Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 10:28   #31
Coben1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Ok,dzięki za wszystko
Ten tonik z BU trzeba przygotować samemu,jednak nie długo wyjeżdżam i wolałbym kupić coś już gotowego,jeśli możesz rzucić okiem na ten to z góry dziękuję
http://allegro.pl/tonik-antybakteryj...372429847.html
Te serum jest do cery dojrzałej,więc nie wiem czy przy mojej wrażliwej i przetłuszczającej się by się sprawdziło,ale dziękuję za pomoc
Ktoś kiedyś mi polecił ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...se-legere.html i jeśli w najbliższym czasie nic innego nie znajdę to pewnie go kupie,chociaż wolałbym coś tańszego
Coben1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 10:40   #32
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

zincas forte firmy farmapol albo cynk organiczny firmy walmark ale wole ten pierwszy, na prawde cynk pomaga ! tez bralem raz dziennie ale moja derm. mowi zebym sprobowal wiecej wiec jem jedna tabltke rano i jedna wieczorem plus rano wit. pp teraz odstawiam wszystko co na tradzik i nawilzam skore ;-) co do cynku to nie jedz nic mlecznego ani mleka okolo dwie godziny przed i po tabletce no chyba ze bardzo ci sie nudzi i szukasz wrazen w WC :-D

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chociaż Pharmaceris nie jest jakieś tragiczne, to jednak zdecydowanie wolałabym BU . Tam też mają inne fajne rzeczy, np peeling enzymatyczny. Im krótszy skład tym lepiej.

Co do kremów, to nic nie polecę, bo u mnie się nic nie sprawdza na dłuższą metę, ale obecnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-900098

Mam już drugie opakowanie. Dla mnie to serum jest idealne, zastępuje krem, jest lekkie i głęboko się wchłania, pięknie nawilża. Myślę, że recenzje nieprzychylne wynikają z tego, że recenzenci stosują to serum pod krem, ale używając samodzielnie to jest zupełnie inna bajka. Polecam. Konsystencja wodnista, żelowa, przezroczysta. Dostepny w każdym Rossmannie, bo to marka rossmannowska na wyłączność.

Z innych mogę polecić serum Quenching marki Phenome, niestety cena może być trochę zaporowa.

Jest też godne wypróbowania serum hialuronowe Dermedic, ale osobiście nie ciągnie mnie do niczego nowego, odkąd odkryłam to Alterry.
jezeli chodzi o serum dermedic to nie dawno je kupilem i jezeli chodzi o nawilzanie to najlepszy nawilzacz na swiecie! nie stosowalem niczego co by dawalo taki efekt i nie zapychalo ale serum ma niestety ogromna wade , nie nadaje sie stosowanie wieczorem tylko pozna ca zeby nas nikt nie widzial ... blyszczy sie okropnie po nim twarz mimo ze sie nie lepi skora ale latarnia jest tak ogromna ze nie patrze nawet w lustro jak uzyje bo jestem wtedy jeszcze brzydszy nic zawsze :-D

