makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 09:06   #1471
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Oplulam se przez Ciebie telefon, tak, ze az mi sie zacial i musialam soft ristart robic
...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Rozbawilas mnie na maksa Mojego malza tez ... choc troche jakby mniej ... zupelnie jakby mu przypasowalo
mam jeszcze pare innych... w stroju francuskiej pokojowki (z roza w zebach) mysle, ze tez mu sie spodoba ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Jakos brazowo mi to wyglada Cos rzeczywiscie sie z kolorami stalo
aaaa... to nie tak do konca... bo ten cien tak wlasnie na oku wyglada... to taki dziwny brudny roz... co u mnie na powiece taki komiczny odcien daje... bo na poczatku sie obawialam, ze bedzie czerwono ... bo az sprawdzilam ze swatchem, ktory jakis czas temu robilam i faktycznie tam ten kolory wyglada podobnie... tylko bardziej intensywnie...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-08-24 o 09:21
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:57   #1472
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior
Dziekuje za mile slowa odnosnie makijazu Zapisuj smialo Co do krawedzi - nie uzywam tasmy To "efekt uboczny" (zamierzony) czyszczenia twarzy po nalozeniu cieni Odkad zaczelam zabawy z mocno nasyconymi kolorami, przy kazdej aplikacji cienie (niezaleznie od marki) b. mi sie osypuja, wiec robie oczy jako pierwsze, potem przecieram wszelkie nieporzadane slady wacikiem z tonikiem i dopiero potem nakladam podklad i reszte. I te krawedzie to od wacika
Nie pamietam dokladnie juz jak sie malowalam - zawsze dzialam na czuja - ale zaraz postaram sie zrobic mala rekonstrukcje zdarzen Tylko bez zdjec, bo jestem po kolacji z winem (przedawkowanym ) i chyba nic dobrego by z tego nie wyszlo
Mam pojedynczy cien UD i dzialo sie to samo. Przy rozcieraniu to jakby fioletowy snieg padal . Diorki na szczescie osypuja mi sie - jesli juz sie osypuja - minimalnie.
Kiedys robilam tak jak Ty, ale uzywam filtrow i mnie wykanczalo z rana takie meczenie sie z mejkapem tzn krem i filtr na oczy, mejkap oczu a potem przetarcie oczu micelem i mycie twarzy (musze umyc sie woda bo czuje sie brudna ), potem znow krem na cala twarz i filtr. Teraz juz na szczescie cienie sie nie osypuja (chyba, ze wyjatkowo chca mnie wkurzyc). Duzo daje zmiana techniki nakladania. Teraz ciemne kolory tak jakby wklepuje. Robie pedzlem "pac pac" i sie nie sypie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:12   #1473
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

dzięki Urbanek instrukcja zapisana, będe siedzieć w domu i smarować aż się tak ładnie robić nauczę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:44   #1474
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...



mam jeszcze pare innych... w stroju francuskiej pokojowki (z roza w zebach) mysle, ze tez mu sie spodoba ...



aaaa... to nie tak do konca... bo ten cien tak wlasnie na oku wyglada... to taki dziwny brudny roz... co u mnie na powiece taki komiczny odcien daje... bo na poczatku sie obawialam, ze bedzie czerwono ... bo az sprawdzilam ze swatchem, ktory jakis czas temu robilam i faktycznie tam ten kolory wyglada podobnie... tylko bardziej intensywnie...
Dawaj pokojowke A tak w ogole skad masz? Nie podejrzewalam Cie o takie zapedy...

Co do motyli - az mnie natchnelas, zeby znowu do nich zajrzec Dawno ich nawet nie ogladalam Tak mi sie jakos delikatnie kojarza Ale jedno wiem na pewno - na mnie ten kolor tak brazowo nie wyglada Niestety

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21583338]Mam pojedynczy cien UD i dzialo sie to samo. Przy rozcieraniu to jakby fioletowy snieg padal . Diorki na szczescie osypuja mi sie - jesli juz sie osypuja - minimalnie.
Kiedys robilam tak jak Ty, ale uzywam filtrow i mnie wykanczalo z rana takie meczenie sie z mejkapem tzn krem i filtr na oczy, mejkap oczu a potem przetarcie oczu micelem i mycie twarzy (musze umyc sie woda bo czuje sie brudna ), potem znow krem na cala twarz i filtr. Teraz juz na szczescie cienie sie nie osypuja (chyba, ze wyjatkowo chca mnie wkurzyc). Duzo daje zmiana techniki nakladania. Teraz ciemne kolory tak jakby wklepuje. Robie pedzlem "pac pac" i sie nie sypie.[/QUOTE]

