Reklamacje kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 09:09   #1
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Question

Reklamacje....


No właśnie jak to jest z reklamacjami w takich wielkich perfumeriach jak Sephora?Jakie powody rekalmacji są przyjmowane i ogólnie co trzeba zrobić,żeby zareklamować coś w Sephorze?Bardzo proszę o info zorientowane wizażanki,które miały już taką sytuację
pozdrawiam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:11   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Reklamacje....

Najlepiej jak napiszesz co się stało.To może będzie szansa powiedzenia Ci czy da radę złożyć reklamację.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:22   #3
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Reklamacje....

Cytat:
Napisane przez natii4
Najlepiej jak napiszesz co się stało.To może będzie szansa powiedzenia Ci czy da radę złożyć reklamację.
Właśnie chodzi o to,że aktualnie się nie stało.Parę razy miałam jednak sytuację,że np. krem mnie uczulił ale nie wiedziałam,że w Sephorze można rekalmować no i teraz chciałabym być przygotowana zenim pierwszy raz coś zareklamuję,jeśli oczywiście będzie taka potrzeba(mam nadzieję,że nie)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:29   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Reklamacje....

Ja po wczorajszej walce w sklepie obuwniczym wiem,że prawo prawem,a sklepy i tak robią z ludzi kretynów.Pierwsi są do sprzedaży produktu,a ostatni do wypłaty pieniędzy

http://ww20.mediarun.pl/story.php?story=390
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:00   #5
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Reklamacje....

Po pierwsze musisz mieć paragon. Po drugie to, że krem Cię uczulił nie jest dla Perfumerii powodem, żeby go przyjąć do reklamacji. W dzisiejszych czasach, kiedy alergie są chorobą cywilizacyjną nikt nie może brać odpowiedzialności za to, czy kosmetyk Cię uczuli czy też nie. Poza tym prowadziłoby to na pewno do wielu nadużyć... Reklamować możesz uszkodzony mechanizm rozpylający w perfumach, czy dozujący w kremie, stłuczone lusterko w puderniczce, wyschnięty tusz do rzęs, zepsuty krem i inne tego typu... Perfumeria odsyła wtedy reklamowany przez Ciebie kosmetyk do dystrybutora w celu ekspertyzy i jeśli Twoje zarzuty są uzasadnione dostaniesz zwrot gotówki bądź nowy kosmetyk. Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:39   #6
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Reklamacje....

Ha.Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze musisz byc stala i dobra klientka,by cos z usmiechem na twarzy przyjeli lub wymienili.W zasadzie to jest tak ze takie sklepy maja wiele probek i testerow wiec reklamacje przyjmuja rzadko(masz obowiazek sobie wyprobowac na miejscu.Sephora nawet daje w swoich opakowaniach troszke kremu itp) Ale takie zakupy wole jednak robic w perfumerii Douglas(milsza obsluga).
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:52   #7
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Reklamacje....

Dzięki za info i czekam na kolejną porcję doświadczeń
Stałą i dobrą klientką jestem(nieźle daję im się wzbogacić zbierając już na szósty kupon zniżkowy)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 16:48   #8
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Reklamacje....

Ja po przeczytaniu wątku tutaj o błyszczyku chanel, który zepsuł się, został odesłany i kompletnie nic z tym nie zrobili ( prócz nieprzyjemnej odpowiedzi ) mam wrażenie że te reklamacje to pic na wodę. Skoro taka firma jak chanel bimba sobie z klientow....? Osobiście nigdy nic nie reklamuję bo jakoś zawsze mi głupio i nie mam do tego nerwów...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:16   #9
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Reklamacje....

To nie Channel bimba sobie,ale dystrybutorzy,sprzedawcy( kochane panie w perfumerii,ktore maja wazniejsze sprawy na glowie).
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:23   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Reklamacje....

Cytat:
Napisane przez Aneta???
To nie Channel bimba sobie,ale dystrybutorzy,sprzedawcy( kochane panie w perfumerii,ktore maja wazniejsze sprawy na glowie).

Anett nie znasz sprawy,więc proszę nie pisz takich rzecz (bez obrazy).W tamtym wypadku pani w perfumerii przyjęła reklamację,a Chanel nic sobie z tego nie zrobiła.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:16   #11
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Reklamacje....

