Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 00:14   #751
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=wpLSlWetNYg - filmik kajmanowej o yerba mate.

Im bardziej regularnie ją oglądam, tym bardziej mam wrażenie, że laska nie ma pojęcia o niczym, wszystko o czym opowiada wyczytała 10 minut wcześnie w necie.
"Natentomiast"?:confu sed: Mam nadzieję, że to zwykle przejęzyczenie ze strony kajmanowej Nie lubię jej filmików i ten tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 00:31   #752
karolinaAnt
Raczkowanie
 
Avatar karolinaAnt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
czy tylko ja mam jakiś przesyt albo brak chęci oglądani filmików na YT? od jakichś 2-3 tygodni w ogóle nie otwieram subskrypcji, jedynie co tu wrzucicie kfiatkowe filmiki obejrzę... nie wiem co się dzieje, nawet ulubionych twórczyń nie oglądam, hm
ja rowniez tak mam! wydaje mi sie, ze te filmiki robia sie takie same. monotonne. wielkie pokazy co kto nie kupil. co kto nie ma. same sponsorowan recenzje ;/
karolinaAnt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 05:36   #753
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Co myslicie o Neti Aneti? Nie dawno natrafilam na jej kanal i podobaja mi sie te jej psychologiczne watki.
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 06:02   #754
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Co myslicie o Neti Aneti? Nie dawno natrafilam na jej kanal i podobaja mi sie te jej psychologiczne watki.
z tego co wiem sporo osób lubi jej kanał ze względu na psychologiczne i medyczne pogadanki mi akurat nie odpowiada wkładanie depresji, braku potencji czy raka między lakiery czy tusze do rzęs może tak ma właśnie wyglądać ten kanał ale w tej formie mi niestety nie odpowiada


_________________________ _____
http://oleandrowo.blogspot.com/
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 06:58   #755
iwona1990
Raczkowanie
 
Avatar iwona1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Ma raka mózgu. Miał jedną operacje, niestety ataki ciągle się powtarzały. Konieczna była druga operacja, guz się podobno zmniejsza, ale ataki się powtarzają i Charles jest w trakcie chemioterapii.

Mi też jest smutno z powodu ich rozstania oglądałam ich od 2010 roku Wydaję mi się, że powodem rozstania mogła być niechęć Ali do dalszego vlogowania. Już wcześniej na twitterze pisała o tym, że to ją męczy. Znając Charlesa to on chciał dalej kontynuować...

Edytowane przez iwona1990
Czas edycji: 2014-04-10 o 06:59
iwona1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 07:32   #756
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Co do neti aneti - lubiłam jej filmiki z mężem, można było wynieść parę ciekawych informacji. Niestety bardzo mijamy się w poglądach na życie (np. Aneta lubi JKM, jest bardzo przeciwna działalności feministycznej). Po przeczytaniu jej komentarzy pod jednym z filmów na yt (o ile się nie mylę był to wywiad tego od 20m2 z JKM) zdecydowałam się na odsubskrybowanie...

Wysłane z mojego GOCLEVER TAB A972BK przy użyciu Tapatalka
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 08:28   #757
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Co do neti aneti - lubiłam jej filmiki z mężem, można było wynieść parę ciekawych informacji. Niestety bardzo mijamy się w poglądach na życie (np. Aneta lubi JKM, jest bardzo przeciwna działalności feministycznej). Po przeczytaniu jej komentarzy pod jednym z filmów na yt (o ile się nie mylę był to wywiad tego od 20m2 z JKM) zdecydowałam się na odsubskrybowanie...

