Wywołanie okresu domowym sposobem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 16:53   #61
Bezpruderyjna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Zamiast wydawać pieniądze na wywoływacze okresu lepiej wydać te 15zł i kupić test w aptece.

Ponadto domowe sposoby mogą zawieść, może to być czasochłonne (bo przecież po jednym zabiegu tego rodzaju, okres nadal może nie nadchodzić).

Niepotrzebny stres. Test załatwia wszystko na cacy. W razie wątpliwości test można powtórzyc.

Oczywiście wszystko zależy od tego, kiedy doszło do zbliżenia. Więcej informacji o dogodnym terminie zrobienia testu w wątku http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...reply&t=235462
15 zł :O u mnie 5,50
Bezpruderyjna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:42   #62
szurnietaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 10
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cześć dziewczyny Mam mały problem. Okres miałam dostać w niedziele (30 stycznia)... a już czwartek ( 3 luty). brzuch mnie straszliwie boli od tygodnia. I tu leży problem. Ciągle boli a okresu nie widać Brałam już gorące kąpiele, nawet wypiłam trochę alkoholu ( słyszałam, że powoduje szybsze krążenie krwi). I dalej nic. Ciąża raczej nie wchodzi w grę, gdyż się zabezpieczałam za każdym razem. Nie wiem już co mam robić. Ból jest okropny ( jak przy każdym moim okresie) no ale bolał jeden dzień i dostawałam... Nie wiem co jest grane Co jeszcze mogę zrobić żeby w końcu przyszedł? Proszę o pomoc!! Pozdrawiam
szurnietaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:07   #63
aquana2607
Raczkowanie
 
Avatar aquana2607
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
GG do aquana2607
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Moim zdaniem czekać. No i wykluczyc ciążę koniecznie bo zabezpieczenie może zawieść( wiadomo jedno bardziej drugie mniej). Tak po za tym wybierz się do lekarza.
__________________
“Death is a natural part of life. Rejoice for those around you who transform into the Force. Mourn them do not. Miss them do not. Attachment leads to jealously. The shadow of greed, that is.”

“Train yourself to let go of everything you fear to lose.”

aquana2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 20:37   #64
szynszylica
Przyczajenie
 
Avatar szynszylica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: od Kraka
Wiadomości: 13
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Wywar z czarnej malwy przyśpiesza/wywołuje okres.
szynszylica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:42   #65
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

A zna któraś sposób żeby przyśpieszyć koniec okresu?? tzn potrzebuje jutro go już nie mieć a mam od niedzieli, wie któraś??
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:34   #66
Malakaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

spam, reklama.

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-10-21 o 15:07
Malakaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:29   #67
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Malakaja,
nie pomylilo ci sie coś? To nie jest wątek o domowej aborcji...
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 13:57   #68
volleybalistka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Wiecie co dziewczyny... Okres spóźnia mi się tydzień. Trochę się zestresowałam, bo jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jeden okres ciąży nie wyklucza (więc czekałam na drugi). Wczoraj zrobiłam całą kompilację, tzn. moczenie nóg, aspirynka (końska dawka), herbatka z melisy (też ponoć wywołuje menstruację), 1,5h intensywnego wysiłku fizycznego, a na zakończenie drink i mega gorąca kompiel. I nic.
Także dajcie sobie spokój z domowymi sposobami. To tyle z mojej strony.

