Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 22:21   #2791
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dubel
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-01-22 o 22:22
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:22   #2792
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi mordercze porownanie Fantastycznie uchwycona roznica. I ludzie sie dziwia jak ja mowie, ze w Polsce najjasneijsze odcienie podkladow tradycyjnych sa dla mnie niczym brazer
Nanomi wrzuc linka do tego postu na watek bladolicy, wszyscy padna
Wrzuciłam.

Widać na powiększeniu że STF kaolin jest inny w teksturze od ryżowego, ryżowy wygładza, kaolin troche podkreślia linie w skórze.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:23   #2793
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic miałaś rację co do pudru do brwi- wiele lat straciłam nie wyglądając, az tak bosko jak z tym puderkiem
Cieszy mnie to co piszesz. Ja swój cień tak lubię, że specjalnie do niego (no i jeszcze do paru korektorów) zamierzam kupić mini paletkę do cieni (taką na cztery sztuki) i sprasować go, co by móc go też zabierać jak nocuję poza domem. Na razie na wyjazdy jeszcze zabieram ze sobą paletkę Sephory, ale to jak niebo a ziemia. A jaki kolor używasz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:28   #2794
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rzeczywiscie widac roznice miedzy tymi dwoma pudrami Nie uzywam na razie ale dobrze wiedziec na przyszlosc, lubie takie wygladzajace specyfiki

Lada chwila pewnie czeka nas szturm z watku bladolicego
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:30   #2795
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Nanomi piękne zdjęcia i dobrze, że dałaś tradycyjną kolorówkę, bo Twoja karnacja jest idealem wschodu i tu to widać
Dziękuję za miłe słowa

Mój kolor to Golden Fair.. a przez całe liceum i jeszcze długo po używałam Lasting Performance 100.. bo był to najjaśniejszy podkład jaki mogłam dostać.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:30   #2796
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cieszy mnie to co piszesz. Ja swój cień tak lubię, że specjalnie do niego (no i jeszcze do paru korektorów) zamierzam kupić mini paletkę do cieni (taką na cztery sztuki) i sprasować go, co by móc go też zabierać jak nocuję poza domem. Na razie na wyjazdy jeszcze zabieram ze sobą paletkę Sephory, ale to jak niebo a ziemia. A jaki kolor używasz?
a w jaki sposób można dokonać takiego sprasowania? bo to byłaby swietna sprawa

i faktycznie warto wypróbować EDMowe cienie do brwi?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:31   #2797
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie widac roznice miedzy tymi dwoma pudrami Nie uzywam na razie ale dobrze wiedziec na przyszlosc, lubie takie wygladzajace specyfiki

Lada chwila pewnie czeka nas szturm z watku bladolicego
Wiesz, wklejałam tam swatche w lato i nikt się nie zainteresował, właściwie zostało to przemilczane. Zdziwiłam się, bo myślałam, że wiele z dziewczyn cały czas szuka ideału.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:36   #2798
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe porównanie.

Duże zdjęcia:
http://img144.imageshack.us/img144/4...wnanie1jr8.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/3...wnanie2rv8.jpg

Nałożone grubo, żeby dobrze było widać
po prostu padłam. Nanomi, świetne porównanie.
aż się ciśnie na usta pytanie do producentów tych "jasnych" kolorow": z czym do ludzi?

co do edemowych ceni do brwi używam najciemniejszego, ale jako liner i jest niesamowicie napigmentowany wygląda prawie jak czarny.


pranie bardzo budujący offtop
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:36   #2799
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Po mojej wklejce jasnego (i tu rzeczywiscie zgadza sie slowo "jasny") podkladu NYX Pale zainteresowala sie tylko jedna osoba, wiec...
Jak juz sie zdazylam przekonac kazdy gdzie indziej widzi granice jasnosci, nawet na watku bladolicym.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:38   #2800
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Świetna robota Nanomi

Wiesz, przecież zamawianie z zagranicy jest trudne A serio to też się temu dziwię. Dla mnie minerały to wybawienie, te kolory i trwałość

A EDM nie odpowiedziało mi jeszcze na maila Mam nadzieję, że nie zamierzają mnie zignorować
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:39   #2801
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic medium brown, ale wezme też jaśniejszy. Co do paletek to z cherry itp oplaca się chyba wybrac cienie z foremek niz zamawiac z CS

Ella ja jestem pod wrazeniem tych cieni do brwi, tak naturalnie i peknie to wygląda...