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Coben1994 Pokaż wiadomość
Ok,dzięki za wszystko
Ten tonik z BU trzeba przygotować samemu,jednak nie długo wyjeżdżam i wolałbym kupić coś już gotowego,jeśli możesz rzucić okiem na ten to z góry dziękuję
http://allegro.pl/tonik-antybakteryj...372429847.html
Te serum jest do cery dojrzałej,więc nie wiem czy przy mojej wrażliwej i przetłuszczającej się by się sprawdziło,ale dziękuję za pomoc
Ktoś kiedyś mi polecił ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...se-legere.html i jeśli w najbliższym czasie nic innego nie znajdę to pewnie go kupie,chociaż wolałbym coś tańszego
ja zaryzykuje i upoluje w nastepnym tyg. krem bialy jelen nawilzajacy podobno jest b.dobry a tani jak barszcz wiec nawet jak zapcha to pojdzie jako balsam po goleniu czego potrzebujesz? moze ci pomoge? tonik nawilzajacy czy jaki?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:01   #33
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez Coben1994 Pokaż wiadomość
Ok,dzięki za wszystko
Ten tonik z BU trzeba przygotować samemu,jednak nie długo wyjeżdżam i wolałbym kupić coś już gotowego,jeśli możesz rzucić okiem na ten to z góry dziękuję
http://allegro.pl/tonik-antybakteryj...372429847.html
Te serum jest do cery dojrzałej,więc nie wiem czy przy mojej wrażliwej i przetłuszczającej się by się sprawdziło,ale dziękuję za pomoc
Ktoś kiedyś mi polecił ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...se-legere.html i jeśli w najbliższym czasie nic innego nie znajdę to pewnie go kupie,chociaż wolałbym coś tańszego
Coben, wydajesz się być kumatym facetem, więc wierz mi, Twoja skóra jest warta tego toniku z BU. Kupując rozwodnione gotowce nic nie wskórasz poza zatoczeniem błędnego koła i bezowocnym odchudzeniem portfela. Zrobienie tego toniku to kwestia 5, no może 10 minut. Jest to bardzo proste, prostsze od budowy cepa. Będziesz mile zaskoczony po otwarciu przesyłki, będziesz miał wszystko pięknie poukładane i podpisane w małych fiolkach i woreczkach strunowych i wytłumaczone w instrukcji. Będziesz zacierał rączki do roboty Dokupić tylko trzeba konserwant eko, co jest podane w opisie na stronie BU i tam też jest podana ilość jaką należy dodać w kroplach, poza tym nic nie trzeba obliczać, wszystko będzie poodmierzane, wystarczy tylko w odpowiedniej kolejności dodać do hydrolatu

Co do opisów kosmetyków przez producenta, to należy się do tego zdystansować, wie to każdy zaprawiony, a i często zdesperowany w bojach z problemami skórnymi konsument. !!! Liczy się tylko skład INCI, a nie czułe słówka producenta. Trzymając się więc tej zasady, to z linków, które podałeś niczego nie mogę wywnioskować, bo nie podano w nich INCI, a jedynie substancje czynne. Natomiast gdy spojrzysz na skład Alterry nie zobaczysz tam składników, ktorych nie możesz stosować tylko dlatego, że nie masz skóry dojrzałej

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o serum dermedic to nie dawno je kupilem i jezeli chodzi o nawilzanie to najlepszy nawilzacz na swiecie! nie stosowalem niczego co by dawalo taki efekt i nie zapychalo ale serum ma niestety ogromna wade , nie nadaje sie stosowanie wieczorem tylko pozna ca zeby nas nikt nie widzial ... blyszczy sie okropnie po nim twarz mimo ze sie nie lepi skora ale latarnia jest tak ogromna ze nie patrze nawet w lustro jak uzyje bo jestem wtedy jeszcze brzydszy nic zawsze :-D
Dzięki za cynk

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-07-07 o 11:02
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:41   #34
Coben1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

hahah ok kupie ten z BU tak wiem,że to co jest napisane na opakowaniu przez producenta znacznie się różni od efektów jakie są po stosowaniu danego produktu
Co do składu to się na tym nie znam,dlatego staram się kupować wszystko właśnie z jak najmniejszym/naturalnym składem


Cytat:
Napisane przez Marcin_619
ja zaryzykuje i upoluje w nastepnym tyg. krem bialy jelen nawilzajacy podobno jest b.dobry a tani jak barszcz wiec nawet jak zapcha to pojdzie jako balsam po goleniu czego potrzebujesz? moze ci pomoge? tonik nawilzajacy czy jaki?
Szukam jakiegoś toniku z kwasami na lato,żeby trochę uregulować wydzielanie sebum taki zwykły tonik,którego używam po umyciu twarzy żelem,żeby przywrócić naturalne ph już mam co do kremu biały jeleń to kiedyś też miałem go kupić,ale zawiera olej ze słodkich migdałów,więc nie wiem czy nie zaszkodzi Ci akurat,
ale spróbować zawsze możesz,zwłaszcza,że jest tani
A i dzięki za ten cynk,ten pierwszy co podałeś jest na recepte,więc na razie odpada,ale kupie ten drugi

