Telefon dotykowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 14:35   #1
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis

Telefon dotykowy


Zwracam sie z pytaniem, prosba do osob posiadajacych telefony dotykowe. Dotad mialam telefon na doladowania ale zdecydowalam sie wziasc abonament i mam do wyboru kilka telefonow z czego wiekszosc to telefony dotykowe. Takich z przyciskami sa moze ze 4 i zaden mis ie nie podoba, jednak mam obawe przed touch screenem, po pierwsze obawiam sie ze bateria bedzie kiepska tzn ze bedzie trzeba ladowac codziennie po drugie taki telefon wydaje mi sie niepraktyczny...
Moglbyscie sie wypowiedziec , jesli posiadacie taki telefon, jaki to model, ile trzyma bateria i czy jest katwy w uzyciu??

Dodam ze nie uzywam internetu na telefonie i innych bajerow. Potrzebuje telefon do dzownienia i wysylania smsow.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:49   #2
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Telefon dotykowy

mam Samsunga Avile. Bateria jest super. Trzyma okolo tygodnia ( telefon ma juz 1,5roku). Co do pisania smsow- nie mialam problemu z pisaniem na normalnej klawiaturze, musialam jedynie przyzwyczaic sie do klawiatury qwerty. Najlepiej bedzie jesli pobawisz sie takim telefonem dluzsza chwile Moj brat nie mogl sie przyzwyczaic do dotykowego ekranu i po kilku miesiacach pozbyl sie telefonu.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:52   #3
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam LG KU900i Viewty.

Powiem tak: na początku mi się podobało, bo wiadomo fajny bajer, że sobie naciskasz przyciski na ekranie
Ale później przestało mi się podobać. Trzeba uważać przy odblokowanym telefonie, żeby przy przekładaniu np. z ręki do ręki nic nie nacisnąć, bo wiadomo, że te ekrany są w większości na cały niemal telefon.
Poza tym, co najgorsze, mam go już 1,5 roku i niestety ekranik się chyba "wyrobił". Czasem w góle nie reaguje na przyciskanie, a najczęsciej po prostu wciska się inny klawisz niż dotykam i to jest MEGA wnerwiające. Pisanie smsa zamiast 5 sekund zajmuje mi 20 :/

Nigdy więcej nie wezmę sobie dotykowego telefonu :P

A bateria u mnie to ok 2-3 dni, z tym, że ja się telefonem nie bawię, tylko do niezbyt częstych rozmów, jeszcze rzadziej do smsów i raz na tydzień pstryknę zdjęcie
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:55   #4
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Telefon dotykowy

wlasnie zastanawiam sie czy wziasc dotykowy jakis czy lepiej BlackBerry Curve 9300 smartphone...jakos te dotykowe do mnie nie przemawiaja
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:18   #5
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawiam sie czy wziasc dotykowy jakis czy lepiej BlackBerry Curve 9300 smartphone...jakos te dotykowe do mnie nie przemawiaja
Obecnie posiadam Nokie 97 mini (dotykowy z ekranem oporowym i wysuwaną klawiaturą) przedtem miałam Monte Samsunga (dotykowy pojemnościowy bez klawiatury). Powiem coś, co się nie spodoba miłośnikom nowości, ale ekran dotykowy ma wiele niedogodności
.
Przede wszystkim ekrany pojemnościowe są bardziej czułe, co u mnie i przy Samsungu przekładało się na ciągłe uruchamianie opcji, których wcale nie zamierzałam włączać. Poza tym nie można ich obsługiwać inaczej niż opuszkiem palca, co znaczy że sam paznokieć nie zadziała, a na mrozie trzeba zdjąć rękawiczki. To nie jest wydumany problem, zeszłej zimy dało mi się to boleśnie we znaki. Miałam telefon pół roku i NIE przyzwyczaiłam się do niego. Z ulgą skorzystałam z promocji w mojej sieci i przeszłam na Nokię z ekranem oporowym i klawiaturą.
Odżyłam z telefonem, który nareszcie mnie słucha Nie ukrywam, że mam paznokcie dość długie, żeby to one były najwygodniejsze do telefonu, a na oporowym to jest możliwe. Wiem że zwłaszcza faceci wymagający od telefonu maksymalnej szybkości działania wolą ekrany pojemnościowe, poza tym jest to nowsza technologia więc bardziej modna. ALe ja n ie wyobrażam sobie żebym kiedyś miała mieć znów dotykowca bez klawiatury i z takim ekranem. Aha, smsy piszę na klawiaturze...
Wszystko to jest oczywiście sprawa indywidualna. Ból polega na tym, że w salonach trudno jest wypróbować telefon wyższej klasy bo leżą atrapy...