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
Po pierwsze musisz mieć paragon. Po drugie to, że krem Cię uczulił nie jest dla Perfumerii powodem, żeby go przyjąć do reklamacji. W dzisiejszych czasach, kiedy alergie są chorobą cywilizacyjną nikt nie może brać odpowiedzialności za to, czy kosmetyk Cię uczuli czy też nie. Poza tym prowadziłoby to na pewno do wielu nadużyć... Reklamować możesz uszkodzony mechanizm rozpylający w perfumach, czy dozujący w kremie, stłuczone lusterko w puderniczce, wyschnięty tusz do rzęs, zepsuty krem i inne tego typu... Perfumeria odsyła wtedy reklamowany przez Ciebie kosmetyk do dystrybutora w celu ekspertyzy i jeśli Twoje zarzuty są uzasadnione dostaniesz zwrot gotówki bądź nowy kosmetyk. Pozdrawiam
Sory, dziewczyny, nie wiem skad jestescie i w jakich Sephorach i Douglasach robicie zakupy, ale polityka sieci w calej europie jest taka sama. To, ze krem Cie uczulil, JEST POWODEM aby go przyjac do reklamacji. Zgadzam sie, ze kazdy moze byc wrazliwy na inne skladniki, ale jezeli wlasnie CIEBIE uczulil wlasnie TEN krem to go zwracasz i KONIEC.
A przy uszkodzeniach mechanicznych dostajesz natychmiast nowy kosmetyk.
Bedac stala klientka, zwracasz kosmetyk bez problemu. Ja zwrocilam krem YSL poniewaz jest napisane, ze nadaje sie do suchych i normalnych cer, ja mam sucha i wcale jej nie nawilzal, skora byla spieta i przesuszona. Poszlam i zazadalam zwrotu kasy, twierdzac, ze to jest hanba dla YSL, oraz aby ekspedientki nastepnym razem nie sprzedawaly tego kremu osobom o suchej cerze. Zwrocili.
Dziewczyny.... troche asertywnosci!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 18:23   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Reklamacje....

może tu coś znajdziesz:
http://www.sephora.pl/klub/faq/;jses...enQuestion=160
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:00   #13
iga z
Raczkowanie
 
Avatar iga z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 88
Dot.: Reklamacje....

wiecie co mi się się przytrafiło - kupiłam sobie odżywkę do paznokci salle hansen za 44 ok zł była oryginalnie zapakowana więc wróciłam do domku i chcę użyć tego cuda a tu co - pusty środek a, że mieszkam 60 km od sephory to sie nieżle wkurzyłam - zadzwoniłam żeby poinformować o tym, że dostałam feler i że jak będę w okolicy to się przypomnę - żeby nie było że sobie ją wylałam i poczekałam aż środek wyschnie i na następny tydzień pojechałam oddać mój nieszczęśliwy zakup z paragonem - dodam, że jestem stałą ich klientką a właściwie byłam a tam oczywiście panie patrzyły na mnie jak na złodzieja kazały mi to oddac do reklamacji i czekać na rostrzygnięcie sprawy - no i tu juz przesadziły byłam miła bo to nie ich wina że towar był pusty ale kiedy mi kazały wyjść z pustymi rękami - mimo że mnie znają i wiedziały ile u nich kupuję to nie wytrzymałam - powiedziałam im co myślę o takim traktowaniu klienta i że nie będę jeździła sto razy z powodu jedne odżywki - koniec końców dały mi nowy towar - jakby tak nie mogły od razu- wniosek trzeba walczyć o swoje;-)
iga z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 02:27   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Reklamacje....

Cytat:
Napisane przez iga z
wiecie co mi się się przytrafiło - kupiłam sobie odżywkę do paznokci salle hansen za 44 ok zł była oryginalnie zapakowana więc wróciłam do domku i chcę użyć tego cuda a tu co - pusty środek a, że mieszkam 60 km od sephory to sie nieżle wkurzyłam - zadzwoniłam żeby poinformować o tym, że dostałam feler i że jak będę w okolicy to się przypomnę - żeby nie było że sobie ją wylałam i poczekałam aż środek wyschnie i na następny tydzień pojechałam oddać mój nieszczęśliwy zakup z paragonem - dodam, że jestem stałą ich klientką a właściwie byłam a tam oczywiście panie patrzyły na mnie jak na złodzieja kazały mi to oddac do reklamacji i czekać na rostrzygnięcie sprawy - no i tu juz przesadziły byłam miła bo to nie ich wina że towar był pusty ale kiedy mi kazały wyjść z pustymi rękami - mimo że mnie znają i wiedziały ile u nich kupuję to nie wytrzymałam - powiedziałam im co myślę o takim traktowaniu klienta i że nie będę jeździła sto razy z powodu jedne odżywki - koniec końców dały mi nowy towar - jakby tak nie mogły od razu- wniosek trzeba walczyć o swoje;-)
Bardzo dobrze, ze sie wyklocilas! Jestem z Ciebie dumna i sama zrobilabym tak samo Jestes przykladem wszystkich wizazanek!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 04:59   #15
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Reklamacje....