Vrill ja uzywam z edm multitasking i beige neutral buff(czasem light golden). I zanim z Wami pobylam uważałam się za bladą. Czytałam dokładnie wątki o minerałach przed zamówieniem i wiedzialam ze są nieco jasniejsze niz na stronie więc wzięłam far itd. I dostałam "biale zamówienie" bo nawet róz był jaśniejszy od mojej skóry. Mam nadzieję że się uśmiałyscie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-22 o 22:44
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:39   #2802
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Po mojej wklejce jasnego (i tu rzeczywiscie zgadza sie slowo "jasny") podkladu NYX Pale zainteresowala sie tylko jedna osoba, wiec...
Jak juz sie zdazylam przekonac kazdy gdzie indziej widzi granice jasnosci, nawet na watku bladolicym.
jak wybierałam podkład shiseido przeczytałam na KWC, że dziewczyna jest "bardzo blada" a sp40 okazał się za jasny. Wzięłam najjśniejszy odcień na tru sp10 (3 tony niżej) i panikowałam że będzie wręcz jak mąka. A okazał się za ciemny.

Granica jasności jest bardzo płynna.

kończę OT.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:41   #2803
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Po mojej wklejce jasnego (i tu rzeczywiscie zgadza sie slowo "jasny") podkladu NYX Pale zainteresowala sie tylko jedna osoba, wiec...
Jak juz sie zdazylam przekonac kazdy gdzie indziej widzi granice jasnosci, nawet na watku bladolicym.
Myślałam, że może dlatego, że w proszku to nikt się nie interesuje, ale NYX Pale i tylko jedna osoba.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:42   #2804
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Ella ja jestem pod wrazeniem tych cieni do brwi, tak naturalnie i peknie to wygląda...
Czuję się skuszona i próbka do mnie przyleci z najbliższym zamówieniem a czy jest może szansa na jakieś zdjęcie na brwiach? potrzebny jest do nałożenia jakiś specjalny pędzelek?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:50   #2805
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Pamiętamy koleżankę, jako że niektóre z nas (ekhm..) to byłe perfumoholiczki.
Hryhry, tak tak, kojarzę a dlaczego byłe? jeśli może spytać taka jedna, mocno aktualna
Swatche niezłe. Zwłaszcza ten "blady" Max Factor.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ależ tu nie ma z czego ratować, można najwyżej namówić na trochę więcej

Obawiam się, że z namową czy bez, wsiąknę w minerały na dobre. Póki co, wąż w kieszeni nakazuje mi trzymać się z dala od wątku o Meow.


Na razie jestem taki talent, że przetestowawszy kilkanaście kolorów, wciąż mam mierne rozeznanie w materii, który jest "mój". Zamówiłam sobie n próbek, raczej-bladych, i w zasadzie wszystkie od biedy się nadadzą. A do tego jeszcze dochodzą różnice w kolorach formuł - i jaka głupia byłam przed pierwszym zamówieniem, takam teraz. Wiem tylko, że szyję mam jasnożółtą i gdybym chciała równać do tego koloru, to Golden-Fawn nadaje się idealnie. Ale jak go nałożę, to mam wątpia, czy nie jestem za blada. Do koloru cery nieźle pasuje mi Fairly Light Neutral, ale on z kolei odcina się od szyi, a tego nie lubimy. Fotki Nanomi dają mi nadzieję, że Golden Light, które do mnie frunie, okaże się trafione. Albo Fawn w formule Intensive, którego jeszcze nie przetestowałam, ofiara ostatnia.

Wiem za to, że moim ulubionym różem jest Once & Again, jasnym różem - korektor Aussie Perk Me Up, a cieniem - bezbłędne In The Garden.
(Póki co, bo czekam na próbki: m.in. cienia Diary i różu Salon Fun).
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:51   #2806
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

E, tam, tu sie nie am co smiac - kazdy uzywa co mu pasuje, akurat sie tu zebralo grono osob, ktore uzywaja tych najjasniejszych odcieni ale ja osobiscie z wielka uwaga czytam opisy tez tych ciemniejszych kolorow, mam kogo namawiac do mineralow, glownie ciemniejsze ode mnie osoby, wiec musze byc "w temacie"
Zadna dyskrymiancja nie wchodzi w gre, mineraly sa dla wszystkich i basta
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:55   #2807
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Wiem za to, że moim ulubionym różem jest Once & Again, jasnym różem - korektor Aussie Perk Me Up, a cieniem - bezbłędne In The Garden.
(Póki co, bo czekam na próbki: m.in. cienia Diary i różu Salon Fun).
och tak, In the garden pokochałam od pierwszego wejrzenia

