Dyskryminacja dużych stóp! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 10:39   #31
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Hehe Ach my to mamy te problemy Założymy wątek : co najbardziej wkurza Aeterna i Paulyna
Uuuu, , a ja to się sporo nazrzędzę, brakłoby im bajtów na moje fochy ..
Co tam, wymagająca bywam, i już .
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:03   #32
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Uuuu, , a ja to się sporo nazrzędzę, brakłoby im bajtów na moje fochy ..
Co tam, wymagająca bywam, i już .
Oj, ja też często marudzę Moje fochy i Twoje fochy ... uuu stały ban by był
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:12   #33
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Na szczęście mam 38 i w tym rozmiarze najłatwiej kupić buty. Moja koleżanka ma 35/36 i naprawdę bardzo trudno jej kupić ładne buty nie dziecięce.
Na allegro jest nawet trochę butów w dużym rozmiarze i to naprawdę ładnych. Przeważnie są to chyba buty zza granicy, bo w Polsce to tylko rozmiarowa masówka. To samo ze spodniami - zawsze trzeba skracać Czy oni myślą, że ludzie rodzą się jak wycięci z szablonów????
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:17   #34
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

dolaczam do okrzykow wscieklosci, jako posiadaczka stopy 42-43
ostatniona mega wkurzona przy robie zakupu kozaczkow
udalo mi sie
co prawda skora syntetyczne, ale ladne buziki, 100 zl,JEDYNA para w Deichmanie.
firma nazywa sie graceland. polecam.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:27   #35
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Aj tam różnie to bywa, ja niby 39/40 i tych rozmiarów jest od groma... ale moje "szczęście", bo mam właściwie 39 i 2/3 , więc albo za małe albo za duże , jak to wcześniej pisałam...
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:49   #36
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja problemów z rozmiarem stopy nie mam, bo mam standardzik 38 Ale za to mam big problem z moim przegubem...mianowicie jest płaski jak naleśnik! Klapki na lato odpadają, bo gdy włoże w jednego nogę, to zmieściłaby się jeszcze druga i pół reki Wiecie o co mi chodzi?? Mam nadzieje, bo nie potrafie tego wytłumaczyć słowami
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 13:54   #37
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Cytat:
Napisane przez askawtn
Ja problemów z rozmiarem stopy nie mam, bo mam standardzik 38 Ale za to mam big problem z moim przegubem...mianowicie jest płaski jak naleśnik! Klapki na lato odpadają, bo gdy włoże w jednego nogę, to zmieściłaby się jeszcze druga i pół reki Wiecie o co mi chodzi?? Mam nadzieje, bo nie potrafie tego wytłumaczyć słowami
mam to samo - na poprzedniej stronie o tym napisałam hihi... tak, tak super to nazwałaś płaski, jak naleśnik jakby ktoś sprasował żelazkiem...
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 15:59   #38
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Unhappy Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

w poznaniu też nie jest łatwo stopom które mają więcej niż 40 rozmiar.... na dodatek mam dość płaską stopę więc czasem na długość i było by dobre tyle że nogi czasem nie idzie wcisnąć.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:14   #39
Tiramisu
Raczkowanie
 
Avatar Tiramisu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 113
GG do Tiramisu Send a message via Skype™ to Tiramisu
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ach, znam ten ból gdyż jestem posiadaczką stóp roz. 42. Jak na złość wszystkie "balowe" szpilki które pasują, mają ogromne "szpice" przez co stopy wyglądają jak kajaki
__________________


Tiramisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:58   #40
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

też mnie to niesamowicie wkurza wrrrr... nosze buty w rozmiarze 41 i wszystkie (jeśli) są potwornie szerokie!! jak kupowałam zimowe to zasunęłam suwak i zawiazałam to normalnie, bez problemu wyjełam stope!!!!! a o jakis wyjsciowych to wogole nie bede wspominać wrrrrrr..
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 23:22   #41
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Mam 41 i oprócz tego że jest troche kłopot ze znalezieniem butów ładnych np szpilek w tym rozmiarze to najbardziej mnie to wkurza,że nawet śliczne buciki na stopie 41 nie wyglądają już tak łasdnie!Od razu się rzuca w oczy,że wielka stopa!Kiedyś jak szukłam sportowych i spytałam w sklepie czy mają 41 to mi facet powiedział,że nie bo oni tu mają tylko damskie Ale się wtedy wkurzyłam.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:00   #42
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

och nie dość że jak to mama mówi mam rozciapane nogi to jeszcze co pewien czas puchnie mi kostka jak się za pomnę to kozaczki jeszcze założę ale ze zdjęciem tego potem są problemy
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:21   #43
Maratka
Raczkowanie
 