Wysłane z mojego GOCLEVER TAB A972BK przy użyciu Tapatalka

nigdy nie zrozumiem, jak można być 'bardzo przeciwną' działaniu w dobrej sprawie [w tym przypadku jeszcze będąc kobietą]
rozumiem, sama nie musi, ale bycie przeciwną?
no cóż... znam zasadę, że każdy ma prawo do swoich poglądów, ale tego nie pojmuję, no chyba że wynika to z braku wiedzy i refleksji - czyli sprowadzenia feministek do oszołomionych 'bab z wąsem', albo do działaczek biegających z nagim biustem po ulicach - smutne

co do JKM... dramat nie człowiek
wywiad u Łukasza potwierdza to w 200%, ale każdy inny także

a NETI ANETI nie subskrybowałam nigdy to chyba naprawdę najgłupsza nazwa kanału na YT
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 08:32   #758
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
"Natentomiast"?:confu sed: Mam nadzieję, że to zwykle przejęzyczenie ze strony kajmanowej Nie lubię jej filmików i ten tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
To nie jest przejęzyczenie, ona chciała tak powiedzieć, miało być dowcipne.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 08:37   #759
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

https://www.youtube.com/watch?v=5lBfB4WvKuo specjały Aniołka
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:03   #760
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Cocodrillo Pokaż wiadomość
Ja czasami zamiast żelu używam lakieru do włosów- takiego bardzo mocnego. Psikam na czystą szczoteczkę (spiralkę) i przeczesuje tym brwi, potem je marszczę żeby włoski się nie przykleiły do skóry. To najsilniejsze utrwalenie jakie znam

Ja wciąż szukam idealnego żelu do brwi. Lubie ten barwiony z Catrice, ale żeby on był jakiś hiper mocny to też bym nie powiedziała. Ponoć ten z Deli jest dobry, ale jego akurat nie miałam.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
miałam, nie lubiłam, oddałam. Według mnie jest słaby.
Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
Ja mam żel z wibo i jest całkiem ok
Miałam wszystkie te żele. Ten z Wibo straszny, Delia całkiem spoko, ale mocny nie jest. Obecnie używam z Oriflame, jest mocniejszy od dotychczasowych, ale to nadal nie to. Wypróbuję sposób na lakier, może akurat . Dzięki!

* przepraszam, że nie na szaro - piszę z telefonu
Cytat:
Napisane przez karolinaAnt Pokaż wiadomość
ja rowniez tak mam! wydaje mi sie, ze te filmiki robia sie takie same. monotonne. wielkie pokazy co kto nie kupil. co kto nie ma. same sponsorowan recenzje ;/
I ja mam to samo,,,

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2014-04-10 o 09:04
divide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:08   #761
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Miałam wszystkie te żele. Ten z Wibo straszny, Delia całkiem spoko, ale mocny nie jest. Obecnie używam z Oriflame, jest mocniejszy od dotychczasowych, ale to nadal nie to. Wypróbuję sposób na lakier, może akurat . Dzięki!

Ten z Giordani Gold? Mam go, jest bardzo fajny Choć też nie jakoś super-ekstra-mocny. Od Delii na pewno lepszy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 09:15   #762
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

u Bogusi zmiany lekkie
nagle 90zł za bazę pod cienie to niewiele
50 zł za masełko do ust w małym słoiczku, to może nie jest mało, ale warto, bo super nawilża
przy większości produktów powtarza: 'no drogi', 'bardzo, bardzo drogi' - 'ale kupię ponownie'
no fajnie, fajnie nie przeszkadza mi to, ale kiedyś chyba doceniała też tańsze marki?

poza tym tak się zastanawiam - na studiach Bogusia chyba miała angielski, a momentami nie potrafi czytać w tym języku :<
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:23   #763
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
u Bogusi zmiany lekkie
nagle 90zł za bazę pod cienie to niewiele
50 zł za masełko do ust w małym słoiczku, to może nie jest mało, ale warto, bo super nawilża
przy większości produktów powtarza: 'no drogi', 'bardzo, bardzo drogi' - 'ale kupię ponownie'
szpan, nic więcej. Żebra panna o darmową przeprowadzkę, mieszka kątem u babci a popisuje się na YT jak to drogie kosmetyki są dla niej dostępne na pstryknięcie palca. No pusty śmiech ogarnia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:29   #764
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
szpan, nic więcej. Żebra panna o darmową przeprowadzkę, mieszka kątem u babci a popisuje się na YT jak to drogie kosmetyki są dla niej dostępne na pstryknięcie palca. No pusty śmiech ogarnia.
przyoszczędza na życiu, to może sobie pozwolić na górnopółkowe kosmetyki
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:33   #765
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
To nie jest przejęzyczenie, ona chciała tak powiedzieć, miało być dowcipne.
Czy my się znamy, czy co, że lepiej niż ja wiesz kiedy żartuje?

