Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-08, 16:33   #211
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja studiowałam na AGH, też zdarzali się wykładowcy nie do ruszenia, bo mieli np. osiągnięcia z danej dziedziny i dla uczelni to był prestiż
na AGH to akurat niejednemu "wybitnemu" w końcu zabrali bądź ograniczyli godziny dydaktyczne. nie trzeba kogoś zwalniać, wystarczy ograniczyć mu dydaktykę
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 16:43   #212
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Serio ktoś poleca UJK? No i nie interesowało Cię najważniejsze, czyli jakość kształcenia?
Cóż, miałam do wyboru brak studiów albo studia na ujk, bo moja mama inwestowala w moją siostrę - prywatne studia 200 km od domu. Na utrzymanie kolejnego dziecka poza domem pieniądzy nie było.
Ujk na brak studentów nie narzeka ,więc ktoś je jednak poleca.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 16:46   #213
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na AGH to akurat niejednemu "wybitnemu" w końcu zabrali bądź ograniczyli godziny dydaktyczne. nie trzeba kogoś zwalniać, wystarczy ograniczyć mu dydaktykę
ja akurat miałam przyjemność trafić na kadrę starej daty, pamiętam dziadka który jak nas uczył to już był chyba po 70, ciężko było u niego cokolwiek zdać. Obecnie wszyscy są już emerytowani albo nie żyją. Młodsze ''pokolenia'' mają o wiele łatwiej
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2018-02-08 o 16:48
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 16:54   #214
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Moje zdziwienie dzisiejsze
Grupa w ktorej sa ludzie, ktorzy robia na szydelku lub na drutach i pokazuja swoje udziergi, wzory, dziela sie schematami itd.
I jedna z uzytkowniczek pokazala zazdrostke, ktora dla siebie zrobila na Swieta, z napisem po niemiecku. Zwykle ludzie chwala robotki, albo mowia gdzie sa bledy czy niedorobki a przy tej pracy komentarze byly "Dlaczego napis po niemiecku", "Po polsku nie laska", "Nie wszyscy mowia po niemiecku", "Po co niemiecki, brzydko to wyglada".
No po prostu
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 17:40   #215
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Moje zdziwienie dzisiejsze
Grupa w ktorej sa ludzie, ktorzy robia na szydelku lub na drutach i pokazuja swoje udziergi, wzory, dziela sie schematami itd.
I jedna z uzytkowniczek pokazala zazdrostke, ktora dla siebie zrobila na Swieta, z napisem po niemiecku. Zwykle ludzie chwala robotki, albo mowia gdzie sa bledy czy niedorobki a przy tej pracy komentarze byly "Dlaczego napis po niemiecku", "Po polsku nie laska", "Nie wszyscy mowia po niemiecku", "Po co niemiecki, brzydko to wyglada".
No po prostu
to chyba jakiś zaścianek totalny; w ogóle nie czaję gdzie jest problem..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 17:58   #216
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;81218281] to chyba jakiś zaścianek totalny; w ogóle nie czaję gdzie jest problem..[/QUOTE]

Zascianek chyba umyslowy bardziej, bo osoby, ktore to pisaly sa np z Warszawy czy Poznania
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:05   #217
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Grupy na fb to w ogóle wylęgarnia zdziwień.
Grupa z używanymi ubrankami dziecięcymi. Tylko określone firmy, jest to zapisane w regulaminie, że sprzedają tylko te firmy. Po czym połowa ubrań innych
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 18:18   #218
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Zascianek chyba umyslowy bardziej, bo osoby, ktore to pisaly sa np z Warszawy czy Poznania
No jakby byly to przypadkowe slowa ale po lacinie to nikt by sie nie burzyl, ze nie rozumie i ze czemu nie polski

Wysłano z ☎
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:28   #219
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam, co roku zresztą jakaś katedra odwalą jakąś akcję i samorząd musi interweniować.