kiedys kupiłam podkład EL, po miesiacu jego zapach stał sie nie do zniesienia. Sama nigdy bym z tym nic nie zrobiła (taki beznadziejny charakter)ale przyjaciółka zaciągnęła mnie do sklepu i oddałyśmy go. Pani ekspedientka najpierw długo wąąąąąąchała potem przyjęła reklamację, spisałyśmu jakiś protokół. Wszystkiego dokładnie nie pamiętam, ale powiedziała, że musi to przesłać do EL. Czekałam chyba z miesiąc - zadnych wieści, az przed jakaś imprezą wybrałam sie do sklepu z rzeczoną psiapsiółką. Pani przepraszała że czas świąteczny, ze duzo pracy, a ja jak zwykle tez ją zaczełam przepraszaćjuz tak mam.
wtedy moja towarzyszka rzyciła jakimś paragrafem i w magiczny sposób mogłam sobie za cenę EL wybrac inny podkład. Ufff....ale natrworzyłam. pozdrawiam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:10   #16
Zeynep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Reklamacje....

pamietajcie ze zawsze mozecie skorzystac z rekojmi to wasze prawo konsumenta.Nie zwracajcie uwagi na napisy w sklepach po odejsciu od kasy reklamacji nie uznaje sie bo to bzdura i nie ma czegos takiego.Wszytsko mozna zwrocic a na sklep doniesc takie jest prawo.Wystarczy ze masz paragon i nie ma bata aby reklamacja nie zostala uznana pamietajcie o tym !!!!!
Zeynep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:24   #17
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Reklamacje....

Cytat:
Napisane przez Zeynep
pamietajcie ze zawsze mozecie skorzystac z rekojmi to wasze prawo konsumenta.Nie zwracajcie uwagi na napisy w sklepach po odejsciu od kasy reklamacji nie uznaje sie bo to bzdura i nie ma czegos takiego.Wszytsko mozna zwrocic a na sklep doniesc takie jest prawo.Wystarczy ze masz paragon i nie ma bata aby reklamacja nie zostala uznana pamietajcie o tym !!!!!
Warto jeszcze dodac że na zwrot wadliwego produktu mamy przeważnie od tygodnia do 2 tygodni. Także mamy wystarczająco dużo czasu
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 23:32   #18
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Reklamacje kosmetyków

Szukałam, ale nie widziałam żadnego postu na ten temat.

Chodzi mi o wadliwe czy niespełniające swoich zadań kosmetyki. Wiem, że jeżeli towar który zakupimy możemy oddać gdy się okaże, że jest np: przeterminowany.
Ale chodzi mi o kosmetyki na których producent zapewnia nas : że jest to kosmetyk do cery wrażliwej i skłonnej do alergii czy cos podobnego. Ten kosmetyk swojego zadania nie spełnił gdyż uczula i podrażnia skórę.
Moje pytanie czy taki kosmetyk mogę zwrócić??? Jeśli tak to ile mam na to czasu?
Jestem zła bo mam wrażliwą skórę, bardzo trudno mi jest znaleźć kosmetyki. Moja cera to chodzący tester. Kupię krem, tonik, żel czy inne to wyrzucam, albo mama się skusi na jakiś. Krem może nie kosztował fortuny, ale jednak jakieś pieniądze zostały w niego włożone.
To czekam co wy na to?
pozdrawiam
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 00:05   #19
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Reklamacje kosmetyków

Nie można takich kosmetyków zwracać, co najwyżej możesz napisać reklamacje do firmy.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 00:19   #20
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Reklamacje kosmetyków

Właśnie mnie też to ciekawi. Czytając recenzje na Make Up Alley zauważyłam, że dziewczyny piszą, iż kosmetyk im nie odpowiadał (po prostu nie odpowiadał, np. Meteorytów nie widać na twarzy, jakimś pędzlem ciężko się maluje itd.) i odnosiły go do sklepu. Szkoda, że w Polsce nie ma takiej możliwości, albo o tym nie wiemy.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 00:22   #21
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Reklamacje kosmetyków