Ogarnia ktoś, w ktorej minucie tak powiedziałam? Bo nie wyłapałam tego a chętnie posłucham jak to brzmi

Tematem yerba mate interesuje się od 10 lat, od kilku miesięcy bardzo intensywnie, więc tego filmu będę bronić własną piersią! Już nie zacytuję, bo nie umiem tutaj ale to nie był film o czymś czego nie znam bezmyślnie skopiowany z neta

Wysyłane z mojego Alcatel_one_touch_918_Ora nge za pomocą Tapatalk 2
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:40   #766
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
czy tylko ja mam jakiś przesyt albo brak chęci oglądani filmików na YT? od jakichś 2-3 tygodni w ogóle nie otwieram subskrypcji, jedynie co tu wrzucicie kfiatkowe filmiki obejrzę... nie wiem co się dzieje, nawet ulubionych twórczyń nie oglądam, hm


mam to samo :c i nawet jak cos wlacze to ciezko mi obejrzeć do końca :c



Znowu tobie sie monotematyczna, przepraszam, ALE oleska na insta ostatnio ciągle: bw drodze do pracy", "kocham moja prace", "w biurze", "lunch w pracy", " kocham moje biuro" :sciana: ile mozna ;-; juz nic wiecej nie wrzuca *uzależniona od instahrama* ;-;


Sent from my RM-914_eu_poland_302 using Tapatalk
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:54   #767
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
przyoszczędza na życiu, to może sobie pozwolić na górnopółkowe kosmetyki
Niestety ale w jej przypadku to wysokopółkowe kosmetyki nie pomogą jak się za siebie nie weźmie. Błyszczyk czy masełko do ust jej nie odchudzi
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:56   #768
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Czy my się znamy, czy co, że lepiej niż ja wiesz kiedy żartuje?

Ogarnia ktoś, w ktorej minucie tak powiedziałam? Bo nie wyłapałam tego a chętnie posłucham jak to brzmi

Tematem yerba mate interesuje się od 10 lat, od kilku miesięcy bardzo intensywnie, więc tego filmu będę bronić własną piersią! Już nie zacytuję, bo nie umiem tutaj ale to nie był film o czymś czego nie znam bezmyślnie skopiowany z neta

Wysyłane z mojego Alcatel_one_touch_918_Ora nge za pomocą
Tapatalk 2
hmm...
nic nowego
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:59   #769
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=wpLSlWetNYg - filmik kajmanowej o yerba mate.

Im bardziej regularnie ją oglądam, tym bardziej mam wrażenie, że laska nie ma pojęcia o niczym, wszystko o czym opowiada wyczytała 10 minut wcześnie w necie.
Jak może nie mieć pojęcia, skoro opowiada z pasją o yerba mate bez zająknięcia przez prawie 20 minut? Specjalnie po tym, co napisałaś, obejrzałam filmik i dowiedziałam się o yerba mate wielu ciekawych rzeczy - popełniałam podstawowe błędy przy parzeniu, teraz już wiem, co i jak, poza tym już wiem, co zamówić, bo do tej pory piłam wyłącznie pomarańczową Amandę. Muszę przyznać, że mam w naturze czepialstwo, ale filmik Kajmanowej, według mnie, całkowicie wyczerpał temat i zrobiła to w przystępny i ciekawy sposób.

