Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 18:23   #3721
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Kolor mam takie jak w poście #3650, str. 122, niewiele się zmienił, trochę może ochłodził, dzięki duuużym ilościom płukanek srebrnych i fioletowych pozostałe to to, co chciałabym mieć, szczególnie te ostatnie.
Obawiam się tylko, że te zabiegi nieco pogłębiły problem wypadania włosów. Macie na to jakieś rady?
Zerknęłam na tego posta, ten kolor do którego dążysz jest śliczny jeśli uda Ci się go uzyskać to daj znać JAK, też taki chcę A jakich używasz płukanek? Ja srebrzyka ale nic nie daje...
Mi włosy przestały wypadać po Skrzypowicie, biorę cały czas i nawet po tych wszystkich zabiegach ostatnich mi nie wypadają
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:27   #3722
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Mojej przygody z włosami ciąg dalszy... a więc Loreal 7.1 po prawie 4tygodniach sprał się niemal całkowicie (zdj. 1), wczoraj zrobiłam pigmentację - dwie farby 9.0 i jedna 8.0 bez wody (aplikacja jest koszmarem...), po 20min na całe włosy farba 8.1 czyli jasny popielaty blond (zdj. 2-4 kolor jest bj równy w rzeczywistości niż na foto). Włosy się trochę zrównały ale nadal jest rudawy połysk nie jestem zadowolona... Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, nie ma opcji żeby je kolejny raz farbować bo się siano już z nich zrobiło. Płukanka srebrna nic mi nie daje. Help!
no szacun ;D doprowadziłas je juz do ślicznego kolorku ale rozumiem Ciebie że to nie to co chcesz w 100%
mi ostatnio fajnie schłodziła joanna gołebi popiel ale wode ma 9% a ja rozcieńczyłem na 4,5% i do farby szampon dałem, jako kąpiel taka zeby nie farbowac a ochłodzić, i ochłodziło, nie diametralnie ale ludziska zauwazyli jeszcze jest wyjście ze kupisz tubkę niebieskiego mixtona (sam czysty niebieski pigment) i z kazdym kolejnym farbowaniem będziesz go dodawała do farby (jego sie daje odrobinkę na mieszankę farby) ale z mixami odsyłam na wątek o chłodnych brązach bo tam dziewczyny więcej kombinują z mixami i mają więcej do powiedzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:36   #3723
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no szacun ;D doprowadziłas je juz do ślicznego kolorku ale rozumiem Ciebie że to nie to co chcesz w 100%
mi ostatnio fajnie schłodziła joanna gołebi popiel ale wode ma 9% a ja rozcieńczyłem na 4,5% i do farby szampon dałem, jako kąpiel taka zeby nie farbowac
dzięki za zrozumienie może się skuszę na ten popiel, niezły pomysł z tą "kąpielą" ale na razie mam tak przesuszone włosy że muszę je czymś zregenerować. Kupiłam Joico Reconstruktor, żeby trochę włosy podratować na razie.Dziwne że nie wyszedł mi chłodny kolor po tej profesjonalnej Joannie 8.1.... Odczekam trochę i zobaczymy czy się chociaż zmywał nie będzie...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:55   #3724
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ja joanny pro nie stosowałem to sie nie wypowiem, moge jedynie stwierdzić ze chłodzenie jest krótkotrwale, cięzkie i żmudne ale możliwe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:25   #3725
narayana03
Przyczajenie
 
Avatar narayana03
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny. Pierwszy raz piszę w tym wątku. Wczoraj zafarbowałam włosy i jestem załamana Miałam już w miarę naturalny ciemny blond z lekkimi jaśniejszymi pasemkami, ale zachciało mi się eksperymentować i wyszedł mi istny koszmar. Chciałam włosy przyciemnić odrobinę, wybrałam miodowy brąz jednak wyszedł mi prawie czarny w dodatku nie równo pokryło mi włosy teraz cały czas chodze w związanych włosach. I zastanawiam się po jakim czasie mogę isc do fryzjerki żeby mi robiła coś z tym kolorem. Ile czasu muszę teraz odczekać?? Zależałoby mi na tym żeby chociaż minimalnie go rozjaśnić do brązu. Mam nadzieję że jest to możliwe i liczę się z tym że mogę mieć po tym włosy w strasznym stanie... Proszę doradźcie coś
__________________
"Miłość to trud, który nie spadnie sam z drzewa
przez jakiś cud, lecz zdobyć go trzeba.
Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.
Im więcej dajesz , tym więcej Ci jej zostaje."

