Chce umrzeć.!!!!!;((((((( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 12:01   #151
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Robisz bardzo źle i za jakiś czas będziesz tego bardzo żałować. Ale kiedy to do Ciebie dotrze, to będzie już za późno... Przestań myśleć o nim! Pomyśl o sobie!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:01   #152
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Pewnie gdybbym ja miala komus radzic mowila bym tak samo... tylko, ze w rzeczywistisci to nie jest takie proste i oczywiste... Mam isc na policje... nie zdajecie sobie sprawy jaka jest policja u mnie w miescie...;// zajmuja sie tylko spiacymi lumpami na chodzniku... ehhh powiem, ze jestem rok z chlopakiem, pilismy, poszlam do niego do domu... i sie stalo... a pozniej jego tata mnie zawiozl do domu...;((( ja wiem co czuje wiem jak jest i wiem ze bylo co bylo... ale policja, oni zawsze chca tylko dowodow jak mam im cokolwiek udowodnic... beda ciagnac to bez konca a ja bede na forum wszystkich w miescie...;((((

boje sie o moich rodzicow... boje sie o wszystko...
A przede wszystkim powinnas sie teraz bać o siebie no i naprawdę idz przynajmniej do tego lekarza i porozmawiaj z mamą. Mam nadzieje ze to nie prowokacja, niedobrze mi sie robi jak sobie pomysle ze byc moze my tu jakies wywody pełne empatii walimy a byc moze po drugiej stronie ktos boki zrywa . Mam nadzieje ze nie jest tak tym razem , bo zaangazowało się wiele wizażanek i bynajmniej nie po to zeby sobie popisać , ale zeby pomóc .
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:02   #153
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Pewnie gdybbym ja miala komus radzic mowila bym tak samo... tylko, ze w rzeczywistisci to nie jest takie proste i oczywiste... Mam isc na policje... nie zdajecie sobie sprawy jaka jest policja u mnie w miescie...;// zajmuja sie tylko spiacymi lumpami na chodzniku... ehhh powiem, ze jestem rok z chlopakiem, pilismy, poszlam do niego do domu... i sie stalo... a pozniej jego tata mnie zawiozl do domu...;((( ja wiem co czuje wiem jak jest i wiem ze bylo co bylo... ale policja, oni zawsze chca tylko dowodow jak mam im cokolwiek udowodnic... beda ciagnac to bez konca a ja bede na forum wszystkich w miescie...;((((

boje sie o moich rodzicow... boje sie o wszystko...
u lekarza będzieesz mieć dowód. Najłatwiej jest powiedzieć że policja nic nie wskóra. A miałaś z nimi do czynienia? Czy tylko znasz z opowieści? idź, spróbuj, co Ci zaszkodzi. To on będzie pośmiewiskiem, że musi dziewczynę upijać, żeby z nią uprawiać seks. Żal jak to mówią
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:05   #154
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
u lekarza będzieesz mieć dowód. Najłatwiej jest powiedzieć że policja nic nie wskóra. A miałaś z nimi do czynienia? Czy tylko znasz z opowieści? idź, spróbuj, co Ci zaszkodzi. To on będzie pośmiewiskiem, że musi dziewczynę upijać, żeby z nią uprawiać seks. Żal jak to mówią
Łaski na policji nie robią.
Jak nie wypełnią obowiązków można to zgłaszac gdzieś wyżej.
Najlepiej siedzieć w domu.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:07   #155
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Wybacz ale coś kręcisz.

