Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 20:52   #481
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Trochę sobie pomyslałam i stworzyłam własną Polską Kolekcję OPI:

AMBRE-ACE ME - odcień miodowego bursztynu (połączenie słów "amber" - bursztyn - oraz "embrace" - objąć)

COPERNICUS
- ciemny granat z małymi drobinkami, ale nie brokatem - przypominający antracytowe nocne niebo usiane delikatnie gwiazdami

CHILLY WINTER
- biały, mleczny, mocno kryjący odcień )bardziej w stylu french manicure niż korektora)

POPPY MEADOW
- ciepły odcień czerwieni, taki makowy

FOREST - brąz z zielonym połyskiem - a la holograficzne lakiery Sally Hansen

TATRA MOUNTAIN
- szary, ale dość jasny i delikatny, może byc lekko połyskliwy, w odcieniu jasnej skały

SOLIDARITY - strażacka czerwień, bardzo soczysta i nasycona

SWIRLING SNOW - mlecznobiały z opalizującym połyskiem, jakby delikatny srebrzysty pyłek

AUTUMN LEAVES albo AUTUMN IN FULL FLOW - hologram, połaczenie złota, czerwieni i brązu
......

Teraz trzeba znaleźć kogoś, kto umialby przygotować prezentacje na paznokciu, komputerowo rzecz jasna, tak, jak Avon prezentuje lakiery do paznokci - nakładając komputerowo odcienie na wzór jednego paznokcia. A potem mozna w zasadzie wysyłać nasze propozycje do OPI - ryzyk fizyk, może ich to zainteresuje...?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 08:14   #482
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trochę sobie pomyslałam i stworzyłam własną Polską Kolekcję OPI:

AMBRE-ACE ME - odcień miodowego bursztynu (połączenie słów "amber" - bursztyn - oraz "embrace" - objąć)

COPERNICUS - ciemny granat z małymi drobinkami, ale nie brokatem - przypominający antracytowe nocne niebo usiane delikatnie gwiazdami

CHILLY WINTER - biały, mleczny, mocno kryjący odcień )bardziej w stylu french manicure niż korektora)

POPPY MEADOW - ciepły odcień czerwieni, taki makowy

FOREST - brąz z zielonym połyskiem - a la holograficzne lakiery Sally Hansen

TATRA MOUNTAIN - szary, ale dość jasny i delikatny, może byc lekko połyskliwy, w odcieniu jasnej skały

SOLIDARITY - strażacka czerwień, bardzo soczysta i nasycona

SWIRLING SNOW - mlecznobiały z opalizującym połyskiem, jakby delikatny srebrzysty pyłek

AUTUMN LEAVES albo AUTUMN IN FULL FLOW - hologram, połaczenie złota, czerwieni i brązu
......

Teraz trzeba znaleźć kogoś, kto umialby przygotować prezentacje na paznokciu, komputerowo rzecz jasna, tak, jak Avon prezentuje lakiery do paznokci - nakładając komputerowo odcienie na wzór jednego paznokcia. A potem mozna w zasadzie wysyłać nasze propozycje do OPI - ryzyk fizyk, może ich to zainteresuje...?


Aggie, rozwaliłaś mnie!

Świetne pomysły! Ja bym ci kochana tą prezentację z miejsca zrobiła, ale jestem upośledzona graficznie/ malarsko.

Ale mogę tłumaczyć opisy kolorów na ang.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:33   #483
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja bym ci kochana tą prezentację z miejsca zrobiła, ale jestem upośledzona graficznie/ malarsko.

Ale mogę tłumaczyć opisy kolorów na ang.
Z drugiej propozycji chętnie skorzystam - czy proponowane przeze mnie nazwy są poprawne? Chodzi mi zwłaszcza o tą jesień - myślałam o nazwie "Jesień w pełnym rozkwicie" - in full flow? I "swirling snow", nie jestem na 100% pewna, chodziło mi o "wirujący snieg".
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:36   #484
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Z drugiej propozycji chętnie skorzystam - czy proponowane przeze mnie nazwy są poprawne? Chodzi mi zwłaszcza o tą jesień - myślałam o nazwie "Jesień w pełnym rozkwicie" - in full flow? I "swirling snow", nie jestem na 100% pewna, chodziło mi o "wirujący snieg".
Swirling snow może byc.

Z jesienią zrobiłabym : Autumn in full swing/ in full bloom.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:44   #485
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Dzięki L_V!

