Sposoby Japonek na idealny makijaż. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 21:23   #91
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wiecie co, niby nas śmieszą te gyaru, ganguro, lolitki itp.
No, ale jedno co trzeba przyznać przynajmniej jest tam kolorowo
Mi się np. pod względem makijażu styl gyaru bardzo podoba.
mi sie tez podoba- gdybym miala taka jasniutka skore to bym pokombinowala z takim makijazem ale tak to zrobie tylko oczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:30   #92
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

to nawet nie tyle, ze smiesza... bo im jeszcze to pasuje... a jak sie podoba... to mnie rybka ... tylko dla mnie osobiscie taka lalkowatosc jest nienaturalna...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:41   #93
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

ja byłam własnie w szoku, jak one przyklejają rzęsy na dół.
Przy zew. kąciku to pasmo nie dotyka nawet właściwej linii rzęs. nie wiem jak to się trzyma, a przede wszystkim jak idiotycznie to musi wyglądać z bliska.. o tym wolę nie myśleć

ale ten makijaż jest śliczny to prawda, słodkie kolory i na ustach i na policzkach.. bardzo miło się na to patrzy
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:00   #94
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to nawet nie tyle, ze smiesza... bo im jeszcze to pasuje... a jak sie podoba... to mnie rybka ... tylko dla mnie osobiscie taka lalkowatosc jest nienaturalna...
no troche nienaturalna ale wlasnie- im to jakos wyjatowo pasuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:15   #95
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Swoją drogą odnośnie tej dyskusji o cerze to moja koleżanka ze studiów też ma cerę idealną w kolorze porcelany. Zero przebatwień, zero niedoskonałości nawet nie ma zaczerwienień... nic! Jak ja poznałam to gapiłam się chyba godzinę na jej skórę(do tej pory to czasem robię) bo wygladała jak zrobiona z plastiku O_o
Najlepsze że miała bliższe spotkania 3 stopnia z pewnym japończykiem który był zachwycony jej cerą... ja mu się nie dziwię!

Swoją drogą o tyle o ile byłabym w stanie rano nakładać jakieś tam tony mazideł(bo ja sam proces malowania lubię) to jednak podklejanie powiek, sztuczne rzęsy na dole i na górze plus szkła kontaktowe(brzydzi mnie dotykanie oka... O_o nie wiem czemu, poza tym mam wrażliwe oczy i pewnie byłabym tą jedną na 1000 osób które dostają od soczewek infekcji) to dla mnie już zaaaa wiele.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 06:30   #96
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

AzjatyckiCukier pisała, że makijaż gyaru jest raczej makijażem na różne okazje i w pełnym rynsztunku Azjatki na co dzień nie chodzą (pewnie coś a'la nasz smokey eye).

Co do cery na wcześniejszych fotkach - drugie zdjęcie ewidentny blur

Jednak ja mam swoje sposoby na gładką cerę i nieskromnie powiem, że oprócz paru małych blizn - pamiątek po niegdyś przebytym trądziku - moja cera jest praktycznie idealnie gładka (a mam skłonność do wyprysków tj. "kaszki").
Możecie się ze mnie śmiać, ale moim największym skarbem jest...olej rycynowy Niektórych ponoć zapycha, ale ja go kocham (z wzajemnością ). Nie stosuję go jako maseczki, ale robię z niego (w połączeniu z oliwią z oliwek) olejek do demakijażu i codziennie wieczorem zmywam nim makijaż.
No i jeszcze maseczka jogurtowo-ogórkowa (ogórek ucieram na najdrobniejszych oczkach tarki razem ze skórką) - cera jest po niej rozpromieniona, jaśniejsza.

A miałam różne przeboje ze skórą. Teraz nie używam praktycznie podkładu tylko korektorem tuszuję te blizny i ciemniejsze plamki w kącikach oczu.

To jest bardziej temat na "Sposoby japonek na piękną cerę" , ale skoro już o cerze rozmawiamy, to nie mogłam oprzeć się pokusie, by odpisać

BTW: kiedyś pukałam się w głowę - po co tak kombinować z oczyszczaniem cery - a teraz uważam, że sposoby Japonek są świetne! Już nigdy więcej nie ograniczę się do żelu do twarzy i ewentualnie płynu do demakijażu oka.



I jeszcze co do gyaru - czasem stosuję róż na "pućki" i naprawdę mi to pasuje Wcześniej kładłam go na kości policzkowe, ale teraz to miejsce jest zarezerwowane dla białych rozświetlaczy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:33   #97
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

e tam mi sie wydaje, ze dla jednej to jest makijaz na kazdy dzien a dla innej odswieta bo u nasz tez- jedna robi smokey eye na impreze a drugi dzien w dzien

heh mnie rycyna zapycha

chociaz tez nie mam jakis problemow ze skora, ale czasami zaczyna mi sie luszczyc nieladnie:/

ja bym chciala tak sobie rzesiska doklejac jak one i takie loczki miec fajne! chociaz pewnie wygladalabym jak troche szurnieta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:35   #98
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Makijaż fajny, ale dla mnie to całe kawaii, mangi, te lalkowe kobiety to wszystko jakoś podchodzi po taką ukrywaną pedofilię..
Jak ten facet z odcinka martyny, co szedł z 20 kilku latką, stylizowaną wyglądem i zachowaniem na 12stkę
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:09   #99
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Kiedyś oglądałam nałogowo programy o Japonii (tego Martyny nie widziałam) i jeżeli chodzi o te wszystkie stylizacje na lolity itp. , to najczęściej spotykałam się z takim stwierdzeniem, że nasilenie tego zjawiska bardzo zależy od danej dzielnicy.