P.S. Zrobiłam test, w ciąży zdecydowanie nie jestem.
volleybalistka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 21:26   #69
przyjacielzenon
Przyczajenie
 
Avatar przyjacielzenon
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to przyjacielzenon
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Witam dziewczęta.
Opiszę Wam moją sytuację, może któraś z Was poradzi coś na ten problem. Otóż we wrześniu odstawiłam tabletki anty, które brałam nieprzerwanie od 17 roki życia. Dostałam je nie tylko z oczywistych względów, ale również prez bóle i nieregularne miesiączki. Wówczas koszmar zaczął się od nowa (trądzik, ból nie pozwalające się ruszyć), i postanowiłam do nich wrócić teraz, w styczniu, zwłaszcza że odstawiłam je gdyż narzeczony wypłynął na 6 msc w rejs (wraca w przyszłym tygodniu). I tutaj pojawia się problem - w listopadzie okres miałam od 16, w grudniu o zgrozo 19. Zaniepokojona opóźnieniem 8.01 stawiłam się na wizycie u ginekologa, dostałam receptę na anty i zalecenie powrotu, ze wszystkim w środku okay. Tymczasem dzis 23.01 a okresu nie ma. Przedwczoraj piłam wino, dziś wzięłam ciepły prysznic, i nic. Teraz sączę piwko. Nic nowego. Co robić?
__________________
VW Passat 32B 86r ♡
VW Jetta Cat 88r ♡
przyjacielzenon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 13:13   #70
Nevesh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

POMOCY!!!!!!! moze zacznę od początku.. W sylwestra miałam około 2/3 dzień miesiączki, uprawiałam z chłopakiem stosunek przerwany( wiem, że to złe, że są wtedy rozwijane różne bakterie itd ale chcieliśmy spróbować jak to jest bez zabezpieczenia.. A że podobno podczas okresu nie mozna zajsc w ciaze-zrobilismy to. Okres mialam bardzo długo tzn skonczyl się prawie po 6 dniach i od tamtej pory codziennie przez prawie 2 tygodnie mialam malutenkie plamienia , doslownie 2 krople dziennie.. Coś juz mi nie pasowalo, plamienie ustalo i na nastepny dzien dostalam znowu okres(nigdy mi sie tak nie stalo aby byl po 2 tyg, minimum 30dni!) Dostałam go w dzien pobierania krwi-14stycznia.Trwal on juz normalnie. 16 i 24 stycznia mialam zastrzyki przeciwko zoltaczce. Nie wiem, czy jest mozliwosc aby taki zastrzyk tak zadzialal na moj organizm? Okresu nie mam do dzisiaj, wczoraj probowalam go wymusic poprzez moczenie stop w cieplej wodzie i robieniu 60 brzuszkow.. ale nic z tego. Moze ze 2 razy bolal mnie przez kilka sekund brzuch.. Nie wiem co juz mam robic, jestem w rozsypce. Nic mnie nie boli, zadnego bolu piersi... Od 1 stycznia do teraz mijaja prawie 2 miesiace wiec gdybym byla w ciazy to chyba byloby juz cos widać i mialabym jakies objawy a u mnie zupelnie nic! Mam 171cm wzrostu i waze 49kg.Nigdy tez nie zdecydowalismy sie z chlopakiem na dojscie we mnie. Wiec nie wiem.. Przeprowadzam się tez totez dzwigam duzo ciezkich rzeczy.. Nie wiem co moze byc przyczyna tego opoznienia bylam tez przeziebiona chwile wiec nie bralam 3-ostatniej serii zastrzyku bo mysle ze moze on byl przyczyna? PROSZE O ODPOWIEDZ... MOZE KTOS MIAL PODOBNIE? Dziewczyny , ratujcie.