Ktoś proponował jeszcze odcień gorzkiej czekolady. Jaka mogłaby być nazwa takiego kolorku? Grzybobranie? Albo WEDEL'S TREASURE?

Mógłby być jeszcze odcień wrzosowy o nazwie SEPTEMBER HEATHER. W końcu "wrzos" i "wrzesień" są ze sobą spokrewnione

I czysty błękit: SKY OVER WARSAW

A odcień głębokiej czerni?
I fuksja? Ewentualnie odcień takiej jagody o nazwie "Jagodowa polana"?

Może też BALTIC COOL (chłód Bałtyku) - chłodny niebieski wpadający w szary, nie połyskliwy, nieco bardziej niebieski niż TATRA MOUNTAINS
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:55   #486
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzięki L_V!

Ktoś proponował jeszcze odcień gorzkiej czekolady. Jaka mogłaby być nazwa takiego kolorku? Grzybobranie? Albo WEDEL'S TREASURE?

Mógłby być jeszcze odcień wrzosowy o nazwie SEPTEMBER HEATHER. W końcu "wrzos" i "wrzesień" są ze sobą spokrewnione

I czysty błękit: SKY OVER WARSAW

A odcień głębokiej czerni?
I fuksja? Ewentualnie odcień takiej jagody o nazwie "Jagodowa polana"?

Może też BALTIC COOL (chłód Bałtyku) - chłodny niebieski wpadający w szary, nie połyskliwy, nieco bardziej niebieski niż TATRA MOUNTAINS
Grzybobranie - takie słowo nie istnieje, gdyż w krajach anglosaskich nie ma tradycji zbieranai grzybów. Trzeba by było ukuć jakieś nowe słowo. Może MUSHROOM HUNT?

Głęboka czerń? COAL MINE/ CARBON BLACK? - taki głęboki czarny z malutkimi migoczącymi drobinkami, ale żaden brokat.

Jagodowa polana brzmi głupi, bo polana to clearing i chodzi raczej o wyrąbane z drzew miejsce. Może lepiej jagodowe zarośla - BLUEBERRY SCRUB
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:59   #487
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

To może ściągniemy z serków Tartare? Łososiowa zatoka, Borowikowy las, itp?

L_V, fajne masz pomysły, w dodatku jesteś korba z angielskiego

Ja zupełnie serio myślę o zaproponowaniu OPI stworzenia Polskiej Kolekcji, ale do tego musiałabym móc zaproponować konkretne barwy, ie tylko opisowo, ale również wizualnie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:04   #488
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

L_V, fajne masz pomysły, w dodatku jesteś korba z angielskiego
Kochana, to Ty odwaliłaś największą robotę. Respect!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:05   #489
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kochana, to Ty odwaliłaś największą robotę. Respect!
My się chyba widzimy 12-tego sama wiesz gdzie i u kogo - obgadamy plan działania przy okazji
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:10   #490
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
My się chyba widzimy 12-tego sama wiesz gdzie i u kogo - obgadamy plan działania przy okazji
Widzimy się, widzimy
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:37   #491
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Dziewczyny, ale macie genialny pomysl. Mam nadzieje, ze sie przyjmnie. Podobaja mi sie te nazwy dla lakierow (nie ukrywam, ze czasem sama kupuje lakier lub blyszczyk na podstawie nazwy koloru..... ale wstyd)

edit: przypomnialo mi sie, ze moje najulubiensze nazwy kolorow ma/mialo Lumene. Po prostu wszystko moglam kupic, wiedzac jaka maja sliczna nazwe
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 13:05   #492
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Dziewczyny, jestescie niesamowite !!!
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:32   #493
NoMercy
Raczkowanie
 
Avatar NoMercy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 89
GG do NoMercy
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Tez jestem zwolenniczka jednokolorowych paznokci (ostatnio mamm obsesje na punkcie czarnych ). Jezlei chodzi o dlugosc to zawsze mam krotkie ale nie wiem czy to nie wynika z mojego lenistwa, z krotkimi jest mniej problemow. :P
__________________