To jest fajny artykuł co do oddawania czy reklamowania kosmetyków...
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...tml?as=2&ias=2

niestety jest on z 2004 ale mysle ze az tak wiele sie nie zmienilo... ale zastanawiam sie czy czegos nie przybylo

Bo jeśli ja kupuje np samoopalacz a on nie opala ... to znaczy ze towar jest wadliwy :P
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:55   #22
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Reklamacje kosmetyków

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Nie można takich kosmetyków zwracać, co najwyżej możesz napisać reklamacje do firmy.

jak reklamacja to u sprzedawcy a nie u producenta. jeśli produkt opisany jest jako matujący, a świecisz się po nim jak żarówka (a sprzedawca nie uprzedził, ze te obietnice matowienia są mocno na wyrost)- jest to towar niezgodny z umową i można go reklamować. tyle teoria. a w praktyce nie sądzę, żeby było łatwo cokolwiek takiego załatwić po naszej myśli.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:47   #23
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Reklamacje kosmetyków

Ja ostatnio mialam problemy ze skora pod oczami. Na kazdy plyn do demakijazu reagowala podraznieniem. Po garnierze zaczela mi sie skora luszczyc. Postanowilam, ze kupie sobie w aptece plyn miceralny. No i pytalam farmaceutki i polecila mi iwostin do cer wrazliwych i alergicznych (jest napis ze do twarzy i oczu). Kupilam bo byl najtanszy. No i w domu zaczelo sie pieklo Zmylam nim tylko jedno oko i czuje ze bede miala powazne problemy. Szczypie jak od soku z cytryny. Teraz jestem po 2 godzinach od uzycia i widze zamglony obraz. Czuje ze skonczy sie okulista. Wnerwia mnie to i chcialabym aby zwrocono mi pieniadze.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 14:39   #24
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Reklamacje kosmetyków

dziewczyny podłączę się do tematu, kupiłam dzisiaj podkład antybakteryjny aa, wypróbowałam odcienie dzięki testerom i gdy znalazłam odpowiedni wybrała już normalny produkt, gdy przyszłam do domu i chciałam go użyć okazało się że śmierdzi i to intensywnie (miał być bezzapachowy) tak, jakby był zepsuty :/, miałam tylko kropelkę na palcu, dalej go nie wyciskałam, myślicie, że mogę go oddać do reklamacji?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:41   #25
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Reklamacje kosmetyków

Ja bym próbowała oddać - towar niezgodny z umową
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:19   #26
Rennia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
reklamacja

Witam mam problem ponieważ moja koleżanka chciała zareklamować krem ponieważ uważa, ze mam bardzo rzadką konsystencje. Jest to krem z tołpy. Ale ekspedientka powiedziała ze wszystkie kremy z tej firmy są przeważnie "wodniste" wiec ona nie chce tego samego.I chce zwrotu pieniędzy. Może żądać tego od sklepu???
Rennia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 17:46   #27
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: reklamacja

po pierwsze, czy ta Twoja kolezanka miala juz wczesniej ten krem? i czy byl wodnisty? jezeli miala i taki nie byl, mozliwe, ze byl przechowywany w zlych dla kremu warunkach, lub data waznosci minela... wtedy mozna zareklamowac...

druga sprawa, ze jesli go nie miala i nie potrafi go ocenic ( w sensie, ze mozliwe, ze ekspedientka ma racje co do jakosci "wodnistej " tej marki ) jak wyzej wymienilam, to nic nie zrobi (tymbardziej, ze to nie jest, to krem za mega kase), kolezanka najpierw powinna poczytac o tym kremie, wiecej sie dowiedziec, np u nas na wizazu sa recenzje tysiaca kremow...

pozdrawiam

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2012-01-28 o 17:47
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:29   #28
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: reklamacja

W Polsce reklamacje to fikcja więc z każdym zakupem trzeba się z tym liczyć i o tym pamiętać. Oczywiście są wyjątki ale jak zwykle..to tylko potwierdza regułę. Radzę prędzej ten kosmetyk wrzucić na wizażową wymianę i zamienić się na coś co zna i ceni
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:54   #29
Rennia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: reklamacja

Dzieki za odpowiedzi tez tak myślałam , ale nie byłam pewna jeszcze raz dziekuje!!
Rennia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.