A i tak moja uczelnia wydaje mi się bardzo prostudencka w porównaniu z innymi uczelniami medycznymi w Polsce...
U nas było dokładnie to samo - studiowałam na PUMie Z tym, że u nas samorząd studencki zupełnie się nie angażował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2018-02-08 o 18:29
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:41   #220
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
I co dziekan może? Ja byłam u dziekana na skargę na jednego profesora, który ciągle gadał o bogu na przedmiocie zupełnie niezwiązanym z religią, a który był bardzo ważny dla mojego kierunku. Opowiadał o cudach, czytał artykuły z gościa niedzielnego, przedstawiał żywoty świętych. Dziekan wysłuchał i na tym się skończyło, koleś uczył nas jeszcze dwa semestry, potem skończylismy przedmiot. Tak się nami dziekan przejmuje.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mnie prowadzący potraktował niezgodnie z własnymi kryteriami oceniania (w bardzo dużym skrócie po sprawdzeniu wszystkich kolokwiów stwierdził, że zmienia system i zamiast 4 dostałam 2). Wrzeszczał na mnie, że wszystko jest na stronie. Według strony miałam rację. Więc dziekan uprosil u profesora łaskawie dodatkowy termin dla mnie, którego doktor by nie zdał, jak się domyślacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
i żeby nie było, że łatwo mi mówić... miałam takiego prowadzącego. interwencja przedstawicieli całego rocznika, wszystkich kierunków, którzy mieli z nim zajęcia doprowadziły do tego, że facet dostał nadzór. nadzorowane miał zajęcia, egzaminy, zasadność wystawianych ocen oraz dotrzymywanie terminów. i już jest spokojniej. już nie zdarza się, że co roku ponad połowa studentów stara się o egzamin komisyjny. tylko trzeba było coś zrobić zamiast się godzić, że co roku tak jest, to tak musi zostać
No to u mnie się skończyło zawieszeniem dydaktyki.

Ale przedmiotu i tak nie zaliczyłam.

I żeby nie było, ja i 10% roku, nie że byłam jakąś osamotniona i się na mnie uwzięli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Moje zdziwienie dzisiejsze
Grupa w ktorej sa ludzie, ktorzy robia na szydelku lub na drutach i pokazuja swoje udziergi, wzory, dziela sie schematami itd.
I jedna z uzytkowniczek pokazala zazdrostke, ktora dla siebie zrobila na Swieta, z napisem po niemiecku. Zwykle ludzie chwala robotki, albo mowia gdzie sa bledy czy niedorobki a przy tej pracy komentarze byly "Dlaczego napis po niemiecku", "Po polsku nie laska", "Nie wszyscy mowia po niemiecku", "Po co niemiecki, brzydko to wyglada".
No po prostu
Ale że post był po niemiecku (czego nie rozumiem) czy że napis na zazdrostce?

Bo o ile tam nie było jakiegoś "Arbeit macht frei" to nie rozumiem problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:45   #221
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale że post był po niemiecku (czego nie rozumiem) czy że napis na zazdrostce?

Bo o ile tam nie było jakiegoś "Arbeit macht frei" to nie rozumiem problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napis na zazdrostce, Frohe Ostern (Wesolych Swiat Wielkanocnych)
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 18:50   #222
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Zascianek chyba umyslowy bardziej, bo osoby, ktore to pisaly sa np z Warszawy czy Poznania
Oczywiście, że chodziło mi o zaścianek umysłowy, nie "terytorialny".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:58   #223
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mnie prowadzący potraktował niezgodnie z własnymi kryteriami oceniania (w bardzo dużym skrócie po sprawdzeniu wszystkich kolokwiów stwierdził, że zmienia system i zamiast 4 dostałam 2). Wrzeszczał na mnie, że wszystko jest na stronie. Według strony miałam rację. Więc dziekan uprosil u profesora łaskawie dodatkowy termin dla mnie, którego doktor by nie zdał, jak się domyślacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

No to u mnie się skończyło zawieszeniem dydaktyki.

Ale przedmiotu i tak nie zaliczyłam.