Jest nawet specjalny park, gdzie młodzież (i nie tylko młodzież) spotyka się po szkole/pracy i przebiera się właśnie za lolity, postacie mangowe itp. itd.

W Japonii nigdy nie byłam, ale z przyjemnością przeglądam stronki z japońskim street fashion. No i powiem szczerze, że nie ma tam tak wielu umalowanych laleczek. Natomiast na zdjęciach z dzielnicy Shibuya najczęściej widuję troszkę udziwnione stroje. Nie dziwi mnie to, w końcu to jedna z najbardziej rozrywkowych dzielnic Tokyo

Poza tym myślę, że wpływ na ich postrzeganie tych wszystkich przebieranek ma również tradycja. Zobaczcie jak bardzo kolorowe są ich świąteczne pochody, jak przeładowane są stroje gejsz itp.
Dlatego myślę, że u nich łatwiej to wszystko przeszło. Chociaż z drugiej strony spotkałam się ze stwierdzeniem, że starsze pokolenie raczej krzywo patrzy na poczynania młodzieży (jak to w każdym zakątku świata ).

Polecam jakby ten kanał:

http://www.youtube.com/user/PawelJedi

wiadomości z pierwszej ręki od byłego redaktora miesięcznika Kawaii (pamięta go ktoś? ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:18   #100
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

mam wielka prosbe... moglaby sie ktoras z was dowiedziec... czy z tej strony -> http://www.cnccanada.com/ ... sla do Niemiec ... bo widze, ze miedzynarodowa wysylke maja... ale nie chce czegos zle lub nie do konca zrozumiec ...


a tak w ogole to ostatnio mecza mnie jeszcze cienie EH ... wlasciwie te jedne smoki z granatem i sliwka... ale zielenie tez w sumie sa fajne ...

#6 Smokey:Shimmery silvery white with micro glitters, velvet periwinkle with microglitters, shimmery dark silver gray, blackened plum

#5 Coffee Khaki:Shimmery ivory, shimmery olive green, metallic taupe and matte black with scattered silver glitters.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:20   #101
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Makijaż fajny, ale dla mnie to całe kawaii, mangi, te lalkowe kobiety to wszystko jakoś podchodzi po taką ukrywaną pedofilię..
Jak ten facet z odcinka martyny, co szedł z 20 kilku latką, stylizowaną wyglądem i zachowaniem na 12stkę
Pedofilia?
Japonki są niskie, filigranowe, mają z reguły dość pućkowate, płaskie buzie i wyglądają na kilka lat mniej. Do nich po prostu ta stylizacja pasuje.
Wyobrażacie sobie typową Włoszkę lub Greczynkę w tak słodkim makijażu lub w lalkowatym stroju? Ja nie za bardzo...

Japonia jest bardzo specyficznym krajem, ale ja bym się raczej skłaniała ku temu, że te całe przebieranki są ucieczką od bardzo stresującego, wymagającego życia. Ponoc odsetek samobójstw Japonii jest bardzo duży.

Popatrzmy na "kocie kawiarnie". Pewnie niejedna osoba uzna to za kolejne dziwactwo Japończyków. A popyt na tego typu lokale bierze się stąd, że większość Tokijskich pracowników wynajmuje maluteńkie mieszkania i zwyczajnie nie może mieć żadnego zwierzaka w domu.

Dlatego też myślę, że tak bardzo rozwinięta pop kultura, to raczej forma ucieczki od trudów dnia codziennego niż ukryta pedofilia...

Oczywiście przykład z programu Martyny może być dziwny, ale trudno kategorycznie orzec, czy to było na serio czy "dla jaj".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-11-28 o 14:28
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 14:28   #102
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

No może nie odrazu pedofilia, ale jakoś wszędzie jest kawaii i dziecinnie. Tzn. nie wiem, bo nie byłam, ale tam jak widać dużo jest słodyczy.
Aczkolwiek fajnie mają, że mogą chodzić po ulicy ubrani jak chcą i nikt się na nich głupio nie patrzy- też bym tak chciała.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:35   #103
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Dziewczyny jaki filmik? Bo ja chyba zbyt zakrecona jestem i znalzc nie moge
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:42   #104
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

http://www.style-arena.jp/


Przykładowa stronka street fashion z Japonii z podziałem na dzielnice

Od razu można zerknąć na makijaże. Fotki nie są fotoszopowane.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:53   #105
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

dajcie juz spokoj dziewczyny bo lekko odbiega to od tematu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:53   #106
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mam wielka prosbe... moglaby sie ktoras z was dowiedziec... czy z tej strony -> http://www.cnccanada.com/ ... sla do Niemiec ... bo widze, ze miedzynarodowa wysylke maja... ale nie chce czegos zle lub nie do konca zrozumiec ...