narayana03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:52   #3726
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez narayana03 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pierwszy raz piszę w tym wątku. Wczoraj zafarbowałam włosy i jestem załamana Miałam już w miarę naturalny ciemny blond z lekkimi jaśniejszymi pasemkami, ale zachciało mi się eksperymentować i wyszedł mi istny koszmar. Chciałam włosy przyciemnić odrobinę, wybrałam miodowy brąz jednak wyszedł mi prawie czarny w dodatku nie równo pokryło mi włosy teraz cały czas chodze w związanych włosach. I zastanawiam się po jakim czasie mogę isc do fryzjerki żeby mi robiła coś z tym kolorem. Ile czasu muszę teraz odczekać?? Zależałoby mi na tym żeby chociaż minimalnie go rozjaśnić do brązu. Mam nadzieję że jest to możliwe i liczę się z tym że mogę mieć po tym włosy w strasznym stanie... Proszę doradźcie coś
spróbuj dekoloryzatora Chantal lub Rene Blanche, jak masz tylko jedną warstwę farby do zdjęcia to dekoloryzator powinien sobie poradzić aha włosy po deko są w takim stanie w jakim były wcześniej - nie niszcza się
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:02   #3727
narayana03
Przyczajenie
 
Avatar narayana03
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

"jak masz tylko jedną warstwę farby do zdjęcia to dekoloryzator powinien sobie poradzić "
- tak mam tylko jedną warstwę, wcześniej miałam włosy farbowane na ciemny blond i czy w moim przypadku będzie łatwiej je rozjaścić?? i czy bardzo będą zniszczone po takiej dekoloryzacji??

Po tym co sobie zrobiłam sobie z włosami już wolę sama nie kombinować. A mogę za 2 tygodnie pojść do fryzjera i poprosić o lekkie rozjaśnienie do brązu?? Czy to nie będzie za wcześnie?? Dodam że ostatnio dosyć często farbowałam włosy, ale nie są strasznie zniszczone jedynie końcówki.
__________________
"Miłość to trud, który nie spadnie sam z drzewa
przez jakiś cud, lecz zdobyć go trzeba.
Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.
Im więcej dajesz , tym więcej Ci jej zostaje."


Edytowane przez narayana03
Czas edycji: 2012-04-04 o 20:06
narayana03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 20:15   #3728
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

narayana03 jeśli chcesz zejść tylko z tego ostatniego farbowania do ciemnego blondu to użyj DEKOLORYZATORA. Dekoloryzator nie niszczy włosów. Włosy niszczy ROZJAŚNIACZ - tym pewnie zrobi Ci fryzjerka.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:01   #3729
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość




nie masz ciemnych, wydaje mi się że przez ten miedziany odcień sie takie wydaja ale dla pewności jak chcesz, to zrób kąpiel ale na niskiej wodzie. hm 6% albo nawet 4,5%, nie potrzeba ich rozjasniac intensywnie.

-
masz rację dzisiaj przyjrzałam im się i nie są takie ciemne jak mi się wydaje.
a powiedz mi po popielu np majirel 9.21 nie wyjdą mi zielone?! Bo tak mnie straszyło babsko we fryzjerskim oczywiście nie wytłumaczyła co i jak, dlaczego, tylko mądrzyła się. Że złoto + popiel = zielone

i czy majiblond rozjaśniają bardziej niż zwykłe majirel?
bo podoba mi się 900 bardzo jasny blond ( beż )
i 901 bardzo jasny blond popielaty
i w ogóle cała paleta majiblond jest ok, a skoro rozjaśnia bardziej niż zwykłe to pewnie by mi coś wyszło co o tym myślisz specjalisto? paleta w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majiblond.jpg (328,3 KB, 13 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:42   #3730
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej wszystkim
Wczoraj zrobiłam kapiel rozjaśniajacą po tej dekoloryzacji i odrost mam ciemniejszy a reszta włosów bardzo jasny miedziany Dziś znów muszę wyrównać kolror kąpielą bo za krótka trzymałam na odroście w obawie że wyjdzie mi żółtko... Ale najwyraźniej kapiel nie daje takiego efektu i niepotrzebnie się obawiałam.
Dochodzę do wniosku że cięzko jest samemu dojść do blondu