James, dzieki za rady. Probowalam techniki "pac pac" i efekt ten sam. Wniosek - albo mam dupne pedzle (w sumie byly b. tanie, ale szalenie je lubie ), albo umiejetnosci Jako, ze sie dopiero ucze smarowac, jeszcze wszystko przede mna Pomyslec, ze jeszcze poltorej roku temu moj najbardziej zaawansowany makijaz skladal sie z gora dwoch kolorow
Poza tym lubie ta krawedz, ktora powstaje przy czyszczeniu I poki co mam czas, by sie bawic rano w nieskonczonosc Ale co fakt, to fakt - to osypywanie bywa upierdliwe

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dzięki Urbanek instrukcja zapisana, będe siedzieć w domu i smarować aż się tak ładnie robić nauczę
Wstaw koniecznie efekty pracy Na Twoich oczach bedzie to pewnie wygladac tak, ze ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:52   #1475
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dawaj pokojowke A tak w ogole skad masz? Nie podejrzewalam Cie o takie zapedy...
masz jeszcze pare na rozne okazje ... nawet pasujacy do nowej guerlainowej kolekcji tez jest ...

jak to skad mam... z netu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:30   #1476
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
masz jeszcze pare na rozne okazje ... nawet pasujacy do nowej guerlainowej kolekcji tez jest ...

jak to skad mam... z netu ...
Moge sobie jednego zaadoptowac?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:50   #1477
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Champs - piękna paletką, na pięknych oczach z ładnym cieniowaniem
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Slicznosci Fajnie wycienowane, elegancko sie prezentuja na Twych oczetach
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... bardzo fajny makijaz... dobre cieniowanie... prosimy czesciej ...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Urbanku...miodzio..a co za cień masz w kąciku ? i co najpierw nakładałaś...jasny na całą powiekę i potem ciemny w kaciku czy jakoś inaczej ?
Super..mega wypasior!
Co do PP to jak Ci pisałam podkład jest suuuper...tylko krycie takie kiepskawe ;/
napisz też jak uda Ci się resista sprawdzić
Mnie jeszcze everlong clarinsa przypasował,myśle,że masz podobny rodzaj skóry,więc możesz spróbować .

Desti ta paletka tak jakoś bez rewelacji jak dla mnie....generalnie to masz takie oczy,ze praktycznie w każdym kolorze Ci dobrze,ale w ciemniejszych kolorach wyglądasz lepiej.

Natomiast Corii...bardzo mi się podoba ten intennsywny fiolet...co to za cień?

Champs wyczaruj ta paletką coś odważniejszego..chyba nie pozolisz aby te kolorki się marnowały i kurzyły ?
Pewnie że nie pozwolę Będę szaleć,szaleć,szaleć ...choć to na mnie będzie troszkę dziwne,bo ja z reguły sobie robię spokojniejsze makijaże w stonowanych kolorach
Jaki np.proponujesz?

Dziewczyny ślicznie dziękuję za komentarze. Podniosłyście mnie na duchu,bo myślałam,że jestem totalne beztalencie

Desti, Urbanku ślicznie
Desti psiaki zajefajne
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2010-08-24 o 13:53
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 14:38   #1478
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Heute Sky Glow
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:42   #1479
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moge sobie jednego zaadoptowac?
jasne... moge Ci wszystkie wyslac na poczte to bedziesz miala bez wizazowego znaczka ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:52   #1480
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heute Sky Glow

Przebosko Ci w nich !!!!
Ja te cienie skreslilam definitywnie, ale na Tobie prezentuja sie cudownie!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jasne... moge Ci wszystkie wyslac na poczte to bedziesz miala bez wizazowego znaczka ...
A dawaj

----

Moj dzisiejszy twor. Powstawal w bolach i frustracji, dzis nie moj dzien

Motyle + M.Muave
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:59   #1481
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Przebosko Ci w nich !!!!
Ja te cienie skreslilam definitywnie, ale na Tobie prezentuja sie cudownie!

