Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 13:04   #2671
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
oo dzięki-poczytam

ja tam wielką fanką olejów eterycznych nie jestem, kupiłam jeden coby niektórych olejów włosowych smrodek zniwelować. Mam właśnie chyab Etja

z tą mydlarnią, to jeden pies jak się nazywa-myślałam ino że jeszcze inną może mamy
Ja pokochałam olejki dodawane do kąpieli Świetnie maskują też zapachy maseczek i olejowania (tutaj rozmarynowy to mój nr 1).
Etja ma i olejki i mieszanki (kompozycje zapachowe) - tych drugich nie ruszam...

Aaaa... nie, widzisz, dopatrzyłam w googlu...
One są rzeczywiście dwie, a nawet cztery
Stara Mydlarnia jest na Odrzańskiej; Mydlarnia Wrocławska jest na Wita Stwosza; Mydlarnia u Franciszka na Biskupiej; a na Ruskiej jest po prostu Mydlarnia... wychodzi na to, ze jesteśmy mydlarnianym zagłębiem
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:41   #2672
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Tak na szybciutko bo zaraz jadę pozałatwiać kilka spraw w mieście Ew Melya i Wachlarzyka sorki jeśli kogoś pominęłam to z pośpiechu .

Tak jak Anulka przewidziała żółta poświata po cassi zniknęła po myciu . Włosy pięknie błyszczą jak na naturalną blondynkę i no powiem nieskromnie są ładne choc troche niesforne .


Tak też myślałam, zupełnie nie widać żółtego. Śliczne włoski.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A zrobiłaś test? Ja jestem pittą
Ja też jestem pittą.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kurcze jak nas tyle - Ewy trzy, Melya, Wachlarzy i dojeżdżająca Grażynka, a może i kto jeszcze, to jaką kawę udałoby się zorganizować?
Jestem za.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no wlasnie test zrobilam i mi pitta tez przewaza... nie wiem czy to dobrze czy zle... brzmi jak jakas piczka... ale chyba lepiej niz "wata" albo "kapa-klapa", nie?
wlasnie te trzy kosmetyki tez mi wyszly przez to, ze jestem piczka... i chetnie bym wyprobowala ale ten balansujacy kremik dodatkowo jakos tak no ale.... kiedy to wszystko zuzyc???


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Aaaa... nie, widzisz, dopatrzyłam w googlu...
One są rzeczywiście dwie, a nawet cztery
Stara Mydlarnia jest na Odrzańskiej; Mydlarnia Wrocławska jest na Wita Stwosza; Mydlarnia u Franciszka na Biskupiej; a na Ruskiej jest po prostu Mydlarnia... wychodzi na to, ze jesteśmy mydlarnianym zagłębiem
Nawet nie wiedziałam, że tyle tego mamy. Poza tą Wrocławską jest coś ciekawego w pozostałych?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:44   #2673
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja pokochałam olejki dodawane do kąpieli Świetnie maskują też zapachy maseczek i olejowania (tutaj rozmarynowy to mój nr 1).
Etja ma i olejki i mieszanki (kompozycje zapachowe) - tych drugich nie ruszam...

Aaaa... nie, widzisz, dopatrzyłam w googlu...
One są rzeczywiście dwie, a nawet cztery
Stara Mydlarnia jest na Odrzańskiej; Mydlarnia Wrocławska jest na Wita Stwosza; Mydlarnia u Franciszka na Biskupiej; a na Ruskiej jest po prostu Mydlarnia... wychodzi na to, ze jesteśmy mydlarnianym zagłębiem
To ja byłam tylko w tej na Wita Stwosza
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:52   #2674
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że tyle tego mamy. Poza tą Wrocławską jest coś ciekawego w pozostałych?
Szczerze mówiąc, ja też nie, a mieszkam we Wrocławiu od urodzenia
Znałam dwie - na Wita Stworza i na Ruskiej - dwie pozostałe albo dobrze się maskowały, albo są stosunkowo nowe.
Na Ruskiej dość podobny asortyment co na Stwosza, ale chyba ZSK nie maja, za to mieli kiedyś sporo soli... pozostałe do sprawdzenia