Piszesz ze jesteś dziewicą ,ze nie jesteś gotowa ma seks i takie tam,a w innym Twoim wątku czytamy o ..no właśnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=230143

Mowisz ze bierzesz tabsy bo masz problemy ze zdrowiem (,pewnie chodzi o cere) a w watku czytamy ze chodzi o antykoncepcje..
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:07   #156
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

zaczal mi pisac smsy...

nie wiem co mam myslec .... sumienie mnie wpierdala
nie wiem co mam robic, rozumiesz ?
jezeli to prawda to zrobilem Ci taka krzywde ...
zrobilem CI cos czego nie chcialas ... i jeszcze tak sie zachowuje ...



ehhh pojde do lekarza napewno... strasznie boli mnie brzuch...;((((



Jesli chodzi o prowokacje... ehhh ze wzgledu na siebie chcialabym zeby to byla tylko prowokacja i zeby mnie to nie spotkalo... ale napewno nierobilabym sobie glupich zartow z tego typu rzeczy...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:07   #157
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Co do policji to mylisz się ... Jeśli chodzi o gwałty to naprawdę potrafią pomóc ... tylko często bywa tak, że dziewczyny przychodzą za późno, a wtedy już się nic nie da zrobić ... Ważne jest to, żeby przyjść z tym jak najwcześniej ... Powiedz mamie, ona pójdzie z Tobą, ona pogada z policją jeśli się krępujesz... Nie czekaj ... niech ma na co zasłużył ...
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 12:07   #158
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Łaski na policji nie robią.
Jak nie wypełnią obowiązków można to zgłaszac gdzieś wyżej.
Najlepiej siedzieć w domu.
Dokładnie
Jest tyle komend. Dziś piątek, lekarze przyjmują, na komendzie na penwo będzie sporo osób. A jak nie będą chcieli przyjąć zgłoszenia (chociaż taki mają obowiązek) to idź na inną komendę. Na pewno jest ich kilka w Twoim mieście. A jak nie to do miasta wojewódzkiego, tam się tym zajmą
Explosion, dobrze nówisz. Idź do lekarza JAK NAJSZYBCIEJ. Wyłącz ten wizaż i idź na pogotowie, tam na pewno Cię ktoś zabda. Albo najlepiej prywatnie, większe prawdopodobieństwo, że lekarz Cię lepiej zbada
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:07   #159
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Matko z ojcem, co za... Aż mi brakuje słów.

To nie jest Twoja wina.
Nie chciałaś tego.
Nie jesteś za to odpowiedzialna.
To on zawinił.
On musi ponieść karę.

Nie pozwól, żeby głupi wstyd i strach przed tym, co ludzie powiedzą, sparaliżował Cię. A Twoi rodzice zapewne będą mieli ochotę go udusić gołymi rękami, jednak odważą się na działania, których Ty nie jesteś w stanie wykonać.

NATYCHMIAST porozmawiaj z mamą, już dosyć czasu upłynęło.

Trzymam kciuki.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:08   #160
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

ja wiem że to może być trudne...
ale co tam,idziesz do matki i mówisz jak sprawa wygląda...kawa na ławę i tyle.
jeśli nic nie zrobisz,wszyscy będą się z ciebie śmiać,ty będziesz ną najgorszą,to co sie stało do konca życia będzie cię boleć.
a jak nic z tym nie zrobisz,to będziesz żałowała że ten śmieć nie poniósł konsekwencji.
jeśli komenda u mnie w mieście by nie pomogła,poszłabym do wojewódzkiej razem z matką.
masz dowody,masz wszystko.
na co czekasz?
na to aż zwariujesz od tej sytuacji?
chcesz żeby on się chwalił kolegom co zrobił i pozostał bezkarny?

ja to widzę tak.
nic nie zrobisz,on będzie dumny jak paw,ty ta najgorsza.
a za kilka lat (a może znacznie wcześniej|) będziesz załowac że nic nie zrobiłaś,że się nie przełamałaś mając dowody.

idź do matki,przełam się to nie takie trudne
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:09   #161
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez MonikaSk Pokaż wiadomość
Wybacz ale coś kręcisz.

Piszesz ze jesteś dziewicą ,ze nie jesteś gotowa ma seks i takie tam,a w innym Twoim wątku czytamy o ..no właśnie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=230143

Mowisz ze bierzesz tabsy bo masz problemy ze zdrowiem (,pewnie chodzi o cere) a w watku czytamy ze chodzi o antykoncepcje..