Edytowane przez magdalenka21
Czas edycji: 2012-04-05 o 12:28
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:10   #3731
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
masz rację dzisiaj przyjrzałam im się i nie są takie ciemne jak mi się wydaje.
a powiedz mi po popielu np majirel 9.21 nie wyjdą mi zielone?! Bo tak mnie straszyło babsko we fryzjerskim oczywiście nie wytłumaczyła co i jak, dlaczego, tylko mądrzyła się. Że złoto + popiel = zielone

i czy majiblond rozjaśniają bardziej niż zwykłe majirel?
bo podoba mi się 900 bardzo jasny blond ( beż )
i 901 bardzo jasny blond popielaty
i w ogóle cała paleta majiblond jest ok, a skoro rozjaśnia bardziej niż zwykłe to pewnie by mi coś wyszło co o tym myślisz specjalisto? paleta w załączniku
te z literką S rozjasniają mocniej niż reszta, ale i tak rozjasnienie nie jest powalające.

Ty masz złoto i miedź więc trzeba kłaść coś z perłą i popielem (21) perła zgasi złoto a popiel zgasi miedź, ewentualnie mozesz spróbować jaki odcień wyjdzie jak zmieszasz popiel z perłą w tym celu polecam zmieszanie dwóch farb joanny gołebi popiel+szlachetna perła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 12:28   #3732
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja też mam zamiar nałożyć popiel + perła jak tylko wyrównam ten jasny miedziany kolor na głowie. Poczytałam na forum że sporo dziewczyn go używało. Póżniej nałożę na to już farbę Syoss 9-5 mroźny perłowy blond może sie uda dojśc do ślicznego blondu
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:38   #3733
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej i w poniedziałek rozjaśniłam sobie włosy, nie wyszło to jak planowałam, bo miałam tylko średni rozjaśniacz, ale jestem zadowolona. Załączam zdjęcia przed i po. I teraz jakie szampony typu Garnier, Dove mają to neutralne ph? Bo nie chce żeby mi włosy ściemniały.
DSC06017.jpg DSC06014.jpg
DSC06089.jpg
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:53   #3734
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Hej i w poniedziałek rozjaśniłam sobie włosy, nie wyszło to jak planowałam, bo miałam tylko średni rozjaśniacz, ale jestem zadowolona. Załączam zdjęcia przed i po. I teraz jakie szampony typu Garnier, Dove mają to neutralne ph? Bo nie chce żeby mi włosy ściemniały.
Załącznik 4602147 Załącznik 4602148
Załącznik 4602149
Włosy ciemnieją po DEKOLORYZATORACH a nie po rozjaśniaczu
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:08   #3735
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Włosy ciemnieją po DEKOLORYZATORACH a nie po rozjaśniaczu
aha dzięki, nie wiedziałam.
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:35   #3736
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Ja też mam zamiar nałożyć popiel + perła jak tylko wyrównam ten jasny miedziany kolor na głowie. Poczytałam na forum że sporo dziewczyn go używało. Póżniej nałożę na to już farbę Syoss 9-5 mroźny perłowy blond może sie uda dojśc do ślicznego blondu
spróbuj z joanną ta mieszanką
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:42   #3737
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zerknęłam na tego posta, ten kolor do którego dążysz jest śliczny jeśli uda Ci się go uzyskać to daj znać JAK, też taki chcę A jakich używasz płukanek? Ja srebrzyka ale nic nie daje...
Mi włosy przestały wypadać po Skrzypowicie, biorę cały czas i nawet po tych wszystkich zabiegach ostatnich mi nie wypadają
Dam znać jak zakończę operację:P Ja używam płukanek z delii - srebrnej i fioletowej i dużo więcej ich daję, niż jest w podanych na opakowaniu proporcjach.
Co do wypadania - ja biorę witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących, ale mam zamiar kupić jako następne merz spezial. Myję w seboradinie, na to odżywka joanna rzepa i spray radical, a na noc joanna rzepa ampułki. Szukam wszędzie seboradinu lotionu, ale ponoć przestali produkować:/ w razie czego zostaje mi allegro. Lecą mi dosłownie garściami... I boję się im jeszcze bardziej dokuczać rozjaśniaczem. Sądzicie, że to na wypadanie ma jakiś wpływ?
Poza tym mam włosy błyszczące, nawilżone i rosną jak szalone - 2 tygodnie temu farbowałam, a odrost mam na ponad centymentr
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:55   #3738
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Zastanawiam się właśnie nad dekoloryzacją, włosy naturalne mam ciemny blond od jakiegoś czasu je na ciemniejszy kolor niedawno miałam niemiła sytuację z farbą gdyż wyszły mi 3 kolory na głowie to było okropne chcąc się pozbyć "tego czegoś" z moich włosów zafarbowałam je ponownie na brąz, który zlikwidował tylko jeden kolor a 2 pozostałe zostały odczekałam chwile i wczoraj zrobiłam sobie farbę ciemny brąz wyszło ślicznie jednak nie dla mnie taki kolor
Od jakiegoś czasu zastanawiam się właśnie nad blondami i myślę o dekoloryzacji (jeszcze nie teraz ale po spraniu się tego kolorka co mam czyli bardzo ciemny brąz) myślicie, że będę mogła zrobić sobie dekoloryzację ? i jaki kolor mi wyjdzie ? Za dużo już przykrych sytuacji mialam w swoim życiu bawiąc się w fryzjerkę w domu wiec mysle ze na taki eksperyment wybiorę się do fryzjera Orientujecie się ile taki "zabieg" kosztuje ? oczywiżcie wraz z farbą