Edytowane przez Coben1994
Czas edycji: 2014-07-07 o 13:19
Coben1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 12:51   #35
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez Coben1994 Pokaż wiadomość
hahah ok kupie ten z BU tak wiem,że to co jest napisane na opakowaniu przez producenta znacznie się różni od efektów jakie są po stosowaniu danego produktu
Co do składu to się na tym nie znam,dlatego staram się kupować wszystko właśnie z jak najmniejszym/naturalnym składem

Kurde szkoda,że po tym serum tak się twarz świeci,bo zależy mi na czymś do stosowania na rano,ale wypróbuje na noc też się coś przyda czasami



Szukam jakiegoś toniku z kwasami na lato,żeby trochę uregulować wydzielanie sebum taki zwykły tonik,którego używam po umyciu twarzy żelem,żeby przywrócić naturalne ph już mam co do kremu biały jeleń to kiedyś też miałem go kupić,ale zawiera olej ze słodkich migdałów,więc nie wiem czy nie zaszkodzi Ci akurat,
ale spróbować zawsze możesz,zwłaszcza,że jest tani
A i dzięki za ten cynk,ten pierwszy co podałeś jest na recepte,więc na razie odpada,ale kupie ten drugi
cynk na recepte?? w aptece jak nie ma innych ludzi to ja dostane nawet atrederm bez recepty nie wiem jak u Ciebie ale nie powinni robic problemu z cynkiem
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 13:15   #36
Coben1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Nie wiem,bo nie pytałem,tylko w necie sprawdziłem,że jest na recepte,ale tak jak mówisz nie powinni robić problemu
Coben1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 10:15   #37
Starglimmer
Przyczajenie
 
Avatar Starglimmer
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź wszystko pięknie ale krem ma parafine ...
oj dzieki za informację, muszę bardziej w przyszłości zwracać uwagę na skład
Czas najwyższy pokręcic sie po wątku biochemicznym bo niektóre nazwy składników nie wiele mi mówią
Starglimmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 14:16   #38
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

a ja nie używam kremów i jest cudnie ale za to stosuje oleje na twarz bo są o niebo lepsze ale to tak na marginesie bo rozumiem, ze masz skóre łojotokową z zaskórnikami, może acnederm na zaskórniki? mi bardzo ładnie zlikwidował i przy okazji zmniejszył pory, subtancja aktywna kwas azelainowy
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 19:47   #39
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

wszystko pieknie ale zostal wycofany z aptek i mi osobiscie nie pomagal jak funkcjonujesz bez kremu? np. jak to jest rano? mam w domu olej jojoba ale boje sie uzyc ze mnie zapcha
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 08:43   #40
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
wszystko pieknie ale zostal wycofany z aptek i mi osobiscie nie pomagal jak funkcjonujesz bez kremu? np. jak to jest rano? mam w domu olej jojoba ale boje sie uzyc ze mnie zapcha

robię sobie serum właśnie z olejem jojoba, wodą destylowaną, witaminą a,c i E i aplikuję rano na buzię, i wieczorem zresztą też...bo działa na mnie świetnie, mam 3ml buteleczkę i daje ok 25 kropli oleju, 10 kropli witaminy C (krople dla dzieci Juwit) kapsułkę A+E wyciskam do tego i uzupełniam wodą dest...jojoba mnie nie zapycha ale też nie miałam nigdy wiekszych zaskórników.
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 22:42   #41
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
zincas forte firmy farmapol albo cynk organiczny firmy walmark ale wole ten pierwszy, na prawde cynk pomaga ! tez bralem raz dziennie ale moja derm. mowi zebym sprobowal wiecej wiec jem jedna tabltke rano i jedna wieczorem plus rano wit. pp teraz odstawiam wszystko co na tradzik i nawilzam skore ;-) co do cynku to nie jedz nic mlecznego ani mleka okolo dwie godziny przed i po tabletce no chyba ze bardzo ci sie nudzi i szukasz wrazen w WC :-D

