Rzęsy do nieba jak z reklamy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 19:57   #31
kruk23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Long 4 Lashes - czy bezpieczne jak Xlash?

Cytat:
Napisane przez ssijmaua Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...es.html&next=1
czy skład tej odżywki jest "bezpieczny"? bardzo łatwo u mnie o podrażnienie oczu i zasinienia na powiekach... używam Xlasha, ale ostatnio znalazłam tę odżywkę w sklepie niedaleko i jest za 64zł...
No właśnie też się zastanawiam nad tymi odżywkami - jeszcze żadnej nie stosowałam. A Long 4 Lashes - użyłaś w końcu? Jest okej?
kruk23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:39   #32
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Long 4 Lashes - czy bezpieczne jak Xlash?

Cytat:
Napisane przez kruk23 Pokaż wiadomość
No właśnie też się zastanawiam nad tymi odżywkami - jeszcze żadnej nie stosowałam. A Long 4 Lashes - użyłaś w końcu? Jest okej?
Ja używam od 2 miesięcy i niezbyt widzę efekty.. zwłaszcza nie widzę zagęszczenia. Na zagęszczenie nie mam pojęcia co działa
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 08:50   #33
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Zajrzyj na mojego bloga, tam masz recenzję dwóch odżywek. Osobiście mogę polecić odżywkę do rzęs l'biotica w tubce. Wypróbowałam wiele odżywek z niższej półki, ale ta sprawdziła się u mnie najlepiej. Możesz też zamówić serum z ich firmy. Chcąc nie chcąc rzęsy jak firanki można osiągnąć tylko poprzez doklejenie sztucznych rzęs.

Edit : Zapomniałam wspomnieć, że na efekty nie trzeba czekać długo, ale musisz być naprawdę systematyczna.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.



Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2014-03-29 o 08:51
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:01   #34
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

A ja mogę z czystym sumieniem polecić Long4Lashes. Dostałam tą odzywkę na święta od przyjaciółki. Pierwsze efekty były widoczne już po miesiącu. Jestem typem słowiańskim z bardzo krótkimi, białymi wręcz rzęsami. Rzęsy są bardzo długie, mocne i przyciemnione. Nigdy w życiu nie miałam takich rzęs. Teraz stosuje ją 4 miesiąc a efekt zauważają wszyscy. Owszem czas dopiero pokazuje efekty ale codzienne stosowanie na noc nie jest raczej uciążliwe. Ciekawe co będzie po pół roku tak jak zapowiada producent wtedy efekt jest najlepszy....

Dodam jeszcze, że jestem alergikiem i różnie reaguję na nowości kosmetyczne a przy long4 żadnych niespodzianek. Nie jest też drogi bo w promocji można kupić za 60 zł i myślę, że warto
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 16:55   #35
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Zajrzyj na mojego bloga, tam masz recenzję dwóch odżywek. Osobiście mogę polecić odżywkę do rzęs l'biotica w tubce. Wypróbowałam wiele odżywek z niższej półki, ale ta sprawdziła się u mnie najlepiej. Możesz też zamówić serum z ich firmy. Chcąc nie chcąc rzęsy jak firanki można osiągnąć tylko poprzez doklejenie sztucznych rzęs.