I żeby nie było, ja i 10% roku, nie że byłam jakąś osamotniona i się na mnie uwzięli.
wiem że już po sprawie, ale w takich sytuacjach studenci powinni się godzić tylko i wyłącznie na egzamin komisyjny, który ocenia inna osoba.
i z takimi rewelacjami to czasem warto iść do prasy. szybko miękną jak im się dupę obrabia.

i tak abstrahując od Twojej sytuacji, bo jej nie znam, ale to że 10% kierunku czegoś nie zdało to nie jest nic nadzwyczajnego.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:58   #224
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

U mnie był profesor, u którego bywało tak, że nikt nie zdawał egzaminu. Sam przyznawał się, że w jego książkach, które podawał jako literaturę do wykładu są błędy, bo "pisał je jak był młody i głupi". Dziekan nic z tym nie robił, bo profesor był promotorem jego pracy doktorskiej
Żeby poczytać opinie wystarczy wpisać w google "profesor Zygfryd Gdańsk", mi do tej pory jest niedobrze jak o tym myślę, bo nawet jeżeli ograniczyli mu dydaktykę to ja i tak miałam z nim zajęcia
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:05   #225
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:07   #226
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wiem że już po sprawie, ale w takich sytuacjach studenci powinni się godzić tylko i wyłącznie na egzamin komisyjny, który ocenia inna osoba.
i z takimi rewelacjami to czasem warto iść do prasy. szybko miękną jak im się dupę obrabia.

i tak abstrahując od Twojej sytuacji, bo jej nie znam, ale to że 10% kierunku czegoś nie zdało to nie jest nic nadzwyczajnego.
Nie, 10% że względu na zmianę przepisów.

Nie zdało duuuużo więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:11   #227
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
U mnie był profesor, u którego bywało tak, że nikt nie zdawał egzaminu. Sam przyznawał się, że w jego książkach, które podawał jako literaturę do wykładu są błędy, bo "pisał je jak był młody i głupi". Dziekan nic z tym nie robił, bo profesor był promotorem jego pracy doktorskiej
Żeby poczytać opinie wystarczy wpisać w google "profesor Zygfryd Gdańsk", mi do tej pory jest niedobrze jak o tym myślę, bo nawet jeżeli ograniczyli mu dydaktykę to ja i tak miałam z nim zajęcia
to akurat szanuję. mało kto ma odwagę przyznać, że napisał książkę/artykuł z błędami i wnioskami wyciągniętymi z... czapy. pytanie tylko czy korygował te błędy na wykładach.

co do reszty, to wiadomo. przegięcie.

jesteś pewna że dobrze nazwisko zapisałaś? chciałam sobie poczytać ale google nie znajduje mi nikogo takiego.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a była jakaś możliwość, żeby udwodnić mu nagłą zmianę kryteriów? poza słownymi informacjami. nie mogę się nadziwić, że nikt z wyżej postawionych nie reagował na aż tak rażące łamanie regulaminu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:17   #228
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to akurat szanuję. mało kto ma odwagę przyznać, że napisał książkę/artykuł z błędami i wnioskami wyciągniętymi z... czapy. pytanie tylko czy korygował te błędy na wykładach.

co do reszty, to wiadomo. przegięcie.

jesteś pewna że dobrze nazwisko zapisałaś? chciałam sobie poczytać ale google nie znajduje mi nikogo takiego.
Nie podałam nazwiska, żeby ktoś szukając informacji o nim nie trafił na Wizaż, ale wpisz to co napisałam, pierwszy wynik już pokazuje o kim mowa. Podejrzewam, że nie ma już wielu Zygfrydów w Polsce
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:38   #229
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wiem że już po sprawie, ale w takich sytuacjach studenci powinni się godzić tylko i wyłącznie na egzamin komisyjny, który ocenia inna osoba
Mój kumpel miał problemy z jakimś przedmiotem i na jego sugestię: "więc może komisyjny?", usłyszał w dziekanacie, że takiego przypadku w historii uczelni jeszcze nie było (ale teraz nie pamiętam, czy o sam egzamin chodziło, czy o zdawalność).
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 19:45   #230
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a była jakaś możliwość, żeby udwodnić mu nagłą zmianę kryteriów? poza słownymi informacjami. nie mogę się nadziwić, że nikt z wyżej postawionych nie reagował na aż tak rażące łamanie regulaminu.
Taka, że na jego stronie dydaktycznej były "stare" przepisy, według których te 10% studentów powinno dostać 3/4.

Ale on w rozmowie z dziekanem i prodziekanem stwierdził, że się rozmyślił tydzień temu i tak ma być.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:46   #231
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mój kumpel miał problemy z jakimś przedmiotem i na jego sugestię: "więc może komisyjny?", usłyszał w dziekanacie, że takiego przypadku w historii uczelni jeszcze nie było (ale teraz nie pamiętam, czy o sam egzamin chodziło, czy o zdawalność).
Dej spokój, ja jakoś nie widzę tego komisyjnego. W komisji i tak jest kolega doktora, u którego wcześniej się oblało, a z którym ten doktor pisze publikacje i spotyka się na herbatki
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:54   #232
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Taka, że na jego stronie dydaktycznej były "stare" przepisy, według których te 10% studentów powinno dostać 3/4.

