wiec wszystko się trzyma jednego stylu a'la Kylie. Przy takiej ilości kamuflażu nikt nie patrzy czy mam naprawdę brwi. Mój ex zauważył po dwóch miesiącach... A tera to mnie tylko pies ogląda
Ah, nie wiem, czy się już "chwaliłam". Jestem znów bez terapii. Klinika wywindowała ceny od nowego roku

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2018-01-16 o 23:10
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:21   #994
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

jeśli chodzi o tarczyce to mi na lecace włosy pomogła siarka msm do lykania. Tak to od 2 dni pracuje w Biedronce i mam umowe na ponad rok odrazu . Mam drugiego królika . No i mam zamianę leków więc chce mi się ryczeć bez powodu. Ale plus jest taki ze nie chce mi się tak mocno jeść po nich
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 10:06   #995
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o tarczyce to mi na lecace włosy pomogła siarka msm do lykania. Tak to od 2 dni pracuje w Biedronce i mam umowe na ponad rok odrazu . Mam drugiego królika . No i mam zamianę leków więc chce mi się ryczeć bez powodu. Ale plus jest taki ze nie chce mi się tak mocno jeść po nich
Babcia juz sie uspokoila ?
W biedrze daja calkiem fajne warunki zatrudnienia I finansowe tez jesli wierzyc oferta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 10:32   #996
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 124
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Treść usunięta
d9d22a1d86644ec0348cee9971c185a521eae668 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 10:35   #997
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A nie zauwazylas zwiazku ze zmiana pogody ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 14:04   #998
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Babcia juz sie uspokoila ?
W biedrze daja calkiem fajne warunki zatrudnienia I finansowe tez jesli wierzyc oferta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Babcia w sensie drugi królik ??

Powiem Wam że nie jest źle i się tam narobię i jestem potem pozytywnie zmęczona a w połączeniu z siłownią to jak najbardziej duży plus
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 14:31   #999
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o tarczyce to mi na lecace włosy pomogła siarka msm do lykania. Tak to od 2 dni pracuje w Biedronce i mam umowe na ponad rok odrazu . Mam drugiego królika . No i mam zamianę leków więc chce mi się ryczeć bez powodu. Ale plus jest taki ze nie chce mi się tak mocno jeść po nich
Zazdro!!!
Ja od miesiąca w łóżku :/
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 14:50   #1000
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Zazdro!!!
Ja od miesiąca w łóżku :/
no ja leżałam półtora bo ciężko mi się było podnieśc
Dużo energii przesyłam
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 15:09   #1001
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
no ja leżałam półtora bo ciężko mi się było podnieśc
Dużo energii przesyłam
Dziekuję

Jak nie pracuję, to nie mam dochodów, więc życie sprowadza się do jak najtańszej wegetacji, byle przetrwać. Od lutego mi się powinno już poluzować finansowo, a jakbym jeszcze poszła do dodatkowej pracy to by była bajka. Chociaż ja nie umiem opanować domowego budżetu - im więcej zarobię, tym więcej wydam i na koniec miesiąca zostaję z taka samą kwotą. I jeszcze kij jak kupie fotel, czy torebkę, ale potrafię przepieprzyć na drogie knajpy np, bo mi się chce codziennie sushi. Albo wino 50zl butelka, bo tańsze czuć spirytusem. A później nie mam na lekarza :/
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 15:15   #1002
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Dziekuję

Jak nie pracuję, to nie mam dochodów, więc życie sprowadza się do jak najtańszej wegetacji, byle przetrwać. Od lutego mi się powinno już poluzować finansowo, a jakbym jeszcze poszła do dodatkowej pracy to by była bajka. Chociaż ja nie umiem opanować domowego budżetu - im więcej zarobię, tym więcej wydam i na koniec miesiąca zostaję z taka samą kwotą. I jeszcze kij jak kupie fotel, czy torebkę, ale potrafię przepieprzyć na drogie knajpy np, bo mi się chce codziennie sushi. Albo wino 50zl butelka, bo tańsze czuć spirytusem. A później nie mam na lekarza :/
A daj spokój, mam tak samo Kiedyś na studiach zarabiałam znacznie mniej i dokładałam się do rachunków i mi zawsze zostawało i starczało na wszystko.