Nie napisalam, ze jestem dziewica... napisalam, ze probowalismy, ale nie chcialam, nie lubie i nie czuje sie gotowa i on o tym wiedzial... Napisalam ze biore tabletki antykoncepcyjne poniewaz mam problemy ze zdrowiem i nie chodzi wcale o cere... niegdzie nie napisalam ze biore je z powodu antykoncepcji... poprostu dziewczyny pytaly czy sie zabezpieczyl itd...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:11   #162
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Nie napisalam, ze jestem dziewica... napisalam, ze probowalismy, ale nie chcialam, nie lubie i nie czuje sie gotowa i on o tym wiedzial... Napisalam ze biore tabletki antykoncepcyjne poniewaz mam problemy ze zdrowiem i nie chodzi wcale o cere... niegdzie nie napisalam ze biore je z powodu antykoncepcji... poprostu dziewczyny pytaly czy sie zabezpieczyl itd...
Explosion weźże się zbierz i idź na ten komisariat.
na co ty czekasz?
Co,wrócisz do tego gwałciciela,bo cię przeprosił ?
Miej trochę poszanowania dla własnej osoby i zrób coś.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:13   #163
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

No i wszystko jasne - kręcisz, kręcisz !
A z tym, że napisałaś, że z powodu antykoncepcji to właśnie w tamtym wątku, do którego jest podany link
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:14   #164
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Explosion weźże się zbierz i idź na ten komisariat.
na co ty czekasz?
Co,wrócisz do tego gwałciciela,bo cię przeprosił ?
Miej trochę poszanowania dla własnej osoby i zrób coś.
Dzwonilam do mojej pani ginekolog i powiedziala ze moze mnie przyjac dopiero o 17... pojde napewno, bardzo zle sie czuje... cos jest nie tak, strasznie boli mnie brzuch... ehhh ;((( chce isc najpierw do lekarza... i postaram sie zebrac porozmawiac z mama...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:14   #165
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne - kręcisz, kręcisz !
A z tym, że napisałaś, że z powodu antykoncepcji to właśnie w tamtym wątku, do którego jest podany link
Czytaj wyraźnie.Napisała,że próbowali i jej się nie spodobało.
Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Dzwonilam do mojej pani ginekolog i powiedziala ze moze mnie przyjac dopiero o 17... pojde napewno, bardzo zle sie czuje... cos jest nie tak, strasznie boli mnie brzuch... ehhh ;((( chce isc najpierw do lekarza... i postaram sie zebrac porozmawiac z mama...

Mądra decyzja.Idź o tej 17,może ta pani powie Ci co robić dalej.A jego zablokuj i nie daj się zastraszyć.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:14   #166
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne - kręcisz, kręcisz !
A z tym, że napisałaś, że z powodu antykoncepcji to właśnie w tamtym wątku, do którego jest podany link
dopkladnie,chodzilo o tamten wątek
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:17   #167
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

mam tylko nadzieję że mu nie odpisujesz bo jeszcze brakuje tu żebyś to ty go pocieszała
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:19   #168
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Dzwonilam do mojej pani ginekolog i powiedziala ze moze mnie przyjac dopiero o 17... pojde napewno, bardzo zle sie czuje... cos jest nie tak, strasznie boli mnie brzuch... ehhh ;((( chce isc najpierw do lekarza... i postaram sie zebrac porozmawiac z mama...
Brawo! Idź do lekarza i powiedz koniecznie co się stało. Pani ginekolog pobierze wymaz, czy coś takiego, będą dowody. Najpierw lekarz, a później na komisariat.
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:21   #169
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne - kręcisz, kręcisz !
A z tym, że napisałaś, że z powodu antykoncepcji to właśnie w tamtym wątku, do którego jest podany link


mysle co chcecie, nie potrzebuje tlumaczyc sie... tabletki zaczelam barac przede wszystkim z podowu mojego okresu bardzo polesnego i nieregularnego... kilk razy uprawialismy seks, niewiele ale jednak... a tabletki biore wiec rownie dobrze w takich sytuacja sa to pigulki chroniace przed ciaza... nie wiem skad wywody ze krece... ale caly czas ktos podejrzewa ze to tylko prowokacja... a ja powiem jeszcze raz ze naprawde chcialabym zeby tak wlasnie bylo...
ehh
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:25   #170
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

kilka dni temu zaczęłam współżycie no i zabezpieczyliśmy się prezerwatywa, do tego chłopak nie kończył w środku, tylko wyjął po prostu przed wytryskiem.