Moj dzisiejszy twor. Powstawal w bolach i frustracji, dzis nie moj dzien

Motyle + M.Muave
Urbi, cudownie u Ciebie dzisiaj również
Mam nadzieję, ze co dzień będziesz wstawiała swoje śliczne maikjaże na pięknistych oczach

A Sky Glow ... Urbanku, nie uwierzysz, ale w lutym malowała mnie nimi pani w D. i ja zobaczyłam efekt, to biegiem zmywałam i wyleczyła mnie z tej paletki ... aż do teraz ... Od tygodnia na necie przyglądałam jej sie co dzień, aż w końcu zaryzykowałam i kupiłam. Umalowałam się i stwierdziłam, że kolorki pasują i wkurzyłam na tamtą babke, ze na tyle mi obrzydziła, ta paletke
Wiec nie zawsze należy cos skreślac definitywnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 16:07   #1482
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A dawaj
daj mi @ ma pw ...

laczyc diora z guerlainem... nic dziwnego, ze nie chca wspolpracowac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:23   #1483
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
masz jeszcze pare na rozne okazje ... nawet pasujacy do nowej guerlainowej kolekcji tez jest ...

jak to skad mam... z netu ...
Bo was zgłoszę do towarzystwa ochrony zwierząt że męczycie buldogi !!!!

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Wstaw koniecznie efekty pracy Na Twoich oczach bedzie to pewnie wygladac tak, ze ...
najlepiej jak Ty byś wpadła i mnie pomalowała, mogłabym siedziec i oka nadstawiac cały dzień
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:39   #1484
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Piękne makijaże stworzyłyście
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:53   #1485
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Witajcie witajcie - ja jestem w trakcie remontu - wywalam i dostawiam ścianki, mieszam kolory...całkowita rewolucja. Nie wiem kiedy to skonczę i po co mi to było??? Teraz zamiast w makijazach siedziec to buszuje po aranżacjach wnętrz.
Urban świetnie maziasz te migdałki.
Desti, jaki ty masz kolor oczu, bo za każdym razem inne widzę, czy ty nas tu nie czarujesz czasem? Jak tez tak bym chciała, i siwe i chabrowe i zielonkawe czasem...
Cori jak ci się udało taki szarawopopielaty kolor uzyskac z niebieskości
Jeszcze nigdy nie kupowałam na Allegro i sie zarejestrowałam w koncu, może coś spróbuje zanabyć, tylko powiedzcie czy np tu
http://allegro.pl/chanel-ombre-essen...193615566.html to oryginały?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:44   #1486
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Desti, jaki ty masz kolor oczu, bo za każdym razem inne widzę, czy ty nas tu nie czarujesz czasem? Jak tez tak bym chciała, i siwe i chabrowe i zielonkawe czasem...
niebieskie ... w roznych odcieniach w zaleznosci od swiatla i nastroju ...

w albumie roznosci jest moje zdjcie ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:47
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:54   #1487
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witajcie witajcie - ja jestem w trakcie remontu - wywalam i dostawiam ścianki, mieszam kolory...całkowita rewolucja. Nie wiem kiedy to skonczę i po co mi to było??? Teraz zamiast w makijazach siedziec to buszuje po aranżacjach wnętrz.
Urban świetnie maziasz te migdałki.
Desti, jaki ty masz kolor oczu, bo za każdym razem inne widzę, czy ty nas tu nie czarujesz czasem? Jak tez tak bym chciała, i siwe i chabrowe i zielonkawe czasem...
Cori jak ci się udało taki szarawopopielaty kolor uzyskac z niebieskości
Jeszcze nigdy nie kupowałam na Allegro i sie zarejestrowałam w koncu, może coś spróbuje zanabyć, tylko powiedzcie czy np tu
http://allegro.pl/chanel-ombre-essen...193615566.html to oryginały?
Babu witamy
No to masz jazdę remontową, ostatnio co i rusz któraś z nas na tym wątku to przechodzi

Kochana, ja użyłam na górnej powiece tylko jasnosrebrnego, ciemnosrebrnego i brązowego, a niebieski tylko na dolnej powiece, jutro się przymierzam do niebieskiego w roli głównej