Black berry nie miałam, ale mają dobrą opinię. Jeśli należysz do osób które nie boją się poznawać nowych systemów i szukają raczej czegoś praktycznego niż ślicznego, to może warto spróbować.. No i ponoc one mają bardzo dobre wyświetlacze.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:22   #6
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawiam sie czy wziasc dotykowy jakis czy lepiej BlackBerry Curve 9300 smartphone...jakos te dotykowe do mnie nie przemawiaja
BlackBerry zdecydowanie...
ostatnio miałam podobny problem przy przedłużaniu umowy i wybrałam coś niedotykowego, ale pamiętam, że już wtedy (półtora roku temu) większy wybór z lepszych telefonów był właśnie spośród dotykowych i obawiam się, że za parę miesięcy będę musiała się na taki zdecydować.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:28   #7
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam sony ericsson x8. bateria trzyma tak do 4 dni przy czym slucham muzyki, dzwonie, moze zrobie kilka zdjec. co do obslugi to faktycznie malo praktyczny, kilka razy zadzwonilam do innej osoby przez przypadek (wcisnela sie pozycja nizej/wyzej niz ta ktora chcialam). Ogolnie mozna sie przyzwyczaic, ale szybciej posluguje sie zwyklym tel (np przy pisaniu smsow).

edit: ja bym polecala sony ericsson x10, jest dotykowy i ma wysuwana klawiature. nie ma to jak SE :P
__________________

Edytowane przez foremka001
Czas edycji: 2011-05-08 o 15:31
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 15:33   #8
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam nokię 5530. I wiadomo, jak to nokia łatwy w obsłudze, możliwość zmiany motywów, w miarę dobry aparat, zrobi zdj na którym będzie widać tekst (notatki itp), ekran dość czuły, bateria trzyma ok tygodnia (jak to nokia ), dołączają rysik, możesz pisać smsy jak na normalnej klawiaturze i jak na qwerty, rozpoznaje też pismo ręczne, a z boku jest łatwy w zastosowaniu 'przesuwak' (sory, nie mogę znaleźć słowa) do blokowania klawiatury no i co.. mam go już 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje, chyba nawet nie będę zmieniać po 2 latach (zakończenie umowy), bo dobrze się sprawuje i podoba mi się mogę Ci podesłać fotki nim zrobione, albo nie wiem.. pytaj jak coś

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-05-08 o 15:36
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:34   #9
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
mam Samsunga Avile. Bateria jest super. Trzyma okolo tygodnia ( telefon ma juz 1,5roku). Co do pisania smsow- nie mialam problemu z pisaniem na normalnej klawiaturze, musialam jedynie przyzwyczaic sie do klawiatury qwerty. Najlepiej bedzie jesli pobawisz sie takim telefonem dluzsza chwile Moj brat nie mogl sie przyzwyczaic do dotykowego ekranu i po kilku miesiacach pozbyl sie telefonu.
ja również mam Avilę. U mnie bateria trzyma krócej, w sumie zależy to od użytkowania. Ekran dotykowy to kwestia przyzwyczajenia ale np. ja szybciej pisałam SMSy na telefonie z przyciskami
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:38   #10
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Telefon dotykowy

Mój telefon ma dotykowy ekran, ale i klawiaturę QWERTY (Samsung Wave 533). Bateria trzyma około tygodnia przy częstym korzystaniu z Wi-Fi, odtwarzacza MP3 i bluetootha. Reaguje na dotyk dobrze, ale przy wyborze telefonu zwróciłabym uwagę na typ ekranu dotykowego. Np. pojemnościowy (jaki jest właśnie w Wave 533 i np. Samsungu Corby, którego używałam wcześniej) reaguje tylko na palec, a nie np. na paznokieć czy rysik. Dla mnie to lekki minus, w Corbym było to problematyczne zimą
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:39   #11
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zwracam sie z pytaniem, prosba do osob posiadajacych telefony dotykowe. Dotad mialam telefon na doladowania ale zdecydowalam sie wziasc abonament i mam do wyboru kilka telefonow z czego wiekszosc to telefony dotykowe. Takich z przyciskami sa moze ze 4 i zaden mis ie nie podoba, jednak mam obawe przed touch screenem, po pierwsze obawiam sie ze bateria bedzie kiepska tzn ze bedzie trzeba ladowac codziennie po drugie taki telefon wydaje mi sie niepraktyczny...
Moglbyscie sie wypowiedziec , jesli posiadacie taki telefon, jaki to model, ile trzyma bateria i czy jest katwy w uzyciu??