, a nie ukrywam, że nie chcemy czekać 3tyg z następnym razem.

Sorry ale te dwa cytaty jakos mi nie pasuja do tego watku.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:27   #171
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
kilka dni temu zaczęłam współżycie no i zabezpieczyliśmy się prezerwatywa, do tego chłopak nie kończył w środku, tylko wyjął po prostu przed wytryskiem.


, a nie ukrywam, że nie chcemy czekać 3tyg z następnym razem.

Sorry ale te dwa cytaty jakos mi nie pasuja do tego watku.

ehh wiecie... napisalam bo mam porblem, nie chce tlumaczyc sie z tego jak zaczelam uprawiac seks... boze...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:28   #172
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Dziewczyny powiedziały już wszystko. Ja bym go zostawiła. Zgwałcił Cię, nie jest wart ani jednego Twojego spojrzenia. Powinien wylądować w więzieniu... a Ty płaczesz bo się nie odzywa?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:28   #173
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Dzwonilam do mojej pani ginekolog i powiedziala ze moze mnie przyjac dopiero o 17... pojde napewno, bardzo zle sie czuje... cos jest nie tak, strasznie boli mnie brzuch... ehhh ;((( chce isc najpierw do lekarza... i postaram sie zebrac porozmawiac z mama...
No wreszcie! Bardzo mądra decyzja!

A do niego się nie odzywaj! Niech on się teraz zastanawia, co zrobisz.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:31   #174
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Jak pójdziesz do ginekologa, to powiedz jej wszystko, bo jak nie, to nic z tego nie będzie...
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:41   #175
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

1. jestes pewna ze z twojej astrony nie bylo zadnego przyzwolenia?jasne, obudzilas sie na kacu i przerazona stwierdzilas, ze nie jestes juz dziewica.ale czy jestes pewna, ze gdy urwal ci sie film nie odwzajemnialas pieszczot twojego chlopaka?wszyscy tutaj wydali jednoznaczna diagnoze "gwalt", ja rozumiem ze tego nie chcialas, ALE po alkoholu zwlaszcza w duzych ilosciach dzieja sie rozne rzeczy i rozne skrywane emocje szuakaja ujscia...I twoja psychika mogla tego nie chciec ale przegrala z fizycznym popedem, hamulce puscili pod wplywem roznych czynnikow i moze to jednak bylo za obopolna zgoda?Choc sama tego nie pamietasz?

2.jesli caly czas bylas totalnie nieprzytomna i on po prostu skorzystal z okazji by przeleciec spiaca dziewczyne, powinnas zglosic to na policje a on sam powinien trafic za kratki - tak zaczynaja typowi gwalciciele grasujacy na dyskotekach z ghb w kieszeni. Dawno temu mieli dziewczyne, ktora nie chciala z nimi sypiac, wykorzystali moment gdy byla nieprzytomna(tak jak ty) potem one z nimi zrywaly, oni szukali przygod na dyskotekach by zaspokoic swoje zadze, a gdy kolejny wypad konczyl sie porazka i pustym portfelem po fundowanycg drinkach postanowili zainwestowac w pigulki gwaltu.