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
E, tam, tu sie nie am co smiac - kazdy uzywa co mu pasuje, akurat sie tu zebralo grono osob, ktore uzywaja tych najjasniejszych odcieni ale ja osobiscie z wielka uwaga czytam opisy tez tych ciemniejszych kolorow, mam kogo namawiac do mineralow, glownie ciemniejsze ode mnie osoby, wiec musze byc "w temacie"
Zadna dyskrymiancja nie wchodzi w gre, mineraly sa dla wszystkich i basta
minerały są dla wszytskich bo mają szeroki wybór kolorów . Testowalam dziś stf soft bronze mając nadzieje ze jest transparentny ale nie da rady, wygąda jak kakao i nic na to nie poradzę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:59   #2808
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
a w jaki sposób można dokonać takiego sprasowania? bo to byłaby swietna sprawa

i faktycznie warto wypróbować EDMowe cienie do brwi?
Uważam, że te cienie do brwi są naprawde warte wypróbowania. Daja bardzo naturalny efekt. Kupiłam w sierpniu bodajże próbkę i nie muszę chyba mówić że ubytku prawie nie widać (używam codziennie).
Prasuje się tak samo jak cienie do powiek. Filmiki z dokładnym instruktażem znajdziesz na YT.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
co do edemowych ceni do brwi używam najciemniejszego, ale jako liner i jest niesamowicie napigmentowany wygląda prawie jak czarny.
Też mam odcień najciemniejszy. Wystarczy dosłownie jedno, dwa pociągnięcia pędzelkiem i moje liche brwi są pieknie podkreślone i widoczne.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic medium brown, ale wezme też jaśniejszy. Co do paletek to z cherry itp oplaca się chyba wybrac cienie z foremek niz zamawiac z CS
Ja myślę konkretnie o TEJ paletce. Mała, zgrabna, aukrat w podróż. Cena niecałe 5 $ czyli np. jak za trójkę cieni NYX'a.

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona i próbka do mnie przyleci z najbliższym zamówieniem a czy jest może szansa na jakieś zdjęcie na brwiach? potrzebny jest do nałożenia jakiś specjalny pędzelek?
Ja nakładam skośnym pędzelkiem, podobnym do tych, które stosuje się do linerów żelowych, tylko nieco grubszym.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:04   #2809
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fajna paletka, mam łudząco podobna z Lancoma z błyszczkami
ja zaś nałożyłam miękkim pędzelkiem tak jednym ruchem i pięknie się rozłożyło- tyle że poniewaz jest spory trzeba zdecydowanym ruchem. Moze skosnym łatwiej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 23:06   #2810
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mój kolor to Golden Fair.. a przez całe liceum i jeszcze długo po używałam Lasting Performance 100.. bo był to najjaśniejszy podkład jaki mogłam dostać.
Auć różnią się letko...
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
E, tam, tu sie nie am co smiac - kazdy uzywa co mu pasuje, akurat sie tu zebralo grono osob, ktore uzywaja tych najjasniejszych odcieni ale ja osobiscie z wielka uwaga czytam opisy tez tych ciemniejszych kolorow, mam kogo namawiac do mineralow, glownie ciemniejsze ode mnie osoby, wiec musze byc "w temacie"
Zadna dyskrymiancja nie wchodzi w gre, mineraly sa dla wszystkich i basta
W takiem razie będę zaglądać i dzielić się wrażeniami z nowych zakupów i poszukiwania swojego odcienia.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:09   #2811
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Hryhry, tak tak, kojarzę a dlaczego byłe? jeśli może spytać taka jedna, mocno aktualna
Swatche niezłe. Zwłaszcza ten "blady" Max Factor.


Obawiam się, że z namową czy bez, wsiąknę w minerały na dobre. Póki co, wąż w kieszeni nakazuje mi trzymać się z dala od wątku o Meow.


