GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 19:26   #2251
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ooo, gratuluję Konkurs sam w sobie fajny, ale istnieje obawa, że Julita tym chętniej zacznie komentować, a z tego co słyszę, jest upierdliwa
No tak, jest takie ryzyko - ona po prostu czuje się w obowiązku zamieścic post pod każdym wpisem na ścianie, a teraz zapewne jako "najaktywniejsza" fanka Glossy poczuje się jeszcze bardziej zobowiazana, hehe.
Ale cóz - ja nadal nie zamierzam im słodzić, kiedy nie zasłużą. Od tego jest ten fan page, między innymi, a nie do zalewania ich litrami ulepków uwielbienia.
Najbardziej rozwalają mnie za każdym razem po publikacji wyników jakiegokolwiek konkursu komentarze pełne jadu, zazdrosci i rozgoryczenia... Niestety, niektórzy po prostu nie umieją pogodzić się z tym, ze akurat czegoś nie wygrali; pod tym ostatnim konkursem pełno było wpisów w tonie "te, które wygrały, mają na pewno za dużo wolnego czasu, skoro są aktywne na fan page'u". Mam własną firmę, pracuję na okrągło, a Wizaż czy facebook są dla mnie odskocznią w ciągu dnia, napisanie komentarza na wallu zajmuje raptem 30 sekund. Szkoda gadać na temat ludzkiej zawisci o głupią małą niespodziankę z kilkoma miniaturami od Glossy...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 17:52   #2252
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No tak, jest takie ryzyko - ona po prostu czuje się w obowiązku zamieścic post pod każdym wpisem na ścianie, a teraz zapewne jako "najaktywniejsza" fanka Glossy poczuje się jeszcze bardziej zobowiazana, hehe.
Ale cóz - ja nadal nie zamierzam im słodzić, kiedy nie zasłużą. Od tego jest ten fan page, między innymi, a nie do zalewania ich litrami ulepków uwielbienia.
Najbardziej rozwalają mnie za każdym razem po publikacji wyników jakiegokolwiek konkursu komentarze pełne jadu, zazdrosci i rozgoryczenia... Niestety, niektórzy po prostu nie umieją pogodzić się z tym, ze akurat czegoś nie wygrali; pod tym ostatnim konkursem pełno było wpisów w tonie "te, które wygrały, mają na pewno za dużo wolnego czasu, skoro są aktywne na fan page'u". Mam własną firmę, pracuję na okrągło, a Wizaż czy facebook są dla mnie odskocznią w ciągu dnia, napisanie komentarza na wallu zajmuje raptem 30 sekund. Szkoda gadać na temat ludzkiej zawisci o głupią małą niespodziankę z kilkoma miniaturami od Glossy...
Ja tak intensywnie nie podczytuje fanpage'a GB, ale wierze, że takie komentarze mają miejsce dziewczyny jakby mogły zabiłyby się o próbkę błyszczyku... nawet to widzę jak GB robi akcję na jakimś rynku w większym polskim mieście, rzuca kosmetyki i odlicza 3,2,1 staart a laski lecąąąą ktoś komuś podstawi nogę, któraś dostanie z łokcia, jeszcze inna straci garść włosów |

w ogóle mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wyślą wrześniowe boxy, liczę na poniedziałek z wiadomością od kuriera
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 08:44   #2253
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Maila o wysyłce brak, a na fcb nie siedzę... nie słychać nic tam?
Dopiero pierwsze pudło do mnie będzie szło, więc nie wiem, jak to było w poprzednich miesiącach, ale nie miało to docierać do połowy danego miesiąca? Tak pytam z ciekawości
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:04   #2254
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Sonea8, zawsze na ich stronie było podane, do kiedy będzie wysyłka, ale jak im się teraz strona zmieniła, to tego nie znalazłam. Zawsze do tej pory wywiązywali się z terminów, podejrzewam, że albo wykryli jakieś nieprawidłowości i je rozwiązują, albo jakiś produkt się opóźnia. Ale to tylko takie moje "gdybanie"...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:12   #2255
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Może za dużo osób się im raptem rzuciło i przy tylu chętnych zaczęli mieć logistyczne problemy. Szkoda, że akurat wtedy, kiedy sama dołączyłam ;p