Swoja droga dla mnie to totalnie DZIWNE ze nic nie czulas, nie wiem jak bardzo pijana musialabys byc zeby nie czuc ze ktos cie rozdziewicza. To przeciez potrafi strasznie bolec nawet jesli dziewczyna jest podniecona na maksa i wszystko jest okej, juz nie mowie o sytuacji kiedy absolutnie nie ma ochoty, tak bol musialby byc potworny! A juz na pewno po takiej ilosci alkoholu (tym bardziej gdyby chlopaczyna uzyl ghb) nie bylabys w stanie ot tak wstac, poklocic sie z nim i jeszcze spokojnie odjechac z tata do domu.Dlatego mnie tez tutaj smierdzi prowokacja. sory. Cos krecisz dziewczyno, nie da sie tak zgwalcic dziewicy zeby nic nie czula, chyba ze jest tak pijana ze nie reaguje na zadne bodzce - no ale wtedy pewnie trafilabys do szpitala na plukanie zoladka, a nie tutaj na forum.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:43   #176
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 181
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

muammamija masz racje, marna prowokacja...

zachowujesz sie jak jakas 13latka ile Ty masz lat??? Zgwalcil Cie idz na polcije, bądz odpowiedzialna i olej chama.
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:45   #177
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Czy wyście czytały wątek?
mam wątpliwości co do jednej i drugiej nade mną.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:45   #178
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
kilka dni temu zaczęłam współżycie no i zabezpieczyliśmy się prezerwatywa, do tego chłopak nie kończył w środku, tylko wyjął po prostu przed wytryskiem.


, a nie ukrywam, że nie chcemy czekać 3tyg z następnym razem.

Sorry ale te dwa cytaty jakos mi nie pasuja do tego watku.
Czasem potrzeba więcej niż jednego razu żeby znielubić seks.
Wiadomo, że żeby go znielubić - musiała zacząć.
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:46   #179
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
1. jestes pewna ze z twojej astrony nie bylo zadnego przyzwolenia?jasne, obudzilas sie na kacu i przerazona stwierdzilas, ze nie jestes juz dziewica.ale czy jestes pewna, ze gdy urwal ci sie film nie odwzajemnialas pieszczot twojego chlopaka?wszyscy tutaj wydali jednoznaczna diagnoze "gwalt", ja rozumiem ze tego nie chcialas, ALE po alkoholu zwlaszcza w duzych ilosciach dzieja sie rozne rzeczy i rozne skrywane emocje szuakaja ujscia...I twoja psychika mogla tego nie chciec ale przegrala z fizycznym popedem, hamulce puscili pod wplywem roznych czynnikow i moze to jednak bylo za obopolna zgoda?

2.jesli caly czas bylas totalnie nieprzytomna i on po prostu skorzystal z okazji by przeleciec spiaca dziewczyne, powinnas zglosic to na policje a on sam powinien trafic za kratki - tak zaczynaja typowi gwalciciele grasujacy na dyskotekach z ghb w kieszeni. Dawno temu mieli dziewczyne, ktora nie chciala z nimi sypiac, wykorzystali moment gdy byla nieprzytomna(tak jak ty) potem one z nimi zrywaly, oni szukali przygod na dyskotekach by zaspokoic swoje zadze, a gdy kolejny wypad konczyl sie porazka i pustym portfelem po fundowanycg drinkach postanowili zainwestowac w pigulki gwaltu.

Swoja droga dla mnie to totalnie DZIWNE ze nic nie czulas, nie wiem jak bardzo pijana musialabys byc zeby nie czuc ze ktos cie rozdziewicza. A juz na pewno po takiej ilosci alkoholu (tym bardziej gdyby chlopaczyna uzyl ghb) nie bylabys w stanie ot tak wstac, poklocic sie z nim i spokojnie odjechac z tata do domu.Dlatego mnie tez tutaj smierdzi prowokacja. sory.

po 1 ona nie byla dziewica
po 2 to byly tylko 2 piwa ! -dlatego podejrzewamy pigulke
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 12:47   #180
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Jesteś zagubiona, to zrozumiale. Ale chociaż udawaj przed nim silną, napisz mu, że nie dasz mu zrzucić winy na siebie i policja się tym zajmie. Postraszysz go trochę i może chociaż się odczepi, bo teraz czas się zająć swoim zdrowiem - fizycznym i psychicznym.
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.