Pozdrawiam serdecznie
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:30   #3739
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam i bardzo prosze Pana Fryza o pomoc
Pare miesiecy farbowalam wlosy lorealem castingiem 300 ciemny braz, wychodzil calkiem czarny. Postanowilam go rozjasnic i dwa dni temu zrobilam kapiel rozjasniajaca z woda 9%. Rozjasnilo mi ok 5cm od glowy na ladny brazik, reszta byla calkiem czarna a trzymalam ponad godzine :/ Zamalowalam pozniej cale wlosy na casting ciemny blond 600, poniewaz farbowalam nim kiedys i chcialabym do tej farby powrocic. Góra jest rudo-brazowa a dol bardzo ciemny braz. Planuje teraz kupic chantala i uzyskac wlasnie taki kolor jaki mialam, ewentualnie moze byc ciemniejszy. Skoro po deko farba lapie intensywniej, to w takim razie powinnam zafarbowac np kolorem 700 blond ? Chcialabym uniknac kolejnej kapieli, poniewaz troche przesuszyla mi wlosy, a mam troche swira na ich punkcie i strasznie boje sie je zniszczyc Nie oczekuje ze wyjdzie mi taki kolor jaki bym chciala, moze byc rownie dobrze sredni braz, byleby sie pozbyc czarnych koncow i zeby tylko byl jednolity pozniej stopniowo sobie bede rozjasniac... Wklejam moj wymarzony kolorek i prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie.1357557.jpg (34,2 KB, 69 załadowań)
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 21:38   #3740
aneczka880811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ja tez prosze o pomoc, bylam w londynie zrobic sobie wlosy, z bardzo ciemnego brazu mam cos takiego, co zalaczylam wloski nie sa zniszczone,ale mam żółtawy prześwit, co mam zrobic? pomocy! ponoc mam nalozyc farbe koloru ash , czyli popiel? jak myslicie? pomocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nknk.jpg (35,5 KB, 35 załadowań)
aneczka880811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:25   #3741
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spróbuj z joanną ta mieszanką