A jak już zapłaciłam, to chcę swoją niespodziankę natentychmiast, masakra xD
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:22   #2256
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Rozumiem Cię, moje zniecierpliwienie też narasta a każdym dniem... Liczyłam na to, że box'y zostaną rozesłane najpóźniej dzisiaj, ale tracę nadzieję, na fb na razie nic nie napisali, brak info.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:51   #2257
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny, znalazłam na fb takie info:

GlossyBox.pl Prosimy o cierpliwość, przez migrację wszystkich danych ze starej platformy na nową, część osób ma taki status, ale nasza centrala IT w Berlinie, zajmuje się każdym zamówieniem oddzielnie. Więc jeśli płatność została dokonana prawidłowo, za jakiś czas wszystkie profile powinny mieć zmieniony status płatności. W razie pytań, piszcie do obsługi klienta na kontakt@glossybox.pl

tu akurat o statusie płatności, ale myślę, że jest to również związane z opóźnieniem się wrześniowych box'ów
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 14:00   #2258
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurczę, to niestety nadal nie wyjaśnia, kiedy mniej więcej nastąpi wysyłka... czyżbyśmy miały czekać we wrześniu do drugiej połowy miesiąca? Ja rozumiem, że przez te wszystkie zmiany na stronie i z płatnościami mogą mieć więcej roboty i jakieś trudności, ale jednak płacimy im za wysyłkę pudełek - raz w miesiącu. I tego oczekujemy, dotąd obywało się bez problemów, a w tym miesiącu wszystko strasznie długo trwa...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 14:11   #2259
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam na fb takie info:

GlossyBox.pl Prosimy o cierpliwość, przez migrację wszystkich danych ze starej platformy na nową, część osób ma taki status, ale nasza centrala IT w Berlinie, zajmuje się każdym zamówieniem oddzielnie. Więc jeśli płatność została dokonana prawidłowo, za jakiś czas wszystkie profile powinny mieć zmieniony status płatności. W razie pytań, piszcie do obsługi klienta na kontakt@glossybox.pl

tu akurat o statusie płatności, ale myślę, że jest to również związane z opóźnieniem się wrześniowych box'ów
Aż z ciekawości poszłam zerknąć, czy się u mnie na profilu coś zmieniło i jest zmiana: "płatność przyjęta". Ale ja zakładałam konto całkiem ostatnio, już na nowej stronie, więc mnie ominął problem migracji i wszystko płynnie przeszło, łącznie z kasą.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 14:55   #2260
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Kurczę, to niestety nadal nie wyjaśnia, kiedy mniej więcej nastąpi wysyłka... czyżbyśmy miały czekać we wrześniu do drugiej połowy miesiąca? Ja rozumiem, że przez te wszystkie zmiany na stronie i z płatnościami mogą mieć więcej roboty i jakieś trudności, ale jednak płacimy im za wysyłkę pudełek - raz w miesiącu. I tego oczekujemy, dotąd obywało się bez problemów, a w tym miesiącu wszystko strasznie długo trwa...
Mam dziwne wrażenie, że oni sami nie wiedzą kiedy nastąpi wysyłka mają opóźnienia w realizacji, z powodu modernizacji strony, a pudełka powinny być wysyłane cyklicznie co miesiąc, w pierwszej połowie - teoretycznie więc, powinni wysłać wrześniowe boxy najpóźniej w tym tygodniu

FAQ na stronie GB:
* Dostałam pierwsze pudełko GLOSSYBOX. Czy muszę zamawiać kolejne? -
Nie. Zgodnie z naszymi zasadami zamawia się subskrypcję, czyli comiesięczną wysyłkę pudełka GLOSSYBOX. Przy zakupie pobieramy opłatę za pierwsze pudełko. Opłata za każde kolejne, będzie pobierana automatycznie ok. 2 tygodnie przed wysyłką, aż do dnia, w którym zrezygnujesz z subskrypcji. Będziemy Ci przypominać mailowo o zbliżającym się dniu płatności. Innymi słowy jesteś już zapisana na każde kolejne pudełko i nie musisz się już dodatkowo martwić, pamiętać o zamówieniu, logować i zamawiać. Nasze ekskluzywne pudełka dla Twojej wygody będą do Ciebie przychodzić cyklicznie co miesiąc.