Bo tutaj witaminy mi się skończyły i kosmetyki i oczywiście wszystko w tym samym czasie. Ostatnio najwięcej wydaje na rzeczy związane z siłownia Gdzie i tak sie hamuje żeby nie kupić nic więcej. No i jestem chyba jedna z niewielu dziewczyn która ma tylko jedna parę szpilek i 5 par adidasów bo co pól roku muszę mieć nowe

No i teraz pójdzie mi 500 zł na weterynarza żeby obciać Mike'emu jajka zeby nie zrobił dzieci Nicky

Edytowane przez maudy
Czas edycji: 2018-01-17 o 15:19
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 15:32   #1003
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
A daj spokój, mam tak samo Kiedyś na studiach zarabiałam znacznie mniej i dokładałam się do rachunków i mi zawsze zostawało i starczało na wszystko.

Bo tutaj witaminy mi się skończyły i kosmetyki i oczywiście wszystko w tym samym czasie. Ostatnio najwięcej wydaje na rzeczy związane z siłownia Gdzie i tak sie hamuje żeby nie kupić nic więcej. No i jestem chyba jedna z niewielu dziewczyn która ma tylko jedna parę szpilek i 5 par adidasów bo co pól roku muszę mieć nowe

No i teraz pójdzie mi 500 zł na weterynarza żeby obciać Mike'emu jajka zeby nie zrobił dzieci Nicky
500? O_o
za psa u nas chyba 200, a suczkę 150
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 17:19   #1004
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Ja jak ostatnio pytalam wPolsce, to 280 zl za kastracje malego psa.
W DE bede musiala zaplacic 300 euro :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 18:02   #1005
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Zabiegi dla małych zwierząt mogą być droższe, bo mało wetów się w tym specjalizuje. No i maja mniejsze ciała, więc wymaga to większej precyzji.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 18:25   #1006
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A nas czeka chyba rezonans łebka i leczenie hormonalne. Tabletki 350zl/mc.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 18:29   #1007
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Dziekuję

Jak nie pracuję, to nie mam dochodów, więc życie sprowadza się do jak najtańszej wegetacji, byle przetrwać. Od lutego mi się powinno już poluzować finansowo, a jakbym jeszcze poszła do dodatkowej pracy to by była bajka. Chociaż ja nie umiem opanować domowego budżetu - im więcej zarobię, tym więcej wydam i na koniec miesiąca zostaję z taka samą kwotą. I jeszcze kij jak kupie fotel, czy torebkę, ale potrafię przepieprzyć na drogie knajpy np, bo mi się chce codziennie sushi. Albo wino 50zl butelka, bo tańsze czuć spirytusem. A później nie mam na lekarza :/
Ja tak samo, ile bym nie miała tyle wydam... Próbuję nad tym ostatnio pracować z psychologiem, bo nie mam gdzie trzymać nowych rzeczy, a 50% z nich nie potrzebuję tylko rekompensuję sobie stresujący dzień albo kupuję z nudów

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
No i teraz pójdzie mi 500 zł na weterynarza żeby obciać Mike'emu jajka zeby nie zrobił dzieci Nicky
Dużo... ja za kastrację kocurka płaciłam w zeszłym roku 80zł.