Właśnie skończyłam zabiegi z kapiela rozjaśniającą a następnie nałożyłam mieszankę farb, które poleciłeś. Ogólnie efekt jest o wiele jaśniejszy. Choć dopiero jutro w świetle dziennym zobacze jak wyszło naprawe , bo teraz jest już cie mno Wstawie fotki i poradzicie co dalej...
Włoski są koloru blondu ale takiego miodowego/słomnkowego... Nadal dążę do jakiegoś ciepłego ale perłowego bądź beżowego...
Kondycja włosków okey- jak na razie ...
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:48   #3742
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Witam i bardzo prosze Pana Fryza o pomoc
Pare miesiecy farbowalam wlosy lorealem castingiem 300 ciemny braz, wychodzil calkiem czarny. Postanowilam go rozjasnic i dwa dni temu zrobilam kapiel rozjasniajaca z woda 9%. Rozjasnilo mi ok 5cm od glowy na ladny brazik, reszta byla calkiem czarna a trzymalam ponad godzine :/ Zamalowalam pozniej cale wlosy na casting ciemny blond 600, poniewaz farbowalam nim kiedys i chcialabym do tej farby powrocic. Góra jest rudo-brazowa a dol bardzo ciemny braz. Planuje teraz kupic chantala i uzyskac wlasnie taki kolor jaki mialam, ewentualnie moze byc ciemniejszy. Skoro po deko farba lapie intensywniej, to w takim razie powinnam zafarbowac np kolorem 700 blond ? Chcialabym uniknac kolejnej kapieli, poniewaz troche przesuszyla mi wlosy, a mam troche swira na ich punkcie i strasznie boje sie je zniszczyc Nie oczekuje ze wyjdzie mi taki kolor jaki bym chciala, moze byc rownie dobrze sredni braz, byleby sie pozbyc czarnych koncow i zeby tylko byl jednolity pozniej stopniowo sobie bede rozjasniac... Wklejam moj wymarzony kolorek i prosze o pomoc

jakiego rozjasniacza uzyłaś do kąpieli?

po chantalu umyj włoski kilka razy szamponem babydream i polej je cytryna po czym zostaw do wyschnięcia, nastepnego dnia spróbuj połozyc farbe na jedno pasemko (zależnie od tego w jakim stopniu zejdzie kolor, mozesz nałozyc nawet 4-5 razy pod rząd) ale 700 wyjdzie znowu czarno. 700 zostaw sobie na potem, a najpierw po deko nałóż byle jaką farbe np joannę jakiś blond ale ze slabą wodą, zeby zrobic bazę pod nowy kolor i wtedy mozesz 700
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:33   #3743
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam zabiegi z kapiela rozjaśniającą a następnie nałożyłam mieszankę farb, które poleciłeś. Ogólnie efekt jest o wiele jaśniejszy. Choć dopiero jutro w świetle dziennym zobacze jak wyszło naprawe , bo teraz jest już cie mno Wstawie fotki i poradzicie co dalej...
Włoski są koloru blondu ale takiego miodowego/słomnkowego... Nadal dążę do jakiegoś ciepłego ale perłowego bądź beżowego...
Kondycja włosków okey- jak na razie ...
ja też