Życie i dupa jest jedno. Z obu trzeba korzystać.
NoMercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:51   #494
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Aggie, chyle czola dla Twojej kreatywnosci Zaluje, ze nie jestem tak biegla w photoshopie, zeby zrobic prezentacje... A co do "grzybobrania", to jakos tak bardziej pasowaloby mi "mushroom harvest", bo "hunt" kojarzy mi sie ze zwierzetami, ale to tylko taka moja schiza
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:55   #495
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez NoMercy Pokaż wiadomość
Tez jestem zwolenniczka jednokolorowych paznokci (ostatnio mamm obsesje na punkcie czarnych ). Jezlei chodzi o dlugosc to zawsze mam krotkie ale nie wiem czy to nie wynika z mojego lenistwa, z krotkimi jest mniej problemow. :P

Ja tez na jesień wracam do ciemnych, nasyconych barw. CHodzi z amna ten matowy granat Inglota, chyba go sobie nie odpuszczę
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:56   #496
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Aggie, chyle czola dla Twojej kreatywnosci Zaluje, ze nie jestem tak biegla w photoshopie, zeby zrobic prezentacje... A co do "grzybobrania", to jakos tak bardziej pasowaloby mi "mushroom harvest", bo "hunt" kojarzy mi sie ze zwierzetami, ale to tylko taka moja schiza
Masz rację, nawet jak pisałam "hunt" to przyszło mi na myśl polowanie na czarownice. Harvest (zbiory, żniwa) też mogłoby być - tak czy siak, ukujemy neologizm
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:04   #497
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja tez na jesień wracam do ciemnych, nasyconych barw. CHodzi z amna ten matowy granat Inglota, chyba go sobie nie odpuszczę
[/QUOTE]

Inglot ma matowy granat?

Musze powiedziec, ze lakier Vipery (tez granat, ale oszroniony) spisuje sie fantastycznie. W ogole sie nie sciera ani nie odpryskuje a to juz prawie 3 doba. Wyglada jak zaraz po nalozeniu. Dla porownania, u mnie zaden ciemny lakier nie trzymal sie dluzej niz 2 dni, a np. Bourjois - tylko 1dzien.
Jak tylko znajde sie w Zlotych Tarsach to wykupuje stoisko Vipery
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:28   #498
Reita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

A ja mam pytanie takie ^^'
Sama uwielbiam chodzić w pomalowanych paznokciach, a z racji muzyki jakiej słucham przeważnie są to dosyć dziwne kolosy w stylu metalicznego niebieskiego czy ultrafioletu :P
Ostatnio gdzieś w telewizji rzucił mi się w oczy kolor lakieru który bym bardzo chciała mieć jednak moje poszukiwania niestety sie na nic nie zdają ...
jeśli mam powiedzieć co mi przypomina kolorem to ten jeden z cieni o nazwie deep blue green http://i75.photobucket.com/albums/i3...igmentybs0.jpg
Kolor jednak jest taki jakby połączenie czarnego z szarym, niebieskim i zielonym :P Może któraś z was mi poradzi gdzie znajde takie cuś? :P
Zdaje mi sie że widziałam taki lakier na paznokciach Rhianny w jednym z jej teledysków ale nie dam sobie ręki uciąć :P
Reita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:54   #499
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Tez cos takiego za mna chodzi, ale nie widzialam dokladnego odwzorowania tego odcienia. Najblizsze temu byly lakiery Sally Hansen Xtreme Wear (jest jeden odcien ciemnozielony) i chyba jedna z metalicznych czerni Inglota.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 13:00   #500
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Inglot ma matowy granat?

Musze powiedziec, ze lakier Vipery (tez granat, ale oszroniony) spisuje sie fantastycznie. W ogole sie nie sciera ani nie odpryskuje a to juz prawie 3 doba. Wyglada jak zaraz po nalozeniu. Dla porownania, u mnie zaden ciemny lakier nie trzymal sie dluzej niz 2 dni, a np. Bourjois - tylko 1dzien.
Jak tylko znajde sie w Zlotych Tarsach to wykupuje stoisko Vipery [/quote]

Dzisiaj tam będę - kusicielko!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Reita Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie takie ^^'
Sama uwielbiam chodzić w pomalowanych paznokciach, a z racji muzyki jakiej słucham przeważnie są to dosyć dziwne kolosy w stylu metalicznego niebieskiego czy ultrafioletu :P
Ostatnio gdzieś w telewizji rzucił mi się w oczy kolor lakieru który bym bardzo chciała mieć jednak moje poszukiwania niestety sie na nic nie zdają ...
jeśli mam powiedzieć co mi przypomina kolorem to ten jeden z cieni o nazwie deep blue green http://i75.photobucket.com/albums/i3...igmentybs0.jpg
Kolor jednak jest taki jakby połączenie czarnego z szarym, niebieskim i zielonym :P Może któraś z was mi poradzi gdzie znajde takie cuś? :P
Zdaje mi sie że widziałam taki lakier na paznokciach Rhianny w jednym z jej teledysków ale nie dam sobie ręki uciąć :P

Dla mnei to kolor w stylu "gunmetal". Sephora miała kiedyś coś takiego, a szukałanbym jeszcze w linii Pro w Inglocie - tam mają czernie złamane różnokolorowymi migoczącymi drobinkami.