U mnie też jest jakoś dziwnie ostatnio. Lekarz zmienił mi leki, bo SSRI łykałam już jak cukierki i nie było żadnego efektu, na początku czułam się jak po prawdziwej pigułce szczęścia, byłam cały czas na fali, miałam na wszystko czas i dużo motywacji, a od jakiegoś miesiąca nie mam w ogóle siły. Od Bożego Narodzenia jestem na zwolnieniu lekarskim, bo wstaję rano, ogarnę się i już odczuwam zmęczenie, więc muszę się przespać. Nie wyrobiłabym w pracy. Zaczęłam suplementować więcej witamin, zobaczymy czy to coś pomoże.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 18:54   #1008
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Tu raczej o mnie chodziło z tą uspokojaną babcią
Ale niestety nie. Nie odzywa sie do mnie. Widzę, że miażdzyca postępuje. poprosiłam ciotkę której babcia się słucha aby zaciągneła ją znowu do lekarza.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 23:56   #1009
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez emmenems Pokaż wiadomość
Tu raczej o mnie chodziło z tą uspokojaną babcią
Ale niestety nie. Nie odzywa sie do mnie. Widzę, że miażdzyca postępuje. poprosiłam ciotkę której babcia się słucha aby zaciągneła ją znowu do lekarza.
Myslisz ,ze jej zachowanie jest spowodowane miazdzyca ? Calkiem mozliwe. Nawet zle leczone nadcisnienie moze zrobic charakteropate.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 09:06   #1010
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Myslisz ,ze jej zachowanie jest spowodowane miazdzyca ? Calkiem mozliwe. Nawet zle leczone nadcisnienie moze zrobic charakteropate.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona ma miażdzyce mózgu. Plus niestety ale jest taka, że ona by chciała przyjaciółkę a ja jestem wnuczką. Najchetniej nie puszczała by mnie z domu bo jest niebezpiecznie... Szkoda gadać.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 09:25   #1011
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez emmenems Pokaż wiadomość
Ona ma miażdzyce mózgu. Plus niestety ale jest taka, że ona by chciała przyjaciółkę a ja jestem wnuczką. Najchetniej nie puszczała by mnie z domu bo jest niebezpiecznie... Szkoda gadać.
To faktycznie jedynym wyjsciem bylaby calkowita samodzielnosc.

Powiem Wam ,ze dzisiaj jest piekna pogoda I mozna sobie potanczyc na chodniku. Jakie ma sie plynne ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 15:43   #1012
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
To faktycznie jedynym wyjsciem bylaby calkowita samodzielnosc.

Powiem Wam ,ze dzisiaj jest piekna pogoda I mozna sobie potanczyc na chodniku. Jakie ma sie plynne ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wyszłam z domu odkąd zrobiło się biało, psa tylko na podwórko puszczam...
Po latach obowiązkowych spacerów 3x dziennie choćby lało i wiało (prowadziłam DT) to niesamowita ulga nie musieć nigdzie iść.

Za trzy lata kończą mi się wszystkie kredyty i w końcu może przestanę tak wegetować. Wegetuję już dwa, bo co? Mnie nie stać?!

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2018-01-18 o 15:46
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 20:28   #1013
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
To faktycznie jedynym wyjsciem bylaby calkowita samodzielnosc.

Powiem Wam ,ze dzisiaj jest piekna pogoda I mozna sobie potanczyc na chodniku. Jakie ma sie plynne ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, lecz nie stać mnie to. Wywala mnie z domu co jakis czas, raz ejst spokój, raz jest atak. Staram sie nie zwracać na tą chwiejność uwagi.

Moja królicza jest już wysterylizowana Dzielnie dziewczyna to zniosła.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 21:54   #1014
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez emmenems Pokaż wiadomość
Tak, lecz nie stać mnie to. Wywala mnie z domu co jakis czas, raz ejst spokój, raz jest atak. Staram sie nie zwracać na tą chwiejność uwagi.

Moja królicza jest już wysterylizowana Dzielnie dziewczyna to zniosła.
a powiedz mi prosze dokładnie co i jak ? jak się przygotować ? Bo ja z moją parką idę w poniedziałek i mam stresa



Toblerone
ja będę miała spokój za 5 lat od kredytów
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 22:06   #1015
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Nie wyszłam z domu odkąd zrobiło się biało, psa tylko na podwórko puszczam...
Po latach obowiązkowych spacerów 3x dziennie choćby lało i wiało (prowadziłam DT) to niesamowita ulga nie musieć nigdzie iść.