Edytowane przez Nevesh
Czas edycji: 2014-02-27 o 16:41
Nevesh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:23   #71
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Nevesh Pokaż wiadomość
POMOCY!!!!!!! moze zacznę od początku.. W sylwestra miałam około 2/3 dzień miesiączki, uprawiałam z chłopakiem stosunek przerwany( wiem, że to złe, że są wtedy rozwijane różne bakterie itd ale chcieliśmy spróbować jak to jest bez zabezpieczenia.. A że podobno podczas okresu nie mozna zajsc w ciaze-zrobilismy to. Okres mialam bardzo długo tzn skonczyl się prawie po 6 dniach i od tamtej pory codziennie przez prawie 2 tygodnie mialam malutenkie plamienia , doslownie 2 krople dziennie.. Coś juz mi nie pasowalo, plamienie ustalo i na nastepny dzien dostalam znowu okres(nigdy mi sie tak nie stalo aby byl po 2 tyg, minimum 30dni!) Dostałam go w dzien pobierania krwi-14stycznia.Trwal on juz normalnie. 16 i 24 stycznia mialam zastrzyki przeciwko zoltaczce. Nie wiem, czy jest mozliwosc aby taki zastrzyk tak zadzialal na moj organizm? Okresu nie mam do dzisiaj, wczoraj probowalam go wymusic poprzez moczenie stop w cieplej wodzie i robieniu 60 brzuszkow.. ale nic z tego. Moze ze 2 razy bolal mnie przez kilka sekund brzuch.. Nie wiem co juz mam robic, jestem w rozsypce. Nic mnie nie boli, zadnego bolu piersi... Od 1 stycznia do teraz mijaja prawie 2 miesiace wiec gdybym byla w ciazy to chyba byloby juz cos widać i mialabym jakies objawy a u mnie zupelnie nic! Mam 171cm wzrostu i waze 49kg.Nigdy tez nie zdecydowalismy sie z chlopakiem na dojscie we mnie. Wiec nie wiem.. Przeprowadzam się tez totez dzwigam duzo ciezkich rzeczy.. Nie wiem co moze byc przyczyna tego opoznienia bylam tez przeziebiona chwile wiec nie bralam 3-ostatniej serii zastrzyku bo mysle ze moze on byl przyczyna? PROSZE O ODPOWIEDZ... MOZE KTOS MIAL PODOBNIE? Dziewczyny , ratujcie.
Prawdę mówiąc nie wiem jakiej pomocy oczekujesz.. Jeśli masz podejrzenia ciąży, to zrób test, nic innego nie można poradzić.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 20:34   #72
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Nevesh Pokaż wiadomość
POMOCY!!!!!!! moze zacznę od początku.. W sylwestra miałam około 2/3 dzień miesiączki, uprawiałam z chłopakiem stosunek przerwany( wiem, że to złe, że są wtedy rozwijane różne bakterie itd ale chcieliśmy spróbować jak to jest bez zabezpieczenia.. A że podobno podczas okresu nie mozna zajsc w ciaze-zrobilismy to. Okres mialam bardzo długo tzn skonczyl się prawie po 6 dniach i od tamtej pory codziennie przez prawie 2 tygodnie mialam malutenkie plamienia , doslownie 2 krople dziennie.. Coś juz mi nie pasowalo, plamienie ustalo i na nastepny dzien dostalam znowu okres(nigdy mi sie tak nie stalo aby byl po 2 tyg, minimum 30dni!) Dostałam go w dzien pobierania krwi-14stycznia.Trwal on juz normalnie. 16 i 24 stycznia mialam zastrzyki przeciwko zoltaczce. Nie wiem, czy jest mozliwosc aby taki zastrzyk tak zadzialal na moj organizm? Okresu nie mam do dzisiaj, wczoraj probowalam go wymusic poprzez moczenie stop w cieplej wodzie i robieniu 60 brzuszkow.. ale nic z tego. Moze ze 2 razy bolal mnie przez kilka sekund brzuch.. Nie wiem co juz mam robic, jestem w rozsypce. Nic mnie nie boli, zadnego bolu piersi... Od 1 stycznia do teraz mijaja prawie 2 miesiace wiec gdybym byla w ciazy to chyba byloby juz cos widać i mialabym jakies objawy a u mnie zupelnie nic! Mam 171cm wzrostu i waze 49kg.Nigdy tez nie zdecydowalismy sie z chlopakiem na dojscie we mnie. Wiec nie wiem.. Przeprowadzam się tez totez dzwigam duzo ciezkich rzeczy.. Nie wiem co moze byc przyczyna tego opoznienia bylam tez przeziebiona chwile wiec nie bralam 3-ostatniej serii zastrzyku bo mysle ze moze on byl przyczyna? PROSZE O ODPOWIEDZ... MOZE KTOS MIAL PODOBNIE? Dziewczyny , ratujcie.
Co do pogrubionego to można, fakt że to rzadkie przypadki ale zdażyć się może - poczytaj sobie o cyklu kobiety i tym, że wszystko zależy od tego kiedy wystąpi owulacja.