Edit : Zapomniałam wspomnieć, że na efekty nie trzeba czekać długo, ale musisz być naprawdę systematyczna.
Tez bardzo sobei chwale odzywke L'biotica w tubce, tyle tylko ze ja na efekty czekalam dosc dlugo. Dopiero cos zauwazylam po 2 miesiacach codziennego stosowania!
Ten drugi preparat -serum z formie z grzebyczkiem (tez l'biotica) zupelnie sie u mnie nie sprawdzil).
Teraz uzywam Eveline zielonej juz od 4 miesiecy-ale nie widze efektow wiec nie wiem o co tyle chalasu z ta odzwyka
Zuzyje ja do konca, nadaje sie rano pod tusz do rzes tez, ale na pewno wroce do l'biotica.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:52   #36
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Używalam l-biottica i obecnie long4lashes, wcześniej jeszcze xlasha i revitalash mam wrażenie, że l'biotica fajnie zagęszczała rzęsy, nie wypadały, ale long4lashes robi m/w to samo plus są dosyć wydłużone (porównywalnie do xlash!). Niemniej jednak uważam, ze najlepiej się sprawdzają w połączeniu z olejkiem arganowym, który to tak naprawdę wpływa na odżywienie i zagęszczenie rzęs a odżywki stymulują ich wzrost także taki duet jest idealny. Testowałam w zasadzie każdą z odżywek (oprócz revitalash) - bez i z olejkiem arganowym (zmywam nim tusz, więc zawsze coś pozostaje na oku).
Równiez mam b wrazliwe oczy - np. revitalash mnie podrażniał, po pewnym czasie xlash także mi dokuczał. Noszę soczewki a oczy mam czerwone przy byle okazji (np. zmywaniu mleczkiem czy płynem micelarnym). Chyba optymalnym wyjściem pod względem komfortu dla oka jak i stosunku ceny do efektów jest long4lashes i l'biottica też jest w porządku. Revitalash odradzam, bo po 4miesiącach poraził mi oko, miałam poważne problemy. Poza tym rzęsy rosły bardzo długie, wręcz nienaturalne, ale też szybko wypadały (i wypadały wszystkie na hurra także efekt jest bardzo krótkotrwały). Mi akurat zależy na zagęszczeniu, nie wydłużeniu także do revi nei wrócę
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:38   #37
lizzy205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy regenerum do rzęs!!

Witam. Mam problem z ta odżywką: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...czoteczka.html. Niby widać po niej sporo nowych włosków, ale zauważyłam wypadanie rzęs... czy skład tej odżywki może powodować osłabienie i ich wypadanie ? Proszę o odpowiedź, bo sama czytałam i analizowałam go kilka razy i nie widziałam żadnego groźnego składnika (ale może się mylę). No chyba że ta odżywka ma tak działać że te osłabione wypadają, a w miejsce ich rosną nowe....a więc co robić ? zaprzestać jej stosowania ? baardzo proszę o odpowiedź !

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-04-19 o 04:36 Powód: Link
lizzy205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 11:08   #38
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Hej dziewczyny która z was używała odżywki Revitalash , jakie macie na ten temat opinie?
Czy może jest tez coś innego na rynku godnego do polecenia ale za mniejsza cenę?

Ja ostatnio dostałam w prezencie odżywkę z Bandi, ale jestem w trakcie testowania. Na ten czas zero efektu.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 11:54   #39
roxaanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Hej dziewczyny
A słyszałyście o wazelinie?
Ja od około tygodnia smaruję rzesy, brwi i okolice wokół oczu.
Moje rzesy już stały sie zdrowsze, bardziej podkrecone a największą różnice widać przy ich malowaniu.
Wazelina pobudza wzrost rzęs, dba o ich kondycje a nawet dobrze wpływa na pierwsze zmarszczki ;d a do tego wszystkiego jest mega tania
Stosowalyscie?
roxaanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:04   #40
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Hej Dziewczyny, od dwóch i pól miesiąca uzywam 4 long lashes. Rzęsy faktycznie stały się bardziej spektakularne i lepiej się układają (zawsze miałam długie i gęste rzęsy ale postanowiłam wykrzesać z nich maksimum możliwości). Od kilku dni zauważyłam jednak na jednym oku prześwit tak jakby w jednym miejscu wypadły mi rzęsy i widzę że odrastają teraz nowe króciutkie. Jak się pomaluję tuszem to widać prześwit. Czy któraś z Was też tak miała? Czy to o to chodzi że ma wypaśc stara i na jej miejsce wyrosnąć nowa zdrowa? bo nigdy takowych prześwitów nie miałam...
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 11:01   #41
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Tez męczyłam olejek rycynowy ale jakoś nie widziałam efektów

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny która z was używała odżywki Revitalash , jakie macie na ten temat opinie?
Czy może jest tez coś innego na rynku godnego do polecenia ale za mniejsza cenę?