PS. Kolekcja na Wiosnę 2009 Sally Hansen, Salon Nails.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sally-hansen-tracy-reese-spring-2009.jpg (24,2 KB, 171 załadowań)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:07   #501
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Sephora miała kiedyś coś takiego, a szukałanbym jeszcze w linii Pro w Inglocie - tam mają czernie złamane różnokolorowymi migoczącymi drobinkami.
Wlasnie o tych inglotach myslalam. Szkoda, ze sa w linii Pro, bo te trzymaja sie na moich paznokciach gorzej niz te zwykle;/
A kolekcja Sally Hansen mnie jakos nie powalila, bo wszystko perlowe, a ja wole matowe albo mieniace sie inaczej niz perla. Inglot mial w tym roku fajna kolekcje letnia, ale mam tyle lakierow, ze staram sie ograniczac wzbogacanie zbiorow.
Jeszcze co do koloru poszukiwanego przez Reitę, to mogłoby coś być w linii Nail Prisms Sally Hansen, mam 3 lakiery, z czego jeden to typowa benzyna(nr 07), a drugi - benzyna bardziej w fiolet i zloto(09), wiec moze i cos a'la "gunmetal" by bylo.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:20   #502
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dzisiaj tam będę - kusicielko!!!!!!
Mihihi.. to jeszcze dodam, ze zjadlam pol slonecznika, a lakier sie trzyma caly czas. Dziwność... ale sie ciesze, oczywiscie.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:37   #503
Reita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

No dzieki za pomoc zaraz sprawdze te pozycje co mi pisałyście z tym że od razu mówie że mi nie chodzi o lakier z brokatem tylko ogólnie o taki kolor ... no dobra, zaczynam poszukiwania na nowo :P
Hmmm ... żaden z tych kolorów co mówiłyście to nie ten ... bo ja myśle o czymś bardziej zielonym chyba :/
A jeszcze sie spytam? czy tylko ja nie umiem obsługiwać strony inglota? czy tam na prawde nic nie ma? :P

Edytowane przez Reita
Czas edycji: 2008-09-10 o 18:08
Reita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:35   #504
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Tak wyglada granatowa Vipera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vipera.jpg (30,2 KB, 279 załadowań)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:49   #505
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak wyglada granatowa Vipera.

Oj, ładnie!

Ja wczoraj upolowałam granatową Sephorę. Niestety, musze pobarzekać an Chanel Blue Satin - gdybym nie kupiła jej w galerii, to powiedziałabym, że to podróbka. Zła konsystencja, brak połysku na 2-gi dzień i nędzna trwałość. Żaden lakier Chanel, który mam nei zachowuje się tak jak Blue Satin. CO jest
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:30   #506
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Ojej, śliczna ta granatowa Vipera...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:30   #507
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak wyglada granatowa Vipera.
świetny kolor, ile płaciłaś ? poszukuję takiego od dawna ale są tylko takie w duużych cenach ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:33   #508
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak wyglada granatowa Vipera.
Śliczna!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:47   #509
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Ladna ta Vipera A ja mam granat Inglota nr 710, jest naprawdę matowy. Fajnie wygląda, ale niestety szybko się ściera - pomalowałam wczoraj wieczorem, a już zniknął z końcówek na kilku palcach;/. Co nie zmienia faktu, że chyba zainwestuję jeszcze w jakieś lakiery z tej serii matowej, bo wyglądają bezbłędnie. No i łatwo przerobić je na zwykłe lśniące, wystarczy pociągnąć czymś nawierzchniowym
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:49   #510
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Reita Pokaż wiadomość
A jeszcze sie spytam? czy tylko ja nie umiem obsługiwać strony inglota? czy tam na prawde nic nie ma? :P
Na polskiej nic nie ma. Jest bodajze australijska (!), ale nie maja pelnej oferty, musisz sie przejsc na stoisko i popatrzec.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.