Avatar Maratka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: skąd popadnie:-))
Wiadomości: 136
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja też mam wielką stopę:-/ (jak na polskie standardy) 41/42. Panie w sklepie zawsze patrzą na mnie z politowaniem, bo przecież to takie dziwne mieć rozmiar buta powyżej 40 Albo na siłę próbują mi tę 40 wcisnąć mówiąć, że buty się rozbiją:-/
Tak więc babeczki nie martwcie się. Może się doczekamy czasów, że rozmiar buta powyżej 40 na stale zagości na półkach sklepowych i będziemy mogły przebierać do woli
Maratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:29   #44
smerfeta3
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta3
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Przytulny pokoik
Wiadomości: 4 442
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Cytat:
Napisane przez Maratka
Tak więc babeczki nie martwcie się. Może się doczekamy czasów, że rozmiar buta powyżej 40 na stale zagości na półkach sklepowych i będziemy mogły przebierać do woli
Czekam z niecierpliwością na ten moment.
Bo jak narazie to katastrofa....
Żeby upolować jakiekolwiek buty w rozmaiarze 41to naprawdę trzeba całe miasto oblecieć sklep po sklepie...
Ja osobiście lubie zakupy ale jak tylko wiem że muszę kupić sobię jakieś buty to odrazu jestem tak wściekłaNienawidzę kupowania butów

Jedynie jakieś fajne butyw tym rozmairze i do tego w rozsądnej cenie można kupić w Deichmannie..
smerfeta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:01   #45
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

ja mam podobny problem-a w zasadzie juz go niemam

Mam mała i wąską stopę a chodzenie po dziecięcych sektorach niewiedziec czemu znudziło mi sie :P
Na szczęście los pozwolił mi trafić na osobę która zamówiła dla mnie na życzenie małe śliczne buciki.i teraz czekam z niecierpliwością na moje pięknotki
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:34   #46
asik3010
Raczkowanie
 
Avatar asik3010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja mam rozmiar 40-41,chociaz raz to nawet sie w 38 zmiescilam przez ostatnie kilka dni polowalam na buciki i nic... jesli juz sa jakies fajne to rozmiiar 36 bo teraz juz wszytsko wyprzedane masakra...i zastanawia mnie czemu nie produkuje sie zbyt duzo bucikow zgrabnych i ladnych z zaokraglonymi noskami (ktore optycznie stope skracaja) a w wiekszosci sklepow znajduje sie buty z tzw. czubkami,ktore stope wydluzaja gigantycznie i to ladnie nie wyglada
asik3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:38   #47
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

rozmiar 41 - dobrze znam ten ból też często mam kłopoty z dobraniem butków ale musze przyznać, że teraz i tak jest dużo lepiej, bo jeszcze kilka lat temu to dużo gorzej było znaleźć jakieś ładne kobiece buty tego rozmiaru
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:41   #48
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Oj biedactwa! Ja nie mam takiego problemu, nosze buciki o rozmiarze 37-38
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:45   #49
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

ehh ja tez mam duzą stopę, coś około 41 szpilki czasem gdzies spotkam na przykład w CCC, niestety Deichmana u mnie w miescie nie ma ehh sandałki mam kupiłam hmm ponad dwa lata temu na targu hihi i jestem z nich bardzo zadowolona bezowe na koturence sliczne
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:01   #50
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Mój rozmiar stopy zależy od producenta W butkach Ryłki mam pełne 39 które mnie trochę obciera, 39.5 spadało mi ze stopy jak szłam Więc w tej numeracji mam chyba 39 i 1/4
Z butami sportowymi jest już inaczej. Przeważnie 40 albo 40 i 1/2 - to tez zalezy od firmy Sama swoja stopę oceniam na 39/40. Przy wzroście 172cm to nie wygląda jakos tragicznie, tak w miare proporcjonalnie
Moim zdaniem najpopularniejszy jest rozmiar 37/38 i to jego jest najwięcej. Im wyżej lub niżej ma się numer tym gorzej dostać buty Znam parę dziewczyn, które mają rozmiar 43-44 i jak chodzi o buty sportowe to kupują męskie Cieszę się, że jakoś w miarę udaje mi się znaleźć mój rozmiar z typów które mi się podobają i współczuję osobom, które muszą się porządnie nachodzić, żeby dostać butki
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:30   #51
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja co prawda nie mam takiego problemu, ale chciałam Wam napisać, że Ryłko ma buty w połówkowych rozmiarach. Przynajmniej jak rok temu kopowałam buty na studniówkę chłopaka, to kupiłam uty o rozmiarze 36 3/4
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:49   #52
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Uff ja na szczęście nie mam problemu ze znalezieniem butów na siebie bo mam rozmiar 37/38
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:22   #53
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja miałam 41 ale mi się skurczyła do 40 Znam ten ból Ale jest Deichmann Tam nie ma odpowiednich butków?
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:47   #54
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