Ja ostatnio dostałam w prezencie odżywkę z Bandi, ale jestem w trakcie testowania. Na ten czas zero efektu.

Moja teściowa stosowała revitalash, po miesiącu prawie zero efektów ale już po 2 jak ruszyły z kopyta ...efekt naprawde super, mnie na razie nie stać na takie cuda..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 13:23   #42
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Ja mialam revitalash. Efekty były niesamowite, ale po oddstawieniu tragedia. Zaczęły wypadać, widać było prześwity. Od jakiegoś czasu stosuję pomadkę z altery rumiankową, na początku nie było efektów ale teraz rzęsy wyglądają super.Polecam choć trzeba byc cierpliwym
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 12:21   #43
Zooee87
Przyczajenie
 
Avatar Zooee87
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 2
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Używam regenerum do rzęs ok.3 tygodnie i nie widzę żadnych powalających efektów
Zooee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 16:33   #44
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Ja używałam Rapidlasha, pierwsze efekty były widoczne po 6-7 tygodniach. Opakowanie 3 ml starczyło mi prawie na rok, z tym że kiedy po 12 tyg zaczęłam go nakładać rzadziej (co 3 dni), rzęsy wróciły do poprzedniego stanu, więc po jakimś czasie znowu zaczęłam go nakładać codziennie. Dodam,że moje rzęsy są krótkie, cienkie i jasne, Rapidlash nie wpłynął na zagęszczenie, długość po nim też nie była jak z reklamy: ale dla mnie była zauważalna.
Teraz, żeby odpocząć od bimatoprostu, kupiłam regenerum, ale przeraziły mnie paskudne konserwanty w składzie. Ale cóż, potestuję.
Natomiast olej rycynowy/wazelina powodowały u mnie nasilone wypadanie rzęs, więc ze strachu o łyse powieki je odstawiałam.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:55   #45
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Cytat:
Napisane przez roxaanaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
A słyszałyście o wazelinie?
Ja od około tygodnia smaruję rzesy, brwi i okolice wokół oczu.
Moje rzesy już stały sie zdrowsze, bardziej podkrecone a największą różnice widać przy ich malowaniu.
Wazelina pobudza wzrost rzęs, dba o ich kondycje a nawet dobrze wpływa na pierwsze zmarszczki ;d a do tego wszystkiego jest mega tania
Stosowalyscie?
jakie niby wazelina ma właściwości , po których masz takie piękne rzęsy??????

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Już trochę czasu minęło od używania mojej odzywki. Trochę widzę różnice, ale nie powalającą. Zobaczymy co dalej..
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:55   #46
roxaanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Nie mam pojecia, nie znam się na tym. Gdzieś to wyczytałam , a że miałam słoiczek wazeliny i nie miałam jej do czego użyć i postanowiłam sprawdzić. Na moje rzesy naprawde dziala!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
roxaanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 14:15   #47
mirka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

RevitaLash <3
Widziałam efekty u mojej cioci i padłam z wrażenia.
Niestety padłam także jak zobaczyłam cenę tego 3,5 ml cudeńka ...
mirka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 14:23   #48
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

W biedronce jest serum i krem l'biottica w promocji za chyba 7-8zł.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:21   #49
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu stosuję pomadkę z altery rumiankową, na początku nie było efektów ale teraz rzęsy wyglądają super.Polecam choć trzeba byc cierpliwym
dzisiaj kupiłam tą alterę i wypróbuję
bardzo jestem ciekawa czy zadziała bo normalnie bym po nią nie sięgnęła raczej
chociaż właściwie to ja mam rzęsy długie tyle, że jasne i proste
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 16:49   #50
Deelena
Przyczajenie
 