* Właśnie zamówiłam mój GLOSSYBOX. Co teraz się dzieje? - Twoje pudełko wysyłane jest za pośrednictwem kuriera DPD zawsze w pierwszej połowie miesiąca. Oznacza to, że jeżeli złożyłaś zamówienie przed 15-tym dniem danego miesiąca otrzymasz swój GLOSSYBOX w następnym miesiącu, w pierwszej oficjalnej wysyłce najnowszej edycji GLOSSYBOX. Jak tylko Twój GLOSSYBOX opuści nasz magazyn, otrzymasz od nas e-mail z unikalnym numerem przesyłki, który wpisany na stronie www.dpd.com.pl pozwoli Ci na śledzenie Twojej paczki.
__________________


Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2012-09-10 o 14:57
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:40   #2261
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, moje zniecierpliwienie też narasta a każdym dniem... Liczyłam na to, że box'y zostaną rozesłane najpóźniej dzisiaj, ale tracę nadzieję, na fb na razie nic nie napisali, brak info.
też miałam taką nadzieję, liczyłam na maila jak wróciłam z pracy a tu nic
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:37   #2262
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny może wy będziecie wiedziały o co chodzi.
Mam zamówioną subskrypcję od sierpnia,ale w tym miesiącu był problem z pobraniem mi pieniędzy za wrześniowe pudełko.
GB do mnie napisało że nie mogą pobrać płatności i żebym anulowała subskrypcję i zamówiła od nowa.
Wchodzę w zakładkę "pakiety i subskrypcje" i mam status "odwołane"
Czy to znaczy że oni sami mi to anulowali? bo ja nic nie zrobiłam.
I teraz zastanawiam się czy mam zapisać się na nową subskrypcję czy czekać aż mi odpiszą. Zależy mi na czasie,bo chciałabym dostać pudełko ze wszystkimi a nie w późniejszym terminie.
Dziewczyny które rezygnowały ze subskrypcji miałyście status "odwołane" czy coś innego?
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik

Edytowane przez Myrtille8
Czas edycji: 2012-09-10 o 18:47
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:33   #2263
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja mam status "Aktywne". I pobrali mi kasę za wrześniowe pudełko. Wydaje mi się, że jeśli masz 'Odwołane' to nie dostaniesz pudełka na to 'odwołane' i musisz na nowo zamówić.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:31   #2264
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dostałam maila o wysyłce, yay
No aż nie mogę się doczekać wprost, co tam będą za dobrocie ;>
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:37   #2265
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Dostałam maila o wysyłce, yay
No aż nie mogę się doczekać wprost, co tam będą za dobrocie ;>
ja też właśnie odczytałam maila...do 2 dnich będzie pudełko. w końcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuu
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:40   #2266
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

a ja nie dostałam żadnego maila i kasę nadal nie pobrali
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:42   #2267
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też dostałam wiadomość, ze pudełko już w drodze. Wreszcie! Oby to było już jutro...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:57   #2268
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
a ja nie dostałam żadnego maila i kasę nadal nie pobrali
ja mam tak samo
właśnie napisałam do nich maila, bo ta cała sytuacja mnie juz zaczyna denerwować
wychodzi a to, ze nie dostaniemy pudeł wtedy co wszyscy
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:28   #2269
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
ja mam tak samo
właśnie napisałam do nich maila, bo ta cała sytuacja mnie juz zaczyna denerwować
wychodzi a to, ze nie dostaniemy pudeł wtedy co wszyscy
ja również do nich napisałam... Jeśli tak się stanie to anuluję subskrypcję... za 50zł to chyba mogę wymagać dostarczenia rzeczy na czas
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:40   #2270
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Macie rację, Dziewczyny - to nie Wasza wina w końcu, że mają jakieś problemy z systemem płatności. Rozumiem, ze go modernizują i ze coś moze być utrudnione chwilowo, ale w końcu płacicie za ich usługi i oczekujecie przesyłki w normalnym terminie... Ciekawe co z tym zrobią.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