Dodam ze nie uzywam internetu na telefonie i innych bajerow. Potrzebuje telefon do dzownienia i wysylania smsow.
W takim razie stanowczo odradzam Ci taki telefon. Na moim przykładzie kiepsko wypadł. Mam Samsung Galaxy, co prawda korzystam z internetu ale gdybym miała go jeszcze raz kupić nie zrobiłam tego. Ten telefon ma ekran dotykowy więc musisz wiedzieć ze nie zareaguje na Twój paznokieć, a tylko na opuszek palca. Ekrany pojemnościowe jak ma Avilla znowu wkurzają mnie z tym,że trzeba w nie nieźle "walić" tym paznokciem...
Nie wiem, może przesadzam ale taki telefon naprawdę może u psuć nerwów szczególnie jak chcesz coś szybko napisać.
Co do baterii to jest różnie, Avilla mojej siostry trzyma prawie tydzień, mój Galaxy jeden dzień i co najgorsze kiedy stan baterii pokazuje, że zostało jej 1/4 to on za chwile i tak się wyłącza.

No i najważniejszą rzeczą jest ten abonament. Pamiętaj, że to uwiązanie na minimum 2 lata. Jeżeli rzeczywiście dużo dzwonisz to się zdecyduj ale jak tylko piszesz smsy to chyba nie polecam.

Pozdrawiam
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 15:47   #12
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawiam sie czy wziasc dotykowy jakis czy lepiej BlackBerry Curve 9300 smartphone...jakos te dotykowe do mnie nie przemawiaja
Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
W takim razie stanowczo odradzam Ci taki telefon. Na moim przykładzie kiepsko wypadł. Mam Samsung Galaxy, co prawda korzystam z internetu ale gdybym miała go jeszcze raz kupić nie zrobiłam tego. Ten telefon ma ekran dotykowy więc musisz wiedzieć ze nie zareaguje na Twój paznokieć, a tylko na opuszek palca. Ekrany pojemnościowe jak ma Avilla znowu wkurzają mnie z tym,że trzeba w nie nieźle "walić" tym paznokciem...
Nie wiem, może przesadzam ale taki telefon naprawdę może u psuć nerwów szczególnie jak chcesz coś szybko napisać.
Co do baterii to jest różnie, Avilla mojej siostry trzyma prawie tydzień, mój Galaxy jeden dzień i co najgorsze kiedy stan baterii pokazuje, że zostało jej 1/4 to on za chwile i tak się wyłącza.

No i najważniejszą rzeczą jest ten abonament. Pamiętaj, że to uwiązanie na minimum 2 lata. Jeżeli rzeczywiście dużo dzwonisz to się zdecyduj ale jak tylko piszesz smsy to chyba nie polecam.

Pozdrawiam
Tak, tylko trochę Ci się pomyliło z rodzajami ekranów; oporowe (resistive, podaję nazwy angielskie, jakby ktos szukał w recenzjach online) to są te, w które można "walic paznokciem" (ja nie narzekam na działanie tego ekranu w Nokii 97 mini, rzadko się zdarza żeby nie zareagowała od razu). Pojemnościowe (capacitive) to te jak to ktoś w moim domu nazwał "maziane" Ponieważ nie miałam innego pojemnościowego niż Samsung i innego oporowego niż Nokia, mogę nie znać lepszych pojemnościowych i gorszych oporowych. Z tą Nokią dobrze trafiłam, niestety jest to model wycofywany i nie znam jego następcy. Jeśli w przyszłości telefony będą dzielić się już tylko na takie z wyświetlaczami pojemnościowymi, albo z klawiaturą i ekranem, to ja zrezygnuję raczej z dotyku, niż z wygody.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:06   #13
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Telefon dotykowy

Osobiście mogę polecić Samsunga Avilę. Bateria trzyma mi tydzień, nawet przy częstym dzwonieniu i pisaniu smsów. Poza tym rozładowuje się niemalże cały dzień, a nie 15 minut i pada. Jest praktyczny, szybko sie pisze. Masz dwa rodzaje pisanie np. qwerty i jak na standardowej klawiaturze (tylko dotykowo).

Chciałam, jeszcze dodać, że ja w swój telefon absolutnie nie muszę walić, reaguje na konkretny DOTYK, a nie mocne naciskanie jak np. LG Cookie - swoją drogą bardzo awaryjny i nie polecam.