Avatar Deelena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Przepraszam za mały spam
Piszę pracę badawczą na temat odżywek do rzęs i ewentualnych efektów ubocznych stosowania ich. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety

http://inter☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/interankieta...9e6914f0391fac

Ankieta nie ma charakteru komercyjnego i nie jest prowadzona na zlecenie koncernów itd. Jeżeli ktoś bd ciekawy wyników ankiety to po opracowaniu ich podzielimy się nimi

Edytowane przez Deelena
Czas edycji: 2014-12-11 o 16:57
Deelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 14:50   #51
ZuzaMak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: Bezpieczna odżywka do rzęs

ja tez zamierzam
ZuzaMak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:34   #52
Agus38
Przyczajenie
 
Avatar Agus38
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Ja osobiście stosowałam i RevitaLash i Regenerum i śmiało mogę potwierdzić działanie, jednak wydaje mi się że każda odżywka tego typu będzie działać podczas stosowania, po zakończeniu odżywiania wydaje mi się że w bardzo szybkim czasie rzęsy wracają do pierwotnego wyglądu.
Agus38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:49   #53
Extries
Raczkowanie
 
Avatar Extries
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 47
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Ja zawsze powtarzam witamina A+E to podstawa, rzęsy i paznokcie dostają witaminowego kopa, są mocniejsze, dłuższe i grubsze.
__________________
Extries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:23   #54
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Cześć, jeśli chodzi o prześwity w rzęsach to owszem zdażają się takie, szczególnie je widać w przypadku ciemnych i długich rzęs. Sama mam długie i często wypada mi jedna i na jej miejscu po jaimś czasie wyrasta nowa, wygląda to niezbyt, trudno. Od jakiegoś czasu używam odżywki keratynowej GAL, nie zauważyłam żeby przestały wypadac, ale napewno szybciej rosną. Czy chodzi o to że wypada stara i rośnie nowa? Pewnie tak, ale gdzieś słyszałam, że z rzęsami nie jest tak do końca jak z włosami na głowie. Mam pytanie, czy któraś z Was ma tak jak ja, pomiędzy podkręconymi naturalnie rzęsami wyrastają proste, co np utrudnia malowanie?
__________________
http://fundacjaczarnykot.pl/
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:34   #55
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Używałam l'biotiki kremu i serum, całkiem fajne, serum Eveline i oleju rycynowego. Po roku nieużywania żadnych odżywek moje rzęsy znów potrzebują wsparcia. Pewnie na razie spróbuję oleju rycynowego i pomyślę, co dalej, bo niby nie jest tragicznie, ale bardzo bym chciała znów mieć długie i gęste rzęsy
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 06:48   #56
evelkamakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 178
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Ja Wam polecam pomadkę z alterry efekty są naprawdę fajne-) i tania jest ...zrobiłam jej recenzję więc zapraszam
__________________
<reklama>

Ta dam...
evelkamakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 14:22   #57
AgaKarolak_MakeMeUp
Przyczajenie
 
Avatar AgaKarolak_MakeMeUp
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Smile odżywki do rzęs

najlepsze odżywki do rzęs???

Cześć dziewczyny!! poszukuję dobrej odżywki do rzęs, która wzmacnia rzęsy, stymuluje porost oraz grubość rzęs i czy taką odżywkę można stosować przy przedłużonych rzęsach?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AgaKarolak_MakeMeUp
Czas edycji: 2016-04-26 o 14:25
AgaKarolak_MakeMeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 17:05   #58
mika_mi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Powiedzcie, co sądzicie o Xlash mascara? Czy jest bezpieczna, tyle czytałam o ,,dyskusyjnych" składnikach w maskarach, czy ta maskara jest bezpieczna, jeśli chodzi o skład?
mika_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 14:19   #59
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Rzęsy do nieba jak z reklamy!

Podziwiam was, ze macie cierpliwosc do odzywek na rzesy ja sie poddalam i przedluzylam u kosmetyczki
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 15:19:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.