Idź do ginekologa. Takie wahania cyklu przy miesiączkowaniu dłużej niż 2 lata nie powinny mieć miejsca. To może być skutkiem zaburzeń hormonalnych i wielu innych czynników. Twoja waga również jest niska, co również może mieć wpływ na cykle. Naprawdę uważam, że powinnaś odwiedzić lekarza, który ustali przyczynę Twoich problemów.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 14:45   #73
Vemesis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Dziewczyna zadala proste pytanie o to czy sa jakies sposoby na wywolanie miesiaczki. Z tego co widze wiekszosc komentatorek nie czyta ze zrozumieniem i wciska swoje idee - nie na temat z reszta - komus kto tego nie chce. Proste pytanie - znacie jakies sposoby czy nie? Jak nie, to polecam sie nie udzielac, testy sa dostepne wszedzie i gdyby ktos chcial to by poszedl i kupil. Masakra
Vemesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:23   #74
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Masakra to jest to co piszesz. Nie ma sposobów domowych na wywołanie miesiączki Gdyby były to kobiety nie chodziłyby po luteinę na wywołanie okresu, tylko korzystały z domowych sposobów Proszę Cię, to Ty daj sobie spokój.

A to, że ktoś dostanie okres, a dzień wcześniej "moczył nogi" (wtf ) czy "wziął gorącą kąpiel" to zwykły przypadek i tyle
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 13:19   #75
Uwaga1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cześć,
Parę lat temu chcąć pomóc dziewczynie w wywołaniu okesu przeszukiwałem Internet...
Trafiłem na tego typu wątki o domowych sposobach wywoływania okresu.
Doradziłem jej, żeby wzieła bardzo gorący prysznic...
Ona mnie posłuchała i parę dni później okazało się, że straciliśmy dziecko
Nie był to zwykły gorący prysznic jak codzień, gorącą wodę lała przez dłuższy czas bezpośrednio na podbrzusze, tak długo ile była w stanie znieść ból.
Doradzając jej, jakaś część mnie wiedziała, że może to spowodować poronienie, jednak była to zbyt mała cząstka mnie, zbyt mało świadoma... zignorowałem, może nawet zaakceptowałem taką ewentualność, gdyż wtedy jakość szczególnie nie zależało mi na tym aby zostać już ojcem, wiem jedno szukałem tych informacji w innym celu.
Chciałem pomóc wywołać okres, na pewno nie doprowadzić do poronienia... jednak stało się inaczej. Żałuję tego i zbiegiem czasu doszedłem do wniosku, że muszą o tym napisać, aby inne osoby nie popełniły tego błędu, nie uratuje już mojego dziecka (nie wiem dlaczego, ale mam silne przeświadczenie, że to była dziewczynka), ale może uda mi się uratować inne dzieciaczki!
Mam nadzieję, że jeszcze spotką swoją córkę... w innych okolicznościach tak jak Colton Burp spotkał swoją nienarodzoną siostrzyczkę.

Kochani! Nie ignorujcie tych wiadomości, nie ignorujcie swoich wątpliwości, lepiej będzie jak poczekacie, zrobicie test lub pójdziecie do lekarza, z wszelkich innych sposobów, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój płodu - zrezygnujcie!
Uwaga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 19:34   #76
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Dziewczyny, jesli ktoś ma problemy z cyklem a nie chce brać hormonów na regulację, to polecam to:
KROPLE HOMEOPATYCZNE ALCHEMILLA COM.