.
Z tego co ja wynalazlam, to nie wysylaja do: Iran, Sudan, Cuba, Syria, or North Korea. Czyli wynika z tego, ze do Niemiec wysylaja ... Choc ten ich angielski to jest taki srednio zrozumialy ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:03   #107
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Z tego co ja wynalazlam, to nie wysylaja do: Iran, Sudan, Cuba, Syria, or North Korea. Czyli wynika z tego, ze do Niemiec wysylaja ... Choc ten ich angielski to jest taki srednio zrozumialy ...
no wlasnie tyle to widzialam ale zwatpilam... i nie wiem ...bo w sumie oni tam fajne rzeczy maja ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:15   #108
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie tyle to widzialam ale zwatpilam... i nie wiem ...bo w sumie oni tam fajne rzeczy maja ...
Moze najlepiej napisac do nich maila z zapytaniem? Bo ten ich angielski to taki troche chinski ... A przy okazji zobaczysz, jaki maja stosunek do potencjalnego klienta
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:22   #109
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moze najlepiej napisac do nich maila z zapytaniem? Bo ten ich angielski to taki troche chinski ... A przy okazji zobaczysz, jaki maja stosunek do potencjalnego klienta
jak ja im napisze po angielsku to sie w ogole nie dogadamy ... bo moj angielski tez pewnie juz troche chinski sie zrobil ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-11-28 o 15:24
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 15:26   #110
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jak ja im napisze po angielsku to sie w ogole nie dogadamy ... bo moj angielski tez pewnie juz troche chinski sie zrobil ...
To zrob po prostu tak:

To Whom It May Concern,

I am interested in buying some products listed on your website. Do you ship to Germany?

Best Regards,
Desti the Queen

__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:39   #111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To zrob po prostu tak:

To Whom It May Concern,

I am interested in buying some products listed on your website. Do you ship to Germany?

Best Regards,
Desti the Queen

tjaaaa ... oni w sumie w kanadzie urzeduja... ceny w amikowych dolcach... kirmy koreanskie... czuje sie przytloczona... Urbi spytaj sie za mnie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:52   #112
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To zrob po prostu tak:

To Whom It May Concern,

I am interested in buying some products listed on your website. Do you ship to Germany?

Best Regards,
Desti the Queen



zaraz by szybko odpisali!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:01   #113
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tjaaaa ... oni w sumie w kanadzie urzeduja... ceny w amikowych dolcach... kirmy koreanskie... czuje sie przytloczona... Urbi spytaj sie za mnie ...
Zaraz do nich napisze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


zaraz by szybko odpisali!
No ba! Byle kto nie pyta!

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Wyslane. To teraz czekamy na odpowiedz
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:09   #114
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie tyle to widzialam ale zwatpilam... i nie wiem ...bo w sumie oni tam fajne rzeczy maja ...
Cytat:
We might contact you if the actual shipping cost is different from the pre-calculated fees.
Mozesz smialo kupowac. Kraj pewnie i tak bedziesz wybierac z listy. Gdyby cos trzeba bylo doplacic to sie odezwa. Zawsze mozesz wtedy zrezygnowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:09   #115
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

zolzy ...


ok... to czekamy ...


James ja bym jednak wolala wiedziec zanim sie rozbrykam ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-11-28 o 16:12
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:15   #116
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

to fajne

edit: to dziwne
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:20   #117
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

James a dopatrzylas sie moze jakie maja sposoby platnosci ... bo ja nie moge znalezc...


EDIT: hehe... fajne te jajka ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:32   #118
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
James a dopatrzylas sie moze jakie maja sposoby platnosci ... bo ja nie moge znalezc...


EDIT: hehe... fajne te jajka ...
Nie widze wymienionych sposob platnosci, ale z tresci tej strony wynika, ze karta i pay pal. Niestety z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w Ameryce Polnocnej pogardzaja kartami europejskimi i ich nie respektuja . Mam nadzieje, ze w tym przypadku tak nie bedzie.

btw: zrobilam symulowane zamowienie. Wzielam 4 cytrynki za laczna kwote 40 $. NA terytorium Kanady wysla je az za 18$. Strach pomyslec, za ile wysla do Europy. Nie szlam do "kasy" bo konta mi sie nie chcialo zakladac.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-11-28 o 16:33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:09   #119
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki filmik? Bo ja chyba zbyt zakrecona jestem i znalzc nie moge
No właśnie? ja też nie mogę znaleźć...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:13   #120
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No właśnie? ja też nie mogę znaleźć...
Martyna Wojciechowska, Kobieta na krancu swiata, reportaz z Japonii
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.