Edytowane przez monik.a
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:08
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:18   #14
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Telefon dotykowy

Mam Samsunga Avilę i obiecałam sobie, że jak tylko skończy mi się umowa, to kupuję telefon z normalną klawiaturą Dla mnie jest niewygodny, wolny, ma słabą obudowę. Mój facet miał jakiegoś dotykowego LG i też nie był zadowolony. Po roku wysiadł mu wyświetlacz.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:24   #15
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Ja mam sony ericsson x8. bateria trzyma tak do 4 dni przy czym slucham muzyki, dzwonie, moze zrobie kilka zdjec.
whaaaat ja swój muszę codziennie ładować
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:28   #16
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Telefon dotykowy

mam Wave 553, wzięłam go ze względu na klawiaturę qwerty, na której się ekspresowo pisze smsy. Jak na dotykowy to jest niezły, bo ma hm odpowiednią czułość na palec nie trzeba mocno dociskać,ale też nie jest taki ,że jedno muśnięcie i już wszystko przeskakuje. Bateria trzyma w zależności od używania, ale przy długim gadniu, słuchaniu muzyki i korzystaniu z internetu to 3 dni. Największa wada to to,że łatwo utłuścić ekran i potem takie brzydkie smugi są.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:29   #17
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Telefon dotykowy

Haha, ja jak wymieniałam mojego Samsunga Corby to obiecałam sobie żadnych Samsungów i już w ogóle nie wezmę pojemnościowego (Corbim byłam już znudzona ) - no i skończyłam z pojemnościowym Samsungiem ale jestem z niego zadowolona.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:30   #18
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Telefon dotykowy

A ma ktos nokie C3-00??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:34   #19
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Telefon dotykowy

Tetrix A zrobiłaś formata baterii ? niby już teraz mówią, że nie trzeba tego robić, ale ja i tak zawsze robię i będę, myślę, że pomaga

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:51
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:45   #20
juki_90
Raczkowanie
 
Avatar juki_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 186
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam Nokię C6, ekran dotykowy plus klawiatura qwerty, jestem z niej bardzo zadowolona, mam ją od listopada, bateria wytrzymuje 3 dni, z tym, ze ja dużo dzwonie i słucham muzyki.
juki_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:51   #21
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zwracam sie z pytaniem, prosba do osob posiadajacych telefony dotykowe. Dotad mialam telefon na doladowania ale zdecydowalam sie wziasc abonament i mam do wyboru kilka telefonow z czego wiekszosc to telefony dotykowe. Takich z przyciskami sa moze ze 4 i zaden mis ie nie podoba, jednak mam obawe przed touch screenem, po pierwsze obawiam sie ze bateria bedzie kiepska tzn ze bedzie trzeba ladowac codziennie po drugie taki telefon wydaje mi sie niepraktyczny...
Moglbyscie sie wypowiedziec , jesli posiadacie taki telefon, jaki to model, ile trzyma bateria i czy jest katwy w uzyciu??

Dodam ze nie uzywam internetu na telefonie i innych bajerow. Potrzebuje telefon do dzownienia i wysylania smsow.
z chęcią się przyłącze do pytania tez się zastanawiam nad telefonem dotykowym i słyszę różne opinie

ja będe kupować za gotówkę tak 500-600 zł polecicie coś
najlepiej se lub nokia
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:02   #22
madzia153
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam SAMSUNGA AVILE. Bateria trzyma tydzień, nawet dłużej. Dodam, że często słucham muzy i wtedy tak ok 4-5 dni. Ale ogólnie bardzo dobry telefon. Polecam ;d : )
madzia153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:03   #23
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Telefon dotykowy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zwracam sie z pytaniem, prosba do osob posiadajacych telefony dotykowe. Dotad mialam telefon na doladowania ale zdecydowalam sie wziasc abonament i mam do wyboru kilka telefonow z czego wiekszosc to telefony dotykowe. Takich z przyciskami sa moze ze 4 i zaden mis ie nie podoba, jednak mam obawe przed touch screenem, po pierwsze obawiam sie ze bateria bedzie kiepska tzn ze bedzie trzeba ladowac codziennie po drugie taki telefon wydaje mi sie niepraktyczny...
Moglbyscie sie wypowiedziec , jesli posiadacie taki telefon, jaki to model, ile trzyma bateria i czy jest katwy w uzyciu??