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


jezeli chodzi o serum dermedic to nie dawno je kupilem i jezeli chodzi o nawilzanie to najlepszy nawilzacz na swiecie! nie stosowalem niczego co by dawalo taki efekt i nie zapychalo ale serum ma niestety ogromna wade , nie nadaje sie stosowanie wieczorem tylko pozna ca zeby nas nikt nie widzial ... blyszczy sie okropnie po nim twarz mimo ze sie nie lepi skora ale latarnia jest tak ogromna ze nie patrze nawet w lustro jak uzyje bo jestem wtedy jeszcze brzydszy nic zawsze :-D

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------


ja zaryzykuje i upoluje w nastepnym tyg. krem bialy jelen nawilzajacy podobno jest b.dobry a tani jak barszcz wiec nawet jak zapcha to pojdzie jako balsam po goleniu czego potrzebujesz? moze ci pomoge? tonik nawilzajacy czy jaki?


ja bardzo poelcam białego jelenia
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 06:09   #42
TrisK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Mi, starej doświadczonej babie tak się widzi, że stosowanie kremów itp w zasadzie to szkodzi. Mają w końcu tyle chemii w sobie. Pamiętam, że najlepszą cerę miałam, jak wyjechałam sobie za granicę i tam myłam się tylko wodą, bo zapomniałam kremu i nie chciałam tam kupować, po tygodniu włosy (myte tylko ziołowym delikatnym szamponem) i skóra - myta tylko wodą i lokalnym mydłem były jak z bajki. Cudo normalnie. Unormowały się wszystkie problemy i buzię miałam jak pupka niemowlaka. Przyjrzyjcie się na Allegro lub gdzieś naturalnym produktom - arabskim, ayurwedyjskim lub z zapadłej Syberii. Ja dziko polecam naturalne mydła i używanie wody mineralnej do mycia twarzy, unikając ile się da tej z kranu. Właśnie te arabskie mają niesamowite własności. Na początku będzie bolało, bo pyski przyzwyczajone do chemii kremowej, ale potem, możecie być zaskoczeni. Popatrzcie na mydła z Aleppo, czarne mydła, glinki ogólnie rytuał Hammam.

Świetnie też prócz tego olej używać. Tak nie mylicie się olej do trądzikowej i przetłuszczonej skóry jest super. Moja siostrzenica osiąga niesamowite rezultatu, stosować. olej rycynowy lub tamanu, zmieszany z olejem z pestek malin lub lnianym.

Efekty takie że można przecierać oczy ze zdumienia...
TrisK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 06:48   #43
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez TrisK Pokaż wiadomość
Mi, starej doświadczonej babie tak się widzi, że stosowanie kremów itp w zasadzie to szkodzi. Mają w końcu tyle chemii w sobie. Pamiętam, że najlepszą cerę miałam, jak wyjechałam sobie za granicę i tam myłam się tylko wodą, bo zapomniałam kremu i nie chciałam tam kupować, po tygodniu włosy (myte tylko ziołowym delikatnym szamponem) i skóra - myta tylko wodą i lokalnym mydłem były jak z bajki. Cudo normalnie. Unormowały się wszystkie problemy i buzię miałam jak pupka niemowlaka. Przyjrzyjcie się na Allegro lub gdzieś naturalnym produktom - arabskim, ayurwedyjskim lub z zapadłej Syberii. Ja dziko polecam naturalne mydła i używanie wody mineralnej do mycia twarzy, unikając ile się da tej z kranu. Właśnie te arabskie mają niesamowite własności. Na początku będzie bolało, bo pyski przyzwyczajone do chemii kremowej, ale potem, możecie być zaskoczeni. Popatrzcie na mydła z Aleppo, czarne mydła, glinki ogólnie rytuał Hammam.

Świetnie też prócz tego olej używać. Tak nie mylicie się olej do trądzikowej i przetłuszczonej skóry jest super. Moja siostrzenica osiąga niesamowite rezultatu, stosować. olej rycynowy lub tamanu, zmieszany z olejem z pestek malin lub lnianym.