Na razie jestem taki talent, że przetestowawszy kilkanaście kolorów, wciąż mam mierne rozeznanie w materii, który jest "mój". Zamówiłam sobie n próbek, raczej-bladych, i w zasadzie wszystkie od biedy się nadadzą. A do tego jeszcze dochodzą różnice w kolorach formuł - i jaka głupia byłam przed pierwszym zamówieniem, takam teraz. Wiem tylko, że szyję mam jasnożółtą i gdybym chciała równać do tego koloru, to Golden-Fawn nadaje się idealnie. Ale jak go nałożę, to mam wątpia, czy nie jestem za blada. Do koloru cery nieźle pasuje mi Fairly Light Neutral, ale on z kolei odcina się od szyi, a tego nie lubimy. Fotki Nanomi dają mi nadzieję, że Golden Light, które do mnie frunie, okaże się trafione. Albo Fawn w formule Intensive, którego jeszcze nie przetestowałam, ofiara ostatnia.

Wiem za to, że moim ulubionym różem jest Once & Again, jasnym różem - korektor Aussie Perk Me Up, a cieniem - bezbłędne In The Garden.
(Póki co, bo czekam na próbki: m.in. cienia Diary i różu Salon Fun).
Po prostu mi przeszło.. i poszło na kolorówkę i pielegnację. W sumie to dobrze, bo to ciężki nałóg dla portfela.

PS oczywiscie po przygodzie z wątkiem perfumowym zostałymi moje ukochane zapachy i więcej nie potrzebuję

Golden Light to dla mnie taka ładna brzoskwinka w stronę ciepłą a nie różowawą.


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-22 o 23:11
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:12   #2812
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny, chyba w końcu dojrzałam do zakupu czegoś z EDM (a właściwie przekonała mnie ostatecznie frantic i pastereczka z opiniami o pędzlach )
Tylko, że ja jakoś strasznie bladolica nie jestem (niestety), ciemnej karnacji też nie mam (niestety) i zastanawiam się, czy takie coś, co skleciłam ma jakiś sens (nie wiem, czy to komuś coś powie, ale idealnym odcieniem podkładu dla mnie jest 09 tawny fauve revlona Colorstay).
Wymyśliłam sobie coś takiego:

1. Buff - Beige Neutral
sample (Intensive)
2 Beige-Medium Beige Neutral
sample (Original Glo)
3 Golden-Light
sample (Original Glo)
4 Blushes & Face Colors
Waffle Cone
sample
5.Concealers
Pick Me Up Pink
sample

plus pędzle

jak myślicie, ma to jakiś sens? Nie będą za ciemne/za jasne? Krycia potrzebuję ze względu na przebarwienia słoneczne, jakich się nabawiłam kilka lat temu (po kwasach mniej widoczne, ale jednak są), cieni pod oczami specjalnych nie mam..
Cera mieszana, problemowa- prawie wszystko mnie zapycha

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-22 o 23:25 Powód: zmieniłam pierwszą próbkę dzięki uwadze pastereczki:)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:12   #2813
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Fajna paletka, mam łudząco podobna z Lancoma z błyszczkami
ja zaś nałożyłam miękkim pędzelkiem tak jednym ruchem i pięknie się rozłożyło- tyle że poniewaz jest spory trzeba zdecydowanym ruchem. Moze skosnym łatwiej
Rzeczywiście mi też się ta paletka kojarzy z marką Lancome.

Takiego pędzelka jak Ty nigdy bym nie użyła, bo mam za cieniutkie brwi i połowa cienia byłaby poza ich naturalną linią.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:12   #2814
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
u mnie za wysyłkę wychodzi 4.6$ za zestaw próbek, 5,4$ za zestaw próbek z pędzlem. czyli tak jak było
a ja zamowilam zestaw probek+ pedzel+ 3 ekstra probki i wysylka wyniosła juz 7 $..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:14   #2815
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

na forum edm piszą, że nowy pędzel nie wyjdzie az do połowy/późnego lutego.
poza tym ide spać żeby nie mieć zmarszczek.

dobanoc.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:16   #2816
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Poniewaz od długiego czasu czytam Was dokladnie i mogłabym wskazac co kto uzywa (kolor) pozwolę sobie zauważyć 4 kolory kameleony, które pasują różnym cerom i co do odcienie i co do jasnosci:
golden light
multitasking cool
buff perfect
buff fairly light