Ale on w rozmowie z dziekanem i prodziekanem stwierdził, że się rozmyślił tydzień temu i tak ma być.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no i to właśnie jest to rażące łamanie regulaminów o którym mówiłam. przecież kryteria oceniania powinny być jednakowe dla wszystkich studentów. to chyba najbardziej podstawowa podstawa oceniania.
wybacz ale to parodia, a nie uczelnia.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:58   #233
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Napis na zazdrostce, Frohe Ostern (Wesolych Swiat Wielkanocnych)
Niedługo chyba dojdzie do tego, że wszystko co po niemiecku będzie się brzydko kojarzyć. Już widziałam jakieś kompletnie neutralne napisy z czasów niemieckich na terenie ziem odzyskanych zwandalizowane sprayem, ciekawe o co tym co je niszczyli chodziło.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:00   #234
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no i to właśnie jest to rażące łamanie regulaminów o którym mówiłam. przecież kryteria oceniania powinny być jednakowe dla wszystkich studentów. to chyba najbardziej podstawowa podstawa oceniania.
wybacz ale to parodia, a nie uczelnia.
Też tak myślę. A uwierz, topowa uczelnia w Polsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:03   #235
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niedługo chyba dojdzie do tego, że wszystko co po niemiecku będzie się brzydko kojarzyć. Już widziałam jakieś kompletnie neutralne napisy z czasów niemieckich na terenie ziem odzyskanych zwandalizowane sprayem, ciekawe o co tym co je niszczyli chodziło.
:-o u mnie jest mnóstwo takich i jako historykowi pękłoby mi serce z żalu

Wysłano z ☎
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:15   #236
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Dej spokój, ja jakoś nie widzę tego komisyjnego. W komisji i tak jest kolega doktora, u którego wcześniej się oblało, a z którym ten doktor pisze publikacje i spotyka się na herbatki
Tamten komisyjny to byłoby "podważanie kompetencji Pana Profesora", a więc niedopuszczalne świętokradztwo!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:22   #237
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Ja znam takie komisy, gdzie jest właśnie komisja pięcioosobowa. Ludzie zdają, nie wszyscy to koledzy profesora. Trudniej jest oblać za widzimisie, ale nie twierdze, że się nie zdarza.
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2018-02-08 o 20:23
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:39   #238
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
:-o u mnie jest mnóstwo takich i jako historykowi pękłoby mi serce z żalu
Teraz zagadka kryminalna. Kilka dni temu w Zielonej Górze zniszczono pomnik upamiętniający synagogę spaloną podczas Nocy Kryształowej. Na kamieniu przekreślono Gwiazdę Dawida i namalowano napis Juden Raus. Kto tego dokonał? (A) Jasne, że Niemcy - bo to przecież po niemiecku; (B) Polacy-neohitlerowcy, ci od świętowania urodzin Führera w lesie lub ich kompani; (C) Polacy-prowokatorzy, którzy przebiegle niemieckim napisem chcieli odwrócić uwagę od Polski w chwili gdy o stosunkach polsko-żydowskich huczy cały świat i rzucić cień podejrzenia na działające ponoć w kraju grupy niemieckich dywersantów, siewców antysemityzmu w Polsce; (D) Polacy-idioci o ptasim móżdżku (nie obrażając ptaków).
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:46   #239
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

w sumie to dziwne, że z tych uczelni nie uciekacie.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:01   #240
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 52

Nie macie sylabusów z jasnymi wytycznymi oceniania? U nas jak ktokolwiek z nas zrobił studentom coś nie do końca zgodnie z sylabusem to zaraz mu wypominali i oczywiście mieli racje. Wszyscy sie tego trzymają i zasady są znane od początku zajęć. Raz tylko była sytuacja, że sylabus nie okreslał co może zrobić prowadzący jak ktoś pracę żywcem skopiuje od drugiego studenta, no i jak prowadzący śmie wyciągać konsekwencje
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-20 23:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.