Efekty takie że można przecierać oczy ze zdumienia...
dokladnie tak! jak nie uzywam zadnych srodkow na tradzik i malo kremu to wygladam lepiej nic mi nie wyskakuje wczoraj w tv jakis wizazysta francji mowil ze najgorsze co moga robic ludzie przy cerze mieszanej to stosowac kremy ,, nawilzajace" na twarz w ktorych jest tluszcz i bardziej natluszczaja niz nawilzajaca , zgadzam sie z tym w 100% mowil ze tylko serum nawilzajace jak cos

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

mydlo aleppo jest genialne!! nic nie daje takich efektow , jestem okropnie zadowolony ze kupilem
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:16   #44
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

Cytat:
Napisane przez TrisK Pokaż wiadomość
Mi, starej doświadczonej babie tak się widzi, że stosowanie kremów itp w zasadzie to szkodzi. Mają w końcu tyle chemii w sobie. Pamiętam, że najlepszą cerę miałam, jak wyjechałam sobie za granicę i tam myłam się tylko wodą, bo zapomniałam kremu i nie chciałam tam kupować, po tygodniu włosy (myte tylko ziołowym delikatnym szamponem) i skóra - myta tylko wodą i lokalnym mydłem były jak z bajki. Cudo normalnie. Unormowały się wszystkie problemy i buzię miałam jak pupka niemowlaka. Przyjrzyjcie się na Allegro lub gdzieś naturalnym produktom - arabskim, ayurwedyjskim lub z zapadłej Syberii. Ja dziko polecam naturalne mydła i używanie wody mineralnej do mycia twarzy, unikając ile się da tej z kranu. Właśnie te arabskie mają niesamowite własności. Na początku będzie bolało, bo pyski przyzwyczajone do chemii kremowej, ale potem, możecie być zaskoczeni. Popatrzcie na mydła z Aleppo, czarne mydła, glinki ogólnie rytuał Hammam.

Świetnie też prócz tego olej używać. Tak nie mylicie się olej do trądzikowej i przetłuszczonej skóry jest super. Moja siostrzenica osiąga niesamowite rezultatu, stosować. olej rycynowy lub tamanu, zmieszany z olejem z pestek malin lub lnianym.

Efekty takie że można przecierać oczy ze zdumienia...
Nie na każdego to działa niestety, ja nie mogę stosować olejów w codziennej pielęgnacji. Jestem ich zdecydowaną przeciwniczką i wyłamuję się z całego tego szału na olejowanie twarzy.

Natomiast na detoksie odkremowym jestem już 3 rok i bardzo mi on służy, jednakowoż nawilżać trzeba, tylko, że ludzie są już tak ogłupieni reklamami, iż jednoznacznie kojarzą nawilżenie z kremem, do tego stopnia, że jak się im mówi, że kremy niekoniecznie są stworzone do cery tłustej, dostaje się przysłowiowy lincz, a nawilżyć może taką cerę wystarczająco dobry tonik, serum czy ekstrakt, bez emulgatorów i emolientów w składzie.

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
dokladnie tak! jak nie uzywam zadnych srodkow na tradzik i malo kremu to wygladam lepiej nic mi nie wyskakuje wczoraj w tv jakis wizazysta francji mowil ze najgorsze co moga robic ludzie przy cerze mieszanej to stosowac kremy ,, nawilzajace" na twarz w ktorych jest tluszcz i bardziej natluszczaja niz nawilzajaca , zgadzam sie z tym w 100% mowil ze tylko serum nawilzajace jak cos

mydlo aleppo jest genialne!! nic nie daje takich efektow , jestem okropnie zadowolony ze kupilem
Zdaje się, że o tym samym pisałam parę dni temu

Ja bardzo lubię mydła marsylskie, aleppo też jest ok.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:12   #45
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwne uzaleznienie , moze ktos pomoze?

mi oleje tez nie sluza ale z reszta pogladow sie zgadzam :-D
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 11:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.