Co do aukcji, nie znam tego sprzedawcy i nie wiem, ale na 100% oryginały ma gość ze Szczecina o nicku waldek - coś tam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:19   #1488
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witajcie witajcie - ja jestem w trakcie remontu - wywalam i dostawiam ścianki, mieszam kolory...całkowita rewolucja. Nie wiem kiedy to skonczę i po co mi to było??? Teraz zamiast w makijazach siedziec to buszuje po aranżacjach wnętrz.
Urban świetnie maziasz te migdałki.
Desti, jaki ty masz kolor oczu, bo za każdym razem inne widzę, czy ty nas tu nie czarujesz czasem? Jak tez tak bym chciała, i siwe i chabrowe i zielonkawe czasem...
Cori jak ci się udało taki szarawopopielaty kolor uzyskac z niebieskości
Jeszcze nigdy nie kupowałam na Allegro i sie zarejestrowałam w koncu, może coś spróbuje zanabyć, tylko powiedzcie czy np tu
http://allegro.pl/chanel-ombre-essen...193615566.html to oryginały?

ja nigdy nie kupuje od ludzi z zoltymi, czerwonymi lub niebieskimi gwiazdkami tylko u takich ktorzy prowadza regularna sprzedaz....jest kilka dobrych sprzedawcow godnych polecenia i zawsze maja oryginaly....moze Ci podac na priv, jak chcesz.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:49   #1489
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

wiedzialam, ze cos zapomnialam ...

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witajcie witajcie - ja jestem w trakcie remontu - wywalam i dostawiam ścianki, mieszam kolory...całkowita rewolucja. Nie wiem kiedy to skonczę i po co mi to było??? Teraz zamiast w makijazach siedziec to buszuje po aranżacjach wnętrz.
cudne zajecie ... aczkolwiek meczace... i ja sie ciesze, ze cala przeprowadzka juz za mna bo wysysalo ze mnie to resztki energii i faktycznie wtedy zupelnie co innego w glowie jak mzidla do twarzy ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 22:06   #1490
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Urbi, cudownie u Ciebie dzisiaj również
Mam nadzieję, ze co dzień będziesz wstawiała swoje śliczne maikjaże na pięknistych oczach

A Sky Glow ... Urbanku, nie uwierzysz, ale w lutym malowała mnie nimi pani w D. i ja zobaczyłam efekt, to biegiem zmywałam i wyleczyła mnie z tej paletki ... aż do teraz ... Od tygodnia na necie przyglądałam jej sie co dzień, aż w końcu zaryzykowałam i kupiłam. Umalowałam się i stwierdziłam, że kolorki pasują i wkurzyłam na tamtą babke, ze na tyle mi obrzydziła, ta paletke
Wiec nie zawsze należy cos skreślac definitywnie

ja tez postanowilam sprobowac szarosci....ale jakos wszystko mi sie zlewa w jedna tonacje i rzeczywiscie do niebiesko-szarych oczu...sky glow nie robi takiego efektu wow....wiec oddaje...
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:10   #1491
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie kupuje od ludzi z zoltymi, czerwonymi lub niebieskimi gwiazdkami tylko u takich ktorzy prowadza regularna sprzedaz....jest kilka dobrych sprzedawcow godnych polecenia i zawsze maja oryginaly....moze Ci podac na priv, jak chcesz.
Bardzo dobra zasada
Nie chciałabym komukolwiek zrobić złej reklamy, ale po komentarzu viki nabrałam podejrzeń i zrezygnowałam z zakupu.
Zerknijcie proszę na tę aukcję: http://allegro.pl/urban-decay-primer...198441819.html. Wygląda to chyba na przejęte przez oszustów konto. Zastanowiło mnie skąd osoba, która niczego dotychczas nie sprzedawała, a przez ostatnie pół roku w ogóle nie korzystała z allegro, nagle oferuje niemal hurtowe ilości kosmetyków.
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:15   #1492
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez dotakam Pokaż wiadomość
Bardzo dobra zasada
Nie chciałabym komukolwiek zrobić złej reklamy, ale po komentarzu viki nabrałam podejrzeń i zrezygnowałam z zakupu.
Zerknijcie proszę na tę aukcję: http://allegro.pl/urban-decay-primer...198441819.html. Wygląda to chyba na przejęte przez oszustów konto. Zastanowiło mnie skąd osoba, która niczego dotychczas nie sprzedawała, a przez ostatnie pół roku w ogóle nie korzystała z allegro, nagle oferuje niemal hurtowe ilości kosmetyków.

ja kupuje tylko od wybranych osob....mam kilku sprzedawcow i otrzymuje powiadomienia o nowosciach ktore wstawiaja do siebie...

najgorsze jest to ze jest masa podrob na all....
po drugie duzo osob sprzedaje dosc stare kosmetyki....