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:04
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 10:23   #770
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez iwona1990 Pokaż wiadomość
Ma raka mózgu. Miał jedną operacje, niestety ataki ciągle się powtarzały. Konieczna była druga operacja, guz się podobno zmniejsza, ale ataki się powtarzają i Charles jest w trakcie chemioterapii.

Mi też jest smutno z powodu ich rozstania oglądałam ich od 2010 roku Wydaję mi się, że powodem rozstania mogła być niechęć Ali do dalszego vlogowania. Już wcześniej na twitterze pisała o tym, że to ją męczy. Znając Charlesa to on chciał dalej kontynuować...
O kurcze, to faktycznie poważnie Oby z tego wyszedł..
Przez vlogowanie? Przecież to było małżeństwo, które zupełnie nie wyglądało na takie co ruszyłoby je pierdółka jakaś (taak, nadrabiam od paru dni stare filmiki ;()

kajmanowa, ja to słyszę jak mówisz o suszu i odstawiasz go na półkę

Edytowane przez pemimi
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:26
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:58   #771
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ten z Giordani Gold? Mam go, jest bardzo fajny Choć też nie jakoś super-ekstra-mocny. Od Delii na pewno lepszy.
Tak, ten . No właśnie - mocniejszy, ale do moich sztywnych grubych brwi nadal niewystarczający :/.
divide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:10   #772
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

https://www.youtube.com/watch?v=e4lDeOqCrYQ dla Ciebie Czocherku
Oleska i jej dary losu, a wśród nich MNIAMNIUŚNY żel pod prysznic
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:14   #773
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Weszłam na bloga koleżanki Madzika, On The Line With Alex. Reklamuje, o przepraszam, recenzuje żel wybielający zęby. Kurczę, jaki to musi być cudowny produkt! Nie tylko wybielił zęby, ale też rozjaśnił dziąsła. Nono...
Oczywiście, NA PEWNO nie jest to wina tylko innej jasności zdjęcia , bo Alex zaznacza, że zdjęcia wykonała "tym samym aparatem przy podobnej słonecznej pogodzie za oknem."





W kolejnej notce możemy przeczytać zachwyty nad maścią Ozonosept. Tą, która u Madzika zlikwidowała niedoskonałości w jeden dzień. Tak, tak, moi mili, W JEDEN DZIEŃ (a dokładniej chyba w jedną noc).


Druga koleżanka też daje czadu na blogu:
"Witam
Dzisiaj będzie na temat moich ulubionych perfum. Od samego początku jestem z nich bardzo zadowolona ponieważ jest to mój drugi flakonik. Na początku zapach może wydawać się troszkę męski, ale później jest tylko lepiej. CK In2U jest lekki, świerzy i przyjemny. Długo się utrzymuje na ciele oraz włosach."

Niestety chyba nie ma jeszcze propozycji współprac.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-04-10 o 11:20
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:16   #774
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Czy my się znamy, czy co, że lepiej niż ja wiesz kiedy żartuje?
Skoro wolisz być analfabetką niż być dowcipną, prącie bardzo, ja Cię broniłam, ludzie mówią natentychmiast, może natentomiast też
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:24   #775
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
aż sprawdziłam i faktycznie ten sam kontekst ale sama prawda w naszych wypowiedziach drażni mnie strasznie nagonka na te lekko rudawe odcienie kredek i cieni do brwi, bo dobra do klasycznej polskiej urody nie będą pasować, ale ja jakbym się szarawy brązem wymazała po brwiach to dopiero wygladałoby nienaturalnie, zważywszy, ze mam włosy brązowe z naturalnie rudy pobłyskiem i jasną dosłownie żółciutką cere i nawet w swoich myślach wyglądam komicznie w szarawych brązach, a pamiętam jak parę lat temu jak zaczynałam swoja przygode z makijażem nasłuchałam sie że bronzer musi być chłodny i cień do brwi tak samo i robiłam sobie wielka krzywdę, bo tego słuchałam.
ja też mam ciepły typ urody i w takim zimnym bronzerze wyglądałabym jakbym się czymś umorusała. Oczywiście nie lubie też rdzawych czy czerwonawych bronzerów, ale lekko ciepły odcień ożywia moją cerę i wygląda naturalnie. Tak samo z odcieniem produktu do brwi.