Aha, trafiają się fajne promocje na kosmetyki naturalne w aptece na zbiegu Kazimierza Wielkiego i Ruskiej - kiedyś był tam salon z wannami, a potem z komputerami
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:24   #2675
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
korah, olejek eteryczny to dodaję czasem do oleju na włosy, a teraz może do tej nieszczęsnej kocanki-można tak? ile kropel wtedy żeby kuku nie było?
Można kilka kropli, nie więcej niż 10 Ja jeszcze lubię wlać olejki do kąpieli stóp w misce i do kosmetyków tuż przed aplikacją na stopy, np rozrobić na dłoni z masłem czy kremem, zwłaszcza z drzewa herbacianego, ale kupię sobie miętowy na lato. Fajnie chłodzą stopy,

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:54   #2676
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o dzialanie to nie mam zastrzezen, ale zapach moglby byc ladniejszy poszukiwania masla/balsamu idealnego dalej w toku
a ja zarówno pod względem zapachu, jak i działania wolę alverde (mansarynkowe)
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A który to Twój? Bo ja mam dwa: w Landzie i przy pl. Zbawiciela, ale w żadnym jeszcze nie widziałam.
w Landzie już wczoraj był, bo widziałam jak kupowałam masełko

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie wczoraj odnalazłam w necie kosmetyki Pukka To firma, która produkuje moje ulubione herbatki (piję właśnie Morning Time ) Ceny w Polsce dosyć wysokie, na feelunique.com już przyjemniejsze klik . Na polskiej stronie można także wypełnić test i dowiedzieć się, jaką dosha się jest klik
aaa, a Ty kiedyś Margoltka zamawiałaś herbatki ze strony producenta, z kosmetykami by się tak nie dało?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiem dlatego mrugam serduszkami
Moje marzenia to myjadełko klik , tonik klik i serum klik

A zrobiłaś test? Ja jestem pittą
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no wlasnie test zrobilam i mi pitta tez przewaza... nie wiem czy to dobrze czy zle... brzmi jak jakas piczka... ale chyba lepiej niz "wata" albo "kapa-klapa", nie?
wlasnie te trzy kosmetyki tez mi wyszly przez to, ze jestem piczka... i chetnie bym wyprobowala ale ten balansujacy kremik dodatkowo jakos tak no ale.... kiedy to wszystko zuzyc???
ej ja jestem kapa-klapa! ale jakoś w sumie po równo mi prawie wyszło

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja odetnę sobie internet na 2 miesiące - to powinno pomóc w poście zakupowym......
nadrobiłam Was dziś, ale nic poza pukką mnie nie kusi, ale o to się nie martwię bo mnie nie stać póki co na takie drogie przyjemności
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:06   #2677
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jakby co to u mnie w zielaku jest po 20zł-mogę ci kupić i wysłać (te wersje z rokitnikiem i nagietkiem też były chyba)
Dziękuję
To jak mydło marsylskie będzie u Ciebie w rozsądnej cenie , to przy okazji byś mogła też mi ten krem kupić i wysłać razem

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Twardy balsam też fajny jest
Tylko czasem za twardy BTW próbowałaś może mix-masełek albo miękkich balsamów?
Próbowałam obu Mix shea mam już drugie opakowanie, z olejkiem grapefruitowym. Pachnie pięknie, działa na 5 z plusem Miękkiego balsamu używałam zimą, na noc do rąk pod rękawiczki i na dzień na policzki jak wychodziłam na dwór, na mróz. Sprawdził się w obu przypadkach, ale to tłuścioch straszny, jak wazelina dosłownie.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też jestem pittą.
Mi wyszła kapha, co się nie zgadza ze mną, sądząc po opisie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 17:23   #2678
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość


a napisz coś więcej o tym toniku. Kocankę {śmierdziucha ) mam, kompleks na naczynka do mnie leci....może odgapię
A tu nie ma żadnej filozofii. Do kocanki dodajesz do 10% kompleksu, 2-5% ekstraktu (nie pamiętam jakie jest zalecenie) Jak śmierdzi to trzeba wymieszać z innym hydrolatem lub zbić zapach jakimś olejkiem eterycznym.
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
W moim Rossmanie pojawił się nowy szampon Alterry, z kofeiną i biotyną do włosów wypadających widziałyście?
Widziałam, jest jeszcze do włosów farbowanych chyba.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:30   #2679
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a ja zarówno pod względem zapachu, jak i działania wolę alverde (mansarynkowe)
jak zuzyje Alterre to moze uda mi sie zdobyc Alverde
a tak oto prezentuja sie moje dzisiejsze zdobycze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (184,0 KB, 83 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:39   #2680
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

effa skąd masz biodetoxa? ;> daj znać, jak u Ciebie działa (szukam jakiegoś płynnego podkładu)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:40   #2681
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
effa skąd masz biodetoxa? ;> daj znać, jak u Ciebie działa (szukam jakiegoś płynnego podkładu)
allegro
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 17:48   #2682
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a ja zarówno pod względem zapachu, jak i działania wolę alverde (mansarynkowe)

w Landzie już wczoraj był, bo widziałam jak kupowałam masełko


aaa, a Ty kiedyś Margoltka zamawiałaś herbatki ze strony producenta, z kosmetykami by się tak nie dało?




ej ja jestem kapa-klapa! ale jakoś w sumie po równo mi prawie wyszło


nadrobiłam Was dziś, ale nic poza pukką mnie nie kusi, ale o to się nie martwię bo mnie nie stać póki co na takie drogie przyjemności
Ze strony producenta tym razem się nie opłaca. Kosmetyki mają droższe niż na feelunique. Herbatki nadal się opłacają, chociaż trochę mniej tych wielopaków. Jeśli natomiast dołożysz do zamówienia oleje to już robi się za drogo i ciężko. A szkoda chciałabym olej kokosowy i konopny
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:14   #2683
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ale cyrk, otworzyłam ekstrakt z granatu a tam kamień zamiast proszku :/ Ważny jest do 2015 roku. Ekstrakt z truskawki i kwas migdałowy tak samo przechowywany nadal jest w proszku. Co jest?!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:16   #2684
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Vea, to o te na odrzanskiej to nie wiedzialam-musze sie karnac przy okazjibo mam blisko.Na ruskiej to jest mala filia tej z wita stwosza. A mydlarnia u franciszka to taka dziwna, bo asortyment maly, troche syfu tez jest, a co fajniejsze rzeczy to ceny z kosmosu. To tez sieciowka-jest nawet o niej watek-ciekawe rzeczy mozna poczytac, rowniez od bylych pracownic jak to sa uczone wsiskac wszystko wszystkim i lazic jak cien za klientem ..,
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:56   #2685
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To ja też o coś zapytam. Moja przyjaciółka ma problem ze skórą głowy. W pewnych miejscach robi się zgrubiała, swędząca, łuszczy się. Mówi, że najbardziej swędzi po umyciu głowy. Dermatolog mówi, że może egzema, może alergiczne podłoże, raczej nie grzybiczne ale w sumie to nie wie
Stosowała już na to różne maści, specyfiki, sterydy nawet i nic.
Używa drogeryjnych szamponów i odżywek. Co mogę jej na to polecić z naturalnych rzeczy, żeby złagodzić te objawy? Może jak jej pomoże to w końcu przekona się, że chemia jest syfska.....
Ja to bym jednak najpierw badania zrobiła, co to takiego... są różne labotatoria, co potrafią chyba określić, czy to grzybica, czy łuszczyca
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Przy peelingu z BU od jakiegoś czasu chodzę, ale że się na nich obraziłam (za dłuuugi czas dostawy), jakoś nie mogę się zdecydować.
Peelingu potrzebuję dla siebie i ... męża. Ma duże problemy z azs i obecnie jest w fazie "wylinki"... na mechaniczny peeling narzeka, że go za bardzo drapie albo nie działa, wiec pomyślałam, że enzymatyczny pomoże.
Może jeszcze jakaś podpowiedź poza BU?
My mamy terqz peeling enzymatyczny z Phenome i jest całkiem całkiem skuteczny
Poza tym BU znacznie poprawiło się z dostawami...