Za trzy lata kończą mi się wszystkie kredyty i w końcu może przestanę tak wegetować. Wegetuję już dwa, bo co? Mnie nie stać?!
Ja byłam wczoraj tylko na chwilę w aptece, poza tym też nie wychodzę jak nie muszę jak jest zimno. Nienawidzę wiatru wiejącego w twarz i padającego deszczu/ śniegu, jak już muszę coś załatwić to podjeżdżam samochodem najbliżej jak się da i jak najmniej czasu spędzam na zewnątrz.
Koleżanka namówiła mnie na wyjście do teatru, mamy bilety na jutro, ale przy takim wietrze nie wiem jak wyjdę z domu
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 22:18   #1016
zonamatkaopiekunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

wwwiiittaaammmm.kurcze a ja bym wyszla z domu.....nawet jakby 3 huragany lataly dookola . Ale kicha ...brak sił...i tyle na temat....jestem tutaj pierwszy raz i nie bardzo wiem czy się rozgrywać czy może lepiej poczytać. hmmm
zonamatkaopiekunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 05:41   #1017
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
a powiedz mi prosze dokładnie co i jak ? jak się przygotować ? Bo ja z moją parką idę w poniedziałek i mam stresa



Toblerone
ja będę miała spokój za 5 lat od kredytów
Dzień przed dajesz im jeść normalnie, w dniu zabiegu tylko zioła i sianko. Zabieg ileś tam trwa, zazwyczaj po kilku godzinach można już futrzaka odebrać. Bedą w ubrankach chroniacych ranę pooperacyjną.
Mimo to musisz je koniecznie rozdzielac przez pewnie ok 2 mc , nie pamiętam odkladnie bo wciąż mają w sobie hormony przez które samiczka może zajść w ciążę.
Będą pewnie senne i nie bardzo bedą chciały jeść, to normalne. Na drugi dzień obserwuj czy jedzą siano i robią bobki bo to jest mega ważne. Plus dostaniesz pewnie środki przeciwbolowe dla nich. Musisz obserwować też czy okazują, że je boli.
Niektóre króle nie chcą jeść siana w ubrankach, poradz się doktora co wtedy robić.
A, no i bobki są wtedy pachnące... to też jest normalne. Ważne aby jadły siano, robiły bobki i piły wodę.

Ja za sterylke zapłaciłam 295zł. Plus jeszcze był pedicure :P
Po 2-3 dniach od zabiegu jest kontrola, potem po 10 dniach druga.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 07:39   #1018
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez emmenems Pokaż wiadomość
Dzień przed dajesz im jeść normalnie, w dniu zabiegu tylko zioła i sianko. Zabieg ileś tam trwa, zazwyczaj po kilku godzinach można już futrzaka odebrać. Bedą w ubrankach chroniacych ranę pooperacyjną.
Mimo to musisz je koniecznie rozdzielac przez pewnie ok 2 mc , nie pamiętam odkladnie bo wciąż mają w sobie hormony przez które samiczka może zajść w ciążę.
Będą pewnie senne i nie bardzo bedą chciały jeść, to normalne. Na drugi dzień obserwuj czy jedzą siano i robią bobki bo to jest mega ważne. Plus dostaniesz pewnie środki przeciwbolowe dla nich. Musisz obserwować też czy okazują, że je boli.
Niektóre króle nie chcą jeść siana w ubrankach, poradz się doktora co wtedy robić.
A, no i bobki są wtedy pachnące... to też jest normalne. Ważne aby jadły siano, robiły bobki i piły wodę.

Ja za sterylke zapłaciłam 295zł. Plus jeszcze był pedicure :P
Po 2-3 dniach od zabiegu jest kontrola, potem po 10 dniach druga.
Moje jadna i tak je mało sianka u mnie podstawa kosztuje 200 od jednego. A ubranka ot weta czy jakieś kupić ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 21:18   #1019
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Możesz zapytać czy ubranko jest w cenie czy masz je dokupić. Ja radzę aby było w cenie ponieważ nie tak latwo je założyć. No i nie wiesz pewnie jaki rozmiar. A będą w nim musiały posiedzieć ok 10 dni.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 07:03   #1020
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

W końcu trochę posprzątałam (podłogi po psach, kuchnia) i zasnęłam jak ludzie przed 24ta. Wstałam przed 7ma i w sumie nie wiem co ze sobą zrobić. Zmieniłam pościel póki co, wstawiłam pranie. Mam do wytarcia kurze, ale na to jestem zbyt zaspana.
Ambitnie planuję dog spa, wczoraj był manicure. Dziś po kąpieli będzie furminator.
No i mam górę prasowania.

Biorąc pod uwagę ostatni miesiąc w łóżku, to jest polepszenie.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-21 01:30:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.