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
czy tylko ja mam jakiś przesyt albo brak chęci oglądani filmików na YT? od jakichś 2-3 tygodni w ogóle nie otwieram subskrypcji, jedynie co tu wrzucicie kfiatkowe filmiki obejrzę... nie wiem co się dzieje, nawet ulubionych twórczyń nie oglądam, hm
U mnie też jakiś przesyt YT. Albo brak filmików które są w stanie mnie zainteresować. Zauważyłam, że odkąd są te nowe zasady wyświetlania filmików w subskrypcjach to mniej oglądam YT. Najprawdopodobniej przeoczam wiele ciekawych filmików bo nie pokazują mi się w subach. Opcja z mailem u mnie się nie sprawdza, bo pod YT mam podpięty spamowy mail i nie będzie mi się chciało przetrząsać spamu w poszukiwaniu informacji o filmikach. Tak samo nie mam zamiaru sprawdzać u każdej mojej zasubskrybowanej youtuberki czy nie ma nowego filmiku. Strasznie nie podobają mi się te zmiany w subskrypcjach

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
u Bogusi zmiany lekkie
nagle 90zł za bazę pod cienie to niewiele
50 zł za masełko do ust w małym słoiczku, to może nie jest mało, ale warto, bo super nawilża
przy większości produktów powtarza: 'no drogi', 'bardzo, bardzo drogi' - 'ale kupię ponownie'
no fajnie, fajnie nie przeszkadza mi to, ale kiedyś chyba doceniała też tańsze marki?

poza tym tak się zastanawiam - na studiach Bogusia chyba miała angielski, a momentami nie potrafi czytać w tym języku :<
Może większość tych produktów dostaje za darmo do testów albo w ramach wszelakich współprac? Ja osobiście też kupuje drogie kosmetyki, ale masełka do ust za 50 zł bym nie kupiła... Co innego inwestycja w krem czy podkład, ale zwykłe nawilżające masełko do ust za 50 zł? Co prawda każdy ma prawo robić z pieniędzmi co uważa za słuszne, ale mimo wzystko wydaje mi się, że ona sobie tego sama nie kupiła.

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Czy my się znamy, czy co, że lepiej niż ja wiesz kiedy żartuje?

Ogarnia ktoś, w ktorej minucie tak powiedziałam? Bo nie wyłapałam tego a chętnie posłucham jak to brzmi

Tematem yerba mate interesuje się od 10 lat, od kilku miesięcy bardzo intensywnie, więc tego filmu będę bronić własną piersią! Już nie zacytuję, bo nie umiem tutaj ale to nie był film o czymś czego nie znam bezmyślnie skopiowany z neta

Wysyłane z mojego Alcatel_one_touch_918_Ora nge za pomocą Tapatalk 2
Moim zdaniem nie potrzebnie się tłumaczysz. Filmik chętnie obejrzę bo nigdy nie piłam yerba mate i obojętnie skąd i jak długo więdzę na ten temat posiadasz, ja chętnie ją przyswoję
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:45   #776
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Weszłam na bloga koleżanki Madzika, On The Line With Alex. Reklamuje, o przepraszam, recenzuje żel wybielający zęby. Kurczę, jaki to musi być cudowny produkt! Nie tylko wybielił zęby, ale też rozjaśnił dziąsła. Nono...
Oczywiście, NA PEWNO nie jest to wina tylko innej jasności zdjęcia , bo Alex zaznacza, że zdjęcia wykonała "tym samym aparatem przy podobnej słonecznej pogodzie za oknem."