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ej ja jestem kapa-klapa! ale jakoś w sumie po równo mi prawie wyszło
też się przetestowałam i wyszło mi wszystkiego po trochu, pita i to drugie równo po 40% a to trzecie 20
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:16   #2686
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

nadrobiłam Was dziś, ale nic poza pukką mnie nie kusi, ale o to się nie martwię bo mnie nie stać póki co na takie drogie przyjemności
Ciebie może nie - ja pisałam o odcięciu od netu pod kątem swojego poszczenia, bo mnie kusi wszystko

Tonik aox p&r chyba bardzo dobrze mi robi w połączeniu z kremem aox...... jakoś mi sie wydaję, że mordkę mam ładniejszą, ładnie się goi to czego nie powinno na niej byc
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak zuzyje Alterre to moze uda mi sie zdobyc Alverde
a tak oto prezentuja sie moje dzisiejsze zdobycze
osz Ty
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale cyrk, otworzyłam ekstrakt z granatu a tam kamień zamiast proszku :/ Ważny jest do 2015 roku. Ekstrakt z truskawki i kwas migdałowy tak samo przechowywany nadal jest w proszku. Co jest?!
Skąd masz?
Pytałaś sklep?
Ekstrakt powinien byc sypki - przechowuje sie go w suchym miejscu a skoro skamieniał to pewnie złapał wilgoci, która jest mu zabroniona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:27   #2687
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skąd masz?
Pytałaś sklep?
Ekstrakt powinien byc sypki - przechowuje sie go w suchym miejscu a skoro skamieniał to pewnie złapał wilgoci, która jest mu zabroniona
z ZSK, nie pytałam Nic to pewnie nie da, bo kupiłam go już jakiś czas temu. Nie ma możliwości by dostała się tam wilgoć, bo leży nisko w szufladzie razem z innymi prochami. Obok niego był inny ekstrakt i kwas i nawet grudek nie ma w tamtych opakowaniach. Nie mam pojęcia co się stało. Najgorsze jest to, że ani razu go nie użyłam i miałam wysłać odsypkę Małgosi. Także Małgosiu wybacz, ale granatu nie będzie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:29   #2688
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tonik aox p&r chyba bardzo dobrze mi robi w połączeniu z kremem aox...... jakoś mi sie wydaję, że mordkę mam ładniejszą, ładnie się goi to czego nie powinno na niej byc
Krem AOx też mnie bardzo kusił, ale jest strasznie drogi. Może nie tyle drogi, bo jest go 100 ml, ale nie wiem po co taka duża pojemność. Z chęcią kupiłabym 30-50 ml
Jest wydajny ?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
z ZSK, nie pytałam Nic to pewnie nie da, bo kupiłam go już jakiś czas temu. Nie ma możliwości by dostała się tam wilgoć, bo leży nisko w szufladzie razem z innymi prochami. Obok niego był inny ekstrakt i kwas i nawet grudek nie ma w tamtych opakowaniach. Nie mam pojęcia co się stało. Najgorsze jest to, że ani razu go nie użyłam i miałam wysłać odsypkę Małgosi. Także Małgosiu wybacz, ale granatu nie będzie
Jest zbity na kamień ? Nie da się go jakoś rozbić ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:00   #2689
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A to moje: Wynik Twojego testu: 45 % vata, 40 % pitta, 15 % kapha
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 20:14   #2690
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
z ZSK, nie pytałam Nic to pewnie nie da, bo kupiłam go już jakiś czas temu. Nie ma możliwości by dostała się tam wilgoć, bo leży nisko w szufladzie razem z innymi prochami. Obok niego był inny ekstrakt i kwas i nawet grudek nie ma w tamtych opakowaniach. Nie mam pojęcia co się stało. Najgorsze jest to, że ani razu go nie użyłam i miałam wysłać odsypkę Małgosi. Także Małgosiu wybacz, ale granatu nie będzie
a otwierałaś w ogóle, czy dopiero teraz zajrzałas? Bo wilgoć mogła sie dostac wczesniej - sklepu nie podejrzewam za mocno, ale pocztę...... albo może to jakaś wada opakowania - było troche nieszczelne i dlatego złapało wilgoć, inne były ok to i nic sie nie stało. No tak sobie gdybam tylko
A może napisz do sklepu i zapytaj czy w takiej sytuacji mozna go uzywac dalej????
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Krem AOx też mnie bardzo kusił, ale jest strasznie drogi. Może nie tyle drogi, bo jest go 100 ml, ale nie wiem po co taka duża pojemność. Z chęcią kupiłabym 30-50 ml
Jest wydajny ?
mam próbke tylko (dostałam przy zakupach), ale według mnie całkiem wydajny nie jest płynny, taki dość zbity, ale nie twardy.
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
A to moje: Wynik Twojego testu: 45 % vata, 40 % pitta, 15 % kapha
vata? czyli miękka jesteś?
sorki - no te nazwy są takie cudne, że nie mogłam się powstrzymać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:31   #2691
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam próbke tylko (dostałam przy zakupach), ale według mnie całkiem wydajny nie jest płynny, taki dość zbity, ale nie twardy.
No widziałam, że próbka. Też o nią poprosiłam, ale jeszcze nie dostałam zamówienia.
A jak z wchłanianiem, nadaje się na dzień ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:32   #2692
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale cyrk, otworzyłam ekstrakt z granatu a tam kamień zamiast proszku :/ Ważny jest do 2015 roku. Ekstrakt z truskawki i kwas migdałowy tak samo przechowywany nadal jest w proszku. Co jest?!
A nie da się rozbić po prostu? ;o
Hm, dziwnie.