Cathy pierwszy podklad jest mocno opalony. popatrz na gwiazdy z pierwszego postu
wymienilabym (po avku) na multitasking lub beige neutral buf
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-22 o 23:20
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:22   #2817
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, chyba w końcu dojrzałam do zakupu czegoś z EDM (a właściwie przekonała mnie ostatecznie frantic i pastereczka z opiniami o pędzlach )
Tylko, że ja jakoś strasznie bladolica nie jestem (niestety), ciemnej karnacji też nie mam (niestety) i zastanawiam się, czy takie coś, co skleciłam ma jakiś sens (nie wiem, czy to komuś coś powie, ale idealnym odcieniem podkładu dla mnie jest 09 tawny fauve revlona Colorstay).
Wymyśliłam sobie coś takiego:

1. Warm-Medium Beige Summer
sample (Intensive)
2 Beige-Medium Beige Neutral
sample (Original Glo)
3 Golden-Light
sample (Original Glo)
4 Blushes & Face Colors
Waffle Cone
sample
5.Concealers
Pick Me Up Pink
sample

plus pędzle

jak myślicie, ma to jakiś sens? Nie będą za ciemne/za jasne? Krycia potrzebuję ze względu na przebarwienia słoneczne, jakich się nabawiłam kilka lat temu (po kwasach mniej widoczne, ale jednak są), cieni pod oczami specjalnych nie mam..
Cera mieszana, problemowa- prawie wszystko mnie zapycha
Wydaje mi sie, ze jesli potrzebujesz krycia, to zrezygnowalabym z formuly original glo. Wzielabym 2 probki w formule intensive i 1 w semi-matte. Co do korektora to polecam pod oczy albo Abbot's Perk Me Up, albo Peach. Mam ten pierwszy i to jest przedziwne, bo jest brzoskwiniowy a cienie pod oczami maskuje idealnie, u mnie o wiele lepiej niz Sunlight (natchnelo mnie na pomaranczowy korektor po obejrzeniu filmikow Eve Pearl na YT o jej slynnym 'salmon concealer' - dziala!) Bardzo fajnym korektorem jest tez Multi-Tasking.
Co do rozu nie doradze, bo jak na razie zaden z EDM mi nie podpasowal.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:23   #2818
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na forum edm piszą, że nowy pędzel nie wyjdzie az do połowy/późnego lutego.
poza tym ide spać żeby nie mieć zmarszczek.

dobanoc.
Łeeee dopiero?? To po co ja ciułam kasę na zakupy styczniowe w EDM.

Dobranoc Rozwielitko.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-22 o 23:24
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:23   #2819
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Cathy pierwszy podklad jest mocno opalony. popatrz na gwiazdy z pierwszego postu
wymienilabym (po avku) na multitasking lub beige neutral buf
wymieniam Dzięki za uwagę...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:25   #2820
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Na razie jestem taki talent, że przetestowawszy kilkanaście kolorów, wciąż mam mierne rozeznanie w materii, który jest "mój". Zamówiłam sobie n próbek, raczej-bladych, i w zasadzie wszystkie od biedy się nadadzą. A do tego jeszcze dochodzą różnice w kolorach formuł - i jaka głupia byłam przed pierwszym zamówieniem, takam teraz. Wiem tylko, że szyję mam jasnożółtą i gdybym chciała równać do tego koloru, to Golden-Fawn nadaje się idealnie. Ale jak go nałożę, to mam wątpia, czy nie jestem za blada. Do koloru cery nieźle pasuje mi Fairly Light Neutral, ale on z kolei odcina się od szyi, a tego nie lubimy. Fotki Nanomi dają mi nadzieję, że Golden Light, które do mnie frunie, okaże się trafione. Albo Fawn w formule Intensive, którego jeszcze nie przetestowałam, ofiara ostatnia.
Heh, jakbym o sobie czytała. Dziś miałam na sobie Golden Fawn w formule matte. Jednak przy pomocy osoby postronnej stwierdziłam, ze jest trochę za jasny, więc muszę zamówić Golden Light, a widzę że już kilka dziewczyn zachwalało jego uniwersalność
kolejnym typem będzie pewnie light olive, a może nawet Golden medium...nie wiem czy to nie przesada, nigdy wcześniej bym nie powiedziała, że mam hmm.. oliwkową cerę
jeszcze poszukam swatchy, to łatwiej mi będzie podjąć decyzję
tak w ogóle doszłam do wniosku, że wcale nie jestem taka blada, tylko ta szyja jakaś nieprzystająco jasna
nie wiem, który korektor będzie lepszy: intensive fair czy multi-tasking ?
używałyście może tych perłowych korektorów? np. pearl beige, mint, sunlight?
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.