W kolejnej notce możemy przeczytać zachwyty nad maścią Ozonosept. Tą, która u Madzika zlikwidowała niedoskonałości w jeden dzień. Tak, tak, moi mili, W JEDEN DZIEŃ (a dokładniej chyba w jedną noc).


Druga koleżanka też daje czadu na blogu:
"Witam
Dzisiaj będzie na temat moich ulubionych perfum. Od samego początku jestem z nich bardzo zadowolona ponieważ jest to mój drugi flakonik. Na początku zapach może wydawać się troszkę męski, ale później jest tylko lepiej. CK In2U jest lekki, świerzy i przyjemny. Długo się utrzymuje na ciele oraz włosach."

Niestety chyba nie ma jeszcze propozycji współprac.
co chcesz toć to elyta
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:54   #777
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość

Tematem yerba mate interesuje się od 10 lat, od kilku miesięcy bardzo intensywnie, więc tego filmu będę bronić własną piersią! Już nie zacytuję, bo nie umiem tutaj ale to nie był film o czymś czego nie znam bezmyślnie skopiowany z neta

Wysyłane z mojego Alcatel_one_touch_918_Ora nge za pomocą Tapatalk 2

Jeśli tak, to wybacz, nie miało to być bezpodstawne. Po prostu jako osoba zupełnie nie obezana w temacie, wystarczyło wyguglować te yerba mate i dowiedziałem się wszystkiego o czym powiedziałaś w filmie, więc stąd wrażenie że to wiadomość z neta było. Co do reszty mojego "jadu" wylanego na ciebie Poza pytanie tygodnia, reszta tematów poruszanych wydaje mi się jakaś taka wymuszona, taka zapchaj dziura. Co nie zmienia tego, że nadal lubię cię oglądać, i nadal subskrybuję :P
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:58   #778
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
miałam, nie lubiłam, oddałam. Według mnie jest słaby.
U mnie Delia utrzymywała w ryzach włoski, ale tworzyła skorupę Miałam wrażenie, że jak ich dotknę to się wykruszą.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:23   #779
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
U mnie Delia utrzymywała w ryzach włoski, ale tworzyła skorupę Miałam wrażenie, że jak ich dotknę to się wykruszą.
i nierówno się nakładała tworząc takie kupki koloru, ciężko mi było tą szczoteczką operować.

Cytat:
Napisane przez Cocodrillo Pokaż wiadomość
ja też mam ciepły typ urody i w takim zimnym bronzerze wyglądałabym jakbym się czymś umorusała. Oczywiście nie lubie też rdzawych czy czerwonawych bronzerów, ale lekko ciepły odcień ożywia moją cerę i wygląda naturalnie. Tak samo z odcieniem produktu do brwi.
Ja zupełnie wbrew YT trendom nawalania się po twarzy bronzerem ile wlezie, zaniechałam jego używania zupełnie. Wydawało mi się, że wyglądam w nim źle, jakoś tak nieświeżo właśnie - a miałam odcień prawidłowo dobrany do typu urody. I okazało się, że dobrze robię, przynajmniej zgodnie z tym co Bobbi Brown napisała w swojej książce - że na porcelanowych cerach bronzery wyglądają często właśnie jak brud i nie powinno się go wtedy stosować.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:31   #780
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
i nierówno się nakładała tworząc takie kupki koloru, ciężko mi było tą szczoteczką operować.



Ja zupełnie wbrew YT trendom nawalania się po twarzy bronzerem ile wlezie, zaniechałam jego używania zupełnie. Wydawało mi się, że wyglądam w nim źle, jakoś tak nieświeżo właśnie - a miałam odcień prawidłowo dobrany do typu urody. I okazało się, że dobrze robię, przynajmniej zgodnie z tym co Bobbi Brown napisała w swojej książce - że na porcelanowych cerach bronzery wyglądają często właśnie jak brud i nie powinno się go wtedy stosować.

no to mam szczęście, że moja porcelanowa gęba dobrze z bronzerem wygląda. albo się łudzę
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 17:43:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.