Dziewczyny, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to jest zbiorowe z zsk i kolorówki z odbiorem w W-wie. Postanowiłam stworzyć swój własny podkład mineralny Wzoruje się na składach lumiere i meow, ciekawe co z tego wyjdzie
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:44   #2693
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ej ja jestem kapa-klapa! ale jakoś w sumie po równo mi prawie wyszło

nadrobiłam Was dziś, ale nic poza pukką mnie nie kusi, ale o to się nie martwię bo mnie nie stać póki co na takie drogie przyjemności
hej hou klapa kusi pukka, nie? ja sobie wlasnie pilam ich herbatke... kurde, kupie sobie te ich cudenka, jak skoncze twarzowe smarowidla, czyli chyba za pare lat
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak zuzyje Alterre to moze uda mi sie zdobyc Alverde
a tak oto prezentuja sie moje dzisiejsze zdobycze
piekne!!! a co do masla alverde, to potwierdzam - swietne sa
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:58   #2694
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hej hou klapa kusi pukka, nie? ja sobie wlasnie pilam ich herbatke... kurde, kupie sobie te ich cudenka, jak skoncze twarzowe smarowidla, czyli chyba za pare lat

piekne!!! a co do masla alverde, to potwierdzam - swietne sa
zrobiłam test jeszcze raz i wyszło jednak pitta - opis nawet bardziej pasuje. oj kusi, szczególnie ten kremik co Ciebie. Olejek jeden mi się spodobał w składzie ale to ujędrniający to jeszcze poczekam czuję, że pierwsze zamówienie, które popełnię po poście będzie na feelunique (a wszystko przez Margo)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:19   #2695
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