A do mnie dotarła wiadomosć od DPD, że przesyłka zostanie doręczona w kolejnym dniu roboczym, czyli wychodziłoby na to, że jutro.
Już czekam w napięciu, czy będzie wielkie rozczarowanie, czy wręcz przeciwnie - staną w tym miesiącu na wysokosci zadania i będziemy zachwycone.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:49   #2271
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

jeszcze moglabym zrozumiec te ich problemy z pobieraniem pieniedzy gdyby odpowiedno wczesnie mnie o tym poinformowali mailowo, a tu nic...
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:51   #2272
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

tez dostałam wiadomość od DPD...może jak sierpniowe dostane już o 8 rano
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:09   #2273
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość

A do mnie dotarła wiadomosć od DPD, że przesyłka zostanie doręczona w kolejnym dniu roboczym, czyli wychodziłoby na to, że jutro.
Już czekam w napięciu, czy będzie wielkie rozczarowanie, czy wręcz przeciwnie - staną w tym miesiącu na wysokosci zadania i będziemy zachwycone.
+1
Mnie jeszcze czeka łapanie kuriera i kierowanie go pod inny adres, pod którym przebywam do 16 - bo przecież nie pozwolę, żeby bonusy leżały takie samotne w domu, kiedy ja będę umierać w pracy z ciekawości i chęci posiadania ;p

A tak ogólnie, to mogę się czuć fajnie, bo znalazłam się w grupie szczęśliwców, których zamówienie zostało przetworzone bez problemu - jednak z pewnością nie jest to ok, że przy okazji całkiem sporo dziewczyn zostało w jakimś sensie poszkodowane. Jak na firmę z rozmachem i ambicjami, mogli to (tzn. implementację nowej strony i systemu (?)) przeprowadzić sprawniej. Jednak moje ostatnie obserwacje w tej materii są toczka w toczkę takie same: firmy w Polsce, zwłaszcza te duże, zaczynają mieć w nosie ludzi, liczy się zysk. Mam tu na myśli zarówno pracowników, jak i klientów.
Średnio przyjemne to jest zjawisko.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:12   #2274
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
a ja nie dostałam żadnego maila i kasę nadal nie pobrali
Ja miałam tak samo. Okazało się, że to jakiś błąd i wielu osobom tak się stało. Pani w glossybox anulowała mi subskrybcję i musiałam założyć nową. Kasę pobrali tym razem
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:21   #2275
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

u mnie cisza pieniądze przelane jakiś czas temu ( robiłam zwykły przelew) i niiicc
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:30   #2276
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

DZIEWCZYNY boxy zostały wysłane i jutro u nas będą. Cudownie Mam nadzieję, że jutro będę mile zaskoczona.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 22:47   #2277
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jutro w sumie po raz pierwszy nie dowiem się co jest w Glossy, dopóki go nie dostanę - mąż mi zabiera kompa i nie będe miała dostępu do netu przez cały dzień, wiec nie będzie mnie kusić do złego i nie podczytam wcześniej, jaka jest zawartość Czekam więc od rana na niespodziankę i mam nadzieję, że tym razem kurier zaszczyci mnie wcześniej, niż w sierpniu, kiedy pojawił się dopiero po 17.00.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 07:02   #2278
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Czy któraś z dziewczyn zna numer do biura GB? Będę bardzo wdzięczna, bo to pilne
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:36   #2279
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja już pudełko mam..bardzo jestem ciekawa, czy dostaniecie dostosowane do swojego profilu piękności... nie wiem ile kosmetyków będzie wspólna dla wszystkich, a ile personalnie dostosowanych , ale jeden produkt to CAŁKOWITE zaprzeczenie tego co wpisałam w profil...
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:50   #2280
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja maila dalej nie dostałam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.