a moze wypiszemy sklepy gdzie znajdziemy buty w 'naszym' rozmiarze? aby nie wchodzic do sklepow gdzie nic nie ma, zeby niepotrzebnie sie wkurzyc
buty w rozmiarze 40-42 znalazłam w:
- Deichmann'ie (40, zimowe, naweł spoko)
- Gemo (40, japonki na malym obcasie, troszeczke przymale, ale nie sa tragiczne)
- Diverse (41, te są poprostu idealne!)
- Pumie (42, takie za kostkę, czerwone, niestety ich nie kupilam i bardzo tego zaluje )
- Inblu (40, troche przymale ale jakos da sie przezyc..)

tyle pamietam


askawtn mam identyczny problem i Cię rozumiem , ale o tyle gorzej, ze wszystkie buty w rozmiarze 40-42 sa niesamowicie szerokie!!!!
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 08:24   #55
KasiaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
GG do KasiaBe
Sklepy we Wrocławiu z dużymi rozmiarami

Witam kobietki i łącze się z wami w bólu poszukiwania butów wyjściowych w dużym rozmiarze.
Ja nosze rozmiar 42 i musze przyznać, że naprawde ciężko jest znaleść jakieś fajne buty w tym rozmiarze.Ale narzie jakoś mi sie udaje.
Ja kupuję u RYŁKO jeśli numer jest to w sklepie jeśki nie ma to zamawiam na ich stronie internetowej. Zamówione przez was buty trafiają do najbliższej placówki tego sklepu w waszym mieście i tam się je odpbiera i płąci.KOlejną zaletą takiego zamawiania jest fakt, że jeśli buty wam nie bedą odpowiadać to ich po prostu nie bierzecie, zostają w sklepie i on już się martwi jak je sprzedać.Kolejny sklep gdzie kupuje to BATA we Wrocławiu, tam też mają duży wybór i numery 42 nie są rzadkością.

http://www.rylko.pl/
KasiaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 09:10   #56
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

tez mam problem z butami. 41, czasem 42. ostatnio kupilam swietnie buty w diechamanie, 42, z czubem.. ani razu ich nie zalozylam bo wydaja mi sie takie wieeelkie
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 09:43   #57
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Ja noszę rozmiar 47... Kupno butów też graniczyło z cudem, ale w W-wie znalazłem sklep (to nie reklama, ale wdzięczność!) o wdzięcznej nazwie BUCIOR... Po raz pierwszy byłem w sklepie obuwniczym, w którym moje płetwy należały do najmniejszych - męskie obuwie sprzedawane jest tam od rozmiaru 46 do bodajże 52... Kajaki!
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 10:07   #58
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

dyskryminuje sie nie tylko duze stopy.. male tez ..ja mam r.36 i rzadko kiedy moge kupic sobie sandalki.. w dziale kobiecym nie ma, w dzieciecy do35.. beznadzieja..
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 10:28   #59
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Dołączam się do grona większych stóp
To zawsze był i jest dla mnie kompleks
Moja rozmiarówka wacha sie od 39 do 41 (zależy od sklepu).
I na dodatek mam wąską stopę, więc większość butów jest na mnie za szeroka i źle wyprofilowana. Ja muszę mieć idealne wyprofilowane, inaczej stopa mnie boli po 5minutach
Zawsze marzyłam o kozakach, takich do kolana, ale tylko na marzeniach się skończy Jak sa dobre na stopie, to szerokie w kostkach i odstające na łydkach :/

Co z tego że Deichman ma do 42 jak i tak są na nic
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 15:21   #60
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Dyskryminacja dużych stóp!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ja noszę rozmiar 47... Kupno butów też graniczyło z cudem, ale w W-wie znalazłem sklep (to nie reklama, ale wdzięczność!) o wdzięcznej nazwie BUCIOR... Po raz pierwszy byłem w sklepie obuwniczym, w którym moje płetwy należały do najmniejszych - męskie obuwie sprzedawane jest tam od rozmiaru 46 do bodajże 52... Kajaki!

Zlosliwcze, a patrzyles w Deoxie i GIno Rossi? Moj P. tez nosi 47 [wszystkie buty sportowe ma takiej wielkosci], ale w tych sklapach maja jakas zanizona numeracje i spokojnie miesci sie w 46 a nawet czasem w 45.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.