Dodam ze nie uzywam internetu na telefonie i innych bajerow. Potrzebuje telefon do dzownienia i wysylania smsow.
Kilka miesięcy temu miałąm dokładnie taki sam dylemat

Nie mogłam się przekonać.
Jednak zdecydowałam się na HTC desire.
Ma swoje plusy i swoje minusy (minus to np. słabo słychać na głośnomówiącym)
Generalnie jestem zadowolona.
Co do baterii trzyma w zależności od tego ile dzwonię, czy WIFI włączone itd.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:10   #24
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam Samsunga Monte i go nienawidze! Kurcze... no moze nie az tak ale obiecalam sobie ze nigdy wiecej dotykowych i nigdy wiecej Samsungow. Samsungi sa takie niedopracowane moim zdaniem. Na przyklad ustawisz cos na dzwonek to to sie robi podwojnie, na smsy mozesz ustawic tylko systemowa muzyczke, zazwyczaj brak latarki i kilka jeszcze takich szczegolow, ale juz nie pamietam
A co do samych dotykowych to zazwyczaj nie posiadaja one lampy blyskowej, zdjecia wychodza koszmarnie juz o zmroku. W moim poprzednim telefonie nie bylo rowniez lampy blyskowej ale mozna bylo wlaczyc latarke podczas robienia zdjecia wiec nie bylo zle. A tu jak juz wczesniej wspomnialam nie ma nawet latarki. Lampe blyskowa posiadaja zazwyczaj te dotykowce z 'gornej polki'. Ale ty mowilas ze telefon potrzebny ci tylko do kontaktowania wiec pewnie to nie bedzie dla ciebie problemem. Co do pisania smsow to na dotykowych (bez klawiatury qwerty) pisze sie strasznie wolno, a przynajmniej ja tak wolno pisze Co jakis czas na telefonie wyskakuje mi jakis blad, napisane jest zeby wcisnac 0 ale helloł przeciez wszystko sie wtedy zacina a ja nie moge nic wcisnac! Nie przyzwyczailam sie do mojego telefonu i raczej to sie juz nie zmieni.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:12   #25
madzq
Raczkowanie
 
Avatar madzq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 102
Dot.: Telefon dotykowy

posiadam telefon Motorola Milestone jest to mój 2 telefon dotykowy ten akurat posiada klawiature pełną qwerty wysówaną używam go od grudnia i moge śmiało powiedzieć że nie ma lepszego telefonu dotykowego a zarazem posaidającego klawiature, ekran jest bardzo czuły nie ma opcji ze nadusimy coś na ekranie i nie reaguje, przy wybieraniu telefonu polecam sprawdzić czy ma system android(obecnie najlepszy system na telefony).Motorola nie ma żadnych zawieszek bateria trzyma długo i ogólnie jestem mega zadowolona. Motorola Milestone z Androidem to taki mały komputerek kieszonkowy polecam
madzq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:12   #26
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Telefon dotykowy

Nie prawda, mój nie jest z górnej półki a lampę ma
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:16   #27
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Telefon dotykowy

ta klawiatura qwerty to taka wysuwana normalna klawiatura prawda?
ktoras z was pisala ze ma samsunga avile i ma taka klawiature. ale wgooglowych obrazkach avila ne ma tej klawiatury....
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:18   #28
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Telefon dotykowy

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26793187]Tetrix A zrobiłaś formata baterii ? niby już teraz mówią, że nie trzeba tego robić, ale ja i tak zawsze robię i będę, myślę, że pomaga [/QUOTE]
nie zroobiiłaaam chciałam, ale chłop mi powiedział że to bez sensu zbiję go przy następnej okazji
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:18   #29
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Telefon dotykowy

Ja mam dwa telefony dotykowe,- Aliva, Corby mają hm, 1.5 roku i 1 rok. Bateria trzyma ze 3dni w Corbi, w Avili z tydzień. Smsy dobrze się pisze, z tym, że Avila zamula.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2011-05-08 o 17:20
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:20   #30
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Telefon dotykowy

qwerty to jest ogólnie taka jak na kompie,że każda literka oddzielnie ja taką też mogę mieć tylko , że w wersji dotykowej, mogę też mieć normalną , taką jak w normalnych telefonach.. ;d

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
nie zroobiiłaaam chciałam, ale chłop mi powiedział że to bez sensu zbiję go przy następnej okazji
być może nie mam racji, ale ja zawsze będę tak robić ,choćby z przyzwyczajenia no i przezorny zawsze ubezpieczony.. czy jak to tam leciało
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.