wklejam moje zdjęcia nowych róży lilylolo gdyby ktoś jeszcze się nad nimi zastanawiał.
Na pierwszy rzut oka bardziej mi się podoba beach babe, ale trzeba będzie jeszcze przetestować.
Ups widzę, że nie opisałam zdjęć ale chyba każdy wie który jest który

margoltka bo przestanę czytać Twoje posty. Przestań kusić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lily lolo nowe.jpg (124,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lily lolo nowe swatch.jpg (62,2 KB, 25 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:26   #2696
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Moje oczy ciągle migają serduszkami do Pukka. Dzisiaj jestem mega zrelaksowana dzięki jodze i kochanemu doktorkowi Hauschka. Ale jutro nie wiem, czy dam radę się powstrzymać.

Zdradzę Wam jeszcze coś, ale ciiiiiii. Miałam troszkę wątpliwości odnośnie mojej pielęgnacji i napisałam do pani Ani z Gaia Creams. Odpowiedź oczywiście błyskawicznie otrzymałam i dowiedziałam się także, że w przyszłym tygodniu pojawi się nowość olejek do cery trądzikowej Ale ciii...Mówię Wam to w sekrecie, mam nadzieję że nikt nie czyta

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
wklejam moje zdjęcia nowych róży lilylolo gdyby ktoś jeszcze się nad nimi zastanawiał.
Na pierwszy rzut oka bardziej mi się podoba beach babe, ale trzeba będzie jeszcze przetestować.
Ups widzę, że nie opisałam zdjęć ale chyba każdy wie który jest który

margoltka bo przestanę czytać Twoje posty. Przestań kusić
hehe ale chyba warto było
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:30   #2697
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zdradzę Wam jeszcze coś, ale ciiiiiii. Miałam troszkę wątpliwości odnośnie mojej pielęgnacji i napisałam do pani Ani z Gaia Creams. Odpowiedź oczywiście błyskawicznie otrzymałam i dowiedziałam się także, że w przyszłym tygodniu pojawi się nowość olejek do cery trądzikowej Ale ciii...Mówię Wam to w sekrecie, mam nadzieję że nikt nie czyta
Margoltka Chyba powinnaś bana dostać


oleje mi nie służą, oleje mi nie służą, oleje mi nie służą...
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:49   #2698
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
zrobiłam test jeszcze raz i wyszło jednak pitta - opis nawet bardziej pasuje. oj kusi, szczególnie ten kremik co Ciebie. Olejek jeden mi się spodobał w składzie ale to ujędrniający to jeszcze poczekam czuję, że pierwsze zamówienie, które popełnię po poście będzie na feelunique (a wszystko przez Margo)
no, margo nasza szaleje... pukka, a teraz jakies nowosci gaia... ja nie nadazam!!!!!! w uk jest teraz chyba wszystko, co mnie kusi w tym momencie feelunique, gaia... a kumpela mnie zaprasza do londynu i jeszcze mi mowi, ze jak cos chce z kosmetykow, to ona mi kupi i wysle "poczta domowa" z pracy... chyba potrzebuje wieksza twarz
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:55   #2699
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cloche ja potrzebuję dwie twarze, poniewaz moja lubi mało i bez zmian

Od razu banem mnie straszycie. Ja tylko pokazuje różne możliwości

Nawiasem mówiąc mój post, a raczej głodówka chyba nie potrwa zbyt długo.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:12   #2700
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cloche ja potrzebuję dwie twarze, poniewaz moja lubi mało i bez zmian

Od razu banem mnie straszycie. Ja tylko pokazuje różne możliwości

Nawiasem mówiąc mój post, a raczej głodówka chyba nie potrwa zbyt długo.
przez Ciebie mój całkiem długi post z małymi wpadkami też się skończy przed czasem. A najgorsze, że skusiłaś mnie nie tylko pukką, ale też melvitą. Teraz mi powiedz jak się robi zamówienie na F.? i czym się płaci
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.