Pięknie reguluje wszelkie wahania hormonalne.
Moje objawy nie pojawiły się na raz, tylko pojawiały sie stopniowo i jakoś ich ze soba nie powiązalałm, dopiero moja pani od medycyny alternatywnej uświadomiła mnie, że mam problem z hormonami.
- bardzo agresywny PMS: złość, agresja, deprecha
- napady łaknienia na słodycze i fast food - z upływem lat okres ten się wydłużał aż sięgnął 2 tygodni przed miesiączką
- na potęgę zatrzymywałam wodę w organizmie przed okresem
- bolesne miesiączki
- krwawienia między miesiączkami
- upławy z piersi - badania krwi nic nie wykazały
- guzy w piersi - z tym byłam u gina, wybadał, porobił badania, usg - taka pani uroda
- ostre, kłójące bóle podczas jajeczkowania
Pewnie coś jeszcze ale nie pamiętam.
Te krople to kompleks wyciągów z przywrotnika pospolitego, karbieńca pospolitego, bzu czarnego, szałwii i cebuli - to w niemczech tzw płaszcz kobiecy w sensie, że ochronny dla kobiet. W przeciągu 2 miesięcy byłam w pionie Teraz takie zachcianki mam 2-3 dni przed okresem i w ogóle czuję się mega lepiej niż przed tymi kropelkami. Zniknęły wszystkie powyższe dolegliwości.

Wg badań krwi hormony miałam w normie. A sprawy kobiece miałam rozhulane na całego mimo wszytsko.

Jeśli ktoś chce mogę mu w sierpniu przywieźć takie kropelki z niemiec.

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2015-06-13 o 19:35
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 16:47   #77
morelele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Hej, a u mnie problem jest taki ze mam batdzo nieregularny okres, co 1,5 miesiaca. Ostatni mialam 31lipca wiec jak narmalna 24latka powinnam dostac 28 sierpnia a mamy 30:/ 9 wrzesnia wyjezdzam do turcji o chcialabym juz dostac zeby nie miec na wyjazd. W ciazynie jestem na 100% wiec jak mam wywolam ten okres ktory i tak powinna dostac przedwczoraj?
morelele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:10   #78
ewelinka432
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Osobiście odradzam branie tabletek na przyśpieszanie okresu, nie dość że są drogie to jeszcze nie wiadomo czy są szkodliwe.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ewelinka432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 14:56   #79
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Ja nie słyszałam o domowych sposobach na wywołanie okresu mi jak sie spóźniał to piłam raz dziennie Miositogyn i wszystko wróciło do normy i cykle nawet się uregulowały
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 20:27   #80
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Darkana Pokaż wiadomość
Ja nie słyszałam o domowych sposobach na wywołanie okresu mi jak sie spóźniał to piłam raz dziennie Miositogyn i wszystko wróciło do normy i cykle nawet się uregulowały
A czy ten proszek jest na receptę ? I kiedy było widać jakąś poprawę w regularności cyklu ?
Mam ostatnio problemy ze spóźniającym się okresem, więc może by mi to pomogło (?)
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***

Edytowane przez coco1919
Czas edycji: 2016-06-14 o 20:32
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:42   #81
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
A czy ten proszek jest na receptę ? I kiedy było widać jakąś poprawę w regularności cyklu ?
Mam ostatnio problemy ze spóźniającym się okresem, więc może by mi to pomogło (?)
Przeciez dostałaś tabletki więc nie kombinuj.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:47   #82
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Przeciez dostałaś tabletki więc nie kombinuj.
Pilnujecie mnie - to się ceni
Na razie nie planuje nic brać, poczekam na ten okres (do 10 dni podobno), ale jak moje cykle nadal mają mieć koło 60 dni... albo dłużej, bo przecież nadal nie ma okresu to może powinnam o czymś podobnym pomyśleć
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 21:47:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.