a czesto bywa tak ze osoby sprzedajace sporadycznie, nie chca przyjmowac zwrotow, wrecz urywa sie kontakt...a all...nie za bardzo przejmuje sie osobami sprzedajacymi podroby. nic w zasadzie z tym nie robia tylko radza isc na policje i zglosic sprawe.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:23   #1493
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie kupuje od ludzi z zoltymi, czerwonymi lub niebieskimi gwiazdkami tylko u takich ktorzy prowadza regularna sprzedaz....jest kilka dobrych sprzedawcow godnych polecenia i zawsze maja oryginaly....moze Ci podac na priv, jak chcesz.
Bardzo chętnie poproszę To bedzie mój pierwszy raz
O licytacji nie wspomnę nawet, ze nie mam pojęcia jak toto sie robi, ale poprzez kup teraz .. to może cos mi sie uda.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:24   #1494
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja tez postanowilam sprobowac szarosci....ale jakos wszystko mi sie zlewa w jedna tonacje i rzeczywiscie do niebiesko-szarych oczu...sky glow nie robi takiego efektu wow....wiec oddaje...
Viki a co powiesz o sprzedawcy nectblu?
A mogę prosic o tych sprzedawców , którzy maja oryginały?

Możliwe,że na niebieskich oczach nie wyglądają Sky Glow dobrze, faktem jest, ze kolorki lubia się zlewać, nie wiem jak pół roku temu w D. babka mnie umalowała, ze paskudnie to wyglądało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:27   #1495
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiedzialam, ze cos zapomnialam ...



cudne zajecie ... aczkolwiek meczace... i ja sie ciesze, ze cala przeprowadzka juz za mna bo wysysalo ze mnie to resztki energii i faktycznie wtedy zupelnie co innego w glowie jak mzidla do twarzy ...
Tak to jest cudne zajęcie w fazie wymyslania, gorzej jak efekt odbiega od wizji i trza przerabiac...
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:31   #1496
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Viki ja rowniez byłabym zainteresowana. napisz mi na priv lub przeslij linki do tych godnych polecenia osob z all -z gory dzięki !

Champs może jakiś trukus lub fiolet ?


Urbanku super..nie bardzo podobają mi sie motyle..ale super u Ciebie wygladają !

Corii nie lubie tej paletki -swoją oddałam komuś na targowisku Napaliłam się na nią strasznie,ale tak samo jak Urbanek musze powiedziec,ze średnio mi w szarościach ;(
U Ciebie wygląda ok,chcoiaż powiem Ci,że sząłu nie ma takie dziwne te kolory Oo

PS. Dzisiaj testowałam Enigmę..a tak anprawdę to cały makijaz Chanela.
Zachwyciła mnie ta beżowa kredka, róż nr 64 (ten rózowy) oraz błyszczyk nr 144, natomiast cienie w ogóle mi nie podeszły ;/ ani też kredka (ta wodoodporna)
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:33   #1497
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Corinku a czemu wyzbywasz sie minerałka i trójpasiaczka tegorocznego Diora ?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:38   #1498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Corinku a czemu wyzbywasz sie minerałka i trójpasiaczka tegorocznego Diora ?
Babu, bo jednak wole kryjace fluidy

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość

Corii nie lubie tej paletki -swoją oddałam komuś na targowisku Napaliłam się na nią strasznie,ale tak samo jak Urbanek musze powiedziec,ze średnio mi w szarościach ;(
U Ciebie wygląda ok,chcoiaż powiem Ci,że sząłu nie ma takie dziwne te kolory Oo
Uzunia, bo to nie jest najładniejsza paletka Diora, ale jednak mnie sie podoba efekt na oczach i będę używać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 23:52   #1499
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Babu, bo jednak wole kryjace fluidy
A mi one bardzo pasowały na fluidy jako wykonczenie albo może raczej ich wzmocnienie Obecnie zakochana jestem w niemieckim pseudominerałku, naturalnie tez na fluidy
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:09   #1500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A mi one bardzo pasowały na fluidy jako wykonczenie albo może raczej ich wzmocnienie Obecnie zakochana jestem w niemieckim pseudominerałku, naturalnie tez na fluidy
Babu, ale ja nie lubię wykańczać makijazu takimi średnio kryjącymi kompaktami, wolę sypkie lekkie, np. Les Voilettes Stad kompakty leżą i sie kurzą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.