fryz5 - ok dziękuję za radę ostatnie pytanie i po weekendzie biorę się za farbowanie ja nie mam odrostu ( no jakieś pare niewidocznych mm ) ale w trakcie wczesniejszej kąpieli rozjasniajcej i majirel 8,30 mialam odrost ok 5 cm i na odroscie kolor jest intensywny, bardziej złoty, a na dlugosci nie. teoretycznie tego nie widac, ale praktycznie jak dzwigne włosy do kucyka to widac przejscie, jak nakladac farbe zeby tego uniknac?? i oxy 9 brać?? czy moze oxy 6 pomieszam z 9% i bedzie 7,5 mozna tak??
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:53   #3744
annasooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jestem po dekoloryzacji. Fryjerka ściągnęła czerń i położyła na włosy coś z poziomu 6 + trochę popielu + 6%woda . Wyszło fajnie, ale po miesiącu włosy wyglądają źle (zdjęcie poniżej). Zaczynają robic się plamy (farba się zmywa?) Co mogę zrobic z tym kolorem? Kąpiel rozjaśniająca? Kolorzacja ton w ton? Włosy mam mocne i gęste. Dekoloryzacja im nie zaszkodziła.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zastanawiam się właśnie nad dekoloryzacją, włosy naturalne mam ciemny blond od jakiegoś czasu je na ciemniejszy kolor niedawno miałam niemiła sytuację z farbą gdyż wyszły mi 3 kolory na głowie to było okropne chcąc się pozbyć "tego czegoś" z moich włosów zafarbowałam je ponownie na brąz, który zlikwidował tylko jeden kolor a 2 pozostałe zostały odczekałam chwile i wczoraj zrobiłam sobie farbę ciemny brąz wyszło ślicznie jednak nie dla mnie taki kolor
Od jakiegoś czasu zastanawiam się właśnie nad blondami i myślę o dekoloryzacji (jeszcze nie teraz ale po spraniu się tego kolorka co mam czyli bardzo ciemny brąz) myślicie, że będę mogła zrobić sobie dekoloryzację ? i jaki kolor mi wyjdzie ? Za dużo już przykrych sytuacji mialam w swoim życiu bawiąc się w fryzjerkę w domu wiec mysle ze na taki eksperyment wybiorę się do fryzjera Orientujecie się ile taki "zabieg" kosztuje ? oczywiżcie wraz z farbą

Pozdrawiam serdecznie
ja zapłaciłam 140zł ale mam krótkie włosy, miasto średniej wielkosci więc i ceny średnie Nie rób sama w domu.

Edytowane przez annasooo
Czas edycji: 2012-04-06 o 08:45
annasooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:59   #3745
annasooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to mój cud miód kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotkarium_zdjecie_1.jpg (118,3 KB, 46 załadowań)
annasooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:23   #3746
eleonora81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam

Jestem tylko biernym oglądaczem forum wizaż , ale sama walczyłam z dekoloryzacją W sumie to jestem dzień po niej i często korzystam z waszych porad . Dlatego podzielę się własną opinią , być może będzie pomocna .
Jeżeli ktoś chce uzyskać jaśniutki żółty odcień po dekoloryzacji bez miedzi czerwoności itd , bo ja taki uzyskałam .
Polecam dekoloryzator loreal taki w różowym pudełku do tego miałam dodaną wodę 9 % z Joico i wyszedł jednolity jasny tylko żółty kolorek.
Woda Joico ma jakieś rekonstukcje , dziewczyny po spłukaniu włosy były gładkie , normalnie leciały przez palce . Bardzo polecam tym które chcą dojść szybko do blondu. no a potem jakiś odcień nałożyć , ja właśnie dziś będę nakładała na to blond .

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Może tylko dodam że schodziłam z brązu a nie jasnego kolorku
eleonora81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:38   #3747
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wstatwiam mój kolorek po farbie gołębi popiel + szlachetna perła. Na całe szczęścieżółtka nie ma ufff... Ale jest niejednolicie i taki dziwny odcień wyszedł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0674.jpg (13,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0675.jpg (12,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0676.jpg (11,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0677.jpg (12,9 KB, 45 załadowań)
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:42   #3748
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Wstatwiam mój kolorek po farbie gołębi popiel + szlachetna perła. Na całe szczęścieżółtka nie ma ufff... Ale jest niejednolicie i taki dziwny odcień wyszedł
ooooo, ladnie
mialas takie wloski jak w tym poscie? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3706
czy jeszcze coś robiłaś?
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:44   #3749
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Co teraz mogę zrobić by dojśc do takiego kolorku ? Ehh trudne to wszytsko jak sie samemu robi w domu Już brak mi pomysłów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (21,0 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez magdalenka21
Czas edycji: 2012-04-06 o 14:49
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:45   #3750
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
ooooo, ladnie
mialas takie wloski jak w tym poscie? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3706
czy jeszcze coś robiłaś?
Zrobiłam 2 kąpiele rozjaśniajace i nałożyłam następnie tą mieszankę farb z joanny. Musiałam zrobić dwie kapiele ponieważ pierwszą źle nałożyłam i górę miałam ciemniejsza a dół jasniejszy
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.